RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Toro si Eric, doua caractere complet diferit venite din lumi diferite avand pana si puterile opuse. Foc si gheata. Cei doi se intalnesc in scop de munca, Eric fiind angajat de tatal lui Toro, dar aburi ies intre ei datorita atractiei dintre cei doi, dar oare doar trupurile le sunt atrase?

    Pozele si fisele o sa le adaug mai tarziu^^

    Eric
    O raza de soare imi scalda pielea fetei enervandu-ma si fortandu-ma sa imi deschid ochii. Era deja dimoneata si eu imi simteam un brat amortit asa ca m-am uitat langa mine numai sa ii observ chipul adormit al lui Toro. Deci nu fusese un vis, chiar o facusem cu el, drept dovada erau semnele pe care i le lasasem atat eu lui cat si el mie, dar sk faptul ca eram amandoi inca dezbracati. Speram totusi ca toata treaba asta sa nu ne afecteze relatia profesionala, pana la urma eu trebuia sa am grije de el, dar ni cred ca taicaso se referise sa am grije de el si in felul asta.
    - Toro, trezirea!
    Punandu-mi usor mana pentru ai da o suvita laoparte de pe chip, i-am soptit lanureche acele cuvinte pentru a-l trezi intr-un mod bland.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Toro

    Pentru prima data după mult timp am reușit să dorm chiar bine, să-mi limpezesc mintea și să-mi odihnesc corpul obosit in urma acelui act atât de intens. Era ciudat,dar cumva mă simțeam bine fiind mult mai sigur pe mine și mult mai împăcat cu ideea că a fost doar o aventura. Cumva incepeam să-l înțeleg și pe tata, nu e ușor să fii singur și nici nu e ușor să vrei să-i mulțumești pe toți. Auzind vocea lui Eric mi-am deschis ochii și mi-am scărpinat coarnele tari și aspre.
    -Hm, da, și ce? Întreb pe un ton ușor irascibil căci nu-mi placea sa fiu trezit în felul acesta. Era sâmbătă dimineata, singura zi din săptămână când puteam sa mă trezesc când voiam.
    -Mai lasa-ma puțin, spun intinzandu-mi spatele pe întreg patul, lovindu-l cu brațele intenționat.
    -Du-te și fă și tu ceva, adaug gandindu-ma că după doar o zi de munca că supraveghetor, avea impresia că trebuia sa nu mă scape din astea ochi niciun minut. M-am cuibărit precum o pisicuță, încercând să-mi reiau minunatul somn.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Era morocanos dimineata, dar nu il condam daca e obosit, mi-am cam facut de cap cu el noaptea trecuta asa ca trebuia sa il las sa se odihneasca pana nu incerca sa imi dea foc.
    Ridicandu-ma usor din pat am inceput sa imi caut hainele pe jos, dar numai boxerii mai erau intacti si, din cate imi aduc aminte, erau ultimul articol vestimentar pe care il mai aveam de vreme ce Toro imi incendiase camera seara trecuta.
    Ridicand din umeri mi-am tras boxerii pe mine vrand sa ma duc in bucatarie sa fac ceva de mancare.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Am vrut să dorm mai mult dar din păcate soarele deranjat m-a făcut să mă ridic și sa-l privesc cum voia să iasă pe ușă camerei îmbrăcat numai cu o pereche de boxeri.
    -Really?
    M-am uitat la el sceptic după care am dat să mă ridic dar o durere cruntă de mijloc mă opri.
    -Fuck!
    Am scrâșnit din dinți simțind deja cum începeam să mă enervez și nu din cauza buretului, pur și simplu uram durerea.
    Am dat să mă ridic din nou dar am oftat și mi-am trântit spatele in pat oftând lung.
    -Azi o să zac la pat! Dacă vrei să ieși, ia ceva de la mine și îmbracă-te, majordomului nu îi place ce fac, dar mi-a promis că nu va spune tatei atâta timp cât păstrez discreția cel puțin în casă.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Mi-am intors privirea spre el cand l-am auzit vorbind si mi-am ridicat o spranceana
    - Ce vrei? Alte haine nu mai am!
    Il avertizasem ca o sa aiba dureri a doua zi daca aveam sa mai continuam si cu runda a doua, dar nu a vrut sa ma asculte si ma atatat incat i-am mai traso odata. Acum sigur avea sa ma injure ca din cauza mea are asa dureri, a mai fost si prima oara pentru el.
    - Hainele tale imi sunt cam mici si nu cred ca o sa incap in ele.
    M-am indreptat spre baie cautand un unguent bun pentru a ii face un masaj, asta avea sa il ajute cu durerea.
    - Intoarcete pe burta! I-am spus in momentul in care m-am intors in incapere cu o alifie in mana.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Toro

    Brunetul nu părea prea surpriza de vaietele, ce-i drept mă și avertizase aseara dar nu am vrut să-l ascult știind că nu voi avea ocazia să mă simt prea des atât de liber și de satisfăcut. Fara sa vrea am rosit aducand-mi aminte de acele scene atât de fierbinti.
    M-am uitat la el sceptic atunci când s-au întors cu acea alifie. Mă îndoiam că avea să facă vreo minune dar l-am ascultat și m-am întors pe spate vaitandu-ma.
    -E vina ta că ești așa bun la pat! Îi spun afișând un zâmbet strengar.
    -Faci asta des? Adaug apoi gandindu-ma că nu eram prima și nici ultima sa aventura de acest tip.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    - Mi s-a mai spus. I-am raspuns dinadins asa vrand sa il tachinez.
    Asezandu-ma in pat mi-am trecut un picior pe deasupra lui pentru a-l incaleca, apoi am luat destul de multa alifie si am intinso pe partea de jos a spatelui. Nu aveam cum sa ii alin complet durerea, dar macar aveam sa il mao relaxez puțin.
    - Ce? Sa raman pana dimineata? Nu am obiceiul asta. De obicei imi fac treaba o data si apoi m-am carat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Toro

    Văzând că nu voia să se lase, am incercat să mă relaxez și să-mi las spatele sa fie atins mâinile. sale fine și reci. Mi-am închis ochii și m-am bucurat de senzație căci nu mă mai durea, cel puțin nu atât de tare.
    -De obicei partenerii tăi nu sunt și șefii tăi presupun, spun simțind sa aduc o completare la vorbele sale.
    -A fost frumos oricum, cred că și acum vei proceda la fel, ai făcut treabă odata și gata, spun simtindu-se o oarecare tristețe în glasul meu căci nu vreau ca totul sa se termine asa. Era aici de o zi și deja îmi doream să nu-i mai trag odată cu el.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    - Asta asa e.
    Incet si cu atentie ii masam spatele incercand cateva din tehnicile de masaj de relaxare pe care le invatasem la unul din locurile de munca pe care le avusesem.
    - Defalt, am făcut-o de doua ori. Il corectez dupa care ma aplec peste el pentru a ajunge sa ii soptesc in ureche deoarece sesizasem tristetea din glasul lui.
    - De ce? Mai vrei?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D7dn6r3-f706bf3f-748d-4773-acce-f8ad0a27f11b.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzVmNmY0ODE4LWYyZGYtNDIxOC1iMjEyLWMyZjUyZjMwN2IxZlwvZDdkbjZyMy1mNzA2YmYzZi03NDhkLTQ3NzMtYWNjZS1mOGFkMGEyN2YxMWIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D9y064k-ad782950-770c-4bcf-88e0-ae832192c859.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl5MDY0ay1hZDc4Mjk1MC03NzBjLTRiY2YtODhlMC1hZTgzMjE5MmM4NTkucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D7dawdg-23b274cb-273f-4cfa-97a6-1c5ffed053dc.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzVmNmY0ODE4LWYyZGYtNDIxOC1iMjEyLWMyZjUyZjMwN2IxZlwvZDdkYXdkZy0yM2IyNzRjYi0yNzNmLTRjZmEtOTdhNi0xYzVmZmVkMDUzZGMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

    M-am excitat în momentul în care m-a întrebat dacă mai vreau, nu pot să cred de ce putea fi capabilă această creatură.
    - Poate, răspund calm dau sincer lungindu=mă și mai mult în pat lasându-l să facă ce vrea. Era plăcut atunci când nu mă mișcam prea mult.
    - Ești bun, n-am ce spune, mi-ar plăcea să te mai călăresc odată, dar după ce îmi trece durerea. Te-ar deranja?


    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  Datjh95-3ad89f7a-49ed-4c5f-ae02-8cb5f8c29be2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzdkZDIyNjc1LWE5MGEtNDJjZS1hMzlkLWFhYzVkOTc3YmNhY1wvZGF0amg5NS0zYWQ4OWY3YS00OWVkLTRjNWYtYWUwMi04Y2I1ZjhjMjliZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D9vxx16-b2324c0c-7a13-4fed-bccb-f24b0d39f5e2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl2eHgxNi1iMjMyNGMwYy03YTEzLTRmZWQtYmNjYi1mMjRiMGQzOWY1ZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D8oz0oi-51fdb956-78cd-44b9-9f54-03a979f96ab8.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzUxYmRkOTE2LWM5ZjUtNDE1Yi1hNjViLWZkOWFhM2Q3MTJkNFwvZDhvejBvaS01MWZkYjk1Ni03OGNkLTQ0YjktOWY1NC0wM2E5NzlmOTZhYjgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    El poate nu era constient de asta, dar urechile ii tresareau usor cand ii sopteam sau ii suflam in ureche. Observasem asta si noaptea trecuta, dar am crezut ca mi s-a parut mie. Era chiar dragut acest mic tic si o sa il tin secret, doar pentru mine.
    - Atata timp cat nu iti faci asteptari de la mine, sunt ok cu sexul. Mai mult nu cred ca vei obtine de la unul ca mine.
    Am simtit nevoia de a-i spune asta caci realizasem ca el era genul care isi dorea o relatie si iubire adevarata, pe cand eu nu mai eram capabil sa iubesc. Pentru mine erau doar pofte carnale, nimic mai mult.
    Indreptandu-ma de spate am continuat sa ii mai fac masaj timp de cateva minute apoi m-am dat de pe el.
    - Ar trebuii sa incerci sa faci si un dus.
    Defapt si eu aveam nevoie de unul. Ma simțeam lipicios caci nu ne mai sinchisisem niciunul sa mai mergem sa facem dus ci am adormit dezbracati.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D7dn6r3-f706bf3f-748d-4773-acce-f8ad0a27f11b.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzVmNmY0ODE4LWYyZGYtNDIxOC1iMjEyLWMyZjUyZjMwN2IxZlwvZDdkbjZyMy1mNzA2YmYzZi03NDhkLTQ3NzMtYWNjZS1mOGFkMGEyN2YxMWIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D9y064k-ad782950-770c-4bcf-88e0-ae832192c859.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl5MDY0ay1hZDc4Mjk1MC03NzBjLTRiY2YtODhlMC1hZTgzMjE5MmM4NTkucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D7dawdg-23b274cb-273f-4cfa-97a6-1c5ffed053dc.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzVmNmY0ODE4LWYyZGYtNDIxOC1iMjEyLWMyZjUyZjMwN2IxZlwvZDdkYXdkZy0yM2IyNzRjYi0yNzNmLTRjZmEtOTdhNi0xYzVmZmVkMDUzZGMucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

    - În momentul de față nu mă mai aștept la nimic, sunt okey doar cu asta, îi spun zâmbind ușor în colțul gurii.
    I-am mulțumit pentru masaj după care m-am ridicat cu grijă realizand că mă puteam mișca ceva mai bine de de data aceasta.
    - Hai și tu, îi spun fără să mai aștept un răspund. L-am luat de mână și l-am târât până în cabina de duș care era oricum destul de mare pentru amândoi apoi am dat drumul la apă, lăsând-o să ne curețe trupurile.

    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  Datjh95-3ad89f7a-49ed-4c5f-ae02-8cb5f8c29be2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzdkZDIyNjc1LWE5MGEtNDJjZS1hMzlkLWFhYzVkOTc3YmNhY1wvZGF0amg5NS0zYWQ4OWY3YS00OWVkLTRjNWYtYWUwMi04Y2I1ZjhjMjliZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D9vxx16-b2324c0c-7a13-4fed-bccb-f24b0d39f5e2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2Y0YjBiODNiLTQ4ZDktNGFjYS1hNDRhLTMxNWE1M2YyN2YwN1wvZDl2eHgxNi1iMjMyNGMwYy03YTEzLTRmZWQtYmNjYi1mMjRiMGQzOWY1ZTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  D8oz0oi-51fdb956-78cd-44b9-9f54-03a979f96ab8.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzUxYmRkOTE2LWM5ZjUtNDE1Yi1hNjViLWZkOWFhM2Q3MTJkNFwvZDhvejBvaS01MWZkYjk1Ni03OGNkLTQ0YjktOWY1NC0wM2E5NzlmOTZhYjgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Am suras usor. Nici macar nu mi-a mai lasat posibilitatea de a raspunde caci m-a si tarat pana in baie unde m-a tras dupa el in cabina de dus, doar ce am apucat sa imi dau boxerii jos.
    - Ti-am lasat cateva.
    Cuvintele mi-au iesit automat pe gura in timp ce mana mi-am pus-o instinctiv pe pielea lui ce era brazdata de semne pe care eu i le presarasem cu o seara inainte. Numai gandindu-ma la senzatiile pe care le simtisem cu o noapte inainte simteam cum iarasi mi se intareste, dar mi-am indreptat gandul spre altceva, ceva scarbos, oprind procesul de intarire undeva la jumatate.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Toro

    Nu mă deranja deloc faptul că mi-a lăsat semne pe corp, din contra, părea foarte drăguț din punctul meu de vedere, și mă simțeam bine că sunt de la el, nu e de mirare că simțeam atâția fiori reci pe corp precum niște mici cuburi de gheață, era acolo unde dinții săi îmi atinsese pielea înfierbântată.
    - Atâta timp cât nu le vede data, poți să-mi fac câte semne vrei, nu mă deranjează, îi spun luând un burete cu care am început să-i curăț pieptul bine lucrat.
    - Ești destul de musculos, îi spun râzând. Nu mă puteam abține dat fiind faptul că eu spre deosebire de acesta aveam o construcție de copil.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Eric

    Un suras mo s-a presarat pe buze la auzul cuvintelor lui.
    - Atunci, data viitoare nu am sa ma mai abtin!
    Am avut grije sa ii spun aceste vorbe pe un ton cat mao pervers posibil in timp ce mi-am trecut limba senzual peste buze amintindu-mi cat de bine ma simtisem seara trecuta cand caldura lui ma inconjura, iar pielea tremuranda imi incalzea gura cand i-o sugeam pentru a-i lasa aceste semne ce acum imi incantau ochii si imi ofereau un sentiment de satisfactie.
    - As putea sa te antrenez si pe tine sa faci muschii ca astia, dar ar fi pacat caci imi place constructia ta actuala.
    L-am lasat sa isi faca de lucru cu buretele pe pielea mea, desi imi cam trezea toate simturile si cu greu ma abtineam sa nu capat o erectie aici, si cand zic greu ma refer la faptul ca eram nevoit sa ma gandesc la babe dezbracate sau la animale hidoase pentru a-mi tine madularul sub control, dar nu imi reusea in totalitate simtind cum deja eram pe jumatate intarit.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Toro

    Cumva, m-am bcurat să aud că nu va mai avea de gând să se abțină. Îmi plăcea sentimentul pe care prezența sa lângă mine mi-l provoca, mă făcea cumva să nu mă mai simt singur, să simt că depind de cineva, cineva care nu avea să mă părăsească niciodată. Eram un bleg că îmi făceam asemenea iluzii dar atâta timp cât mă făceau să nu mă mai gândesc la Jin, puteau să rămână așa, El era mai mare ca mine, avea.
    - Îmi place să fac sport, dor sport grațios, îmi place să fac totul cu stil, chiar și atunci când nu am idee ce fac, cred că ai observat, îi spun făcându-i cu ochiul.
    L-am ajutat să se spele zâmbindu-i cu tot felul de subînțelesuri pe care doar noi le cunoșteam. Nu-i displăcea prezența mea și nici măcar ceea ce făceam.
    - Astăzi vreau să mergem să-ți cumpărăm haine, îi spun în timp ce-i întindeam un prosop uscat cu care să se șteargă.
    M-am retras puțin din baie pentru a împrumuta niște haine de la tata pe care să i le dau. Erau noi nouțe așa că nu va avea probleme cu ele.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Isi misca mainile al naibilui de bine pe trupul meu si privirile si zambetele lui cu subinteles ma faceau sa imi doresc sa il ravasesc aici si acum, dar am reusit sa ma stapanesc pentru ca nu avea sa ii faca lui nici un bine daca i-o mai trageam odata in dus, doar ce isi pierduse virgibitatea cu o seara inainte asa ca ar fi fost prea mult pentru trupul lui.
    - Nu am nimic de obiectat.
    Chiar aveam mare nevoie de haine noi ca doar nu eram nudist sau vreun fel de ticnic caruia sa ii placa sa umble in curul gol prin casa si prin oras.
    Luand prosopul de la el am inceput sa imi sterg trupul in timp ce am iesit din baie.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  MxTn4nY[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  TjQ8UcA[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  IxxzcVX
    - Hmm, ar trebui să-ți luăm și haine elegante, poate o să mergi la vreun dineu, îi spun zâmbind în timp ce-l luam după mine pe străzile pline ale orașului pentru a-i cumpăra o garderobă nouă. Era o zi destul de răcoroasă ceea ce nu mă deranja și speram că nici pe el.
    În timp ce mergeam, cineva a intrat în mine, lovindu-mă cu cotul.
    - Hei, uită-te pe unde mergi! spun revoltat văzând că persoana aceea nepoliticoasă nu îndrăznise să spună nimic. Avea o șapcă pe cap din cauza căreia nu-i puteam vedea clar fața, dar știam că era un trântor de prin zonă după hainele ieftine pe care le purta.
    - Vezi tu pe unde te plimbi că s-ar putea să ți-o iei, spuse acesta pe un ton încrezut făcându-mă să mă înfurii și mai tare.
    - Mai zi odată asta și-o să faci cunoștință cu asflatul!
    [Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  KuC0i2Y[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  YE3HDwo[Sarahchan + Elise] Aburi de iubire [Yaoi]  KlTDzkH
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 19 Apr - 16:24:48