RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeIeri la 13:01:54 Scris de Error

» sa chetuim
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeVin 21 Feb - 19:29:02 Scris de Invader Lamu

» [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:07:47 Scris de Error

» Eu intreb, tu raspunzi
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:05:09 Scris de Error

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 17 Feb - 19:54:02 Scris de Ravic

» Arunca cu ceva in userul de mai sus
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 17 Feb - 0:33:15 Scris de Error

» Aresteaza userul de mai sus
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:12:18 Scris de Error

» Yaoi vs Yuri
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:11:33 Scris de Error

» Afirmația falsă
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:09:21 Scris de Error

Distribuiţi

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Error
Moderator
Moderator
Error

Sex : feminin
Data de inscriere : 13/07/2014

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Empty
MesajSubiect: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeDum 26 Ian - 23:17:51

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] 2-aest10
◣ ▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂_  _   🔥   _ _▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂▂ ▂  ◢

Apă în flăcări calde

-------------------Charybdis === Ione-------------------
◣ ▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂_  _   💦   _ _▂▂ ▂ ▂▂▂ ▂▂▂ ▂ ▂ ▂▂ ▂  ◢

- -: GEN: Yaoi, Romance, Drama, Supernatural, Comedie
[ Pot conține și alte genuri viitoare ]

Atenție!
Acest RPG poate conține scene de natură sexuală, limbaj licențios și alte lucruri care nu sunt destinate publicului minor.
RPG-ul conține scene de natură Boy x Boy.
Citiți pe propria răspundere!

- -- - - - - - - -- - -- - - - - - - - - - --  - - - -- - -- - - - - - - - - - --  - - - -- - -- - - - - - - - - - --  - - -

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Summer10

̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅   ♡    ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Winter10

Perfect:
I love you just the way you are
but you don't see you like I do.
You shouldn't try to hard to be perfect.
Trust me, perfect should try to be you.

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Dublu10

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
= = =  DESCRIERE  =   =   =
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nimeni nu știe dacă așa ceva este real.
Până acum idea de a avea ceva unic era doar un vis, dar oare ce se întâmplă când acest vin devine real ? Când poți ajunge unic, unic după ce totul ți-a fost smuls și singurătatea deprimantă s-a abătut în inima ta. Oare opusul se atrage atât de tare pe cât se spune ? Doi adolescenți total necunoscuți, la fel de speciali ajung să se întâlnească și împărtășească experiențele unice pe care doar unul alături de celălalt poate s-o facă. Unul cald ca flăcările cele mai temute, arzând până la os, celălalt rece ca gheața polară în care stălucește apa.
Dar apa ajunge încălzită ușor de foc iar focul ajunge mai mic lângă apă. Așa ajung și John când îl întâlnește pentru prima dată pe Leonard și invers, viața lor ajungând să se schimbe.
Au foarte multe greutăți de parcurs, mulți oameni care vor să îi ajute și atât de mulți care vor să îi prindă și separe, totuși nu pare că după întâlnirea lor o să mai fie nevoie a-și da drumul, asta a fost când ambele ființe au decis că este timpul să ofere o șansă în viața lor. Totuși cum a ajuns să se întâlnească apa și focul ? Oare apa o să stingă focul, sau făcul va carboniza apa ? Dar dacă aceștia formează armonie ?
Doar aceștia pot să decidă în numele lor.

̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅  
Only with you   ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
= = =  PERSONAJE  =   =   =
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Cute10

- - - - - - -- - - - - - -- - -- - -- - - -- MAIN  - - - - - - -- - - - - - -- - -- - - -

Charybdis:

💕 You and me 💕

Ione:

̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅   🔥    ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅
Only you can have my secrets and my heart
̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅   💦    ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅ ̲̅

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Prtg10

= = =   START RPG = = =

Moderator

”Sunt lacrimile așa de grele și de fierbinți, încât ochii nu le pot plânge; ele zac în inimă arzândo.
Lacrimile vin din topirea ghețurilor sufletești. Iar un suflet trist este un suflet cu luminile sitinse.
Dumnezeu m-a făcut să vorbesc, oamenii m-au făcut să tac.
Și o întrebare simplă unei persoane triste și singuratice îi poate schimba ziua dacă rămâi acolo.
Uneori, singurătatea este cel mai bun medicament când prietenii nu-ți spun nici măcar un mesaj deși îți spun că îți sunt prieteni.”
Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Bivol
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 22
Localizare : Sibiu
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Șoricel de bibliotecă

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeDum 26 Ian - 23:42:19

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Van Pelt John // 17 ani // Focul

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

"I don't like you, I think I love you."

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Avatar_98cd480284f4_512

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Era o zi liniștită de duminică, iar John se decisese să facă o mică plimbare prin oraș, iar mai apoi să cumpere câte ceva din lista pe care i-o dăduse mama lui. Deși avea chef de pălăvrăgeală, obișnuia să fie un tip singuratic și nu prea avea pe cine să invite în oraș, muzica din căști fiindu-i singurul prieten care îl însoțea în acel moment.
Mergea pierdut în gânduri spre supermarket, iar din neatenție s-a băgat într-una dintre persoanele care așteptau la semafor.

- Îmi cer mii de scuze, spuse frecându-și mâna ușor și scoțând mai apoi căștile din urechi. Eram pierdut în gânduri de-a binelea.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] 9da0fdf0fb77c1fe849951e09917248bd0f151bd
“He was fucking sad. That's it. That's the point.
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.
It's always going to be the same monotonous depressing bullshit.
Boring, sad, boring, sad. He just wants it to be over.” 
Sus In jos
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 10:11:31

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] C944jIG

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] Tumblr_pxsj78CmU81yv74wjo1_1280
My heart is beating in love..

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] H2058kL

Asta îmi trebuia dacă nu dormeam toată noaptea.
Am stat toată noaptea să lucrez la un proiect care trebuia să fie de grup, mă rog, trebuia, dar dacă grupul ăsta înseamnă că sunt doar eu atunci este o problemă. Dar faza nașpa este că dacă nu îl fac toți picăm, mai ales eu pic și tot eu sunt ăla vinovat pentru că nu l-am făcut iar atunci toți o să mă urască. Sunt într-un liceu plin de idioți, nu toți dar majoritatea, liceul însă este foarte bun și nu regret că l-am ales pentru studiu. Voiam să ajung la facultatea de management și politică în industrii mari.
Am căscat frustrat cu sacoșa în mână, bunica mea astăzi nu era acasă, aparent este una din zilele din an când își face analizele să vadă dacă stă bine cu sănătatea prin urmare trebuia să-mi cumpăr singur mâncarea și tot singur trebuia s-o și fac, nici nu știam ce am cumpărat, la cum mă uitam la produsele de pe rafturi mai rău părea că vreau să-mi fac pat din ele dar totuși era o nouă zi și nu aveam timp de somn, pot să mă descurc și cu 4 ore dormite.
- Ce nai-.. Am simțit dintr-o dată că cineva intra în mine, asta era culmea, acum sunt și piedică. Mi-am întors privirea spre băiatul care intrase în mine și l-am privit câteva secunde nemișcat, ceva nu era tocmai în regulă dar nu-mi explicam ce anume, nici nu realizasem că semaforul devenise înapoi roșu. Este în regulă, probabil n-am fost atent și am stat în drum, de data asta am zâmbit înapoi. Nu se întâmpla mereu să intre cineva în mine dar poate chiar nu am fost nici eu atent, uneori uit că n-ar trebui să stau în drumul oamenilor.

Moderator

”Sunt lacrimile așa de grele și de fierbinți, încât ochii nu le pot plânge; ele zac în inimă arzândo.
Lacrimile vin din topirea ghețurilor sufletești. Iar un suflet trist este un suflet cu luminile sitinse.
Și o întrebare simplă unei persoane triste și singuratice îi poate schimba ziua dacă rămâi acolo.
Uneori, singurătatea este cel mai bun medicament când prietenii nu-ți spun nici măcar un mesaj deși îți spun că îți sunt prieteni.”
Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 13:08:08

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Van Pelt John // 17 ani // Focul

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Când li se întâlniră ochii, John rămase cu totul fermecat de culoarea aceea care era parcă furată de pe un cer senin. Mai văzuse și alte persoane care aveau ochi frumoși, însă tipul acela îi avea cu totul fermecători. Se simțise puțin jenat pentru că se gândise în felul acesta la un străin, chiar dacă era bisexual, așa că își duse mâna la ceafă și o frecă ușor, continuând să-și ceară scuze pentru mica boacănă pe care o făcuse, încercând să nu-i dea de bănuit tipului că tocmai se îndrăgostise de ochii lui.
- Am un obicei prost să ascult muzică atunci când merg pe stradă, dar acum este prima dată când mi s-a întâmplat să mă ciocnesc de cineva. Dacă vrei și nu te deranjează, aș putea să te ajut să cari alea până acasă, spuse arătând cu degetul către pungile cu alimente și alte cele. Măcar atât să fac după ce era să te izbesc de trotuar.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] 9da0fdf0fb77c1fe849951e09917248bd0f151bd
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 14:19:15

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

Privirea mea îl analiza din cap până în picioare pe băiatul care cred că era mai tânăr ca mine, sau mai mare ? Nu puteam să îi citesc pe față și-mi era jenă să nu pară că mă holbez, este suficient că vocea mea a sunat de parcă mă lovise un tren când i-am răspuns. Ce jenant.
- Este în regulă, nu prea sunt mereu atent la ce este în jurul meu, dar cred că a fost prima dată când cineva a dat peste mine din senin, i-am răspuns politicos și m-am uitat apoi la sacoșele mele din mâini, pentru o clipă și uitasem că le mai aveam acolo, oare am ajuns cu capul în nori ?
- Dacă nu te deranjează, sigur, nu stau foarte departe, îi dau două dintre sacoșele mele și apoi îi arăt cu degetul spre o clădire din sticlă unde era apartamentul tatălui meu, acum evident al meu și bunici mele.
- Îți place să asculți muzică ? Ce gen ? Întrebarea mi-a ieșit printre buze, nu mereu vorbesc cu străini, nu cu cei care intră accidental în mine dar privindu-l mă facă să vreau să știu puțin mai multe despre acest străin. Apropo, numele meu este Leonard dar toată lumea îmi spune Leo, iar tu ești..?

