RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Confesiuni abstracte EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Confesiuni abstracte EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Confesiuni abstracte EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Confesiuni abstracte

    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ✖ Coɴғeѕιυɴι αвѕтrαcтe ✖

    Inceputurile sunt intotdeauna frumoase mai ales atunci cand protagonistul incepe sa cunoasca o fata, aparent obisnuita pentru ceilalti, dar pentru el starnea multe interese. Acesta are aproape de fiecare data grija sa-i arate cele mai frumoase parti. Isi amabaleaza frumos si ingijit toate calitatile si i le serveste fetei in fiecare moment. Astfel  in lumea contemporana, unde un adevarat artist al fotografiei isi controleaza fiecare executie pentru e realiza cele mai reusite fotografii, interesele profesionale ii sunt bruiate cand in cale ii apare o noutate, o tanara care in viziunea lui trece de orizonturile la care acesta fusese pana acum, o tanara care in mintea barbatului pare o oportunitate de neratat pentru o sedinta foto reusita, dar acesta reuseste sa o vada mai mult decat o partenera pe plan profesional. Priceput, se transforma pe parcurs in cea mai buna versiune a lui, pana cand oboseste sa poarte aceeiasi masca permanent, astfel reuseste sa constituie un "spectacol" frumos, alegandu-si cele mai bune replici pana cand adevarate lui intentii ies la iveala, formand o legatura puternica intrei cei doi.

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━


    ●ƊAƲǀƐS AƝASƬASǀA MARǀƐ●
    Confesiuni abstracte Tumblr_nbadycluy61tbgo99o1_500
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝Te-αм αleѕ,ғιιɴdcă eșтι ιмвecιlυl cαre мă ѕαтιѕғαce doαr dιɴ prιvιrι, ɴυ doαr ѕeхυαl. Șι orιcα̂т ι̂мι doreѕc ѕă plecι,ɴυ vreαυ ѕă plecι.Cнeαмă-ɴ pαтυl тăυ șι voι veɴι.❞
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


    Am încetat demult să mă mai consider o femeie liberă,mai mult,am încetat să mă mai consider o femeie,crezând că toți bărbații fugeam de mine cu un scop,să fi fost puțin mai neatractivă în ochii lor sau eram un vârtej disprețuitor, care îi alungam departe din drumul meu, sau să fi fost Alex,fiindcă el mi-a închis orice fereastră ,ușă ,scăpare și m-a legat în propriul meu trup și să trăiesc după legile lui. N-am putut.Eram un om neghiob și l-am trădat,imediat după ce a ieșit din viața mea,plecând fără să-mi spună locul exact unde va vrea să se piardă sau să se descotorosească și el de mine,amicul meu de zece ani până în prezent,i-am încălcat legile și regulile imediat după ce l-am întâlnit pe el,Vlad.
    Vlad era înalt,mai înalt ca Alex,era mai arătos,mai fermecător,abordabil,cel puțin acum cred că este,mai masculin ,mai el,mi-a spus și mi-a oferit prilejul de-a mă simți femeie până în unghia de la degetul mic al piciorului. Mi-a oferit din tot ce Alex mi-a luat și mă simt atât de liberă lângă el,privindu-l în ochi săi puri și plini de sinceritate,era atât de-aproape de mine,stând pe aceeași canapea,oferindu-mi băutură,pentru prima dată în viață aveam voie să gust tărie,iar dacă n-aș ști că acum zac în casa lui,pe canapeaua lui,stând în fața lui,m-aș fi răzvrătit ca lumea și aș fi băut cât pentru un bețiv adevărat,dar nu pot să fac asta.Aveam demnitate,demnitate care am păstrat-o pentru el,Vlad. Am așteptat un car de ani să vină el și să-mi otrăvească tot ce m-a învățat Alex și mi-a interzis,și nu pot spune cât îi pot mulțumi pentru ce a făcut.
    "Ti s-a mai spus ca esti frumoasa ?"━zise el,Vlad,lăsându-mă cu tot dinadinsul vrăjită și sedusă în continuare de vocea sa armonică și melodioasă,de buzele lui cărnoase,apetisante,ce-ți provocau simțurile să-ți dorești să le atingi. Atingându-mă,ca să-mi dea o șuviță rebelă de păr după ureche,aproape că trupul meu bubuia și va vrea să explodeze în curând. I-am atins cu palma obrazul țepos,era foarte aproape de mine,simțeam nevoia fiziologică de-a vrea să-l mângâi,nu doar obrazul,întreg corpul.
    Îl privesc atât de blând,confuză,înnebunită după el,în căutarea unor cuvinte de-ai replica remarca,o remarcă ce nu știu dacă să o consider adevărată,dar o cred ,îl cred. Vlad era atât de...superb.
    - De puține ori și nu în...circumstanțe ca acestea.Îi zic,atât de vrăjită și atât de însetată de el,de buzele lui,de ființa lui.



