RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori

    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    _______________________________________________________________________

    -|| Garnier Asbel Chantal  . || .  25  . || .  Artist  ||-
    _______________________________________________________________________

    YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 Fe8bf8dd6cf6822e16d8391088630c86a583719e



    Mâinile și limba lui Leon știau instinctual ce să atingă, ca un secret antic al plăcerii. Altfel nu-mi puteam da seama cum reușea să mă amețească într-un asemenea hal, cum mă face să-l doresc adânc și profund, cum îmi face interiorul să se contracte numai la gândul unei alte nopți petrecute unul în brațele celuilalt. Nu știu dacă trupul meu este modelat să-l primească ori al său menit să mă posede, dar eram asemeni unor piese de puzzle tăiate astfel încât să nu se potrivească decât una cu alta.

    Nu mi-a păsăt niciodată de propriul corp mai mult decât era necesar. L-am crescut, l-am spălat și l-am păzit de foame și frig, deși condiția mea de artist sărac nu mi-a permis întotdeauna să respect aceste lucruri, nu în același timp cel puțin. L-am oferit cui a avut să-mi dea ceva util la schimb. Ideile societății despre inocența trupului nu se aliniau cu setea mea de libertate. N-am pozat drept un creator cu principii morale de neclintit, nici ca un sătean inocent pus în fața decadenței citadine. Nu m-am considerat murdar decât în sensul propriu, mizeria Parisului se lipește mai ușor de tine atunci când dormi pe bănci și pe sub poduri. Nu mi-a fost nici scârbă de propria persoană, nici rușine de modul în care oamenii mă priveau atunci când însoțeam diferiți bărbați în moteluri ieftine. Nu a contat nimic atât timp cât aveam arta.

    Asta până la el. Acum, când mă gândesc că am fost atins în trecut de atâția sau că aș putea fi atins în viitor de mulți alții, mi se formează un nod în gât și-mi vine rău. Când mă uit la chipul său perfect proporționat, de la arcuirea frunții până la vârful buzelor, nu înțeleg cum acele mâini îmi pot atinge atât de blând corpul slab și neglijat. Figura mea e atât de departe de frumusețea supremă pe care el o deține, încât nu-mi pot da seama ce văd acei ochi strălucitori când se uită la mine. Sau mai degrabă cum se pot uita la mine. Încep să devin jenat și să regret. Să regret că nu-i pot oferi lui Leon acel trup fraged de 15 ani, ce nu cunoștea proximitatea altei cărni, altei atingeri. Acea tinerețe și prospețime pe care eu am aruncat-o pentru o carte, i-o puteam dărui celui ce mă ține acum în brațele sale de parcă încă aș mai fi pur. Un trup care ar fi aparținut numai și numai lui...

    Atunci când buzele sale s-au apropiat de gâtul meu, întregul meu sistem nervos a reacționat. Mi-am dat capul ușor pe spate, pentru a-i oferi mai mult acces, în timp ce degetele mi s-au înfipt în umerii și părul său, trăgând ușor, iar picioarele s-au strâns mai tare în jurul construcției sale. Respirațiile mele începuseră să adopte ritmul masajului pe care îl oferea erecției mele prin pantaloni, scăpând ocazional câte un geamăt înfundat.


    - Perversule, i-am zis printre gâfâieli, te prefaci că nu înțelegi ca să mă faci să o zic cu voce tare.

    L-am privit pe sub gene, înghițindu-mi gemetele ușoare în gât. Mi-am așezat capul pe umărul său, cât să fiu aproape de urechea lui, și i-am zis pe un ton jos:

    - Trage-mi-o până la climax, gura mea va fi pregătită să primească tot ce ai de oferit.

    Am început să respir din ce în ce mai sacadat în timp ce el îmi descria în detalii extrem de amănunțite ce-mi va face și cum. Cuvintele sale stârneau în pieptul meu un foc atipic, dar atât de plăcut și de toxic. Cum putea cineva ce practic există de doar câteva ore să mă excite atât de tare doar din câteva vorbe? Pare atât de inocent, dar atunci când suntem doar noi doi, când începe să atingă și să incite, atunci aerul său inuman și zeiesc trece de la angelic la demonic cât ai clipi.

    -Leon... i-am gemut numele, Mai mult... Spune-mi în continuare... cum mă vei face al tău...

    I-am prins bărbia între palme și l-am tras într-un sărut sălbatic și plin de foame, în timp ce mâinile sale continuau să-mi consume trupul. Voiam tot ce-mi putea oferi, eram atât de amețit de existența sa că aproape uitasem și unde ne aflam.

    -Cred că avem maximum 15 minute până când va începe aglomerația de la prânz și idiotul ăla va veni peste noi pentru că nu se poate descurca singur... Ah, acolo!

    Leon se juca cu limba pe pieptul meu de parcă i-aș servi felul preferat de desert. Și, Doamne, ce bine știa să o facă! Corpul începuse să-mi tremure ușor, în timp ce degetele mi s-au înfipt mai puternic în părul său, trăgând de el în timp ce-mi mușcam buzele. Știu că Leon voia să-mi audă sunetele rușinoase, în același timp nu eram în cel mai izolat loc și n-aș fi vrut ca unul din nenorociții de pe cealaltă parte a ușii să audă mai mult decât era navoie.
    kurosense
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 55
    Data de inscriere : 06/09/2020
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG Yaoi
    kurosense
    Membru
    ____________________________________________________________________________________
     
    "Existenta mea este reala? Am fost creat din sange varsat?"
     
    ╔═                                                           ═╗
    Nume intreg: Leon Chamberlain
     
    ╚═                                                           ═╝
    ____________________________________________________________________________________
     
    YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 Pjimag12
     
    ____________________________________________________________________________________
     


    Un singur moment privirea mi-a cazut pe trupul celui din fata mea, cum se contopea alaturi de mine intr-un mod atat de perfect. Completarea intre doua entitati cu provenienta atat de diferita era cu adevarat un proces plin de rafinament. Existau momente in care conexiunea dintre noi se intampla la nivel de simple priviri sau actiuni atat de subtile incat erau intelese doar de catre noi.

    Nu puteam gandi nici macar o secunda limpede, doar imi puteam resimti bataile proprii inimi in piept alaturi de gemetele infundante a lui Asbel. Am putut decat sa las la vedere un zambet cand am auzit toate cuvintele sale, nu ma puteam satura de modul sau de a reactiona. Nu gaseam o explicatie concreta la aceasta pasiune ce imi era starnita doar de acesta. Confuzia nu si-a mai facut aparitia de aceasta data, am putut doar sa dau frau liber propriilor actiuni.

    M-am oprit din a-i masa organul si zambetul ce initial a fost inocent s-a transformat in unul cu adevarat pervers si 
    plin de o dorinta de a-l tachina mai mult ca niciodata.
    I-am prins parul intre degete pentru ai da capul pe spate si sa imi lipssc buzele de gatul sau, am urcat de la sfarcuri spre gat in continuare lingand o parte din acesta. Am lasat o dara subtire de saliva ca mai apoi sa ma aproprii spre urechea sa si sa ii zic pe un ton grav.

    - Oh, Asbel, dar din primele momente am stiut ca vei dori sa ti-o trag pana nu mai poti sta in picioare. Cine este perversul aici? Sau mai bine zis...

    In acel moment ma opresc din vorbit ca m-ai apoi sa il prind iar de solduri pentru a schimba pozitia, de aceasta data 
    l-am lasat pe el sa stea pe scaun. Eu stateam deasupra sa in picioare cu o mana sprijinita de scaun, 
    mi-am dat cateva bucle aurii dupa ureche si l-am privit. Puteam observa ca initial era confuz, dar mai mult de atat fierbea in acel moment. Inca nu puteam sa imi scot din minte ceea ce imi zise Asbel in continuare, eram cu adevarat prins in acea vraja.

    Am continuat sa completez ce am dorit sa zic anterior, diferenta de aceasta data era faptul ca il priveam direct in ochi pe Asbel. Inclusiv pozitia se schimbase pentru a pune mai multa presiune in atmosfera creata si a intelege ca nu putea decat sa ma asculte.

    - Sau mai bine zis ca iti place atat de tare sa iti deschizi picioarele in fata mea prevum o tarfa si sa ti-o trag pana ma implori sa ma opresc. Dar e in regula, nici de aceasta data nu am sa te las sa scapi usor.

    Nu conta timpul ce il aveam la dispozitie, pentru ca aveam sa ii indeplinesc cererea si sa il duc in cel mai inalt paradis al placerii. De aceasta data nu avea sa se compare cu nimic ce ii mai facusem pana acum. Am stat sa ma uit mai bine la pozitia in care l-am pus, iar apoi am realizat ca nu era atat de comoda.

    Asa ca l-am luat de incheietura cu grija si l-am lipit de singurul perete ce era gol din acea incapere, am dat din cap multumit ca mai apoi sa imi trec mana peste abdomenul sau si sa cobor in jos cu aceasta.

    - Daca nu ai sa reusesti sa iti inghiti toate gemetele, oricat de minunate ar fi acestea am sa te pedepsesc dublu cu prima ocazie.

    Ii fac cu ochiul ca mai apoi sa ii las un sarut in graba pe buze, am continuat mai apoi sa ii plasez unul pe gat in timp ce mergeam incet si sigur spre abdomen. Mana mea in acest timp i-a desfacut pantalonii si lasat in jos, cand in sfarsit am ajuns la linia boxerilor am prins cu dintii de o parte a acestora.

    M-am lasat cu un genunchi pe podea pentru a ma putea sprijini mai bine, incercam in propria minte sa imi imaginez cum arata fata lui Asbel in acel moment. Doar ca am decis sa ma concentrez doar spre acea zona, cand am realizat ca e greu sa ii las organul la vedere doar prin acea miscare am lasat partea aceea a boxerilor. In schimb am inceput sa imi trec limbe prin materialul boxerilor reusind sa ii ud putin.

    In final am renunta la ideea de a lasa prea multe urme pe acestea de saliva si am decis sa ii indepartez cu mana dominanta. Cand in sfarsit erectia lui Asbel a iesit din boxeri ridicata am lasat un mic fluerat sa iasa printre buze, ca mai apoi sa o iau cu mana si sa incep sa i-o masez. In timp ce ii trageam pielea de-a lungul organului spre baza, am inceput sa imi lipesc buzele de testiculele sale si sa imi trec limba peste ele. Cand au ajuns sa se umezeasca am inceput sa le sug intr-un mod lent si chinuitor, simteam in acelasi timp ca erectia crestea dreptat in mana mea.

    Era o combinatie perfecta intre erotism si placere pura, era cu adevarat inspaimantator cand cele doua se uneau intr-o pasiune arzatoare si ne innebunea pe amandoi. Mana celalalta s-a strecurat in spate ca mai apoi sa incep sa ii masez una din fese, dar tot intr-un mod lent. Am inceput sa urc de pe testicule spre varful erectiei tinand-o tot cu mana pentru a o sustine intr-o pozitie fixa.

    Mi-am trecut limba peste varful organului si am inceput sa fac mici cercuri in acea zona pentru a o stimula mai mult, cand am simtit ca un mic lichid transparent ce a dat sa iasa inainte de punctul culminant l-am apasat cu varful limbii. Era un semn ca erectia nu avea sa mai dureze atat de mult, asa ca mi-am intredeschis buzele ca mai apoi sa ii iau organul in cavitatea bucala.

    L-am introdus cu atentie la inceput fiind inca virgina acea parte a corpului, dar cand am simtit ca m-am obisnuit cu senzatia de a avea un corp strain de acea dimensiune in gura am inceput sa inaintez. Am inceput sa fac miscari de du-te vino, dar inca nu am apucat sa il iau pana la capat. Dar putea simti cum pulseaza in jurul muschilor meu, simteam cum acestea se strangeau involuntar creand mai putin spatiu.

    In timpul acelor miscari consedutive, mana ce se afla pe fesa sa a inaintat penetrandu-l direct cu doua degete. Am inceput si pe acelea sa le introduc treptat, ca mai apoi sa il imping cu soldurile mai in fata pentru a-l lua mult mai adanc. De aceasta data am putut simti cum varful erectiei sale s-a lovit de peretele gatului meu si cu atat mai mult muschii au devenit mai incordati ca niciodata.

    Am ignorat complet ca dimensiunea erectiei asale actuale a depasit cu mult dimensiunea cavitatii mele bucale, am decis doar sa continui toate acele miscari de du-te vino in timp ce il penetram in continuare cu cele doua degete. Se putea auzi de fiecare data cand il luam pana la capat cum se lovea de peretele gatului, toata acea miscare facand un zgomot specific.

    Cum organul nu mai avea nevoie de sustinere din partea mainii, am decis sa imi duc si celalalta mana pe soldul sau pentru a putea intensifica miscarile. Daca initial acestea erau intr-un mod lent si doar partiale, acum au ajuns sa fie alerte si atat de adanci ca nu mai simteam respiratia.

    De la atata presiune resimtita in tot organismul, inclusiv eu excitandu-ma de la faptul ca il luam in gura, au inceput sa imi dea lacrimile in coltul ochilor. Pentru un moment am decis sa iau o pauza pentru a-mi recapa respiratia, in acel timp continuand sa ii masez organul plin de saliva cu mana ce ulterior a fost plasata pe soldul sau.

    Mi-am lins buzele de propria saliva ce se prelingea pe laterale, cateva suvite erau ravasite peste frunte si pe langa umeri. De asemenea proprii ochi au continuat sa isi pastreze aceiasi culoare diferita, incare unul din ei era cufundat in argintiu cu reflexii rare de auriu. Lumina slaba din camera lasa la vedere o imagine cu adevarat erotica si frumoasa.

    Dar cand mi-am ridicat privirea sa ma loveasca imaginea lui Asbel cum parea sa tremure si era cu adevarat la limita, m-a facut doar sa ii zic.
    - Dati drumul inauntrul meu, vreau sa iti simt sperma cum se scurge incet in cavitatea mea bucala.

    Nu i-am asteptat vreun raspuns, doar am decis sa il iau din nou in gura la fel de intens si adanc de aceasta data. Chiar am incercat sa grabesc ritmul pentru a ceda, doream sa isi dea drumul pentru ai simti gustul. Doream sa fac parte din el si invers, voiam sa ne impregnam de fiecare data pana aveam sa nu putem trai fara atingere reciproca.

    Numai stiind acum cum arata chipul sau atat de dornic si nerabdator, cum acel ochi verzi ma priveau in momentul in care i-am cerut sa isi dea drumul inauntru, cum respiratia sa sacadata rasuna in acea camera. Pur si simplu innebuneam.



    ____________________________________________________________________________________


     
    "Toata lumea este o scena,
    Si toti barbatii si femeile doar jucatori.
    Ei au iesirile lor și intrarile lor,
    si un singur om în timpul sau joaca multe parti".
    – William Shakespeare



     
    ____________________________________________________________________________________


     
     
    "Omul intelept nu-si calculeaza sansele. El isi fixeaza telul si apoi il atinge". – Lao Tise


     
    ____________________________________________________________________________________


     
    YAOI - [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori - Pagina 3 Rsz_1410


    Semnat Leon.
      Data/ora curentă este: Dum 19 Mai - 22:11:20