RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
-Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    -Paradoxul gemenilor-

    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff:

    Mi-am dus mana la inima simtitnd cum parca ma injunghie ceva atunci cand cei doi gemeni s-au sarutat, m-am dat mai in spate cu un pas si cand am vrut sa ies din camera m-am impiedict de ceva. Drace! Nu mai stiu in ce am dat cu capul si de ce cablurile astea nu le-au asezat aia cum trebuie atunci cand au amenajat pe aici.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    Jess nu a fost niciodata un baiat respingator, la urma urmei semana cu mine care eram un minunat, frumos si irezistibil, hehe...totusi era mult prea timid si din cauza asta nu cred ca avea sa-si gaseasca prea usor pe cineva drag lui mai ales in lumea asta in care traim. I-am sarutat usor buzele trecandu-mi limba peste ele iar cand am vrut sa avansez am auzit un mic zgomot. Intorcandu-ma l-am vazut pe Jeff pe jos...impiedicatul!
    -Jeff iubitule, esti bine?! ii sar ingrijorat in ajutor.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess:Josh si.a unit buzele cu ale mele,formand un sarut scurt si totusi acesta creandu-mi mii de senzatii si nenumarati fiori pe sira spinarii.Acesta a intrerupt sarutul,clipa in care si eu m-am intors rapid si am fugit impreuba cu Josh inspre iubitul sau Jeff,care aparent se impiedicase.
    -Esti ok?il intreb la randul meu,aplecandu-ma putin sa il ajut.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff:

    Amandoi gemenii au venit spre mine cred ca eram putin speriat dr faptul ca aratau la fel identic si de faptul ca ce faceau ei se numea incest,iar asta nu e ceva ce imi face placere sa vad.

    -D-Da sunt bine...doar ca...nimic..

    I-am respins pe amandoi ridicandu-ma singur si schipatand pana la usa, poate ar trrbui sa uit ce am vazut si sa ma prefac ca totul e okey, Josh are o relatie mai speciala cu fratele sau ar trebui sa inteleg asta.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    Desii a spus ca e bine nu am putut sa nu-l observ schiopatand, off, de ce trebuia sa fie asa incapatanat?
    -Doar ca...nu-ti place cand iubitul tau sa saruta cu altcineva nu? intreb stiind deja raspunsul la intrebare. Am venit in spatele lui Jeff imbratisandu-l pe la spate.
    -Ultima sansa...poti ramane cu noi, nu ai nimic de pierdut, o vom face ca data trecuta doar ca acum va fi si Jess aici pe care doar il vom ajuta cu mica lui problema, atat...dupaia dupa ce pleaca noi o sa ramanem singuri... ii spun aducandu-l mai mult la pieptul meu si sper sa inteleaga. Cat putea sa fie de complicat Plu Plu asta, off! Greu cand ai iubit nedresat!
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Le.am ascultat conversatia.De ar avea ei habar cat de prost ma simt.Vor sa ma ajute si dupa sa plec...macar de ii spunea in soapta fara ca eu sa aud.In fine,acum nu mai spun .
    -Deci,ce facem?intreb rece,asteptand un raspuns.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff: Eu chiar nu mai pot sa rezist in halul asta Josh e chiar nesimtit sau poate doar mi se pare mie,dar cel putin asa mi-a dat impresia vrea sa cedez si sa accept,dar cred ca mai pot rezista.

    -nu imi place cum suna si m-as simti ciudat,nici fratele tau nu pare prea in largul lui..
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    Din nou, ma refuzase! Nu stiu cata rabdare mai pot avea cu el si fara sa vreau i-am aruncat o privire destul de urata.
    -Bine atunci,nu cred ca mai avem ce vorbi, du-te! spun intorcandu-ma apoi cu spatele la el simtind un oarecare gol in piept. Ce naiba?! Sa-l ia naiba de bleg!
    Dar chiar si asa am simtit nevoia de putina afectiune asa ca m-am dus la Jess si l-am imbratisat strans.
    -Te iubesc..., ii soptesc incet fratelui meu la ureche pe un ton mult mai sincer decat i-am adresat vreodata lui Jeff probabil pentru ca pe el chiar il iubeam iar daca ar fi fost sa aleg...tot pe el cred ca l-as alege oricat de enervant, ignorant si arogant este uneori.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess:Dupa ce s-a certat cu fratele sau,a venit spre mine,imbratisandu-ma strans...spunandu-mi ca ma iubeste...
    -Si eu...spun,nerealizand cu exactitate ce se intamnpla in momentul respectiv.Am lasat imbratisarea sa ma domoleasca,incercand sa-mi revin cat de cat in clipa respectiva.
    -Si cu Jeff...cum ramane?intreb din nou,soptit,incolacindu-mi bratele in jurul gatului sau.Acum cred ca Jeff va ceda,sunt sigur,sau poate...in fine,as gandi mai mult daca nu as fi asa pierdut in ganduri.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff: Ma enerva la culme pentru prima data Josh ma enerva si ma ranea si pur si simplu sentimentele astea ma atacau pe interior trebuia sa scap cumva de ele. M-am dus spre ei fara sa schiopatez ca sa nu par un penibil decat probabil si-au facut impresia ca sun.

    I-am despartit pe cei doi cred ca mai mult orbit de gelozia vagandu-ma intre ei.

    -IMI SPUI CA NU AVEAM CE VORBI? Doar pentru ca nu vrea sa ma culc cu fratele tau si vreau sa iti fiu fidel? Ma enervezi,in plus il saruti si ii spui ca il iubesti de fata cu mine? Esti deogat ssau ceinteleg? ca eu nu mai inteleg!

    L-am prins pe fratele sau de guler si l-am tras aproape de mine incuntandu-ma putin la el, nu imi place sa imi impart lucrurile si nici pe Josh cu cineva.

    -Dac vrei sa ma fut cu fratele tau,fie!

    Mi-am lipit buzele de a le lui Jess din cate intelesesem eu ca il cheama,noroc ca erau imbracati diferit arata la fel. Cum nu puteam da il sarut ca pe Josh cu dragoste dar nici sa il bruschez pe saracul baiat am incercat sa ma limitez,dar fiind prea suparat i-am bagat direct limba in gura trebuia sa imi vars cumva nervi.

    Dupa ce l-am sarutat m-am uitat adanc in ochii sai si i-am vorbit.

    -Happy birthday! Tocmai vei ramane fara virginitate de ziua ta datorita fratelui tau.Bucura-te!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    Cand credeam ca va pleca, chiar atunci se proptise intre noi incepand sa tipe la mine, sau cel putin asa mi se parea mie in acel moment. Intr-un fel ma socase pentru ca nu-l mai vazusem pana acum atat de nervos. Nu era bine...era ciudat si din privirea lui puteam sa jur ca nu mai era acelasi Plu Plu de acum cinci minute pe care puteam sa-l manevrez cum aveam eu chef. Imediat se intorsese spre Jess sarutandu-l destul de salbatic varsandu-si probabil amarul pe el.
    -Jeff, ma sperii... spun privind scena din fata mea destul de socat. Desii eu venisem cu ideea parca tot simteam ceva ciudat cand ii vedeam sarutandu-se...ca si cum as fi fost tradat...dar de care din ei? asta era intrebarea care ma nelinistea. Dar chiar si asa nu am vrut sa-l las pe Jess singur pe mana lui asa ca am venit in spatele sau imbratisandu-l si sarutandu-i incet gatul fara sa spun nimic strecurandu-mi foarte usor mainile pe sub tricoul lui sperand ca de data asta nu o sa planga din nou.
    -Ai incredere, nu-l voi lasa sa-ti faca rau, ii soptesc linistitor la ureche muscandu-l incet de pavilion in timp ce Jeff deja se pusese in miscare se pare.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess:La un moment dat,Jeff s-a repezit asupra noastra bruscandu-ne pe amandoi si incepand sa tipe lucruri pe care nu prea le leg acum,dar care ma fac sa realizez ca locul meu nu este chiar intre cei doi.Jeff si-a lipit la un moment dat pe neasteptat(a rimat=]]) buzele de ale mele,intr-un sadut destul de brutal pentru o persoana asa pasnica precum o credeam.De la spate veni imediat si Josh care incepu sa ma sarhte,lucru care ma facu sa tremur.
    -Ah...scot eu un sunet rusinos,dupa care ma inrosesc.Ce e cu mine si ce e cu senzatiile astea atat de noi. Se vede de ce au vrut sa faca asta,lucru pe care si Jeff mi l-a amintit legat de virginitate.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff:

    Josh a inceput sa isi sarute fratele pe gat, nu imi placea ma simtea gelos si chiar nu puteam nici sa imi vars nervi pe fratele lui atat de usor,am strans mai tare de bluza lui Josh si pana la urma i-am dat drumul.

    M-am departat de cei doi i m-am dus la usa.

    -Ma duc sa iau putin aer mi-e rau ma intorc eu..

    Daca ma mai intorc, mi-am adaugat singur in gand nu puteam sa fac nimic in starea in care ma aflam,simteam ca il tradez pe Josh si ca el ma tradeaza pe mine si cel mai rau e ca saracul baiat e la mijloc. Am plecat in bucatarie si am deschis geamul, apoi mi-am aprins o tigara si mi-am pus un pahar de Jack (peste tot J)

    Mi-am pus mana in cap si am inceput sa vorbesc singur.