    Vale
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 23
    Vale
    Membru
    Sтуℓєѕ Ʋℓα∂ιмιя Rιcнαя∂

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    Confesiuni abstracte Acftd5
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝ Cαтeodαтα ѕυɴт vιυ, deѕι ѕтιυ cα αм мυrιт. Cαтeodαтα reɢreт, deѕι αѕ ғαce-o dιɴ ɴoυ, cαтeodαтα αѕ ғυмα, deѕι αм jυrαт cα ɴ-o мαι ғαc, cαтeodαтα αѕ вeα, deѕι мι-e rαυ dejα, cαтeodαтα тe υrαѕc, deѕι тe ιυвeѕc, cαтeodαтα-ѕ coмpleт, deѕι ιмι αdυɴ cυ ѕιlα вυcαтιle ce-αυ мαι rαмαѕ dιɴ vιαтα αѕтα pυтredα, cαтeodαтα-мι αpαrтιɴ, deѕι ѕυɴт αl тαυ. ❞

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Confesiuni abstracte 11391511_932842410101695_7209181964787859918_n
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Ii simt mangaierile sfioase ce se prelingeau lent pe obrazul barbos, iar privirea mea isi forma un camp vizual foarte strans asupra chipului sau. Era... frumoasa si nu doar atat, era una dintre femeile dupa care tanjeam in tacere si totodata in urlete asurzitoare. Nu stiam ce simt, nu stiam daca e o dorinta masculina sau pur si simplu un indemn sufletesc, dar simteam ca imi este necesar sa o ating, iar asteptarea asta era chinuitoare.
    Gradele din interiorul corpului meu cresteau rapid, fara sa ma intrebe nivelul disconfortului.
    O privesc surazand calm, trecand usor cu degetul mare peste barbia sa.
    - Meriti sa ti se spuna mai des... Rostesc p-un glas cald, zambind larg.
    Ii simti lipsa, Anastasia ? Intreb pe o voce fiarta si usor tensionata, privind-o fix in ochii mari si azurii.


    Ultima editare efectuata de catre Vale in Vin 10 Iul - 22:31:13, editata de 1 ori
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ●ƊAƲǀƐS AƝASƬASǀA MARǀƐ●
    Confesiuni abstracte Tumblr_nbadycluy61tbgo99o1_500
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝Te-αм αleѕ,ғιιɴdcă eșтι ιмвecιlυl cαre мă ѕαтιѕғαce doαr dιɴ prιvιrι, ɴυ doαr ѕeхυαl. Șι orιcα̂т ι̂мι doreѕc ѕă plecι,ɴυ vreαυ ѕă plecι.Cнeαмă-ɴ pαтυl тăυ șι voι veɴι.❞
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Mai des...aș vrea să mi se spună mult mai multe lucruri mai des,mai ales complimente venite de la el.
    Degetul său mare se plimbă pe bărbia mea,făcându-mi buzele să-mi tremure incontrolabil. Era atât de greu dintr-o dată să mă comport normal în preajma sa,să-l pot privi grav,din păcate,mă doborau emoțiile și veneau strat după stat ,ajungând să fiu turtită și încărcată cu ele și să nu le mai pot face față.
    Următoarea sa remarcă m-a determinat să-l privesc naiv. Alex nu mai era aici și știam,nu mă mai putea controla ca pe o marionetă și totuși,gândindu-mă la el ,simt cum fiorii și trecutul mă copleșeau. Strâng paharul cu whisky în palma în care-l țineam tot mai tare,iar cealaltă mână cu care-l mângâiam o cobor pe umărul său,abordând o privire profesională și totodată sinceră.
    - Nu lipsa lui m-a adus aici,Vlad. Dar,câteodată îmi lipsește,nu și acum.I-am răspuns în șoaptă,observând scânteia din ochii săi maritimi .[/i]







    [/center]
    Vale
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 23
    Vale
    Membru
    Sтуℓєѕ Ʋℓα∂ιмιя Rιcнαя∂

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    Confesiuni abstracte Acftd5
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝ Cαтeodαтα ѕυɴт vιυ, deѕι ѕтιυ cα αм мυrιт. Cαтeodαтα reɢreт, deѕι αѕ ғαce-o dιɴ ɴoυ, cαтeodαтα αѕ ғυмα, deѕι αм jυrαт cα ɴ-o мαι ғαc, cαтeodαтα αѕ вeα, deѕι мι-e rαυ dejα, cαтeodαтα тe υrαѕc, deѕι тe ιυвeѕc, cαтeodαтα-ѕ coмpleт, deѕι ιмι αdυɴ cυ ѕιlα вυcαтιle ce-αυ мαι rαмαѕ dιɴ vιαтα αѕтα pυтredα, cαтeodαтα-мι αpαrтιɴ, deѕι ѕυɴт αl тαυ. ❞

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Confesiuni abstracte 11391511_932842410101695_7209181964787859918_n
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Inghit timorat in sec, lasandu-mi mana greoaie sa cada intr-un ritm temperat, lasandu-i barbia libera, privirea infocata intorcandu-se incordata in partea opusa.
    Ce a adus-o aici atunci ? Poate ca eu aveam motive, motive vagi sesizabile probabil, dar nu stiam daca ea venise aici cu acelasi scop, iar oricat m-as zbate nu cred ca voi putea sa ii iau locul lui Alex. Nu cred ca era pregatita sa ma vada ca pe un tip care nu ar profita de nimeni niciodata, dar nu neg nimic. Nu opun acestei afirmatii pentru ca asa sunt. Faceam totul cu un scop, pana si acum aveam unul : o adusesem aici ca sa-mi iasa mie ceva. Parca deodata ma simteam ca si cum un tren m-ar fi lovit in plin.
    Nu puteam sa cersesc atentie si afectiune de la o persoana care avea nevoie de asa ceva mai mult decat mine.
    - Atunci... De ce ai venit aici, Anastasia ? Interoghez dregandu-mi printr-un tusit vocea, privind-o cu coada ochiului.


    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ●ƊAƲǀƐS AƝASƬASǀA MARǀƐ●
    Confesiuni abstracte Tumblr_nbadycluy61tbgo99o1_500
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝Te-αм αleѕ,ғιιɴdcă eșтι ιмвecιlυl cαre мă ѕαтιѕғαce doαr dιɴ prιvιrι, ɴυ doαr ѕeхυαl. Șι orιcα̂т ι̂мι doreѕc ѕă plecι,ɴυ vreαυ ѕă plecι.Cнeαмă-ɴ pαтυl тăυ șι voι veɴι.❞
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Aveam tendința să mă fac mică acum.Era greu să exprim prin cuvinte faptul că voiam atenție maximă din partea lui și să pot fi lipită de trupul lui..gol.Remarc că aveam intenții chiar egoiste și probabil din cauză că mă dominau hormonii și nevoile carnale venite din partea intimității mele. Cum puteam să-i spun că interiorul meu tânjea după el,atenția lui,dominația,absolut tot ce-mi putea oferi?
    Îmi retrag și cealaltă mână,aproape ghemuindu-mă cu totul și lipindu-mă de spătarul canapelei. Am luat o gură din lichid,pentru curaj,apoi m-am uitat fix la el,lăsând cazul că devenisem roșie-cărămizie total la față.
    - Pentru tine,ca să ne simțim bine împreună.Răspund târziu,aruncându-mi privirea într-o parte opusă.Deja un ghimpe mi se înfipse cu totul în gât.



    Vale
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 23
    Vale
    Membru
    Sтуℓєѕ Ʋℓα∂ιмιя Rιcнαя∂

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    Confesiuni abstracte Acftd5
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝ Cαтeodαтα ѕυɴт vιυ, deѕι ѕтιυ cα αм мυrιт. Cαтeodαтα reɢreт, deѕι αѕ ғαce-o dιɴ ɴoυ, cαтeodαтα αѕ ғυмα, deѕι αм jυrαт cα ɴ-o мαι ғαc, cαтeodαтα αѕ вeα, deѕι мι-e rαυ dejα, cαтeodαтα тe υrαѕc, deѕι тe ιυвeѕc, cαтeodαтα-ѕ coмpleт, deѕι ιмι αdυɴ cυ ѕιlα вυcαтιle ce-αυ мαι rαмαѕ dιɴ vιαтα αѕтα pυтredα, cαтeodαтα-мι αpαrтιɴ, deѕι ѕυɴт αl тαυ. ❞

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Confesiuni abstracte 11391511_932842410101695_7209181964787859918_n
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Surad instantaneu cand replica sa imi ajunsese la urechi. Poate ca nu e chiar asa cum credeam, poate nu numai eu sunt cel care a adus-o aici cu anumite motive mai mult sau mai putin importante. Ana era o femeie isteata, probabil si ea dorea ca din "afacerea" asta sa se alega cu ceva. As fi dorit sa intram in mai multe detalii, dar probabil vom face asta cu alta ocazie, intr-un alt loc, intr-o alta zi.
    Imi intorc dintr-o miscare involburata capul spre ea, privindu-i chipul ametitor de angelic, atat de bine conturat, atat de perfect, iar culoarea rosiatica ce-i pigmenta pometii o facea si mai frumoasa.
    I-as fi marturisit multe, mai multe decat as fi dorit, dar imi era greu si oricat de mult nu as vrea sa mi se impotriveasca lucrurile intr-un fel, viata imi da peste cap totul si ma trezesc intr-o zi ca sunt singur intr-o mare de oameni. Poate ea nu ma vedea dincolo de o banala prietenie, dar eu as fi putut sa o vad dincolo de limitele acesteia.
    Oftez silentios si o privesc din nou cu aceeiasi atentie ca si pana acum.
    - Uite... Anastasia... Incep sirurl vorbirii in timp ce-mi musc cu tarie buza de jos. Doamne ! Da' greu era sa vorbesc, zici ca mi-a pierit vocea.
    Eu am inceput sa simt niste lucruri pentru tine si e al dracului de greu sa le tin doar pentru mine. Marturisesc rapid, zambindu-i.
    Si nu, nu le-as fi tinut doar pentru mine, le-as fi impartasit cu ea. Sper doar sa nu fi fost eu singurul prost care s-a aruncat in prapastia asta.

    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ●ƊAƲǀƐS AƝASƬASǀA MARǀƐ●
    ╔━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╗
    Confesiuni abstracte Large Confesiuni abstracte Large
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Te-αм αleѕ,ғιιɴdcă eșтι ιмвecιlυl cαre мă ѕαтιѕғαce doαr dιɴ prιvιrι, ɴυ doαr ѕeхυαl. Șι orιcα̂т ι̂мι doreѕc ѕă plecι,ɴυ vreαυ ѕă plecι.Cнeαмă-ɴ pαтυl тăυ șι voι veɴι.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Confesiuni abstracte Large Confesiuni abstracte Large
    ╚━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╝

    "Eu am inceput sa simt niste lucruri pentru tine"━să simtă lucruri?Detaliul ăsta m-a uimit,iar trupul meu avea să se sfărâme dacă nu era rapid îmbrățișat de el.
    Niciun bărbat nu mi-a mai spus astfel de vorbe până acum și eram atât de fascinată de evoluția acestei discuții,dacă nu și acesta fusese de fapt scopul .
    Vreau să-l ating,atât de mult,dar îmi era teamă să nu mă respingă,și parcă ,în urma replicii sale,mărturisise că-mi dăduse acest drept,pe lângă altele.
    - Nu numai tu.Îmi contopesc ochii cu cei ai săi,fără să mă izbesc de faptul că eram ultra-supra-extra emoționată. Apoi am pus paharul pe măsuța de acolo și l-am îmbrățișat,am simțit nevoia capricioasă de-a face gestul ăsta,era cald,iar când două corpuri candide se ciocnesc unul de altul nu pot forma decât o flacără,ce ardea acum în trupușorul meu.
    - Tind să nu mă comport cu tine la fel cum o făceam cu Alex,el era doar un prieten..tu..ești mai mult de atât!




    Vale
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 23
    Vale
    Membru
    Sтуℓєѕ Ʋℓα∂ιмιя Rιcнαя∂

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
    Confesiuni abstracte Acftd5
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝ Cαтeodαтα ѕυɴт vιυ, deѕι ѕтιυ cα αм мυrιт. Cαтeodαтα reɢreт, deѕι αѕ ғαce-o dιɴ ɴoυ, cαтeodαтα αѕ ғυмα, deѕι αм jυrαт cα ɴ-o мαι ғαc, cαтeodαтα αѕ вeα, deѕι мι-e rαυ dejα, cαтeodαтα тe υrαѕc, deѕι тe ιυвeѕc, cαтeodαтα-ѕ coмpleт, deѕι ιмι αdυɴ cυ ѕιlα вυcαтιle ce-αυ мαι rαмαѕ dιɴ vιαтα αѕтα pυтredα, cαтeodαтα-мι αpαrтιɴ, deѕι ѕυɴт αl тαυ. ❞

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Confesiuni abstracte 11391511_932842410101695_7209181964787859918_n
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Prima sa afirmatie mi-a facut inima sa tresara intr-un ritm din ce in ce mai accelerat, facandu-ma sa o privesc cu ochii mari si uimiti, simtind  o senzatie de uscaciune ce imi persista in capul pieptului. Parca ardea ceva puternic acolo.
    Nu m-a iubit nimeni asa cum ar fi trebuit sa o faca. Au pastrat mereu o parte ascunsa, doar pentru ele, cele care au indraznit sa intre in viata mea. Sau poate pentru un alt barbat, nu stiu. Nu s-au daruit de-a-ntregul. Dar nu ma plang, o sa astept, o sa astept pana cand cineva o sa fie pregatit sa faca asta si o sa-mi bata la usa sa-mii ceara sufletul inapoi. Eu o sa am grija de mine pana cand se va decide cineva sa o faca. Eram dispus s-o astept pe Ana sa fie pregatita sa-mi cazeze sufletul alaturi de-al sau.
    Cand ii simt caldura corpului, imi duc si eu bratele greoaie in jurul sau, stragandu-i corpul mic si firav, astupand-o in pieptul meu mare.
    Ma treceau niste emotii puternice, era prima oara cand faceam cunoastinta cu ele.
    - Nu vreau ca Alex sa mai fie de acum inainte subiect de discutie, Anastasia. Spun fiind constient de faptul ca eu adusesem vorba de Alex in discutia asta, dar de acum vreau sa il exclud, sa-l fac sa dispara din conversatiile noastre.
    - O sa te fac sa uiti de el. O instiintez calm si convingator, ducandu-mi usor o mana in parul sau matasos.

    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ●ƊAƲǀƐS AƝASƬASǀA MARǀƐ●
    ╔━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╗
    Confesiuni abstracte Large Confesiuni abstracte Large
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Te-αм αleѕ,ғιιɴdcă eșтι ιмвecιlυl cαre мă ѕαтιѕғαce doαr dιɴ prιvιrι, ɴυ doαr ѕeхυαl. Șι orιcα̂т ι̂мι doreѕc ѕă plecι,ɴυ vreαυ ѕă plecι.Cнeαмă-ɴ pαтυl тăυ șι voι veɴι.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Confesiuni abstracte Large Confesiuni abstracte Large
    ╚━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╝

    Situația trebuia cântărită rapid,chiar și sub vraja în care eram expusă de bărbăția și ferocitatea trupului lui Vlad.Capul meu se sprijinea de pieptul său osos,puteam simți denivelările create dintre abdomen,pectorali și orice alt mușchi care se găsea a fi umflat.Inima lui nu era departe de urechea mea,bătăile sale erau ritmice,asurzitoare,puternice,închisă în această cutie voluptoasă de bărbat.
    El oare conștientiza faptul că mă topeam în brațele lui?━îmi zic,total aburită. Eram absurd de emoționată,încălzită de la tărie,înfierbântată după constituția acestui om și nu eram foarte departe de-a fi numită "cățea în călduri".
    " O sa te fac sa uiti de el"━dintr-o dată?Erau vorbe mărețe și dureroase.Să uit te prietenul meu?Să mă gândesc mai puțin la el..aș putea,dar să-l uit?Dar exista atât de multă dreptate.Trebuia să-l uit.Să trăiesc după regulile omului ălui,Alex,era ca și cum nu aveam voie să fac nimic fără să fiu judecată spiritual. Jumate din mine plângea că a plecat,iar cealaltă parte îmi zicea că sunt o proastă. Și eram. Îmi iubeam prietenul,dar eram atrasă de Vlad și nu voiam să mă folosesc de faptul că ,în ciuda tupeului meu și gurii mele mari,omul ăstălalt,Vlad,mi-a promis libertatea și iubeam mai mult gândul că puteam simții cum să iubești ceva ce nu te face să suferi,contrariul cum făcea...ăă..blondul━mă prevenise să nu-l mai aduc în discuții,chiar dacă erau cele cu egoul meu.
    - Care Alex?Întreb,printre mângâierile presate pe capul meu.




    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Mar 14 Mai - 4:45:18