RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeIeri la 13:01:54 Scris de Error

» sa chetuim
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeVin 21 Feb - 19:29:02 Scris de Invader Lamu

» [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:07:47 Scris de Error

» Eu intreb, tu raspunzi
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:05:09 Scris de Error

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeLun 17 Feb - 19:54:02 Scris de Ravic

» Arunca cu ceva in userul de mai sus
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeLun 17 Feb - 0:33:15 Scris de Error

» Aresteaza userul de mai sus
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:12:18 Scris de Error

» Yaoi vs Yuri
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:11:33 Scris de Error

» Afirmația falsă
 ╰──➢Hello. I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:09:21 Scris de Error

Distribuiţi

╰──➢Hello.

In jos 
AutorMesaj
Sovlitude.
Membru
Membru
Sovlitude.

Data de inscriere : 05/10/2019

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeMar 8 Oct - 12:17:10

Buna, nu sunt prea sigura cum sa fac o introducere deoarece a trecut destula vreme de cand am mai fost pe un forum, si in acest moment incerc sa stapanesc aceasta ''arta'' nebanuita a ''introducerii'', desigur am sa detailez cateva informatii mai pretioase despre mine, insa sper ca nu este necesar o anumita limita de randuri? De asemenea sunt sigura ca unii dintre voi ati vazut aceasta descriere si pe un alt forum, insa este reciclata din simplul motiv ca nu sunt chiar asa de buna la introduceri ?

In urmatoarele cateva randuri pot fi gasite putinele lucruri? hobby-uri? care intr-un mod foarte straniu resusec sa imi picteze un zambet pe  chip.

✩ ੈ •» Monsta x, Wjsn si Ateez, am inceput cu aceste trei grupuri kpop deoarece sunt singurele grupuri pe care le mai urmaresc? si uneori cand am timp liber le urmaresc performantele pe youtube  si raman uimita, dar desigur uneori ma uit si la acele videoclipuri amuzante facute de fani.

✩ ੈ •» Sa editez si sa desenez, desi in ultima vreme nu am mai avut timp sa ma ocup de aceste pasiuni ale mele.

✩ ੈ •» Primavara si toamna, din diferite motive, primul ar fi ca toamna toata natura este in procesul de a adormi, iar primavara totul revine la viata.

Ehh, si acum ca am insirat cateva lucruri despre mine a venit momentul sa inchei aceasta postare.

╭◦☙◦┊✩ ੈ •» 《   love is reckless & poisonous 》«•«✩ ੈ◦◦☙◦╮
✩ ੈ •» 《When you ponder that was bestowed with the Paradise,
She will prickle &  play with you until you will be drained,
and desperately will have to cling on illusions to fill the void.》«•«✩ ੈ
 ╰──➢Hello. Catooo  ╰──➢Hello. Ludaaa  ╰──➢Hello. Sss  ╰──➢Hello. Ludiii
Sus In jos
Crystal Snow
Moderator
Moderator
Crystal Snow

Sex : feminin
Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Mistret
Data de inscriere : 01/09/2017
Varsta : 24
Localizare : București
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeMar 8 Oct - 12:45:56

Sovlitude. a scris:
Buna, nu sunt prea sigura cum sa fac o introducere deoarece a trecut destula vreme de cand am mai fost pe un forum, si in acest moment incerc sa stapanesc aceasta ''arta'' nebanuita a ''introducerii'', desigur am sa detailez cateva informatii mai pretioase despre mine, insa sper ca nu este necesar o anumita limita de randuri? De asemenea sunt sigura ca unii dintre voi ati vazut aceasta descriere si pe un alt forum, insa este reciclata din simplul motiv ca nu sunt chiar asa de buna la introduceri ?

In urmatoarele cateva randuri pot fi gasite putinele lucruri? hobby-uri? care intr-un mod foarte straniu resusec sa imi picteze un zambet pe  chip.

✩ ੈ •» Monsta x, Wjsn si Ateez, am inceput cu aceste trei grupuri kpop deoarece sunt singurele grupuri pe care le mai urmaresc? si uneori cand am timp liber le urmaresc performantele pe youtube  si raman uimita, dar desigur uneori ma uit si la acele videoclipuri amuzante facute de fani.

✩ ੈ •» Sa editez si sa desenez, desi in ultima vreme nu am mai avut timp sa ma ocup de aceste pasiuni ale mele.

✩ ੈ •» Primavara si toamna, din diferite motive, primul ar fi ca toamna toata natura este in procesul de a adormi, iar primavara totul revine la viata.

Ehh, si acum ca am insirat cateva lucruri despre mine a venit momentul sa inchei aceasta postare.

╰──➢Hello. LdiE8h8

Buna, buna.

Am citit Monsta X si ATEEZ si m-am activat. In afara de trupele mentionate, ce trupe mai asculti? Ai vreo recomandare de la trupele mentionate de tine?