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 14:54:17

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

🔥 Van Pelt John // 17 ani // Focul 🔥

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

John îi luase cele două sacoșe puțin amorțit. Își simțea capul greu, iar pentru câteva secunde avu impresia că era și gol, neștiind ce să-i răspundă tipului care părea să aibă o vârstă apropiată de a lui. Trase aer în piept, încercând să nu roșească din cauza micuței scântei care ajunse să-i tulbure stomacul și pieptul, apoi îi spuse pe un ton cât mai normal:
- De obicei ascult rock. Soft rock, mai exact. Îmi place cum reușește să mă liniștească și mă face să uit de fel și fel de probleme, îi răspunse în timp ce se uita cu atenție la clădirea pe care i-o indicase. Nu era deloc departe și spera să nu o dea în bară cu mâinile lui de plastelină și să scape toate cumpărăturile pe jos, pentru că doar asta îi mai lipsea. Mai apoi îi auzi întrebarea pe care o percepu pe jumătate hipnotizat și continuă încheind scurt: John. Mă numesc John. Îmi pare bine de cunoștință.
Vru să întindă mâna, însă amândoi aveau mâinile ocupate, așa că scoase un râset slab din cauza situației care era puțin amuzantă și în același timp incomodă pentru el.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<

Ultima editare efectuata de catre Charybdis in Lun 27 Ian - 17:08:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 16:05:06

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- Și eu sunt încântat să te cunosc John, numele tău este foarte frumos. Am așteptat să se facă verde înainte să îi fac semn să mă urmeze, părea puțin jenat când întinsese mâna spre mine, asta m-a făcut să chicotesc, speram totuși că sacoșele mele nu erau prea grele pentru el, poate chiar avea treabă iar din vina mea acum trebuie să mă urmeze. Era ceva ciudat după ce am analizat puțin, în general nu eram nici atât de deschis cu cineva iar dintr-o dată încep să trăncănesc și uitasem chiar și de oboseala mea sau de orele nedormite, nu-mi stătea în fie.
- Și eu ascult muzică uneori doar că prefer să ascult și ce este în jur, asta dacă nu cumva nu sunt atent, dar în drumul spre liceu sau înapoi mă opresc la o cafenea care în serile de vineri este tematică muzicală, asta mi-a adus un zâmbet pe buze, verile erau foarte frumoase în această cafenea, vinerea sunt tot felul de melodii la recomandarea oamenilor iar soarele se vedea foarte bine prin fereastră, mâncând ceva bun sau o cafea te făcea să simți vibrația melodiilor și să nu mai simți nevoia de a sta le telefon.
- Tu ești la liceul acesta din apropiere ? Pentru că dacă da atunci este bine, și eu sunt la el, învăț la etajul doi, asta dacă nu cumva schimbăm sala de curs. Locuiești în apropiere ? Am decis să merg la pas cu acesta pentru a nu îl lăsa în urmă, tare nepoliticos din partea mea dacă aș face asta, dar era drăguț.. atât el cât și cum vorbea, nu cred că am întâlnit pe cineva ca el încă.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 17:06:51

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Când îi spuse că numele lui e frumos, îi veni să râdă din nou. Niciodată nu-i plăcuse numele lui, îi părea mult prea comun și îi amintea de fiecare dată de personajul negativ dintr-un serial, Red John, iar acest lucru îl făcea să-și urască și mai mult numele. Oamenii nu obișnuiau să-și bată joc de el sau de numele lui, pentru că era destul de solid și putea oricând să se bată dacă era pus la ananghie, însă de mic copil i se fixase ideea cum că are un nume extrem de urât și nu-i mai spusese nimeni, în afară de mama lui, că este frumos.
Pentru câteva secunde, zâmbi în colțul gurii în timp ce Leo îi punea tot felul de întrebări. Descoperise pe tot parcursul drumului că era plăcut să-l asculte și să fie în compania lui, așa că spuse cât mai vioi:

- Nu prea obișnuiesc să merg prin cafenele, spre rușinea mea, pentru că sunt un tip destul de singuratic și nu am prieteni, doar cunoștințe. Dar mi-ar plăcea să mergem cândva acolo, dacă îți par o companie plăcută. Cât despre liceu, da, sunt la cel din apropiere. Locuiesc împreună cu mama mea câteva străzi mai jos și m-am transferat aici în urmă cu câțiva ani, pentru a fi mai aproape de apartamentul în care locuim cu chirie. Am sala de clasă la etajul al treilea, iar uneori ținem cursuri și la primul etaj.
John nu spera să-i fure inima lui Leo, însă ar fi fost mai mult decât mulțumit dacă ar fi avut ocazia să povestească mai multă vreme cu el și să ajungă să-l cunoască mai bine. Tânjea de ceva vreme după compania cuiva și era nerăbdător să-și poată spună oful fără să regrete. Vibrația pe care i-o dădea Leo era una foarte pozitivă și se gândea că întâlnirea lor fusese planificată de destin, deși suna prostesc pentru el.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 18:02:37

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

Am dat negativ din cap, deși aveam prieteni și doar o gașcă mică pe care mă puteam baza noi nu aveam gusturi la fel. Mulți adolescenți preferau locurile mai aglomerate, petreceri între colegi și alte prostii la care nu participam, faptul că John îmi sugerase să mergem amândoi m-a făcut foarte fericit, îmi lipsea o companie plăcută în timpul meu liber.
- Mi-ar plăcea mult dacă am putea să mergem împreună la această cafenea, este singurul loc liniștit din oraș pe lângă parcul din centrul orașului. Nu am mai fost de mult timp cu cineva prin oraș, merg doar când vin după liceu. Există și o sală de jocuri în apropiere, acolo vin în timpul săptămânii după ore, poate putem merge și acolo, nu ? Îmi era greu să cred că cineva ca el este un tip singuratic, după părerea mea părea destul de politicos, dacă era altcineva probabil nici nu mă ajuta acum cu aceste sacoșe, poate ar trebui să-l invit în apartamentul meu și să-i ofer ceva de băut pentru gestul lui frumos.
- Poate ne putem întâlni în pauze, în clasa mea sunt șeful clasei dar am suficient timp, poate chiar ne putem întâlni și la prânz dacă ne sincronizăm sugerez sperând că poate i se părea o idee bună. La prânz mănânc într-un loc liniștit unde masa de la cantină este mai departe de ceilalți din celelalte clase gălăgioase și doar foarte rar ne întâlnim fiecare șef al clasei să discutăm cu președintele corpului studențesc, mai exact mâna dreaptă a profesorilor și a directoarei, mereu timpul ăla m-a privit ciudat, nu-mi place de el.
- Eu locuesc doar cu bunica mea, acum este plecată la doctor iar acum sunt singur acasă, vrei să rămâi puțin ? M-am oprit abia când am ajuns în fața apartamentului meu, clădirea arăta bine în sticlă, tatăl meu a avut alegeri frumoase, păcat că nu au fost apreciate. Sunt sigur că și unde stă el este frumos indiferent că stă cu chirie.

