RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Provocare Rogue - One-shot - Finala

    Sondaj

    Ce One-Shot votezi ?

    [ 6 ]
    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_lcap50%Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_rcap [50%] 
    [ 0 ]
    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_lcap0%Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_rcap [0%] 
    [ 2 ]
    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_lcap17%Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_rcap [17%] 
    [ 4 ]
    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_lcap33%Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_rcap [33%] 
    [ 0 ]
    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_lcap0%Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 I_vote_rcap [0%] 

    Total voturi: 12
    Sondaj inchis
    Rogue
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 1520
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : Eichen House ♚
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬
    Rogue
    Banat
    https://polarisdream.jcink.net/index.php? 
    LightSpark090 a scris:

    Oh, si Rogue, nu-mi place sa fiu persoana aia, dar pe bannere ai scris "challange", nu "challenge"


    stai linistita, nu esti rea sad run eu sunt semi idioata ca de oboseala nu am fost atenta no he did not
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Nu-i nimic, pot intelege oboseala. Si mie mi se intampla des XD Am crezut doar ca ar trebui sa precizez chestia aia, atat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 MxTn4nYProvocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 TjQ8UcAProvocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 IxxzcVX

    Mulțumesc mult Sarah și LightSpark! <3 Mă bucur mult că v-a plăcut ^^.
    Mie mi-au plăcut toate, nu am putut să mă decid, motiv pentru care nici nu am putut să votez =]].

    Rogue, felicitări pentru câștig. Cu ocazia acestui fapt, am hotărât să-ți oferim și un premiu special de care sperăm să te bucuri ^^.

    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 CyIFOBn

    Provocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 KuC0i2YProvocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 YE3HDwoProvocare Rogue - One-shot  - Finala - Pagina 2 KlTDzkH
    Rogue
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 1520
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : Eichen House ♚
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬
    Rogue
    Banat
    https://polarisdream.jcink.net/index.php? 
    awww ! thank you very much <3 i love it
    Rainy Rose
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 295
    Data de inscriere : 14/02/2015
    Varsta : 29
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : reading, writing, RPG, psychology
    Rainy Rose
    Membru
    Congraaats, guys si felicitari, Rogue. Si eu am cam dibuit care one-shot al cui e, da meh :)). L-am votat pe al Irinei, mi-a placut mult cum a transmis si a reprezentat destul de bine vampirii energetici, se potrivea destul de bine cu ce am mai citit si eu despre ei ^^.

    @Elize nu am citit nimic de Rodica Ojog-Brașoveanu, dar multumesc :)). Mi-a placut lucrarea ta, a fost destul de amuzanta :))
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Joi 28 Mar - 20:40:35