RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Brothers Incest - Pagina 2 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Brothers Incest

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Joshua
    Brothers Incest - Pagina 2 14vpqgy
    Zambetul lui. Era ceva ciudat in el. Adica...il vazusem zambind de atatea ori, si chiar si in stilul asta, dar niciodata nu simtisem acest fior pe sira spinari ca acum. Incepeam sa devin din ce in ce mai ciudat.
    Nu i-am raspuns nestiind ce i-as putea spune cu privire la intrebarea ce mi-o pusese inainte, poate de asta m-am simtit asa usurat cand a zis ca doar se prostea caci mi-a luat de pe umeri povara de a incerca sa gasesc un raspuns cand mintea mea pare a fi atat de incurcata.
    L-am privit nedumerit atunci cand s-a ridicat de pe canapea nestiind unde vrea sa se duca. Am aflat in scurt timp caci acesta s-a asezat in genunchi in fata mea facandu-ma sa ma uit de sus la el. Era umpic ciudat caci mai mereu eu trebuia sa ma uit de jos la el fiind ceva mai inalt ca mine .
    Ochii mi s-au marit inoluntar atunci cand mi-a desfacut cureaua si slitul de la pantaloni.
    - Shaw.... Am vrut sa il intreb ce are de gand sa faca in continuare dar nu puteam sa ma scot nici un cuvant pe gura, nici unul inteligibil cel putin.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Shaw:

    Mi-am muscat buza inferioara atunci cand mi-a strigat numele, cred ca vrea sa ma opresc, dar in moment ce nu a spus-o nu am de gand sa o fac. I-am tras de pantaloni sugerandu-i din priviri sa se ridice putin ca sa scap de el mai usor.

    -Incerc sa te ajut.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Josh:

    Contactul vizual ce s-a stabilit intre noi era unul hipnotic pentru mine. Nu puteam sa nu ma pierd in ochii lui de fiecare data cand ma privea asa, mai ales ca vedeam si o oarecare scanteie in privirea lui. Cred ca acest contact vizual m-a facut sa ii urmez intocmai impulsurile ce mi le trimitea telepatic, parca. Poate ca uni experti aveau dreptate cand spuneau ca intre gemeni exista o legatura ciudata si ca se pot intelege fie si prin simple priviri sau chiar si prin ganduri fara sa fie nevoie sa rosteasca vreun cuvant.Astfel ca mi-am ridicat soldurile facandu-i mai usor lui sa imi scoata pantalonii.
    Am clipit de cateva ori mai repede incercand sa imi revin din hipnoza pe care ochii lui au pus-o asupra mea si am dat afirmativ din cap. De vorbit nici ca incapea discutie, nu as fi putut sa spun vreun cuvant.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Mar 14 Mai - 2:18:49