RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.
RPG Anime Romania
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeAstazi la 0:29:23 Scris de sarah chan

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeIeri la 21:58:27 Scris de Weed Maker

» [ RPG +안아 ] Rusia vs Italia
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeIeri la 15:43:31 Scris de Crystal Snow

» [RPG + Skyline] Paint those sounds
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeIeri la 15:41:12 Scris de Crystal Snow

» [RPG + Kahlan] My precious Omega
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeIeri la 15:32:48 Scris de Crystal Snow

» Eu intreb, tu raspunzi
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeSam 19 Sept - 23:54:56 Scris de Weed Maker

» Yaoi vs Yuri
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeSam 19 Sept - 9:55:15 Scris de Weed Maker

» Salut, again?
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeSam 19 Sept - 9:52:20 Scris de Weed Maker

» [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeVin 18 Sept - 16:53:19 Scris de kurosense

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26
AutorMesaj
IonicaSuper
Membru
Membru
IonicaSuper

Sex : feminin
Zodiac : Varsator
Zodiac chinezesc : Pisica
Data de inscriere : 03/08/2017
Varsta : 20

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]   [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeJoi 10 Sept - 23:04:51

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Tumblr_pudytagjFa1sg0qd5o1_1280

||  Memphis  ||  Calais Lamuerta - 28  ||

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 ZealousDeepGermanspitz-size_restricted [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Anime-anime-scenery-beautiful-black-white-Favim.com-4809050
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Original [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 B28579179BADB7A8CAE9F25975B9377E6FB890E8

”Pana ne vom revedea, preoteasa mea...”

-Nu m-am întrebat nimic pentru că aveam încredere în ea, de-aia! o spun deja exasperat de insistențele lui. Era o preoteasă care umbla prin lume ca să elimine demoni, avea visuri cu o lume plină de lumină, în care oamenii luptă cu răul singuri, prin ei înșiși. De ce mi s-ar fi părut ciudat ceva din toate astea? Și oricum, poate nici nu mă interesa toată chestia asta de la început, poate înăuntrul meu voiam să cred că se întoarce pentru mine, că valorez suficient de mult încât să vrea să se întoarcă la mine din nou și din nou, că sunt unicul pe care l-a ales. Așa că am avut pur și simplu încredere oarbă și n-m întrebat nimic, în cel mai rău caz ar fi făcut toate astea numai ca să mă poată omorî, ceea ce la momentul acela nu mă mai îngrijora.
Sau cel puțin nu mă îngrijora până să mă atașez. Doar că s-a întâmplat ceva ce n-am crezut că o să se întâmple: am început să țin la cineva, la un om, la o preoteasă. Și atunci ceea ce făcea nu mi se mai părea atât de indiferent. Certurile noastre, toate neliniștile mele de atunci, îngrijorările nu erau ale cuiva indiferent de soarta lui. Până să o întâlnesc pe ea, nu conta ce zi e, ce lună e, ce o să se mai întâmple și așa mai departe. Dellor m-a făcut să mă gândesc din nou la viitor, la un viitor din care voiam să facă și ea parte.
Nu am mai zis nimic, nu era de parcă puteam să mai adaug ceva. Mă afundasem în uitare, era adevărat. Voiam doar puțină alinare și am obținut mai mult de atât. Cred că chiar va trebui să-mi accept trecutul și consecințele faptelor mele. Nu-mi vine să cred că eu, demonul Desfrânării, trebuie să mă căiesc în fața unui om pentru relele pe care le-am făcut. Ce nemernic ești, destinule.

-Să te elimin? Pff, chiar crezi că dacă vreau să te fac să plătești pentru ceva am să te omor? Cred că partea ta demonică funcționează numai să te țină tânăr și nemuritor. Dacă vreau să te fac să regreți ceva, fii sigur, există metode mult mai bune și mai amuzante decât o banală ucidere. Deja ai avut parte de șansa vieții tale făcând sex cu mine, nu cred că-ți dorești să vezi și cealaltă față a mea, care e cu mult, mult mai neplăcută. Iar el, poate e unul din Cei 7, dar și eu sunt și o să mă asigur că nu uită asta. Când a călcat bariera și i-a intrat lui Shin în cap nu doar că s-a atins de ceva ce e al meu, dar mi-a călcat și teritoriul. Asta, în lumea demonilor, înseamnă război.
Îmi făceam treaba cum știam mai bine și începeam să simt cum energia vine spre mine, alături de câteva din gândurile sale. Nu știu dacă el era conștient că îi pot simți dorințele sexuale în timp ce fac asta din cauza părții sale umane. Pot simți asta și cu mulți din demonii de rang inferior, dar cu Shin e altceva. Puterea lui vine din puritate și îi inundă întreg corpul, nu am nicio posibilitate să pătrund și să aflu ce dorește sau ce gândește, numai dacă-mi spune el.
I-am dat drumul, prinzându-l din nou în mână și frecându-l bine, în timp ce limba mea l-a traversat de alte câteva ori, oprindu-se între testiculele și penisul său și începând să mă joc și acolo.

-Dacă îi e foame îl duci la restaurant și-l lași să comande ce vrea, n-o să te mănânce, fricosule. Tu nu trăiești cu el să-i faci de mâncare de trei ori pe zi și să ții frigiderul plin non-stop, așa că nu te mai plânge. Și nu te las să plătești nimic, rolul de sugardaddy e al meu, găsește pe altcineva pe care să-ți arunci banii că ăsta e ocupat. Și o să am nevoie să-l aduci la fix, pentru că trebuie să-l pregătesc și pe el, și pe mine, nu vreau să depășesc întârzierea programată, nu dă bine la afaceri.
Îmi trec de câteva ori limba peste testiculele sale, înainte de a le prinde în mână și de a le masa în timp ce le și sugeam. Mâna mea continua să-i maseze lungimea și simțeam că nu mai are mult.
-Nu mi-a mai fost foame de secole, până să mă reîntâlnesc cu Shin. Oamenii veneau ei la mine. E suficient un dat din gene și un zâmbet să târăști pe cineva într-un pat. Nici tu nu ești vreo excepție. Dacă vrei să sug mai tare, Alexander, de ce nu deschizi gura să ceri? Ce crezi, ca-mi să-ți citesc mintea? îi zic în glumă, căci chiar asta făcusem, neintenționat, dar o făcusem.
I-am făcut cu ochiul în semn de ”clientul meu, stăpânul meu” și i-am cuprins din nou întreaga lungime în gură, sugând puternic așa cum își dorea și mișcându-mi îndemânatic capul. Sunt un maestru al sexului pe orice plan, dar unul din super atuurile mele clar este deepthroat, probabil și pentru că-mi face plăcere.
Se crăpa ușor de ziuă și Shin urma să se trezească în orice clipă, așa că m-am pus cum trebuie pe treabă. Nu aș vrea să mă prindă în ipostaza asta, ar fi cam penibil chiar și pentru mine. Nu a trebuit oricum să mă străduiesc prea tare, pentru că am simțit imediat contracția și în câteva secunde gustrul spermei cum mi se împrăștie pe limbă și de-a lungul gâtului. Am înghițit tot, ridicându-mă și ștergându-mă elegant la gură.

-Mulțumesc pentru masă, spun, lingându-mi senzual degetele. Acum, eu trebuie să mă duc să mă pregătesc. Nu mă pot duce să lucrez arătând de parcă am aruncat repede ceva pe mine. Ia și tu meniul și cere niște cafea și micul dejun pentru Shin la room service. Mănâncă tot vegetarian, așa că vezi să n-aibă carne.

◙      " Oh, Grantors of Dark Disgrace,      ◙
◙      Do Not Wake Me Again. "      ◙
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Tumblr_oh7sh8g9Ku1v4bk2io4_540 [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Tumblr_oou42tdcWs1vyqm1mo9_540
Sus In jos
Eloise
Moderator
Moderator
Eloise

Data de inscriere : 13/07/2014

MesajSubiect: Re: [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]   [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeSam 12 Sept - 15:17:05

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 A83onUu

【 Alexander ☽ 26 - Half Demon ☾ Guardian 】

I'm just a hybrid cursed
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 NcSmLWN
I am the sky and you are the stars

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 HN1mCne

Deși voiam să mai comentez câteva lucruri ca să i se bage la cap legat de călătoria lui cu o preoteasă de care și-a dat seama că n-o cunoaște atât de bine pe cât crede, știam că era deja suficient de chinuit de propriile gânduri și propria lui viață ce pare mai rău ca o farfurie plină de spaghete, pierdut de pierderea lui Dellor și de Shin ce cumva, chiar dacă s-a întors tot îl chinuie că nu știe tot ce a fost în trecutul lor și poveștile ce ard și eu să le ascult dar din nou ca în trecut, a apărut o ocazie să nu pot afla nimic, iar el sigur nu-mi va spune totul cu mult drag. Dar să fie asta o pierdere? S-a întors după atâta timp, acum pot face noi amintiri, nu? Voi putea chiar și eu să descopăr o nouă persoană cât timp stau în jurul lor, poate că totuși până la urmă nu a fost bine că am deschis subiectul ăsta cu el când tot ce are nevoie după atâta timp de așteptare este doar Shin și atenția lui, oricum o fură pe toată și nimeni nu mai are loc, ar trebui să nu-mi mai fie milă de el.
- Dacă voiai să mă elimini știu că o făceai cu mult timp în urmă încă de când am început să fiu micul copilaș adorabil pe care-l proteja Dellor și pe tine te ignora și certa din vina mea când mă certai tu pe mine. Mă voi asigura în continuare că Shin o să facă la fel cât să nu pui gheruțele alea pictate pe mine și omori. Plus că nu sunt singurul care s-a bucurat de partida de sex, și să nu uităm cine este acum călare pe cine. Și amintește-mi să fug când se anunță războiul între voi doi, voi fugi cu Shin departe.. ne vom ruga pentru tine să rămâi în viață, promit. Dacă nu.. mi-a făcut plăcere să te cunosc, sigur nimeni n-o să plângă după tine.. cu excepția unui anumit preot ce are drag de tine. Să ai o viață frumoasă.
Încep să-mi iau la revedere de la el într-un mod corect, dar nu prea era corect dacă te uiți ce se întâmplă cu el între picioarele mele, voiam să fiu ”serios” dar râsul și gemetele mele excitante făceau ca totul să pară o simplă glumă . Am tras aer în piept și l-am privit în ochi, râzând când mi-a comentat despre micuța bestiuță ce poate mânca, cum putea el băga mâna în foc că la foame n-o să te mănânce și pe noi? Gândurile mele era o acadea delicioasă.erau puțin împrăștiate, încercam să fiu tare ca să nu scos prea multe sunete și nici mișc prea mult pe masa total inconfortabilă și mică în comparație cu alte mese.
- Stai, tu ești ăla care îi gătește mâncare? Nu îi comanzi? Cum poți rezista..? Și o să caut un restaurant bun, există multe aici în germania. N-am văzut în viața mea pe cineva ca tine ce vrea să-și arate prezența așa mult în fața lui. Ești așa.. posesiv domnule sugardaddy. Și mă voi asigura că îl voi aduce la timp ca să-l pregătești și să poți duce la eveniment, dar.. cu toată teama lui, o să fie bine pe lângă oameni? Și este suficient la masă cât am văzut că poți da din gene cu noul tău cățeluș, pot face față mult mai bine decât el la genele alea ale tale, și măcar de aveai o foame normală. Iar eu sunt un domn, nu cer, mi se oferă. I-am făcut cu ochiul și m-am lăsat pe spate, aveam un nod în stomac ce se încălzea iar când a pus presiune mai tare cu limba și obrajii, sugând de parcă era o acadea delicioasă iar câteva sunete afundate mi-au scăpat printre buze, mi-am strâns puțin mâinile în pumni simțind cum mai aveam puțin și-mi dădeam drumul, poate dacă nu se pricepea atât de bine după ani de practică acum nu mai eram așa de excitat și nici întins pe masa asta, pe care sper să nu mănânce nimeni pre curând după ce pleacă ei. Iar când mi-am dat drumul un sunet mult mai profund mi-a scăpat printre buze, am tras aer mult mai rapid în plămâni și am râs. Aveam noroc că eram pe jumătate demon, la câtă energie a luat aseară și acum oricine ar leșina, sau măcar ar dormi mai multe ore, iar eu n-am mai dormit de ceva timp, o să fie nevoie foarte curând să-mi readun energia la putere maximă.
- Să te aranjezi? De parcă le prea pasă cum te îmbraci, iar cățelușul tău de companie nu pare încântat când porți mai mult decât chiloți, și nici ăia. Voi vedea ce au în meniu, cu tine oricum simt că am nevoie să mănânc la fel de mult, shoo că deja mi-ai mâncat jumătate.. din tot și abia de ne-am revăzut. Mă ridic și îi fac semn să plece, mi-am tras și eu ca tot ”omul” boxeri și pantaloni pe mine iar cerul deja începea foarte bine să se lumineze. Shin încă era în pat cu perna lui și înfofolit, nici nu știu dacă se mișcare în somn măcar, dar acum pot înțelege de ce zâmbește ca un idiot un anumit demon, era adorabil acolo. Niciodată nu am dormit cu cineva o noapte întreagă, până și când am încercat să am relații nu a funcționat deloc. Am căutat telefonul prin cameră, gata să comand ce era nevoie și, speram să găsesc ceva de tip vegan pregătit dacă doar asta mănâncă un anumit somnoros, dacă nu să facă pentru el imediat, înainte să se trezească și spună că îi este foame.

Moderator
Sus In jos
IonicaSuper
Membru
Membru
IonicaSuper

Zodiac : Varsator
Zodiac chinezesc : Pisica
Data de inscriere : 03/08/2017
Varsta : 20

MesajSubiect: Re: [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]   [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitimeLun 14 Sept - 22:47:33

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Tumblr_pudytagjFa1sg0qd5o1_1280

||  Memphis  ||  Calais Lamuerta - 28  ||

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 ZealousDeepGermanspitz-size_restricted [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Anime-anime-scenery-beautiful-black-white-Favim.com-4809050
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Original [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 B28579179BADB7A8CAE9F25975B9377E6FB890E8

”Pana ne vom revedea, preoteasa mea...”

-Dacă ții așa mult la viața mea ar fi mult mai ușor să nu mai încerci să mă calci pe nervi sau să mă provoci. Ai un simț foarte dubios al conservării. Recunosc totuși, îmi pare bine că nu te-am aruncat într-un lac când erai mic și să fac totul să pară un accident, ești teribil de util acum. Stai cu Shin cât sunt eu ocupat, îl antrenezi, ești satisfăcător în pat. S-ar putea chiar să-ți duc lipsa când o să ne întoarcem în Italia. N-am mai avut un sclav așa bun de multă vreme.
Aș fi vrut și să-i spun că n-avea nici cea mai mică șansă să-l las să fugă cu Shin, dar nu puteam. În cazul în care lucrurile ar degenera rău, vreau să-l știu pe Shin protejat și în siguranță, iar eu nu prea am alte opțiuni în afară de el sau Lilith. Dacă urmează să mor, îl vreau în siguranță, chiar de-ar fi să moară restul planetei.
-Nu mănâncă kilograme întregi de mâncare în fiecare zi, știi? Dar, dacă tot mâncăm la restaurant, de ce să nu-și ia tot ce dorește? Oricum îmi place să-i gătesc, chiar dacă e cam greu de gășit rețete noi pentru că nu mănâncă carne. E așa de fericit când îi fac eu de mâncare. Dacă chiar va vrea mai mult când ne întoarcem acasă pot oricând să angajez un chef, știu vreo câțiva, deși ei cred că ar prefera plata în natură și nu vreau asta. O să fie bine, i-am dat un inel care să-i amplifice puterile de purificare, trebuie să se obișnuiască într-un moment sau altul cu mulțimile. Și n-ai zis tu că-s posesiv? Crezi că mi-aș lăsa sugarbaby-ul nesupravegheat pe acolo, să pună toți curioșii mâinile pe el? O să stea aproape de mine și dacă eu zic să nu se apropie nimeni, n-o să se apropie nimeni. Asta o garantez.
Am luat toate sticlele consumate de alcool, scrumiera plină și paharele, aveam de gând să scap de ele înainte să se trezească Shin. Poate își dă seama că eu și Alexander am băut aproape toată seara împreună și o să creadă că suntem prieteni sau ceva. Poate ar trebui totuși să șterg și masa, cred că Shin ar vrea să mănânce pe balcon și nu știu cum pot să-i explic motivele pentru care n-ar putea.
-Dacă spui asta înseamnă că nu mi-ai văzut chiloții sau cel puțin nu pe cei care trebuie. Crede-mă, Hans ar muri să mă vadă încă o dată în lenjeria pe care am purtat-o azi. Și nu mă îmbrac pentru ei, mă îmbrac pentru mine. Fac o treabă mai bună atunci când sunt aranjat, nu mă mai îngrijorează gândul că n-aș putea arăta fabulos cumva, deși să fim serioși, când nu arăt eu fabulos?
M-am descotorosit de ce aveam în mână și m-am dus țintă la dulap. După o lungă perioadă de cântărit opțiunile, am ales pentru o pereche de pantaloni negri cu talie înaltă, alături de o bluză delicată încheiată cu un guler cu fundă pe gât și mânecile extrem de umflate. Mi-am ales o pereche de cizme negre, lucioase, cu un vârful ascuțit și cu tocul cui, alături de o pereche de mănuși din material similar. Am ieșit din dressing îmbrăcat și m-am așezat la măsuța de machiaj, aplicându-mi un strat gros de ruj roșu intens pe buze, alături de o idee de fard negru la colțul ochilor. Mi-am prins părul de la spate într-o coadă îngrijită, ridicându-mi părul din față într-o buclă cu fixativ.
După ce am mai verificat odată ca să mă asigur că sunt absolut perfect, m-am ridicat de pe scaun și m-am întreptat spre pat, așezându-mă delicat lângă corpul micuț. M-am aplecat puțin peste el, trecându-mi degetele peste umărul său, ajungându-i la ureche.

-Shin, dragule, e timpul să te trezești, îi spun ușor pentru a nu-l speria, oferindu-i pe urmă un sărut atent pe tâmplă.

◙      " Oh, Grantors of Dark Disgrace,      ◙
◙      Do Not Wake Me Again. "      ◙
[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Tumblr_oh7sh8g9Ku1v4bk2io4_540 [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 Tumblr_oou42tdcWs1vyqm1mo9_540
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]   [RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi] - Pagina 26 I_icon_minitime

Sus In jos

[RPG]Până la apus, îți voi picta moartea în roșu[+18][Yaoi]
Sus 
Pagina 26 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: RPG :: RPG Anime-
Mergi direct la: