RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
 ╰──➢Hello. EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
 ╰──➢Hello. EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    ╰──➢Hello.

    Sovlitude.
    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 05/10/2019
    Sovlitude.
    Membru
    Buna, nu sunt prea sigura cum sa fac o introducere deoarece a trecut destula vreme de cand am mai fost pe un forum, si in acest moment incerc sa stapanesc aceasta ''arta'' nebanuita a ''introducerii'', desigur am sa detailez cateva informatii mai pretioase despre mine, insa sper ca nu este necesar o anumita limita de randuri? De asemenea sunt sigura ca unii dintre voi ati vazut aceasta descriere si pe un alt forum, insa este reciclata din simplul motiv ca nu sunt chiar asa de buna la introduceri ?

    In urmatoarele cateva randuri pot fi gasite putinele lucruri? hobby-uri? care intr-un mod foarte straniu resusec sa imi picteze un zambet pe  chip.

    ✩ ੈ •» Monsta x, Wjsn si Ateez, am inceput cu aceste trei grupuri kpop deoarece sunt singurele grupuri pe care le mai urmaresc? si uneori cand am timp liber le urmaresc performantele pe youtube  si raman uimita, dar desigur uneori ma uit si la acele videoclipuri amuzante facute de fani.

    ✩ ੈ •» Sa editez si sa desenez, desi in ultima vreme nu am mai avut timp sa ma ocup de aceste pasiuni ale mele.

    ✩ ੈ •» Primavara si toamna, din diferite motive, primul ar fi ca toamna toata natura este in procesul de a adormi, iar primavara totul revine la viata.

    Ehh, si acum ca am insirat cateva lucruri despre mine a venit momentul sa inchei aceasta postare.
    Corelia
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Mistret
    Mesaje : 670
    Data de inscriere : 01/09/2017
    Varsta : 28
    Localizare : București
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG
    Corelia
    Admin
    https://rpc-and-anime.forumotion.com/ 
    Sovlitude. a scris:Buna, nu sunt prea sigura cum sa fac o introducere deoarece a trecut destula vreme de cand am mai fost pe un forum, si in acest moment incerc sa stapanesc aceasta ''arta'' nebanuita a ''introducerii'', desigur am sa detailez cateva informatii mai pretioase despre mine, insa sper ca nu este necesar o anumita limita de randuri? De asemenea sunt sigura ca unii dintre voi ati vazut aceasta descriere si pe un alt forum, insa este reciclata din simplul motiv ca nu sunt chiar asa de buna la introduceri ?

    In urmatoarele cateva randuri pot fi gasite putinele lucruri? hobby-uri? care intr-un mod foarte straniu resusec sa imi picteze un zambet pe  chip.

    ✩ ੈ •» Monsta x, Wjsn si Ateez, am inceput cu aceste trei grupuri kpop deoarece sunt singurele grupuri pe care le mai urmaresc? si uneori cand am timp liber le urmaresc performantele pe youtube  si raman uimita, dar desigur uneori ma uit si la acele videoclipuri amuzante facute de fani.

    ✩ ੈ •» Sa editez si sa desenez, desi in ultima vreme nu am mai avut timp sa ma ocup de aceste pasiuni ale mele.

    ✩ ੈ •» Primavara si toamna, din diferite motive, primul ar fi ca toamna toata natura este in procesul de a adormi, iar primavara totul revine la viata.

    Ehh, si acum ca am insirat cateva lucruri despre mine a venit momentul sa inchei aceasta postare.

     ╰──➢Hello. LdiE8h8

    Buna, buna.

    Am citit Monsta X si ATEEZ si m-am activat. In afara de trupele mentionate, ce trupe mai asculti? Ai vreo recomandare de la trupele mentionate de tine?

     ╰──➢Hello. LdiE8h8
    Ravic
    Sex : masculin
    Zodiac : Pesti
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 554
    Data de inscriere : 17/06/2019
    Varsta : 25
    Localizare : Giza
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : ???? Giza! misr hibat alnayl.
    Ravic
    Membru
    Hello Sovlitude.^^
    Bine ai venit pe forum sper sa-te distrezi alaturi de noi.
    Eloise
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Mesaje : 1710
    Data de inscriere : 13/07/2014
    Eloise
    Moderator
    Hello Sovlitude. ^^
    Bun venit la noi pe forum, mă bucur să te cunosc ^w^/
    Sper să am șansa să te cunosc, din păcate nu sunt o mare fană a k-pop-ului, dar îmi place arta foarte mult, de la desen până la editare, poate vedem câteva din lucrările tale, și iubesc la rândul meu Primăvara, eu cu Toamna (Iarna) nu suntem tocmai prietene.
    Îți doresc distracție plăcută pe aici și spor la postat. ^^
    Sovlitude.
    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 05/10/2019
    Sovlitude.
    Membru
    안아 a scris:

     ╰──➢Hello. LdiE8h8

    Buna, buna.

    Am citit Monsta X si ATEEZ si m-am activat. In afara de trupele mentionate, ce trupe mai asculti? Ai vreo recomandare de la trupele mentionate de tine?

     ╰──➢Hello. LdiE8h8

    Pe langa Monsta x si Ateez, alte trupe pe care le ascult sunt  WJSN (cosmic girls) si Dreamcatcher, iar in rest sunt altele de la care am melodii salvate, insa nu sunt chiar fan al lor doar ca au acele anumite melodii mi-au atras atentia in mod special. Apropo acum ca veni vorba de recomandari, desigur ca am si cateva recomandari, sunt side track-rui.

    Ateez

    •» Dazzling light
    •» Mist
    •» Illusion
    •» Desire
    Monsta x
    •» From Zero
    •» Monhae
    •» Ghost
    •» Play it cool
    •» Lost in the dream
    •» Myself
    •» All I do
    •» Blind.

    Ravic a scris:
    Hello Sovlitude.^^
    Bine ai venit pe forum sper sa-te distrezi alaturi de noi.
    Hey Ravic, iti multumesc de primire.

    Error a scris:
    Hello Sovlitude. ^^
    Bun venit la noi pe forum, mă bucur să te cunosc ^w^/
    Sper să am șansa să te cunosc, din păcate nu sunt o mare fană a k-pop-ului, dar îmi place arta foarte mult, de la desen până la editare, poate vedem câteva din lucrările tale, și iubesc la rândul meu Primăvara, eu cu Toamna (Iarna) nu suntem tocmai prietene.
    Îți doresc distracție plăcută pe aici și spor la postat. ^^

    Hii!
    Ma bucur sa te cunosc de asemenea, sincer acum nu conteaza daca esti fan sau nu al unui anumit gen de muzica, gasim noi un lucru comun ? nu-i asa? Si aa am fost mereu atrasa de arta, bine acum nu sunt cine stie ce talent nedescoperit, insa cu multa munca reusec sa realizez ceva cat de cat decent. Adevarul este ca nu am mai editat de ceva vreme dar nu ma deranjeaza sa imi expun creatiile mai vechi? Nici eu nu sunt tocmai prietena cu iarna, este anotimpul care imi doresc sa treaca mai cel repede, si totusi pare a fi eterna.
    Weed Maker
    Sex : masculin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 956
    Data de inscriere : 10/02/2015
    Varsta : 35
    Localizare : Mordor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : draw
    Weed Maker
    Membru
    http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/ 
    bine ai venit in ghilda!
    Eloise
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Mesaje : 1710
    Data de inscriere : 13/07/2014
    Eloise
    Moderator
    Sovlitude. a scris:
    Hii!
    Ma bucur sa te cunosc de asemenea, sincer acum nu conteaza daca esti fan sau nu al unui anumit gen de muzica, gasim noi un lucru comun ? nu-i asa? Si aa am fost mereu atrasa de arta, bine acum nu sunt cine stie ce talent nedescoperit, insa cu multa munca reusec sa realizez ceva cat de cat decent. Adevarul este ca nu am mai editat de ceva vreme dar nu ma deranjeaza sa imi expun creatiile mai vechi? Nici eu nu sunt tocmai prietena cu iarna, este anotimpul care imi doresc sa treaca mai cel repede, si totusi pare a fi eterna.

