RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Yaoi vs Yuri
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeVin 27 Mar - 18:39:07 Scris de Weed Maker

» Aresteaza userul de mai sus
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeVin 27 Mar - 18:38:39 Scris de Weed Maker

» Arunca cu ceva in userul de mai sus
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeVin 27 Mar - 18:38:05 Scris de Weed Maker

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 24 Mar - 14:02:58 Scris de Weed Maker

» sa chetuim
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeLun 23 Mar - 12:26:16 Scris de Weed Maker

» Eu intreb, tu raspunzi
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 19 Mar - 13:35:35 Scris de Yobichon

» League of Legends
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 18 Mar - 19:57:42 Scris de Weed Maker

» [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 18 Mar - 14:24:20 Scris de Error

» [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:07:47 Scris de Error

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Hinata Shouyou
Moderator
Moderator
Hinata Shouyou

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Bivol
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 22
Localizare : Sibiu
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Șoricel de bibliotecă

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 18 Feb - 22:27:12

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

🔥 Van Pelt John // 17 ani // Focul 🔥

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

"I don't like you, I think I love you."

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 Avatar_98cd480284f4_512

●●●●●●●●●●●●●●●●●

L-au trecut fiori pe șira spinării din cauza acelor sărutări tandre și gesturi fierbinți, însă nu a ripostat nici măcar o secundă. Deja făceau asta de mai bine de o oră, însă amândoi erau în continuare excitați și John nu își dorea să se mai termine. Micuțul pervers din el se trezise, provocându-i pofte foarte animalice, așa că nu se lăsa intimidat de niciun fel de gest. Până la urmă, erau acum un cuplu și trebuiau să se atingă amândoi după bunul plac.
Când și-a introdus degetul în el, a gâfâit ușor din cauza micuței dureri pe care o simțise, însă nu l-a lăsat să se oprească. Din contră, voia să-l provoace să treacă direct la fapte.

- Nu mă doare... doar că... ai putea să-ți faci loc în interiorul meu? Începe să-mi placă din ce în ce mai mult ceea ce faci cu mâna aia și mi-ar plăcea să devii mai sălbatic și să-ți dai drumul în mine, la fel cum am făcut și eu. Te rog...

●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 9da0fdf0fb77c1fe849951e09917248bd0f151bd
“He was fucking sad. That's it. That's the point.
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.
It's always going to be the same monotonous depressing bullshit.
Boring, sad, boring, sad. He just wants it to be over.” 
Sus In jos
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro
Error
Moderator
Moderator
Error

Data de inscriere : 13/07/2014

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 18 Feb - 23:32:21

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 C944jIG

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 Tumblr_pxsj78CmU81yv74wjo1_1280
My heart is beating in love..

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 H2058kL

- Ești cumva masochist John ? Ar putea să doară și nu știu dacă am așa noroc ca tine în penetrări, mi-am dus degetul mai adâng în interiorul cald și așa de adorabil, se strângea iar până la urmă l-am scos de posterior și i-am depărtat mai mult vesele înainte să pot încerca să intru în el. Mi-am prins organul în mână și l-am poziționat la intrare, intra greu din moment ce era strâmt, virgin. Dar am încercat să intru cât se poate de încet în această căldură ce doar se strângea în jurul penisului meu. Trebuie să te relaxezi John, o să doară mai puțin în felul ăsta, altfel nu pot intra în interiorul tău, l-am anunțat până când am ajuns până la capăt și eram cu totul în interior. M-am aplecat și i-am dat un sărut moale și dulce pe umăr, dacă dorința lui era să-l fac ca să-mi aparțină atunci știa cum să joace, îmi voi da drumul în interiorul lui și voi marca fiecare părticică din pielea asta fină până când n-o să mai rămână spațiu.
- Ești bine ? Pregătit pentru ce urmează ? Cuvintele au ieșit ușor printre buze și i-am prins talia în mâini, ieșind din acesta puțin ca apoi să revin mai tare iar carnea interioară să se încordeze. Apoi am stat iar ca să se obișnuiască înainte să ies și să fac aceași mișcare, până am început într-un ritm mai lent. Nu voiam să-l rănesc dar era dificil să mă abțin să nu mă mișc mai tare, era așa de perfect trupul lui că nici nu știu cum de am ajuns să fim dependenți unul de altul în așa scurt timp, cert era că nu voiam să-i mai dau drumul niciodată.

OOC:

Moderator
Sus In jos
Hinata Shouyou
Moderator
Moderator
Hinata Shouyou

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 20 Feb - 2:25:07

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●

- Nu sunt masochist... adică nu cred. Și nu are importanță dacă va durea puțin la început. Dacă ai suportat tu, sunt sigur că voi suporta  și eu, spuse gâfâind ușor în timp ce Leo își duse degetul mult mai adânc în interiorul lui și îl zgârie puțin cu unghia într-un mod neintenționat, așa că strânse din dinți ca să nu urle din cauza durerii, cu toate că era suportabilă.
Când Leo i-a ascultat dorința și a trecut la fapte, John a început să respire din ce în ce mai sacadat și și-a dus o mână la gură, deoarece mișcările lui îl făceau să geamă atât din cauza durerii, cât și din cauza plăcerii care începea să se extindă. Dar trebuia să se acomodeze încetul cu încetul. Până la urmă ce putea fi atât de rău?
A prins cearceaful în mâini înainte să își facă din nou loc în el, apoi spus cu o voce tremurândă:

- Da... Sunt pregătit. Poți să-mi faci orice îți dorești, îți aparțin cu totul.
Și-a închis ochii și a așteptat să continue. Era foarte atras de Leo și nu prea conta pentru el care dintre ei stătea deasupra, atât timp cât atingerile fine pe care le făceau nu se opreau absolut deloc.

ooc:

●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 9da0fdf0fb77c1fe849951e09917248bd0f151bd
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.

Ultima editare efectuata de catre Charybdis in Vin 21 Feb - 2:01:26, editata de 2 ori
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi 20 Feb - 9:25:42

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you
[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 Tumblr_pxsj78CmU81yv74wjo1_1280

- Ești foarte adorabil John, indiferent dacă stai sub sau deasupra, îmi pare rău dacă prima ta experiență nu este tomai confortabilă, m-am scuzat față de el pentru că nu este tocmai ușor. La început doare și nici nu avem pe aici cremă altfel o foloseam pentru a putea să îl lubrifiez cum trebuie. Dar deși era greu să mă mișc, o făceam de data asta mult mai ușor și prudent ieșind și intrând ca să se poată obișnui cu mișcările mele. Fesele îi tremurau și la fel și picioarele, trupul era fierbinte iar acolo jos era atât de fierbinte. Pentru a putea să fac senzația mai plăcută l-am prins de întăritură și am început să frec, buzele mele ajungând pe spate unde o ploaie fină de sărutări îi străbătea tot spatele. Iar acele sunete și mici icnete înfundate erau atât de plăcute auzului meu. Doar mă excita mai mult și nu voiam să-l rănesc. Mâna liberă a început să îi exploreze pielea, ajungând la abdomen și urcând ușor până sus unde mugurașii întăriți cerșeau atenție și prind unul între buricele degetelor pentru a mă juca cu el. Asta ar trebui să-l facă puțin să mai uite de durere.
- Începi încetul cu încetul să te lărgești, am să pot să te explorez și mai bine în curând John, mai rezistă puțin dulceață, i-am șoptit dolce pentru că voiam să îi spun toate cuvintele dulci de pe tot pământul. Să îi spun tot ce până acum nu cred că a auzit doar ca să-mi zâmbească în fiecare zi de acum în colo.

OOC:

Moderator
Sus In jos
Hinata Shouyou
Moderator
Moderator
Hinata Shouyou

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeVin 21 Feb - 2:16:32

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

●●●●●●●●●●●●●●●●●

- Nu, este în regulă, nu trebuie să-ți faci griji pentru mine... Până la urmă, a fost ideea mea să facem asta, spuse tremurând puțin mai mult decât înainte, însă nu voia ca Leo să aibă rețineri din cauza felului în care tremura. Până la urmă, chiar fusese ideea lui de la bun început și nu regreta absolut deloc această decizie. Începea să se obișnuiască cu asta și toate acele mișcări pe care le făcea în el erau destul de plăcute și era convins că odată și-odată vor deveni mult mai plăcute, trebuia doar să se obișnuiască, apoi ar fi fost floare la ureche. Aveau tot timpul din lume să aibă parte de momente atât de intime și nu era chiar atât de pervers cât să și le dorească zilnic. Ar fi fost suficient și dacă s-ar fi întâmplat măcar o dată pe săptămână, acum că erau iubiți. Știa că se va putea mulțumi și cu un mic sărut într-o situație de urgență, de aceea voia să profite din timp de moment, mai ales că bunica lui Leo nu auzise absolut nimic din ce făceau și nici nu bănuia ce se întâmpla între ei, însă nici nu și-ar fi dorit să bănuie.
Gâfâi din nou din cauza plăcerii combinate cu un pic de durere, apoi se înroși și răspunse pe un ton drăgăstos:

- Am să rezist... Oricât este nevoie. Voi face orice pentru tine, Leo...

ooc:

●●●●●●●●●●●●●●●●●

>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Sus In jos
Error
Moderator
Moderator
Error

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:07:47

Leo |+| 18 ani |+| Apă

I like you

- Ce tot spui acolo, normal că-mi fac griji pentru tine. Până la urmă acum ești important pentru mine iar dacă pe tine te doare din vina mea trebuie să-mi spui ca să am grijă de tine, la fel cum și tu în locul meu ți-ai făcut bine treaba. Acum că am dat de tine tu ești noua mea familie, am avut grijă să îi spun ce simt. Nu conta că îl cunosc de puțin timp, uneori inima bate și gata, este oare greșit dacă iubești pe cineva din prima ? Îmi asum dacă nu o să-l pot avea toată viața dar asta doar o să mă maturizeze și facă mai puternic, iar dacă el o să fie acolo în viitor atunci este un bonus. Este dureros să nu poți spune te iubesc sau zâmbești, sau să placi pe cineva care nu te place dar el mă place iar asta este suficient pentru mine.
Observând că acum pot să măresc puțin mai mult ritmul așa am făcut, intrând și ieșind de data asta mult mai ușor după ce muchii lui interior se relaxaseră iar el era mai puțin încordat. Am scos mici sunete, era așa de plăcut să mă frec de interiorul lui, era așa de moale iar cu fiecare ieșire doar voiam înapoi, în felul ăsta o să-mi dau drumul.
- Vreau să-ți văd fața, spun oprindu-mă, voiam să îi văd fața când o să fac asta și voiam să îi aud fiecare sunet în urechea mea și să-l ating pe tot gâtul, vreau să-i sărut chiar și acele buze dulci, era dulce ca o dulceață, nici măcar prăjiturile mâncate de mine nu puteau să-l întreacă iar acum era al meu, doar al meu.

Ooc:

Moderator
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]   [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi] - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos

[RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: RPG :: RPG Anime-
Mergi direct la: