RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ

    ElynK.Blood
    Sex : feminin
    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 29/01/2015
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Artist -si nu chiar- otaku
    ElynK.Blood
    Membru
    http://www.sweetflirt.ro/profil/KillMePlease 
    Hal.
    Ce fac aici?
    Poluez. Why? De plictiseala. lol!


    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    《°•°O javra s-a născut pentru a murii. Din zborul frânt se desfac zvâcnind aripile moarte ale îngerului negru. Doar lasa săgețile lacrimogene otrăvite sa pice ploaie în lugubrul dans funerar. -Elyn|Kill°•°》
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️

    Randuri obisnuite se vor fi dedicate unei fiinte anonime. Nu am de gand sa injosesc pe nimeni cu prezenta mea notorie. Pur si simplu am intentia de a aduce o serie de informatii inutile despre ochii din spatele ecranului.

    ☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️☮️


    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ Tumblr_nfm3eyF7Vs1ssite1o1_500

    NUME: --Necunoscut--
    PRENUME: Elyana
    PORECLE: Ely|Elyn|Kill|Kill-sama|Economie|Joiana|Killisor|Tanti Kill|Killer
    VARSTA: 14 ani
    ZODIE: Scorpion, 17 noiembrie 2000
    SEX: Feminin
    ORIENATRE SEXUALA: Asexuala
    OCUPATIE: Eleva, clasa a 8-a

    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ Tumblr_nev6rhMi8f1u2hplbo1_500

    M-am nascut ca un om ca toti ceilalti. Am trait in minciuna aspra a unei vieti placute, fara sa constientizez cat de imprastiata mi-era lumea. Suferinda de bipolarite inca de la nastere, instabilitatea mea psihica a generat o bariera inaintea socializarii.
    Mereu luata in ras, aratata cu degetul si degenerata, am incercat de prea multe ori sa fiu altcineva. In goana mea dupa integrare am uitat sa fiu eu.
    Mai tarziu insa, deja satula de a mai alerga dupa ceea ce altii vor de la mine, am dat de cruda bariera a unui mediu familial neindreptatit.
    O fire sensibila, atacata din toate partile, am cedat sub greutatea asidua a propriei suferinte.
    Poate ca sunt o lasa, poate ca raman un simplu copil mai adanc crestat de viata. Insa ma lupt cu mine insumi si pierd de fiecare data cand ma apropii de dulcea reusita.
    Am o scapare, o oaza de fericire sculptata in pasiune.
    Hartia sau tastatura imi sunt cei mai buni prieteni. Cu creionul in mana sau cuvintele la mine, totul capata treptat sens.
    Prea des ma refugiez in virtual. Doar aici am putut sa raman alaturi de bijuterii umanizate. Doar aici am gasit alinare si intelegere. Aici sunt apreciata, aici am prieteni. Aici e lumea mea...

    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ Tumblr_nga93eUrtH1tnx2v7o4_500
    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ Tumblr_nga93eUrtH1tnx2v7o2_500


    APRECIERI SI DEZAPRECIERI

    ✔️Zilele ploioase✔️Sangele si sadismul✔️Negrul si albastrul✔️Ochii in culori pale, sterse✔️Pielea in nuante luminoase✔️Stilul emo✔️Cartile✔️Arta de orice tip✔️Muzica rock✔️Yaoi✔️Anime✔️RPG✔️FanFiction✔️Papusile de portelan✔️Circul si carnavalul✔️Halloween-ul✔️Gemenii/dublurile✔️Dulciurile ca generalitate✔️Serile racoroase✔️Diminetile de vara✔️Calatoriile cu trenul✔️Zonele cu internet bun✔️Spatiile inchise✔️Serpii, vulurii, corbii si lupii✔️Trandafirii negri si cei ofiliti✔️Citatele✔️Testele psihologice✔️Librariile✔️Bauturile calde✔️Sabiile si armele in general✔️Miscarea feminista✔️Locurile intunecoase✔️Pauzele lungi✔️Muzeele✔️Parul in culori neobisnuite✔️Stilurile nonconformiste✔️Fantomele, spiritele✔️Genul horror✔️Creionul dermatograf negru✔️Accesoriile, in special cele de pus pe cap✔️

    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ Tumblr_lr1uizYET41qdrbaeo1_500

    ✘Vampirii✘Zilele insorite✘Lumina excesiva✘Genul yuri, referindu-ma strict la anime/manga!✘Culorile vii✘Persoanele mult prea amabile✘Naivitatea✘Oamenii in general✘Ca cineva sa cunoasca mai multe injuraturi ca mine✘Penele de inspiratie✘Rasaritul soarelui✘Animalele in afara celor mentionate✘Perioadele fara interventie artistica✘Monotonia✘Normalitatea✘Cliseele si stereotipele✘Ficurile de mana a doua✘Politica✘Povestile de dragoste✘Hentai, desi nu am nicio problema cu ecchi✘Sarbatorile, Craciunul in special✘Popularitatea✘Perioadele lungi fara acces la internet✘Excursiile in familia✘Tatal meu✘Excesul de fum✘Scoala ca institutie✘Zgomotele ametitoare✘Persoanele care nu au de gand sa asculte ce au si ceilalti de zis✘Mancarurile sarate✘Florile✘Legumele de oricare✘Minciunile evidente✘Limajul repetitiv✘Orice inseamna mancare sanatoasa✘Prejudecatile✘Muzica comerciala✘Moda actuala✘Zambetele false✘Varcolacii✘Noptile nedormite din cauza gandurilor✘Prostia✘Analfabetismul✘Manelele si consumatorii acestora✘Minoritatile de etnie rroma✘Caracterele obscene✘Glumele cu tenta sexuala adresate mie✘Ferestrele termopan✘Mirosurile dulci✘Strampii si colantii✘Limba turca✘Rasul de hiena✘Duck face✘Pitiponceala✘Parodierea✘Amuzamentul pe seama altora✘Poreclele infantile✘Iarna✘Copii mici✘Viata✘Competitiile✘Filmele si serialele✘

    ---Doar o mica parte din lista lui Elyn/Kill de asa da si asa nu---


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Presupun ca sunt destule informatii in momentul de fata.
    Daca aveti intrebari nu ezitati.

    Δиσиιмα ιи ρяσρяιιℓɛ ʌιƨɛ||Ƙιℓℓ Ƨтʏℓɛ Tumblr_nfknkdntqv1sis5wuo1_500
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Bun venit pe forumul nostru, sper ca te vei distra alaturi de noi puppy eyes
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Wow! Cea mai complexa si frumoasa prezentare pe care am citit-o pe forumul meu, pana acum cel putin ^^
    Eu una nu am intrebari pentru ca te cunosc ^^ Dar iti urez un calduros Bun Venit !
    ElynK.Blood
    Sex : feminin
    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 29/01/2015
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Artist -si nu chiar- otaku
    ElynK.Blood
    Membru
    http://www.sweetflirt.ro/profil/KillMePlease 
    Wehehe, comentarii O_o
    Muhaha, si eu sper sa ma integrez pe aici...
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 29 Mar - 8:41:01