RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Yaoi vs Yuri
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeVin 27 Mar - 18:39:07 Scris de Weed Maker

» Aresteaza userul de mai sus
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeVin 27 Mar - 18:38:39 Scris de Weed Maker

» Arunca cu ceva in userul de mai sus
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeVin 27 Mar - 18:38:05 Scris de Weed Maker

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeMar 24 Mar - 14:02:58 Scris de Weed Maker

» sa chetuim
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeLun 23 Mar - 12:26:16 Scris de Weed Maker

» Eu intreb, tu raspunzi
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi 19 Mar - 13:35:35 Scris de Yobichon

» League of Legends
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeMier 18 Mar - 19:57:42 Scris de Weed Maker

» [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeMier 18 Mar - 14:24:20 Scris de Error

» [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:07:47 Scris de Error

Eu intreb, tu raspunzi

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Error
Moderator
Moderator
Error

Sex : feminin
Data de inscriere : 13/07/2014

Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Eu intreb, tu raspunzi   Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeMier 19 Feb - 1:31:11

Off: Sper să pun, dar nu știu, începe rău să mă doară copul și nu-l învinovățesc, dacă mă vezi arăt oribil, de asta nici nu mă uit în oglindă, nu prea există șanse să mă iubesc ;-;
Nu cred că ești rece și nici fraieră sau cretină, sunt foarte sigură că totul o să se rezolve, trebuie să-ți limpezești capul și să te pregătești apoi să vezi ce s-a întâmplat, dar cred că-ți faci prea multe griji, sunt sigură că nu este supărată pe tine, măcar tu te descurci la capitolul iubire, eu mi-am dat seama de câteva zile că am făcut ceva atât de greșit din cauza inimii mele, deci chiar sunt un eșec, chiar foarte mare, tu nu ești și sunt foarte sigură că niciodată n-o să se întâmple asta, iar eu pot să spun cu mâna pe inimă că de fapt eu te întrec pe tine la acest capitol
Păi.. aș vrea să am curajul să spun spun, dar după îmi este teamă că pierd prietenia, și după ce rost mai are ? Oricum sunt urâtă și plină de defecte. Dar aș vrea să pot avea curajul să spun, deoarece am impresia că inima mea iar nu mă ascultă și iar face ce vrea ea, dar îmi este puțin rușine să vorbesc despre acest subiect, nu prea am cu cine ;-;
Scrie te rog doar când poți, mai ales dacă ești obosită, pot aștepta până atunci ^^
Eu sunt mai naivă și mai cred, dar nu mereu mușc momeala =))

=============

Mi-ar plăcea să văd probabil un desen, Frozen 2, n-am apucat să-l văd și multe persoane mă bârâie că este unul dintre cele mai bune, mă gândeam să-l văd.

Ești genul de persoană optimistă ?

Moderator
Sus In jos
Hinata Shouyou
Moderator
Moderator
Hinata Shouyou

Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Bivol
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 22
Localizare : Sibiu
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Șoricel de bibliotecă

MesajSubiect: Re: Eu intreb, tu raspunzi   Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeVin 21 Feb - 3:02:49

Off:
Eu nu cred că trebuie să te dai bătută, poți oricând să vorbești cu un nutriționist și acesta te va ajuta să ai o greutate normală. Nu va fi deloc ușor, dar există o modalitate prin care să poți trece peste acest hop  <3
Ei bine, cam sunt în unele momente, în special când mă panichez și încep să delirez. Iar până la urmă nu s-a supărat pe mine, doar că se simțea rău și nu-i mai ardea de nimic în seara aia. Și despre ce vorbești când spui că ai făcut ceva greșit? Orice ar fi, până la urmă, greșelile pot fi îndreptate și orice lucru are și o rezolvare, deci nu-ți face probleme, va fi bine ^^ Și nu mă întreci, eu chiar sunt jalnică și nu plâng deloc când sunt tristă, dar plâng ca proasta când mă panichez și habar n-am de ce. Mi-au ajuns atât de confuze emoțiile, încât corpul meu nu mai știe ce trebuie să facă în diferite situații
Ai putea să te confesezi, mai ales dacă te cunoști de mult timp cu persoana respectivă. Ar fi un plus și nu cred că ai pierde prietenia în felul acesta. Și nu cred că ești urâtă, dar toți oamenii (mai puțin narcisiștii) se cred urâți, chiar dacă nu sunt. Iar atunci când iubești pe cineva, cel mai important e să-i iubești sufletul, personalitatea, gesturile, obiceiurile și defectele. Despre asta ar trebui să fie iubirea
Eu încerc să scriu cât pot de des seara și scuze dacă găsești greșeli, voi încerca să le corectez cât mai rapid. Abia azi am găsit o greșeală de ieri și nu prea știu cum de mi-a scăpat, că am citit ce am scris de vreo trei ori ;-;
E bine dacă nu muști mereu momeala. Oricum, oamenii de genul sunt ușor de depistat, iar uneori se deosebesc și de la o poștă

On:
Nu neapărat, mai mult sunt genul de persoană pesimistă care pune puțin optimism doar atunci când i se întâmplă un lucru rău și încearcă să-l facă amuzant. Gen "toate mi se întâmplă numai mie" :))

Ce șampon îți place să folosești?

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 9da0fdf0fb77c1fe849951e09917248bd0f151bd
“He was fucking sad. That's it. That's the point.
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.
It's always going to be the same monotonous depressing bullshit.
Boring, sad, boring, sad. He just wants it to be over.” 
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Sus In jos
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro
Error
Moderator
Moderator
Error

Data de inscriere : 13/07/2014

MesajSubiect: Re: Eu intreb, tu raspunzi   Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:05:09

Off:

Șamponul meu este unul pe nume Farmec, este natural și făcut în România, folosesc unul pentru păr sensibil, este din busuioc și cimbrișor, bine, sunt mult mai multe variante de la ei care le-am încercat, la mine părul se îngrașă foarte repede ;-;

Care este filmul inimii tale ?

Moderator
Sus In jos
Yobichon
Membru
Membru
Yobichon

Sex : masculin
Zodiac : Scorpion
Zodiac chinezesc : Pisica
Data de inscriere : 17/08/2019
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Eu intreb, tu raspunzi   Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitimeJoi 19 Mar - 13:35:35

Scent of a woman este „filmul inimii mele”. Pasionat fiind de cinematografie, am tot studiat filme și, ironic, acesta mi-a fost recomandat de către bunică-mea. Mi s-a părut extraordinar, dintr-un motiv sau altul.

Cea mai proastă carte citită?

Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 5UV8dik
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Eu intreb, tu raspunzi   Eu intreb, tu raspunzi - Pagina 9 I_icon_minitime

Sus In jos

Eu intreb, tu raspunzi
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: Cafenea :: Jocuri-
Mergi direct la: