RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.
RPG Anime Romania
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Eu intreb, tu raspunzi
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeAstazi la 20:20:06 Scris de Alastor

» Aresteaza userul de mai sus
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeAstazi la 20:15:20 Scris de Alastor

» Cine comenteaza ultimul castiga!
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeAstazi la 16:15:17 Scris de Ravic

» Cine urmeaza?
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeAstazi la 16:14:18 Scris de Ravic

» Halloween
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeAstazi la 12:22:42 Scris de Weed Maker

» [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeIeri la 17:40:35 Scris de kurosense

» La multi ani Kahlan!
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeMier 21 Oct - 20:27:33 Scris de Elena

» Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeMier 21 Oct - 16:24:38 Scris de sarah chan

» [RPG + Sarah-chan] – Can you be my Alpha?
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeJoi 15 Oct - 23:18:26 Scris de Elena

Afilieri
Recent Members
See more

Reguli pentru aceasta sectiune

In jos 
AutorMesaj
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

Sex : feminin
Zodiac : Sagetator
Zodiac chinezesc : Caine
Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Lumea mea, numai a mea
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

reguli - Reguli pentru aceasta sectiune Empty
MesajSubiect: Reguli pentru aceasta sectiune   reguli - Reguli pentru aceasta sectiune I_icon_minitimeSam 14 Ian - 19:22:15

Pentru aceasta categorie am venit cu cateva reguli care nu cred ca sunt foarte grele:
1. Cand va inscrieti postati la rubrica Bun Venit!
2. Sunteti rugati sa va deschideti un topic unde sa va prezentati mai detaliat, sau cum doriti, si sa faceti cunostinta cu ceilalti useri

Smile! It's free!
reguli - Reguli pentru aceasta sectiune Ixvbjo
Sus In jos
https://rpganimeromania.forumgratuit.ro

Reguli pentru aceasta sectiune
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: Bun venit! :: Sa ne cunoastem!-
Mergi direct la: