RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Incep sa schicotesc si ies si eu din clasa si ma duc dupa ea folosind viteja de vmapir si o ajung .
    - Deci unde ramasesem ?

    Maria


    Oftez lung si il privesc tacuta.
    - Faci in asa fel incat imi inchizi gura. Spun serioasa in acelas timp in care ma apropri prea mult de el , mai exact aproape sunt lipita de el.
    Noroc ca iesise toata clasa asa ca nu ne vazuse nimenea atat de apropriatii.

    Marcus


    Ranjesc multumit si dupa arunc vibratorul intr-o parte si ma infig dintr-o data in el. Nu mai rezistam nici eu mult asa ca incep sa ma misc animalic in el si il trag mereu in mine si i-o dadeam asa cum trebuie. Adanc, repede, dur!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    M-am dat un pas mai in spate cand el a aparut in fata mea.
    - Nu stiu despre ce vorbesti!
    Incercam sa ma gandesc la o cale de scapare din situatia asta. Nu ma asteptasem ca hipnoza lui sa ma faca sa ii spun tocmai acele lucruri. Totusi, undeva in adancul sufletului, ma bucuram ca el si sora mea nu aveau o relatie intima.

    Hyu
    Fiind atat de aproape de mine si fiind mai scunda, am privit in jos actiune care mi-a permis sa am o priveliste perfecta asupra bustului ei care aproape se lipise de mine.
    - Poate asa o sa accepti sa verifici daca e adevarat sau nu. Pana la urma ce ai de pierdut?
    Imi mutasem privirea undeva in laterala fiind tentat sa ma holbez doar la acea parte a corpului ei ceea ce consider ca era nepoliticos sa fac in fata printesei.

    Shin
    Brusc nu am mai simtit racoarea vibratorului aceasta fiind inlocuita de ceva care era cald si pulsa asa ca mi-am dat seama ca era el cel care ma penetra. Senzatia era total diferita fata de vibrator si nici nu se compara. Era cu mult mai placut.
    - Marcus... Eu.. Ahhh!
    Nici nu puteam vorbi din cauza gemetelor si a respiratiei intretaiate.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Vad ca se eschiveaza asa ca o iau pe sus si fug cu ea in brate departe de ochii lumii , mai exact pe acoperisul cladirii.
    - Deci! Aici suntem singur. Spun ranjind si o bag la inghesuiala la perete.

    Maria

    Vad ce is  muta privirea mereu asa ca imi pica fisa. Oho! Deci il trag se pare, sau macar bustul meu face acest lucru. Haide ca asta o sa fie tare!
    - Pai nu stiu. Spune-mi tu. Am ceva de piertu spun ranjind si ma imping in el si imi lipesc sani de pieptul lui si incep sa-mi plimb mainile pe bratele lui dezgolite.

    Marcus

    Chicotesc si incep sa ma misc si mai nebuneste in el in timp ce ma las peste el si incep sa-l sarut si sa-l  musc de ureche.
    - Haide iubire. Geme! Stiu ca-ti place cand te regulez. Spune-o! Spune ce vrei sa-ti mai fac in continuare!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Nu imi venea sa cred ca ma adusese aici, dar totuai nu intelegeam de ce.
    - Ce anume vrei? Il intreb serioasa incrucisandu-mi mainile sub sani incercand sa imi calmez inima ce batea groaznic de repede in prezenta lui.
    Poate ca gasise o modalitate buna sa ma santajeze folosinduse de cuvintele pe care i le spusesem la ureche in clasa, dar trebuia sa raman calma.

    Hyu
    Incepeam sa ma simt incomod ea fiind efectiv lipita de mine, dar ar fi fost si nepoloticos sa o indepartez brusc.
    - Pai, nimic, ai avea de castigat. Ai castiga 2 surori si un frate si ai redeveni o prințesă.
    Spunandu-i aata am incercat sa ma dau un pas in spate inca sa nu mai am sanii ei presati de pieptul meu. Faceam asta pentru ca, oricat dicta creierul meu ca trebuie sa ma controlez, trupul era totusi trupul unui barbat asa ca o anumita parte a trupului meu incepea sa reactioneze.

    Shin
    Tremuram! Tremuram datorita placerii pe care o simteam prin fiecare por al trupului meu.
    - Ahh! Doar... tragemi-o asa... Ahh!... bine
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Daca te gandesti la santaj nu este chiar asa. Vreau sa-mi raspunzi doar la cateva intrebirii. Prima ar fii daca chiar tesimti atrasa de mine...

    Maria

    Ma bufneste rasul si ma urc pe banca.
    - Bine calugarule. Nu ma intereseaza de rangul de printe curteza , ducesa sau mai stiu eu prosti din astea. Nu este pe gustul meu. Plus punete si tu putin in locul meu. Au venit zeci de mii sa-mi spune asta. Mi-a ajuns. Daca ar venit cineva la tine si ti-ar zice asta, un strain cum ai reactiona?

    Marcus


    Ranjesc si il prind de sol si pompez cu putere in el pana aproape il simt cum is da drumul, dar nu il las asa ca ies din el si il pun pe spate , ma pun iar peste el si i-o bag iar de data asta prin fata si imi lipesc buzele de el si incep sa-l sarut cu pofta nebuna.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am menținut postura in timp ce il priveam direct in ochii. Oh! Simteam ca ma pierd in ochii aatia ai luo.
    - Si de ce ar conta asta?

    Hyu
    Intr-un fel am rasuflat usurat pentru ca se indepartase, dar corpul deja imi reactionase, ceea ce mi se parea ciudat caci nu mai patisem sa am o astfel de reactie fata de o femeie fara sa implice si un preludiu in prealabil. Pentru a nu se observa umflatura, mi-am bagat ambele maini in buzunare.
    - As vrea dovada concreta asa ca as accepta teatul ADN, dar l-as face eu la cineva de incredere.

    Shin
    Eram aproape de climax cand s-a oprit brusc si a iesit din mine.
    - De ce..
    Nu am apucat sa termin incercarea mea demprotest caci am si fost intors, iar el a reluat ceea ce facuse inainte infogandu-se cu putere in trupul meu, oferindu-mi sinsaruturi fierbinti.
    De data asta mi-am pus si eu mainile in jurul gatului lui si si picioarele mi le-am incolacit in jurul bazinului lui.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Curiozitatea asta ma omoara ce sa fac, plus cred ca nu te-ar deranja daca te-as saruta, nu ? Intreb ranjind.

    Maria

    - Agh! Ma innebunesti! Bine fac testul ADN . Esti feriict acuma?

    Marcus

    - Asa puiule! Spun ranjind in timp ce ma imping mai bine in el si il ridic sus in timp ce continui sa-l sarut.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Am simtit un nod in gat cand a pomenit de sarutat. Voiam sa ma sarute, Dumnezeuls chiar voiam asta, dar nu puteam. Fara sa realizez mi-am coborat privirea spre buzele lui si am inghitit in sec, dar mi-am revenot repede in simțuri si l-am privit in ochii incruntandu-ma
    - Nu crezi ca nu se cuvine asta?

    Hyu
    - Da, pot spune ca sunt fericit.
    I-am raspuns zambindu-o usor

    Shin
    Simteam ca innebunesc la felul cim se misca.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Sincer ? Nu ma intereseaza! Am pofta sa-te gust. Ce crezi ? Imi dai voie?

    Maria

    Oftez lung si ma dau batuta.
    - Cand trebuie sa ma prezint la cabinet. Sau cum facem ?

    Marcus

    Ma misc pana simt cum is da drumul , dar nu ma prosc si continui pana imi dau si eu drumul in el.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Era chiar tupeist, dar nubputeam spune ca asta ma deranja, dar nici nu puteam sa ii spun sa o faca.
    - Nu intrece măsura. I-am spus vrand sa plec. Daca mai stateam mult in preajma lui aveam sa cedez tentatiei.

    Hyu
    - Putem merge chiar acum in ramura medicala pentru a lua proba de sange de la tine, sau doresti sa fiti amandoua prezente in acelasi timp?

    Shin
    Am gemut prelung si m-am arcuit de spate cand am avut orgasmul, el urmandu-ma curand.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Cand vrea sa plece o prind e mana si de data asta nu mai spun nimic si o sarut pe buze lung.

    Maria

    - Bine. Haide la cabinet.

    Marcus

    Zambesc slab si il sarut pe buze. Ma dau intr-o parte si imi trag rasuflare. Imi duc o mana la funte si imi dau parul de-o parte de oarece mi se lipeste de frunte din cauza transpiratiei.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Nu am mai apucat sa protestez caci buzele luo deja le acaparasera pe ale mele. Ah, erau atat de dulci so trecuse atat de mult timp de cand nu ma mai sarutase nimeni. Penteu o clipa i-am raspuns la sarut, dar apoi mi-am revenit in simturi si am incercat sa il imping, dar nu aveam forta necesara, ma simteam moale sub atingerea buzelor lui

    Hyu
    Am aprobat din cap si i-am facut semn sa ma urmeze.
    Drumul a durat ceva, dar cel mai greu mo s-a parut faptul ca trebuia sa ascund ce am in pantalono pentru a nu fi observat de cei din jur

    Shin
    - Nu stiam ca... Sexul e... Asa.. Intens! Am reusit sa spun printre respiratiile intretaiate simtindu-ma complet sleit de puteri, iar trupul inca imi mao tremura usor si ii mai simteam inca forma in interiorul meu.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    O prind de mainii si le ridic deasupra capului si in timp ce ma impingeam in ea si continuam sarutul.

    Maria

    O iau eu inainte spre cabinet , dar ma intorc cu fata sa vad ce se intampla in spatele meu cand vad ca incearca sa-s ascunda umflatura zambesc cu gura pana la urechii si ma intorc automat. Nu cred ca eu ii facusem asa cva.

    Marcus

    - Pai nu ai facut cu cine trebuia. Spun ranjind si il trag in bratele mele.
    - Pentru prima data ai fost mirific. Orgazmic , te-as mai lua o data sa stii!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Derek! Stai!
    Reusind sa imi intorc capul am vorbit rapid caco stiam ca sarutul avea sa continuie
    - Nu aici! Mai zboara cate cineva prin zona.
    Renuntasem sa ma mai opun, imi doream asta prea mult. Trecusera ani de cand nu ma mai simtisem asa si tanjeam dupa atingerea unui barbat, dupa atingerea lui.

    Hyu
    Am bagat de seama ca ea observase, dar nu am zis nimic de vreme ce nici ea nu o facuse.
    - Trebuie sa fac o scurta oprire. Am ceva de rezolvat.
    Daca ea reusise sa observe, atunci si altii puteau observa cu usurinta asta si aveam sa imi stric imaginea.

    Shin
    - Pai nu am mai facut-o cu nimeni. I-am raspuns usor stanjenit. Vibratorul nu se punea la socoteala.
    - Cred... Ca si eu as mai vrea.
    Minteam daca spuneam ca nu, pentru ca se simtise atat de bine si nu voiam sa se termine asa de repede.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Incep sa chicotesc si o iau stil mireasa.
    - Atunci unde doresti sa mergem scumpo. Nu o sa scpai asa usor de mine sa stii!

    Maria
    - Ok. du-te si rezolva ce ai de facut. Dar... nu doresti sa vin s ate ajut ?Intreb cadn ma opresc din drum si ma intorc cu fata spre el si imi dau cu limba lasciv pe buze.
    - Nu ma derajeaza. Sa stii!

    MArcus

    - Uhh! Te mai tine pentru inca o tura? Ma bucur sa aud asa ceva!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Unde m-ai gasit acum cateva ore, la 5 usi distanta e camera mea.
    Am spus lasandu-mi capul in jos fiindu-mi totusi rusine ca reusisem sa cedez tentatiei.

    Hyu
    Am ridicat dintr-o spranceana cand am auzit vorbele ei.
    - Esti sigura ca vrei asta? Nici nu ma cunoști.

    Shin
    Mi-am adunat puterile si m-am ridicat punandu-ma peste el.
    - Deci? Ce urmeaza?

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Zambesc bland si merg spre directia unde mia spus ea si aterizez in fata usii ei si o deschid usor si itnru in camera.

    Maria

    - Aham! Desigur. Nu conteaza , doar daca vrei si tu acest lucru si sa nu ti se pare ca sunt ninfomana sau nebuna.

    Marcus


    Incep sa rad si il prin de soldurii.
    - Nerabdator, iubire?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Nu am spus nimic, doar m-am tinut de gatul lui.

    Hyu
    - Ai vazut tu vreun barbat sa refuze ajutorul unei femei frumoase? Intreb zambind usor pervers.

    Shin
    - Oarecum
    I-am raspuns zambind usor. Imi simteam membrul deja erect.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Zambesc larg si ma duc sirect in dormitor si o las in oat moale si ma reped spre buzele ei carnoase si apetisante

    Maria

    Zambesc larg si chicotesc.
    - nu te deranjeaza , nu ?

    Marcus

    - Oh! Iubire sunt tot al tau!

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Nu am mai protestat sub nici o forma si m-am lasat dusa de val participand la sarutul ce devenea tot mai intens, dar nici mainile nu imi stateau deloc locului una bagand-o pe sub tricoul lui simtindu-i mușchii cum se miscau usor pe sub piele, iar mana cealalta o dusesem deja mai jos incepand sa-i masez barbatia prin materialul pantalonilor.

    Hyu
    - Nu ma deranjeaza, dar tin sa te avertizez, devin cu totul altcineva cand ma las prada placerilor carnale.
    Facand cativa pasi in fata am ajuns in fata ei si i-am prins barbia cu doua degete ridicand-o pentru a o putea privi direct in ochii.
    - Daca esti sigura ca asta vrei atunci avem nevoie de un pat. I-am spus afisandu-i un zambet ce numai cuminte nu era.

    Shin
    Cum el isi daduse drumul in mine nu mai era nevoie de lotiune, dar voiam sa incerc ceva asa ca m-am lasat usor in jos ducandu-mi mana in jurul penisului lui trecandu-mi usor limba peste buze, apoi mi-am aplecat si capul trecandu-mi usor limba peste toata lungimea lui ca mai apoi sa il iai in gura gustandu-l.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Cand vad ca si ea a devenit dornica de mai mult deja mi se ridicase si eram dornic sa-o rasfat si sa-o alint.
    Ma desprind de sarut si cobor cu sarutarile pe gat si o prind de camasa si o fac tandarii dupa o imping in pat si ma sui peste ea.

    Maria
    - Hmmm. Tu vrei sa-mi produci un ... doar din vorbe ? Mie una imi convine sa stii. Spun chicotind.

    Marcus

    Fac ochii marii cand imi dau seama ce vrea sa faca dar ii dau voie sa-s faca damblaua si imi trantesc capul pe perna si incep sa gem slab

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Un mic chitait mi-a scapat in momentul in care el mi-a rupt bluza si nu aveam de gand sa il las sa ramana mai imbracat, dar nu i-am rupt tricoul caci nu voiam sa il vad umbland pe holuri la bustul gol, as fi sarit pe el acolo, asa ca doar i l-am dat jos.
    - Ah! A trecut atat timp de cand m-am simtit asa!
    Simtindu-i buzele pe pielea mea m-am arcuit in asa fel inca parea ca ma ofer lui, nu ca nu o faceam.

    Hyu
    - Bine. Sa nunte aud dupa ca vrei sa dai inapoi.
    Spunand asta m-am aplecat putin cat sa o pot pronde de funduletul ala obraznic si am ridicato in sus facand-o sa isi incolaceasca picioarele in jurul meu si avand grije ca umflatura din pantalonii mei sa fie simtita choar de miezul feminitatii ei.
    Nu aveam rabdare sa merg pana in camera mea asa ca am intrat intr-o camera ca apartinea unuia dintre noii studenti, avand grije sa blochez usa in urma noastra.

    Shin
    Vazusem asta doar in manga si in filmele porno, iar de practicat o facusem doar pe vibrator pentru a-l incalzi inainte de a-l introduce. Acum era diferit. Il simteam pulsand in gura mea si asta ma facea sa vreau sa ii ofer si mai multa placere asa ca am inceput sa il sug ca pe o acadea, mișcând limba in jurul lui cat mai mult posibil.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Incep sa chicotesc si o prind de sanii si incep sa ma joc cu ele sa le alint.
    - Oh.. iubire stai kinistita nu va fii ultima oara cand o sa simiti asa. Spun ranjind de dupa sanii ei.

    Maria

    Cand vad cum procedeaza chicotesc si gem slab cand ii simt umflatura din pantaloni.
    - Uhm. Esti cam grabit sau mi se pare mie? Spun chicotind vesela.

    Marcus

    Incep sa gem de placere.
    - O doamne! Esti dumnezesc! Unde ai invatata sa sugi asa! ?

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Asta depinde de cat de bun esti.
    Deja nu imi mai pasa de rang sau de faptul ca el era studentul meu. Ma lasasem prada dorintei pe care o simteam pentru el.
    - Nu atinge numai acolo! Chiar daca m-am udat asta nu inseamna ca nu trebuie sa acorzi atentie si acolo jos.

    Hyu
    - Nu cred ca are rost sa amanam inevitabilul daca tot am cazut de acord.
    Spunand asta m-am indreptat direct spre pat unde am asezato lasand-o acolo putin pentru a ma scapa de haine, ramanand doar in boxeri, dar nu am uitat sa iau un prezervativ din portofel. Era de la sine inteles ca un barbat singur sa poarte la el prezervative pentru ocaziile de genul
    Aruncand prezervativul in pat langa ea, m-am aplecat deasupra ei si, prinzand cu ambele maini, i-am rupt partea de sus a rochiei lasandu-i sanii aia, ce inainte ii lipise de mine, la vedere.
    Am zambit satisfacut de ceea ce vedeam apoi mi-am dus mana in jos, bagando sib rochie si dandu-i chiloteii jos ca mai apoi sa imo trec usor degetul mare peste clitorisul ei in timp ce imi infipsesem degetul mijlociu inaintru.
    - Ziceai de mine ca sunt grabit cand tu te-ai udat toata de nerăbdare.

    Shin
    Am facut o pauza scurta ridicandu-mi capul pentru a-l privi.
    - Am citit mult si am practica pe jucaria aceea.
    Dupa ce i-am raspuns la intrebare m-am intors la ceea ce faceam facand si laba in acelasi timp.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ranjesc si imi ridic privirea spre ea si ma dezbrac la foc rapid si scap repede si de boxeri.
    - deci crezi ca nu o sa te pot satisface cum trebuie regina mea? Intreb ranjind in timp ce imi duc mana spre prietena ei si imi infig inelaru in ea si incep sa misc din el.
    - oh iubito o sa regreri acele cuvinte cat de curand! Spun ranjind in timp ce eu imi misc mana si incep sa-o sarut sa-o musc.

    Maria

    Imi dau capul instant pe spate si scancesc putin de durere. Cu naibi sa ju ma excite cand ma simteam atras de el si mai ales eu acuma cand eram excitata peste masura. Deja gemeam slab si il privesc cu pofta nebuna. Nu imi venea sa cred ca eunchiar faceam asta. L-am provocat rau de tot!


    Marcus

    Ma uit la el cum continua treaba si zambesc fericit. Era pentru prima data cand imi facea cineva asa ceva si deja il adoram!

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 19 Apr - 8:03:22