RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeIeri la 13:01:54 Scris de Error

» sa chetuim
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeVin 21 Feb - 19:29:02 Scris de Invader Lamu

» [RPG]Apă în flăcări calde[+18 soft][Yaoi]
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:07:47 Scris de Error

» Eu intreb, tu raspunzi
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeVin 21 Feb - 9:05:09 Scris de Error

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeLun 17 Feb - 19:54:02 Scris de Ravic

» Arunca cu ceva in userul de mai sus
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeLun 17 Feb - 0:33:15 Scris de Error

» Aresteaza userul de mai sus
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:12:18 Scris de Error

» Yaoi vs Yuri
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:11:33 Scris de Error

» Afirmația falsă
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeDum 16 Feb - 7:09:21 Scris de Error

Distribuiţi

[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Caine
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 25
Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri

[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] Empty
MesajSubiect: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 11:00:11

Sarah chan:

Nume: Sarah Elizabeth Way
Varsta: 24 ani
Personalitate: Ea este o persoana cu suflet bun, zambitoare si prietenoasa, dar, daca o enervezi, sau situatia o cere, devine ca o regina de gheata, complet nemiloasa.
Povestea ei pe scurt: Ea este regina regatului Gardania, dar, in urma unor evenimente nefericite, avand mare nevoie sa invete sa isi controleze puterile, s-a inrolat la varsta de 15 ani la academie. Acum ea este o,, veterana" si chiar participa la antrenarea si invatarea noilor studenti, pe langa treburile regale si misiuni.
Aspect:
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 51344494_753168355070404_7639389970695716864_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fotp3-3
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 64480980_824770471232845_7504406995487686656_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fotp3-2

Nume: Irimiya Hyu
Varsta: 25 ani
Personalitate: La prima vedere este un tip distant si rece caruia nu ii place sa se apropie prea mult de persoane necunoscute, dar, daca reusesti sa il cunosti, vei observa ca este foarte atent si inteligent, ba chiar devine foarte vorbaret daca gasesti un subiect de discutie care sa il pasioneze.
Povestea pe scurt: El este sfatuitorul regal al Sarei si, alaturi de aceasta si fratele ei, Jamie, a venit la academie pentru a invata mai multe. Aici a descoperit ca si el are puteri de existenta carora nu stia, afland ca este ultimul maestru al timpului. Dupa descoperirea puterilor, pana a putea sa le controleze complet, deseori e nevoit sa poarte ochelari sau un petec peste unul dintre ochii.
In prezent el ajuta ca si profesor la academie.
Aspect:
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 60336920_332981817365265_1730361668367548416_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fotp3-1
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 49660077_283916862324197_2721472513480589312_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fotp3-1

Nume: Shin Klaus
Varsta: 24 ani
Personalitate: Desi pare sa fie mereu cu zambetul pe buze, el este cu adevarat reteas nelasand multe persoane sa se apropie de el indeajuns de mult incat sa il cunoasca cu adevarat.
Povestea pe scurt: Parintii lui au fost ucisi de catre niste raufacatori care erau dupa solzii lor ei fiind dragoni. El a reusit sa scape si de atunci a jurat ca nu va mai lasa acest gen de incidente sa se repete asa ca, de indata ce a avut varsta minima necesara, s-a inrolat la academia gardienilor devenind un gardian al universului. La academie a cunoscut-o si pe Sarah si Hyu care i-au devenit ulterior prieteni. Tot aici a realizat ca nutrea sentimente de iubire pentru cel mai bun prieten al lui, Drago, un alt baiat, iar asta l-a facut sa devina din ce in ce mai retras mai ales ca Drago reusise sa formeze un cuplu cu fata pentru care nutrea sentimente de la inceputul academiei. Cand prietenul lui cel mai bun i-a povestit despre confesiunea pe care i-o facuse fetei si faptul ca ea a acceptat, shin s-a inchis de tot in el ajungand pana in punctul in care a incercat sa isi puna capat zilelor, Sarah a fost cea care l-a salvat si l-a ajutat sa accepte orientarile pe care le avea de aici devenind prieteni buni.
In prezent el ajuta la antrenarea studentilor.
Aspect:  *atunci cand isi folosește puterile ochiibii devin din albastri, verzi
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 62510024_441806819932795_8544067510964584448_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fotp3-2
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 58019521_395739651266182_5874587157150040064_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fotp3-3
Forma de dragon:
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 48390697_300620583915604_5439073719534223360_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fotp3-3
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 49169673_350576675526241_4243232091342372864_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fotp3-3

Maria:

Nume: Maria Miruna Carter/Way
Varsta: 25 ani
Personalitate: Este o fire vesela, ajuta mereu pe toata lumea si ii place sa stea mereu cu grupul ei care a crescut cu ei odata.
Poveste pe scurt: A crescut la o casa de copii unde acolo ia intalnit pe ceilatli care au devenit prietenii foarte buni pana la varsta de 18 ani cand au plecat de acolo si s-au inscris la academia gardienilor. Si-a dorit mereu sa fie o gardiana inca de cum a aflat ca are puterii , iar prietenii ei au facut in asa fel in cat sa-o aduca acolo. Acum este studenta acolo si abia asteapta sa vada cum sunt toate orele de acolo.
Ea la puteri are doua infatisari. Ea natural este blonda , dar cand is foloseste puterile la exces devine satena cu par mediu.
Aspect:
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 8ad0a92119bf8d7433d900d1aea6b2b6
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] B6ea5d32ee3e70d4887300cc361835ff

Nume: Derek Romanov
Varsta: 26 ani [ 1000 ani in varsta vampirilor]
Personalitate: Calm , organizat , mereu atent cu prietena lui , Maria si sora lui mai mica, Anastacia.
Poveste: Fiind singurul mai in varsta dintre totii membrii grupului este mereu cu cpaul pe umeri si incearca cumva sa impace pe toata lumea , chiar daca este nevoie de marii sacrifici pentru a face acest lucru. El afland ce is doreste Maria face in asa fel in cat se inscrie impreuna cu ea si restul grupului in academie, si cu ajutorul lui Marc , gardianul de acolo le face intrarea in aceea Academie.
Aspect:
Derek cu Maria
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 0933a7d8e42678a8c285ea9a522d2700
Singur
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 1369b70028f5074c39f4c189b871a808

Nume: Marcus Anastov
Varsta: 27 ani
Personalitate: Serios, sombru mereu serios.
Poveste: Este gardianul de la academie, prieten bun cu Derek si gasca. Incearca cumva sa-i aduca pe toti in academie sa fie in regula aici si sa-i faca sa fie langa el mereu. Intodeauna a fost atras de personaele de acelas sex ca el si uneori din cauza asta este mai retras , sombru si a fost mereu bataia de joc a acestui lucru. Dar maria a fost langa el si mereu la tinut cu o parere, cu o vorba si mereu la ajutat.
Aspect:
El si Maria
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 078885f1bbcf3f82f49fb5125a898354
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] 64733295_861702217542226_5116184881449140224_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fotp3-2

STAR RPG

[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] VREkqu3

Oh my, my, my, (uh) oh my, my, my
I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
Oh my, my, my, (yeah) oh my, my, my
Looking for something right
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
I want something stronger (I want it)
(워워워워워)
Than a moment, than a moment, luv
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)
For a boy with, for a boy with luv

Ultima editare efectuata de catre Kahlan in Mier 26 Iun - 15:26:09, editata de 1 ori
Sus In jos
http://aworldforall.forumgratuit.ro/
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

Zodiac : Sagetator
Data de inscriere : 13/01/2012
Localizare : Lumea mea, numai a mea
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 14:33:48

Sarah
Privind tavanul alb de deasupra mea am oftat adanc. Nu inchisesem un ochii toata noaptea avand emotii mari pentru ziua aceasta. Ieri se incheiasera preselectiile pentru noii studenti, iar astazi aveau sa inceapa oficial cursurile si, tot azi, avea sa fie prima zi cand voi fi profesoara. Nici acum nu stiu exact de ce acceptasem sa fac asta, aveam si asa mainile prea ocupate cu regatul si misiunile, dar, presupun ca voiam si ceva nou si probabil de aceea acceptasem.
Ridicandu-ma din pat, m-am echipat si am plecat spre sala mare de antrenament unde aveau sa le fie testate nivelul puterilor lor.
Ajunsa acolo i-am vazut si pe Hyu si Shin care ajunsesera deja si, desigur, si restul profesorilor.
- Sarah, tu vei fi,, victima".
Am aprobat din cap stiind deja ce am de facut. Aatazi aveau sa le fie testat capacitatile de a actiona in incercarea de a salva pe cineva. Discutaseram deja de o saptamana testul acesta si stiam deja ca Hyu si Shin aveau sa joace rolurile raufacatorilor, dar nu se decisesera daca eu sau Cindy, o dragonita timida, aveam sa fim victima si se pare ca eu trasesem lozul castigator.
- Foarte bine. Atunci cred ca e timpul sa incepem.
Am spus observand ca venise timpul ca si studentii sa apara. Hyu si Shin se facusera nevazuti in timp ce studenti se adunasera.
- Bine a-ti venit, noi studenti! De astazi va incepe calatoria voastra spre a deveni gardieni ai universului. Numele meu este Sarah Elizabeth Way, si de aatazi va voi fi profesoara si intructoare. Multi poate stiti cine sunt eu si poate ati aflat despre porecla mea de,, regina sadica" asa ca tin sa va anunt ca acea porecla are si un sambure de adevar asa ca sa nu va asteptati ca o sa va iau cu usurelul pentru ca acolo, in misiuni, nu o sa va ia nimeni cu usurelul.
In timp ce eu tineam discursul de bun venit, sau, ma rog, o tentativa de discurs, scenariul a inceput sa fie pus in aplicare, alarmele incepand sa sune, iar sala de antrenament fiind blocata pe toate partile.
- Suntem atacati! Avem intrusi!
Si ceilalti profesori isi intrasera in roluri.
- Păstrați-vă calmul! Aaaahh!
In acel moment cei doi baieti, fiind deghizati desigur, au aparut si au,, eliminat", pe rand, pe ceilalti profesori, eu simuland lupta contra lor sfarsinda insa a fi capturata si legata.
- Am prins-o pe Regina, mai avem doar sa scapam de restu bobocilor. Nu o sa fie prea greu!
Hyu fusese cel care vorbise prefacandu-se ca da raportul unui sef inexistent intorcandu-se apoi spre studenti. Oficial testul lor incepuse. Acum trebuiau sa se lupte contra,, raufacatorilor" si sa ma salveze si, desigur, sa se salveze si pe ei.

Smile! It's free!
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] Ixvbjo
Sus In jos
http://rpganimeromania.forumgratuit.ro
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 15:22:02

Maria

Ma strecor cu greu printre sutele de studentii adunati in curte. Incepuse deja harmalaia mare din cauza acestui incident produs de respectivi. De ce imi miroase chestia asta a exercitiu pus la cale de ei. Ma opresc din mers si privesc cu atentie la cei doi care stau langa regina. Imi schimb infatisarea automat si ma uit cu atentie la ei si imi dau seama cine se afla sub mastile acelea si le fac semn baietilor sa ma urmeze. Ei deja incepe sa inainteze spre mine si unul dintre profesori , ala cu paru albastru din cate vad ma prins de brate. Alunec printre mainile lui si il lovesc cu piciorul direct in fata.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 15:50:39

Hyu
Asa cum stabilisem inainte, nu trebuia sa ne folosom puterile la capacitate maxima caci se considera ca noi aveam deja control mult mai bun plus experienta de cativa ani in tot felul de misiuni. Nu avea sa fie mare chestie acest test, dar gandul meu era in alta parte. In urma cu cateva saptamani descoperisem ca sora Sarei traieste, iar in urma unor investigatii mai amanuntite am aflat ca se inscrisese la academie, dar nu apucasem sa iau la purecat toate dosarele pentru a o gasii si, la cat de multi studenti sunt aici, imi era imposibil sa o reperez chiar daca ea trebuia sa semene leit cu blonda, doar erau gemene.
Fiind prins in gandurile mele nu am observat cand o studenta s-a apropiat de mine si m-am ales cu un picior in fata ce, pret de o clipa, m-a dezechilibrat, dar mi-am revenit in fire si am prins-o de incheietura piciorului, imobilizanduil ca mai apoi sa o trag de el pentru a o face sa vina spre mine. Aveam la mine niste franghii speciale ce erau vrajite si oricine era legat cu ele nu mai avea posibilitatea de a-si folosi puterile ramanand doar cu abilitatile fizice normale. Ce imi placea la aceste franghii era ca erau mici si nu era neaparat nevoie sa fie legate incat sa imobilizezi adversarul. Trebuiau doar legate capetele si puse undeva pe corpul victimei vrajii. Ceea ce trebuia sa fac eu era sa ma asigur ca toto studentii din incapere ajungeau sa aiba asupra lor cate o astfel de franghie, anulandu-le astfel puterile.
Folosondu-mi propriile abilitati, am incetinit mersul timpului pentru a-mi permite mie sa ma mosc neobservat si am plasat franghiile pe studenti, reintorcandu-ma apoi la punctul de unde plecasem prinzand-o pe satena ce ma lovise si imobilizandu-i mainile la spate.
- Trebuie sa faci mai mult de atat ca sa reusesti sa ma dobori.
Acum, numai persoanele care aveau o putere echivalenta cu a Sarei puteau sa sparga bariera vrajii. Astfel avea sa imi fie usor si sa o reperez pe Maria, caci asa stiam ca o cheama pe printesa pierduta. Trebuia totusi sa fiu si foarte atent caci, daca erau persoane cu un astfel de nivel la putere, atunci isi puteau pierde foarte usor controlul si sa ii puna in pericol pe toti cei aflati aici.

Shin
Nu stiu daca Hyu isi facuse partea din plan, dar stiam ca trebuia sa continui cu partea mea asa ca mi-am transformat pielea in solzi, marindu-mi si constitutia trupului si lasand coada libera folosidu-ma de eanpentru a doblra din studenti avand grije ca sa nu ii ranesc, cel mult sa ii las incostienti. In urma testului astuoa o sa fie impartiti pe grupe.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 16:04:45

Maria

Simt cum totul injurul meu incetineste si cum sunt legata la spate cu o energie ciudata. Nu puteam sa fac nicio miscare, dra imi doream din suflet sa ma pot misca. Imi canalizez toata puterea in corpul meu mai exact in loclul unde sunt legata si camuflajul meu se duce de rapa si tot ce am pregatit , asa ca imi arat adevarata identitate fara sa-mi dau deseama. Nu vroiam sa fiu vazuta ca un erou, vroiam sa fiu vazuta ca un om normal, student defapt.
Un val de energie se formeaza in jurul meu si incep sa impart energie calda , blanda pe langa mine pentru ai ajuta pe ceilalti.

Derek

Simt cum un val de caldura vine peste noi si imi intorc capul automat spre Maria. Fac ochii mari cand vad ce se intampla si ma reped spre ea  si o opresc si o prind de inchieturi si o musc pana o las moale in bratele mele.
- Gata blondo! Linistete Mary! Spun bland in timp ce o iau in brate stil mireasa si plec cu ea mai departe de locul incidentului.

Marcus

Stau cuminte si urmez instructiunile reginei legate de testul de initiele al studentilor si ii atac usor si ii las lesinati si ametiti doar. Era un plan bun pana la urma.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 16:35:33

Sarah
Priveam cu atentie la ceea ce se intampla. Multi dintre studenti deja se panicasera pentru ca nu mai erau capabili sa isi foloseasca puterile, altii incercau din rasputeri sa rupa vraja faea a sti care exact este sursa, dar cel mai mult mi-a atras atentia fata care se aflase in mainile lui Hyu. Aspectul ei se schimbase total dupa ce reusise sa rupa vraja si arata exact ca mine. Am zambit usor uitandu-ma in directia ei. Ea trebuia sa fie sora mea geamana si, din cate observam, se pare ca avea alaturi un prieten foarte bun, sau iubit, care sa o ajute exact cum ma ajutase pe mine fratele meu, Jamie, cand fusesem doar o studenta aici.

Hyu
Se pare ca persoana pe care o cautasem fusese chiar in mainile mele, totusi ma intriga prezenta blondului. Care era relatia lui cu printesa?
Uitandu-ma in jur am observat ca deja se cam puteau diferentia grupele asa ca testulnu avea sa mai dureze mult.
Brusc un tipat se auzi dintr-o parte a sali facandu-ma sa imi intorc instinctiv privirea in acea directie doar sa observ ca un student isi pierduse controlul si trimisese sute de lance de lumina in aer acestea imprastiindu-se peste tot. O privire catre cei doi colegi ai mei a fost de ajuns ca sa realizez ca nu mai avea rost sa continuam testul caci trebuia sa ne aratam identitatile pentru a ii salva pe ceilalti studenti astfel ca nu am szitat sa creez deschideri in spatiu si timp pentru a redirectiona lancile spre peretii salii de antrenament, dar nu puteam sa le prind pe toate ba chiar am observat ca o parte se indreptau spre Sarah, dar nu imi faceam griji pentru ea caci era perfect capabila sa se protejeze singura in situatia asta.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 16:47:54

Maria

Tresar toata si ma trezesc instant si imi vindec ranile provocate de Derek si ma ridic in picioare ajutat de el. Vad si eu toata secventa si oftez lung. Se pare ca cineva is pierde controlul cat de curand, mai curand decat trebuia. Ii fac semn blondului sa se grabeasca spre ea. El era in masura sa-o apere ca era cel mai rapid dintre totii.

Derek

Dau din cap in semn ca da ma duc la ea dar nu ma duc cu ea odata. O prind de mana si le punem in fata reginei , iar Maria reactioneaza repede si pun in fata noastra scutul de energie. Bareaza toate lancile care vine spre noi.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 17:18:43

Sarah
Se pare ca sora mea si cu blondul ce o insotea s-au grabit sa ma protejeze, dar problema reala era cel ce isi pierduse controlul.
Ridicandu-ma in picioare am scapat repede de legaturile ce dadeau impresia ca m-ar fi imobilozat, dar nu aveau niciun efect. Folosindu-ma de viteza ce mi-o conferea partea de vampir am ajuns intr-o clipa in fata celui a carui puteri o luasera razna si, punandu-mi 2 degete pe fruntea lui, am rostit simplu cuvântul ,, somn" adormindu-l pe loc, dar asta nu a fost de ajuns caci puterile ii erau inca pierdute de sub control si, brusc, m-am trezit inconjurata de lumina urmata de o explozie ce m-a cam luat prin surpindere si mi-a provocat cateva rani, dar am reusit sa plasez un sigiliu temporar pe baiat si sa il si protejez de efectul propriilor puteri.

Shin
Cand am vazut toate acele lanci in aerr mi-am luat forma de dragon si mi-am folosit trupul drept scut pentru a proteja studentii.
Uitandh-ma in jur am observat ca Sarah deja isi spulberase acoperirea de victima, semn ca testul se incheiase, si era deja in dreptul celui care nu mai era capabil sa se controleze.
Lumina puternica m-a facut sa imi inchid ochii, apoi a urmat explozia care, din fericire, nu a ranit pe niciunul din studenti, dar nu era valabil si pentru blonda care, dupa ce fumul se risipise din jurul ei, se putea vedea ca hainele ii fusesera rupte pe anumite portiuni si sangele deja ii curgea, dar ea era calma.
Reluandu-mi forma normala am renuntat la masca pe care o purtasem si m-am uitat catre studenti care isi revenisera.
- Felicitari! In urma acestui test a-ti fost repartizati pe clase. Iesiti pe rand, iar la use va va astepta cineva care va va intreba numele si va va inmana numarul clasei din care faceti parte si o harta cu indicatiile pentru a ajunge acolo. Oficial azi veti incepe primul curs dupa ce veti ajunge in salile voastre. Acesta va incepe in 2 ore.
Dupa ce majoritatea studentilor s-au indreptat spre usa ce se deschisese, su m-am apropiat de blonda si mi-am pus mana pe umarul ei si am vorbit incet cat sa ma auda doar ea.
- E nevoie sa mergem in aripa medicala?
- Nu. Am nevoie sa stau doar intinsa putin.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 17:23:49

Maria

Stau tacuta si o privesc pe fata aceasta , adica regina. Semana izbitor cu mine. Ce naiba? Deja cred ca ma ia durerea de cap. E prea de tot. Am halucinati este clar.
- Ok. Am halucinati nu gluma.

Derek

Ma bufneste rasul si o ciufulesc pe blonda noastra.
- Haide sa te odihnesti blondo. Spun bland si ma uit la ceilalti. Se pare ca era un test pentru a ne repartiza in clase si grupuri , se pare.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 17:40:33

Sarah
Eram putin ametita. In urma cu cateva zile avusesem o misiune mai periculoasa din care iesisem cam sifonata, de aceea ajunsesem sa fiu ranita si acum, dar erau doar rani superficiale insa tot pierdusem destul sange asa ca trebuia sa ma intind un pic.
Dupa ce toti srudenti au parasit incaperea am plecat si eu indreptandu-ma spre camera mea. Ii refuzasem si pe Hyu si pe Shin care se oferisera sa vina cu mine. Trebuiau sa mearga si ei sa manance ceva.

Shin
M-am indreptat spre cantina pentru a manca, eram lihnit.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 17:49:47

Maria

Ne caram si noi usor usor din sala si mergem spre clasa unde eram distribuitii. Noroc ca amandoi am picat in aceeas clasa. Macar eram cu cineva cunoscit si nu eram ciudata clasei. Ma uit in sala si aleg cele mai retrase banci posibile si ma pun direct la ele. Nu vroiam sa ies in evidenta deci alea sunt perfecte pentru mine si Derek.

Derek

Zambesc slab si o urmez tacut pe Maria. Nu aveam ce sa comentez pana la urma sunt aici sa-o protezez si eu si Marcus. Oricum chiar daca nu sunt eu este Marcus deci nu imi fac griji de acest lucru.

