RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings

    LadyHalloween
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 04/08/2017
    Varsta : 27
    LadyHalloween
    VIP
    Karasu Akanami

    YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 C5bb43f9a47b67d24414be8bf4334e31

    Fragilitatea oamenilor era un subiect pe care fusesem pregatit intotdeauna.Mereu m-au fascinat sufletele lor atat de slabe si de patetice, vieti inutile de muritori care incearca totul pentru a evolua pe orice plan si care sfarsesc, in cateva secunde, de la cele mai infantile lucruri.I-am urat pentru asta.Slabiciunea lor ma dezgusta adesea si simteam o excitare fara margini cand prindeam in maini o creatura de o gingasie puritana pe care, mai apoi, o anihilam lent.Mi se dusese vestea datorita acestei placeri machiavelice.Cu toate acestea, de cand l-am cunoscut pe Viktor, placerile mele au suportat o schimbare radicala si asta pentru ca desi fragil, patinatorul m-a facut sa inteleg ca exista mult mai multe parti frumoase decat barbare in ce-i priveste spectrul radios, motiv pentru care ambalasem masina pe strada stropita de ploaie din dorinta de a-mi duce la bun sfarsit misiunea ce trebuia sa-l insanatoseasca.Facusem tot ce s-a putut si am apelat la cei mai iscusiti medici, insa nu am ajuns la niciun rezultat favorabil, ba din contra.Vremurile disperate cer masuri disperate, iar cand vine vorba de disperat, cel mai bun in domeniu este Shigure, medicul din Lumea Demonilor care nu odata m-a insanatosit cand mai aveam putin si-mi dadeam duhul.
    -Pi...tot piuia bebe, uitandu-se ba in stanga ba in dreapta mai ceva ca un bezmetic.
    Bietul copil.Era terminat la fel ca si mine.
    -Totul o sa fie bine, fiule.Are tata grija de mami asa cum a promis.
    Am intrat cu masina pe aleea din fata casei si am parcat-o, luand copilul in brate.L-am pus sa stea pe canapeaua din sufragerie cata vreme urma sa ma fac gata pentru plecare.Continua sa se uite in gol fara vreo tinta anume si sa-si miste manutele ca si cum ar fi vrut sa prinda ceva.
    -E Viktor, nu?
    -Pi.confirma el.Pi pi pi...
    -O sa stea legat de mine cata vreme yokiul meu este viu.Avem o certitudine ca nu va pleca nicaieri.
    L-am lasat cu spiritul si am urcat la etaj.Cumparasem casa, inca de cand am venit, pentru prima data, in Lumea Oamenilor.In pod depozitasem tot felul de armament si obiecte din Lumea Demonilor, majoritatea castigate din fel de fel de batalii.Avand in vedere ca urma sa trec prin cea mai periculoasa arie a Iadului nu ma puteam baza doar pe Yoki si Kiiro.M-am apropiat de un cufar mare pus in coltul din dreapta al podului si am scos de acolo o katana blestemata.A apartinut unui samurai cu care ma duelasem in Turneul Intunecat, numit Shishiwakamaru.Arma, pe langa faptul ca taia orice, era si sursa de depozitare a unor cranii ucigase care odata eliberate, anihilau orice monstru.Era tot ce-mi trebuia pentru viitoarele lupte.Eram un Quest Class pana la urma.
    Insa odata ce am luat-o in mana, mangaindu-i manerul si lama ascutita, o durere ma strafulgera imediat, chipul lui Viktor aparandu-mi in minte mai apoi.M-am indragostit de ochii lui albastri plini de speranta, de buzele mereu vesele, de parul lung si argintiu, ce-i cadea in valuri drepte ca neaua pe un deal neumblat de oameni.Parul acela mereu moale in care mi-am ratacit degetele si pe care l-am sarutat non stop.Parul in care s-au odihnit coroane vii de flori colorate, dupa fiecare medalie castigata.Trandafiri albastri, crini, garoafe.
    -Parul lui...
    Parul lui care nu mai exista din cauza acelei boli crude ce i-a furat orice urma de vitalitate.Pe peretele din stanga atarnasem o oglinda banala cu rame de cristal, un moft de-al meu de pe vremea cand aveam paisprezece ani.Ma uitam la reflexia obosita incadrata de parul negru ce aluneca pe umeri.In ochii violet am distins, pentru prima data, greata la gandul ca pletele mele sunt lungi si maiestuoase.Le uram.Uram sa le vad atat de lungi, tentacule de smoala, negrul corbului, fire scarboase.
    -Il urasc!
    Am prins pletele cu mana stanga, strangandu-le intr-o coada bogata.O secunda a durat sa trec lama katanei prin el si sa-l las sa cada, pe podea, intr-o cascada sumbra de suvite lucioase.M-am uitat in oglinda sesizand ca nu mai ramasese aproape nimic din podoaba capilara cu care eram cunoscut, parul abia ajungandu-mi pana la umeri.Era scurt, insa acum nu ma mai scarbea.Era bine.Semanam cu Viktor al meu.Daca el nu are parul lung, nu il voi avea nici eu.Nu-mi permit sa-l ranesc asa de tare.
    -O sa fie bine.Promit...
    Mi-am schimbat hainele, am pus katana in teaca speciala si am atarnat-o pe spate.Pe langa asta, am mai luat un rucsac de piele negru in care bagasem fel de fel de explozibili letali.Eram pregatit.Trebuia sa plec.Ca sa fiu sigur a nu o sa se intample nimic cu ceea ce aveam in pod, am incuiat usa si am sigilat-o, coborand pe urma la parter unde bebe ma astepta.Reactia lui, atunci cand mi-a vazut parul, a fost de neuitat.
    -PIIIII!!!a tipat el, zburand spre mine.
    Se aseza pe umarul meu si incepu sa-si treaca manutele prin ceea ce mai ramasese din vechile plete lungi.Fusese pentru prima data cand l-am vazut atat de socat si trist.Un Quest Class fara par lung e doar un alt demon cu infatisare banala.
    -Pi...ma imbratia el.
    -Asa e cel mai bine, fiule...
    -Pi...pi pi...
    -La Kurama.Te duc acum.Nu pot risca sa te iau cu mine.Locul acela e prea periculos, iar tu esti inca neformat.
    -Pi...
    -Am doua motive serioase pentru care trebuie sa ma intorc intreg.Sa mergem!
    Am urcat in masina conducand spre resedinta lui Kurama si Yuuri.Pe toata durata drumului silentios, bebe nu a mai fost distras de nimic.Continua sa se uite la mine de parca eram o cu totul alta persoana.
    Si sa fiu sincer, asa ma simteam...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Viktor Nikiforov
    YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 2ps3c43

    ”Da, eu sunt dragule.” spun incercand să ating si obrazul cald al iubitului meu acum chinuit de o inimă zdrobită ce se zbate să mă tină incă legat de el. Eram fericit pentru că legătura noastră era atât de puternică iar speranta că totul avea să fie bine crestea cu fiecare secundă. Atât îmi mai rămăsese, speranța și încrederea in cei dragi mie. Tot drumul nu mi-am scăpat puiul din ochi mangaindu-l din când în când așa cum am putut, aceasta simțind aproape de fiecare dată. Voiam să stie că sunt acolo si că nu aveam să plec prea curand. Chiar si cand am ajuns acasă, Karasu a stiut că nu avea să pătească nimic si ne-a lăsat singuri cată vreme el s-a dus să se pregătească.
    -Pi...
    Adoram să-mi aud numele spus de micul meu pui de corb. Chiar dacă o făcea în limbajul său, mă bucuram totusi că o făcea. Fără să vreau începusem să mă gândesc că ar cam trebui să înceapă să vorbească si el normal de la un anumit punct. Stiind că fiul meu este un pui de demon m-a făcut să vreau să studiez mai multe despre acestia si să stiu la ce să mă astept de fiecare dată. Yomi m-a ajutat cu foarte multe cărti din lumea demonilor pe care le-am memorat si aplicat, avand efect de fiecare dată. Eram un om, iar ei stiau totul despre mine, trebuia si eu să stiu totul despre acestia, nu-i aia?
    -PIIIII!!!
    Cand am auzit acel strigăt, am simtit că o să cad nu alta. Mă panicasem. Mi-am îndreptat privirea spre Karasu si nu am putut să nu scot si eu un tipăt asemănător.
    -VAI DOAMNEEEEE!
    Mi-am pus ambele mâini la gură inconstient că nu mă putea auzi oricum nimeni. Nu-mi venea să cred ce văd. Iubitul meu avea părul scrut. Atât de scurt încât nu am putut să mă abțin și am început să plâng în hohote. Stiam de ce făcuse asta...pentru mine.
    -Nu...nu esti sănătos! NU POT SĂ CRED CĂ AI FĂCUT ASTA! NU ESTI ÎN TOATE MINTILE?! Karasu...tu...tu...
    Am inceput să plâng și mai tare și m-am apropiat de el îmbrățișându-l. L-aș fi strâns în brațe cu toată puterea dacă aș fi putut dar nu am putut decât să-l ating ușor.
    -Dragostea mea...
    M-am uitat în ochii lui, văzându-i suferinta. Probabil că de nu ar fi fost bebe lângă noi, ar fi început și el să plângă din cauza suferintei.
    Cu ochii încă în lacrimi i-am dat drumul și i-am urmat precum un magnet pe cei doi până la mașină urmând să mergem la Kurama și Yuuri pentru a-l lăsa pe bebe acolo, nevrând să riscăm să pățească ceva. Știam că avea să fie în siguranță cu cei doi.
    Tot drumul nu am făcut decât să-l privesc pe Karasu încercând să mă obișnuiesc cu noua sa înfățișare. Era frumos, angelic și mult, mult mai tânăr. Adevărul e că el este superb oricum iar acum nu o mai putea nega...dar parcă nu mai era el. Karasu al meu cu pletele sale lungi și negre...oare așa s-a simțit și el când părul începuse să-mi cadă? Era un sentiment oribil, un gol puternic in stomac și un nod în gât mi se puse. Simțeam că drumul devine tot mai lung. Nici bebe nu arăta mai bine, știa că este grosă treaba.


    LadyHalloween
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 36
    Data de inscriere : 04/08/2017
    Varsta : 27
    LadyHalloween
    VIP
    Karasu Akanami

    YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 C5bb43f9a47b67d24414be8bf4334e31

    Cand am intrat pe aleea din fata casei lui Kurama si Yuuri am simtit cum ma loveste o durere scarboasa in frunte, motiv pentru care am fost nevoit sa ma opresc din mers, exact langa copacul de magnolie de care m-am si sprijinit.
    -Pi...?
    -Sunt bine.Nu am mancat nimic azi...O sa ma ocup si de asta.
    Respiratia imi era destul de ingreunata si, din nu stiu ce motiv, imi simteam capul foarte greu, lucru care mi s-a parut absurd din moment ce aveam parul atat de scurt.Ma neglijasem cum nu facusem niciodata in viata mea.Meritam totul.Imi era si greata pe langa asta si simteam cum din clipa in clipa urma sa vomit.Si sa vomit ce?Fiere si suc gastric?Nu mai mancasem de ieri.Dracie!
    Dar mai era ceva care m-a facut sa ma cutremur.Campul de energie spirituala din jurul casei lui Kurama era scazut de-a dreptul.Existau creaturi din Lumea Demonilor care aveau capacitatea de a-si ascunde yokiul pentru a lua prin surprindere atacatorul, insa Kurama nu era o astfel de creatura si nici Yoko.Ei nu stiau cum sa o ascunda sau cum sa o faca sa para infima.Energia de acum era egala cu a fiului meu, iar bebe era un pui de trei anisori care nu stia, inca, tacticile unui Quest Class.
    -Kurama!am batut la usa.Deschide!
    Roscatul se infatisa, in fata mea, imediat.In clipa in care ma zari, parodia aia de roseata din obrajii lui trasi se retrase, in locul ei aparand o umbra socata care imi adusese aminte de figura Tipatului lui Edvard Munch.
    -Parul tau...dumnezeule, Karasu...ce...ce...vai...
    Yuuri aparu imediat langa el, sprijinindu-l inainte sa se pravaleasca pe podeaua lustruita.Si chipul sau lua aceeasi imagine la fel de socata.
    -Karasu...
    -Nu am timp de explicatii.Parul meu trebuia sa dispara odata cu al lui Viktor.Dar nu de asta am venit.
    -Intra...
    M-am strecurat pe langa amandoi, continuand sa strang trupul puiului in brate.Bebe isi incorda aripile ca forta mea sa nu-l striveasca.
    -Ce s-a intamplat?
    Privindu-l pe Kurama am observat ca era mult mai slab fata de ultima data cand l-am vazut.Parca slabea cu fiecare minut scurs.Sub ochi era aproape negru din cauza cearcanelor.Purta un kimono simplu aqvamarin strans in talie cu un cordon albastru.Pieptul ii era cat de cat vizibil si am putut sa vad perfect oasele care ii ieseau prin pielea alba ca varul.Kurama parea ca dispare, devine transparent, se dezintegreaza.Sa fi pus mana pe el cred ca il spulberam fara sa folosesc puteri.
    -Cum e Viktor?intrebase, lasandu-se pe un scaun.
    -Rau.Foarte rau.A intrat in coma.
    -Poftim?Cum?Dar era bine cand am plecat!
    -Boala a degenerat, iar medicii fac tot ce le sta in putere sa-l tina in viata.Dar doar de asta sunt capabili in momentul de fata.Nu pot sta dupa ei crezand ca se va intampla un miracol.Nu cred in miracole.Sunt demon, ce dracu'!
    -Si ce ai de gand sa faci?
    L-am pus pe bebe in bratele lui Yuuri si m-am uitat in ochii lui mari si negri.
    -Tati o sa fie bine, la fel si eu.
    -Karasu...
    -Merg la Shigure.El m-a tratat de fiecare data cand mi-a fost viata la un pas de moarte.In zilele cand ma aflam sub atenta lui ingrijire, mi-a marturisit ca este specializat atat pe demoni cat si pe oameni.Mama lui a fost umana.De la ea a prins toate indeletnicirile medicinei oamenilor.Daca poate pune un Quest Class, pe picioare, dupa ce i-au fost amputate aripile, in cel mai brutal mod cu putinta, atunci poate face orice.
    -Shigure...magul...Karasu, Shigure sta in partea Lumii Demonilor care nu este accesibila nici unui portal.Nu poti ajunge acolo, decat pe jos prin regatul lui Mukuro care e in plin razboi.Padurea in care sta Shigure e pazita de cele mai mari si puternice creaturi din Clasa A.
    -Stiu.Daca inceri sa ma impiedici sa fac asta, abandoneaza.
    -Vin cu tine...se ridica el.
    -Kurama, nu!Nu poti!interveni Yuuri.
    Nu-l vazusem niciodata atat de agitat si de speriat.
    -Trebuie.De unul singur, nu poti trece prin padurea aceea, oricat de puternic ai fi.Shigure e de clasa S.Poate invoca demoni de calibrul lui si sa-i puna sa faca ce vrea.Nu are incredere in nimeni.E mereu precaut.Am luptat cu el, stiu cum gandeste, stiu ce tactici abordeaza.vin cu tine fie ca vrei fie ca nu.
    -Dar...Kurama...planta...
    -Planta?am intrebat.
    Roscatul se uita la iubitul lui si scoase din buzunarul kimonoului o foarfeca argintie.O trecu prin par si taie o suvita lunga pe care i-o aseza in palma.
    -Planta e bine.La fiecare doua ore pune parul meu pe ea.Asta o s-o ajute sa creasca si sa se hraneasca cu energia mea.
    Deci asta era.O planta se hranea cu energia sa spirituala.Dar de ce?Ce planta era aia?Ma indoiesc ca urma sa-mi raspunda daca aveam sa-l intreb.
    -Dar tu...?Esti slabit.Cum o sa faci fata Lumii Demonilor cand esti atat de...
    -Ma subestimezi cam mult.ii saruta el fruntea.Arat ca o fata si am constructia firava, dar nu trebuie sa uiti ca sunt totusi un demon de o mie de ani.Si demonul asta mai are multi asi in maneca.
    -Pi...Pi pi...
    -Ramai cu Yuuri, fluturas.Stim amandoi ca taticul tau e ca un berbec.
    Am zambit si mi-am sarutat fiul, strangandu-l la piept.L-am asigurat ca totul urma sa fie bine, totul avea sa se rezolve si viata noastra isi va continua cursul.Cu manutele prinse de haina mea, m-a privit in ochi.Nu mai avea chipul unui copil.Toata dragalasenia lui disparuse, iar fata se ascuti pana cand sculptase imaginea unui demon serios si mult prea matur pentru varsta pe care o avea in trasaturile crude.
    -PI!
    Pana si vocea isi pierduse din dragalasenie si aproape ca tresarisem cand o auzisem.
    -Iti promit, fiule!
    Batu din aripile negre si se aseza pe umarul lui Yuuri.L-am lasat pe Kurama sa se pregateasca de plecare.Ne-am luat ramas bun de la cei doi si am deschis un portal care ne infatisa dincolo de peretii Gandarei.Calatoria urma sa fie foarte foarte lunga...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Viktor Nikiforov
    YAOI - [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings - Pagina 3 2ps3c43

    Fiind încă în transă din caua noii înfățișări a iubitului meu, am fost luat prin surprindere de frâna bruscă pe care o pusese. Mi-am ridicat privirea și l-am privit pe Karasu îngrijorat.
    -Pe bune?! De câte ori să-ți spun că trebuie să mănânci?! Mai ales la drum lung! Karasu! Neghiobule! Când o să încetezi să te mai neglijezi? Ăsta nu ești tu! Chiar nu ești! Și jur că o să mă trezesc din morți numai să țip la tine! Ahh, ai noroc că nu mă poți auzi!
    -Pi.
    -Tu să nu faci ca el bebe, el e idiot, tu ești dulce, adorabil și mult, mult mai inteligent, îi spun puiului ce începuse să se uite ciudat în direcția mea.
    Am oftat lung și m-am consolat cu faptul că nu aveam cum să-l opresc acum pe Karasu, odată ce și-a pus ceva în cap, nu mai putea fi schimbat, totul trebuia să meargă până la capăt.
    Se pare că noua formă mi-a dat și capacitatea de a simți și a vedea modul în care energia spirituală este gestionată. Câmpul de culoare roșiatică din jurul casei prietenilor noștri era slab dar nu simțeam niciun pericol în jur semn că nu se desfășura nicio luptă pe viață înăuntru. Brunetul simțise și el asta dar nu a mai vrut să fie atent la detalii și să se concentreze pe lucrurile importante. Când a bătut la ușa lui Kurama, acesta scoase un țipăt destul de puternic la vederea părului scurt a acestuia. Era pentru prima dată în viață probabil când îl vedea și pun pariu că până și Yoko a avut un șoc.
    -Părul meu trebuia să moară odată cu al lui Viktor, blah, blah bla, bla bla! Oh, o floare!
    Cât timp Karasu îi povestea lui Kurama despre ceea ce s-a întâmplat cu mine, eu am studiat planta frumoasă din ghiveci pe care Yuuri părea că voia să o protejeze cu toată ființa lui. Îi dădea apă, lumină și îi ștergea frunzele subțirele zâmbind trist. Privind mai atent am putut vedea un fir foarte subțire de energie ce ieșea din Kurama și era transferată în acea plantă necunoscută omului.
    -Pare atât de firavă...oare ce este?
    Orice ar fi fost, pentru Kurama și Yuuri era foarte important, motiv pentru care s-au asigurat că, pe durata călătoriei, planta va avea tot ceea ce îi va trebui. Puiul nostru avea să rămână alături de Yuuri ceea ce mă mai liniștea, brunetul fiind foarte priceput cu micuții.
    M-am dus spre puiul de corb și l-am luat în brațe, sărutându-i fruntea micuță.
    -Să ai grijă de tine și să nu mănânci prea mult Katsudon, Yuuri are obiceiul să facă destul de mult. Să stai în casă iar dacă ai nevoie de ceva să-i spui lui și îți va aduce. Să nu ieși singur afară chiar dacă știu că te vei descurca, nu vreau să ai probleme. Te iubesc, puiul meu! Mami o să vină repede, promit! Nu te voi părăsi pentru totdeauna, îi spun simțind o lacrimă cum mi se prelinge pe obraz. Nu mai era același pufulete dulce, ci se transformase într-un băiat are și foarte matur. Mă privea serios părând parcă că înțelege ceea ce eu îi spuneam.
    Am venit lângă Karasu și am plecat împreună cu el și Kurama printr-un portal ce ne-a transportat direct spre lumea demonilor. Speram să fie o călătorie liniștită, oricât de lungă ar fi fost, nu îmi doream să întâmpnăm probleme pe drum.
    -Noi tot nu am aflat ce este cu planta aia, spun, fiind deja obișnuit să vorbesc singur și să nu mă audă nimeni.Mă simțeam bine chiar dacă aveam o senzație ciudată de amorțeală în corp, ca și cum aș fi fost slăbit. Acest aspect se datorează probabil lui Karasu ce se frămâta pe interior și nici nu are grijă cu el așa cum ar trebui. Kurama era mai rațional și sigur se va ocupa de el cu prima ocazie. Avea nevoie de mâncare, un ceai cald și odihnă.
    -Karasu, dacă nici Shigure nu va putea să-l vindece pe Viktor?
    Un nod în gât am simțit că mi se pune la auzirea acelei întrebări Nu voiam să cred asta, el era singura noastră speranță! El trebuia să cunoască vreo metodă de a mă readuce înapoi la viață. Nu voiam ca această călătorie să fie în van.
    -Nu, Kurama, nu am să mor! Nu vreau să mor!
    Shigure era suficient de priceput încât să mă poată aduce cumva la viață. Că-mi va pune sufletul într-o păpușă sau într-un alt corp, ori că mă va face un zombie, ori un robot, nu îmi păsa ce metodă folosea, eu voiam doar să pot fi alături de familia mea din nou!

    [/quote]
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 19 Apr - 12:24:40