Moderator

Ultima editare efectuata de catre Eloise in Dum 2 Feb - 18:35:27, editata de 1 ori
Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 18:54:08

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

La auzul acelor vorbe calde, John începuse să se simte întrutotul în largul lui alături de compania lui Leo. De mic copil nu mai avusese parte de persoane care să-l privească ca pe un om, ci nu ca pe un monstru. Până și mama lui avea momente când se temea de el, iar atunci când se certau îi trântea mereu o replică ce îl rănea profund pe John, spunând că puterea lui groaznică l-a ucis pe soțul ei, ci nu un piroman care căuta răzbunare. Însă vocea lui Leo reușea încetul cu încetul să-i arunce din cap toate gândurile negative și să-l aducă înapoi cu picioarele pe pământ.
- Desigur, mi-ar face mare plăcere să mergem împreună la acea sală de jocuri. Am putea să mergem oricând după ore, dar discutăm mai multe în pauze. Am să vin să te caut la clasă.
Când primi invitația de a merge la el acasă, pe moment vru să-l refuze, fiindcă se gândea să n-o facă pe mama lui să-l aștepte prea mult, însă se gândi că zece minute în plus nu prea contau chiar așa de mult, așa că acceptă să meargă la el în casă cu un zâmbet modest.
- Da, mi-ar plăcea să rămân puțin. Ca să discutăm despre diferite lucruri. Îmi doresc să te cunosc mai bine, spuse toate astea îmbujorându-se ușor în obraji, de parcă focul lui era gata să-și facă apariția la orice slăbiciune de care dădea dovadă.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 19:17:44

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- Mă vei găsi mereu în sala 2 A, chiar după ce intri imediat pe hol lângă ușa din stângă, mă poți striga oricând și voi veni ca să te văd indiferent dacă am treabă, eram bucuros că acceptase să ne vedem, l-am privit de aproape și i-am oferit un zâmbet dulce plus i-am făcut cu ochiul ca apoi să deschid ușa intrării în clădirea imensă, eram undeva la etajul doi, uneori ajung cu liftul dar de multe ori merg pe scări, puțin sport nu strică. Părea puțin gânditor la invitația mea și mi-am simțit ceva în interior că se mușcă când mi-a spus așa de sincer că vrea să mă cunoască, pe mine.
Nu erau multe lucruri interesante despre mine dar eu voiam să aflu puțin mai multe despre el, chipul lui John părea că ascunde atâtea iar ochii lui par triști, mă întrebam ce se află sub acel chip frumos, tânărul chiar era frumos și avea trăsături frumoase iar în general eu nu analizez fața oamenilor dar.. la el pur și simplu nu m-am putut abține să nu-l analizez când m-am apropiat de acesta.
- Urmează să fac ceva de mâncare, poate îți pot oferi mai mult de o băutură, nu-mi prea place să mănânc singur și mi-ar plăcea dacă mi-ai putea ține companie. Evident nu te voi reține mult, sper că nu te-am distras de la treburile tale, urma să faci ceva ? Plus, mi-ar plăcea să discutăm mai mult și să te cunosc și eu. I-am spus la fel de sincer și l-am întrebat ca să fiu sigur, urcând în lift și așteptând ca acesta să intre și el ca apoi să mergem la etajul doi și să scot cheile, deschizând ușa și îi fac semn să intre primul, era prima dată când cineva apropiat vârstei mele intra în casa mea.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 20:02:05

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

John zâmbi ca un copil mic care primește bomboane atunci când Leo îi spuse că îl poate căuta oricând, acea frază făcându-l să se simtă important pentru persoana lui Leo, însă se gândi că nu trebuie să ajungă prea departe cu visatul. Până la urmă, se cunoșteau de câteva minute. Totuși, îl bucura mult compania băiatului cu ochi albaștri și voia să fie cât mai apropiat de el din motive mai mult sau mai puțin cunoscute, gesturile lui făcându-l să i se aprindă puțin călcâiele.
Când Leo îi făcu cu ochiul, simți un mic gol în stomac și își duse instinctiv mâna la gură. Nu voia să-i dea nimic de bănuit, însă nici nu prea înțelegea ce așteptări să aibă de la el.

- Am să te caut, spuse cu o voce ușor răgușită. Dar și tu mă poți căuta oricând în sala 3 B, în caz că se întâmplă vreodată să nu-mi fac apariția. Și... în legătură cu planurile. Ei bine, aveam de făcut mici cumpărături pentru mama, însă mai pot aștepta. Mi-ar face o plăcere enormă să mâncăm împreună și să mai vorbim puțin despre noi. Mă poți întreba orice dorești să știi despre mine, iar eu îți voi răspunde cât mai sincer. Nu prea sunt un tip foarte comunicativ, dar îmi voi da silința.
Ajunși în lift, lăsă una dintre pungi jos și își strecură de câteva ori mâna prin păr, ștergându-și mai apoi fruntea cu dosul pălmii. Nu îl obosiseră căratul pungilor pe cât reușea prezența brunetului să îi excite simțurile.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 20:33:48

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- În sala 3 B, am să țin minte, uneori vin pe acolo, am un prieten care este la acel etaj, mă voi asigura că am să vin după tine la rândul meu nu doar tu după mine, mi-ar părea rău să te las să faci doar tu asta pentru a mă vedea plus că poate și eu vreau să te văd pe tine, i-am râspuns având un zâmbet mic în colțul buzelor ușor colorate, uneori am un tic iar acela este să-mi mușc buza, iar de multe ori mi se spune dacă nu cumva mi-am dat cu ceva pe ele dar nu era așa, era vine mea că prindeau culoarea ușor roșiatică.
- Sper ca mama ta să nu se supere că îi rețin fiul, totuși, de ce nu ești un tip prea comunicativ ? Puteam să jur că ești genul de adolescent popular și plăcut de fete cu o așa față frumoasă, îl complimentez, chiar îmi plăceau acele trăsături și sunt sigur că are pielea fină, iar ochii par să ardă la ce culoare au, în lift chiar puteam să îi simt mirosul dulceag și căldura emanată. Mi-am scuturat ușor capul, niciodată nimeni nu emanase o așa căldură, este una foarte plăcută de care poți prinde dependență.
- Voi încerca să fac ceva rapid dar bun iar apoi să-mi dai o părere, pe lângă muzică ce-ți mai place să faci ? Ți-ai făcut ceva prieteni pe aici prin oraș de când te-ai mutat în zonă ? Dacă nu era o persoană prea comunicativă măcar sper că doi prieteni totuși are, asta dacă nu este chiar total singuratic, asta era trist iar inima mea nu părea deloc fericită, știam ce era singurătatea dar aveam măcar câțiva prieteni, nu voiam ca un băiat așa cum este John să nu aibă pe nimeni prin preajma lui.
- Noi doi putem să fim prieteni, așa nu o să te mai simți singuratic sau mai puțin comunicativ, sună mai bine așa ? Îmi suna bine să mai știu că pot să-mi mai fac un prieten, în liceu știu pe toată lumea dar asta nu înseamnă că și le vorbesc prea mult, un defect probabil, poate este timpul să mă schimb puțin.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 21:16:30

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Îl privea lung pe Leo, analizându-l din cap până în picioare. O jumătate din el îi părea fragedă, iar alta puternică. Era un tip destul de scund, dar cu trăsături mai frumoase decât orice fată pe care o văzuse, culoarea buzelelor sale făcându-l din clipă în clipă să vrea să i le atingă, iar asta și făcuse pentru o fracțiune de secundă. Se apropie încet de el, plimbându-și degetele peste acele buze catifelate, însă își reveni la normal și trase mâna repede. Deși Leo vorbea mult înainte de acel incident, toate acele întrebări sunau în capul lui John precum un cântec cu o tentă tristă.
- Îmi pare rău pentru că te-am atins din senin și că ți-am ignorat întrebările. Mama mea nu are de ce să se supere, mai am obiceiul să merg de capul meu pe stradă și să mă întorc seara, e obișnuită cu mine. Iar mai demult obișnuiam să joc baschet, dar am renunțat după un mic accident.
Acum urmăresc seriale și citesc atunci când nu învăț pentru școală. Și nu, nu am prieteni, pentru că oamenii se sperie de mine din cauză că sunt puțin mai special, ca să zic așa. Cât despre ce ai spus, da, cred că putem să fim prieteni. Asta dacă nu ți-ai schimbat părerea despre mine după micul incident de mai devreme. Adevărul e că sunt bisexual,
continuă înghițind în sec, așezându-se mai apoi pe sofa. Dar n-o să fac nimic prostesc, așa că nu-ți face griji în privința aceasta.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 21:56:44

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

Fața mea devenise super roșie când John venise atât de aproape de a mea, atingându-mă cu acele degete care păreau așa de fine la atingere și fierbinți, moi, plăcute, ceva ce nu mai simțisem până acum. Nimeni nu îndrăznise să mă atingă și să-mi fure privirea, era un sentiment ciudat în interiorul meu care părea că se mișcă din stomac până la inima care bătea mai tare puțin, dar roșeața mea spunea totul pentru că-mi simțeam fața mult mai caldă. Nu știam ce înseamnă și nici nu voiam să provoc ceva jenant băiatului, poate doar era curios, nu ? Există șanse.
- Nu! Nu este nimic doar că am fost luat prin surprindere, nu mă atinge nimeni în mare pare și de data asta s-a simțit.. puțin diferit, ești foarte cald iar asta nu este așa de rău la atingere, i-am spus deși mai mult a sunat puțin mai încet ultima dată la ultimele cuvinte, nu puteam să nu simt încă căldura aia, era normal ca un om să fie așa cald și plăcut ?
- Mai special ? Mi-am revenit din gândurile mele pentru a putea să fiu atent, măcar atât puteam face, am luat sacoșele de la John și l-am mai privit încă odată în ochi înainte de a le duce la bucătăria care era în spațiul dechis din sufrageria care avea o canapea mare, bibliotecă plină de cărți, televizor și mult mobilier unde poți mânca sau unde poți savura cafeaua pe canapea sau în fotoiu confortabil.
- Tu ești bisexual ? De data asta mi-am mutat toată atenția către el, mai auzisem de tineri de genul, eu însă nu m-am îndrăgostit niciodată și nu pot să știu ce este dragostea, și nici n-am fost atras de nimeni. Nu, stai liniștit, nu te voi judeca și nici nu o să mă schimb față de tine. Dar nu ești așa de înfricoșător, mă rog, pentru mine, este ciudat să văd pe cineva mai singuratic ca mine, deși sunt deschis nu am mulți prieteni. Și este frumos că îți plac serialele și cărțile, poate îmi sugerezi câteva cărți, există o bibliotecă locală în oraș, mi-ar plăcea dacă am merge împreună, ce spui ? I-am zâmbit, nu aveam să-l tratez diferit pentru că era bisexual sau pentru că este diferit, fiecare om este special în felul lui iar eu cred că mi se pare destul de simpatic pentru un băiat care seamănă așa mult cu mine.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeLun 27 Ian - 23:01:48

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Își așeză mâinile pe ceafă și începu să râdă, sprijinindu-se apoi de spătarul canapelei.
- Așadar, să înțeleg că te pot atinge în continuare? îl întrebă aruncându-i o privire șireată, văzând că și Leo se îmbujorase puțin, poate și mai mult decât o făcuse el. Nu prea aș putea să-ți spun secretul meu, asta doar dacă vom face un mic târg, însă nu cred că ți-ar plăcea târgul meu, spuse oftând ușor din cauza ideii nebunești care îi bântuia capul. Și da, sunt bisexual, dar nu am mai avut vreo relație până acum. Doar s-a întâmplat să-mi placă în secret atât de fete, cât și de băieți, dar nimic mai mult. Și mă bucur dacă spui că nu sunt înfricoșător, însă ar fi mai potrivit să decizi asta abia după ce ne vom cunoaște mai bine.
Auzindu-i apoi invitația la bibliotecă, zâmbi larg, un zâmbet care părea să fie mai mult un rânjet, și spuse cu o voce care indica timiditate:
- Da, m-aș simți onorat să merg cu tine acolo, spune-mi doar când vrei să mergem și am să te însoțesc bucuros.
Prezența lui și modul în care se mișca reușeau să-l zăpăcească pe John, însă încerca să se stăpânească și să nu facă niciun fel de mișcare prostească care să-l îndepărteze pe Leo de el, cu toate că târgul pe care îl avea în cap era unul cu două tăișuri, neștiind dacă să i-l propună sau nu, fiindcă ar fi riscat ori să-și ia o bătaie de la Leo, ori să-l zboare instantaneu pe ușă.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 9:53:59

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- Asta sună ca o provocare, îl anunț și merg lângă el după ce mi-am pus toate alimentele luate pe blatul roșiatic și mare unde se prepară majoritatea mâncărurilor bune. N-am putut să nu-i observ privirea arzătoare, părea că are ceva în minte și mă făcea să mă întreb care era micul lui secret de m-ar pune pe mine la încercare. Dar într-un fel îl înțelegeam, nici măcar ceilalți nu știu multe lucruri din viața mea și nu știu dacă aș povesti unui străin. M-am pus în fața lui John, aplecându-mă spre el cu o privire mică și jucăușă în colțul buzelor pe care le atinsese, totuși el părea interesat să le mai atingă.
- Nu te juca acest joc John, nu-mi place să pierd o provocare, îi șoptesc lângă ureche și suflu spre ea un aer cald de la care și primisem o reacție a corpului său, asta m-a surprins chiar și pe mine realizând ce fac și m-am fac înapoi pentru a-mi ascunde fața privind în altă parte întrebându-mă ce a fost în capul meu să îi fac asta săracului băiat, nu era în firea mea. Iar acum inima mea bate de parcă vrea să fugă, cât de jenant!
- Eu niciodată nu am fost atras de nimeni, nici de femei și nici de bărbați indiferent dacă erau de vârsta mea sau persoane mai mari, într-un timp am crezut că sunt asexual și că nu am atracție fizică și nici romantică. Deja am 18 ani iar eu sunt singurul din clasa mea care nu pare interesat de relații ca orice adolescent tipic, poate se va schimba, încerc să mă încurajez singur la final deși la cum păreau lucrurile acum mai că aș spune că o să fiu mereu singur. Nici nu știu senzația de îndrăgosteală, nu am ținut cont dacă nici măcar nu m-a interesat dar multe persoane le văd cum trec cu persoana iubită sau cum povestesc de crush-uri din trecut și acum, mă simt puțin pe dinafară când îi aud și încerc să îi ignor.
- Putem merge mâine ? Este deschisă doar în cursul septămânii până târziu, sâmbăta și duminica ține de la 7 până la ora 3 și nu prea este liniște, evident putem merge oricând dorești în cursul săptămânii care vine, nu mă deranjează.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 12:41:32

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

John începuse să urască provocările la care fusese supus și îi venea din clipă în clipă să-l tragă de mâini și să-l așeze în poala lui, însă ar fi grăbit mult prea mult cursul relației și nu-și dorea să facă vreo prostie. Avea în cap să-l cunoască îndeajuns de bine pe Leo înainte de a-l lăsa complet să-i fure inima. Deși, practic, jumătate din inima lui se afla deja la el.
Când Leo spusese că nu mai fusese atras de nimeni, simți o mică minciună în vorbele lui, pentru că schimbul de priviri pe care îl făcuseră amândoi îi spunea că și lui Leo i se aprinseră călcâiele după el, însă încercă să nu dezvăluie acea observație.

- Nu cred că e nimic greșit să nu fii atras de cineva. Până la urmă, fiecare om are propriile așteptări și dorințe. Poate cu timpul vei reuși să găsești acea persoană care îți va pune capac, spuse pe un ton cât mai blând posibil.
Continuă să-l urmărească la fiecare mișcare pe care o făcea și fiecare gest îi zăpăcea încetul cu încetul mintea, creându-i fanteziile pe care credea că nu o să le aibă niciodată, dar vocea blândă a băiatului cu ochi albaștri îl trezi din transă când îi propuse o a doua întâlnire.
- Sigur, haide să mergem mâine. Sunt sută la sută sigur că ne va face plăcere compania unul altuia și abia aștept să văd peste ce cărți interesante vom da. Îmi plac mult misterele și aventurile, iar dacă împrumut o carte sau două de genul, aș fi mai mult decât mulțumit.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 17:54:00

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- Poate că o să mă atragă și pe mine cineva, până la urmă am înțeles că dragostea vine ea la tine în loc s-o cauți tu mereu, zâmbetul de pe buzele mele când am spus asta au ajuns la un rânjet mai larg către băiatul din fața ochilor mei. Deși nu știam ce este iubirea ceva era la el, sigur era pentru că nu interacționez cu nimeni așa, el este un străin și deja mă simt bine în preajma lui și este în casa mea fără a suspecta că poate să fie și un posibil hoț, și era bisexual și nici nu suspectam nici că este violator, păream mai în largul meu așa că m-am îndreptat spre bucătărie unde am început să spăl avocado pentru a face o salată din el.
- Sunt foarte sigur că o să dăm, o cunosc pe îngrijitoarea de acolo cât și pe ambele femei care fac tură de schimb și împrumută cărțile cât și le vând pe cele noi pe piață scoase, o să le pot convinge să ne lase chiar în depozitul din spate, la el nu mulți au acces și sunt unele cărți vechi și interesate, mituri despre magie și tot felul de chestii care sigur o să-ți atragă atenția, fac cu ochiul spre acesta pentru a avea încredere în mine, aveam să îi prezint și tot orașul dacă trebuia iar asta mi-a amintit că aveam niște prăjituri de casă făcute chiar ieri.
- Îți plac prăjiturile John ? Am unele cu ciocolată, sunt un iubitor de zahăr, mă mir că nu am diabet. Am râs și le-am scos din frigider după ce m-am uscat pe mâini, mi-ar plăcea să ajung cofetar dar dacă voiam afacerea tatei trebuia să ajung un om de afaceri.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 18:22:21

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

- Da, îmi plac, spuse ridicându-se de pe canapea și îndreptându-se lent spre el, iar când ajunse la jumătate de metru depărtare îi atinse din nou buzele cu degetul mare, lipindu-l de zid și punându-i mai apoi degetele pe bărbie, lăsându-și mâna să alunece ușor de pe gât spre abdomen, oprindu-se într-un final pe șoldul lui. Îi plăcea mult felul în care îi dansa inima când se afla lângă el, așa că nu se mai putuse abține, și chiar dacă risca să fie zburat pe ușa apartamentului, simțea că merită din plin riscul, sângele fierbându-i groaznic în vene. Dar există ceva în această încăpere care îmi place și mai mult. Nu, nu ceva, ci cineva. Simt că mă atragi groaznic și că voi exploda de tot dacă nu reușesc să îți simt puțin gustul, continuă apropiindu-se încet de fața lui Leo și își lipi buzele de ale lui, închizând mai apoi ochii.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 18:51:44

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

Am pus prăjiturile jos pe blat înainte să mă trezesc dintr-o dată lângă John și să-l văd atât de aproape când acum câteva secunde era pe canapea, mă ațintise de zid și singurul lucru la care puteam să fiu atent erau doar arderea din ochi, ca și cum putea arde în orice moment dacă nu eram atent iar atingerea încă era la fel de fină și arzătoare.
- John... A fost singurul lucru care am apucat să-l spun, acele buze fierbinți ajungând peste ale mele înainte de a procesa ce spusese, inima fiind acum parcă în gât iar stomacul meu parcă avea fluturi care se mișcau. Iar fără să mă gândesc m-am trezit că le mișc peste ale sale și trăgându-l mai aproape, mâinile mele ajungând înfășurate în jurul gâtului băiatului care mă surprinsese printr-un gest care nu-l pățisem, dar acele buze care-mi furau primul sărut erau dulci. Parcă erau aromate în ceva ce mi-ar face ziua mai bună și parcă te îmbătau, ceva atât de nou și plăcut că nici nu mai conta dacă era greșit sau nu, savuram momentul.

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 19:39:02

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Leo avea un miros plăcut. Mirosea a primăvară, iar John simțea că ar putea să savureze acel parfum ore în șir și tot nu s-ar fi săturat de el. Văzând că Leo nu-l respinse, a continuat să-l sărute și să-l atingă fin, apelând mai apoi la sărutul franțuzesc pe care nu-l mai practicase niciodată, însă focul ce îi străbătea nebunește tot corpul îi dirija toate mișcările.
În timp ce își lăsa limba să danseze împreună cu a lui, se hotărî să își strecoare degetele pe sub bluza lui Leo, gâdilindu-l ușor. Deși avea o piele extrem de fină, era în același timp și rece, așa că își plimbă mâinile după bunul plac pe spatele său, astfel încât să reușească să-l încălzească, nerealizând că Leo ar fi putut să afle despre puterile lui. Însă nu-i mai păsa. Era convins că o persoană care îl sărutase minute în șir cu atâta pasiune nu ar fi putut niciodată să-l privească precum o monstruozitate.
Apoi se înfierbântă foarte, foarte tare, iar pentru o secundă simți că nu mai are aer, fiind forțat să finalizeze sărutul. Îl privi în ochi pe Leo, gâfâind un pic, și îi spuse oftând:

- De ce nu m-ai respins? Nu contează, mă bucur că nu ai făcut-o... Suntem niște străini și totuși mă simt de parcă te cunosc de o eternitate...

●●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 20:20:06

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

Mi-a tremurat corpul când am simțit acele mâini pe spatele meu, oriunde atingea parcă pielea mea se încălzea și ajungea în foc, dar nu puteam să mă despart de el motiv pentru care am ajuns că-mi lipesc întreb corpul de corpul solid din fața mea. Tot corpul îi era doar nu doar buzele sau mâinile ce umblă fără griji pe fiecare părticică de piele ce-mi provoacă tremur până în degetele de la mâini și picioare.
Iar de acele buze, limba aia care dansa cu a mea, gustul care îl avea după ce ne-am combinat în armonie era ceva magic, deși nu știam ce făceam acolo pur și simplu buzele și limba mea dansa după partener, se atingeau și încolăceau de parcă nu voiau a-și mai da drumul iar asta m-a făcut să trag câteva firicele din părul roșiatic, era fin și sigur mirosea frumos pe cât era el de aromat, aproape că m-am plâns printre buzele care se despărțeau când acesta s-a retras iar aerul cerea să intre în plămâni.
- Nu știu.. Îmi iese printre buzele încă ușor umede pe care le ling, încă mai aveau căldura și aroma lui. Dar așa am simțit în interior că ar trebui să fac iar eu mereu în urmez inima deși nu mă așteptam ca ea să bată așa tare iar eu să gust ceva mai dulce ca zahărul, continui la scurt timp privindu-l mai atent în ochi fără a-mi retrage mâinile, apoi am văzut pe pielea acestuia mici flăcări care ieșeau din piele deși nu mă prinsesem inițial ce erau, doar priveam fascinat întrebându-mă dacă chiar era foc sau era altceva și mi se părea.
- Cu sunt astea ? Îl întreb și ating locul unde erau dar mi sting în palma care devenise umedă, nu mai văzusem așa ceva în viața mea iar palma îmi devenise iar umedă deși nu știam de ce. Se mai întâmplase asta dar a fost o singură dată și nubăgasem în seamă.
- Și tu vezi toate astea sau mi se pare ?

Moderator

Sus In jos
Charybdis
Moderator
Moderator
Charybdis

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 20:49:51

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

- Nu, nu ți se pare, spuse lipindu-și fruntea de a lui. E secretul despre care ți-am povestit, iar tu se pare că tocmai mi-ai stins flăcările... Poate și acesta este motivul pentru care m-am simțit atât de atras de tine. Ești singura ființă care a reușit vreodată să stârnească această putere care îmi străbate corpul, iar apoi să o potolească cu o simplă atingere.
Îi luă mâna într-a lui, lăsându-se din nou purtat de val și începu să o sărute din nou și din nou, urcând până la gât. Se opri o secundă și îl mirosi, apoi își lipi buzele de gâtul lui și continuă acolo sărutările tandre, trăgându-l tot mai aroape de el, ajungând într-un final amândoi pe podea.
John se afla desupra lui Leo, dar nu avea de gând să facă nimic necugetat, deoarece flacăra din interiorul lui îi spunea că are tot timpul din lume să apeleze la lucruri mult mai intime. Continuă să îl sărute și să-l mângâie, trecându-și blând mâna prin părul lui brunet, apropiindu-se din nou de fața lui pentru a putea să termine ceea ce nu avusese ocazia.

- Să-mi spui dacă dorești să mă opresc, spuse înainte de a-și lipi din nou buzele de ale sale pentru a-l săruta încontinuu după bunul plac.

●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitimeMar 28 Ian - 21:44:44

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- Flăcări, repet după acesta, nu văzusem în viața mea pe cineva care putea să ardă, John era prima persoană care putea face asta și aparent eu stârnisem toate astea deși nu făcusem nimic special, doar am făcut câteva lucruri care erau obișnuite, deși apropierea încă de când i-am șoptit în ureche a fost ca o senzație ciudată în corpul meu, corp care a ajuns explorat, închizând ochii și simțind cum căldura lui vine la mine, era ca raiul pe pământ doar că el nu era înger, dar putea să fie dacă asta voiam să cred.
Căldura a dispărut din păcate abia când am simțit parchetul pe spate, privind în sus și așteptând parcă ceva, ceva ce primisem de la el, fie că erau mâinile sau buzele lui. Nu te opri, spun printre buze și-mi duc mâinile pe spatele roșcatului iar în palmă, după ce mi-am strecurat la rândul meu mâinile pe sub haina lui, am simțit cum îi ardea pielea și parcă aștepta să fie stinsă de mâinile mele care umbrau pe fiecare suprafață și părticică din piele, buzele continuând să se preseze de ale lui și dăruind fiecare picătură din aer doar ca să îl simt.
- Cum de poți stârni toate astea din mine când nici nu am simțit atracție până acum față de altcineva ? Totul îmi iese ca o șoaptă, prânzându-i buza de jos între buzele mele și străgând de ea lăsând un mic semn roșiatic pe buzele fine. Asta este o atracție ciudată, dar atât de tentantă John, arzi plăcut, mă încălzește, îmi încălzești pielea răcoroasă.

Moderator

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] I_icon_minitime

Sus In jos

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: RPG :: RPG Anime-
Mergi direct la: