RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.
RPG Anime Romania
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeAstazi la 0:29:23 Scris de sarah chan

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeIeri la 21:58:27 Scris de Weed Maker

» [ RPG +안아 ] Rusia vs Italia
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeIeri la 15:43:31 Scris de Crystal Snow

» [RPG + Skyline] Paint those sounds
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeIeri la 15:41:12 Scris de Crystal Snow

» [RPG + Kahlan] My precious Omega
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeIeri la 15:32:48 Scris de Crystal Snow

» Eu intreb, tu raspunzi
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeSam 19 Sept - 23:54:56 Scris de Weed Maker

» Yaoi vs Yuri
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeSam 19 Sept - 9:55:15 Scris de Weed Maker

» Salut, again?
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeSam 19 Sept - 9:52:20 Scris de Weed Maker

» [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori
Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeVin 18 Sept - 16:53:19 Scris de kurosense

Reguli pentru aceasta sectiune

In jos 
AutorMesaj
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

Sex : feminin
Zodiac : Sagetator
Zodiac chinezesc : Caine
Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Lumea mea, numai a mea
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

Reguli pentru aceasta sectiune Empty
MesajSubiect: Reguli pentru aceasta sectiune   Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeSam 14 Ian - 19:22:15

Pentru aceasta categorie am venit cu cateva reguli care nu cred ca sunt foarte grele:
1. Cand va inscrieti postati la rubrica Bun Venit!
2. Sunteti rugati sa va deschideti un topic unde sa va prezentati mai detaliat, sau cum doriti, si sa faceti cunostinta cu ceilalti useri

Smile! It's free!
Reguli pentru aceasta sectiune Ixvbjo
Sus In jos
https://rpganimeromania.forumgratuit.ro

Reguli pentru aceasta sectiune
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: Bun venit! :: Sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: