RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]

    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    A Beautiful Mind
    Starring: Sammy-Rose & AngelRody1
    feat. Yaoi


    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  Source

    Panica începe să acapareze lumea în timp ce "Furia vrăjitoarei" face din ce în ce mai multe victime. La început cazurile erau atât de rare, o dată la o lună-două, încât nu prea primeau atenție și erau rapid uitate. Totuși, cu timpul au devenit din ce în ce mai frecvente: lunare, săptămânale, și apoi erau rare zilele în care un bărbat sănătos și în floarea vârstei nu era găsit mort, suspect de slăbit în patul său. Poliția le numește coincidențe, dar publicul, și mai ales internetul au înțeles că nu e așa. Victimele nu aveau multe în comun, dar cea mai vizibilă legătură dintre ele era ceea ce a adus la viață mitul: toți bărbații fie și-au înșelat partenerele, fie le-au lăsat fără motiv, fie au refuzat să facă următorul pas. O fi doar un zvon ocult, dar se zice că, din inimile femeilor rănite, a fost invocată o vrăjitoarea ca să le împlinească răzbunarea.

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  Tumblr_nfvps7OoFL1r5uvk3o1_500

    Într-o lume înfloritoare uneori răspunsurile sunt complet absurde. Oamenii se întâlnesc prin destin, imposibilul devine posibil, iar coincidențele au explicații absurde, dar adevărate. Nimeni nu a descoperit încă motivul morților subite deoarece sunt prea "realiști". Orice are de o explicație complet "rațională". Într-o asemenea lume, răspunsul la adevăratele dileme se află unde omul obișnuit nu se uită, sau nu se poate uita. Peste această linie dintre real și ireal doar unii se pot uita, și de obicei rămâne un secret, familie, prietenii și partenerii lor nefiind capabili să vadă și i-ar crede nebuni. Ce se întâmplă când cineva caută acolo răspunsuri? Ce se întâmplă când maestrul din spatele crimelor îl observă? Și ce se întâmplă când acesta are un plan să scape de detectivul aspirant?


    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  Tumblr_ot6ql4qoDP1s5jnpho2_500

    Get comfortable in your seats and prepare for the show
    În acest topic vor posta doar Sammy și Ange. În caz că vreți să spuneți ceva există PM
    Enjoy
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    Il priveam pe Daniel cum se chinuia sa iasa din multumea sufocanta si mi se parea haios asta incat m-a facut sa schitez un mic zambet in coltul guri,e adevarat ca unii pot fi foarte sufocantii la astfel de cazuri desi nu inteleg de ce,sunt asa de rare incat nici nu stiu de ce se mai aduna multi la locatiile cu pricina,dar aici sunt mai multi reportari sau vloggeri care se inghesuie in acest hal dar si oameni pur si simplu curiosi sau cum ii numesc eu..bagaciosi.
    Si acum sunt cam la cotitura..Daniel m-a intrebat pe mine ce fac aici,in fond as putea sa nu-i zic fiindca nu e treaba unui strain si nici nu prea as vrea sa ii spun ce fac eu cu adevarat asa ca am sa mint putin oricum nu va conta asa mult fiindca cum am spus el e acum un strain.
    -Eram ruda cu decedatul si am venit sa-l recunosc in locul parintilor mei care is ocupati cu serviciul. i-am raspuns scurt si la obiect,nu aveam de ce sa ma lungesc.
    M-am uitat la cladire si am oftat usor..uneorile aceata treaba devine sufocanta mai ales ca trebuie sa ma intorc la noapte sa discut cu cele 2 domnisoare,noapte se arata la locul cu pricina, locul unde le locuieste cineva drag sau care au avut o legatura mare inainte sa moara.
    -Pai eu cred ca am sa plec acum. ii raspund si ma intorc pe calcaie vrand sa plec.


    Ultima editare efectuata de catre AngelRody1 in Lun 28 Aug - 15:58:52, editata de 2 ori
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    Hmmm, ruda cu decedatul? Nu parea sa fie doar atat din ce am vazut de la fereastra, dar ce stiu eu? Sunt doar un bystander care isi da cu parerea.
    -Condoleante. ii spun destul de simplu ca sa para ca am inghitit galusca. Dupa aceea Leonard anunta ca vrea sa plece, ceea ce ma face sa reactionez rapid. Daca mai dau odata asa peste el probabil ca va sari la suspiciuni.
    -Stai putin. ii spun repezit ca sa-i atrag atentia ca sa-l opresc, apoi ma uit spre cladire,
    ingandurat. Oare...
    -Tu ce crezi ca s-a intamplat? il intreb in cele din urma inainte sa ma uit la el cu o privire serioasa, punandu-mi mainile in buzunare. Adica, tu chiar crezi ca e totul o simpla coincidenta?
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    Cand am dat sa plec am auzit vocea lui Daniel care mi-a zis sa ma opresc,am oftat usor si mi-am intors privirea si pozitia corpului  catre el fiind fata in fata si privindu-ne.
    -Ce este? Mai ai ceva sa-mi spui?
    Se uita ingandurat catre cladire si imi da lovitura cu intrebarea " ce cred eu ca s-a intamplat acolo? " nu ar fi asa grav pot sincer sa-i spun parerea mea fara partea cu pot sa vad fantomele,aplica o fata serioasa si ma intreaba " daca chiar cred ca toate cazurile is simple concidente?" El pare destul de curios,o fi el vreun detectiv sau vreun complice...?Ma face sa-mi spun multe intrebari acest tip.
    -Sincer sa fiu nu,nu mi se pare coincidente toate,dar inca nu-mi pot da cu parerea foarte bine despre acest subiect sensibil,tot ce pot spune despre ce s-a intamplat acolo e ca a fost un act de gelozie imbibata cu furie si corupere sentimentala deci cred ca mai este un complice la mijloc,asta e doar parerea mea,nu stiu alti ce cred sau mai ales..ce crezi tu.
    Nu stiu daca am spus prea multe  dar cert e ca,nu voi da inapoi de la nimic,m-am pregatit pestru astea si nimic nu ma sperie,voi salva omenirea de " furia vrajitoarei".
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    [center]Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    Leonard mi-a dat un raspuns interesant. Ce-i drept, nu toate crimele par conectate la prima vedere, dar am fost usor surprins de analiza sa. Pare sa aiba un ochi bun, nu stiu de ce m-ar fi surprins asa ceva.
    -Dupa cum ai pus-o gen telenovela imi venea sa te intreb daca tu crezi in mitul vrajitoarei... incep eu inainte sa-mi trag o suvita de par din fata. Dar existenta unui complice ar anula teoria unei forte supranaturale... Asta daca nu cumva e fabricata de acesta sau el este conectat de aceasta cumva.
    Wow, cum ma dau si eu rotund. Ce-i drept, oricine are dreptul la o parere legata de asta, si ce-i drept teoria politiei "totul e o coincidenta" e ridicola. Si Leonard probabil stie asta, deci nu ar fi nici o problema sa-mi spun parerea. Poate ii va fi de folos intr-o zi?... Neh
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    Se pare ca Daniel este mult mai interesant de aceste cazuri decat lasa sa se vada,si se pare ca este si bine informat si are ipotezele sale.
    -Nu cred in mitul acesta dar sa fiu sincer si s-ar putea sa ma crezi naiv eu cred ca e ceva supranatural la mijloc dar in orice caz nu sunt coincidente cum spune mass-media asta e scuza lor ca sa nu ingrijoreze omenirea prea mult decat este deja,se vor rezolva pana la urma,simt asta.
    Incep sa devin putin dubios in legatura cu el,mai bine as sta cu ochii cu el ceva timp,poate imi va fi de ajutor sau poate va fi un complice si voi reusi sa-l descopar.Cred ca voi afla pe parcurs asta.
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    Evident ca el crede ca e ceva supranatural la mijloc. Pare mai inteligent decat cei ce cred tot ce vad la televizor, dar mai serios decat ocultistii de pe internet care cred ca vine ziua judecatii sau ceva.
    -Mitul e usor exagerat, dar nu complet stupid stiind ca aparent toate victimele au frant inima unei femei destul de recent. ii spun eu, punandu-mi mainile in buzunare. Si sa spuna ca e totul o coincidenta nu mi se pare ceea mai buna idee, dar nu e ca si cand sa spuna ca nu stiu nimic ar fi o idee mai buna.
    Fac o mica pauza, uitandu-ma din nou spre cladire si intrebandu-ma diverse chestii. Chiar cum se va termina asta? Nu prea pot ghici, dar acum am impresia ca eu si Leonard vom petrece un timp impreuna.
    -Da, sa speram... ii raspund la observatia sa finala, adanc in gandurile mele.
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    Se pare ca Daniel stia mai mult decat lasa sa se vada si avea propriile lui idei,dar tot nu imi pare de incredere,desi cred ca mi-ar prinde bine sa il am langa mimen,o perioada macar,desi mie nu imi place sa lucrez in echip si nimeni nu trebuie sa stie puterea mea el pare destul de interesant de aceste cazuri la ce pareri are.Poate ar trebui sa ma imprietenesc cu el decat sa-l tin la distanta cum planuisem prima data.
    -Sti,imi place ce spui..vrei sa mergem undeva sa vorbim despre asta? Putem vorbi si despre alte lucruri desigur. ii spun privindu-l la o distanta mica el fiind putin mai inalt ca mine,dar nu cu mult,eu avand 1,70 el pare sa aiba 1,80.
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    Hmmm, o schimbare în datele problemei? Înainte părea că vrea să scape de mine, acuma mă întreabă dacă vreau să mergem undeva să vorbim. Ori i-am câștigat încrederea... Sau fix pe dos. Oricare ar fi, i-am câștigat interesul, și nu mă pot plânge cu asta. E mai bine așa.
    - Aveam ceva în program, dar e mai spre seară, deci am timp. Oricum pot să anulez dacă nu pot ajunge. îi răspund lui Leonard, acceptându-i invitația. Acum, concentrează-te. Fără glume deplasate, fără glume deplasate, fără...
    - Dacă nu aș fi știut mai bine, aș fi zis că mă inviți la o întâlnire. adaug eu pe un ton glumeț.
    ... cred că neamurile mele trecute se întorc în mormânt acuma.
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    Mi-a aparut un mic zambet in coltul guri cand a zis ca accepta,ma mir ca totusi mi-a acceptat invitatia asa repede desi avea alta treaba,adica sunt totusi un strain,iar eu sincer as fi facut invers,desi oricine cred ca ar prefera sa stea la o cafea sa vorbeasca lucruri ce ii plac decat sa mearga la treaba dar cine stie ce avea el de facut.
    Am suras cand i-am auzit mica gluma cam nereusita sincer dar am afisat un mic ranjet si m-am intors spre el.
    -Presupun ca daca eram gay ai fi fost o partida buna si ai fi putut spune asta. i-am spus chicotind usor si scurt.Lasand gluma o parte nu am nimic cu cei cu orientari diferite chiar am avut asa colegi si ii respect.
    -Ai vreun loc anume unde ai vrea sa mergem in special?
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    A zambit, chiar daca e un zambet mic. Pare multumit de raspunsul meu. Nu se stie exact cu ce motiv, dar pare multumit. Macar nu e nimic impotriva mea... pe moment.
    Dupa ce am facut gluma aia oribila credeam ca va fi o reactie mai rea, dar Leonard a parut in regula in asta. A parut chiar sa guste gluma mea.
    -Faptul ca m-ai considera ma flateaza. ii raspund glumet, apoi Leonard a intrebat daca am un loc anume in minte. Hmm, sunt complet indiferent, atata timp cat atmosfera e in regula.
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    -Pai am putea sa ne intoarcem de unde am plecat,adica la locul unde ne-am intalnit,sincer e localul meu preferat si are mereu o atmosfera placut si relaxanta,mai ales la ora asta cand se mai elibereaza si numai e mare aglomeratie,e linistit asa cum imi place mie si cred ca si tie iti place linistea. i-am raspuns privindu-l,a dat aprobator din cap si am luat-o doar usor inainte el venind dupa in dreapta mea,acum fiind mai aproape de mine am putut vedea diferenta de inaltime dintre noi doi.L-am privit putin cu coada ochiului,parea ca se gandeste la ceva,am zis ca sparg linistea dintre noicu o intrebare.
    -Am si eu o mica curiozitate daca nu is prea direct... cati ani ai?Pari foarte tanar dar banuiesc ca esti mai mare nu?Eu am 19 ani,mai pe scurt sunt un proaspat absolvent,desi poate nu par.
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    -Hmmm, sincer azi a fost prima data cand am intrat acolo, dar intr-adevar a frumos acolo.
    Suna bine.
    ii raspund lui Lenoard la propunere, dand usor din cap inainte sa il urmez, mergand dupa in dreapta sa. Da, eram putin mai inalt decat el, dar sincer nu e atat de important. Sunt destui oameni si mai inalti, si mai scunzi decat mine pe pamantul acesta. Mergand acum cu el inapoi spre locul unde ne-am intalnit prima oara, nu am putut sa nu ma gandesc ce s-ar fi intamplat daca ceva in ziua asta ar fi fost diferit. Ce as fi facut, sau am fi facut acum?
    -21 de ani, dar varsta e un numar. Sincer, nu pari de proaspat absolvent pari putin mai mare. ii spun onest, ridicand usor din umeri.
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    Am suras usor la raspunsul sau legat de anii nostri si am continuat sa mergem.Sincer sa fiu si cand eram la liceul imi spuneai cei care nu ma cunosteau ca par mai mare,gen peste 20 de ani desi nu stiu de ce,nu cred ca aspectul meu ma face asa,poate doar intelingenta pe care am acumulat-o si toate teoriile pe care le spun despre diferite subiecte,pot creea o teorie propie pentru orice informatie care cuprinde mister si supranatural ajutandu-ma desigur de pueterea mea pentru chestiile supranaturale.
    Dupa cam 15 minute de mers,incepuse usor sa se insereze,stalpi de iluminat de afara deja se aprinsesera si ajunsesem si noi pana la urma.Noapte e destul de aglomerat pe aici iar eu urasc zgomotul prea puternic de masini si nu imi place sa stau printre multi oameni.Am intrat in cafeneaua linistita clopotelul de sus anuntandu-ne venirea,imi placea ca aici era liniste si o abienta placuta cu muzica usoara.
    -Alege tu unde vrei sa stam daca doresti.
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    In timp ce mergeam a inceput sa se insereze, soarele coborand dupa cladirile inalte inainte ca cerul sa se intunece putin, stalpii de iluminat aprinzandu-se unul cate unu. Sincer, n-am nimic impotriva zilei, dar eu pentru un motiv anume prefer noaptea: mi se pare mai relaxata si mai plina de emotie. Nu stiu de ce...
    Cand ajungem in cafenea, clopotelul de deasupra usii sunand usor, imi iau un moment sa ma uit in jurul meu. Camera era mult mai goala ca inainte iar televizorul era acuma pe un mezi de fotbal, ceea ce era sincer mai bine decat stiri in continuu. Deja cred ca as putea recita aproape toate stirile actuale.
    -Oriunde e bine, putem sta chiar unde am stat prima data daca e liber." am sugerat, uitandu-ma la masa cu pricina. Dap, era libera.
    AngelRody1
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 12/08/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Narnia
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    AngelRody1
    Membru
    Leonard Smith||19 ani

    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  707.%28Mystic.Messenger%29.full.2038037

    M-am uitat in directia mesei unde a stat prima data,o masa de 2 persoane mai la geam dar destul de in spate de unde am stat eu prima data,am dat din cap intr-un mod aprobator si m-am indreptat spre aceea masa.M-am asezat in stanga iar Daniel in dreapta unde a si stat prima data.De data asta era alta chelnerita,deoarece prietenei mele i se terminase tura.Am comandat doar o cafea dupa care ea si-a mutat privirea spre Daniel rosind putin vazandu-i zambetul,se pare ca el e genul care atrage priviri fara sa vrea..sau poate chiar ii place cine stie.Eu zic ca e obositor atata atentie si ochi pe tine,mai ales cand nu cunosti persoana respectiva dar e ciudat sa zic eu asta cand in cazul meu eu vad mai multe decat ar trebui si mai multi ochi mai ales cand analizez un cadavru.Priviri pline de regret,altele pline de tristete,orgoliu,suferinta dar mai ales cel mai intens sentiment..ura.Toate simt asta fiind in cealalta lume,desi aceasta de azi care privea barbatul parea sa simta doar tristete in timp ce cealalta mai in varsta de langa ea parca incerca sa o corupa ea nedandu-si seama de intentia ei.
    Weed Maker
    Sex : masculin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 956
    Data de inscriere : 10/02/2015
    Varsta : 35
    Localizare : Mordor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : draw
    Weed Maker
    Membru
    http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/ 
    mi se pate interesant :) bifat

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    ]
    Daniel Duval || 21 ani
    [Sammy + Ange] A Beautiful Mind [YAOI]  943a5b9685ca7b474db1952e62e54c26--anime-love-hot-anime

    Când el s-a uitat în direcția mesei mi-am întors și eu privirea în direcția aceea. Amintindu-mi cum ne-am întâlnit, m-am gândit din nou ce jucăușă poate fi soarta. Adică dacă nu aș fi venit aici, dacă aș fi plecat înainte să vină el, dacă nu mi s-ar fi ocupat locul, oare unde eram acum? Unde era el acum? Ce făceam noi oare? Sau, mai pe scurt, ce ar fi fost diferit? Din păcate, nu voi ști niciodată: trecutul va rămâne cum e și viitorul se schimbă în fiecare moment trecut.
    Așezându-ne la masă, mă uit pe geam afară pentru un moment, urmărind cum se întunecă cerul înainte să aud o voce feminină adresându-se mie și lui Leonard, întorcându-mă să văd cine e. Nu e chelnerița de mai devreme, este o altă fată care deja roșea uitându-se la mine.
    -La fel și pentru mine ar fi perfect. îi spun cu un zâmbet politicos, acesta probabil arătând șarmant, văzând-o cum roșeața din obraji i se intensifica și cum scria în carnețel cu o mână tremurândă înainte să plece. Mă uit după ea pentru o secundă, apoi oftez și mă uit înapoi pe fereastră, proptindu-mi capul în mâna mea. Ar trebui să-mi placă să atrag atenția, dar uneori e pur și simplu obositor.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 19 Apr - 19:50:06