╰──➢Hello. LdiE8h8

Pulled Down Frontiers (Yaoi) |Sirena neștiută (Hetalia)|Castelul Surprizelor (Original)| Bangtan Wars[YAOI][ENG]
 ╰──➢Hello. JkzSZv9
Y'all what a fuck, 이 뭔 개소리야
Uh 에이 나도 몰라 가서 물어 확
Run dog run, that's wool 이야
Hot 뜨거 뜨거 핫도그 야
God, who let the dog's out?
G ain't no bullshit bitch, I'm real
태연하게 태어나 내 팔자는 개 같지
순수 국내 자연산 수제 한정판
여의주 여의봉 붕가 붕가 발정 나

Sus In jos
http://rpcdreams.forummagic.net
Ravic
Membru
Membru
Ravic

Sex : masculin
Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Pisica
Data de inscriere : 17/06/2019
Varsta : 21
Localizare : My dreams,My life
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Anime,RPG

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeMar 8 Oct - 19:21:57

Hello Sovlitude.^^
Bine ai venit pe forum sper sa-te distrezi alaturi de noi.

╰──➢Hello. Semnat10
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

Data de inscriere : 13/07/2014

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeMar 8 Oct - 22:08:10

Hello Sovlitude. ^^
Bun venit la noi pe forum, mă bucur să te cunosc ^w^/
Sper să am șansa să te cunosc, din păcate nu sunt o mare fană a k-pop-ului, dar îmi place arta foarte mult, de la desen până la editare, poate vedem câteva din lucrările tale, și iubesc la rândul meu Primăvara, eu cu Toamna (Iarna) nu suntem tocmai prietene.
Îți doresc distracție plăcută pe aici și spor la postat. ^^

Moderator

”Sunt lacrimile așa de grele și de fierbinți, încât ochii nu le pot plânge; ele zac în inimă arzândo.
Lacrimile vin din topirea ghețurilor sufletești. Iar un suflet trist este un suflet cu luminile sitinse.
Dumnezeu m-a făcut să vorbesc, oamenii m-au făcut să tac.
Și o întrebare simplă unei persoane triste și singuratice îi poate schimba ziua dacă rămâi acolo.
Uneori, singurătatea este cel mai bun medicament când prietenii nu-ți spun nici măcar un mesaj deși îți spun că îți sunt prieteni.”
Sus In jos
Sovlitude.
Membru
Membru
Sovlitude.

Data de inscriere : 05/10/2019

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeMier 9 Oct - 2:36:52

안아 a scris:

╰──➢Hello. LdiE8h8

Buna, buna.

Am citit Monsta X si ATEEZ si m-am activat. In afara de trupele mentionate, ce trupe mai asculti? Ai vreo recomandare de la trupele mentionate de tine?

╰──➢Hello. LdiE8h8

Pe langa Monsta x si Ateez, alte trupe pe care le ascult sunt  WJSN (cosmic girls) si Dreamcatcher, iar in rest sunt altele de la care am melodii salvate, insa nu sunt chiar fan al lor doar ca au acele anumite melodii mi-au atras atentia in mod special. Apropo acum ca veni vorba de recomandari, desigur ca am si cateva recomandari, sunt side track-rui.

Ateez

•» Dazzling light
•» Mist
•» Illusion
•» Desire
Monsta x
•» From Zero
•» Monhae
•» Ghost
•» Play it cool
•» Lost in the dream
•» Myself
•» All I do
•» Blind.

Ravic a scris:

Hello Sovlitude.^^
Hey Ravic, iti multumesc de primire.

Error a scris:

Hello Sovlitude. ^^
Sper să am șansa să te cunosc, din păcate nu sunt o mare fană a k-pop-ului, dar îmi place arta foarte mult, de la desen până la editare, poate vedem câteva din lucrările tale, și iubesc la rândul meu Primăvara, eu cu Toamna (Iarna) nu suntem tocmai prietene.

Hii!
Ma bucur sa te cunosc de asemenea, sincer acum nu conteaza daca esti fan sau nu al unui anumit gen de muzica, gasim noi un lucru comun ? nu-i asa? Si aa am fost mereu atrasa de arta, bine acum nu sunt cine stie ce talent nedescoperit, insa cu multa munca reusec sa realizez ceva cat de cat decent. Adevarul este ca nu am mai editat de ceva vreme dar nu ma deranjeaza sa imi expun creatiile mai vechi? Nici eu nu sunt tocmai prietena cu iarna, este anotimpul care imi doresc sa treaca mai cel repede, si totusi pare a fi eterna.

╭◦☙◦┊✩ ੈ •» 《   love is reckless & poisonous 》«•«✩ ੈ◦◦☙◦╮
✩ ੈ •» 《When you ponder that was bestowed with the Paradise,
She will prickle &  play with you until you will be drained,
and desperately will have to cling on illusions to fill the void.》«•«✩ ੈ
 ╰──➢Hello. Catooo  ╰──➢Hello. Ludaaa  ╰──➢Hello. Sss  ╰──➢Hello. Ludiii
Sus In jos
Weed Maker
Membru
Membru
Weed Maker

Sex : masculin
Zodiac : Scorpion
Zodiac chinezesc : Dragon
Data de inscriere : 10/02/2015
Varsta : 31
Localizare : Mordor
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : draw

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeJoi 10 Oct - 10:47:43

bine ai venit in ghilda!

╰──➢Hello. Tumblr_m7r3wszol41rb27sjo1_400
××La la la weed, la la la bong of weed××
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Error
Moderator
Moderator
Error

Data de inscriere : 13/07/2014

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeJoi 10 Oct - 11:31:28

Sovlitude. a scris:
Hii!
Ma bucur sa te cunosc de asemenea, sincer acum nu conteaza daca esti fan sau nu al unui anumit gen de muzica, gasim noi un lucru comun ? nu-i asa? Si aa am fost mereu atrasa de arta, bine acum nu sunt cine stie ce talent nedescoperit, insa cu multa munca reusec sa realizez ceva cat de cat decent. Adevarul este ca nu am mai editat de ceva vreme dar nu ma deranjeaza sa imi expun creatiile mai vechi? Nici eu nu sunt tocmai prietena cu iarna, este anotimpul care imi doresc sa treaca mai cel repede, si totusi pare a fi eterna.

Sper să găsim, sigur găsim. XD
La fel și eu, iubesc foarte mult arta, indiferent că este ceva făcut rapid sau să stau ore întregi, îmi place și îmi place să întâlnesc persoane care iubesc arta la rândul lor. ^^
Nici eu nu sunt o super artistă, o fac doar pentru mine și.. artă ? =))
Iarna este frumoasă sub strat alb de zăpadă, dar dacă nu era și aerul rece poate o iubeam mult mai mult, din păcate nu avem noroc.

Moderator

”Sunt lacrimile așa de grele și de fierbinți, încât ochii nu le pot plânge; ele zac în inimă arzândo.
Lacrimile vin din topirea ghețurilor sufletești. Iar un suflet trist este un suflet cu luminile sitinse.
Dumnezeu m-a făcut să vorbesc, oamenii m-au făcut să tac.
Și o întrebare simplă unei persoane triste și singuratice îi poate schimba ziua dacă rămâi acolo.
Uneori, singurătatea este cel mai bun medicament când prietenii nu-ți spun nici măcar un mesaj deși îți spun că îți sunt prieteni.”
Sus In jos
Crystal Snow
Moderator
Moderator
Crystal Snow

Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Mistret
Data de inscriere : 01/09/2017
Varsta : 24
Localizare : București
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG

╰──➢Hello. Empty
MesajSubiect: Re: ╰──➢Hello.    ╰──➢Hello. I_icon_minitimeJoi 10 Oct - 12:27:20

Sovlitude. a scris:
안아 a scris:

╰──➢Hello. LdiE8h8

Buna, buna.

╰──➢Hello. LdiE8h8

Pe langa Monsta x si Ateez, alte trupe pe care le ascult sunt  WJSN (cosmic girls) si Dreamcatcher, iar in rest sunt altele de la care am melodii salvate, insa nu sunt chiar fan al lor doar ca au acele anumite melodii mi-au atras atentia in mod special. Apropo acum ca veni vorba de recomandari, desigur ca am si cateva recomandari, sunt side track-rui.

Ateez

•» Dazzling light
•» Mist
•» Illusion
•» Desire
Monsta x
•» From Zero
•» Monhae
•» Ghost
•» Play it cool
•» Lost in the dream
•» Myself
•» All I do
•» Blind.

Ravic a scris:

Hello Sovlitude.^^
Hey Ravic, iti multumesc de primire.

Error a scris:

Hello Sovlitude. ^^

Hii!

╰──➢Hello. LdiE8h8

Ulalalala, imi plac toate.
Eu sunt into kpop din 2009, iti poti imagina ce repertoriu am emoticon3

╰──➢Hello. LdiE8h8

Pulled Down Frontiers (Yaoi) |Sirena neștiută (Hetalia)|Castelul Surprizelor (Original)| Bangtan Wars[YAOI][ENG]
 ╰──➢Hello. JkzSZv9
Y'all what a fuck, 이 뭔 개소리야
Uh 에이 나도 몰라 가서 물어 확
Run dog run, that's wool 이야
Hot 뜨거 뜨거 핫도그 야
God, who let the dog's out?
G ain't no bullshit bitch, I'm real
태연하게 태어나 내 팔자는 개 같지
순수 국내 자연산 수제 한정판
여의주 여의봉 붕가 붕가 발정 나

Sus In jos
http://rpcdreams.forummagic.net