RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs

    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs 8edb3fbc1e6e5acc4534ffa40ab1ff5272a3f9e4[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Dae3b6d1487cacfc586c896b96db13d957550502

    Le cunoaștem dinainte de a le fi auzit numele, măcar după fețe.
    HALLOWEEN.
    HALLOWEEN II.
    HALLOWEEN III.
    Într-o lume distopică și abstractă, ele două au ajuns prietene.
    S-au întâmplat diverse.
    S-au născut copii.
    S-au declanșat calomnii.
    S-au inchistat drame.
    S-au rezolvat destule.
    Un lucru e cert: orașul a ajuns o epavă, iar majoritatea au putut evada dintr-însul.
    Însă, pentru a ieși din oraș, o condiție schimba totul: trebuia să renunți la
    puterile supranaturale cu care te-ai născut și care te defineau.

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs 1ljEmBr

    Macy Kate.
    Dură.
    Mortală.
    A fost soția unui semi-zeu.
    Acum nu mai este.
    Puterile-i erau demonice, dorințele-i putând deveni realitate, indiferent de scopul acestora.
    Ținea doliu în fiecare zi pentru familia care i-a murit în războiul și măcelul din oraș.
    Până când s-a îndrăgostit.
    Au avut copii.
    Însă și ei au plecat.
    Acum nu mai era decât o prietenă, cu care a decis să descopere lumea și să-i afle ascunzișurile.
    Și uite așa a revenit la vechile-i obiceiuri.

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs C6887e95788de824f0286ff016b04a5d327dd727[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs 3bea9ccbc80fbcc168e215b8fbe390257d6f91f2

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs SJsU6St

    Blix Mertens.
    Bubbly.
    Roz.
    A iubit un demon.
    A iubit o prietenă.
    Era o nouă muză, cu o sete de cunoaștere diferită...
    Mai bine, cu o defulare de cunoaștere diferită.
    S-a simțit neîndreptățită de multe ori.
    A încercat să se refugieze într-o dragoste imposibilă.
    Însă ea a decis să îl părăsească.
    De ce?
    Pentru Macy.
    Și pentru că, la urma urmei, lumea avea o multitudine
    de ascunzișuri de descoperit.
    Avea să rămână o căutătoare pierde-vară.
    (Oare?)

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs B5e14b4a5f90cb339a32aa84a81e77a71ea980e2[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs A17e2e931813a3ce700c3a1f7434e21328b2124f
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate








    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540


    Cum iti dai seama ca totul s-a schimbat in viata ta ? Raspuns simplu : stai ca un cocostarc pe un  rahat de scaun prapadit  intr-un bar . Indiferent in ce directie s-a dus  viata  alegi de buna voie sa fii in situatia asta . Sarbatoresti ceva?  Cea mai buna idee e sa dai de baut . Suferi? Nu ai de cat sa iti inneci amarul in bauturii care mai de care . Iti fierb hormonii  ? Ce loc mai bun decat sa gasesti pe cineva de care sa profiti decat intr-un bar ?
    Ce caut eu aici? Petrec ? Sufar ? Caut pe cineva cu care sa imi satisfac placerile carnale ? Dracu stie.
    Momentan doar  dau pe gat unul cate unul paharelele  de Absinthe Bull, incercand sa imi dau seama  de ce o fac . Parca incepuse totul ca o degustare de chestii noi in parteneriat cu camarada mea , apoi s-a transformat intr-un concurs cine poate duce mai mult .
    - Curios cum de ”barbatii ” din ziua de azi sunt mai feminini decat femeile .
    Imi atintesc privirea pe barmanul tinerel ce a venit sa stranga paharele din fata noastra . Parca e scos din cutia unei papusi .
    -Adu” inca un rand ! A si cand te intorci , sa imi zici unde te pensezi !  
    Exemplu perfect de nu sunt facut sa fac fata vietii , probabil baiatul mamei . Lume o sa fie curad sufocata de astfel de masculi . Vai  de capul lor !

    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    Încă eram în dilemă dacă să mă vopsesc sau nu blondă, pentru în ultima jumătate de oră mi se trăseseră atâtea priviri obscene, încât simțeam că o să vomit pe viitoarea persoană care avea să se apropie de noi și să încerce să mă abordeze.
    Nu eram obișnuită cu așa ceva. Eram obișnuită cu răceala lui Asher.
    Și sinceră să fiu, da, îmi era dor de el și nu, nu cred că avea vreun sens să mă gândesc să îl sun, pentru că nu cred că avea nici măcar un telefon, dar mite un număr pe care să-l contactez...
    Am oftat din rănunchi, din la rândul meu shot-ul pe gât, simultan cu Macy și simțeam cum mi se produce iarăși o aciditate crasă, din trahee și până în stomac. Yikes.
    Chiar speram să nu vomit.
    - Hai, măăăi, am oftat din nou, râgâind ușor și chicotind când am auzit-o pe fetișcana blondă de lângă mine. De ce să îi judecăm? Poate așa ajungem să facem rost de sfaturi de la ei și facem schimb și de roluri.
    Și fix atunci ne pomeniserăm cu barmanul în fața noastră, abținându-mă cu greu să nu râd atunci când am observat cum se uita Macy la el. Îmi țineam buzele țuguiate și degeaba.
    N-am mai putut și am pufnit în râs auzind ultima replică.
    Yup, aveam o inimă bucățălită aici. Dar nu e bai.
    Sper să-și revină.
    (Totuși, ce bine că ne pierdusem puterile)
    I-am arătat semnul păcii barmanului, sugerând să ne mai aducă două rânduri de ce ar mai putea, când m-am trezit cu o întrebare în mintea mea euforică:
    - Auzi, dar noi cu ce plătim?
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate












    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540


    Sa facem schimb de locuri ?Se referea la plantat morcovii  sau sunt eu ametita si ma gandesc la tampenii?
    - Cred ca deja avem  mai mult sange-n oua decat maimutele astea fara creier .
    Probabil daca le-ai arata o pictura cu un nud ar turba saracele gorile .

    Imi rasucesc corpul pe scaunul rototiv ochii izbindu-mi-se de gloata de creaturi care baleau dupa rozalie .Alta categorie de natarai . Ce pot sa spun ... nu sunt toti la fel ... prostia difera de la o adunatura la alta .
    Un oftat imi scapa printre buze cand intrebarea ei se izbeste de timpanele mele alaturi de muzica de fundal din bar . Adevarul e ca nu mai suntem in anarhie , unde sa luam ce poftim fara sa ne pese . Nici macar puteri nu avem sa ii putem juca pe degete pe nerozii astia .  
    Macar un lucru e cert eu nu ma ridic de aici pana nu mai beau un rand de pahare . Nu l-am trimis degeaba pe papusel sa aduca inca ceva .
    -Vedem noi ! Suntem femei , ne duce pe noi mintea sa ii aburim cuva si sa plecam fara sa platim.
    Nu e cel mai stralucit plan al meu , dar nu imi intrerup acum asa zisa ”dstractie ” .  Mi s-ar strica tot cheful  , ca atunci cand esti pe punctul sa iti potolesti hormonii si deodata boceste plodul . Din pacate am fost in situatia respectiva , asa ca  nu mai am nervii necesari sa accept ceva de genul asta .
    -Daca nu merge , pot sa il dau  cu capul de masa pe Ken (aluzie la papusa Barbie )
    si putem pleca


    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    Okay, era bine că Macy trecuse de faza de negare și acceptare, dar misandria care reieșea odată cu alcoolul băut mă cam incomoda.
    Dar hai să fim serioși, desigur că voi lua asta drept o glumă și o să-i fiu în continuare alături. La urma urmei, atitudinile de genul ăsta sunt absolut naturale, mai ales după o despărțire nesimțită și trei copchii la bord.
    - Îhâââm. Te cred. Și am privit sugestiv în jur și, culmea, probabil eram eu prea amețită, dar la o primă vedere, cam avea dreptate.
    Și sinceră să fiu, îmi cam surâdea planul ei. Hmm.
    Când fusesem eu ultima dată dornică să joc pe cineva pe degete? Dacă stau să mă gândesc niciodată, deci, puteam să nu mai fac pe justițiarul neînfricat măcar o seară.
    - Bun, așa facem, am rânjit, aplecându-mă puțin atunci când a venit barmanul cu cele dorite, ca să-i las pentru o clipă pe cei de după bar să tragă o simplă privire prin decolteul pe care îl purtam. Noroc? am întrebat apoi, ridicând paharul cu un aer aristocrat.
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate















    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540

    Gestul facut de aceasta nu face decat sa imi provoace o tentativa de zambet in coltul gurii .  Dupa tot ce s-a intamplat a ramas singura care reuseste sa mai scoata asta de la mine , si asta doar pentru ca mi-a ramas alaturi cand credeam ca toti m-au abandonat  . Ce pot sa zic   piticotul asta  roz e ultima faptura ce  poate sa   imi mai ofere  o stare de bine .  Am sa ii raman vesnic datoare pentru ceea ce a facut si face
    , totusi nu am sa admit niciodata lucrurile astea cu voce tare .
    -Noroc !
    Ciocnesc coltul paharului de paharul ei  , urmand  sa    il dau pe gat respectand ritualul sub privirile insistente alea spectatorilor nedoriti .
    Imi trag scaunul mai aproape de ea pentru ai putea sopti la ureche :
    -La cum ai dat startul am putea ridica miza la consumatie gratis plus o sticla la pachet pentru mai tarziu .
    Eu raman la planul B , decat sa stric ceva cu feminitatea degradata pe care o detin o las pe ea sa isi joace cartile . Apoi daca e cazul , ceea ce sper din tot sufletul pot sa dau pe cineva cu capul de bar ori sa ii dau cu scaunul in cap .
    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    După ce am dat shot-ul peste cap și am scos un „ah” sănătos, parcă vrând deodată să înșfac o lămâie cu gura, la cât de usturător era gustul, mi-am arcuit sprâncele în direcția ei, după ce am auzit-o, bineînțeles.
    - Serios? Hmm.
    Și nici nu mi se păruse mare lucru, adică putea fi considerat la urma urmei un accident.
    M-am aplecat din nou după al doilea pahar și fix atunci m-a atins „Ken” pe braț, dăruindu-mi o privire sugestivă.
    - Da, păpușel? am vorbit teatral, prefăcându-mă că am limba împrăștiată prin gură. Țe-i?
    - Nimic, răspunse el. Voiam să vă zic că pot să vă mai dau un rând, știți, așa, din partea casei.
    Și mi-a făcut cu ochiul. Aolo.
    Macy chiar avea dreptate. Și nu puteam să zic că asta nu mă speria. Acum putea prevedea viitorul sau ce?
    - Hmm, m-am întors înspre ea. Țe zici? Primim?
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate

















    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540


    Perfect , functioneaza ! Tipic barbatesc , le arati putina piele  si ii ai la degetul mic .  Nu e greu sa ii citesti . Daca esti femeie si bei mai multicel bag mana-n foc ca majoritatea nu ar face decat sa vrea sa te ameteasca si mai tare  ca sa obtina ce vrea orice mascul a carui activitate sexuala se rezuma la mana dreapta .
    -Eu propun altceva .
    I-am aruncat o privire ascutita papuselului care probabil crede ca a prins oportunitatea de a nu mai fi virgin la cati anisori o avea el . Probabil de  asta s-a angajat ca barman ... sa  prinda si el ceva prada .
    -Daca esti asa bine-voitor ,ne dai o sticla la pachet , ai grija de tot ce s-a consumat pana acum ,iar eu promit ca incerc sa nu iti fac omleta -n panataloni .
    I-am zambit fals , asteptandu-i reactia . Atat de papa-lapte .... Daca se lasa asa usor pentru orice femeie care trece pe aici nu vreau sa ma gandesc cu ce datorie e trecut pe caiet .

    -Eu una m-am plictisit de locul asta infect , cand sunt plictisita nu am rabdare si fac urat . Intreab-o pe bobonica de alaturi daca nu ma crezi .  Iti propun sa te decizi mai repede : scrob sau  faci ce ti-am zis si scapi de noi .
    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    Mi-am ridicat sprâncenele în direcția barmanului, în timp ce în urechea dreaptă îmi cântau amenințările drăguțe ale lui Macy la adresa lui.
    Și am așteptat.
    Câteva secunde.
    Până s-a decis.
    Timp în care se uita de la una la alta.
    La Macy serioasa și la Blix cu aceleași buze țuguiate, vizibil incomodată, dar distrată de împrejurări.
    Și să nu mai zic ce forfotă era în jurul nostru, adică era deja solicitat din mai multe părți și dacă avea să-i apară și șeful și să vadă câți clienți așteaptă... pentru că ce?... ar fi ieșit urât. Cel puțin așa prevedea partea medium din mine. Macy nu era singura cu abilități ascunse.
    - Bine, și-a dat ochii peste cap, cum zici tu. Și s-a dus să ne aducă sticla.
    M-am întors cu maxilarul până la genunchi și m-am uitat la Macy.
    - Bine jucaaat! Și am ridicat palma să o batem.
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate

















    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540


    A fost mai usor decat ma asteptam . Aveam asteptari de scandal sau macar sa iasa cineva cu capul spart de aici , dar se pare ca il duce mintea la ceva pana la urma urmei .
    -Trebuie sa mai jucam putin totusi in alta parte .
    O las cu mana in aer constienta de cate mai avem de facut . I-au sticla de bautura si ma ridic de pe scaun , indtreptandu-ma spre iesire cu Blix taraita dupa mine . Voiam sa le arat degetul din mijloc gorileror si sa strig un mare ”suka blyat” in incercarea mea de iesire dramatica , dar nu ar fi fost o miscare atat   de desteapta avand iin vedere ca acele creaturi sunt mai solide decat noi si suntem depasite numeric .
    -Trebuie sa ne gasim un loc unde sa dormim la noapte . Nu cred ca ai vrea sa dormi din nou in masina .
    Descoperitul  lumii exterioare nu mai pare asa intrigant cand nu ai hartiile alea de guverneaza intreaga existenta a lumii .
    -Ceva idei ?
    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    Am ieșit fără prea mult tam-tam, ceea ce m-a dezamăgit puțin, adică euforica de mine ar fi vrut să-i facă galerie lui Macy în timp ce caftea pe unul de bordură, dar nu aveam ce comenta.
    Probabil așa era mai bine.
    Puțină liniște înainte de furtună...
    - Hmm, i-am zis detașat. Am putea încerca la centrele alea unde sunt oameni fără casă?
    Pauză.
    - Deși cică ne-ar trebui acte...
    Și am oftat. Adică nu aș fi vrut să mă trezesc cu surprize de la cine știe ce dubios peste noapte...
    - Sau am putea căuta vreo casă și să ne strecurăm în ea? Poate găsim și surprize pe acolo.
    În afară de furt și vagabondaj, nu prea vedeam variante, mai ales dacă nu voiam să ne înghesuim oasele iar în mașină. Deși cică dormeai mai bine după o băută zdravănă, indiferent de unde mai stăteai...
    - Sau doar să dormim cu capul sub stele?...
    Încercam și eu... Mda, acum chiar că-mi trebuia o gură din sticla aceea, pe care ea o avea...
    Mă durea capul de la atâta gândit și schimb de informații.
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate



















    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540

    Centre pentru nevoiasi ? Furisat in case ? Desi a doua varianta ar fi fost   distractiva nu mai aveam energia pentru a risca o confruntare cu politia in cazul in care eram prinse .
    -Deci avem de ales intre posibilitatea de a fi violate de cine stie ce nespalat sau sa infundam mititica pentru intrare prin efractie .
    Minunat , oare ce poate fi mai rau ? Spre norocul nostru nu suntem in filme cliseice ca sa inceapa si ploaia .
    Momentan nu aprob nimic , doar stau si  imi fixez privirea pe fetiscana  din fata ochilor mei . Nu stiu daca privirea insistenta pe care o aveam sau nevoia de a gasi o solutie a facut-o sa scoata pe gura si o a treia idee  , dar dintre toate asta parea cea mai buna solutie pe care ne-o permiteam din punct de vedere legal .
    Parea... pana in clipa iin care i-am vazut ochii schimbandu-si pozitia pe sticla de alcool din mana mea  , moment in care mi-a venit o idee .

    -Putem sa o golim si  sa adormim in santuri sau toberoane ... saaau o putem vinde cuiva si cu banii sa inchiriem o camera de hostel .

    Habar nu am de ce i-am dat de ales  , dau vina pe aburii alcoolului  insa poate fi ceva . Asta daca alege a doua varianta si daca gasim un prost sau o ametita care sa vrea sa o cumpere .
    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    - Argh! am scos un sunet de exasperare, cu mâinile-n aer, gândindu-mă că acuși-acuși o să mă trăsnească un fulger, atunci când pomenise de primele idei că nu sunt bune, deși...
    A treia...
    Ugh, așa sacrificiu...
    - Vorbești serios? am pus eu bot de cățeluș, strângând din ea, la fel de gânditoare.
    La urma urmei, suna ca o idee bună, dar dacă am fi putut găsi pe cineva...
    Deși eram pe lângă un bar, nu mi se părea o idee bună să găsim pe cineva pe aici.
    Și nu știu cine ar fi acceptat o sticlă de alcool contracost pentru o cameră...
    - E o idee bună, dar... Hmm. Dacă cineva ne-ar primi la el/ea pentru așa o ofertă? Ce crezi?
    Dar, oricum, nu aici. Adică locul era puhoi de lume beată.
    Și n-am fi vrut să ajungem în preajma cuiva beat, fiindcă cine știe ce fel de intenții ar fi avut. Și poate nu doar cei beți...
    - Încerci tu, apropo? Știi cât de nepersuasivă și ghinionistă pot fi.
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate




















    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540

    Si exploratul lumii s-a transformat in incearca sa supravetuiesti fara bani sau ma rog in general fara orice este necesar . Iesi dintr-un oras blestemat ca sa faci acelasi lucru in exteriorul lui . Doar ca nu ai voie sa ucizi acum ... cat de magnific .
    -Ar putea fi ceva , dar trebuie sa gasim un loc mai placut ca sa gasim o asemenea persoana .
    Dupa cum pot observa , si ea a luat la cunostinta oamenii care sunt manga pe aici . am pornit la pas in incercarea de a ma indeparta de loc si de a gasi un loc mai bun pentru vanat persoane . Da ... am zis bine vanat . Cum altfel se numeste cand cauti o persoana mai slaba de inger pe care o poti prosti ori sa te rimeasca in casa ori sa imi plateasca o camera intr-un amarat de hostel in schimbul unei sticle de alcool care nici nu cred ca valoreaza cat ne este necesar .
    Si mergem si tot mergem si ma apuca toti draci . In starea asta se face dimineata si noi tot o sa cautam o persoana pe starda ca sa ne descotoroseasca de tampenia asta .
    -Ia si bea !
    Deschid sticla iau o inchititura din ea apoi i-o pasez lui Blix
    -Mergem de ceva vreme fara succes e clar ca nu o sa functioneze chestia asta
    , asa ca bea.

    Ma explic asteptand sa ia recipientul cu lichid din mainile mele .
    -Nu am de gand sa ma plimb ca un om al strazii asteptand sa i se faca cuiva mila de
    noi si sa cumpere in cele din urma asta . Daca nu a mers in primele ore sigur nu o sa mearga de acum . O sa o fac ca ”acasa” daca altfel nu se poate

    Aste insemnand ca am sa torturez prima persoana ce imi iese in cale pana cand o sa faca ce ii zic . Dat fiind ca oamenii de aici nu sunt asa pregatiti pentru asa ceva ca cei din orasul de unde am venit nu am sa am prea mult de lucru .
    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    Chiar mă gândeam ce e de făcut, având în vedere starea lui Macy, dar și pe a mea...
    Am oftat rănunchial.
    Fără sorți de izbândă mai puteam fi de când am plecat din orașul ăla blestemat... Simt că toată karma adunată pe mine-și face efectul asupra amândurora.
    Am luat și eu o gură sănătoasă din sticlă, simțind cum îmi pulsează picioarele de la atâta mers, moment în care am realizat...
    - Hmm, dar mașina? O lăsăm în parcare acolo? Off, și am băut...
    M-am mohorât posacă, privind în jur și sperând să ne amintim chestiile făcute dimineață și calea întoarsă până la mașină. Până când am observat un gard mare și abandonat. Probabil ajunsesem la periferie.
    Așa că n-am mai așteptat și l-am sărit, privind după Macy și făcându-i semn să mă urmeze, mai strigând în repetate rânduri. Părea cât de cât okay, iar dacă aveam să dăm peste vagabonzi, ei bine... Nu ne încadram în aceeași categorie? Plus că Macy spusese că vrea să se ia la bătaie cu cineva, deci asta ar fi fost ocazia perfectă. Doi în unu.
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate






















    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540

    Masina ? Da ... nu ma intorc in conserva aia pe roti nici moarta , nici macar semimoarta . Am pufnit exasperata cand am realizat ca mergeam in prostie fara nici un rezultat .  Saraca rozalie .... cred ca e franta .
    Nici bine nu ma  intorc sa vad daca mai rezista sau nu  , ca o vad cocotata pe un gard .   Te rog nu imi spune ca e asa de obosita inca a sarit gardul cimitirului .  Off copila .... ce ma fac cu ea . Da-mi rabdare Doamne ca daca imi dai forta ma strag de gat . Da , pe mine ma strang de gat , ca ea nu are nici  o vina .
    -Blix , pentru numele  lui  taicamiu , cand am zis sa cautam un loc unde sa dormim , nu ma refeream la somnul de veci !
    Ma cocot pe gard , incercand sa o prind din urma . Pana la urma plimatul prin cimitir la ora asta nu e  ceva ce nu am mai facut .  De ce imi apare acum in minte imaginea  noastra dormind in cosciuge ci imbratiate de schelete ? Alcoolul in exces nu a fost o idee asa buna , daca ma gandesc acum .
    Hai sa parasim orasul ! Yey ! O sa fie distractiv ! Cine naiba a venit cu ideea asta ,  ca ii scot ochii . O ... stai aia am fost eu .
    -Stai mai incet  , altfel am sa vars in ghiveciul ”Doamnei Petunia  nascuta in 1964- decedata in 2003”!
    Nu stiu daca considera asta o gluma , eu nu glumeam  desi m-a bufnit un ras  isteric  dupa ce am citit datele . Ma intreb daca taicamiu o cunoaste .... oare o fi pus-o sa dea cu matura pe langa cazanul cu smoala ?
    Gata ! Trebuie sa ma focusez ! Pana la urma urmei nu a fost asa mult alcool , altfel ma lua de  cand am iesit din bar nu ?Ce dracu ?Dracu .... iar incep sa rad ca o nebuna care a evadat de la ospiciu .
    hippient
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 13
    Data de inscriere : 19/04/2020
    Varsta : 24
    Localizare : nirvana
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : everything
    hippient
    Membru

    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo3_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo7_250[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_omxyeiOgFw1stbtuyo4_250

    ˢʰᵉ ᵈᵒᵉˢ ᶰᵒᵗ ᵏᶰᵒʷ ʷʰᵃᵗ ˢʰᵉ ᶤˢ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ - BLIX MERTENS - ᵃᶰᵈ ᵐᵃᶰʸ ᵒᵗʰᵉʳ ᶠᵒʳᵍᵒᵗᵗᵉᶰ ᶰᵃᵐᵉˢ


    Nu știam ce e așa de râs, dar am început să râd împreună cu Macy, deși n-aveam habar nici măcar cum ajunsesem acolo și de ce ne holbam la morminte.
    - Okay, deci râzi din cauza Petunei sau pentru că te-ai multiplicat mai ceva ca Naruto? Ai clonee, nu-i corect!! Vreau și euu!
    Cuvintele ieșeau precum o masă gelatinoasă din gura mea, de abia formate, extrem de omogene și vâscoase. Pe scurt, de abia puteam să-mi mișc limba și să rostesc ceva, pentru că parcă mi se încleștase fața și era extrem de grea.
    - Oare o fi comod pe aici?
    Și buf, fundul poponeț pe un sicriu de marmură super rece. Cred că aveam să mă fac și eu statuie de marmură în felul ăsta.
    - Sau să ne întoarcem? Hmm...
    Acum și pleoapele mi-erau grele...
    - Tu ce zici... am căscat... Macy? De ce se învârtea în cinci colțuri deodată acum?
    Skyline Devine
    Sex : feminin
    Zodiac : Capricorn
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 456
    Data de inscriere : 22/06/2019
    Varsta : 23
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL
    Skyline Devine
    Membru

    Macy Kate














    Society is sucking on your dick & since I got a pussy I’m a bitch
    ...
    If I have to be imma be that bitch


    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q49Gdj1w3s4vb_500[ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q1xHmD1w3s4vb_500
    [ʜɪᴘᴘɪᴇɴᴛ x ᴇʟʟʏ] ʙʀᴏᴋᴇɴ ᴄʜᴀɪɴs Tumblr_pi90q2KM5l1w3s4vb_540


    -Comod? Vrei sa racesti si dupa sa te am pe cap si nu stii cum sa faci asta  ?
    Suna egoist , dar in lumea asta nu merge cu  furatul medicamentelor din farmacii , sau aparutul prin minune a unui bol de ambrozie sa iti treaca toate cele ... posibil ajuta si la potolitul poftelor carnale ca altfel nu imi explic anumite chestii .
    De ce la betie trebuie sa te gandesti la trecut mereu ?De ce trebuie sa iti pui intrebari de genu ?  
    Ma rog , revenind la realitate , nu stiu daca mi-a raspuns la intrebare insa in fata ochilor vad doar o Blix adormita pe un cavou . Se pare ca poti scoate pe cineva dintr-un oras blestemat , dar nu si orasul din acea persoana .
    As fi facut  un gest dragut ca in filme , sa o invelesc cu ceva dar nu aveam cu ce , iar sa trag capacul de la cavoul vecin peste ea mai mult ca sigur se punea si la tentativa de omor si la profanare de morminte .
    - Am ajuns din nou sa dormim in cimitire ... dupa o casnicie esuata si trei plozi care te reneaga  nu pot sa zic ca e chiar cel mai rau lucru la care ma asteptam
    Mormai impingand-o putin  , pentru a putea sa imi fac loc langa ea . O iau in brate ca sa mai  compensez din lipsa unei paturi  si imi inchid ochii  atipind aproape instant , propabil de la drumul lung in combinatie cu alcoolul consumat .
    Cine stie ce ne rezerva urmatoarea zi ...




    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 29 Mar - 1:55:08