RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 6 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Imi aduc aminte de acea adunare, dar abia imo terminasem recuperarea si eram mai milt ca o fantoma plutind in jur, decat o persoana cu capul pe umeri, asa ca nu prea mai stiu cu cine am vorbit si cu cine ni atunci.
    Reusisem sa ma calmez, dar am preferat sa stau lipita de el, ascultandu-l. Poate ca erau sanse ca toata dezordinea asta dintre noi sa se rezolve mai usor.

    Hyu
    - Um... Cred ca ar trebuii sa te schimbi pana nu racesti. Si cred ca a sosit si fratele tau, sa nu il facem sa astepte caci este inca destul de ranit. Spunand asta am mangaiato pe crestetul capului, presarandu-i apoi si un sarut.
    Shin
    - Nu trebuie sa iti ceri scuze. Poate ca si eu as fi facut la fel daca as fi fost in locul tau.
    Privind inspre el i-am analizat trasaturile fetei in incercarea de a gasii ceva care aa imi aduca amonte de el, dar nimic nu imi venea in cap. Paream sa imi amintesc lucruro triviale si informatii generale, dar nu imi aminteam nimoc din viata mea personala.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Zambesc slab si o sarut pe frunte.

    - Am inteles. Nu este nimic. Sincer m-am bucurat enorm ca am avut onoarea sa te intalnesc iar. Imi doream din suflet sa te vad iar. Nu stiu cum dar parca ai aprins ceva in inima aia rece a mea si inghetata. Acum cred ca mai bine o luam usor sa ne cunoastem sa ne i talnim si oricum de mine nu mai scapi. Mai atras mult blonda si nu mai vreau sa plec de langa tine. Chiar daca nu era cel mic. Spun bland si o ating pe burta zambind larg.
    - tot a mea erai. Nu ma lasam batut si tot iesiam la intalnire.

    Maria

    Ma dezlipesc de el si il privesc.

    - Facem prima oara un dus si dupa imi dai ceva ce sa port? Intreb cu ochii de catelus spre el.


    Marcus

    - Da. Am inteles. Nu e problema. Cred ca poate doresti sa te odihnesti si poate te retin...

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Am ras usor la auzul vorbelor lui.
    - Am facut totul total pe dos. Mai intai am facut sex care a dus la o sarcina, iar acum incepem sa vorbim pentru a ne cunoaste. Nu suntem intregi la minte!

    Hyu
    - Bine, dar nu putem sa ne lungim prea mult.
    Spunandu-o asta am luat-o in brate stil printesa si m-am indreptat cu ea spre baie.

    Shin
    - Nu sunt chiar obosit, dar tu pari sa ai nevoie de odihna.
    Cumva simteam compasiune fata de el. Nu il stiam, dar din ce zisese el si rozalia, statuse langa mine tot timpul pentru ca nutreste sentimente de iubire fata de mine. Sentimente pe care poate i le impartasisem inainte, dar acum nu stiu daca o sa mai pot face asta.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Aa este frumos iubire. Oricum.suntem mai specialii noi. Spun chicotind si o sarut pe buze, frunte si dupa o iau stil mireasa si o duc in pat sa-o lungesc.

    Maria

    - Hmm. Pai te tine asa de putin ? Spun chicotind.

    Marcus

    - Da, sa zicem. Nu prea am dormit.

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am inchis ochii si m-am lasat purtata de bratele astea puternice ce imi dadeau un sentiment de liniste si siguranta.
    - Derek, trebuie sa ne gandim la o metoda de a le spune si celorlalti. Nu vreau sa tin sarcina un secret fata de familia mea!
    Hyu
    - Cand am asa o bunaciune in fata mea as putea sa imi dau drumul si fara sa fiu atins.
    Ajunsi in baie am lasat-o pe picioare si am inceput sa ma dezbrac in fata ei fredonand o melodie de striptis si facand cateva miscari de dans.

    Shin
    - Se vede. Oricum, poti sa stai linistit, eu nu o sa plec nicăieri si poate o sa afle doctorii cauza amneziei mele.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Asta stiu iubito. Sunt si eu constient de acest lucru si nu mai bine le zicem cand aflati raspunsul la testul ala ADN care l-ati facut tu si Maria?? Asa va fii fericirea dubla. Eu asa ma gandesc, acum este alegerea ta. Spun bland in timp ce o strnag in brate si o sarut pe frunte si o invelesc cu patura putin ca se lasase frig in camera si nu vroiam sa pateasca ceva , ea sau puiul nostru.


    Maria

    Incep sa chicotesc si il privesc vesela. In timp ce scap si eu repede de haine si ddau drumul la apa cald.
    - Iami! De ce ma inciti asa de mult , iubire?!


    Marcus

    - Am inteles. Spun slab dcand vad ca ma respinge si vorbe rece cu mine. Ma durea sufletul , dar nu aveam ce sa fac.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Da, e o idee buna. Am spus zambindu-i usor apoi am facut brusc ochii mari.
    - Jamie! Azi vine si el acasa! Si el si Kaname.. Trebuie sa fi ajuns.

    Hyu
    - Pentru ca imi place sa fac asta. Dar tu de ce esti asa sexy? Spun apropiindu-ma de ea si prinzandu-i fesele in maini tragand-o spre mine.

    Shin
    Arata de parca cineva l-ar fi lovit in cap cu un par, iar intreaga lume i s-a spulberat, dar nu aveam cu ce sa il ajut. Nu puteam sa il mint si sa ii spun ca imi amintesc de el sau sa ii promit ca o sa imi recapat memoria cand nunstiu nici macar ce e inneregula cu mine.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Incep sa chicotesc cand vad ca ea deja incepe sa se agite.
    - Iubito stai calma te rog!

    Maria

    - Imi place sa-mi provoc iubitul sexy. spun chicotind.

    Marcus


    Oftez lung si il privesc tacut. poate era mai bine sa plec si sa-i las timp sa se obisnuiasca cu acest lucru , poate pana is revine memoria...
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Sunt calma, dar a trecut o luna de cand nu a mai venit acasa si chiarnvreau sa il vad inafara aripii medicale.
    Spunand asta m-am indreptat de spate si am facut un pas in spate. Nu puteam sa il las pe Jamie sa ne astepte.
    Hyu
    Fiind lipita cu trupul de al mei, madularul meu se afla intre mine si ea, presandu-se pe abdomenu acesteia, lucru care m-a facut sa ma frec usor de ea ca sa o fac sa il simta bine.
    Shin
    Linistea se lasase intre noi, liniste ce a fost spulberata de o asistenta, alta fata de rozalie, care intra in incapere cu o masa pe roti pe care avea tot felul de pansament si solutii.
    - Haide sa iti schimb pansamentele. Spuse aceasta zambind cu gura pana la urechi uitandu-se apoi spre cel care se afla in incapere cu mone aruncadu-i o privire ce mie imi dadea de inteles ca nu il avea la suflrt si ca se bucura sa il vada suferind asa.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Zambesc si ma ridic si eu din pat.
    - Atunci haide jos sa vedem ce si cum.

    Maria

    Gem slab si il marai.
    - Mai bine ai face ceva cu ala si nu ma mai amagi. Ca timpul nostru se scurge.

    Marcus

    O vad si marai nervos. Iar venise repectiva, deja ma calca ne nervii tipa asta si rau de tot.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Am aprobat din cap si m-am indreptat spre use, dar m-am oprit si m-am intors sa iau testul de sarcina.
    - As vrea ca el sa fie primul care afla caci el a fost alaturi de mine tot timpul. El si Hyu!
    Hyu
    Cum aveam mainile deja pe fundul ei am ridicat-o in sus sustinandu-i greutatea si am penetrato direct. Acum nu mai trebuia sa o iau usor caci nu mai era virgina.
    Shin
    Ura dintre cei doi se vedea de la o posta, dar nu m-am bagat nestiind ce anume se intampla intre ei.
    - Eu nici nu stiu unde anume am nevoie de bandaje. Am spis provind-o pe roscata ce avusese grije sa isi lase decolteul cat mai mare.
    - Pai ai pe spate, pe piept si pe pulpele picioarelor asa ca o sa am nevoie sa te dezbrac.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Dau din cap in semn ca da si o privesc bland. O urmez in deaproape si ne indreptam amandoi spre sala de conferinte. Era unicoul loc unde pute sta linistit , fara sa ne deranjeze cineva sau mai stiu eu ce.


    Maria

    Gem lung si ma incolacesc cu bratele si picioarele pe el in timp ce incep sa-l sarut si sa-l musc de lobul urechii. Doamne! Era fenomenal baiatul asta! Ma facea doar sa-mi dau drumul , doar in cateva minute. De durere nu era cazul ca ma invatasem cu el si era mirific!

    Marcus

    MA bufneste rasul slab si imi dau ochii peste apoi ies din salon si trnatesc usa in spatele meu.

    - Nu iti face griji ! Asa el mereu....
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Ajunsi in sala de conferinta Jamie si Kaname erau deja acolo si ne așteptau. Vazandu-l pe fratele meu stand pe propriile picioare, chiar daca era razmat intr-o carje, m-a facut sa zambesc fericita ca si-a revenit si sa merg sa il imbratisez.
    - Oho! Usor ca inca nu sunt total recuperat!
    Desi spusese asta el imi raspunsese la imbratisare si ma mangaiase apoi pe crestetul capului.
    Hyu
    - Oh! Parca a trecut o vesnicie de cand nu am fost in tine!
    Nu ma mai abtinea deloc si ma miscam rapid in interiorul ei simtind cum ma topesc si fiecare nerv tremura de placere.
    Shin
    El a iesit cat de repede si zgomotos posibil laaandu-ma singur cu roscata ce deja isi pusese mainile pe mine pentru a-mi da hainele jos.
    - Cred ca ma descurc si singur. I-am spus punandu-mi mana peste a ei si indepartand-o pentru a-mi desface singur nasturii camasii de pijamale ce o aveam pe mine dando jos. La pantalni a fost mai greu caci, atunci cand m-am incordat pentru a-mi ridica fundul, am simtit o durere sagetandu-mi tot corpul, dar am inchis un ochii si am strans din dinti si mi i-am dat jos si pe acestia chiar daca abia apoi am realizat ca nu mai purtam nimic altceva pe sub. In acel moment am simtit ca obrajii imi rosesc, dar m-am gandit ca bandajele mi-au fost schimbate zilnic, indiferent de cat timp sun aici, plus ca sunt si nevoile fiziologice pe care trebuie sa le includ, asa ca nu cred ca e prima oara cand sunt vazut asa dezbracat. Privind spre asistenta am bagat de seama ca nu era prima oara cand m-a vazut gol, dar o dorinta din ochii ei ma facea sa ma simt foarte incomod.
    - O sa fie nevoie sa iti fac si toaleta caci inca nu esti in conditii bune de a merge sa faci un dus.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Zambesc slab si o urmez in liniste. Cand il vad pe James oftez si stau cuminte si ascultam la ei sa vad ce vorbesc si ceea ce fac acolo. Nu vreau sa ma bag in treburile lor.

    Maria


    Gem lung si incep sa scot pe gura niste sunete.

    - Oh doamne! Daca continuui tot asa o sa-mi dau drumul cat de curand! Spun gemand.

    Marcus

    Oftez lung si ma asez pe un scaun care era pe hol si imi las fata intre maini si ma aptineam sa nu plang.

    - Oh. Doar vreau sa-te ajut sa stii. Nu trebuie sa fii rau!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Ma indepartez usor de fratele meu si il vad pe acesta indreptandu-si atentia catre Derek. Acum e acum, trebuia sa le fac cunostinta si sa ii explic situatia lui si lu Kaname.
    - Oh, Derek! Nu ma asteptam ca regele vampirilor sa ne intinda o vizita.
    Am ramas ca traznita. Ei doi se cunosteau? Iar dupa felul in care ii vorbea Jamie se cunosteau mai bine decat doar cunostinte.
    Hyu
    - O sa te fac sa iti mai dai drumu scumpo! Apunand aata mi-am aplecat capul pana am ajuns la gatul ei unde i-am sarutat pielea apoi am supt pana cand i-a ramas un semn de toata frumusetea.
    Shin
    - Ma descurc si singur, in plus as prefera ca un barbat sa faca asta.
    Am spus intorcandu-mi capul in directia cealalta fiind usor jenat ca trebuia sa las o femeie sa ma vada dezbracat fara ca macar sa avem vreo legatura unul cu celalalt.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Zambesc larg si dau noroc cu el.
    - Ce faci batrane? Esti bine ? Cum te simti ?

    Maria


    Tip odata de placere si incep deja sa tremur din cauza placeri, nu mai ducea mult oricum. Totul era... prea inters, nu mai dureaza ult oricum si ma loveste orgasmul din plin si ma fac moale in bratele lui.
    - Oh doamne!


    Marcus

    Oftez lung si stau cuminte acolo si ascult discutia.

    - DAr. Shin , nu trebuie sa te rusinezi ...
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Am clipit de cateva ori uotandu-ma cand la fratele mei, cand la Derek.
    - Voi doi va cunoasteti? Intreb continuand sa imi mit privirea de la unul la celalalt in timp ce Kaname abia isi abtinea rasul.
    - Da. Ne-am cunoscut acum 3 ani la acea intrunire. Tu nu iti aduci aminte, ai fost prezenta, dar erai intr-o stare de orice s-ar fi intamplat in jurul tau nu ai fi realizat.
    Am ridicat din sprancene la auzul vorbelor fratelui mei.
    - Ce pot spune, am fost si mai bine, dar macar nu mai sunt asa sifonat ca inainte. Tu cum o mai duci?
    Fratele meu ii zambise in acelasi fel in care imi zambea si koe si lui Hyu asta demonstrand ca il vede ca pe un adevarat prieten pe Derek.

    Hyu
    - Nu mai rezist nici eu prea mult! Esti prea buna! Spun in timp ce incep sa ma misc din ce in ce mai repede pana cand am ajuns in pictul de climax, dar am reusit sa ies din ea amintindu-mi ca nu folosisem prezervativ de data asta.
    Shin
    Deja felul in care era de agatoare roscata asta ma scotea din sarite.
    - Uite, nu imi aduc aminte de tine, dar acum nu imi place deloc atitudinea ta asa ca trimite pe altcineva.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ranjesc multumim spre James si dupa ma uit la Sarah cu o fata de inocent ce sunt. Asta a fost amuzant si o sa fie in continuare de acuma in colo. Ea nu avea habar ca noi ne intalneam mereu si eu si restul baietilor de la ea din grup, pardon familia ei. Si ca tot vorbind de familie pe unde bantuie blonda noastra de nu apare.

    Maria

    Gem lung si incep sa zambesc si sa rasuflu deja obosita. Ma pun pe picioarele mele, dar nu prea pute sta pe cele doua picioare si ma rezem de cada.
    - Asta a fost prea... intens. Spun chicotind in timp ce imi iau puterea negesara sa intru in dus si sa-mi fac dusul negesar.
    Ma spal repede si dupa ma imbrac cu hainele aduse de el intre timp si el is facuse dus in cada si acuma eram amandoi in camera si imi aranjez parul.


    Marcus

    Cand il aud ce zice zambesc larg si mandru de el. Asta este baiatul meu!

    - In momentul acesta nici o asistenta nu este libara sa stii, doar eu sunt disponibila in acest moment.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Ei doi pareau sa fie foarte buni prieteni, lucru care ma facea sa am si mai mari temeri in a le spune si lor ceea ce se intampla.
    - Jamie... Um... Am ceva sa iti spun. Zicand asta am strans testul de sarcina in mana apoi i l-am intins lui lasandu-l sa il vada atat el cat si Kaname.
    Hyu
    Mi-am facut un dus rapind iesind apoi din baie pentru a ma imbraca.
    Shin
    - Atunci mai bine il chemi pe cel care a fost mai inainte aici. Il poti indruma cum sa imi schimbe bandajele si la toaleta cred ca se descurca si fara tine.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Zambesc slab si imi pun mana pe soldul ei si o lipesc de mine si o mangai usor. Asteptam toti cu mana la gura raspunsul lor.


    Maria

    Asteptam cuminte sa se pregateasca si el si sa mergem.

    Marcus

    Cand aud fac ochii mari si zambesc ca un nebun

    - Imi cer scuze, dar el nu este in masura sa faca asa ceva.

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am ridicat usor privirea spre Derek uitandu-ma apoi la fratele meu care analiza testul. Nu stiu cat trecuse de cand avusesem asa o teama in suflet ca el va fi foarte suparat pe mine.
    - Esti gravida? Nici nu stiam ca te vezi cu cineva. Cine e si de ce nu ne-ai facut cunostinta mai inainte? Si cand o sa-l cunoastem?
    Se vedea ca erau gemeni caci vorbisera in tandem uitandu-se apoi la noi observand imediat atmosfera din jurul meu si al lui Derek.
    - Tu esti, nu-i asa Derek? Te-ai miscat repede batrane! Presupun ca mi-ai fi spus daca am fi putut vorbi in ultima luna, nu?
    Hyu
    Iesind din baie, m-am imbracat si am descuiat usa intinzand apoi mana spre ea.
    - Haide sa mergem.
    Zambindu-i usor am condus-o pana in sala unde se aflau si ceilalti, asta după ce am recuperat si plicul cu rezultatele testelor.
    - Ce e cu atmosfera asta aici? Intreb simtind ca este o aura mai... Ciudata in jurul celor de aici, chiar daca era una pozitiva, tot eram curios sa aflu ce am pierdut.
    Shin
    - Ori il lasi pe el, ori nu mai se intampla nimic pana nu se elibereaza altcineva. Nu accept sa ma atingi tu!
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - He he he! Ceva de genul. Scuze ca te-am luat prin surprindere James, chiar nu era intentia mea acest lucru . Acum cred ca o sa mi-o iau pe coaja cant de curand de la sora ta! Spun inghitind in sec

    Maria


    Zambesc bland si ii privesc pe fiecare in parte si cadn dau de doii gemenii ma rusinez si ma ascund in spatele lui Hyu.

    Marcus


    Cand aud ma ridic si intru val vartej in camera.
    - Ce se intampla aici ?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Care dintre surorile mele? Intreba Jamie razand usor, dar nu dura mult pana cand ceea ce zisese Derek se adeveri caci Kaname se apropie val-vartej de noi dandu-i un cap in mecla lui Derek.
    - Asta pentru ca ti-ai pus mainile pe surioara mea inainte sa fiti oficial impreuna!
    Kaname a fost tot timpul cea mai vulcanica si imprevizibila dintre noi toti asa ca nu ne-a mirat nici pe mine, nici pe Jamie si nici pe Hyu gestul ei.
    - Kaname, nu vorbi de parca m-ar fi violat!
    - Dar de unde stiu eu ca nu te-a drogat sau vrajit? Doar ti s-a mai intamplat.
    - Da, dar atunci a fost cu Eric si nu e ca si cum ar fi fost prima oara cand m-am culcat cu el, chiar daca, pe atunci, nu mai eram un cuplu si, in plus, nu m-a drogat el, eu am fost cea care a baut sangele unor drogati. Orocum, cu Derek a fost de comun acord si a fost o singura data.
    - O singura data? Inseamna ca are ai naibi de buni inotatori de te-a lasat gravida din prima. Cu David ti-a luat 3 luni sa ramai insarcinata.
    Hyu
    Vazand ca Maria se speriase de Jamie si Kaname i-am prins mana intra mea si i-am zambit usor.
    - Mai usor nebunelor ca va speriati sora. Nu am realizat la timp ce am scos pe gura, iar cand am facut-o, deja se uitau toti 3 la mine, iar Kaname se apropia de mine.
    - Te-ai uitat pe rezultate? Ce preferi? Un cap in gura sau un picior la coaie?
    Shin
    - Se intampla ca roscata asta nu vrea sa inteleaga ca nu o las sa ma atinga cu mainile ei murdare! Am observat ca atitudinea mea o surprindea si o enerva la culme pe asistenta care plate crezuse ca sunt o tinta usoara pentru avansurile ei.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Imi duc mana la nas instantaneu si incerc sa-mi revin dupa patania care ,a primit-o .
    - Bine.. Stiu ca o meritam... dar nici chiar asa de rau si nu am folosit pe bune nimic sa-o droghez sau mai stiu eu ce. Spun oftand in timp ce imi rec nasul si falca.


    Maria


    Cand aud ce vrea sa faca sar repede in fata lui si ma pun paravan intre ea si el.
    - Hey, hey , hey. Gata linistitiva., el a vrut doar sa ma scape de indoile atata tot.

    Marcus

    Oftez lung si o prind de maini si o poftesc afara.
    - Multumim. Nu mai avem nevoie de servicile tale!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Am cam uitat sa iti spun, Kaname e cea mai lunatica dintre noi si deseori actioneaza impulsiv, dar o sa o indragesti dupa ce o sa o cunosti mai bine.
    Am spus chicotind apoi mi-am indreptat atentia spre Hyu si ce tocmai zisese. Deci chiar ea era sora mea.
    Hyu
    Mi-am pus mana pe umarul ei si amntrecut pe langa aceasta.
    - Stai linistita, ma descurc. I-am spus facandu-i cu ochiul apoi apropiindu-ma de bruneta si am inceput sa o gadil caci stiam exact unde se gadila cel mai rau.
    - Hai nu mai fa pe dura acum ca te gadil pana lesini.
    Shin
    Am rasuflat usurat cand am vazut ca in sfarsit am scapat de roscata.
    - Mersi!
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Joi 28 Mar - 18:01:44