RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
-Paradoxul gemenilor- EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
-Paradoxul gemenilor- EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    -Paradoxul gemenilor-

    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 



    D e s c r i e r e

    Dupa ce Jeff a uita de ziua de nastere a iubitului sau Josh, acesta trebuie neaparat sa se revanseze intr-un fel fata de el asa ca este nevoit sa mearga la ziua de nastere a fratelui geaman a iubitului sau, Jess.


    P e r s o a n j e

    Nume:Jeff
    Varsta:19
    Status: Rich
    -Paradoxul gemenilor- 3310y0y

    Gemenii:
    Nume:Josh si Jess
    Varsta:17
    Status:Normal
    -Paradoxul gemenilor- Large

    S T A R T

    Jeff

    Ma privesc in oglinda incercand sa imi dau seama daca mai am nevoie sa ma mai aranjez putin, cum ieri am uitat de ziua iubitului meu astazi trebuie sa il fac sa se simta exact asa cum isi doreste si sa arat cat de cat perfect pentru el.

    Inca de ieri m-am tot chinuit sa ii caut un cadou potrivit si singurul lucru la care m-am gandit a fost sa ii cumpar un apartament luxos mai aproape de mine. Cred ca e mai mult cadoul meu pentru ca asa o sa ajung mai repede la el, sper totusi sa ii placa si lui. Cum nu mi-a spus pana acum ca are un frate nu am stiu ce sa ii cumpar asa ca i-am luat un ceas destul de scump. Un cadou banal, dar fiind baiat cred ca e ceva obisnuit sa primeasca un ceas de mana.

    Dupa ce m-am pregatit cu totul am iesit din apartamentul meu, urcand in masina mea rosie decapotabila si plecand spre club. La inceput am crezut ca am intrziat,dar se pare ca nu m-am facut asteptat din fericire pentru mine Josh inca nu aparuse. Pentru un moment credeam ca voi intarzia, nu stiu ce m-as fi facut daca Josh se supara din nou pe mine chiar il iubes ccu adevarat nu cred ca voi mai gasi pe cienva ca el. Am stat in fata clubului "Red Desire" asteptandu-mi iubitul si pe fratele sau.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Eram cu fratele meu in taxi-ul ce ne va duce spre clubul pe care il rezervasem special pentru noaptea asta. Doar pentru ca ziua mea de nastere de ieri s-a dovedit a fi un esec datorita iubitului meu ''drag'' asta nu insemna ca fratele meu nu trebuia sa se bucure si sa petreaca. Eram inca suparat pentru ca Jeff a uitat, arata el bine dar era un bleg! Poate de aia il strig si ''Plu Plu'' ? In fine, oricum trebuia sa fac pe botosul cand vom ajunge ca sa se revanseze pentru ca uitase de ziua mea. Era ciudat ca doi frati gemeni sa fie nascuti in zile diferite nu? totusi nu ma deranja, macar asa stiam ca amandoi suntem speciali si de cele mai multe ori combinam cele doua zile de nastere intr-una singura, petrecand doua zile pline dar nu si in acest an cand ieri a fost cea mai plictisitoare zi! M-am tot gudurat pe langa ''my Plu Plu'' dar tot nu a indraznit si el sa-mi dea macar un amarat de ceas Rolex acolo!
    Totusi aveam planuri mari pentru noaptea asta ca sa-l fac pe Jeff sa nu mai uite dar mai intai trebuia sa ajungem la club. Dupa ce masina a oprit, i-am platit soferului ca Jeff care se afla in fata clubului era cam chior si nu ne vazuse ca sa vina sa ne plateasca iar apoi am iesit si eu si fratele meu din masina. Cu exceptia hainelor de pe noi, eram chiar identici ai putea spune! Heh, sa vedem daca iubitul meu e in stare sa-si dea seama care e care.
    L-am tras pe fratele meu de mana iar apoi am venit in fata lui ca sa-i atragem atentia fara sa spun nimic vrand sa-i vad mai intai reactia, nu-i spusesem pana acum ca am un frate geaman.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess

    -Paradoxul gemenilor- Kdsarm
    Priveam plictisit pe geamul taxiului care avea să ne ducă la destinaţia unde din nefericire va avea loc ziua mea.Pur şi simplu vreau să nu stau cu nimeni,să fiu singur şi să citesc o carte bună în colţul camerei,cu o pătură pe mine,nederanjat de nimeni.Din păcate,acest lucru nu prea este posibil,deoarece fratele meu tinde în fiecare an să-mi ţin şi eu ziua sau chiar să ni le combinăm.Urăsc petrecerile,îi urăsc pe toţi,vreau acasă!Imediat ce am ajuns,fratele meu m-a luat de mână şi am ieşit din taxi,mergând spre acel club.Nu puteam să-mi ţin ziua acasă cu o salată un pahar de suc şi o carte?Era cel mai frumos cadou pentru mine.Mi-am ţinut capu plecat tot lungul drumului,chiar şi când am ajuns şi l-am văzutpe iubitul fratelui meu.Abia aştept să intrăm în club,la etaj sunt camere,o să merg într-una şi o să citesc,doar nu degeaba mi-am ascuns cărţile după bar când am rezervat locul.I-am dat drumul la mână şi am mers înainte,vreau să fiu liniştit.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    J e f f
    Ma uitam in stanga si in dreapta dupa Josh si tot nu il vedeam, ma intreb daca mai vine. Cred ca as putea sa il mai astept o ora.

    Totusi din fericire nu a fost nevoie se pare ca el si fratele lui geaman si-au facut aparitia amandoi. Nu am stitu niciodata ca are un frate geaman asta chiar ma surprinde. Ramasesem aproape cu gura cascata si clipeam din ce in ce mai des incercand sa procesez ce se intampla.

    Desi ne stim deja de ceva timp parca nu stiu nimic despre el, ma intreb de ce nu mi-a vorbit niciodata de fratele lui geaman?

    Unul dintre cei doi pentru ca trebuie sa recunosc nu stiam care e care, a mers inainte fara sa imi spuna nimic si dupa atitudinea sa nu prea pare ca doreste sa fie aici, nu cred ca e Josh al meu o sa merg pe intuitie, m-am dus langa celalalt ce a ramas in urma care sper sa fie iubitul meu.

    -Am crezut ca nu mai vi... spun eu si il iau usor de mana. Cred ca e Josh al meu as recunoaste atingerea asta de mana calda si parca rece in acelasi timp, niciodata nu stiu la ce se gandeste.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    M-am uitat atent la el sa vad ce face, dupa cum ma asteptam nu prea reusise sa ne deosebeasca, totusi a dat cu banul, vazand ca fratele meu deja o ia ca titirezul in fata a venit spre mine apucandu-ma de mana de parca mai eram pe vremea bunicilor care se plimbau prin parc tinandu-se de mini si lingand inghetat. Pai ori ma saruta ori ce naiba facea? Desii eram impreuna de sase luni tot nu-mi venea sa cred cat de bleg putea fi uneori, odata la un targ, un tip a incercat sa-l fraiereasca cu nu stiu ce piatra de pe luna si el mai sa inghita galusca daca nu eram eu sa-i zic ca piatra aia de defapt din parcare.
    Metinandu-mi aceeasi moaca botoasa am inceput sa-i vorbesc.
    -Mda, e ziua fratelui meu, trebuia sa vin, spun fara a-i raspunde in vreun fel la stransoarea mainii, el o tinea in timp ce eu eram moale ca o gelatina plictisita.
    -Hai sa mergem pana nu pateste Jess ceva, spun luand-o inainte.
    Imi iubeam fratele dar la ce caractere diferite aveam stiam ca era posibil sa faca vreo boacana. Cine naiba mai vine in club cu carti?! Bine ca i le-am ascuns pe toate care voia sa le lase in bar atunci cand am facut rezervarea, asa va trebui sa stea cu noi si sa se distreze...dar mai intai sa se revanseze ''baka'' asta! Desii arata al dracului de bine si la prima vedere ai fi zis ca e cine stie ce satanist cool, era numai gura de el, off! Dar, avea bani omul asa ca nu era tocmai de lepadat, heh.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    -Paradoxul gemenilor- Kdsarm

    Imediat ce am ajuns,am şi zbughit-o în club în locul în care mi-am ascuns preţioasele cărţi.Când am dat toate paharele acelea imaculate la o parte ca să văd dacă paharele mele sunt încă acolo,am observat că...unde-au dispărut?De ce nu sunt aici?Afurisitul meu frate cred că a aflat şi a preferat să le ascundă doar ca să petrec timp cu ei.Ştie doar că urăsc genul ăsta de petreceri şi mai şi spune că ţine la mine.Dacă chiar ar fi ţinut la mine,m-ar fi lăsat în pana mea acasă cu cărticica mea şi cu ceaiul meu în pace.M-am aşezat dezamăgit la bar şi mi-am pus nişte suc de portocale.Măcar atât bine că avem,am cu ce să-mi dreg glasul în afară de toate acele băuturi.Am observat că Jess venea cu iubită-su de mână aşa că am făcut cu mâna să vină spre mine.
    -Unde-mi sunt cărţile?Mersi mult că nici măcar una nu mi-ai lăsat.spun,punând un bot aidoma unui copil de 5 ani căruia i se fură jucăria.Caracterul meu nătăfleţ şi calm cred că e de vină,şi totuşi dintre noi eu sunt cel care gândeşte cel mai mult şi cel mai logic când vine vorba de situaţii complicate,dar şi cel care le găseşte rezolvările,că dacă ar fi după Josh,am sări cu parapanta de la etajul nouă şi am cădea cică într-un camion cu saltele.Cred că-l las să se uite prea mult la filme,chiar dacă nu eu ar trebui să-l las deoarece e mai mare.cu o zi,dar contează.
    -Sper să te bucuri de petrecere,că eu unul nu cred c-am s-o fac.spun din nou pe acelaşi ton plictisit,privind în jur lumea care-ncepe să se-adune.Bineînţeles,iar a chemat şatra,de parcă facem baieram.Bine,mai mult prietenii săi,ai mei sunt cei de la cluburile de şah,de lectură sau chiar gamerii,deşi nu neg că nu m-aş înţelege cu toţi,dar când îmi aleg prietenii,caut să avem multe puncte comune ca să şi avem ce discuta,nu doar să ne uităm unii la alţii în van.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    J E F F

    Avand in vedere modul cum a plecat de langa mine si nici macar nu m-a tinut de mana cred ca inca e suparat pe mine, chiar nu stiu ce trebuie sa fac ca sa il impac. Nu imi place cand e rece cu mine am simt atat de trist parca mi se sfasie inima stiind ca e suparat nici sa il sarut nu imi vine parca am impresie ca se supara pe mine si ma respinge. Cel mai rau lucru ar fi sa ma respinga as fi teribil de demoralizat as intra in depresie cu siguranta, il iubesc prea mult ca sa traiesc fara el.

    Intarti in club ne-am dus la fratele sau care parea destul de suparat ca nu poate citi in loc sa petreca. Ce om normal nu vrea sa petreaca?Nu inteleg, sunt diferiti rau de tot sau cel putin asa pare la prima vedere.

    -Eu sunt Jeff, la multi ani! Ii zambesc celulalt geaman si ii pun cutia de cadou frumos in pachetata unde se afla ceasul in fata sa la bar.

    Nici macar nu stiam cum il cheama, Josh nu mi-a vorbit niciodata despre el.Imeidat dupa aceea mi-am intors toata atentia catre Josh dandu-i si lui o cutie mai mica in care se aflau cheiile de la nou apartament.

    -Asta e pentru tine, scuze de intarziere. Spun eu putin rosu in obraz pentru ca imi era jena de gresala pe care o facusem. Sper ca ma poate ierta.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Se pare ca Plu Plu al meu se simte usor vinovat, foarte bine! avea si trebuia! Te invat eu minte sa mai uiti de ziua mea, hm! De la Craciun ti-am tot apropo-uri in prvinta a ceea ce as vrea dar daca omul nu-ti zice in fata...
    -Jess, invata si tu sa te distrezi, pe bune acum! spun oftand atunci cand fratele meu incepuse sa mi se planga ca nu mai are ce sa citeasca si ca nu se distreaza, off!
    Speram ca darul pe care il puse Jeff in fata sa-l mai inveseleasca. Ceee? el primeste cadou si eu nu??
    Dar se pare ca Plu Plu imi daduse si mie ceva, mult mai micut decat ii daduse lui Jeff. Daca nu l-as cunoaste as fi zis ca e un prezervativ, totusi el nu era genul. Sa fie oare un inel? la cat de indragostit era asta de mine nu m-ar mira! Speram sa fie scump, sigur voi lua ceva bani daca il vand. M-am grabit repede sa deschid cutia trezindu-ma cu niste chei, ohh Doamne, nu-mi spune...stai, nu era o masina! Nu aveam inca permis, abia la anul puteam da de carnet. Daca nu asta atunci....
    -Kiaaaaa Jeff, esti cel mai bun iubit din lumeee! auuuu cat de minunat! Te-as strange in brate toata noaptea la cat de fercit sunt acum! auuu, abia astept sa-l vad! sper ca e mobilat! auuu!
    Am sarit la gatul lui strangandu-l si incepand sa-l pup si sa ii multumesc iar apoi dupa ce am considerat ca-i ajunge mi-am indreptat atentia spre Jess.
    -Daca tot nu-ti place atunci haide! Mergem in noul meu apartament, am planuri mari cu tine in seara asta fratioare! ii spun luandu-l de dupa gat si tragandu-l dupa mine spre iesirea din club. Off Jeff, de ce naiba m-ai mai pus sa fac o petrecere in club daca tu mi-ai luat in apartament in care puteam sa tinem petrecerea? blegule!
    Totusi a fost dragut din partea lui ca a vrut sa se revanseze...ehh, sper ca apartamentul sa aiba multe camere, ca mie imi trebuie una pentru fiecare moment al zilei in functie de cum bate soarele ca sa nu fac insolatie.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    -Paradoxul gemenilor- Kdsarm

    Imediat după ce am pus bot,gagică-su lu Josh mi-a dat un cadou.L-am deschis şi când am văzut...un ceas!Waaah,pare scump,oare dacă-l amanetez câte cărţi mi-aş putea cumpăra?20,30?!În sfârşit voi avea colecţia Sandrei Brown!Nu că nu mi-ar plăcea cadoul,dar nu sunt genul care să poarte,aşa dacă-mi dădea bani tot cărţi îmi luam,sau chiar o nouă tablă de şah pentru clubul meu de la liceu şi una pentru celălalt club din centru,chiar dacă acolo vin mai mulţi bătrâni.Şi eu nu-nţeleg de ce toată lumea-i judecă?La o adică,Bingo e un jod chiar foarte distractiv.În timp ce stăteam liniştit gândindu-mă la editurile de la care să-mi cumpăr,fratele meu a început să sară-n sus de bucurie de parcă ar fi primit un milion de euro,dar cred că a primit totuşi ceva scump,el aşa face la bani.Ho mă desperado,că nu ţi-a pus nimeni aur în creier.Dacă nu ai avea de fapt aur în loc de el,nu că n-ai avea nevoie.Când am auzit că plecăm şi că are planuri,nu mi-a păsat de planuri prea mult,eu doar am sărit de pe scaun,fiind deja în faţa lor,întreptându-mă spre vehicului cu care aveam să mergem.
    -Hai,mai repede,să plecăm din locul ăsta.spun eu fericit,mărind pasul.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    MY NAME IS J E F F

    Reactia lui Josh m-a facut sa zambesc si sa uit ca azi e ziua fratelui sau ma bucur ca ii place cadoul meu. Era atat de hiper activ si fericit ma imbratisa si pupa intr-una imi plcaea la nebunie atentia ep care mi-o dadea chiar daca eu mi-as fi dorit doar un sarut de la el. M-am apropiat mai mult de buzele sale incercand sa il sarut,dar se pare ca acesta nu observase si se retarse incepand sa vorbeasca cu fratele lui. Ah, asta e putin regretabil. Am sa il sarut cand ajungem acasa, sau in masina de ce nu?

    Am mers in urma celor doi gemeni, chiar arata la fel ma intreb daca i-as deosebi dezbracati, probabil ca nu as fi in dificultate desi nu e cazul sa ma gandesc la asemenea prostii.

    Dupa ce am iesit din club am inaintat cativa pasi inaintea lor pana la masina mea. CHiar vreau sa il sarut, oare ar trebui sa fac asemenea lucruri de fata cu fratele lui? Poate e hetero. Daca mai gandesc imi explodeaza creierul asta mic si nu se mai reface. L-am tars pe Josh de mana si l-am adus in fata mea presandu-mi buzele peste ale sale fara sa ii spun ceva, dar nu pentru mult timp mi-am amintit de fratele lui. Am intrat in masina asteptand sa faca si ei la fel. Imeidat dupa i-am dus la noul apartament a iubitului meu.


    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Ne-am indreptat cu totii spre masina lui Jeff pana cand acesta ma opri si ma trase mai aproape de el unindu-si buzele cu ale mele in stilul sau timid si retinut cu care ma obisnuisem in astea sase luni desii uneori ma intrebam daca el stie sa sarute si ca lumea, ehh, totusi i-am raspuns sarutului departandu-ma apoi cand am vazut ca era usor jenat de prezenta fratelui meu.
    -O sa avem timp pentru asta acasa Plu Plu-ul meu drag, ii spun pe un ton mieros sarutandu-i si obrazul inainte ca el sa intre in masina urmat apoi de mine. Nu m-am pus in fata ci am venit in spate langa Jess sa ma asigur ca nu fuge cand ajungem la cum il stiam.
    In cele din urma am ajuns in fata apartamentului zambind la vederea cladirii. L-am luat pe Jess de mana tragandu-l dupa mine stiind deja care era apartamentul, numarul fiind indicat pe chei.
    -Hai, repede, repede! Deja sunt foarte entuziasmat, kiaa, kiaa! spun prinzandu-l si pe Jeff cu cealalta mana tragandu-i dupa mine de parca erau cine stie ce caini, bine, in privinta iubitului meu nu puteam nega, totusi fratele meu trebuia carat peste tot daca voiai sa obtii ceva de la el, altfel el s-ar aseza si cu fundu pe jos si ar incepe sa citeasca faca niciun stres.
    Am ajuns la apartament iar dupa ce am incuiat usa ca Jess sa nu poata iesi am inceput sa sar in sus in fata lor bagandu-ma intre ei si privindu-i cand pe unul cand pe celalalt ducandu-mi bratele dupa gatul lor si tragandu-i spre mine.
    -Daca tot e ziua ta am decis sa-ti fac un cadou special fratioare! Si ghici ce cadou? Ai saptispe ani acum asa ca....in noaptea asta o sa fi dezvirginat! Iar Jeff o sa ajute, nu-i asa iubi? spun la fel de entuziasmat intorcandu-mi privirea spre Jeff scotandu-mi genele la inaintare si incepand sa le flutur in sus si in jos privindu-l rugator.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    -Paradoxul gemenilor- Kdsarm

    Tot drumul a fost anevoios,mai ales datorită lingăilor ăştia care se pupă afară,în maşină,mai ales şi profitorul ăsta de lângă mine,om fi noi fraţi,dar pentru caracterul lui ar merita o bătaie zdravănă,adică aş putea să i-o dau,cât el şi-a pierdut anii în cluburi,eu am făcut cursuri de judă,aşa că pot să-i dau să-mi pupe piciorul uşor.Şi mă jur că dacă mă mai scoate de ziua mea în club o să-mi pupe piciorul după ce l-am ţinut o săptămână în adidas.Când am ajuns,animalul m-a luat de-o mână şi m-a târât până la apartamentul la care sper că vecinul îi dă foc,acesta urcând scările de parcă cine ştie ce vedetă ar fi înăuntru.L-am aşteptat şi pe săracul băiat care şi-a irosit bani p-ăsta,apoi Joshi s-a întors iar la mine...dându-mi...ĂSTA-I CADOUL MEU?

    -Eu sunt un om cu cultşi civilizat,da eşti handicapat?Naiba se dezvirginează,du-te şi fă dragoste cu Jeff singur,eu mă duc să citesc o carte!spun,şi merg să iau o carte să citesc.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    MY NAME IS J E F F

    Daca ma intrebam ce pune la cale atunci cand am observat cat de entuziasmat era cand a inceput sa ma tarasca dupa el eram si mai curios.

    Imediat ce am ajuns in noul sau apartament acesta a si inchis usa nu cred ca unul din noi ar fi incercat sa fuga de el, sau cel putin eu sigur nu adica, e iubitul meu, nu?

    Doar observandu-i chipul acela ma face sa imi doresc sa stiu ce gandeste, pune ceva la cale si nu stiu ce, dar nu a durat prea mult ca am si aflat. Acesta s-a pus intre mine si fratele sau uitandu-se cand la mine cand la el.

    Cand am auzit ce a spus am ramas putin srurprins, dar desigur probabil era o gluma.

    -Poftim? Nici macar nu ii stiu numele, am inceput eu sa rad.

    Totusi fratele sau se pare ca nu a gustat gluma prea bine epntru ca a inceput o cearta cu iubitul meu.

    -Ei hai, nu va certati sunteti frati incercati sa va intelegeti...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Puteam sa jur ca asa vor reactiona, hehe, de-ar stii ei ca nu glumeam!
    -Ne, ne, ne! Nu fugi nicaieri! ii spun fratelui meu tragand-l de guler si trantindu-l pe canapeaua din camera de zi catarandu-ma apoi deasupra lui de o parte si de alta a trupului sau uitandu-ma la acesta destul de malefic incepand sa-i ridic bluza.
    -Jos textila fratioare! Ti-ajunge cu atata abtinenta, mai gusta si tu din frumusetile vietii! spun ridicandu-i in doi timpi si trei miscari bluza aruncand-o in celalalt colt al camerei.
    -Plu Plu, vino si tu si ajuta-ma! Te loog! E o ocazie unica! trebuie si el sa aiba primul lui orgasm, nu? Nu vreau ca majoratul sa-l prinda virgin si la cum e, nu cred c-o sa-si faca vreo gagica pana atunci! spun pe un ton plangaret fazandu-i semn iubitului meu sa se apropie.
    -Stii bine ca doar in tine pot avea incredere iubi, tu esti cel mai bland si mai dulce dintre toti si stiu ca poti sa faci sa nu-l doara, spun pe tonul meu mieros, specific atunci cand voiam sa obtin ceva de la el.
    -Tine-i mainile pana ii dau eu pantalonii jos te rog, adaug privind spre faratele meu care tot voia sa scape. Dar ce, el crede ca e singurul care a facut arte martiale? vezi sa nu! hehe
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    -Paradoxul gemenilor- Kdsarm

    Nici bine nu am spus,că handicapatul ăla m-a trântit pe at şi m-a imobilizat.
    -Nicio textilă jos,lasă-mă în pace!strig disperat,zbătându-mă.Nu vrea nicio dezvirginare,e prost?A băut?E drogat?Îs ok aşa cum îs,nu am nevoie de nimic.
    I-am ascultat toate aberaţiile şi am auzit că-l cheamă pe gagică-su,care mă ţinea de mâini cât timp el îmi dădea pantalonii jos.Trebuie să fac ceva,să spun ceva ca să scap.Mi-am luat faţa dezamăgită,căreia fratele meu nu-i rezistă niciodată.
    -D-dar...voiam ca prima experienţă să fie...cu fratele meu...spun trist,minţind logic.Poate dacă aude asta mă lasă-n pana mea în pace să plec.Experienţa asta ar însemna să o înşel pe Sandra şi nu vreaaaau!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 


    Am privit cum Josh il trage de guler pe fratele sau si il tranteste pe canapea incepand sa ii ridice bluza era destul de amauzant sa ii vad pe amandoi cum se joaca as spune eu, chiar daca fratele lui nu pare sa se distreze la fel de mult pe cat se distreaza Josh.

    M-am dus sa il tin de maini pe fratele sau, dar deja incepea sa exagereze cand a inceput sa ii dea pantalonii jos, iar ce spunea fratele sau era si mai deranjant. Incest?Ei doi sunt chiar seriosi? I-am dat drumul la maini si m-am indepartat putin de ei.

    -Cred ca ajuneg cu glumele de genul asta, eu o sa plec. Sper sa va distrati...

    Nu imi placea ce evdeam si auzeam asa ca mai bien plec in fond nu vreau sa le stric relatia ciudata de frati gemeni pe care o au.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Se pare ca niciunul din ei nu era de partea mea si inca credeau ca glumesc, pe bune? Totusi m-a amuzat copios Jess cu acea replica care chiar ma extaziase nitel. Nu ar fi fost o idee rea sa o fac cu fratele meu...hmm...
    -Si vrei sa te si cred? Te cunosc prea bine Jess, nu uita, sunt gemeni si pot sa-mi dau seama si ce gandesti! spun pe un ton mai serios dezbracandu-l si de pantaloni observandu-l pe Jeff cum voia sa-si ia talpasita.
    -Jeff, nu pleca! Te rog...vino si ajuta-ma! Adica nu va fi asa greu...imagineaza-ti ca el e...eu, nu va fi foarte diferit si o sa-ti placa, trebuie si el sa devina barbat nu? In plus eu...eu nu vreau sa fim diferiti...adica daca eu am avut sansa sa ma bucur de Jeff tu de ce sa nu faci asta Jess? Stii ca mereu am impartit totul cu tine chiar daca tie nu-ti placea... termin intorcandu-ma spre fratele meu de data asta vorbind destul de serios. Inca de mici, tot ce primeam eu ii dadeam si lui, indiferent ca era o prajitura care lui nu-i placea sau vreo revista porno cu care-mi dadea in cap.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    -Paradoxul gemenilor- Kdsarm

    Oh,frate!Şi-a dat seama că minţeam!Eh,în fond vorba lui,suntem fraţi,deci era şi normal să ştie când mint sau aşa,deşi când eram mai mici mereu îl păcăleam.În timp ce mă zbăteam ca peştele pe uscat,Josh se milogea ca boul de Jeff să nu plece şi să mă violeze p mine,pentru că da,ăsta se numeşte viol!Vreau să mă lase s-o am pe Sandra!O vreau pe Sandra a mea!Ugh,de ce niciodată nu m-ascultă?Mereu face totul ca el şi nu-mi ascultă opinia.Cică împărţea totul c mine,asta nu-i adevărat!Involuntar,de nervi cred,am început să plâng.
    -Lasă-mă-n pace...spun pe glasul cel mai dezamăgit faţă de fratele meu pe care-l puteam avea.El chiar nu înţelege când cineva refuză ceva că nu vrea,aşa e?
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff:

    Chiar daca Josh ma implora nu puteam sa fac asa ceva practic ma roaga sa il insel probabil ma testeaza sa vada daca cedez sau pur si simplu nu stiu ce e in capul sau.Il iubesc la nebunie si nu as putea sa ma culc cu fratele sau e prea chiar daca sunt identici nu ar fi deloc la fel.

    -Nu pot Josh, ce e asta un test?eu chiar te iubesc.Te iubesc pe tine nu pe fratele tau,chiar daca aratati la fel sunteti diferiti eu pe tine te iubesc nu pe el.Tin sa iti spun ca desi eu m-am prezentat lui el nici nu mi-a spus numele sau.De ce as vrea sa particip la chestia asta?

    Nu dupa mult timp geamanul sau a inceput sa planga.

    -Plange?Eu ar trebui sa plec.

    Ma apropi de Josh si imi intind mana.

    -Da-mi cheile vreau sa plec,daca chiar deci sa faci ceva cu fratele tau eu...adica...eu...

    Nu puteam sa ii spun ca ma supar pe el doar uitasem de ziua lui de nastere as merita asa ceva.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Nu dupa mult timp Jess incepuse sa planga. Ce? Nu...nu asta fusese intentia mea...eu doar...
    Brusc intreaga mea buna dispozitie se distrusese, de ce nu putea nimeni sa inteleaga sau macar sa ma sustina in ceea ce voiam sa fac, nici macar Jeff nu mai voia sa ma ajute aici semn ca pierdeam tot mai mult teren. Ce rost mai avea acum? Nu voiam decat sa-i fac fratelui meu o zi de nastere mai speciala, atat!
    M-am ridicat de pe Jess dandu-i cheile lui Jeff si iesind din incapere avand grija sa trantesc usa dupa mine. M-am dus rapid intr-o alta camera unde m-am inchis nevrand sa vad pe nimeni, de ce nu putea cineva sa gandeasca asa ca mine? Cu ce am gresit ca eram un frate bun? Jess ar fi pierdut fara mine mai ales decand ne murisera parintii, totusi el nu aprecia niciodata ce faceam pentru el! Iar Jeff...Jeff era doar o unealta si atat, de care inca de la inceput am profitat iar el era prea naiv ca sa-si dea seama desii ii dadusem motive intemeiate sa creada asta. Si ieri niciunul nu mi-a spus ''La multi ani'', Jeff a uita iar Jess a fost prea ocupat cu nu stiu ce carte ca sa-mi mai acorde si mie atentie.
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    -Paradoxul gemenilor- 11748758_763799150395712_1265143802_n



    Imediat ce am început să plâng,toată lumea s-a oprit din orice acţiune.În sfârşit!Jeff voia să plece iar Jess s-a încuiat în altă cameră.Oh,nu!Ultima oară când a făcut asta a intrat într-o depresie în care a stat 3 luni-Mi-am tras pantalonii şi am fugit după el,vrând să văd ce are.
    -Hei,e vina ta.Nu tu ar trebui să fi supărat,ci eu!Când omu-ţi spune nu,nu să fie.În plus până şi Jeff cred că se simte prost.îi spun pe un ton calm,punându-mă lângă el.De ce mereu face d-astea.În plus,ieri când i-am rat la mulţi ani,era prea ocupat să-şi plângă de milă că nu i-a spus asta JEff,ceea ce m-a supărat şi m-a pus să citesc o carte,ceea ce am şi făcut.Am preferat de fapt să citesc mai ales pentru a nu ţipa la el,măcar cât să audă că i-am spus acea urare.Am stat aşa,sper căJeff nu a plecat şi va veni şi el aici.Dacă tot petrecem,măcar să fie ceva restrâns şi ca lumea!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Jeff:

    Josh s-a suparat din nou pe mine, dar chiar daca e serios tot ce vrea el e o nebunie tot nu cred ca pot sa fac asa ceva.Am fugit imediat dupa el uitand si de fratele lui si de tot incepand sa bat ca disperarul in usa.

    -Scuze Josh,iarta-ma! Nu stiu cu ce am gresit de data asta,dar iarta-ma stiu ca uneori nu pot sa iti dau toata atentiaasta pe care o meriti,poate pare ca eu doar cheltuiesc banii lui tata dar ma ocup si de firma lui si imi e greu sa ma impart.De aia nici nu am putut sa vin ieri la ziua ta.Deshide la dracu usa asta! Spun eu in timp ce am fortat clanta.

    De ce dracu are incuietoarea pe dinauntru,trebuia da ii iau alt apartament.taM-am panicat pur ai simplu nu vreau sa ma urasca,vreau sa ma iubeasca chiar daca vrea sa ma imparta cu altii ar trebui sa suport doar pentru el. Presupun ca merita e singurul care nu sta cu mine pentru vani,la inceput nici nu stia ca sunt bogat.(fraier lv Jeff)

    -Te rog deschide usa! Dac a nu o sparg vrrau sa vorbim...

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    -Paradoxul gemenilor- 30uutqr

    Amandoi venisera imdiat la usa mea incercand sa ma faca sa ies de aici, dar nu voiam! Voiam sa stau in coltul meu si sa-mi plang de mila ca nimeni nu ma intelege iar ei nici macar nu ma sustineau!
    Jeff parea destul de panicat de chestia asta ceea ce...era dragut, dar tot semana mai mult cu un obsedat la cum incepea sa bata ca gorila in usa incercand sa-mi atraga atentia.
    -Daca vreti sa va deschid atunci dezbracati-va, daca nu, puteti sa plecati, eu nu mai ies de aici, oricum voua va e mai bine fara mine! spun pe un ton destul de dramatic ce-i drept dar eu eram cel afectat. Care era problema lui Jess pana la urma daca simtea si el putina placere? Totusi pe Jeff as fi putut sa-l conving daca ma dadeam mai mult pe langa acesta, la cum era situatia cred ca ar fi fost in stare sa bea si apa din toaleta numai sa ii deschid usa, sa vedem daca era in stare s-o sparga, iar ca sa ma asigur ca nu o va face am adaugat.
    -Multumesc! Nici nu mi-ai dat un cadou bine ca deja vrei sa mi-l distrugi...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 


    My name is J E F F

    Desigur ca la apartament imi statea mie gandul in momentul asta cand eu imi doream sa imi vad iubitul sa il tin in brate si sa ii sterg lacrimile,dar se pare ca Josh face ce face si mereu eu sunt cel rau fie ca e vina lui sau nu cred ca trebuia sa ma obisnuiesc cu asta, dar chiar si asa inca doare. Am lasat usa in pace cand am auzit si m-am mai linistit putin.

    Mi-am lasat o mana sa alunece pe langa corp,iar cu cealalta ma tineam de cotul celei intinse jos ca sa ma abtin din a fute dracu un picior usii asteia, trebuia sa comand usa plianta la apartament.

    -Da-l in colo de apartament, pot sa iti cumpar 3 la fel ca asta, doar iesi de acolo. I-am vorbit mai calm, dar cu o voce stinsa nu imi placea jocul asta ma ranea putin. Nu cred ca am gresit nevrand sa imi insel iubitul, cred ca daca eu ii spuneam sa se culce cu fratele meu ma facea un nenorocit...
    avatar
    Sex : feminin
    Zodiac : Fecioara
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 27
    Data de inscriere : 18/06/2015
    Varsta : 23
    Localizare : Phantomhive Manor
    KatiPotatoe
    Membru
    Jess:-Termină cu atitudinea asta de parcă ai fi tu mereu victima!ţip la el,ridicându-mă de pe canapea.Dacă nu-ţi convine ceva,atunci spune-o şi nu mai fă faze.Eu ce ar trebui să spun când de fiecare dată mă duci la petreceri sau aşa deşi eu te implor să stau acasă?Dacă m-aş fi acomodat cu ele,atunci aş fi venit singur,dar ştii doar că nu-mi place şi totuşi mereu insişti.După ce i-am spus tot ce aveam pe suflet,am mai bătut o dată-n uşă.
    -Hai,nu mai fi supărat că nu-ţi stă bine.îi spun,zguduind uşa.Până şi bietul Jeff cred că e confuz.M-am dus pe canapea şi m-am întins,începând să citesc o altă carte de plictiseală.Adevărul e că cel mai bine mă simt când citesc acasă,dar având în vedere circumstanţele care nu-mi permit nu prea pot face asta.Deci tot ce trebuie să fac e să o savurez aici.Sper că niciunul nu mă va deranja altfel mă supăr,şi atunci va fi foarte grav.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Joi 28 Mar - 12:06:16