Marcus

Ii urmaresc pana paraseste sala si supa trec la postul meu , dar nu inainte sa chem firma de curatenie sa stranga lucrurile de pe aici. Tot ce au stricat. Sincer sunt foarte mandru de ei, amandoi. Si Derek si Maria

Trimis de pe aplicatia Topic'it

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 18:14:00

Sarah
Ajunsa in camera ce era a mea aici la academie, am facut un dus rapid, mi-am pus cateva bandaje pe ranile ce inca nu se vindecasera complet si mi-am schimbat hainele, cele pe care le purtasem fiind distruse.
Nu am mai stat sa ma odihnesc plecand din camera pentru a merge spre clasa unde era sora mea. Nu stiu daca ea avea idee ca suntem surori, sau daca observase asemanarea izbitoare dintre noi.
Mergand pe hol am simtit cum pamantul parca imi fuge de sub picioare asa ca m-am bagat pe un hol laturalnic mai moc si m-am razmat de perete. Sigur ochii imi devenisera sangerii caci coltii ii simteam deja. Sangele pierdut acum cateva zile cu sangele pierdut acum mi-au aprins pofta de sange, dar, impotrivindu-ma, ameteam tot mai rau si simteam ca o sa lesin curand.
Hyu
Imi schimbasem rapid tinuta si renuntasem la petecul de pe ochiul drept in schimbul ochelarilor apoi m-am indreptat spre clasa unde fusese repartizata printesa. Trebuia sa discut cu ea si sa o pun in tema cu adevarata ei identitate inainte ca altcineva sa afle si sa ii faca vreun rau.
Ajuns in clasa am simtit cum toti isi atintesc privirile asupra mea, dar i-am ignorat si m-am apropiat de blonda.
- Buna Maria. As avea ceva de discutat cu tine asa ca te-as ruga sa ma urmezi, singura. Am spus aruncand o privire catre blondul de langa ea.
Nu aveam cum sa vorbesc cu ea aici. Era un subiect pe care trebuia sa il discutam intre 4 ochii.
Shin
Gandindu-ma la ce s-a intamplat in sala de antrenament, gandul mi-a fugit la tipul care jucase pe raufacatorul alaturi de mine si Hyu. Nu il cunosteam prea bine si de vazit nu il vazusem decat de cateva ori asa ca nu stiam prea multe despre el. Probabil era din alta generatie fata de noi trei.
Ajuns in cantina mi-am umplut tava cu mancare si m-am asezat la o masa in colt pentru a manca linistit.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 18:34:37

Derek

Il las in pace si nu ma mai uit dupa el, dar simt imediat prezenta unui vampir nou nascut. Ma ridic dupa scaun si ma duc dupa miros. Cand vad ca dau peste regina casc ochii mari si ma reped spre ea.
- Hei! Esti bine ?

Maria

Ma uit viudat la el si pana la urma ma las condus de el pana intr-un birou.
- Am... am facut ceva gresit domnule profesor ?

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 18:51:14

Sarah
Instinctiv mi-am dus mana la piept si am strans in pumn pandantivul ce il purtam, dar nu acesta imi oferea o oarecare alinare ci inelul ce se afla langa acesta. Chiar daca trecusera 3 ani de atunci tot nu putusem renunta la inelul meu de logodna pe care David mi-l daduse. In ultimul an chiar incercasem sa ies la intalniri cu alti barbati, dar niciunul nu reusise sa imi starneasca interesul, ba chiar unii fugeau mancand pamantul cand aflau ca sunt o mama singura si mai sunt si regina Gardaniei.
Concentrandu-ma pe respiratie pentru a-mi calma pofta de sange nici nu am simtit cand cineva s-a apropiat de mine asa ca am tresarit si mi-am deschis brusc ochii atunci cand am auzit o voce asa aproape de mine.
- Da, sunt bine.
Stiam ca mintisem, nu eram chiar total bine, dar el era unul dintre noii studenti, doar nu aveam sa ii cer lui sa ma lase sa il mușc.
Hyu
Cu greu m-am abtinut sa nu chicotesc atunci cand am auzito.
- Nu ai facut nimic gresit. Vreau sa vorbesc cu tine despre cine esti tu cu adevarat, despre originile tale. Presupun ca ai observat si tu asemanarea izbitoare dintre tine si Sarah.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 19:29:59

Derek:

- Ehm! Nu este chiar asa. Te simt sa sti oricum. Esti vampir nou nascut. O sa ai nevoie de hrana sa stii. Spun bland.

Maria

- Aa da orecum. De ce intrebati ?

Marcus

Mi se face foame pana la urma asa ca dau fuga pana la cantina.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 20:20:58

Sarah
Chicotesc atunci cand il aud spunand ca sunt vampir nou-nascut
- Nu chiar. Am descoperit latura de vampir acum aproape 2 decenii deci nu ma pot numii chiar nou-nascut.
Avand in vedere ca pana sa apara el ma lasasem in jos pana cand ma asezasem in fund, acum incercam sa ma ridic, dar mi-am pierdut echilibrul aproape imediat

Hyu
M-am razmat de birou incrucisandu-mi bratele la piept
- Adevarul e ca eu te-am investigat de cateva saptamani, am facut asta pentru ca tu si ea sunteti inrudite.
Nu voiam sa ii dau direct bomba ca sunt surori gemene si ca ea e printesa unui regat ce se intinde pe o intreaga galaxie, asa ca am luat asa, treptat.

Shin
Aveam destul timp la dispozitie asa ca am decis sa imi savurez masa incet.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 21:20:56

Derek:
-Oh! Am inteles acuma. Spun bland si o prind in brate inainte sa cada jos.

Maria

- Aam... am inteles acuma. Dar tot este ciudat sa stii, pentru mine in special nu cred asa ceva oricum.
Haide pe bune acuma nu sunt proasta. Daca eram ruda cu Regina asta inseamna ca sunt de sange albastru. Deci domnule profesor spuneti odata tot in fata ca nu sunt o prostuta. Atata va zic!

Marcus

Ajung in cantina si incep sa ma uit dupa mancare ce sa-mi iau.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 21:35:15

Sarah
- Mersi
Deja imi simteam obrajii fierbinti, eram jenata de situatie caci faceam o impresie proasta in fata unui student, chiar daca nu parea sa fie mai tanar ca mine. Fiind asa ametita dadeam impresia unei persoane slabe, iar asta sigur avea sa ii strice impresia despre mine ca profesor si instructor.
- Um... Cred ca o sa merg in aripa medicala
Stiam ca daca voi merge acolo mi se va da o punga de sange, dar sangele acela era pentru a salva vieti, nu pentru a ma hranii pe mine asa ca imi era rusine sa merg sa cer, dar mai rusine imi era sa ii cer lui permisiunea de a bea putin din sangele lui. Si, inca un lucru, nu stiu cum o sa ajung pana la ramura medicala.
Hyu
Trebuia sa ma astept la asta caci nu era un lucru pe care oricine l-ar crede de indata ce l-ar auzii.
- Daca te-ar auzi s-ar supara ca tu, propria ei sora, ii spui regina si nu pe nume.
Oftand m-am indreptat si am dat ocol biroului pentru a deschide un sertar din care am scos o poza cu trei bebeluse cu parul ca aurul.
- Asta e singura poza cu voi trei. Tu, Sarah si May. Erati triplete, cele mai mici printese ale Gardaniei, iar Sarah, fiind mezina, era printesa mostenitoare. Unchiul vostru, vrand sa isi raneasca propriul frate, a angajat pe cineva sa fure printesa mostenitoare si sa o omoare mai tarziu intr-o padure, dar din greseala unei servitoare, tu ai fost pusa in patutul Sarei si ai fost luata de hot, insa acesta nu te-a omorat ci te-a trimis pe Pamant.

Shin
Scotandu-mi telefonul am inceput sa ma uit prin pozele ce le facusem ieri cand fusesem in vizita la castelul Sarei. Pozele erau cu mine, dar in special cu micuta Mira care era un model de exceptie fiind extrem de adorabila.
Tot uitandu-ma prin poze, m-am innecat cand am dat de poza cu mine si Adolf, unul dintre gardienii Sarei, comparandu-ne muschii la cererea micutei printese.
- Cine a facut poza asta?

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 21:44:43

Derek: O simt ca avea pofta de sange.
- Doamna... daca vreti sange de la mine, puteti sa cereti! Nu trebuie sa va rusinati! Nu ma deranjeaza. Sangele acesta a ajutat-o si pe sora dumneavoastra mereu. Pana la urma este surioara mea mai mica. Spun bland si o privesc.

Maria
Casc ochii marii si vad poza ne fiind acrede acest lucru.
- Nu creed. Nu creed asa ceva...

Marcus

Tresar si ma intorc capul spre cel care tusea si se inneca cu mancarea. Ma duc langa el si il bat pe spate.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 21:56:42

Sarah
Mereu mi se parea ciudat sa fiu numita doamna, dar cel mai mult ma surprinsese faptul ca el stia ca eu si cea pe care o insotea eram surori.
- De unde sti ca suntem surori?
Brusc devenisem mult mai precauta in privinta lui. Experientele trecutului ma facusera sa nu mai am chiar asa usor incredere in alte persoane chiar daca pareau a fi de treaba. Concentrandu-ma am reusit sa imi recapat echilibrul indeajuns incat sa ma dau un pas in spate si sa ma rasm inapoi de perete.

Hyu
- Stiu, pare greu de crezut, dar un test ADN poate demonstra spusele mele.

Shin
Dupa ce mi-am revenit si nu am mai tusit m-am intors spre cel ma ajutase si am zambit usor stanjenit.
- Mersi.
Pentru o clipa uitasem de telefonul ce a ramas pe masa unde era afisata poza cu mine si brunetul, amandoi la bustul gol, iar micuta Mira aratandu-ne cum voia ea sa stam ca sa se poata decide cine e mai musculos dintre noi doi.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 22:09:19

Derek

- Pentru ca m-am interesat si am aflat detalii legate de origina ei. Inca nu vreau sa afle pana nu sunt sigur.

Maria

- Nu cred asta ca va functiona. Chiar si cu postea asta. Mie foarte greu sa cred asa ceva.

Marcus

- Esti bine? De ce te-a apucat dintr-o data? Spun bland

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 22:16:36

Sarah
Am ridicat dintr-o spranceana. Poate ca spunea adevarul, dar tot imi era greu sa cred asa ca preferam sa fiu precauta.
- Si ce ai de gand sa faci ca sa fi sigur?
Hyu
- Oricui i-ar fi greu sa creada asa ceva, dar, dupa cum am spus, un simplu test poate confirma ca sunteti surori, asta daca esti de acord sa faci asta.
M-am alropiat usor de ea si mi-am pus o mana pe umarul ei.
Shin
- Da, sunt bine. Nimic, doar am fost luat prin surprindere de o poza.
Spunand asta mi-am dus usor mana la ceafa zambind jenat de situatie, apoo mi-am adus aminte ca lasasem poza pe ecranul telefonului asa ca m-am intors repede spre telefon si l-am luat de pe masa. Sper sa nu fi vazut si el poza, eram oarecum rusinos in a fi vazut de alti barbati fiind constient de orientarile mele, acceptasem sa raman la bustul gol pentru ca ca Mira insistase si nu o putusem refuza.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 22:23:44

Derek

- Sincer? Ma gandeam la un test de ADN asa este mai in regula si ar fii bine pentru ea. Oricum daca iar spune asa ceva cineva din afara pretenilor nostri nu ar crede asa ceva.

Maria

-Nu cred oricum asa ceva. Deci nu ma bag la testu ala. Scuze. Spun serioasa si ma ridic de pe scaun, arunc poza pe birou si ma uit serioasa la el.
- Imi cer scuze, domnule profesor, dar nu inghit asa ceva! O zi buna si nu mai bine! Spun serioasa si ma duc spre usa sa ies din birou.

Marcus

Ranjesc si ma apropri cu buzele de urechia lui si ii soptesc suav.
- Ai reactionat devreme. Am vazut poza si pot sa spun ca... arati... delicios! Spun in timp ce ii soptesc suav si il musc de lobu urechi.

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 22:32:05

Sarah
- Si pe tine de ce te-ar interesa asta? Il intreb vrand sa aflu de ce ar face toate astea vrand sa ma asigur ca nu urmareste un avantaj anume
Hyu
- Ce motiv as avea sa te mint? Sunt sfatuitorul regal al Sarei, am crescut cu ea. Chiar crezi ca nu am mainile si asa destul de ocupate? Nu m-as osteni atat ca sa demonstrez ceva daca nu as fi sigur pe ceea ce zic.
Shin
Am simtit un fior trecandu-mi pe sira spinarii cand mi-a soptit in ureche si chiar am scos un sunet straniu cand m-a muscat. Sigur eram rosu ca racul mai ales ca era lrima oara cand cineva flirta cu mine, adica cand un barbat flirta cu mine.
- Putem discuta in alta parte? Am intrebat nevrand ca cei din jur sa observe reactia mea si sa realizeze ce krientari am. Si, in plus , voiam sa clarific toata treaba cu poza caci ni voiam sa inteleaga gresit.

Smile! It's free!
Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitimeMier 19 Iun - 22:38:34

Derek

- prin faptul ca e cea mai buna prietena a mea si vreau sa fiu sigur ca voi su teti exact familia ei.

Maria: Ma enervez si trnatesc usa.
- Ma doare fix undeva de ceea ce esti tu sau ea! Nu sunteti primii care vin la mine si imi spun ca mi-au gasit familia, sau prin fapgul ca ei sunt familia mea. Mia ajuns!

Marcus

- Ok. Mie unu imi convine. Dupa tine?

I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
(워워워워워)
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]   [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] I_icon_minitime

Sus In jos

[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: RPG :: RPG Anime-
Mergi direct la: