RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Psycho Butterfly EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Psycho Butterfly EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Psycho Butterfly EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Psycho Butterfly

    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    P s y c h o   B u t t e r f l y

    Actiunea se petrece in centrul Dubaiului, unde Adam detine o cladire numita Psycho Butterfly, ziua e cafenea, iar seara club.
    Kasei Tatsuya are nevoie de bani si nu gaseste niciun loc de munca decat la Adam, care din pacate sau din fericire angajeaza numai fete, acesta devine fata si este supus la tot felul de incercari de-ale lui Adam

    Personaje:

    EU:
    Nume: Tatsuya
    Prenume: Kasei
    Varsta:21
    Ocupatie:Chelner[ita]/Dansator[are] la bara
    Sex: Travestit (e barbat mai exact  :]] )
    Rasa: jumatate englez si jumatate asiatic
    Caracter: Este o persoana ce isi schimba caacterul in functie de persoane cu care vorbeste, chiar daca nu arata este o persoana destul de sensibila uneori citindu-se pe fata lui orice emotie simte daca esti atent. Este destul de suparacios.
    Istoric: Kasei a fost destul de sarac inca de mic, tatal sau a ales sa il abandoneze pe el si pe mama sa cand acesta s-a nascut, iar cand el a implinit 19 ani ma-sa s-a sinucis :]] Ramas singur a trebui sa se descurce pe cont propiu si in ultimul timp nu prea i-a resit. Kasei are mare nevoei de bani pentru a ramane la facultate, sa isi plateasca chiria si datoriile asa ca are mare nevoie de un loc de munca, e atat de disperat incat aproape s-ar prostitua :]]
    Aspect: Par albastru si ochii tot abastri, ma rog unul din ei pentru ca cel rosu e de sticla, a ramas chior de un ochi cand a incercat sa o faca pe ma-sa sa renunte din a alege moareta in locul lui, tampita aia a vrut sa il omoare si pe el :]]
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Geo:

    Nume: Adam Gheorghe
    Varsta:24
    Ocupatie: boss
    sex: masculin
    Caracter: incapatanat|posesiv|rece| distant|obraznic|
    orientare sexuala: bisexual
    Istoric: Adam a trait toata viat in puf si cand i s-a luat s-a gandit sa faca si el ceva cu viata lui si anume sa se distreze ceva mai mult asa ca a construit o cladire in care noaptea sa-si faca de cap si ziua sa dea ordine.
    Aspect:
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    > S t a r t <

    |K a s a i   T a t s  u y a|
    |K a y a|

    Imi pieptanam parul bine in timp ce il dadeam cu o tona de fixativ, de obicei parul meu e mai rebel si sincer sa fiu nu prea am grija de el si incep sa cred ca am facut bine sa nu il mai tund acum totul e in avantajul meu.

    Incerc sa imi caut de munca de ceva timp si singurul loc pe care l-am gasit si nu am nevoie de cine stie ce experienta e Psycho Butterfly, singura problema e ca acolo patronul angajeaza numai femei, asa ca ideea mea geniala a fost sa ma deghizez in femeie. Ce am de pierdut? In afara de reputatie daca afla cineva si rusinea de moment. Stai ce reputatie? Nu am asa ceva si nici prieteni deci eu zic ca e okey.

    Ma imbracasem in hainele vechii ale mamei mele, am faut bine ca nu le-am vandunt inca pe toate. Mi-am pus un sutien nengru cu dantela si model floral ceva destul de sexy daca nu l-as fi purtat eu, nu stiu de ce oricum nu am ce baga in el, dar ca sa fie acolo sa intru in pielea personajului. Am mai imbracat o bluza crem destul de larga si o fusta lunga pana la genunchi, de asemenea m-am ras pe picioare si aproape ca am plans cand am realizat ca trebuie sa ma rad si pe maini si pe piept si pe tot corpul, iar mai apoi mi-am luat o pereche de dresuri negre

    Pot sa spun ca sunt destul de norocos, sunt destul de slabut si daca mi aveam si sani cred ca imi puteam compara corpul cu a unei femei, iar faptul ca am tente asiatice daca imi machiz chipul arat ca o fata.

    Ca veni vorba de machiaj, m-am uitat prin fosta trusa a mamei si am luat cateva chesti de acolo apoi am cautat un tutorial pe net si dupa ce mi-am bagat rimeu ce nu stiu cate ori in ochi am reusit si eu sa ma machez. M-am uitat in oglinda si am constatat ca arat feminin, ca o fata destul de draguta ce ar putea fi angajata drept chelnerita. Cel putin eu asa sper.

    Dupa ce am facut ultimele retusuri am plecat din aparatament si m-am dus direct la Psycho Butterfly. Acolo a trebuit sa astept dupa cateva fete ce au iesit din biroul sefului  pana a venit randul meu.

    Cand a venit randul meu am batut la usa,iar apoi am intrat si am salutat politicos vocea mea era destul de feminina si asa deci a trebui doar sa o subtiez putin.


    Ultima editare efectuata de catre iAlexi in Sam 31 Ian - 1:14:17, editata de 2 ori
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540
    Trecuse doua ore si nu am vazut nici o fufa care sa-mi placa, bine inafara de alea pe care le-am ales ieri. Mai aveam nevoie doar de doua, doua tampite care sa duca cateva tavi la o masa si sa stie sa tina un bat in mana, si sa se invarte pe langa o teava, da nuuu? Astea care au venit abia mergeau pe tocuri sa nu mai spun ca s-au inchinat inainte sa intre in biroul meu. De ce naiba nu am chemat direct maicutele? Si alea se misca bine!

    Pe ultimele doua le-am scos afara plangand. Eu le puneam intrebari si ele se uitau la mine ca la poarta noua. Nu au fost in viata lor penetrate! Habar nu au ce e ala sex si vin sa dea cu fundu de podeaua mea! Am aruncat cu un dosar dupa ele si m-am asezat pe scaun. Inca una, daca si asta e tampita o aruc pe geam!

    Ca tot credeam eu ca voi avea parte de minuni! Asta care a intrat si ma si! Avea o fusta, Doamne ia-ma cu tine! De ce nu ai venit draga in chiloti? Daca veneai in chiloti iti spunea, din prima da! Dar sa-i dam feti o sansa, nu se stie ce ascunde sub hainele alea de mamaie.

    M-am facut si eu ca zambesc si m-am ridicat de pe scaun. Am scos o nuia lunga de ajungea pana in usa.
    -Draga mea, ia un loc si spune-mi mai intai cum te cheama...stai, lasa numele ca-l stiu, zi-mi la ce esti buna inafar de...moda.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Spre surprinderea ema patronul era destul de tanar deci cred ca hainele mamei sigur nu il atrage asa ca asta a cam fost o gresala si totusi mama nu avea altceva in dulapul ei din care au iesit si cateva molii, cred ca daca nu am dadeam eu cu o tona de parfum miroseam a naftalina. Mi-am muscat buza asta fiind un tic de al meu cand eram sigur ca ceva nu avea sa mearga prea bine. 

    Cand tipul a scos o o nuia aproape ca am tresarit, ce dracu planuieste? Nu imi spune ca e doar un pervers ciudat. Daca am uit la fata lui cam arata a unul, ma rog cand ma uit la fata lui vad un tanar destul de frumos ce sigur si-o trage cu angajatele. Daca eram femeie asta sigur nu era o problema pentru mine, probabil eram lesinata dupa el. Am hotarat sa ii urmez sfatul si sa ma asez pe un scaun, pentru o secunda am uitat ca sunt femeie si m-am asezat ca un boschetar trantindu-ma pe scaun si stand cracanat uitand sa imi refac pozitia. 

    -Numele meu e Ka--- Camelia Tatsuya. Ce tampit pot sa fiu era cat pe ce sa ii spun numele meu adevarat, ma rog la cum pare nu cred ca e genul care sa deosebeasca un nume feminin japonez de unul masculin,dar totusi aparentele insala poate sub mutra aia de prostanac se ascunde un destept. :]] 

    -Nu ma prea pricep la moda am observat ca fetele au ceva uniforme pe aici nu cred ca e o problema prea mare, dar sunt convins, fac o scurta pauza si dupa aceea spun ¨ă¨, ca pot sa tin o tava in mana cu niste pahare pe ea, de asemenea pot sa ma prefac ca sunt interesata de clienti sa le zambesc si sa le vorbesc frumos, nu am un CV la mine sper ca nu e o problema prea mare. Ii fac cu ochiul sperand ca va musca momeala cat de cat, cel putin asa am vazut ca flirtreaza fetele la facultate cu alti baieti. 



    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540
    I-am urmarit fiecare miscare fiind destul de bun la asta pentru ca am intalnit destule care au venit cu fel si fel de prefacatori. Au stat pe acasa au repetat discursul in fata oglinzii de zeci de ori si apoi au venit lamine sa-mi spuna tot ca si cand le-am pus sa-mi recite Luceafarul.

    Mi-am dus nuiaua spre ea si i-am ridicat fusta in sus apoi lasand-o imediat jos. Oh, Sfinte Sarma ce am vazut! Ochii mei! Aia sunt chiloti?! Trebuie rezolvat asta, e pacat de ea ca are vocea aia sacaitoare si daca trece pe langa un tip ii ia banii numaidecat.
    Trebuie sa vad si cum merge, pe scena o sa poarte numa' tocuri.

    M-am apropiat de ea uitandu-ma atent la parul ei. Nu are extensii si nu e nici vopsit. Da ochii aia ce au?! Eh, nu ma intereseaza atat timp cat atrage clientii.
    -Bine, draga Camelia, ia ridicate tu acum si incearca sa dansezi ceva, stii sa dansezi la bara?
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Am scos un sunet ciudat mai ceva ca o fata cand aproape ca si-a impuns batul ala pana in fundul meu, desi evident intentia lui era sa imi ridice fusta. O avea alergie la femei de nu a venit mai aproape? Ma rog cu cat sta la distanta cu atat e mai bine. Ma speriase cand mi-a ridicat fusta, ma rog nu m-a deranjat prea tare defapt chiar deloc, am speriase gandul sa nu observe ca nu eram femeie, desi la cat mi-am strivit organul saracutul de el, nu cred ca mai era posibil asa ceva.

    M-am ridicat asa cum mi-a spus, dar am ramas putin cam surprins cand a spus de dansul la bara, chestia aia nu mai scrie in anunt. In fine sunt disperat sa obtin postul asta ca as fi in stare sa ma si dau la tipul asta.

    -Sa dansez la bara? Trebuie sa fac asta? Nu am mai dansat la bara, dar nu cred ca poate fi prea greu sa imi lipesc fundul de bara si sa ma invart de cateva ori pe langa teaba aia...

    Desi vorbeam de parca ar fi nimic nu mai facusem asta niciodata, nu aveam de ce in schimb am vazut femei cum se frecau de bara aia nu cred ca e prea greu sa am frec si eu de ea atat timp cat raman imbracat.

    M-am dus langa biloul sau si am inceput sa ma misc lasciv asa cum am vazut ca fac femeile cand vor sa excite pe cineva. Mi-am pus mainile pe birou si m-am aplecat putin miscand din fund, air apoi am inceput sa ma frec de mobila. Sper ca mi-a iesit ceva pe aici. Sper.

    -Nu cred ca is prea buna, dar invat repede, atata timp cat am ceva haine pe mine invat sa dansez si pe tavan.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540
    Cand s-a ridicat de pe scaun ca sa-mi arate miscarile ei m-am departat si m-am lipit de fereastra. Nu aveam de gand sa fac ceva anume, dar din coltul ala se vede cel mai bine.
    Ma gandeam ca macar aici se pricepe bine, dar m-am inselat. Mi-am lipit o palma de frunte,nervos.
    Stia miscarile, se vede asta, dar le face gresit, sau poate ca hainele astea acopera prea mult si nu-mi pot da seama. Pare din tot ce a zis ca are nevoie disperata de bani.

    Chiar daca nu pare buna de nimic pana acum, pare dornica sa invete si atata timp cat am profesioniste care sa o invete nu am nimmic impotriva. M-am apropiat de ea, am prins-o de sold si am intors-o cu fata spre mine. Mi-am dus mainile spre chipul ei incepand sa o ating sa vad cat de fina e pielea ei pentru ca pana la urma barbati o vor atinge si aici, nu e ca si cum nu au voie atata timp cat primesc bani.

    -Imi place de tine. Ai chipul fin si vocea scartaitaAsta place barbatilor prosti care vin aici, evident ca va trebui sa iti iei alte haine, daca mai vi imbracata asa te dau afara in suturi. Ziua aici e cafenea, aveti uniforma aici, seara, ei bine cred ca tot eu o sa-ti dau haine, nu-ti fave griji cred ca acopera macar zonele intime. Cat despre miscari, dupa ce iti iei niste haine calumea intoarce-te aici, pana diseara o sa dansezi ca o profesionista.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Inainte sa imi dau seama tipul asta s-a apropiat éroculos de mult de mine si m-a apucat de sold, m-am uitat sceptic la el chiar nu ma puteam abtine, macar ma bucur ca e prost si nu si-a dat seama ca sunt barbat. Bine nu ma asteptam eu sa faca el diferenta dintre un nume masculin si unul feminin japonez, se pare ca el nu face diferenta nici intre femei si barbati. Perfect atunci!

    L-am fixat cu privirea fara sa fac o miscare sau ceva asteptand sa vad ce uramseste defapt, mi-a spus mana pe chip daca se apropie prea mult ii trag una in oute si plec.

    Dupa ce am ascultat ce mi-a spus m-am dat mai in colo, era evident ca il deranjeaza hainele foarte mult daca mai ramane langa mine cred ca trece de parfumul ieftin si ajunge sa miroase naftalina din haine.

    Drace ce complimente face tipul asta femeilor, eu daca as fi fost femeie l-as fi pleznit, dar ma rog putin imi pasa atat timp cat musca momeala e okey.

    -Chiar sunt disperata in cautarea unui loc de munca,daca aveam bani de haine noi mi-as fi luat o fusta scurta de o palma si mi-as fi fluturat craci pe aici. Poate ma angajai mai repede, pana la urma imi dai postul sau nu? Ca sa stiu si eu, esti neclar.

    Ori eram eu prea prost, dar nu am inteles tipul asta doar m-a inspectat pana acum si nu mi-a spus daca imi da sau nu locul de munca, daca nu va trebui sa plec acasa si sa caut alte locuri de munca prin ziare.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540
    Da avea dreptate, daca avea bani nu cred ca venea imbracata asa. Probabil ca si hainele astea chiar le-a luat de la bunica-sa.
    Pai atunci ce ar trebui sa-i fac eu?! Se cam potriveste la ceea ce caut eu si am nevoie de cel putin inca o angajata. Miscarile le poate invata...dar, o, dar stai, ce ma costa sa-i cumpar eu cateva haine? Ii opresc din salariu!

    M-am dus spre dulapul din colt si am scos cateva haine de acolo. Erau mai toate negre si unele roz, pentru ca astea arata deobicei cel mai sexy pe tipe seara, alea de la cafenea nu au de ce sa-si faca griji, uniforma e la fel ca a celorlalte.

    -Imbraca asta, vreau sa vad cum iti sta.am spus aruncandu-i un costum de seara in brate rezemandu-ma de birou.
    Da, nu am de gand sa ies din cameera. Nu e ca si cum nu am mai vazut tipe goale pana acum, in plus am destui bani pe aici si nu risc, nu ca ar parea o hoata, dar nu risc.
    -Si sa-ti schimbi si lenjeria, aia de pe tine e ciudata si umflata!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Asta in loc sa imi spuna daca ma angajeaza sau nu imi da boarfe din dulap sa le probez? Sarcul cred ca are probleme grave la mansarda si daca stau sa ma gandesc ce femeie il suporta pe el? Trebuie sa plateasca bine altfel nu imi dau seama de ce are atata personal, ma rog daca cauta angajate cred ca au fost cateva care nu l-au suportat.

    Sa imi schimb lenjeria? Asta sa creada el, fie ma imbrac cu boarfele astea si chiar nu am nici o problema ca sta aici si se holbeaza la mine chiar daca corpul meu seamana cu a uni femei, ei bine sunt barbat ca el asa ca nu ma deranjeaza. M-am intors cu spate la el si am inceput sa imi dau bluza jos.

    -Lenjeria din aia poarta femeile cand sunt pe ciclu si au nevoie de tampon sa sti ca nu imi dau lenjeria jos.

    Bine cred ca am fost nesimtit,dar nu la fel de nesimtit ca el, de ce trebuia el sa observe? Aa dracu, are ochi de ului!

    Mi-am dat jos si fusta pe care am lasat-o sa alunce usor in jos si m-am imbracat cu costul pe care mi l-a dat, era hidos ca sa nu spun ca avea si roz prin el, urasc rozol.

    Dupa ce am imbracat costul mi-am dat si strampi negri jos, am facut bine ca m-am epilat, din pacate.

    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540
    Oare realizeaza ca nu asa ar trebui sa vorbeasca cu un barbat? Lasand laoparte ca eu nu sunt un tip oricare. Sunt deacord ca sunt mai obraznic si ca ma port cu femeile de parca ar fi sclavele mele, dar sper doar sa nu raspunda asa oricarui barbat! Eu fac asta intocmai pentru a fi strict, si sa le arat ca tipii sunt niste porci, bine nu toti, eu nu sunt.
    -Data viitoare sa nu mai iei tampoane deastea! Astea miros ingrozitor, o sa-mi gonesti clientii, daca nu ai bani o sa-ti cumpar eu dealea Ob.

    Da, nu prea mi-e jena sa vorbesc despre astfel de lucruri, mama mea era o nesimtita la propriu si la figurat asa ca sunt obisnuit cu tot limbajul din lume!
    Cat timp am privit-o cum se schimba nu am ratat ocazia de ai analiza fiecare trasatura a corpului, si pot spune cu mana pe inima ca fatuca asta nu are nici o forma, sau mai bine zis formele ei sunt fara forma, inafara ca are un ditamai fundu' aveam impresia cand s-a aplecat ca o sa-i pice sani.
    Apoi, bum! Cum am facut sa-mi dau seama ca e un el si nu o ea! Am crezut ca am sa pic pe langa birou ca nu am putut sa-mi dau seama mai devreme, asta explica si de ce mi-a placut inca de cand a intrat pe usa, nu ma refer la genul ala de placut, ci fata aia de fata serioasa...pardon barbat. Cum de nu are nici un fir de par?!

    Dupa ce s-a imbracat am privit-o, adica l-am privit parand interesat si i-am dat un palton.
    -Ia=l pe tine si hai la cumpraturi!
    Tipul are nevoie urgenta de cumparaturi de a facut asa ceva, sa se dea drept femeie, ce o sa ma mai distrez!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    -De unde ai fi vrut sa stiu eu ca tu ma pui sa ma dezbrac sau ca imi controlezi chilotii? Ce om normal face asa ceva?

    Nu era cazul sa cumpar tampoane nu aveam nevoie de ele, era doar o scuza ca sa nu isi dea seama si totusi daca vrea sa imi cumpere tampoane nu am sa refuz le voi vinde la fetele de la facultate si asa vorbesc ele despre tampoane in ore uite asa o sa mai fac un banut in plus.

    Am luat paltonul pe care mi l-a dat si am ramas putin surprins, mergem la cumparaturi?  EU nu am nici un sfant nu am sa cumpar nimic evident si nici nu am sa ii platesc eu lui ceva.

    -La cumparaturi? Eu am venit aici pentru un loc de munca, nu am nici un ban in buzunar si ca sa sti nu am de gand sa ma prostituez pentu o bucata de salam sau ce vrei tu sa imi cumperi...

    Sunt baiat imi pot da seama ce intentioneaza sa faca cel mai probabil sa isi bata joc de domnisoara Camelia, totusi vreua postul ala de munca.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Da, am uitat sa mentionez ca merg sa ii iau haine pentru club nu altceva! In plus nu am de gand sa-i opresc banii pentru alea pentru ca oricum vor ramane la club si le vor putea folosi si altele. Vreau doar sa vad cat de departe va merge dandu-se drept fata.
    -Nu vei plati nimic, mergem sa-ti luam haine pentru club. Acum i-ati odata paltonul ala pe tine.

    Nu am sa-l chinui prea mult, dar o sa-l tin aproape, ma intreb cat de bine va fi atuncicand va urca pe scena. Mai ales, daca atrage barbatii il trec direct la VIP si il fac si mai scump, bineinteles ca am sa-i maresc si lui salariul pentru asta, mie imi suna a afacere curata aici!
    -Ah, da si...esti angajata, deasta mergem sa-ti luam haine, cum am spus nu platesti nimic, mergem doar sa le probezi sa fiu sigur ca iti vin.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    -Perfect atunci!

    Exclam eu destul de bucuros nu uitand totusi sa imi fac vocea de femeie, mi-am luat paltonul pe mine si m-am dus langa el.

    -Si pentru astea de pe mine nu trebuie sa platesc nimic,nu?

    Spun eu in timp ce imi trageam fusta in jos pentru ca era prea scurta, desi probabil modul in care trageam de ea era mai gratios ca o gazela, dar na nu cred ca o sa conteze prea mult, daca deja sunt angajat cu toate astea va trebui sa ma mai multe grija de acum in colo.

    Ma gandeam ca o femeie s-ar duce spre el si l-ar lua de brat asa ca am facut la fel, ma rog sunt curios cat pot sa stau de brat cu tipul asta cand nu mai pot ii dau drumul imediat.


    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Am ras scurt cand m-a luat de brat, dar nu l-am indepartat, sincer nu era prea rau. Pana la urma avea un chip dragut asa ca nu aveam de ce sa ma feresc. Mi-am verificat buzunarul sa fiu sigur ca am luat portofelul si am iesit din cladire impreuna cu el.

    Am deschis usa din partea dreapta a soferului, special ca pentru o tanara domnisoara.Si dupa ce a luat loc in masina mea super de culoare alba, ca aia neagra mi-a luat foc saptamana trecuta am urcat la volan.
    -Pune-ti centura, draga!
    Am pornit cu viteza depasind orice masina ce imi taia calea.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Vai, dar ce dragut din partea sa sa imi deschida usa de la masina, sau nu, nu chiar dupa ce a fost nesimtit toata ziua s-a decis sa faca pe persoana cumdecade, ce frumos din partea lui ce pot sa zic.

    Am urcat in masina fara sa spun ceva, desi probabil expresia faciala ma cam tradeaza putin, dar nu prea imi pasa si totusi ar trebui sa fiu precaut nu se stie cand ma concedeaza inca nu am semnat nici un contract.

    Am vrut sa spun ca centura isi pun doar mueirile fricoase la volan,dar ma realizat ca genul acela de femeie ar trebui sa fiu si eu. Mi-am pus centura si am inceput sa ma scarpin in zona ¨sanilor¨sutienul asta era enervant si imi dadea mancarimi cumplite nu stiu cum pot suporta femeile asa ceva zilnic, respect pentru ele.

    -Nu v-am intrebat asta pana acum domnule, dar care este numele dumneavoastra?

    Daca tot lucram aici trebuai macar cum sa il strig pe bossulet,nu? Bine atat timp cand imi da bani nu ma deranjeaza ca habar nu am cum il cheama si totusi e enervant sa ii spun tip, nene, etc.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Numele meu? Toate tipele imi spun sefu', de ce s-ar trezi vreuna sa-mi spuna pe nume?
    -Numele meu nu conteaza, voi toate imi spuneti sefu'.
    Defapt niciuna deaici nu-mi stia numele inafara de tipa de la bucataria din cafenea, pentru ca aia e matusi-mea pe care a dat-o tata afara din casa si mi s-a facut mila de ea.

    Am oprit in fata mallului si i-am deschis din nou usa sa nu par mai obraznic decat sunt. De data asta ma luat-o de mana si nu de brat ca in Epoca de Piatra si m-am dus direct spre magazinul de haine.
    -Alege intai cateva haine de casa, eu am sa ma uit pe ceva de club.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    [center]|K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Mama ce fitos e cine stie cate lingouri de aur are numele lui de nu imi spune cum il cheama, m-am abtinut din toata fiinta sa nu comentez cine stie ce dracu ce care ar fi avut consecinta pierderea noului meu loc de munca.

    Am ales sa tac tot drumul pana la mall, pentru ca sunt convins ca nu as putea avea o conversatie placuta cu un tip ca el si in plus nu ma prea interesa asa de tare atat timp cat aveam sa primesc banunti de la el.

    Ajunsi in fata mall-ului am vrut sa intru primul ca sa nu mai fie nevoie s aimi deschida ¨portiera¨ dar se pare ca bossulache a fost mai rapid decat mine si mi-a deschis din nou usa, degeaba face acte caritabile ca sa spun asa pentru ca oricum cand deschide gura scuipa numai rahat, dar ma rog.

    M-am incruntat cand m-a luat de mana, daca ai sti tu ¨man¨ca defapt sunt barbat fac pariu ca nu ai mai indrazni sa ma ti de laba, cu mana aia sa sti ca imi fac laba! Na, cum e? :]]

    -Nnu e nevoei sa aleg si haine de casa, am sa stau in cele vechi pe care el am nu ai de ce sa cheltuiesti banii aiurea, cei drept acum pretuiam mai mutl bani dupa ce am ramas cu datori de sute de milioane si daca nu fac bani frumosi cu jobul asta o sa incep sa ma culc cu femei pe bani, jur!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Imi vine sa ii dau una in cap.Nu a inteles ca nu-mi place sa vina in hainele lu' mamai-sa la lucru? Bine, inteleg ca e baiat acum, dar nici nu am de gand sa i-o spun! Cum am spus ma asteapta o distractie mare, pe seama lui. Dar decat sa vina in hainele alea, mai bine isi ia acum cateva, cat sunt eu in apele mele.
    -Nu, iti iei acum macar cateva, nu accept sa vi asa la lucru, daca vede cineva cum intri in cladire? Nu accept sa ma faci de ras! Ia nesuferitele alea de haine odata sau nu te angajez!

    M-am indreptat spre raftul cu haine de diferite seri, am ales vreo patru seturi unele impachetate cu tot cu obiecte, biciuri, catuse si una care chiar imi place cu o bata. Asta e cea mai cautata.
    -O sa incerci astea, asa ca treci spre cabina...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    |K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh
    -Bine,bine usor!

    Doamne da ce morocanos e, mi-am dat ochii peste cap si am ales cateva haine in care mi-ar placea sa vad niste fete venind la intalnire cu mine, sper sa ii placa daca nu ma doare in fund sa le aleaga el si totusi cand am vazut ce fel de tinute a ales, m-am uitat destul de sceptic la el si fara ce vrea am ridicat o spranceana.

    -Auzi sefu´tu sigur nu esti ceva peste si ma dai spre prostitutie?

    Bine asta era doar curiozitatea ca defapt am luat hainele si am plecat spre cabina de proba, cat de umilitor sa ma imbrac in asa ceva. Protiile astea au catuse si bici, ce dracu? Aam incercat sa fiu ignorat,dar chiar nu puteam pune chestiile astea pe mine, era stanjenitor si umilitor 2 in 1 mai trebuie doar sa ma culc cu el si facem un iacobs 3 in 1
    -Auzi sefu

    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Parca striga pe piata. Ma face sa ma gandesc ca mai bine i-as fi spus numele meu, nu stiu de ce, dar cand o spun celelalte fete nu suna in halul asta. Am vrut sa-i raspund la intrebare, dar deja intrase in cabina. A fost o intrebare destul de tampita. Eu sunt total impotriva prostitutiei, le urasc pe tarfele alea! Nu vreau sa le pun sa se culce cu barbati doar ca sa imi faca mie bani, vreau sa arat ca tipele pot fi sexy si sa le fure bani porcilor fara sa se cuce cu ei, dar sa fie cat de provocator imbracate, dansulla bara e arta nu prostitutie.
    -Daca mai aduci vorba de prostitutie sa nu mai vi la munca.am spus destul de taios

    L-am privit observand ca-i sta destul de bine, in plus hainele pe care le-a ales nu erau rele, i se potriveau. Nu credeam ca exista vreun barbat careia sa ii stea bine imbracat asa.
    -Sunt bune, le luam!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    [center]|K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Mi-am dat ochii peste cap cand l.am auzit,dar fie vorba mie fetele care se imbraca asa sunt niste tarfe, ma rog daca se imbraca si se expun asa doar ca sa le vada niste porci, se pot imbraca asa doar pentru prietenii lor si sa ii incante doar pe ei nu pe toti pentru bani sau propia lor satisfactie aceea de a fi cuceritoare si sexy. O prostie totala, dar ma rog ce stiu eu? Pana la urma trebuie sa ma imbrac cu unul din costumele asta. Am ales unul negru mai mult transparent cu o fustita cu volanase negre, m-am uitat de o mie de ori sa vad da ca mi se observa dotarea,dar se pare ca nu oricum chilotii astea mi-au strivit-o ca sa nu zic ca mai imi intra si ata in cur.

    Mi-am tras ata din cur de cateva ori,dar din pacate intra si mai rau in fund. La dracu! Mai si durea, pentru ca trageam ca animalul, ca sa nu zic ca mi-a mai si luat ceva pana am legat ciorapi astea de chiloti sau dracu stie cum vine chestia asta pana al urma i-am dat eu de cap.

    Am iesit din cabina putin cam rosu in orbaji nu pot sa cred ca trebuie sa ma imbrac in halul asta pentru bani, daca afla cineva ca sunt barbat fie ca ma cunoaste sau nu o sa rada de mine pana cand mor.

    -C-c-cum e? Intreb eu balbaindu-ma putin, era chiar stanjenitor imi venea sa intru in pamant de rusine, bine ca nu sunt eu defapt aceasta Camelia altfel viata mea ar fi fost compromisa.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Cand a iesit din cabina mi s-a parut o tipa super care ar atrage o multime de barbati, dar gandul ca e un tip nu m-a lasat deloc. La inceput am zambit, dar apoi m-a pufnit rasul rau de tot. Era ca si cum m-as inchipui pe mine incercand sa imbrac asa ceva. Cum dracu' de nu a gasit un loc de munca in tot orasul? Zau, ii dau salariu dublu pentru sacrificiul asta.
    Oare unde si-a bagat barbatia? Sau nu e cine stie ce dotata si nu are cum sa se observe ceva?

    In cele din urma am devenit serios.
    -Scuze...da...pai iti sta bine, o sa...oh, lasa-le ca iti vin, hai mai bine sa semnam contractul asta, ca sunt destul de ocupat. Apropo sa nu le spui fetelor cat ai salariul.
    Asta mai imi trebuia, daca aflau alea ca asta are salariu dublu il mai etichetau si drept muierea mea sau imi sareau in cap
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    [center]|K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    La inceput a zambit,iar dupa a inceput sa rada. Radea de mine? E clar arat penibil, cand a icneput sa rada am tras perdeaua de la cabina pe mine ascunzandu-ma e clar arat si mai penibil ca femeie decat arat de obicei ca barbat.

    -Nu prea pare, mi se pare ca radeai de mine. Ma rog...

    Spun eu total descurajat la agndul ca va trebui sa port destule haine de genul asat de acum in colo, ca sa nu spun ca mai erau riscul ca cineva cunoscut sa ma recunoasca daca ar fi venit intr.un astfel de local, ma rog colegii de facultate si cativa vecinii in rest nimeni. Totusi va dura ceva pana voi plati sutele de milioane ce le am datorie pentru ca mama a avut grija ca atunca cand moare sa isi lase prezenta inca simtita. Am ofatat adanc si ramas icna dupa perdea m-am uitat la el cu coada ochiului.

    -Hai sa il semnam, nu o sa le spun nu imi prea palce sa port conversatii, dar de ce? Ma platesti mai putin? Poti sa imi spui in fata nu ma deranjeaza. Avand in vedere ca radea de mine nu m-ar mira sa ma plateasca mai putin, dar e okey atat timp cat primesc bani.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Adam Gheorghe|Boss
    Psycho Butterfly 16b5378fbf2e8ff77b685c02cfbe6540

    Am scos contractul si un pix si m-am apropiat de el zambindu-i.
    -Nu...defapt e dublu, radeam de altceva...nu cum iti sta...acum, ai de gand sa citesti contractul, nu? Pai, fa-o repede si semneaza.
    Inafara de conditiile normale pe care le gasesti mai in toate contractele a trebuit sa pun si eu una, no?
    Tipul asta va trebui sa vina la mine cand vreau eu si unde vreau eu. Cat imi place sa inchei afaceri. Abia astept sa ma distrez si eu insfarsit. La cati bani ii dau, va trebui sa faca asta, nu?
    Ca tot veni vorba, va trebui sa-l invete cineva sa danseze la bara.
    -Clara o sa te invete sa dai din fund la bara, e cea mai prieputa dintre fete, asta va fi diseara asa ca incearca sa ajungi mai devreme.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    [center]|K a s a i    T a t s u y a
    |K a y a|
    Psycho Butterfly Profile_picture_by_sp_mukuro-d52ceqh

    Salariul meu e dublu? De ce? Nu cred ca sunt chiar atat de atragatoare ca femeie, in plus tot ce a facut pana acum a fost sa rada de mine si sa ma jigneaca. Am ramas socat si totusi nu ar trebui sa ma deranjeze prea tare, doar iau banii dublu nu?

    Am laut contractul si m-am uitat peste el, cand am vazut cu cat ma plateste aproape mi-au sarit ochii din orbita, cu bani astea in curand aveam sa scap de datorii cat mai repede.

    -Eu merg si la facultate dimineata, chiar si atunci trebuie sa vin la tine?

    Nu imi convenea sa fiu la dispozitia tipului astuia,dar pentru banutii pe care mi da e okey. AM semnat contractul fara sa mai stau sa il citesc, ce rost avea?Eram oricum incantat de banii pe care ii voi primi.

    -Bine, de cand incep?
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Mar 14 Mai - 5:14:51