RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ

    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    [i]
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HqR2Png [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 89exMN6 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 QHxklbr
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    M A R W E L L M A T I A S
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²⁴ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᴸᵉᵘ//ˢᵉᶠ ᵈᵉ ᵉᶜʰᶤᵖᵃ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝If I'm going to fuck up my life,
    does it really matter which way I do it?❝

    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo6_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo5_r1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo1_250


    [center]
    -Glumeam micutule,nu intentionez sa fac asta decat doar in momentul in care esti pregatit si simti ca vrei sa ne iubim.Si daca dorm cu tine,nu te speria.Nu te voi musca,doar te voi iubi,te voi tine in brate si iti voi sopti cuvinte dulci,bine?am raspuns calm cu zambetul pe buze sarutandu-i fruntea.
    Nu vreau sa il iau pe nepregatite si nici sa se simta obligat.Eu doar glumeam,pot astepta,de dragul lui pot astepta si jumatate de an,dar ma gandesc totusi ca macar dupa un an sa facem si noi ceva.
    -Cum iti mai merge cu vlogul?il intreb ducandu-mi mana dupa gatul sau ciufulindu-i usor parul.Mi-am strecut o mana in buzunarul de la spate al pantalonilor sai strangandu-i apasator si chinuitor fesa.Si ce daca ne vedea cineva?Nu-mi pasa,il iubeam,ma iubea,lucrul asta era ceva comun in orasul nostru,asa ca nu ma interesa.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Mă bucur că înțelege şi că nu are să mă forțeze, deşi îl cunosc şi este tare neastâmpărat!
    Am roşit din cauza cuvintelor sale. Sper să fie adevărate, să mă iubească şi rămână lângă mine.
    Sincer să fiu, nu-mi doream o relație, cu atât mai puțin una cu un băiat, dar presupun că toate vin la timpul lor şi în felul lor neaşteptat.
    - Hey, nu mă ciufuli, spun amuzat, ducându-mi mâinile spre păr pentru a-l aranja până când îi simt mâna strecurându-se în buzunarul din spate al pantalonilor mei, strângând de una din fesele mele ceea ce m-a făcut să mă strâmb.
    M-am uitat destul de nemulțumit la el, dar presupun că este în regulă dat fiind că nu cred că ne-a văzut cineva dat fiind că această stradă e una liniştită si nu prea e circulată, iar acesta a fost doar un gest minor.
    -Este bine, ca de obicei îi raspund întrebării.


    Ultima editare efectuata de catre BellaTrix in Mier 13 Sept - 14:17:56, editata de 1 ori
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    -Nu te mai enerva atat,esti mai dragut cand rosesti si imi zambesti,stii asta,nu?ii spun luandu-i din nou mana in a mea.I-am sarutat-o bland privindu-l cu calm.
    Daca mi-ar fi zis cineva ca urma sa ma indragostesc si mai ales de un baiat as fi zis ca e tampit sau ca are glume proaste in program,insa chiar si asa se pare ca lucrul asta s-a intamplat.
    Am ajuns s iubesc pe cineva total diferit mie,dar de acelasi sex.
    -Ma bucur sa aud ca totul e bine.Apropo,cum deja se apropie Halloween-ul si la noi e o traditie sa sarbatorim la sectie aceasta sarbatoare,ma gandeam ca poate vrei sa vii.Va fi o petrecere minunata,iar in ritmul asta ne putem alege amandoi costumele.Ce zici?
    Ajunsi in fata casei i-am dat drumul si l-am poftit sa intre primul.Trebuia sa ma intind putin,eram cam obosit.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A K E I T H E N G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    După ce a spus asta și mi-a sărutat mâna eu chiar am roșit, evitându-i rușinat privirea.
    - Da, mi-ar plăcea, dar depinde de oră... îi spun, destul de fericit.
    Îmi plac astfel de activități, iar asta mi se pare destul de evident, dar mâine am organizat o mică întâlnire cu fanii mei ce durează în jur de patru ore, de la două până la șase după amiaza.
    Deja știu ce costum voi adopta, și anume un savant nebun, ce a făcut teste pe el și are un om lipsă. Abia aștept să-mi etalez acest costum!
    - Că tot veni vorba, în ce ai vrea să te costumezi? Ar trebui să-mi spui din timp pentru a ști cum să-ți fac costumul și materialele de care am nevoie.
    Sincer să fiu, iubesc Halloween-ul. Este atât de neobișnuit și totuși astăzi voi fi costumat și nimeni nu se va uita ciudat la mine atunci când trec pe stradă.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    -Pai,sincer sa fiu nu prea am o idee,ma gandeam ca poate ma poti ajuta tu.Putem face un duo dragut,nu?Gen politist-hot,vampir-victima si tot asa.Oricum,cum sunt cat se poate de sigur ca ai vazut si ceva anime-uri yaoi la viata ta,ma gandesc sa te las pe tine de data seme si sa ma domini cu al tau costum,iar eu voi ramane supus fiind ukele dominat de semele sau.
    Clar asta avea sa il enerveze,dar asta era si ideea.Imi placea sa il vad asa infocat,facand pe imbufnatul si rusinatul cu mine.
    M-am trantit pe patul sau rasufland greoi.Nu fusese o idee chiar atat de buna sa alerg ca nebunul.
    I-am facut semn sa se aseze langa mine.I-am indepartat usor bretonul privindu-l adanc in ochi.
    -Ti-a mai zis cineva ca ai niste ochi minunati?il intreb pe un ton senzual luandu-i din nou mana in a mea
    Mi-am contopit usor buzele cu ale lui strecurandu-mi mana prin abonosul sau superb.

    Off:Scuze ca nu mai pun pozele,dar scriu de pe telefon -.-
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A K E I T H E N G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    M-am uitat destul de sceptic la el dat fiind că ideea sa nu este tocmai pe placul meu. Da, aș putea face o victimă a unor experimente foarte ușor, însă mi se pare că lui nu i se potrivește asta.
    Cred că i-ar sta foarte bine costumat într-un demon, deși nu-i voi spune despre costumul meu. Doar o să-i dau impresia că voi fi costumat într-un înger, iar după aceea, surpriză!
    - Foarte bine, deci trebuie să caut niște aripi negre... spun, ca mai apoi să mă uit destul de mirat la el.
    De-de unde știe el toate astea? Ce-i drept, n-am răscolit foarte mult în lumea BL de când sunt otaku fiindcă nu prea mă interesau astfel de lucruri, deși unele lucruri de bază le știu și eu dat fiind că am văzut vreo trei astfel de anime-uri ce merită lăudate.
    - De unde ști tu toate astea? îl întreb, ascultându-l și venind numai decât în pat, lângă el, deși mă abțin să nu-i zic vreo două.
    La naiba, câte odată chiar are o personalitate ce este tare deranjantă!
    Înainte de a reuși să-i dau vreun răspuns acesta și-a presat buzele peste ale mele, formând un sărut ce a început să-l adâncească din ce în ce mai mult.
    Bineînțeles că i-am răspuns acestui răspuns erotic, deși ceva mai stângaci dat fiind că nu am vreo experiență. Sau cel puțin nu-mi amintesc să fi avut vreo una. Acum cine știe ce am făcut eu în momentele mele de beție, ce-i drept mici la număr.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    [i]
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HqR2Png [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 89exMN6 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 QHxklbr
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    M A R W E L L M A T I A S
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²⁴ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᴸᵉᵘ//ˢᵉᶠ ᵈᵉ ᵉᶜʰᶤᵖᵃ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝If I'm going to fuck up my life,
    does it really matter which way I do it?❝

    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo6_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo5_r1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo1_250


    [center]
    -M-am informat micutule,mai ales ca e vorba de tine.Vreau sa te cunosc mai mult decat a facut-o cineva.Pana la urma sunt iubitul tau,nu?
    De fapt,nu stiu daca era tocmai intrebarea corecta.Adica,da,eram impreuna,insa nici in momentul de fata nu stiu exact daca suntem iubiti oficial sau nu.
    Mi-am dus mana asupra obrazului sau mangaindu-l usor si cu calm saruratandu-l inca odata.
    L-am tras peste mine lasandu-mi cealalta mana obraznic sa ii cutreiere minunatu-i trup,
    -Te iubesc!am murmurat la urechea lui dandu-i la o parte o suvita ce ii venea peste ochi.
    -Vrei sa ne uitam de costume?Pana la urma ce voi fi?Dar tu?intreb plin de entuziasm.
    L-am strans la brate sarutandu-i fruntea calda.Chiar am ajuns sa iubesc un baiat,dar astea erau doar detalii.Nu ma mai interesa ca era de acelasi sex,ma interesa ca inima mea batea ca o nebuna in preajma lui.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Mă bucur că îl interesează şi că se informează pentru mine. Dar nu trebuie să facă asta, e adevărat că aşa ne putem apropia, dar nu trebuie să facă atât de multe. Pe lângă asta, mă face să ma simt vinovat din cauză că el se dedica atât de mult în timp ce eu mai mult stau cu mâinile în sân, nefăcând absolut nimic.
    - Da... murmur, răspunzându-i la sărut si urcând peste el, deşi nu ştiu cât de bine este asta pentru el. Până la urmă este rănit şi nu se poate supra solicita, iar eu sunt destul de greu.
    - Şi eu... îi răspund, fixându-l cu privirea în timp ce-mi relaxam muşchii.
    [b]- Va fi o surpriză, aşa că doar aşteaptă şi vei vedea...[b] şoptesc în timp ce mă lungesc asemeni unei pisici ce vrea ca stăpânul său să-i ofere atenție.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    Am chicotit amuzat vazandu-i reactiile de copil rasfatat,insa mi-a placut mult sa stiu ca incepe sa se simta in largul sau langa mine.
    Ceea ce ma deranjeaza e faptul ca inca nu sti exact daca are aceleasi intentii ca ale mele,daca ma place exact cum il plac eu,vreau sa zic...nu m-a intrebat de familie,nu m-a intrebat ce imi place ce sa fac si chestii de genul pe care unele persoane la intalnire le intreaba pentru a se apropia mai mult.
    Dar nu e asta o problema atat de mare.Daca,el,simte macar putina dragoste in inima lui,atunci eu sunt multumit.
    -Deja m-ai facut curios,Keith.Vreau sa stiu,continui plangandu-ma precum un copil razand usor din cand in cand.
    Era placuta atmosfera ce se creaase intre noi,ma linistea si de asemenea ma facea sa ma simt relaxat.
    -Ai vrea sa petrecem impreuna Craciunul si Revelionul?Sau vrei sa il facem impreuna cu gasca?
    O intrebare banala,abia eram in octombrie,isa eram curios.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A K E I T H E N G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Poate că ar trebui să mă intereseze puțin mai mult persoana sa, să-l întreb diferite lucruri, deși nu știu ce. Până la urmă am aflat destul de multe lucruri în această săptămână, doar ascultându-l, de mama sa deja mi-a spus că a murit, iar de tatăl său a fost scris în ziare, dat la știri, și tot odată a apărut în articole de pe internet că a murit omorât într-un mod brutel de cineva chiar dacă nici măcar acum încă nu s-a descoperit criminalul în ciuda oamenilor care lucrează greu la deslușirea acestui caz. Probabil că a fost un criminal destul de profesionist dacă a reușit să-l omoare și să scape basma curată. Pe lângă asta, s-a observat că acele camera video ce ar fi trebuit să se afle acolo au dispărut acum ceva vreme, dar asta doar din cauza ordinelor bătrânului.
    Am fost trezit din gândurile mele chiar de blond ce se plângea din cauză că el vrea neapărat să știe în ceea ce va fi costumat de Halloween și tot odată vrea să știe și în ceea ce mă costumez eu.
    El ar vrea să fim unul din acele cupluri tipice ce-și asortează costumele de Halloween pe când mie mi se pare destul de clișeic și vreau ceva mai original de atât.
    Da, am zis că i-ar sta excelent costumat într-un demon, dar mă voi mai gândi și la alte idei de costume ce i s-ar potrivi ca și o mănușă că mai apoi să aleg într-un fel sau altul costumul.
    - Răbdare, Matty, ai răbdare, spun amuzat de reacţiile sale copilărești.
    Poate că mintea sa se află într-un corp impresionant de adult, dar unele aspecte au rămas la stadiul de copil. Ei, până la urmă, printr-o minune, inima mea chiar bate ca o nebună pentru el așa că sunt nevoit să-l accept cu tot cu defectele sale. Nu este ca și cum m-aș plânge...
    Am stat puțin să reflect la ultima întrebare ce mi-a adresat-o. Sincer să fiu, nu m-am gândit l asta, la urma urmei suntem abia în octombrie, mai fiind câteva zile până ce ziua în care sărbătorim Halloween-ul va veni așa că nu m-am gândit la cum va fi de sărbători.
    Ceva din mine îmi spune cum a vrea el să-și petreacă sărbătorile, dar eu tot indecis sunt.
    - Hmm... Presupun că ar fi frumos să ne petrecem cu toţii sărbătorile împreună. Asta bine înțeles, dacă Luca și Ty nu au propriile lor planuri, îi răspund din cauză că mi-am amintit de cei doi ce poate vor să-și petreacă sărbătoriile în intimitatea lor.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    [i]
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HqR2Png [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 89exMN6 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 QHxklbr
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    M A R W E L L M A T I A S
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²⁴ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᴸᵉᵘ//ˢᵉᶠ ᵈᵉ ᵉᶜʰᶤᵖᵃ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝If I'm going to fuck up my life,
    does it really matter which way I do it?❝

    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo6_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo5_r1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo1_250


    [center]
    O urma de roseala imi aparu in obraji in momentul in care buzele lui rostise acea porecla.Sincer sa fiu,s-a simtit atat de...bine!Nu ma asteptam ca o porecla spusa,posibil la nimereala,din cauza ca il tachinam atat,sa sune atat de bine.
    -Mai spune-mi asa,Keith,mai spune-mi.Ma face sa ma simt iubit,am murmurat sarutandu-i inca odata buzele-i delicate si fine.Nu stiu cum am ajuns sa iubesc persoana asta,nu stiu cum am ajuns sa pun piciorul in praj si sa trec peste orgoliu,insa putin imi pasa.Chiar nu ma interesa ca era baiat,ca era otaku si multe alte chestii care la unii oameni li s-ar fi parut ciudate.Pe mine ma interesa doar persoana lui,atat!
    -Esti rau,insa de dragul tau voi astepta,am continuat cuibarindu-ma la pieptul sau.
    De ceva timp incoace,de cand am inceput sa ma atasez de el,cosmarurile mele legate de mama disparusera.Il aveam pe el,nu mai era necesar sa strang acel ursulet,cu toate ca nu aveam sa ma despart de el in veci.
    Starea mea de spirit era mai buna,oare chiar aratam ca si cum am stat o luna intreaga in coma?Poate asta ne-a apropiat si mai mult.Pacat totusi ca brunetul nu vede si niste lucruri bune in aceasta meserie.Nu stiu daca a realizat sau nu,dar pana sa ajung in coma nu ma baga asa mult in seama,iar acum,uita-ne,ne iubim!
    -Vom vedea.Ma gandesc ca poate vom petrece doua,trei ore impreuna,iar mai apoi fiecare cuplu o va lua pe drumul sau,desi nu stiu daca vom scapa de Jeff.El nu are nici o prietena si tare ma tem ca va sta pe capul nostru.Vezi tu,de Taylor ii e putin frica,adaug oftand usor.
    M-am cuibarit mai bine la pieptul sau inspirandu-i parfumul.
    -Mirosi frumos!
    Poate nu fusese cea mai inspirata replica,dar spuneam tot ce am pe inima,iar in momentul de fata aceasta avea doar ganduri bune.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A K E I T H E N G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Am fost surprins de reacția sa la auzul acelei porecle pe care am spus-o la nimereală. Eu doar am vrut să-i găsesc o prescurtare de la nume și asta am și făcut.
    Este adevărat că și mie mi se pare că sună drăguț, dar chiar nu mă așteptam să reacționeze într-un astfel de mod.
    -Matty... am murmurat prin acel sărut.
    Am chicotit, începând să mă gândesc serios la ce costum i sar potrivi cel mai bine. Hmm... De fapt, cred că nu-mi va fi atât de greu.
    Dat fiind Halloween-ul trebuie doar să arate înfricoșător precum voi arăta și eu la rându-l meu. Până la urmă sunt un savant nebun ce face teste pe oameni, dar tot odată și pe el însuși.
    Probabil că voi face câteva schimbări la ochi și gură, părul i-l voi ciufuli, îl voi pune în niște haine albe, rupte și pline de sânge, iar eventual îi voi da o oarecare armă de jucărie.
    Am fost trezit din transă de către vocea blondului ce-mi explica micul plan, deși nu știu de ce lui Jeff i-ar fi frică de Taylor. Mie unul nu mi se pare deloc înfricoșător, ba chiar din contră, este un tip foarte de treabă, deși câte odată face niște remărci la car mulți ar strâmba din nas, deși pe mine nu mă afectează în vreun fel dat fiind că știu că sunt la fel de nesimțit precum este el.
    -Mie-mi sună bine planul ăsta... i-am spus, începând să-mi plimb mâinile prin părul său mătăsos.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    Am zambit fericit de faptul ca era multumit de planul ce il facusem pentru Craciun si Revelion,insa mai aveam de asteptat o gramada si acum ma rugam ca nu cumva sa se iveasca vreun caz si sa fim nevoiti ca si in acele seri unde normal ar trebui sa fim cu familia si prietenii sa ne bucuram,sa salvam oamenii.
    Uneori,nu stiu de ce ma enervez si impacientez degeaba.Eu am vrut aici,stiam ce riscuri impune meseria si faptul ca uneori e nevoie sa fim prezenti 24/24,insa parca voiam totusi sa simt ca am si eu o familie si timp liber sa ma bucur de viata ce mi-a fost data.
    Mi-am alungat aceste ganduri la o parte si am continuat sa il sarut pe micut varandu-mi mainile pe sub haina sa.Usor,nerealizand nici eu mai exact ce fac,i-am dat-o  jos incepand sa ii sarut gatul cald si sa il musc din cand in cand.
    Mainile mi le plimbam lasciv pe pieptul sau ajungand uneori sa ii masez si juniorul.Insa,parca imi doream chiar in momentul de fata sa il simt.Mi-am varat limba si mai adanc in locasul sau explorandu-i fiecare coltisor,adancind sarutul cu fiecare secunda trecuta.
    -Ahh!
    Un mic geamat imi scapa printre buze oferindu-mi fiori de placere prin tot trupul.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Inconştient am zâmbit deoarece nici nu pare ca a stat o lună în comă. Îmi este greu să trec peste orgoliul meu, dar voi spune că faptul că este agent FBI l-a ajutat mult. Dacă nu avea un corp solid sunt sută la sută sigur că nu ar fi supraviețuit unui asemenea incident.
    Deşi ar fi putut cu uşurință să-l evite dacă avea o slujbă mai puțin periculasă, dar acum nu are rost să mă gândesc la una ca asta. Important este că a rămas lângă mine chiar dacă trebuie să recunosc că la început mă călca pe nervi şi-l voiam cât se poate de departe de mine. Cu cât îl întâlneam mai puțin cu atât mai bine. Dar acum asta s-a schimbat şi presupun doar că nu am putut evita să mă îndrăgostesc de el.
    Am chicotit din cauza acțiunilor sale, deşi zâmbetul discret ce se afla înainte pe fața mea a dispărut ca şi cum nu ar fi fost nici odată acolo, iar în locul acelei expresii dulci ce inspira inocență aveam o expresie speriată.
    -S-stai puțin... am murmurat, aceste cuvinte fiind urmate de un scâncet.
    Nu-mi place unde se ajunge cu asta. Am crezut că era un gest plin de iubire şi cât se poate de inofensiv, dar acum asta se îndreaptă spre un lucru ce eu încerc să-l evit.
    Nu i-am răspuns sărutului, ba chiar din contră, atunci când s-a ivit ocazia am scăpat, luându-mi bluza la loc.
    - Serios Matias, ascultă-mă atunci când vorbesc cu tine!
    Ți-am zis să te opreşti,
    îi spun, deşi nu puteam să ignor mica problemă pe care amândoi o aveam şi pe care el a cauzat-o.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    Stai,Matias,stai!
    Inconstientul meu zbiera in mine sa ma opresc,dar nu puteam.Am prins gustul acestui sarut care m-a facut sa vreau mai mult,iar el se zbatea sub mine si nu facea decat sa ma intarate.
    L-am privit mirat cand scapa din stransoarea mea si isi lua haina inapoi pe el.Mi-am dus mana la frunte oftand.El nu era pregatit,mai bine zis,nici nu isi dorea asta.Nu aveam de gand sa il ranesc,sunt bland stiu cum sa ma cumport cu cei ce nu si-au inceput inca viata sexuala,dar el nu simtea asta,iar daca nu simtea era normal sa ma indeparteze.
    M-am ridicat de pe pat privind spre ceas.Mai bine ma duceam acasa,asa nu mai provocam nicio problema,iar el nu era nevoit sa stea incordat in preajma mea pe motiv ca as sari din nou pe el.
    -Scuze...am murmurat inainte de a inchide usa in urma mea.
    Nu eram prea mandru de actiunile mele,dar credeam ca dupa tot acest timp impreuna este pregatit.Poate ma grabesc,poate are nevoie mai mult de atat.
    Am iesit din casa insfacand repede o tigara.Era seara,dar nu-mi pasa.Puteam merge linistit pana la mine acasa fara teama de a fi atacat de hoti sau orice altceva.
    -E doar un copil...am adaugat cu voce tare privind spre cer.Am eliberat un fum lung uitandu-ma atent la acesta.
    Ma simteam penibil.Nu mi se intamplase niciodata sa fiu refuzat intr-o partida,mai ales sa mi se vorbeasca rastit,iar asta sincer sa fiu durea.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Am oftat în sinea mea atunci când i-am văzut reacțiile. Chiar îmi pare rău că-l supăr și nu-l pot satisface precum ar vrea, dar pur și simplu nu sunt pregătit psihic să o fac cu el.
    Sunt sigur că nu mă va durea chiar atât de rău, totuși, nu vreau să aflu asta chiar acum. Ce-i drept, și eu sunt puțin supărat pe mine, dar trebuie să mă înțeleagă și să se abțină. Nu cer prea mult, iar cât de curând mă voi conforma tuturor circumstanțelor și vom putea face dragoste.
    N-are rost să mă duc după el acum. Este obosit, a avut parte de o zi lungă alături de mine, iar după cum a spus și el, mâine se va duce să facă munca de birou ce o are, deși mie tot nu-mi convine că vrea să se ducă acolo chiar și cu acele răni, iar cel mai probabil și coechipierii săi vor avea un cuvânt de spus despre asta, dar eu nu pot face nimic ce l-ar putea convinge să stea acasă și să se relaxeze.
    Îl știu, nu foarte bine, însă îl știu și pot spune că este foarte încăpățânat, iar odată ce s-a decis asupra unui lucru el chiar asta avea să facă.
    M-am trântit pe suprafața moale a patului meu, închizându-mi ochii, deși nu am vreo intenție să adorm. Asta doar mă ajută să mă concentrez și să-mi pun gândurile în ordine.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    [i]
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HqR2Png [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 89exMN6 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 QHxklbr
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    M A R W E L L M A T I A S
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²⁴ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᴸᵉᵘ//ˢᵉᶠ ᵈᵉ ᵉᶜʰᶤᵖᵃ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝If I'm going to fuck up my life,
    does it really matter which way I do it?❝

