RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Sex Demons - Pagina 2 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Sex Demons - Pagina 2 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Sex Demons

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons - Pagina 2 28m0bwh

    -Momoi, hai să mă ajuți să pregătesc masa!
    -Nu vleau!
    -Nu vrei să așezi masa pentru tati...deloc? Bine, înțeleg...
    -Vin acum! spuse micuțul auzindu-l cum se ridică de pe canapea oprind televizorul. Se vedea că era un răsfățat și jumătate dar chiar nu aveam cum să nu prinzi drag de el. În curând stăpânul casei urma să se întoarcă iar masa era aproape gata, pulpele cu cartofi la cuptor se făceau și nu mai rămăsese decât să așezăm masa. Nu eram eu un expert dar m-am descurcat să pun o față de masă specială de culoare neagră, tacâmurile de argint plus farfuriile ce aveau pe le câte un liliac de aceeași culoare ca fața de masă. Puțin sobru...dar ce să fac? n-am găsit nimic pe albastru, în plus, din ce am înțeles de la Momoi, așa îi plăcea tatălui său. M-am uitat și în congelator să văd dacă desertul meu special se făcea cum trebuie.
    -A venit, a venit, a venit! țipă băiatul entuziasmat sbughind spre ușă făcându-mă să chicotesc ușor.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons - Pagina 2 2ewilqf
    Restul sederii mele inainte de plecarea spre lumea demonilor mi-am petrecut-o singur umbland dupa cadouri. Nu am mai avut pofta de nici o femeie si nici de vreun barbat. Nu stiu de ce dar in mintea mea umbla doar chipul lui Carlos, ba chiar am ajuns sa ma intreb cum ar arata dezbracat. Ceva e clar ineregula cu mintea mea.
    Abia asteptam sa ajung acasa asa ca tot drumul de la aeroport, de cand am aterizat, pana acasa am stat ca pe ghimbi mai ca vrand sa ma dau jos din taxiu si sa o iau la fuga pe jos parandu-mi-se ca se misca precum un melc.
    De indata ce am ajuns acasa am deschis larg usa fiind imediat intampinat de ingerasul meu ce sari sa ma imbratiseze eu ridicandu-l in brate si pupacindu-l.
    - Daaaaaa! Am veniiiiitttttt! Si de data asta tati isi ia concediu si poate mergem intr-o vacanta. Ce zici?
    - Poate sa vina si Calos cu noi?
    Cum sa il refuz? Nici nu ma gandesc sa ii spun nu puiutului meu. Si in plus si eu ma gandeam sa-l luam cu noi mai ales ca, din cate stiu eu, urmeaza sa aiba si el vacanta.
    - Sigur ca da. Daca e si el de acord.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons - Pagina 2 28m0bwh

    Cât micul îngeraș a mers să-și întâmpine tatăl eu am scos tava de pui de la cuptor și am pus-o în mijlocul mesei urmând probabil să taie capul familiei și să porționeze totul cum se cuvine.
    M-am dus și eu în hol unde se pare că cei doi discutau despre o eventuală vacanța ceea ce m-a făcut să simt un oarecare fior în coarne mai ales când au propus să vin și eu.
    -Eu nu aș vrea să deranjez... spun timid chiar dacă într-un fel îmi doream asta, nu mersesem niciodată într-o vacanță mai îndepărtată de orașul fantomelor și pădurea gnomilor. Mă întrebam unde ar merge cei doi în vacanță, sigur într-un loc sigur pentru cel mic, dar poate și ceva exotic.
    -Apropo, bine ai venit! Masa este pregătită, Momoi, vrei să mergi să-ți speli mânuțele? îl întreb zâmbind lăsându-mă în jos spre el. Acesta nu mai spuse nimic și se duse imediat spre baie să se spele.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons - Pagina 2 2ewilqf
    - Nici vorba sa deranjezi. Si eu si Momoi am fi incantati daca ai putea sa ne insotesti. Si nu iti face griji de cheltuieli sau altceva , o sa iti primesti si salariul in continuare daca vi. Haide... cred ca e o oferta destul de buna. Trebuie sa vii.
    Incepusem deja sa imi imit fiul cand chiar vroia ceva neaparat si norocul lui Carlos ca nu era Momoi langa noi ca ar fi inceput si el sa il priveasca cu acei ochisori de catelusi implorandu-l din priviri sa accepte, la fel cum fac si eu in momentul de fata.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons - Pagina 2 28m0bwh

    Mi se părea mie sau el...chiar voia să vin? m-am uitat puțin dezaprobator dar apoi am ajuns la concluzia că nu aveam de ales, oricum aveam nevoie de bani iar altceva mai bun de făcut în vacanță oricum nu aveam.
    -Fie, voi veni! spun chicotind încă amuzat de situație.
    -Gata, m-am spălat pe mâini! spuse Momoi apărând în hol și arătând mânuțele mici și acum foarte curate. L-am ciufulit iar apoi i-am poftit pe cei doi la masă.
    -Nu e cine știe ce, dar sper să-ți placă, mă adresez stăpânului casei cu privire la mâncare.
      Data/ora curentă este: Mar 14 Mai - 1:00:03