RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Aseara ti-am dat in bot EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Aseara ti-am dat in bot EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Aseara ti-am dat in bot

    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Aseara ti-am dat in bot
    Aseara ti-am dat in bot Tumblr_inline_mp5ss4nsEw1qz4rgp

    Doi tipi au dat bot-in-bot intr-o seara. Cei doi vor folosi ceva lipici si vor creea scantei ^^

    PERSONAJE:

    Elyy:
    Nume: Silver
    Prenume: Apollo
    Varsta: 20
    Caracter: rautacios, laudaros, rebel, neindemanatic, plin de el, zgarcit
    Aspect:Aseara ti-am dat in bot Winter_by_akita_sensei-d6o5saj

    Eu:
    Nume:David
    Varsta:22
    Caracter: posesiv, prostanac, putin inebunit dupa bani, fustangiu,
    Aspect: Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e
    START RPG

    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Abia scapasem dintr-o bataie cu niste tigani pe o bucata de ciocolata care evident era a mea de la tipa de aseara...Aurica sau Flavia ca nu mai stiu cum o chema. Vai dar ce sani avea, oh, numai cand ma gandesc!
    Seara asta va fi totusi ceva mai bine pentru ca nu am de gand decat sa beau si sa sun oe cineva sau poate dau peste vreo proasta prin club.
    Am intrat intr-o cafenea unde o tanara imbracat in cateva carpe rosii vindea. M-am oprit in fata vitrinei cu prajituri si m-am asezat in fund privindu-mi reflexia in vitrina.
    -Sunt frumos, ah ce fata am de model! Ce pacat ca tipul ala de la masa mi-a furat portofelul...uite, se uita in eeeel!!!
    Vanzatoarea s-a dus la clientul de la masa care se uita in propriul portofel, timp in care eu am luat banii de pe tjghea si am plecat spre club.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Dupa ce am terminat de cantat inca o piesa bineinteles minunata am coborat de pe scena lasand cizmele mele cu toc pe care le purtam sa faca zgomot ca doar eram atat de importnt incat atentia tuturor celor din jur trebuia sa fie indreptata asupra mea, si doar a mea, he! Uite cum se uita tipul ala la fundul meu, il inteleg, ca doar are si la ce avand in vedere ce pantaloni scurti purtam. Si fetele astea naive, cum voiau sa atraga baietii daca nu stiau nici cum sa se imbrace? uite-o pe aia! Imprimeul de zebra a fost la moda saptamana trecuta, haha!
    Am inceput sa rad in sinea mea aruncand un ochi la toti baietii frumosi de pe aici, ce puteam spune, adoram formele musculoase, ahh si brunetul ala ce repede s-a intarit, nici nu l-a atins bine blonda aia! Unii baieti chiar nu stiu sa se lase mai greu!
    M-am dus la bar cerand barmanului niste whiskey iar in timp ce il turna in pahar mi-am scos telefonul uitandu-ma sa vad daca nu cumva mi se stricase machiajul, ohh si pe bune, chiar trebuia sa-mi tai unghiile, parca erau niste copite!
    Bagand inapoi telefonul in buzunar am inceput sa beau in timp ce il priveam pe frumosul barman pe sub sprancene cum se uita insistent la mine, devorandu-ma din priviri. Nu in seara asta tigrule, poate alta data, hehe! Azi voiam ceva mai...nou!


    Ultima editare efectuata de catre Elyy in Lun 18 Mai - 6:13:14, editata de 2 ori
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Am intrat in club cuprinzand inca de la intrare o tanara imbracata intr-o fustita scurta. Mi-am pus mainile pe fundul ei strangand tare facand-o sa scoata un suspin apoi i-am tras fustita in jos.
    -Oh, vai! Fara lenjerie?! Urat asa!
    M-am indepartat de ea inainte sa ma loveasca si m-am dus la masa cerand barmanului un pahar cu vodka si lamaie cu putina gheata.
    Langa mine era un tip si o tipa. Bine, tipul asta arata ca o tipa, dar avea un fund de nu-i avea loc pe masa. I-am privit fundul apoi m-am intora spre fata.
    -Draga mea, ia uite ce fund are asta. Ce a patit al tau? Daca nu era asa desumflat cu tine ma culcam in noaptea asta.
    Inainte sa-mi dea o palma m-am mutat pe partea cealalta a tipului zambind.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Langa mine aparuse dintr-o data un tip destul de ciudat ce ma studiase atent pe mine iar apoi pe tipa de langa careia nu a putut sa nu-i spuna o replica buna ce ma facuse si pe mine sa chicotesc. Normal ca aveam un fund mult mai bun si mai bombat decat al astora!
    Preferand sa-l ignor mi-am indreptat inapoi atentia spre barman placandu-mi maxim sa-i dau tot felul de sperante si iluzii cu mine ca doar nimeni nu ma putea uita vreodata, corect? Eram mult prea frumos ca sa fiu uitat!
    -Ce ai spune daca mi-ai mai da un whiskey dar de data asta poate ceva mai...nu stiu...dulce? spun punandu-ma picior peste picior intr-un mod senzual muscandu-mi degetul mic de la mana si facand un gest cu limba.
    -La fel de dulce ca tine? intreaba el privindu-ma pofticios
    -Nu exista nimic mai dulce ca mine! spun eu mandru cum imi era firea
    -Aici ai dreptate! adauga el punand paharul pe tejghea si turnand in el.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Am ascultat conversatia dintre el si barman apoi am inceput sa rad. Auzi, ceva dulce. Nu prea vedeam ceva frumos la barman. Avea o fata de ziceai ca ai stins focul cu ea si era cocosat cum e litera "c". Daca ma uitam mai bine sunt sigur ca are unghii de un metru si cu pamant in ele.
    Mi-am baut pharul cu vodka apoi am mai cerut trei pahare.
    -Dulceata ta, de ce bei tampenia aia in loc sa iei si tu ceva mai tare?ma adresez tipului cu fund mare.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Dupa ce ma servise pe mine barmanul luase comanda celuilalt de langa dandu-i niste vodka a carui miros ma cam deranja. Nu eram adeptul acestor bauturi atat de tari, ci mai mult a celor cat mai rafinate.
    -Asta e modul tau de a ma provoca sa beau iar dupaia sa ma aduc in patul tau baietas? il intreb cu un aer amuzat privindu-l sceptic. Imi pare rau dar tocurile astea nu au fost facute sa meara pe cinci carari! replic eu auzind apoi cum sunt chemat din nou pe scena sa cant. Ca o felina ce eram dornica de atentie m-am dat jos de pe scaun mergand pe picioarele mele in cizmele inalte mult mai bine ca orice fetiscana in adidasi din zilele noastre, nu se puteau ele compara cu mine. Tu ce vrei roscat-o? te simti amenintata? hmm dar iubitul tau pare dragut, cred ca am sa-l iau o tura dupa ce termin de cantat! spun in sinea mea urcand pe scena si luand un microfon in mana incepand sa cand o melodie veche dar de bun gust ce-i facuse pe toti din sala sa intoarca capetele, normal! Doar eram mega talentat si frumos pe deasupra!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Ce naiba? Eu nu-l agatam, bleah, nici gand. Ma gandeam ca poate reusesc sa-l pipai putin pe fund si atat. Am ascultat melodia desi nu prea bag chestia asta in seama intr-un club pentru ca vin de obicei sa beau si sa agat o tipa la care sa dorm. Un tanar de vreo 18 ani se aseaza langa mine si ma priveste atent.
    -Esti tipul de acum o luna! Ah, unde ai plecat asa repede si dupa nu ai mai sunat?
    Am ramas oarecum pe ganduri sa-mi amintesc cand m-am culcat si cu asta.
    -Nu mai am telefon.
    -Dar puteai sa ma cauti.
    -Am avut un accident.
    -Vai, dar nu pari ranit!
    -M-am vindecat.
    -De ce nu m-ai cautat.
    -Mi-ai dat purici.
    Barmanul scuipa din bautura din care bause apoi se sterge rapid la gura. Tanarul al carui nume nu mi-l mai aminteam a plecat trist apoi am mai comandat ceva ce barmanul mi-a dat la marginea mesei.
    -Stai linistit cocosatule ca nu am purici!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    -Hei mosule, ai grija unde pui mana! Asta nu e fundul zbarcit al nevestetii sa stii! ii spun unui mos obsedat care indraznise sa ma atinga ridicandu-mi piciorul spre el profitand de faptul ca el statea pe canapea si impingandu-l cu tocul cui al cizmelor mele inalte in burta, muhaha, asa ii trebuie!
    Foarte mandru m-am intors inapoi la bar simtind cum ma incalzsesc, motiv pentru care mi-am deschis mai mult camasa alba pe care o purtam incingand mintile barbatilor ce ma priveau, heh, ca de fiecare data!
    -Inca un whiskey dulceata? intreaba barmanul uitandu-se seducator la mine
    -Nu, de data asta vreau un vin rosu, cel mai bun pe care-l ai! ii comand acesta conformandu-se imediat si dandu-mi bautura pe care o cerusem platindu-i cu bani gheata.
    -Basisi nu dai ha? intreaba el pe un ton si mai lingusitor
    -Haha, nu! Poate daca erai mai dragut ti-as fi lasat! ii zic scotandu-i apoi limba rautacios.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Mi-am intins capatana ca sa pot vedea si eu corpul dulcetii asteia. 
    -Vai, te speli cu lapte?
    Era prea alb si  imi amintesc ca bunica imi spunea ca ea obisnuieste sa faca baie in lapte cu miere ca sa fie mai alba. M-am apropiat de el mai mult.
    -Neh, zi...pot sa-ti ating fundul?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Din nou baiatul care era langa mine ma intrebase ceva ce ma facuse iar sa rad.
    -Nu, dar nu-mi place soarele!
    Asta era si motivul pentru care ieseam mai mult noaptea, vara cel putin preferam sa stau numai in casa avand in vedere ca afara era foarte cald iar din cauza transpiratiei si umezelii machiajul iti curgea imediat, oribil!
    -Hmm, nu stiu, eu cu ce ma aleg?, il intreb dandu-mi seama ca nici el nu era mai prejos de ceilalti. Heh, totusi era frumusel iar daca incerca poate putea sa ma lase sa-i dau voie sa-mi atinga fundul, cine nu ar facea-o la urma urmei? exercitiile pentru posterior pe care le fac zilnic isi spun cuvantul, hehe!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    -De ce toata lumea vrea sa se aleaga cu ceva? Te alegi ci placerea ca mana mea ti-a atins fundul si atat.
    Nici nu aveam ce sa-i ofer oricum. Probabil ca barmanul credea cu tarie ca am purici pentru ca nu se mai indrepta si spre mine. Cum o alta tipa isi facuse aparitia nu se putea sa tac. Aveam nevoie de un loc in seara asta.
    -Buna...fuu, de ce puti asa?!
    Seara asta sigur se intampla ceva de toate femeile au ceva. Tipa s-a rodicat de la bar incercand sa ma loveasca, dar m-am ferit.
    -Chiar n-o sa ma lasi sa-l ating? Fundul?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Auzi la el, placere! Vezi sa nu, daca ar fi avut maini magice l-as mai fi inteles dar asa nu parea decat un sarantoc daca ar fi sa ma iau dupa postura si hainele lui care desii pareau demne de un casanova au fost la moda sezonul trecut!
    Am inceput sa rad destul de isteric atunci cand baiatul facuse alta tipa sa plece iute de langa el. Chiar nu avea putin spirit actoricesc, hehe.
    -Hmm, cred ca as putea face o exceptie pentru tine daca tot te-am starnit atat! spun cu aerul meu mandru ridicandu-ma din nou de pe scaun si intorcandu-ma cu spatele la el, scotandu-mi funduletul bombat in evidenta si privindu-l de dupa umar usor provocator, ca doar nu voiam sa i se scoale taman acum.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Yeee. Tipul s-a intors cu spatele spre mine lasandu-ma sa-i ating fundul. De la spate arata ca o tipa deci cred ca are mare coada la baieti nu stiu si de fete, dar daca ma uit la astea de aici imi dau seama ca sunt geloase. 
    I-am strans fese in mana chicotind apoi l-am tras in poala mea.
    -Hai sa jucam ceva, vrei? Un mic pariu.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    -Vezi sa nu ti se urce la cap! spun chicotind simtindu-mi fesele stranse de mainile sale mari si puternice care aproape ca ma facusera sa gem, ce naiba?! Tipu asta sigur avea ceva implantat in degetele alea, un fel de licurici ceva, electrosocuri, cine stie! Oricum la cum eram eu mai masochist nu aveau cum sa nu-mi placa genul asta de lucruri, hehe!
    Uitandu-ma victorios la tipa care doar ce plecase de langa el privindu-ma cu ura m-am facut mai comod in poala tipului simtindu-i sub mine marimea din pantaloni, hmm, nu era rau deloc!
    -Uuu joc spui, ha? daca imi spui despre ce e vorba poate accept...ce pui la bataie?
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Scopul meu era sa nu raman pe undeva pe strazi in seara asta in caz ca nu gasesc o nebuna prin club dispusa sa ma lase la ea in pat o noapte. Mi-am lasat barbia pe umarul lui zambind larg.
    -Hmm...ce zici de un joc scurt de sedus? Timp de o ora incercam sa seducem cat mai multe persoane. Barmanul tine scorul. Daca castig eu ma lasi sa dorm la tine in seara asta, daca pierd voi face ce vrei tu. Ce zici?
    Cam aveam sp0erante pentru ca sunt destul de bun sa joc teatru. Cand e vorba de sedus pot sa fiu cat de sexy pot eu. Desi am o slabiciune, nu-mi plac tipele oribile, s-ar putea ca multe proaste sa aiba vreun defect si eu le spun in fata ca sunt proaste.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    -Sedus zici? Hmm cred ca ar fi amuzant mai ales ca nu avea cine sa-mi plimbe cainele in ultima vreme, hehe! Jocul incepe...de acum! spun pe un ton foarte seducator facandu-i cu ochiul si dandu-ma jos din bratele sale. Nu era prea greu sa seduc pe cineva avand in vedere cati barbatei disperati erau in noaptea asta in club.
    Dupa ce i-am spus barmanului ce are de facut eu m-am si pus in miscare ducandu-ma la primul tip mai timid dintr-un colt gudurandu-ma usor pe langa el si privindu-l provocator motiv pentru care bineinteles ca se inrosise. Ahh ce usor era! In mai putin de cinci minute facusem rost deja de numarul lui de telefon, ce dragut! am bagat numarul in haina iar apoi m-am dus spre urmatorul.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Am batut din palme asemeni unui copil apoi mi-am deschis primii nasturi de la camasa si m-am indreptat spre baie. Mi-am ciufulit parul si apoi am iesit stergand zambetul copilaresc de pe fata. Mama ce distractiv!
    M-am oprit putin in fata usii de la baie si am privit in jur ca sa gasesc domnisoare cat mai potrivite, dar am putut da si peste cativa tipi draguti.
    M-am apropiat de o masa unde erau mai multe fete dintre care alesesem doua mai bunicele. Una dintre ele isi uitase sutienul pe acasa si alta era moarta de beata.
    Pe prima am tras-o de mana atingandu-i chipul seducator soptindu-i ceva la ureche ceea ce a facut-o sa zambeasca putin apoi cealalta a venit singura langa mine.Dupa ce eram sigur ca sunt ale mele le-am spus ca dupa ora zece sa ma astepte in fata clubului in caz de orice, nu?
    Am plecat de langa ele si m-am indreptat spre un colt mai intunecat al clubului unde era un tip si trei fete.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Trebuia sa am mare grija si sa-mi formez o strategie pentru ca tipul putea seduce atat fete cat si barbati lucru care constituia un dezavantaj pentru mine din moment ce mai toate tipele ma invidiau si nu ma inghiteau! Dar...cu lezbiencele era altfel, daca ma vedeau spuneau ca sunt de a-l lor si abia asteptau o partida cu mine. Avand ochiul format le-am recunoscut usor mai ales pe cele care ma sorbeau putin din priviri. Le-am vorbit frumos si le-am sedus ca lumea pe vreo doua invitandu-le chiar la un threesome candva ca doar nu se stia niciodata.
    Cand voiam sa ma indrept sa un grup de vreo trei baieti bunicei un bosorog de pe acolo imi daduse o palma peste fund facandu-ma sa ma incrunt, ce o mai vrea si asta? totusi i-am intrat in joc dadu-i un numar fals de telefon la care sa apeleze in caz ca voia sa incheiem vreo ''afacere'' continuandu-mi apoi drumul spre cei trei baieti ce deja ma ochisera, mmm rebeli! Preferatii mei!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Doua dintre ele le-am evitat pe cand cealalta imi cazuse in merje inca de la inceput. I-am spus cate ceva apoi m-am apropiat de tipul care parea un armasar dupa ce fata avea. Ma privea atat de senzual incat as fi crezut ca vrea sa o facem acolo si acum. Cand m-am apropiat de el deja ma prinsese de mana si incepuse sa ma muste de gat. La naiba, ma gandila!
    M-am facut ca-mi place si dupa ce l-am sedus si pe el am mai plecat spre un grup de fete de unde le-am luat pe toate. Nu era buna, habar nu aveam cate a sedus si el si aproape trecusera timpul.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Dupa ce am terminat si cu grupul de frumusei m-am dus spre un altul unde erau doi baieti si o fata care semana mai mult a travestit din ce imi dadeam seama mai ales ca si prin fusta aceea putin transparenta cocoselul tot i se vedea. Hehe, o sa fie usor!
    M-am dus spre ei precum o felina plimbandu-mi fundul peste tot in jur si facand zgomot cu tocurile mele frumoase cumparate de la Milano. Am vorbit putin cu ei, ne-am si pupat sa fie treaba frumoasa afland ca tipa chiar era un tip pana la urma si ca voia musai sa si-o traga cu mine odata. Il intelegeam, cine nu ar vrea la urma, urmei?Terminand si cu ei, m-am mai dat pe la vreo doi pustani de liceu si chiar cand voiam sa mai merg pe la vreo doi mosi barmanul ne facuse semn cum ca ora se scursese deja si trebuia sa incetam. Perfect! Acum avea cine sa-mi plimbe cainele! spun victorios in sinea mea apropiindu-ma de bar si asteptand verditul barbatului.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Desi mai pusesem ochii pe cativa tipi barmanul ne facuse semn asa ca a trebuit sa venim la bar. Mi-am aranjat parul inapoi cerand un pahar cu vodka asteptand sa ni se dea raspunsul. Chiar eram curios, pana la urma a fost interesant si am facut rost de cateva nopti dormite intr-o casa asa ca nu-mi mai fac griji.
    Barmanul se apropie de noi zambind. Daca nu am castigat ii dau purici, vad eu de unde fac rost si ii dau!
    Acesta se apropie de tip..am uitat sa-l intreb cum il cheama si ii spuse oferindu-i si lui o bautura:
    -Tu ai 69 de castiguri...iar tu...tu ai 70.
    -Da!!
    Am dat paharul cu vodka pe gat bucuros. Da mami, am unde dormi in seara asta!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Ajungand la bar, ''arbitrul'' ma servise cu un cocktail si pe celalalt cu o alta vodka asteptandu-ne verdictul, surazand atunci cand am auzit cati reusisem sa seduc. Hehe, pe langa ca era un numar frumos nici nu am simtit cum a trecut ora.
    -Normal!, spun mandru gustand din bautura ca mai apoi, cand spusese si punctajul celuilalt, tot lichidul pe care il aveam in gura tasnise pe fata barmanului ce incepuse sa se strambe ca un porc.
    -Poftim?! Nu ai cum sa fi sedus mai mult ca mine, adica sa fim seriosi, cine s-ar uita la...chhh, camasa ta inca e oribila! Da-o jos mai bine! Asta e o gluma sau ce? spun eu destul de intepat uitandu-ma urat la baiat, sigur platise barmanul sau facuse ceva ca sa castige!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Am inceput sa rad vazand reactia tipului. Acum eram si mai mandru.
    Pentru ca imi spusese sa-mi dau camasa jos asa am si facut lasandu-mi la vedere corpul bine lucrat. M-am apropiat de el inchinandu-ma ca si asiaticii.
    -Sa speram ca ai un pat comod cat de cat. Multumesc de intelegere.am spus razand si comandandu-mi inca un pahar cu vodka.
    Nu mai era nevoie sa mai apelez la altcineva din moment ce dorm la tipul asta chiar daca vad ca fara camasa au mai multi ochi pentru mine. Ar trebui sa vin fara haine la club.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Apollo

    Aseara ti-am dat in bot Nxwbuu

    Moaca lui chiar ma facuse sa vreau sa-i dau una in nas mai ales dupa ce isi daduse si camasa aia oribila jos. Avea un trup destul de bun totusi pana nu ziceam eu ceva nu puteam sa ma abtin.
    -Acum lauda-te ca ai patratele, totusi bratele tot slabanoae iti sunt, hm!, spun plin de mine atingandu-i putin umarul. In plus spuneam adevarul, daca tot voia muschi sa-i portioneze naibii strategic nu la abdomen da si la maini ba!
    -Mda, atunci termina-ti vodka si hai, nu stau dupa tine! Am si cumparaturi de facut!, spun dandu-ma jos de pe scaun, facand un gest cu parul si indreptandu-ma spre iesire nu inainte de a plati barmanului.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    David
    Aseara ti-am dat in bot X_63a6370f_zps50621b1e

    Ar trebui sa-i spun ca mi-am facut muschi dupa ce am mers o vara intreaga la prasit? Neah, o sa zic ca am fost la sala calare pe cal. Suna mai bine asa. Am platit si eu barmanului si mi-am luat camasa dupa mine urmandu-l.
    Desi nu voiam decat sa merg odata sa ma culc se pare ca el vrea sa faca cumparaturi in toiul noptii. Eram cam neindemanatic. Sper ca nu mergem la supermarket. Am o tendinta ciudata de a ma plimba cu caruciorul.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Mar 14 Mai - 22:46:13