    Sper să găsim, sigur găsim. XD
    La fel și eu, iubesc foarte mult arta, indiferent că este ceva făcut rapid sau să stau ore întregi, îmi place și îmi place să întâlnesc persoane care iubesc arta la rândul lor. ^^
    Nici eu nu sunt o super artistă, o fac doar pentru mine și.. artă ? =))
    Iarna este frumoasă sub strat alb de zăpadă, dar dacă nu era și aerul rece poate o iubeam mult mai mult, din păcate nu avem noroc.
    Corelia
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Mistret
    Mesaje : 670
    Data de inscriere : 01/09/2017
    Varsta : 28
    Localizare : București
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG
    Corelia
    Admin
    https://rpc-and-anime.forumotion.com/ 
    Sovlitude. a scris:
    안아 a scris:

     ╰──➢Hello. LdiE8h8

    Buna, buna.

    Am citit Monsta X si ATEEZ si m-am activat. In afara de trupele mentionate, ce trupe mai asculti? Ai vreo recomandare de la trupele mentionate de tine?

     ╰──➢Hello. LdiE8h8

    Pe langa Monsta x si Ateez, alte trupe pe care le ascult sunt  WJSN (cosmic girls) si Dreamcatcher, iar in rest sunt altele de la care am melodii salvate, insa nu sunt chiar fan al lor doar ca au acele anumite melodii mi-au atras atentia in mod special. Apropo acum ca veni vorba de recomandari, desigur ca am si cateva recomandari, sunt side track-rui.

    Ateez

    •» Dazzling light
    •» Mist
    •» Illusion
    •» Desire
    Monsta x
    •» From Zero
    •» Monhae
    •» Ghost
    •» Play it cool
    •» Lost in the dream
    •» Myself
    •» All I do
    •» Blind.

    Ravic a scris:
    Hello Sovlitude.^^
    Bine ai venit pe forum sper sa-te distrezi alaturi de noi.
    Hey Ravic, iti multumesc de primire.

    Error a scris:
    Hello Sovlitude. ^^
    Bun venit la noi pe forum, mă bucur să te cunosc ^w^/
    Sper să am șansa să te cunosc, din păcate nu sunt o mare fană a k-pop-ului, dar îmi place arta foarte mult, de la desen până la editare, poate vedem câteva din lucrările tale, și iubesc la rândul meu Primăvara, eu cu Toamna (Iarna) nu suntem tocmai prietene.
    Îți doresc distracție plăcută pe aici și spor la postat. ^^

    Hii!
    Ma bucur sa te cunosc de asemenea, sincer acum nu conteaza daca esti fan sau nu al unui anumit gen de muzica, gasim noi un lucru comun ? nu-i asa? Si aa am fost mereu atrasa de arta, bine acum nu sunt cine stie ce talent nedescoperit, insa cu multa munca reusec sa realizez ceva cat de cat decent. Adevarul este ca nu am mai editat de ceva vreme dar nu ma deranjeaza sa imi expun creatiile mai vechi? Nici eu nu sunt tocmai prietena cu iarna, este anotimpul care imi doresc sa treaca mai cel repede, si totusi pare a fi eterna.


     ╰──➢Hello. LdiE8h8

    Ulalalala, imi plac toate.
    Eu sunt into kpop din 2009, iti poti imagina ce repertoriu am emoticon3

     ╰──➢Hello. LdiE8h8
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 29 Mar - 0:34:32