RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Câinele meu(yaoi) EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Câinele meu(yaoi) EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Câinele meu(yaoi)

    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╗

    Câinele meu(yaoi)

    Câinele meu(yaoi) Tumblr_n13m8w2Fa41t19jpho1_500

    ---------------------------------------------------------------------
    Idee inspirată dintr-un fost RPG. Yuu,zânul magic,este zânul protector al celei cu nume de Lena,tânăra locuiește cu mătușa sa Madame într-un conac din Anglia,iar Yagami este copilul adoptat al Madamei,ce are rolul de-ai îndeplini dorințele Lenei.
    Cei doi,Yagami și Yuu,se află într-un conflict cu scopul de-ași recunoaște virtuțiile în fața Lenei ,Madamei și a celorlalți frați,până ce scopul lor devine altul și formează o legătură. End. :]]

    Pufo,la scris!
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    Ochelari de moda veche. Normal ca arat bine pana si cu ei doar ca ceilalti sunt orbi si nu pot vedea asta.
    Imi fac rugaciuni catre toti sfintii care ii stiu plus aia inventati de mine sa nu intre cineva peste mine in living ca sa citesc revista asta linistit. Revista de femei (care au mai multe probleme decat cartile de matematica). Trebuie sa recunosc, pana si cei perfecti ca mine au nevoie de ajutoare precum aceste reviste. Chiar daca trei sferturi din revista sunt cure de slabit, restul cuprinsul si nu stiu ce tombola.    
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Eram liniștit,tocmai ce m-am trezit și m-am dus prin living să văd dacă era cineva. Yagami...nu știu ce citea p-acolo ,dar părea extrem de dubios. Mă furișez în spatele canapelei ,să văd ce face.
    Citea un articol despre tampoane. Ce dracu' ?
    - Bă, faci pe tine noaptea sau cum ? Îl întreb din senin.
    avatar
    Vizitator
    [center]Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    Tresar la auzul vocii de-a dreptul "incantatoare" a lui Yuu.
    - Pe langa ca esti enervant te mai si teleportezi in spatele meu, intrebandu-ma de pampers pentru astea de inca se cred bebelusi.
    Dau la urmatoarea pagina pentru a nu ma mai uita la chestiile alea de bebelusi mai in varsta. Aveau un nume asemanator cu tomapan, dar tot pampers sunt.
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    - Tu ești bebelul în toată chestia asta,bebe. Îi ciufulesc părul,să-l mai enervez nițel. După văd cum dă pagina și nimerește la un articol cu lenjerie intimă. Nu mă uit la balcoane..nu mă uit la balcoane!- îmi repet în minte disperat.
    - De ce dracu' citești așa ceva? Te interesează?
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    - Nu sunt un bebe si lasa-mi parul in pace. Ia mult sa il fac asa bine. spun pe un ton nervos catre el.
    Macar o zi sa nu ii mai vad mutra aia.
    Ma uit peste articolul la care am dat pagina, dupa la Yuu care se uita fara sa realizeze la forme, dandu-i peste cap cu revista.
    - Pe tine te intereseaza mai mult, vad. Nu impart revista cu tine. Cine stie cu ce mi-o patezi dupa.  


    Ultima editare efectuata de catre Nezura in Joi 9 Iul - 13:45:32, editata de 1 ori
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    - E la fel ca și după ce te-ai trezit. Comentez,dându-mi ochii peste cap leneș.
    Mă trezesc că-mi dă cu revista peste cap și îmi venea să sar peste el și sa-l bat.
    - Era să zic eu acum cu ce ți-o pătez. Dă revista încoa' ! Mă zbat eu să-i iau revista,dar era prea al dracu' ca să stea locului.
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    - Cu siguranta.. Tot e mai frumos decat al tau.
    Vad cum incearca sa imi ia revista din mana si incep sa ma agit
    - Nu ti-o dau cu una cu doua. zic, scotand limba a el si aruncand revista pe jos.
    Si ce ar vrea sa faca cu ea, oricum? Are nevoie de tomapane dinacelea mai ieftine, cred.

    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Ăsta-i mai prost ca mine,pe cuvântul meu. De ce ar arunca revista pe jos?
    Mă ridic cumva pe spătarul canapelei și sar după revistă,direct peste ea. Mă cutremur știind că de la săritură mi s-au zguduit toate intestinele posibile.
    - Tuți..norocul tău,Yaga..Nici nu mai puteam să vorbesc.
    avatar
    Vizitator
    [center]Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    Sar pe spatele lui luand revista. Macar are bani de haine pufoase sa iti fie mare confortul cand te asezi pe el.
    - Tot nu o ai, prost ca noptiera.
    Cred ca era noaptea. N-am invatat asa la spart seminte, nu stiu.
    De la cei de alaturi a inceput sa se auda muzica populara. E micul dejun la ei cred.


    Ultima editare efectuata de catre Nezura in Joi 9 Iul - 14:14:05, editata de 3 ori
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Când sare și ăsta peste mine ,simt deja cum rămân fără suflu . Bine că nu mă provoca la "spune unchiul" că deja eram mort.
    - Dă-te ,mă,jos de pe mine. Cântărești cât un elefant,boule! Urlu la el,iar ca atmosfera să fie una și mai bună o început și muzica populară de la vecinu'.
    Să-i ia dracu' pe toți că io mor aici ,bă!
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    Ma dau jos de pe el doar ca sa nu ajung un criminal, desi iritat de cuvintele spuse.
    - NU SUNT OBEZ
    Ii trag o palma peste fata, incercand sa il satur din a imi mai spune asa. Si daca m-am ingrasat, oricum am gasit o cura buna in revista aia.  
    Macar tipetele lui mergeau pe beat, trebuia sa stau mai mult pe el. Regret..
    - Acum ridica-te sa nu prinda podeaua bacteriile tale.
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
    Ați simțit vreodată nevoia să jumuliți creerii cuiva? Eu vreau să-i jumulesc creerii tipului ăsta mai mult ca orice. Al dracu' de țăran,mai dă și în mine.
    Mă simt ca un dobitoc mort,dar sar peste el și-l trântesc la pământ,ținându-l strâns de umeri.
    - Tu ai mai multe bacterii ca un cal. Șterg podeaua cu tine,prostule! Mă iau eu de el cam nervos.Io-s șeful aici , așa mi-a zis mama .
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) 2lngu4p


    Inchid ochii pentru putin timp, inghitind in sec.
    - Macar eu nu sunt ala care sta deasupra unui baiat si il mai si tine de umeri. Si mai mare prost esti tu.
    Ma zbat sa scap, dar in zadar. Inainte parca era paralizat, acum e mare rege la ciori. Tocmai incepuse melodia populara favorita a lui Madame, pacat ca nu o pot vedea acum dansand-o in camera ei pentru ca cineva vrea sa ma foloseasca drept carpa sa stearga podeaua.
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    ● Yuu  Masayuki ●
    Câinele meu(yaoi) Shin-Game-amnesia-E3-82-A2-E3-83-A0-E3-83-8D-E3-82-B7-E3-82-A2-34474407-480-272

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
    Îmi încleștez maxilarul automat,mâncându-l din privirea mea sfidătoare și iritată.
    - Doar...mai taci! Mă răstesc la el,oftând la sfârșit .E un mare neghiob-idiot-enervant-handicapat-ciumos-etc pe care nu-l mai suport și l-aș da să-l mănânce câinii.
    - O să te arunc pe geam dacă mai comentezi!
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro9_250
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro3_250


    Si cand Yuu ma strangea mai tare ca e mare nervos el incepuse "Marie si marioara". Tare voiam sa ma ridic sa dansez. Nu valsul ala de ma ruga Lena.
    Continua sa stea pe mine. Ii place din moment ce nu se da jos.  Ma inrosesc, realizand la ce incepeam sa ma gandesc. Asta imi va cauza cosmaruri.
    - Daca vrei sa ma arunci, trebuie sa te dai jos de pe mine, idiotule. ma incrunt la el
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    Yuu  Masayuki

    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mhm4b6JY1f1rbv6hmo2_250 Câinele meu(yaoi) Tumblr_miot9mZSvi1rskmo9o4_250

    Lui chiar îi plăcea să-mi pună răbdările prețioase la încercare,mai era și muzica aia idioată,plus faptul că nu tăcea din gură orice aș încercă să fac. Mă ridic de pe el,apoi îl trag de mână forțându-l să se ridice și el,după care îi ridic trupul de jos și-l pun pe umerii mei,o facem și p-asta.
    Mă îndrept spre fereastră ,ca să-l arunc.
    - Sper că știi să zbori,maimuță.Rânjesc mulțumit.
    avatar
    Vizitator
    Yagami Sato 八神 佐藤

    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro9_250
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro3_250


    Nici macar nu si-a dat seama ca eu ma gandeam la alte lucruri. Bine pentru mine, rau pentru viitoarea lui femeie.. Va avea una?
    Tot eu am un ranjet mai frumos ca al lui.
    - Stii ca suntem la parter, nu? zic, posibil, distrugandu-i toata satisfactia
    Muzica populara se opreste. N-o opreau asa repede daca nu incepea sa ploua. Rugaciunile satenului se implinesc. Daca o sa ma arunce o sa ma aleg cu o durere in dos si niste haine ude.
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    Yuu  Masayuki
    ╔━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╗
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mhm4b6JY1f1rbv6hmo2_250 Câinele meu(yaoi) Tumblr_miot9mZSvi1rskmo9o4_250
    ╚━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╝

    Omul ăsta...de ce există?Parcă și Măseluță e mai agreabil ca el..de fapt,nu.Măseluță e un exemplu cu mult mai prost.
    Îi dau drumul din mâinile mele,lăsându-l să se lovească cu moaca de podea.
    - Stăpâna Lena trebuie să se trezească. Mișcă și ajută-mă să fac cafeaua,patrupedule .

    avatar
    Vizitator

    Yagami Sato 八神 佐藤



    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro9_250
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro3_250


    As parasi conacul numai sa nu ii vad mutra.
    Iau o oglinda si ma uit la cucuiul care mi l-a facut un tantalau. Dar eu sunt frumos si cu gigantul asta pe frunte.
    Ma duc in bucatarie si ii dau un bobarnac.
    - Razbunare.. ma uit la el, apoi la caniile de cafea, iar la el, spunand Nu poti doar sa iti scoti bagheta aia magica din.. ahem.. si sa faci o cafea fermecata fara sa ne mai chinuim?!
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    Yuu  Masayuki
    ╔━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╗
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mhm4b6JY1f1rbv6hmo2_250 Câinele meu(yaoi) Tumblr_miot9mZSvi1rskmo9o4_250
    ╚━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╝

    Să-mi bag picioarele în el de Yagami prost și idiot care s-a gândit să-mi mai dea un bobârnac după tot ce-a făcut până acum ,bănuiesc că trebuia să-l dau cu capul de asalt ,poate în felul ăsta se mai calma sau îi veneau mințile în locul în care trebuie━creierul său inexistent,din nefericire.
    Mă uit la el sceptic și încep să râd și de la nervi ,de la mai multe.
    - Eu nu sunt d-ăla ieftin precum mă crezi,magia mea se găsește până și în degetul meu  mic de la picior,dar n-o să mă apuc să-mi irosesc din energie pentru prostia ta de lene . Plus că,dacă nu faci nimic, te spun Madamei să te arunce în curte.

    avatar
    Vizitator

    Yagami Sato 八神 佐藤






    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro9_250
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro3_250

    A inceput sa rada.. dintr-o data. Pe langa toate chestiile alea, mai e si un psihopat?
    Oftez, iau iute un pahar si il umplu cu apa, aruncand apa in el.
    - Tu tot cu gandul la tampoanele alea esti, sac de magie. Am irosit apa buna de baut pe el. Totusi, daca ma uit la el nu am o priveliste rea.
    Imi trag o palma. Nu merita sa te gandesti la prosti in sensul ala.
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    Yuu  Masayuki
    ╔━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╗
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mhm4b6JY1f1rbv6hmo2_250 Câinele meu(yaoi) Tumblr_miot9mZSvi1rskmo9o4_250
    ╚━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╝

    Să mor dacă i-am înțeles de data aceasta gestul.E debil total și regret acum că nu suntem la etaj,voiam să-l arunc de la geam și să scap odată de patrupedul ăsta afurisit.
    - Mori!Tu chiar îți dorești să fii bătut,nu glumă.Îl apuc violet de gulerul cămășii,îmi venea să-i dau acum un cap în gură.
    avatar
    Vizitator

    Yagami Sato 八神 佐藤




    -:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:-:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:-

    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro9_250 Câinele meu(yaoi) Tumblr_mvapnvHYmJ1snox6ro3_250

    -:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:-:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:-

    Nu inteleg ce il deranjeaza. Arata mai bine asa. Opera mea si a paharului plin cu apa. Sacul plin de magie al lui Mos Craciun se transforma intr-un sac de nervi.

    - Da-mi drumul la camasa.. Te rog!
    Era prima data cand ii spuneam lui "Te rog!". Tin mult la camasa asta. Sa mi-o rupa si ii pun lesa ca tot are zgarda, dupa il trag de ea toata ziua.
    Pe camasa scrie "Made in China", o firma foarte populara din cate am vazut. Si acum trebuie sa o spal ca a pus Yuu mana pe ea.
    xZoe
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 08/07/2015
    Varsta : 24
    xZoe
    Membru
    Yuu  Masayuki
    ╔━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╗
    Câinele meu(yaoi) Tumblr_mhm4b6JY1f1rbv6hmo2_250 Câinele meu(yaoi) Tumblr_miot9mZSvi1rskmo9o4_250
    ╚━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╝

    Era al dracului de frustrant tipu' ăsta.Cu ce-am greșit să mi se bage pe gât un handicapat ca el?Cu ce?Am fost un om bun:câinii și pisicile pe care le găseam pe stradă le băgam pe neașteptate la oameni în casă,ca și cadoul de Sfântul Valentin,nu aruncam guma de mestecat pe stradă,o lipeam de bănci,ca nimeni să nu rămână lipit de asfalt din cauza mea,nu vorbeam vulgar cu mine,decât cu cei din jur,făceam gesturi caritabile: investeam în bancă câte 50 de bani în fiecare lună,ca pe viitor să-mi cumpăr o periuță nouă de dinți.
    - Roagă-mă mai frumos.Rânjesc eu.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Joi 28 Mar - 18:21:02