RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :> EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Buna, buna, vrei o guma? Nu e orbit da e buna :>

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Buna tuturor, eu sunt Elyy, am 15 ani decand am fost conceputa pe aceasta planeta desii eu ma cataloghez ca un prototip esuat al fiintei umane, o sa vedeti mai jos de ce  zoro 

    Sunt o yaoita inaraita, nu am fost mereu asa, eram o fata ''normala'' pana cand extraterestrii m-au rapit si au facut experiente pe mine  dezy 

    Ador sa ma distrez, animeurile, in special cele cu bataie, sange, morti, mistere =]] plus yaoi bineinteles :)) Acelas gen il prefer si pentru FanFicuri care sunt de asemenea tot o pasiune mai veche de a mea  song 

    Nu-mi plac...muulte =]] dar sa le zic pe cele mai importante: Manelele, orasul (sunt o fire mai linistita) Disney Channel, Facebook, si altele, nu cred ca va intereseaza pe voi debitarile uneia ca je =]

    Sunt genul de persoana uituca, care cand vrea sa-ti faca un cadou te intreaba de enspe mii de ori cand e ziua ta  Emoticon1 mai devreme doar ce imi cautam telefonul...si era in buzunar  frozen 

    Dupa cum vedeti imi plac emitcoanele astea onion sau cum le zice  yt 

    Ce as putea sa mai zic, am descoperit acest site cu ajutorul unor prietena (se stiu ele :>) in urma hotararii de a face impreuna un RPG aici :)

    Cam atat despre mine  iiiiiiii 
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Bine ai venit =]]] Nu esti singura yaoita inraita =]] Sa vezi ce o sa ne mai distram  zoro
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Si eu iubesc emticoanele astea  muhahaha Bun venit :* sa vezi aici Fuck the rules  ia bataie 
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    In primul rand BUN VENIT !!!
    In al doilea rand si eu sunt yaoista morderas
    In al treilea rand si eu iubesc emoticoanele astea ca deaia le-am si pus pe site morderas
    In al patrulea rand.....da ia mai lasa randele astea
    Ma bucur foarte mult sa te vad si pe acest forum si pentru asta ii multumesc lu iAlexi ca va adus pe aici si cu regulile, pai nu sunt prea grele, le-am facut in asa fel incat sa le pot eu respecta ca doar sunt creatoarea morderas
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Va multumesc pentru primirea calduroasa :x
    sakura chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 2823
    Data de inscriere : 18/01/2012
    Varsta : 26
    Localizare : In my memories.
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Music
    sakura chan
    VIP
    http://AiEnMaLoVe.hi5.com 
    Hellou! Imi pare bine de cunostinta Ely, eu sunt Sakura sau Anto, si imi pare nespus de rau de intarziere. Sorry! :( Pai iti urez sedere placuta, sa te distrz mult si happy posting. Altceva ce sa iti mai spun nimic....Sper sa ne intelegem bine :)
    Ja Ne!!!
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Dum 28 Apr - 8:08:42