    -Ce ar trebui sa fac? Am continuat sa beau si sa imi fumez tigara.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    Am zambit triumfator atunci cand Jess incepuse sa geama, intr-un fel era asemanator cu modul in care o faceam eu, doar ca gemetele mele nu erau atat de timide. L-am vazut apoi pe Jeff indepartandu-se spunand ca se va intoarce asa ca nu l-am oprti concentrandu-mi atentia asupra lui Jess. O mana mi-a cazut in fata aspra zonei sale intime pe care am inceput sa o masez prin materialul pantalonilor in timp ce cealalta s-a dus pe sub bluza sa pana pe piept unde a apucat unul dintre sfarcuri intre degete incepand sa-l rotesc usor in acelasi timp trasand si cateva dare umede pe gatul sau.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess:Dupa ce Jeff s-a indepartat,Josh a i ceput sa imi maseze acea zona atat de sensibila pentru mine.Involuntar,gemetele au inceput sa imi paraseasca buzele,liniile sale de pe gatul meu fiind unul din punctele forte...pentru el.Cand mi-a luat sfarcul intre degete am tresarit usor,datorita senzatiilor conferite de mainile sale.
    -Nu...a fost tot ce am reusit sa spun,in timp ce incercam sa imi revin in fire din starea eufirica pe care o aveam.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff: Dupa ce mi-am baut paharul si am fumat tigara am inchis geamul putin trist,nu imi convine nici macar nu a venit dupa mine sa ma intrebe daca sunt suparat pe el. Chiar eram suparat.

    Am plecat inapoi la cei doi am sperat ca s-au oprit,dar din contra i-am gasit in cea mai rea ipostaza posibila.M-am dus spre cei doi si l-am luat doar pe Jess aruncandu-l pe pat,dar nu foarte brutal si apoi m-am asezat peste el dandu-mi maieul jos.

    -Nu esti asa rau esti chiar dragut... mi-am lipit buzele de ale sale in timp ce i-am dus mainile deasupra capului tinandu-i-le captive.

    Josh mi-a zis ca vrea sa io scape de virginitate cu ajutorul meul,nu am de gand sa ii acord nici un pic de atentie pentru ce ma pune sa fac.Sunt curios ce reactie va avea.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    Nu dupa mult timp a aparut inapoi si Jeff care imediat mi l-a furat pe Jess trantindu-l un pat.
    -Hei, mai usor! Il ranesti! ma rastesc la el vazandu-l apoi cum ii impobilizeaza mainile deasupra capului de parca Jess ar fi putut sa scape de o matahala ca el.
    M-am uitat urat nestiind cum sa reactionez pe moment, ma simteam ciudat sa-i vad asa, totusi apoi m-am gandit ca asta e exact ceea ce am vrut eu asa ca m-am apropiat de ei chiar daca Jeff nu ma baga in seama. Am venit in patul care era destul de mare punandu-ma langa Jess si incepand sa-i mangai din nou pieptul presarandu-i alte saruturi mici pe gatul fierbinte in timp ce Jeff era deasupra sa.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess:Imediat dupa ce fratele meu continua sa imi aplice toate acele tratamente care ma faceau sa imi ies din minti,a aparut si Jeff care intr-o fractura de secunda m-a si ttantit in pat,presandu-si acele buze carnoase peste ale mele.Nu stiu cu exactitate ce murmuram,dar spuneam ceva.Is dragut si eu?Suntem la fel! In fine,cred ca Josh se simtea neglijat,caci a inceput sa imi sarute pieptul usor.Aceste senzatii ma fac sa plutesc si sa nu mai stiu de mine.Am inceput sa gem sub atingerile lor.Cred ca au experienta sau ceva.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff:

    -Josh de ce nu stai sa privesti? Nu ai spus ca vrei s ao facem in trei ci doar ca vrei sa il rezolv pe fratele tau. Ar trebui sa stai de o parte. M-am incruntat la el cred ca pentru prima data, dar asta era prima data cand chiar ma everva si ma supara.

    Am inceput sa il dezbrac pe Jess de toate hainele, mangaindu-l bland pe obraz. Chiar imi parea rau ca era la mijloc practic eu si cu Josh ne certam si ne razbunam amnadoi pe el.

    I-am prins piciorul in mana mea si l-am sarutat, apoi mi-am indreptat atentia inapoi spre chipul sau, i-am muscat usor buza iar apoi mi-am trecut limba peste buzele sale patrunzan in gura lui dominandu-l. E atat de diferit de Josh...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- - Pagina 3 30uutqr

    -Credeam ca asta e de la sine inteles Jeff! ii spun iubitului...sau fostului? destul de aspru vazandu-l cum se incruntase la mine. Clar, acum nu mai era acelasi bleg de care voiam sa profit de aceea era destul de periculos sa ma aventurez asa, dar nu voiam sa-l las sa-i faca vreun rau lui Jess chiar daca faptul ca ii dadeam voie practic sa-l violeze era contrar a ceea ce spusesem dar...eu am vrut asa chiar daca in capul meu cu totii ne distram, ne mangaiam, zambeam si gemeam dar la ce sa ma astept? viata reala era intotdeauna mai oribila decat si cele mai infioraoare cosmaruri!
    M-am mai linistit cand am vazut ca incepuse sa se comporte mai bland cu dragul meu Jess dandu-i voie sa-l sarute si sa-l dezbrace in timp ce eu continuam sa-i mangai pieptul si sa-i rasfat in continuare gatul indraznind chiar sa-mi cobor mana pana la organul sau prinzandu-l in palma si frecandu-l usor.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Mar 7 Mai - 5:14:01