    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo6_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo5_r1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_nshrw4m1Fk1u1o26wo1_250


    [center]
    Trecuse si ziua de ieri,iar eu eram pregatit sa revin la birour,insa mai intai eram nevoit sa imi beau o ceasca de cafea foarte mare.Eram obosit,nu dormisem deloc bine aseara,mai ales ca ultimele ganduri fusese legate de Keith.
    Stiu ca am gresit si stiu ca nu vrea nimic acum,dar nu m-am putut abtine.Nu mi-a trebuit decat un sarut asupra trupului sau ca sa o iau razna,dar sper ca nu e suparat pe mine.Am plecat ca vantul fara ca macar sa aude ce are de spus in legatura cu treaba asta.Oricum fericit nu e,mi-a dat de inteles destul de bine ca atunci cand va fi pregatit si va vrea sa faca asta imi va spune.
    Am oftat terminand cafeaua.Am iesit din casa evitand sa iau masina cu rana de la piept.M-as fi enervat ca prostul in trafic degeaba si poate as fi facut vreo miscare gresita.Era mai bine sa merg linistit la munca.
    Mi-am lasat servieta pe birou de indata ce am ajuns privindu-l.Imi lipsisese.Fusesem absent pana la urma o luna intreaga si posibil ca as fi fost si mort daca nu intervenea Keith.
    M-am asezat pe scaun si mi-am inceput treaba raspunzand din cand in cand la unele mesaje primite si desigur avand grija la ceea ce scriu.Oare sa il sun?Oare sa ii las un mesaj ?Nici nu stiu cum sa ii dau un semn sa vad ce face.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Ce-i drept am dormit mai mult decât de obicei, dar măcar acum mă simt foarte odihnit.
    Mi-am târât leneș picioarele până în bucătărie, unde imediat am aprins televizorul ce era pe un canal de știri și am început să-mi fac micul dejun ce de această dată consta în vafe cu miere, salată de fructe și, bineînțeles, nelipsita cafea.
    Atunci când am terminat m-am așezat la masă și începând să mănânc, totuși am luat și telefonul în mână pentru a-l butona. Știrile erau plictisitoare...
    M-am uitat la toate noutățile din domeniile ce mă interesau, ca mai apoi să oftez în mintea mea.
    Fără să mai stau pe gânduri am tastat mesajul ”Îmi pare rău pentru ieri, te rog să mă înțelegi...” ca mai apoi să apăs pe ”trimitere”.
    Trebuia să-mi cer scuze de la Matias și am spus că este mai bine să-i trimit un mesaj fiindcă, dacă-mi amintesc așa cum trebuie, a spus că se va duce pentru a face muncă de birou.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    [Marwell Matias]

    Am ramas concentrat pe actele mele pana cand usa de deschise,iar in prag isi facura aparitia cei doi incepand deja sa ma ia la rost pe motiv ca nu am ce cauta chiar in momentul de fata la birou.
    Normal ca le-am ignorat argumentele bin gandite si tot ce mai indrugau pe acolo,nu-mi pasa.Pierdusem prea mult timp stand fara a face nimic,iar asta nu imi statea in fire.Eram genul de persoana care trebuia sa aiba mereu cate ceva de facut,fie bun sau rau,fie freu sau usor.
    Am oftat usor si le-am facut semn sa plece.Cred ca trebuia sa ma duc in birou la Jack si sa dau raportul cu privire la faptul ca nu voi mai merge in misiuni o perioada de timp pana cand nu ma fac bine.Sunt si eu constient de starea trupului meu si de data asta o accept.Chiar nu as face nimic intr-o misiune,dat fiind faptul ca pana si tragerea unui glont mi-ar afecta zona ranita.
    Am strans dosarele si le-am asezat intr-un teanc luat in ordine alfabetica indreptandu-ma spre biroul lui Jack.Nu ma uitasem totuai cat e ceasul,poate ar fi trebuit sa ii dau un mesaj lui Keith,sa imi cer scuze,dar mi-e frica.Posibil ca e suparat pe mine.Pana la urma cred ca el e pe mentalitatea ca daca il iubesc voi astepta.
    Adevarat,voi astepta,insa nici eu nu stiu cat
    Nu tine neaparat de mine,ci de fiziologia mea.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    După ce am mâncat m-am ridicat de la masă și am început să spăl cana cât și farfuria.
    - Foarte bine, acum mă pot întoarce la munca mea, mi-am spus ca mai apoi să mă duc în camera unde se petrecea toată această” magie”.
    Am deschis dulapul, luând hainele de care aveam nevoie la acest cosplay. Le-am călcat cu grijă astfel încât să nu aibă nici o cută ce să arate inestetic și le-am așezat cu grijă într-un loc.
    Am pus nelipsita bucată de material verde într-un colț al camerei, după care am început să caut prin multiplele sertare ale dulapului în care îmi țin produsele cosmetice, alegându-le pe cale necesare.
    După ce toate pregătirile au fost gata m-am pus pe scaun și am pornit camera, începând procesul în timp ce aveam o fotografie cu acea fată pe ecranul calculatorului ce se afla chiar în fața mea pentru a-mi ușura munca.
    Atunci când am terminat totul mi-am îndreptat atenția spre telefon, deși spre marea mea dezamăgire nu am găsit nici un alt mesaj de la blond.
    Poate că doar nu l-a văzut...
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    Marwell Matias

    Ajuns in biroul acestuia am dat si peste Mateo si Eric.Parca imi disparuse intreaga dorinta de a ma razbuna pe acesta,pana la urma micutul nu avea nici o vina in toata povestea asta,chiar daca se dovedea a fi un pion foarte important in toata povestea mea.
    Am oftat usor si i-am lasat dosarele pe birou pregatindu-ma sa plec,insa am fost oprit de acesta cand mi s-a spus ca voi fi nevoit dupa ce ma refac sa particip alaturi de Mateo la o misiune sun acoperire.
    Mai pe scurt,ni s-a explicat cum decurge misiunea si ce vom face.Practic ne dadeam la fufe pana aproape la aduceam in pat scotand informatii legate de niste bijuterii importante ce au fost furate.
    Am afirmat desi nu mi-a venit prea bine lucrul asta.Ar fi fost sansa mea sa ma razbun,dar nu mai simteam la fel.
    M-am retras sub privirea trista a lui Eric gandindu-ma ca ar fi fost bine sa fac o mica plimbare.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Am profitat de faptul că aveam deja telefonul în mână și m-am uitat la ceas.
    Oare chiar atât de multă muncă are...? Mi-ar fi plăcut să fi știut la ce oră ar trebui să iasă de la serviciu, așa aș fi putut să-i fac o mică surpriză și să vin acolo pentru a-l aștepta.
    Agh! Ce tot fac? De ce ezit atât? Ar trebui ca pur și simplu să-l sun și gata!
    În plus, dacă este ocupat cu ceva important doar îmi poate închide.
    Am mai stat puțin pe gânduri în timp ce mă strâmbam la vederea obiectului ce-l avea în mână, dar până la urmă l-am apelat, așteptând să-mi răspund.
    Cu ajutorul umărului mi-am sprijinit telefonul și am început să mai strâng ceea ce aveam de strâns.
    Până la urmă nu cred că a fost o idee tocmai bună.
    Poate că vorbește cu șeful său sau l-am întrerupt.
    Sau, nu m-am gândit până acum, dar poate este foarte supărat pe mine fiindcă ieri am reacționat așa și el nu vrea să-mi răspundă.
    De asta mereu am spus că relațiile sunt o bătaie de cap. În plus, mă face să mă îngrijorez.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    Marwell Matias

    Am iesit in afara sectiei asezandu-ma pe banca de la intrare privind spre cer.
    O misiune alaturi de Mateo nu avea sa ma ajute deloc,ba chiar na va face sa ma comprt cat se poate de imatur si sa reactionez urat.Nu stiu cum e sa fac echipa cu el,ma multumeam mai bine cu Jeff si Luca,dar daca seful hotarase asta nu puteam decat sa ma supun
    Dupa ce am stat pret de cateva minute bune pe acea banca,m-am ridicat ducandu-ma inapoi in birou.Se face frig si eu inca mai aveam de completat cate ceva.
    Oare Keith ce facea?Poate ar trebui totusi sa ii dau un mesaj,sa vad daca e bine si daca nu e chiar suparat pe mine cu toata povestea asta.
    Nu prea stiu cum sa il mai abordez,nu vreau nici sa par obsedat de sex,dar nici sa ma faca sa asteptar o vescinie.Totusi nu m-as simti atat de bine stiind ca o face fortat.
    Am luat telefonul zarind un apel si un mesaj de acesta,lucru ce m-a facut sa imi lovesc destul de tare fruntea.
    Parca imi era rusine sa mai sun inapoi,posibil ca deja credea ca nu vreau sa mai vorbesc vu el,dat fiind ca a trecut ceva timp de cand mesajul fusese trimis de el.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sarpe
    Mesaje : 524
    Data de inscriere : 19/12/2016
    Varsta : 22
    Xeilon
    Membru

    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 6TgtSsX [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 HXxjmBC [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 ONsLIwc
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Z E N D A    K E I T H E N    G E R R A R D
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    \\²³ ᵈᵉ ᵃᶰᶤ\\ᵗᵃᵘʳ//ᵇˡᵒᵍᵍᵉʳ & ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ//
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ❝This ❛little stupid things❜ are important to me.❝
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo1_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo4_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo3_250 [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ - Pagina 4 Tumblr_osmjriGU0w1w5v9dyo2_250
    Am oftat ]în sinea mea ca mai apoi să-mi pocnesc ușor obrajii.
    E la muncă, normal că nu are timpul necesar să-mi răspundă la mesaje. În plus, cel mai probabil telefonul său este dat pe silențios, nu are rost să-l deranjez acum.
    Atunci când va ieși îmi va vedea mesajul cât și faptul că l-am apelat și sunt sigur că mă va suna. De fapt, o va face doar dacă mai vrea...
    Cred că ar trebui să nu mai fiu așa fricos. Nu spun că nu vreau, dar îmi este frică, dar pentru el trebuie să scap de această frică și să-i ofer noaptea ce și-o dorește atât de mult.
    Am luat două pungi de popcorn din dulap și una din ele am băgat-o la microunde, iar când aceasta a fost gata am procedat la fel și cu cealaltă.
    Le-am pus într-un bol și m-am dus în cameră, intrând pe internet și aruncând o privire peste o listă cu anime-uri și mai apoi să încep unul ce mi se părea mai interesant.
    Risley
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 99
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 26
    Risley
    Membru
    Marwell Matias

    Am cautat numarul acestuia in agenda pregatit sa apelez,insa m-am oprit chiar in momentul in care eram gata sa apas pe butonul verde
    Sincer sa fiu imi era frica cat si rusine sa il sun.Nu fusesem atent cu el si poate a dat acest mesaj doar ca sa para dragut si sa nu imi arate ca totusi nu l-ar interesa deloc.Pana la urma pentru el e ceva cu totul nou experienta asta,mai bine zis isi incepe viata sexuala,dar chiar si asa puteam si stiam sa am grija de el incat sa nu il ranesc prea nult pentru inceput
    Normal ca la oricine doare putin,dar eu as fi facut in asa fel incat sa il scutesc cat mai mult de acele secunde de durere.
    Am oftat si m-am intors la treaba mea.Poate ini voi face curajul necesar si il voi suna diseara dupa terminares programului si poate ca vom iesi in oras sa mancam ceva.Cred ca se super plictiseste acasa.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Joi 28 Mar - 19:35:23