RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
5 lucruri pe care nu le știm despre tine! EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    5 lucruri pe care nu le știm despre tine!

    Rogue
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 1520
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : Eichen House ♚
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬
    Rogue
    Banat
    https://polarisdream.jcink.net/index.php? 
    m-am gândit ceva timp dacă merge la cafenea sau jocuri, but ...X.X sper că e ok aici *angel face *
    so, e un topic pe care l-am văzut pe foarte multe forumuri.
    ideea lui e una simplă, să ne cunoaștem mai bine ^^ și să aflăm lucruri unii despre alții.
    așa că în fiecare post trebuie să spunem 5 lucruri despre noi pe care nu le-am menționat deja undeva pe forum present
    have fun and let's know each other !! <3


    1. am foarteee multe ticuri verbale si de scris (ca de exemplu, in rpg am capatat foarte multe de-alungul timpului cum ar fi isi arcui/flexa spranceana, zambi in coltul gurii, se musca de buza - le folosesc excesiv si nr 1 e ofta muscandu-si buza =)) myeah. in viata reala zic des fraate, veree, wtf, nu creeed si mai multe XD)
    2. am avut , la scoala, si in gimnaziu si in licei dirigi de limba engleza <3 limba mea straina preferata, iar la gimnaziu am fost pe profil de intensiv engleza :D (care am inteles ca acum nu mai exista in scoala gimnaziala, umnnn)
    3. ok, this is kind of ... lame, but still =)))) cand eram mica era super mare fana Candy si voiam cu vreo 2 prietene sa ne facem trupa cand ne facem mari... morderas morderas ..facusem niste versuri teava... (la 8-9 ani cred si eu..)
    4. am un frate mai mic pe care imi vine sa il strang de gat uneori ia bataie
    5. seman foarte mult cu tata, la unele gesturi, atitudine, ganduri
    Rainy Rose
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 295
    Data de inscriere : 14/02/2015
    Varsta : 29
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : reading, writing, RPG, psychology
    Rainy Rose
    Membru
    Oh, am mai vazut chestii de genu
    Mdaaa, si eu incep sa ii seman lui tata la atitudine la aspect ii semanam demult ceea ce o enerveaz ape mum cand ne apuca pe amandoi sa despicam forul in 4 :))
    1. asta e cam termporara but okay am parul mov momentan si fac tot posibilul sa pastrez culoarea
    2. ocazional fac dog sitting si la un moment dat am avut o catelusa foarte batrana si surda ceea ce a fost fascinant
    3. nu suport cafeaua. Imi place cum miroase, dar ca sa o beau ii trebuie o tona de lapte vegetal si zahar si exista sanse mari sa ma simt rau dupa ce beau char si atat de modificata
    4. obisnuia sa imi fie frica de fulgere pana acum cativa ani. acuma, mai ales daca sunt in casa, ma holbez la ele
    5. am ambliopie ( defect de vedere), adica nu pot estima bine distantele, ceea ce inseamna ca ma lovesc relativ des de clante sau colturi de mobilier :))
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! Daxqh6f-60b6c506-04af-49d3-a917-d90e863aacf0.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF4cWg2Zi02MGI2YzUwNi0wNGFmLTQ5ZDMtYTkxNy1kOTBlODYzYWFjZjAucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! D9nxt72-54dfc2a3-01f5-40ec-8a9c-16baa2c8df34.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzI0OGRmMGYyLWUyYmUtNGMxMy05NDY3LTQ5OWE0ZDMzMGZmYlwvZDlueHQ3Mi01NGRmYzJhMy0wMWY1LTQwZWMtOGE5Yy0xNmJhYTJjOGRmMzQucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! Daxi01z-73375471-ee78-4050-a7c1-0215fa686e0a.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF4aTAxei03MzM3NTQ3MS1lZTc4LTQwNTAtYTdjMS0wMjE1ZmE2ODZlMGEucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

    Drăguț topic! ^^

    1. De vreo doi ani sunt cunoscută drept ”Fata Verde” (din cauza părului).
    2. Îmi place pizza cu ananas.
    3. Urăsc mirsoul de salată de boeuf.
    4. Ador oamenii cu pistrui.
    5. Urăsc vara, soarele, căldura, orașul, mașinile, aglomerația și oameni în general =]]. Glumesc, nu pe toti. xD
    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! Dawsfy6-32d4fb6f-1631-46e3-a6ac-06938a7df313.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF3c2Z5Ni0zMmQ0ZmI2Zi0xNjMxLTQ2ZTMtYTZhYy0wNjkzOGE3ZGYzMTMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! Daxqh6f-60b6c506-04af-49d3-a917-d90e863aacf0.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF4cWg2Zi02MGI2YzUwNi0wNGFmLTQ5ZDMtYTkxNy1kOTBlODYzYWFjZjAucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! D9vxx16-b2324c0c-7a13-4fed-bccb-f24b0d39f5e2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl2eHgxNi1iMjMyNGMwYy03YTEzLTRmZWQtYmNjYi1mMjRiMGQzOWY1ZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Uhu interesant! ^^

    1. Periada cand eram in gimnaziu era depresiva
    2. Ador Spania si cultura lor.
    3. Sunt roscata! =)))
    4. Vreau sa public o carte
    5. Imi place sa vizionez k-drame la greu. =))))
    LightSpark090
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 1292
    Data de inscriere : 11/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Sub dulap
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții
    LightSpark090
    Membru
    Uuuuuu, super! Hai sa incercam asta!

    1. Am avut un stalker acum vreo 2 ani
    2. Nu suport ficateii, nu i-am suportat niciodata
    3. Am fost intr-o relatie online timp de 1 an
    4. La alcoolice, prefer cidrul si cam nimic altceva
    5. Ador board-games, vreau o colectie!
    Rainy Rose
    Sex : feminin
    Zodiac : Gemeni
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 295
    Data de inscriere : 14/02/2015
    Varsta : 29
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : reading, writing, RPG, psychology
    Rainy Rose
    Membru
    Kahlan a scris:
    Uhu interesant! ^^

    4. Vreau sa public o carte

    Si eu lucrez la asta :)). Daca ai vreodata nevoia sa vorbesti/tipi la cineva despre personaje, plot. teme, lumea pe care o creezi sau doar sa faci niste brainstorming, PM-urile mele sunt mereu deschise.
    Si cu asta ma lansez in urmatoarele 5 ca sa nu fac off topic :))

    1. Imi place sa discut cu alti scriitori aspiranti despre proiectele lor
    2. Fac colectie de semne de carte
    3. Ador ciorba vegana de burta aka ciorba de ciuperci pleurotus. A devenit comfort food, desi am invatat sa o fac doar de cateva luni
    4. Am doua lanturi si patru inele pe care refuz sa le dau jos, ma simt extrem de ciudat fara ele
    5. Am haine pe care le port inca din liceu, daca nu chiar mai devreme pentru ca corpul meu refuzasa isi schimbe dimensiunile orice ii fac :))
    Corelia
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Mistret
    Mesaje : 670
    Data de inscriere : 01/09/2017
    Varsta : 28
    Localizare : București
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG
    Corelia
    Admin
    https://rpc-and-anime.forumotion.com/ 
    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! 2m2jcrt

    Ce dragut. Si eu adunam semne de carte. Inca le mai am pe cele adunate din liceu.

    1. dansez de la 12 ani. Am facut dans sportiv timp de 3 ani si acum fac dans de placere. se poate spune ca sunt free styler acum
    2. desenez digital din 2008. Am inceput cu MS Paint si acum folosesc Paint Tool Sai si Photoshop
    3. lucrez de cativa ani la o carte pe care vreau sa o public.
    4. in paralel cu cartea scriu fic-uri in engleza si romana ( bag mai mult timp in ficuri decat in carte)
    5. sunt o fire destul de vesela si imi place sa imi fac prieteni.

    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! 2m2jcrt
    Xiphion.
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 874
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Localizare : Sibiu
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Somn
    Xiphion.
    Moderator
    http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro 
    Mult succes cu cartea pe care vrei să o publici. Să ne ții la curent când o vei publica, eu chiar vreau să o citesc. :3

    1. Fac voluntariat de anul trecut la Animal Life Sibiu.
    2. Îmi place să dăruiesc mereu mai mult decât primesc.
    3. Îmi doresc să fac cursul de tehnician veterinar, pentru a putea să lucrez mai mult cu animalele decât cu oamenii.
    4. Am o pisică neagră.
    5. Țara mea preferată este Islanda și îmi doresc foarte mult să o vizitez măcar o dată.
    IloveDean
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 401
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : England
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Writing and reading+music
    IloveDean
    Banat
    https://www.wattpad.com/user/SoulShadow 
    Mhmm nu stiu ce as putea spune caci sunt o carte deschisa :D dar sa vedem .

    1. sunt extrem de temperamentala, imi tare tandara din cel mai insignificant lucru.
    2. Sunt un copil mamos, imi ador mama , este cea mai buna prietena a mea, iar acest lucru pentru multe persoane e ciudat, caci sunt fata si bla bla bla :)))
    3. Cand eram pe la inceputurile liceului voiam sa devin Egiptolog.
    4. Cand am dat in domeniu medicinei nu imi placea deloc. Slava cerului ca am avut un prof minunat si m-a facut sa imi iubesc meseria.
    5. Sunt un bookworm in adevaratul sens al cuvantului, am citit peste o suta de carti oficilale si inca pe atatea pe wattpad si alte site-uri, sunt genul de persoana care sta treaza pana la sase dimineata doar ca sa termine o carte :D
    Rogue
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 1520
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : Eichen House ♚
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬
    Rogue
    Banat
    https://polarisdream.jcink.net/index.php? 
    uuuu, ma bucur sa vad ca v-a placut topicul si s-a postat aici <3
    eu una am stat si am citit toate posturile , mi se pare interesant sa aflu lucruri despre membrii de aici <3

    soo, other five of mine:

    1. Am incercat sa iau lectii de chitara...si am luat un mare fail...profa era cam tinerica, neexperimentata si explica prost, iar pe langa asta am inceput pe o chitara cu corzi foarte dure si nu am reusit sa invat :(
    2. Tarile mele preferate , iar prin tara ma refer ca imi place si poporul, limba, cultura, istoria, etc, sunt Germania si Rusia (weird af, ikr)
    3. Imi place sa pastrez lucruri ... am camera plina de toate idioteniile pamantului, inclusiv caiete de prin clasele primare si gimnaziale..
    4. Am multe momente cand stiu cuvinte in engleza si le uit in romana -_- lame
    5. Imi place mult sa spun bancuri =)) de obicei sunt atractia principala intr-un grup nou daca o singura persoana de acolo ma stie imediat -anna, spune niste bancuri!-
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Chiar e foarte dragut acest topic si foarte interesant ^^ Imi place ca pot afla lucruri noi despre fiecare si, astfel, va pot cunoaste mai bine ^^ Multumesc Rogue!

    Rogue a scris:
    4. Am multe momente cand stiu cuvinte in engleza si le uit in romana -_- lame
    O patesc atat de des incat uneori ma enervez ca nu imi aduc aminte traducerea in română morderas

    Acum ^^ sa pun si eu cateva ^^

    1. Am o obsesie, sau tic, sau ce o vrea sa fie, cu semnul,, ^^". Uneori il folosesc excesiv.
    2. Locuiesc la țară.
    3. Iubesc animalele si deseori regret ca nu m-am decis din timp sa dau la medicina veterinara.
    4. Sunt o romantica incurabila.
    5. Urasc aglomeratia si poluarea din orase. Sunt ok sa merg in vizita prin orase, dar nu as putea locuii intr-unul!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! Daxqh6f-60b6c506-04af-49d3-a917-d90e863aacf0.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF4cWg2Zi02MGI2YzUwNi0wNGFmLTQ5ZDMtYTkxNy1kOTBlODYzYWFjZjAucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! D9nxt72-54dfc2a3-01f5-40ec-8a9c-16baa2c8df34.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzI0OGRmMGYyLWUyYmUtNGMxMy05NDY3LTQ5OWE0ZDMzMGZmYlwvZDlueHQ3Mi01NGRmYzJhMy0wMWY1LTQwZWMtOGE5Yy0xNmJhYTJjOGRmMzQucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! Daxi01z-73375471-ee78-4050-a7c1-0215fa686e0a.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF4aTAxei03MzM3NTQ3MS1lZTc4LTQwNTAtYTdjMS0wMjE1ZmE2ODZlMGEucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

    Back xD.

    Kago, să mă iei și pe mine când mergi în Islanda :)) ^^.
    Ca să vedeți cât de tâmpită pot să fiu =]]

    1. În prima zi când eu și prietenul meu am devenit un cuplu m-am gândit la ce o să-i zic când o să ne despărțim =]].
    2. Ador mirosul de benzină, motorină, ojă, vopsea, etc.
    3. Prin a 10 m-am opărit cu supă la plic în așa hal că am ajuns la urgență cu arsuri de toate gradele, aveam un degrade de arsuri pe mână și picior =]]. De atunci n-o mai aștept să dea în clocot :)).
    4. Nu obișnuiesc să mă șterg la fund cu aceeași mână cu care mănânc =]]. I'm a left handed girl xD.
    5. Mi-aș dori să mă sărut pasional cu o fată xD.

    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! Dawsfy6-32d4fb6f-1631-46e3-a6ac-06938a7df313.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF3c2Z5Ni0zMmQ0ZmI2Zi0xNjMxLTQ2ZTMtYTZhYy0wNjkzOGE3ZGYzMTMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! Daxqh6f-60b6c506-04af-49d3-a917-d90e863aacf0.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzkzMjcwNDhlLTUwNmQtNGJjMS1iMjRjLTVjMzg2NzE1MWFlNFwvZGF4cWg2Zi02MGI2YzUwNi0wNGFmLTQ5ZDMtYTkxNy1kOTBlODYzYWFjZjAucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX05 lucruri pe care nu le știm despre tine! D9vxx16-b2324c0c-7a13-4fed-bccb-f24b0d39f5e2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl2eHgxNi1iMjMyNGMwYy03YTEzLTRmZWQtYmNjYi1mMjRiMGQzOWY1ZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
    Ravic
    Sex : masculin
    Zodiac : Pesti
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 554
    Data de inscriere : 17/06/2019
    Varsta : 25
    Localizare : Giza
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : ???? Giza! misr hibat alnayl.
    Ravic
    Membru
    1.Colectionez obiecte vechii.
    2.Imi place sa ma plimb pe plaja
    3.Sunt o persoana prietenoasa .daca la prima vedere nu pare.
    4.Sunt un mare pasiomat de masini.
    5.Am si o stare de timiditate ,depinde cu cine vorbesc.
    Rogue
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 1520
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : Eichen House ♚
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬
    Rogue
    Banat
    https://polarisdream.jcink.net/index.php? 
    cu placere , sarah ^^ ma bucur ca va place topicul


    1. foarte mult timp ,cand eram mai mica, nu am stiu ca in autobuz trebuie sa compostezi biletul =))) i know, lame, dar am umblat mai mult cu taxi/masina personala
    2. nu suport sa mi se spuna cum, ce si cand trebuie sa fac un lucru
    3. am ajuns o data sa ma duc la olimpiada de latina pentru ca ridicasem mana sa ma duc la baie o_o epic fail
    4. colega mea de banca din generala mereu imi facea poze cand nu eram atenta...si nu numai mie, ci la profi si colegi , zoinxx
    5. vorbesc super repede in realitate si mult T.T
    IloveDean
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 401
    Data de inscriere : 29/06/2019
    Varsta : 29
    Localizare : England
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Writing and reading+music
    IloveDean
    Banat
    https://www.wattpad.com/user/SoulShadow 
    Hai sa mai zic si eu ceva despre mine :)))

    1. La 15 ani am inceput sa ascult Rapp necomercial, iar aceasta faza a durat pana cand am terminat liceul.
    2. Am doua meserii : Tehnician de Aviatie si Asistent Medical ( pe care o si profesez)
    3. Am o obsesie incredibil de mare pentru Sebastian Stan.
    4. Port ochelari de doi ani .
    5. De multe ori par antisociala
    Xiphion.
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 874
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Localizare : Sibiu
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Somn
    Xiphion.
    Moderator
    http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro 
    Și eu am ascultat într-o vreme, dar nu mai știu exact cât timp

    1. Am pielea foarte sensibilă, mai ales tenul
    2. Nu știu să înot
    3. Când eram mică, aveam prieteni imaginari destul de ciudați (cai îmbrăcați cu geacă de piele)
    4. Tot când eram mică, aveam o clădire abandonată în cartier pe care o credeam bântuită
    5. Mă atașez foarte repede de oameni, iar din acest motiv iubesc o persoană din alt oraș de vreo 5 ani (iar totul e strict secret)
    Inque~
    Sex : feminin
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Cocos
    Mesaje : 161
    Data de inscriere : 14/02/2015
    Varsta : 30
    Localizare : Bucuresti
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Gatit, instrumente muzicale, rpg, forumuri
    Inque~
    Membru
    Late to the party!
    Ce de lucruri interesante despre voi, mi-a facut placere sa le citesc.
    As vrea sa il iau pe fiecare in parte si sa comentez, dar cred ca dau in off topic :))


    1. N-am fumat niciodata, nici incercat, nici pus gura pe o tigara vreodata.
    2. Nu am permis de conducere si nu prea sunt interesata sa il iau.
    3. Am studiat un an in Japonia (cel mai smecher an din viata mea).
    4. Sunt vegana.
    5. Am facut parte din trupa scolii in liceu (chitara bas), si in facultate din corul sectiei de japoneza (+ acompaniament la chitara)
    Miss Joke
    Sex : feminin
    Zodiac : Rac
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 26/06/2017
    Varsta : 24
    Localizare : Tumblr
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Drawing, editting, writting, animanga, TV series etc.
    Miss Joke
    Moderator
    http://kmuiyato.tumblr.com/ 
    1.In realitate sunt awkward af.
    2.Desenez de oricate ori am putin timp liber.
    3.Ma gandesc vreo 2-3 saptamani daca sa imi cumpar un lucru online pe care mi s-a pus pata.
    4.Cand aveam 5 ani voiam ca in viitor sa ajung sa cultiv pastai. Pe bune, aveam ceva cu pastaile pe vremea aceea. XD
    5.Nu m-am vopsit niciodata si nici nu o s-o fac prea curand pentru ca imi place nuanta mea naturala prea mult deocamdata.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    1. Joc RPG de 10 ani
    2. Am descoperit yaoi-ul la varsta de 15 ani
    3. Am de gand sa continui sa scriu cartea ce spune povestea Sarei, numai ca timpul si, uneori, lenea, sunt maro probleme.
    4. Obisnuiam sa am o lista cu toti tipo din anime de care ma indragosteam si chiar deveneam geloasa daca vreunul din ei isi gasea iubita in anime.
    5. Am incetat sa mai vad Attack on Titan din clipa in care am aflat ca moare Erwin.
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru
    1-Pictez , dar mai mult ca o pasiune .
    2-La anul doresc sa ma ocup de un cont de instagram pe care l-am facut pentru a vinde unele tablouri facute si aranjamente  si mai multe chestii pe care le poti face cadou . 5 lucruri pe care nu le știm despre tine! Image;s=644x461 cum ar fi aranjamente din dulciuri de genul .
    3 -Am foarte multe planuri si proiecte pentru viitor  ( vreau sa fac toti cei 8 ani de facultate incluzand masterul si doctoratul , sa imi dau si examenul de titulatizare , sa imi deschid o agentie de turism si sa predau in acelasi timp ca mai apoi sa imi cumpar un apartament pentru al da in chirie undeva printr-un oras centru universitar (pe langa apartamentul pe care am sa il iau pentru mine :))))))))  si poate sa imi deschid si un restaurant deoarece sunt pasionata de gatit . )
    4-Iubesc dobermanii si dupa ce termin facultatea sper sa imi cumpar unul .
    5-Iubesc sa nu am timp suficient decat sa stau degeaba .
    BONUS
    6- Am inceput recent sa fac Bookstagram .
    Corelia
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Mistret
    Mesaje : 670
    Data de inscriere : 01/09/2017
    Varsta : 28
    Localizare : București
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG
    Corelia
    Admin
    https://rpc-and-anime.forumotion.com/ 
    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! LdiE8h8

    1. am descoperit yaoi-ul la 16 ani, norocul meu ca soft yaoi :))
    2. sunt fana kpop din 2009
    3. am trei catelusi
    4. mai am putin si termin masterul la Politehnica
    5. am o afinitat pentru tot ce tine de cultura asiatica.

    5 lucruri pe care nu le știm despre tine! LdiE8h8
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    1. Scriu numai de pe telefon
    2. Am permis de conducere din 2013, dar doar de cateva luni am prins curajul de a pleca singura cu masina astandupa ce am condus 2 ani, foarte rar, doar cu sotul in dreapta.
    3. Sunt mamica de 1 an si 8 luni (pe 16 face acele 8 luni) si am nascut prin cezariana.
    4. Am suferit de depresie cu ani in urma si choar am avit o tentativa de sinucidere. Hard times!
    5. Am trecut si prin ceea ce se numeste depresie postnatala, dar am scapat de ea. Acum sunt bine si, din fericire, nu a fost nevoie sa iau tratament pentru a ma repune pe picioare ^^

    Weed Maker
    Sex : masculin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 956
    Data de inscriere : 10/02/2015
    Varsta : 35
    Localizare : Mordor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : draw
    Weed Maker
    Membru
    http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/ 
    1. Cand am timp liber ma dau pe longboard.
    2. Am permis de conducere din august si l-am luat din prima.
    3. Condusul masinii mi se pare cel mai placut mod de a te relaxa.
    4. Imi place sa ascult muzica psihiedelica si raggae.
    5. Cand postez de pe forum folosesc telefonul mobil. 
    Midori
    Sex : feminin
    Zodiac : Leu
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 12
    Data de inscriere : 24/07/2021
    Varsta : 26
    Midori
    Membru
    https://animeloverss.forumgratuit.ro/ 
    1. Imi place sa pictez.
    2. Am fost intr-o trupa de death metal aproape 2 ani.
    3. Am doua pisici.
    4. Ma enervez foarte repede.
    5. Iubesc iarna.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 19 Apr - 17:49:38