RPG Anime Romania
O lume fantastica unde personajele prind viata.
RPG Anime Romania
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum dedicat RPG-ului.

AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeAstazi la 0:29:23 Scris de sarah chan

» Pentru ce e cunoscut userul de deasupra
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeIeri la 21:58:27 Scris de Weed Maker

» [ RPG +안아 ] Rusia vs Italia
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeIeri la 15:43:31 Scris de Crystal Snow

» [RPG + Skyline] Paint those sounds
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeIeri la 15:41:12 Scris de Crystal Snow

» [RPG + Kahlan] My precious Omega
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeIeri la 15:32:48 Scris de Crystal Snow

» Eu intreb, tu raspunzi
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 19 Sept - 23:54:56 Scris de Weed Maker

» Yaoi vs Yuri
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 19 Sept - 9:55:15 Scris de Weed Maker

» Salut, again?
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 19 Sept - 9:52:20 Scris de Weed Maker

» [+18 - Yaoi] Făcuți din aceeași paletă de culori
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 18 Sept - 16:53:19 Scris de kurosense

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG

In jos 
AutorMesaj
Eloise
Moderator
Moderator
Eloise

Sex : feminin
Data de inscriere : 13/07/2014

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Empty
MesajSubiect: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 15 Iun - 0:26:25

Căutătorii pentru coleg/colegă RPG

Aici vă puteți căuta colege/colegi 1x1 sau în mai multe persoane [posibil]
Nu faceți topicuri inutile, postați aici dacă doriți să găsiți pe cineva care dorește să facă RPG cu voi!

Început:

Pentru a găsi pe cineva care crezi că merită să facă RPG cu tine, există reguli.
Faci o postare în care îți impui ce vrei de la partener/ă, de la ortografie frumoasă la aspect frumos, scris bine gramatical sau o estetică frumoasă personajului, după care aștepți să răspundă cineva interesat.
Dacă cineva îți acceptă propunerea și tu accepți persoana respectivă în RPG-ul dorit de tine, atunci detaliile se discută în privat.

Cum adică discuție în privat ?

Păi, dragă persoană începătoare, probabil, în privat, trebuie să discuți cu colega/colegul despre ce o să apară în topic și prima postare care trebuie să descrie totul.

Titlu;
Fișa personajelor;
Plot-ul RPG-ului (subiect);
Genul și etc.
De aici se începe totul plus hotărâți cine postează prima/primul topicul de început.
Sper că am fost clară și regulile o să fie respectate, dacă există o nelămurire sau o plângere la secțiunea asta legată de cineva puteți, mă contactați.

Anteție: Citiți regulamentul RPG înainte de a posta la această secțiune, deoarece cu timpul pot exista modificări ce trebuie citite!

Multă baftă la căutare! ^^

Moderator
Sus In jos
Crystal Snow
Moderator
Moderator
Crystal Snow

Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Mistret
Data de inscriere : 01/09/2017
Varsta : 25
Localizare : București
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPC, RPG

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeMier 19 Iun - 21:21:35

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG 2m2jcrt

Buna, buna.

As dori si eu un partener RPG.

Povestea e destul de vaga momentan, dar ma gandeam la un omegaverse(daps, yaoi). Omegaverse e legat de lupi si de rolurile lor in haita.

Un Alpha care e single isi gaseste perechea predestinata (Omega), dar perechea lui e din alta haita. Alpha-ul e fiul unuia dintre comandantii haitei lui, ceea ce il face dorit de toti omega din haita respectiva, dar el se gandeste numai la firavul omega din haita cealalata.

Personajul meu va fii Alpha-ul.

Nume: Huiyeol
Varsta: 25
ADN: Alpha
Poza:
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Ac62dfd1-1209-432c-9dfa-2de7def022f1

Rol Indisponibil.

Ultima editare efectuata de catre 안아 in Mar 25 Iun - 15:52:52, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rpcdreams.forummagic.net
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Caine
Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 21 Iun - 7:32:55

Ma bag sau mai astept :))))

안아 a scris:

Buna, buna.

Povestea e destul de vaga momentan, dar ma gandeam la un omegaverse(daps, yaoi). Omegaverse e legat de lupi si de rolurile lor in haita.

Un Alpha care e single isi gaseste perechea predestinata (Omega), dar perechea lui e din alta haita. Alpha-ul e fiul unuia dintre comandantii haitei lui, ceea ce il face dorit de toti omega din haita respectiva, dar el se gandeste numai la firavul omega din haita cealalata.

Poza:
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Ac62dfd1-1209-432c-9dfa-2de7def022f1

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG VREkqu3

Oh my, my, my, (uh) oh my, my, my
I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
Oh my, my, my, (yeah) oh my, my, my
Looking for something right
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
I want something stronger (I want it)
(워워워워워)
Than a moment, than a moment, luv
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)
For a boy with, for a boy with luv

Sus In jos
http://aworldforall.forumgratuit.ro/
Crystal Snow
Moderator
Moderator
Crystal Snow

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 21 Iun - 10:31:31

Nu te baga inca. Iti dau mesaj daca e sa te bagi.

Maria a scris:
Ma bag sau mai astept :))))

안아 a scris:

Buna, buna.

Poza:

Sus In jos
Kahlan
Admin
Admin
Kahlan

Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 21 Iun - 14:23:50

Ok, ok. Se baga cineva la un rp cu mine??

Deci titlu inca nu stiu exact cum va fii, momentan mai cautam .
Vreau sa fie legat de varcolacii. Rp-ul o sa fie hetero , deci fara yaoi sau yuri.
Povestea va incepe cu inceputul. Fata va fii dintr-o haita rivala , va fii beta acelei haite. Prietenul ei cel mai bun este alpha care sta ea langa el. Haita unde a crescut mai exact. Baiatul va fii din cea mia puternica haita , este numit Alpha Suprem iar partenera lui se numeste luna suprema. Acesta este denumirea de rege si regina. Intr-o zi Alpha Suprem le calca zona pentru a le cumpara zona unde stau ei si atunci se va intalni si atunci vor descoperii ca sunt suflete pereche. Iar de acolo totul se schimba. El o va respinge si ea sufara pe tema asta si va intra in coma. Va fii ceva trest la inceput. DAr dupa va fii in regula.
O da am uitata sa anunt. Beta are ochii albastri , albastri deschis si Alpha rosii

Fisa personaj:
Nume: Anastacia Montoia
Varsta: 24
Haita: Moon Star
Ocupatie: Beta haitei
poza: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG A35a317c2e06aa2f2d3e0015ad12d441

Deci va astept!

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG VREkqu3

Oh my, my, my, (uh) oh my, my, my
I've waited all my life
네 전부를 함께하고 싶어
Oh my, my, my, (yeah) oh my, my, my
Looking for something right
이제 조금은 나 알겠어

(워워워워워)
I want something stronger (I want it)
(워워워워워)
Than a moment, than a moment, luv
(워워워워워)
I have waited longer
(워워워워워)
For a boy with, for a boy with luv

Sus In jos
http://aworldforall.forumgratuit.ro/
Skyline Devine
Membru
Membru
Skyline Devine

Zodiac : Capricorn
Zodiac chinezesc : Dragon
Data de inscriere : 22/06/2019
Varsta : 19
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 22 Iun - 11:42:54

Hei caut si eu o colega de rpg .
Nu am inca o idee dar putem discuta detaliile in privat .

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Tumblr_nih051oH0d1t5cokco1_500
Sus In jos
Crystal Snow
Moderator
Moderator
Crystal Snow

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 22 Iun - 12:31:36

Skyline Devine a scris:
Hei caut si eu o colega de rpg .
Nu am inca o idee dar putem discuta detaliile in privat .

Daca te intereseaza cumva ideea mea...

Sus In jos
LightSpark090
Membru
Membru
LightSpark090

Zodiac : Rac
Data de inscriere : 11/08/2017
Varsta : 20
Localizare : Sub dulap
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Căutând sensul vieții

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 22 Iun - 23:21:50

Aoleoooo, abia acum imi dau seama ca sectiunile au propriile topic-uri de parteneri :O

In fine, ma repet de la RPG Anime, dar pe scurt conditiile mele:

1) Sunt in regula cu orice gen de RP, desi am experienta limitata in Yaoi/Yuri si orice 18+. Nu inseamna ca nu sunt deschisa la experimente. Sunt in regula si cu limbajul colorat

2) Eu sunt o uituca si mai usor de distras decat o veverita, deci exista sanse sa-mi ia uneori o vreme sa raspund. Daca imi ia prea mult, puteti sa-mi trageti una in privat, dar tineti minte: daca as fi vrut sa inchei RP-ul, v-as fi spus. Va rog doar sa fiti intelegatori si politicosi, la fel cum sunt eu daca intarzie altcineva.

3) Nu am idei de RP acum, de obicei croiesc unele dupa ce aud interesele partenerului meu. Pot spune doar ca ador povestile unice si impartasirea de idei intre parteneri.

Interesat? Exista mesagerie

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG SrmIOZK
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG BgxmxJO
Sus In jos
sarah chan
Owner
Owner
sarah chan

Zodiac : Sagetator
Data de inscriere : 13/01/2012
Localizare : Lumea mea, numai a mea
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeMar 25 Iun - 22:05:59

Heya ^^
Mi-a trecut prin cap o idee si as vrea o partenera/partener. A! Ideea e de RPG straight si eu sunt tipa ^^

Ideea este in felul urmator:
Irina Lewinski (Dap, vreau sa o folosesc pe Irina, cei care au fost pe Sweet Flirt poate o stiu din RPG-ul Mama Rusie) este sora geamana a liderului mafiei rusesti, este o tipa rece ca gheata, fiind si cea mai buna asasina a mafiei rusesti, nu ii place sa fie in preajma oamenilor suferind mai multe dezamagire de-a lungul anilor. Soarta face ca ea sa ajunga in Vegas in incercarea de a omora un turnator, dar ce nu stie ea e ca si ea este vanata de cineva.
Ghinionul celui care o urmarea este ca ea este implicata intr-un accident inainte ca el sa o poata elimina si nici ea nu reusise sa isi elimine tinta.
In urma accidentului el decide sa termine totul in spital, dar cand sa o omoare ea deschide ochii si il vede, dar ea nu mai stia cine era, isi pierduse memoria. Asta il face pe el sa isi doreasca o razbunare mai dureroasa de vreme ce Irina ii omorase iubita in urma cu cativa ani, asa ca el planuieste sa o faca sa se indragosteasca de el si, abia dupa ce ea i se daruieste intri-totul, sa incheie socotelile.

Cam asta ar fi ideea mea ^^ Astept doritori ^^

Smile! It's free!
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Ixvbjo
Sus In jos
https://rpganimeromania.forumgratuit.ro
Rogue
Banat
Banat
Rogue

Data de inscriere : 29/06/2019
Varsta : 26
Localizare : Eichen House ♚
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 5 Iul - 23:51:15

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Original

am nevoie de inca 2 jucatori ca sa ii joace pee tipi ^^
povestea e semi inspired din VD, dar usor diferite.
tipa, cu numele Astrid Katherine Blackwell (Nina Dobrev), are dubla personalitate. Astrid este fata draguta, usor anti sociala, timida si stangace ce se indragosteste la prima vedere la un bal de caritate organizat de tatal ei de Paul Wesley (nume fc, nume personaj la libera alegere). Povestea se complica insa cand a doua ei personalitate, Katherine, zvapaiata, nebuna si psihotica se indragoste la randul ei chiar de fratele lui Paul, Ian Somerhalder (nume fc, nume personaj la libera alegere). Astfel ea duce o viata dubla si doua povesti de dragoste total diferite. Cei doi afla unul de altul, se cearta si intr-un final o confrunta, afland  de boala fetei si de faptul ca traiesc doua persoane diferite in acelasi corp. Oare cum se va sfarsii aceasta situatie?

cine e interesat sa imi dea pm <3 o sa deschid topicul si daca gasesc doar o persoana initial, pentru ca cea de-a doua poate aparea pe parcurs ^^ sper sa existe doritori , I really liiike this character and story :D Kisses, va astept <3 nu musc

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG XCZc0AX AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG J97fWb9
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG SJS2VOD AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Ghu3yvG
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG AXsQVd7
Sus In jos
https://polarisdream.jcink.net/index.php?
Rainy Rose
Membru
Membru
Rainy Rose

Zodiac : Gemeni
Data de inscriere : 14/02/2015
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : reading, writing, RPG, psychology

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 6 Iul - 1:19:59

Hullo, am si eu un personaj la care vreau sa lucrez/sa o cunosc mai bine, daca vrea cineva sa ma ajute ^^. Nu am o idee exacta de poveste, doar cateva date despre ea.

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG 17zc45

Sabinne Duval
22 de ani - mulatra: tatal francez, mama posibil sud africanca - adoptata la 17 ani - aroace: nu simte atractie romantica si sexuala/fizica - lingvist - goth - pierce-uri: septum si medusa - tatuaje: un corb in zbor cu cate un craniu in fiecare gheara (umarul drept), "Casper"+ ochi albastri de caine inconjurati de labute ( incheietura stanga) - limbi vorbite: engleza, franceza, chineza (mandarina)

Daca e cineva interesat PM ^^
Sus In jos
Invader Lamu
Membru
Membru
Invader Lamu

Data de inscriere : 26/06/2014

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeDum 7 Iul - 22:34:45

Plot:

Plotul nu e bine pus la punct. In principal ar fi vorba despre un tanar care e respins de toate fetele si care se indragosteste de o fata care pare ca are sentimente reciproce pentru el dar ii va dezvalui ca e android si ca ea ii poate fi iubita dar nu pot avea copii decat infiati. Ceea ce el i-ar raspunde ca nu e o problema.
Iar plotul se va axa pe perioada de asa zisa logodna intre cei doi. Pe perioada in care cei doi vor fi imprena dar care va fi obturata de aventuri.
Fata alege sa fie cu baiatul dar apoi guvernul il acuza ca a furat un android valoros si este pusa recompensa pe capul baiatului. Cei doi vor deveni fugari prin lume incercand saajunga intr-o tara anume unde sa ceara azil si unde sa nu mai poata fi urmariti de FBI, CIA si alte guverne.
In timpul fugii lor, se mai opresc sa ajute lumea, sa impiedice diverse infractiuni.

Astept si alte sugestii de imbunatatire a plotului

Sau alt plot ar putea fi:

Un baiat tanar recrut in politie e repartizat sa lucreze cu aceasta fata android care sa ii fie atat partenera cat si masina de serviciu si pe timp ce vor lucra impreuna vor descoperi o dragoste imposibila intre ei. Va descoperi ca fata android poate fi la fel de buna la pat ca o fata umana doar ca singurul impediment va fi ca nu poate face copii. Daca vor copii vor trebui sa infieze. Ceea ce pentru baiat nu ar fi o problema.

Astept si alte sugestii de imbunatatire a plotului.

Varsta: Aparent 21 dar are doar 3 ani de cand a fost construita
Specie: Android
Despre ea: Este un android cybertronian cu infatisare umana tip transformers. Construita intr-un laborator secret guvernamental dupa o schema gasita in nava prabusita la Roswell.
Poate lua forma umana si forma de autovehicul.
Ca fiinta umana nu se poate deosebi deloc de un om obisnuit. Fiind construita atat cu parti electronice cat si cu organe artificiale, are capacitatile unui om obisnuit: Poate manca, bea, respira, etc.
Se integreaza perfect intre oameni si nimeni nu poate banui ca ar fi android decat daca ea specifica acest lucru.
Se transforma intr-un Lexus de o culoare albastru inchis spre negru.
Se transforma in forma de masina in 10 secunde. Se poate transforma in forma de masina atat la proprie vointa cat si daca este cumva stimulata accidental.
Daca se stropeste cu lichide fierbinti sau bea lichide fierbinti, daca sta in soare incins prea mult timp, daca e stropita cu apa cu spuma de la spalatoriile auto.

Este o fata draguta, amabila, sociabila, prietenoasa si dornica sa ajute si sa isi faca prieteni noi.

Face Claim: Actrita turceasca: Tuba Buyukustun    

Poze:

Ca om

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG 19

Ca masina

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Lexus-LF-LC-Blue-concept-front-three-quarter-view-02-1024x640
Sus In jos
Invader Lamu
Membru
Membru
Invader Lamu

Data de inscriere : 26/06/2014

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 12 Iul - 13:15:59

Mai am o idee.

Anul 2030 acceleratorul de particule de la Geneva deschide primul portal de conexiune cu o civilizație extraterestra foarte avansata care din nefericire vor dori cucerirea lumii. Din fericire exista o veste buna. Nu o vor face prin război armat ci prin război psihologic folosindu-se de putereai lor de Shape Shifter. Lumea va fi invadata de acești extratereștrii care se pot metamorfoza in orice persoana după bunul plac si după nevoia de moment. Astfel nimeni nu mai poate fi sigur ca prietenul sau e chiar prietenul sau, ca mama lui e chiar mama lui si nu un extraterestru, ca primarul orașului e chiar primarul, etc. Lumea va ajunge sa își puna parole secrete de recunoastere sau sa se întrebe unii pe alții de secrete intre ei sa fie siguri ca sunt chiar ei si ca unul dintre ei nu e un extraterestru.
Sus In jos
Rogue
Banat
Banat
Rogue

Data de inscriere : 29/06/2019
Localizare : Eichen House ♚
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : torture ☬

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeVin 12 Iul - 15:03:59

n-am mai scris de mult o yuri/lesbian story, so let's try one idea

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Tumblr_inline_pchk9o67OX1vl8icx_400

tipa cu par roscat (ii puteti pune orice nume si sunt deschisa si alt face claim, insa eu clar o voi lua pe tipa cu par roz, imi place mult de ea) e o tanara populara si crescuta in puf, cu nasul pe sus. parintii ei mereu au obligat-o sa iasa cu baieti de 'rangul' ei in societate, insa ea niciodata nu i-a placut, fiind atrasa de acelasi sex. cand mama ei a aflat adevarul a tot pedepsit-o si a incercat sa isi ascunda suferinta. acum, fiind in ultimul an de liceu, o cunoaste pe Toni (my character) o tanara total opusa ei, crescusta in ghetou de bunicul ei, caci parintii au parasit-o, batoasa ,care mereu a pus umarul la treaba de cand era copil. firea rebela si libertina a fetei o face sa se indragosteasca si cele doua vor trai o iubire cu peripetii, teoretic interzisa.
if someone is intersted please contact me, kisses loving

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG XCZc0AX AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG J97fWb9
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG SJS2VOD AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Ghu3yvG
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG AXsQVd7
Sus In jos
https://polarisdream.jcink.net/index.php?
s a p p h i r e
Membru
Membru
s a p p h i r e

Data de inscriere : 01/10/2019

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeJoi 3 Oct - 18:35:47

Bună, nu știu cât de activ mai e forumul, dar caut și eu un/o partener/ă de rp. Nu am mai postat de câțiva ani buni, dar sper să mă dezmorțesc pe parcursul scrisului.

Nu am o idee anume, sunt deschisă la subiecte, cât despre personaj pot să aleg și femini și masculin, chiar nu am pretenții. Un singur lucru doresc, persoana respectivă să nu posteze două-trei rânduri, ci să își dea puțin silința.

{      how beautiful it is to be broken and feel the healing your hands bring.      }
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Tumblr10
Sus In jos
Xiphion.
Moderator
Moderator
Xiphion.

Zodiac chinezesc : Bivol
Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta : 22
Localizare : Sibiu
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Somn

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeSam 19 Oct - 21:17:36

Aș putea să încerc eu, cu toate că sunt în pană de idei, dar putem discuta în privat și vedem ce fel de poveste vom alege. Dacă mai dorești, desigur. ^^

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
>>> ᴍʏ ᴛᴜᴍʙʟʀ <<<
AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Original
“He was fucking sad. That's it. That's the point.
He knows life is never going to get any different for him. That there's no fixing him.
It's always going to be the same monotonous depressing bullshit.
Boring, sad, boring, sad. He just wants it to be over.” 
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Sus In jos
http://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro
Skyline Devine
Membru
Membru
Skyline Devine

Zodiac : Capricorn
Data de inscriere : 22/06/2019
Varsta : 19
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : LOL

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitimeJoi 27 Aug - 15:18:50

Heia ! Si eu pe aici dupa muuulta vreme . Vechea poveste : am nevoie de o clega pentru un rpg . Daca este cineva dornic astept mesaj , ideea deja exista , doresc doar pe cineva care poate posta cu mine . Multumesc anticipat !

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG Tumblr_nih051oH0d1t5cokco1_500

Crystal Snow și Arsenmary apreciază acest mesaj

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG   AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG I_icon_minitime

Sus In jos

AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RPG Anime Romania :: RPG ::  RPG Real-
Mergi direct la: