RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.
RPG Anime Romania
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeIeri la 22:45:13 Scris de IonicaSuper

» Alfabetul userilor
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeLun 23 Noi - 16:16:12 Scris de Weed Maker

» alb sau negru
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeJoi 19 Noi - 15:44:39 Scris de Weed Maker

» Eu intreb, tu raspunzi
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeJoi 19 Noi - 15:43:48 Scris de Weed Maker

» Cine urmeaza?
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeVin 30 Oct - 11:40:48 Scris de Weed Maker

» Aresteaza userul de mai sus
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeMar 27 Oct - 23:40:49 Scris de Weed Maker

» Cine comenteaza ultimul castiga!
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeLun 26 Oct - 23:42:49 Scris de Weed Maker

» Halloween
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeLun 26 Oct - 12:22:42 Scris de Weed Maker

» La multi ani Kahlan!
Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeMier 21 Oct - 20:27:33 Scris de Elena

Afilieri
Recent Members
See more

Visurile din copilărie și cele de acum

In jos 
AutorMesaj
Xiphion.
Moderator
Moderator
Xiphion.

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Bivol
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 23
Localizare : Sibiu
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Somn

Visurile din copilărie și cele de acum Empty
MesajSubiect: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeMier 9 Aug - 15:39:01

Mă gândeam că ar fi interesant un subiect de genul, cu o comparație ca asta. Așadar:
Țin minte că prima dată mi-am dorit să fiu polițist, asta pe la 4 ani. Să fim serioși, oricine vrea să fie polițist când e mic. :]]
Apoi, pe la vreo 6 sau 8 ani, mi-am dorit să fiu veterinar. Să fiu sinceră, mi-ar plăcea și acum, dar nu aș putea să omor un animal dacă aș fi pusă în situația asta. Orice, dar nu un animal.
După nu cred că mi-am mai dorit ceva, asta până în clasa a 7-a sau a 8-a, când m-am gândit să dau la științe socio-umane și să devin psiholog. Și acum îmi doresc asta, dar m-am gândit să dau pe la maxim 25 de ani, când o să am mintea mai bine coaptă. Iar prin liceu mi-am dorit și să fiu detectiv, dar treaba nu stă ca în romanele polițiste și n-are rost. :]]
Momentan mă voi axa pe locul de muncă, asta ca să fac câțiva bani, apoi m-am gândit să încerc să fac un curs de fotograf. Vorba aia, dacă nu riști, nu câștigi. :]
În cazul vostru cum stă treaba? ^^

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
Visurile din copilărie și cele de acum Original
“He was fucking sad. That's it. That's the point.
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.
It's always going to be the same monotonous depressing bullshit.
Boring, sad, boring, sad. He just wants it to be over.” 
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Sus In jos
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro
Karen
Membru
Membru
Karen

Data de inscriere : 10/08/2017
Localizare : Bucureşti

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeJoi 10 Aug - 19:12:37

Prin şcoala primară voiam să fiu cantăreaţă present
În clasa a 4 a însă învăţătoarea mi-a spulberat visul spunând ca nu am voce. Şi avea dreptate. Am realizat asta mai încolo.
În generală voiam sa fiu actriţă. 
A fost un moment când am vrut să mă fac scriitoare, dar mi-am dat seama că nu am un talent deosebit la scris. 
Am vrut să fiu şi regizor de film. Mi-a venit ideea când aveam vreo 13-14 ani.
Prin liceu îmi înflorise în cap o idee că mai bine ajung scenarist. Voiam să dau la facultatea de film şi gata. Totuşi, când profesorii mă întrebau nu le ziceam şi de facultatea asta. În cele din urma m-am mai informat şi mi-am dat seama că nu se merită să dau. Posibil voi urma ceva cursuri cândva.
A fost un moment când mă gândeam să devin avocată. Mi se părea o meserie destul de interesantă, oarecum. Dar mi-a trecut. Poate ca aş fi încercat totuşi să dau la facultatea asta dacă nu se dădea examen la economie. Detest economia. Doar aşa. O încercare.
Citind cărţi poliţiste am vrut să fiu şi detectiv. Dar meseria asta era altfel faţă de romane. 
Sus In jos
Akane
Membru
Membru
Akane

Zodiac : Varsator
Zodiac chinezesc : Tigru
Data de inscriere : 11/08/2017
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeSam 12 Aug - 14:54:03

Cand eram mica mi-am dorit sa fiu doctor.În clasa a 5 a cam așa mi-am dorit sa fiu cântăreața :))) dar apoi mi-am dat seama ca nu am ureche muzicala deloc așa ca am renunțat.
În clasa a 8 a voiam sa dau la facultatea de drept ( da știu eu încă nu ajunsesem la liceu și deja mă visam la facultate:))
Iar de atunci numai mi-am  dorit nimic, nici în prezent nu știu ce as vrea sa devin , deși știu la ce facultate vreau sa aplic după ce termin cu bacalaureatul peste o săptămână și ceva , dar nu știu în ce domeniu. stress

Visurile din copilărie și cele de acum Giphy
Sus In jos
LightSpark090
Membru
Membru
LightSpark090

Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Dragon
Data de inscriere : 11/08/2017
Varsta : 20
Localizare : Sub dulap
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeSam 12 Aug - 20:27:09

Evident, orice față când e mică, adică primară, se visează cântăreață sau actriță. Totuși mi-am dat seama că probabil nu e de mine, asta probabil fiind și vina stimei mele scăzute de sine care mă bătea în cap și-mi spunea că nu voi reuși. Am mers într-adevăr la niște cursuri de actorie, dar alea au fost mai mult pentru dezvoltare personală decât profesional.
La un moment dat mama mi-a sugerat prin generală să devin veterinar, ceea ce mi se pare drăguț, deși probabil eutanasierea nu ar fi treaba mea. Până la liceu nu am prea stat să mă gândesc ce vreau să mă fac când vreau să mă fac mare, deși familia încerca să mă convingă să fac medicina.
Problema a început cam anul trecut când am fost întrebată ce planuri am, răspunzând cu un simplu "nu știu". Părinții au continuat cu medicina, știind că prin accident am ajuns la Științele Naturii, dar nu sunt sigură că m-aș descurca. Alte variante la care mă gândisem ar fi fost artistă, doar că nu sunt atât de talentată, arhitect, mă gândisem un moment la actriță, dar eh, poate IT că m-ai s-a zis că sunt pricepută, și chiar m-am gândit și la profesoară, și chiar nu sună prea rău.

În concluzie, până în ziua de azi nu știu ce vreau de la viața mea ^^;

Visurile din copilărie și cele de acum SrmIOZK
Visurile din copilărie și cele de acum BgxmxJO
Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

Zodiac : Sagetator
Zodiac chinezesc : Caine
Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Lumea mea, numai a mea
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeDum 16 Iun - 18:50:16

Cand eram mica imi doream sa fiu doctora, apoi doctora veterinara si am cam tinut-o asa multi ani. Apoi am vrut sa devin hambalista (eram foarte buna portarita si asta a continuat si in liceu) si chiar am avut posibilitatea la sfarsitul clasei a opta, dar am avut ceva retineri sa plec departe, plus ca motivul financiar era pus in discuție, asa ca am renuntat.
In liceu, pana in clasa a 12-a, nu am mai avut aspiratii, apoi, cand a venit timpul sa ne gandim, mi-am dorit sa dau la armata pe ramura medicala, asta pana cand am aflat ca se da examen la matematica si chimie la care nu excelam deloc.
Pana la urma am facut postliceala de asistent medical, meserie care imi placr, dar care e greu de prins post la noi si innafara nu ma incanta sa plec.
Acumbsunt mamica si pana nu va mai creste fetita nu voi face nimic altceva.

Smile! It's free!
Visurile din copilărie și cele de acum Ixvbjo
Sus In jos
https://rpganimeromania.forumgratuit.ro
Eloise
Moderator
Moderator
Eloise

Data de inscriere : 13/07/2014

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeLun 17 Iun - 13:58:56

La mine era diferit când eram mică.
Mereu, ca și acum, voiam să devin artistă, nu mă văd pe scenă, nici medic, nici polițistă, pur și simplu îmi plăcea desenul și mereu, de la 6 ani, am tot desenat până acum.
Visul meu acum este să lucrez la jocuri și să desenez, ceva ce aproape se întâmplă deja, pot spune că sunt norocoasă. Și mi-a mai plăcut ideea de a face animații cum erau desenele animate, cam tot ce visam și visez este legat de artă. =))

Moderator
Sus In jos
Elize
Moderator
Moderator
Elize

Zodiac : Taur
Zodiac chinezesc : Tigru
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 22
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeLun 17 Iun - 14:53:10

Visurile din copilărie și cele de acum D7dn6r3-f706bf3f-748d-4773-acce-f8ad0a27f11b.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzVmNmY0ODE4LWYyZGYtNDIxOC1iMjEyLWMyZjUyZjMwN2IxZlwvZDdkbjZyMy1mNzA2YmYzZi03NDhkLTQ3NzMtYWNjZS1mOGFkMGEyN2YxMWIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0Visurile din copilărie și cele de acum D9y064k-ad782950-770c-4bcf-88e0-ae832192c859.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl5MDY0ay1hZDc4Mjk1MC03NzBjLTRiY2YtODhlMC1hZTgzMjE5MmM4NTkucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0Visurile din copilărie și cele de acum D7dawdg-23b274cb-273f-4cfa-97a6-1c5ffed053dc.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzVmNmY0ODE4LWYyZGYtNDIxOC1iMjEyLWMyZjUyZjMwN2IxZlwvZDdkYXdkZy0yM2IyNzRjYi0yNzNmLTRjZmEtOTdhNi0xYzVmZmVkMDUzZGMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Mi-am dorit să fiu medic veterinar.
Am ajuns grafician și îmi pare bine ^^.
Mi-aș dori ca la pensie să scriu cărți pentru copii sau să fiu actiță de voce în desene tot pentru copii ori să fac stand up comedy dacă voi ajunge vreodată să depășesc frica de scenă :)).
Visurile din copilărie și cele de acum Datjh95-3ad89f7a-49ed-4c5f-ae02-8cb5f8c29be2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzdkZDIyNjc1LWE5MGEtNDJjZS1hMzlkLWFhYzVkOTc3YmNhY1wvZGF0amg5NS0zYWQ4OWY3YS00OWVkLTRjNWYtYWUwMi04Y2I1ZjhjMjliZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0Visurile din copilărie și cele de acum D9vxx16-b2324c0c-7a13-4fed-bccb-f24b0d39f5e2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl2eHgxNi1iMjMyNGMwYy03YTEzLTRmZWQtYmNjYi1mMjRiMGQzOWY1ZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0Visurile din copilărie și cele de acum D8oz0oi-51fdb956-78cd-44b9-9f54-03a979f96ab8.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzUxYmRkOTE2LWM5ZjUtNDE1Yi1hNjViLWZkOWFhM2Q3MTJkNFwvZDhvejBvaS01MWZkYjk1Ni03OGNkLTQ0YjktOWY1NC0wM2E5NzlmOTZhYjgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

Visurile din copilărie și cele de acum Animated-line-image-0004
”Ar trebui să fii un masochist literar ca să-ți placă un asemenea text lipsit de finețe.”
♦️♦️♦️
Visurile din copilărie și cele de acum Tumblr_pmn937dhK81vvfsp9o1_r1_500
Visurile din copilărie și cele de acum Animated-line-image-0004
Sus In jos
Ravic
Membru
Membru
Ravic

Sex : masculin
Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Pisica
Data de inscriere : 17/06/2019
Varsta : 21
Localizare : Giza
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Always in the dark

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeSam 22 Iun - 18:51:34

Cand eram mic imi doream foarte mult  sa devin fotbalist dar dupa ce am crescut mai mia trecut si mai tarziu imi doream sa fiu pilot de curse sau sa fiu programator de jocuri si nici acuma nu stiu ce sa ma fac.Visurile din copilărie și cele de acum Anime_10

Visurile din copilărie și cele de acum Semnat13
Visurile din copilărie și cele de acum Semnat12

Sus In jos
Rogue
Banat
Banat
Rogue

Zodiac : Fecioara
Data de inscriere : 29/06/2019
Localizare : Eichen House ♚
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeSam 6 Iul - 0:29:20

Mi-am dorit de-alungul timpului să fiu așa de multe lucruri și să fac încât nu le mai țin minte chiar pe toate, mmm...
Țin minte că am avut o perioadă când mă uitam la telenovele (lame, ikr) și era o telenovelă cu Gabriela Spanic de o mamă ajunge în corpul lui fie-sa, smth like, iar fata făcea box. Atunci mi se pusese pata că gata, mă duc la box (nu m-am dus...). M-am dus în schimb la baschet, mi-a plăcut enorm, mi-ar fi plăcut să mă țin și să fac sport de performanță ,dar am avut probleme cu coloana și am renunțat. Am făcut dansuri sportive, am avut un profesor dement, m-am lăsat. Am vrut să fiu artistă mult timp și am făcut din copilărie desen, modelaj, pictură pe geam și tot tacâmul până și prin timpul facultății, dar nu am făcut carieră din așa ceva (cel puțin nu încă). Am vrut să învăț germană, asta nu mi-a ieșit, mi-am pierdut răbdarea repede. Îmi place cântatul, fac ore de canto, dar nu știu dacă o să continui. Am vrut să mă fac judecătoare și am terminat dreptul ,dar nu m-am urnit să învăț pentru INM.
So to make a very long story short... nu știu ce vreau să fac cu viața mea =)) Mă apuc de o mie de chestii și nu duc la capăt. Așa că încă.... îmi caut drumul ca să zicem așa.
*mmm cred că am uitat să menționez că am vrut de câteva ori să public o carte și când era vorba să fie gata șterg
eam tot ce scrisesem că nu îmi mai plăcea. sunt pretențioasă chiar și când vine vorba de mine*

Visurile din copilărie și cele de acum XCZc0AX Visurile din copilărie și cele de acum J97fWb9
Visurile din copilărie și cele de acum SJS2VOD Visurile din copilărie și cele de acum Ghu3yvG
Visurile din copilărie și cele de acum AXsQVd7
Sus In jos
https://polarisdream.jcink.net/index.php?
Inque~
Membru
Membru
Inque~

Zodiac : Varsator
Zodiac chinezesc : Cocos
Data de inscriere : 14/02/2015
Localizare : Bucuresti
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Gatit, instrumente muzicale, rpg, forumuri

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeSam 27 Iul - 1:21:04

Eu cand eram mica voiam sa ma fac cantareata si pe langa asta desenam in continuu, asa ca stiam ca voiam sa fac ceva cu desenul, dar nu stiam ce exact.
In generala si liceu cand m-am apucat de chitara, imi doream sa fac parte dintr-o trupa si sa cant la chitara bas si asta s-a intamplat doar pe perioada liceului cand am facut parte din trupa scolii.

Inainte de liceu voiam sa dau la arhitectura si sa ma fac designer, dar nu am talent la asa ceva, si pana la urma, am dat la japoneza.
Dar cred ca cel mai mult dintre toate astea, mi-as fi dorit sa fiu basista intr-o trupa, sa mergem sa cantam, sa avem concerte, sa compunem muzica etc. <3

Visurile din copilărie și cele de acum Giphy12

Visurile din copilărie și cele de acum Tsubas10
Sus In jos
IloveDean
Banat
Banat
IloveDean

Zodiac : Fecioara
Data de inscriere : 29/06/2019
Localizare : England
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Writing and reading+music

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitimeJoi 1 Aug - 15:04:17

Pffft nici nu stiu de unde sa incep, mi-am dorit multe pana sa ma hotărăsc ce sa fac, si ce vreau de fapt sa profesez. Mi-am dorit intai sa fiu cântăreața caci aveam si inca am cred voce, însă sunt de fel o persoana foarte emotiva, si doar gândul la faptul ca trebuie sa cant in fata unui public imi provoacă anxietate. Desi am facut parte din cor in liceu timp de trei ani, dar eh asta nu se pune :)) .
Apoi am vrut sa devin astronaut, ma fascinează tot ce tine de astronomie , univers, civilizații care ar putea sa exista in trilioane de galaxii. Dar din nou am renunțat pentru ca fizica si alte materii la care chiar nu excelez .
La liceu am intrat la profil de Aviație si pentru câțiva ani am crezut ca voi reuși sa devin controlor de zbor , again plan eșuat pentru ca,fizica si matematica . Tot in acelasi timp cochetam cu ideea de a da la UNATC la scenografie, caci again nu as fi putut sa fiu actrița cu frica mea de scena. A picat caci bruh nu faci bani din o facultate ca asta, am cochetat si cu limbi străine dar again sunt multi traducători si alte cele deci nu.
Apoi am vrut sa fac istorie si prin multa munca sa devin egiptolog, visând a fac expediții in Egipt si sa studiez tot ce tine despre acea era. Again aparent România nu prea ajuta studenții deci cel mai probabil as fi devenit ori ghid turistic or profesor de istorie asa ca a căzut si asta.
Asa va intr-un final am avut o discuție cu mama si am dat la asistenta medicală , care mi-a placut enorm. Iar rezultatul a fost perfect din moment ce mi-am îndeplinit visul de a lucra in Anglia.
Cam atat, ioooi ce roman am scris 😂😂😂

Visurile din copilărie și cele de acum EIu6AN2
Visurile din copilărie și cele de acum 2aGbYw8
Sus In jos
https://www.wattpad.com/user/SoulShadow
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Visurile din copilărie și cele de acum   Visurile din copilărie și cele de acum I_icon_minitime

Sus In jos

Visurile din copilărie și cele de acum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: Cafenea :: Cafenea-
Mergi direct la: