RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Sex Demons EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Sex Demons EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Sex Demons EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Sex Demons

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Ideea este una umpic mai complicata, dar o sa incerc sa va explic in mare:

    Ukele - Un tanar care are lucreaza la un magazin
    Semele - Un pilot la o companie internationala care isi creste singur fiul de 4 anisori.

    Intr-o zi, cand ukele statea pe o banca in parc savurandu-si pranzul si holbandu-se la imensa cladire de apartamente de lux ce se regasea langa parc, un copilas mic veni langa el si deschise gura spunand ,,Aaaaa'' cerand astfel sa fie hranit. Ukele, induiosat de micut a inceput sa il hraneasca.
    Intre timp a aparut si semele nostru cautandu-si fiul ratacit. Cand a vrut sa il ia pe micutul Momoi acasa acesta s-a opus spunand ca vrea sa mai manance din mancarea ce o primise pentru ca era delicioasa. In clipa aceea , dupa cateva cuvinte schimbate intre cei doi, semele ii propune ukelui sa devina menajera-in-casa pentru el de vreme ce are mare nevoie de cineva care sa poata sa faca [,] curatenie si sa gateasca ajutandu-l si sa aiba grije de copil. Mai avusese si alte menajere dar toate au fost concediate. Ukele a acceptat dupa ce a auzit suma pe care avea sa o primeasca. Si , in plus, avea sa locuiasca intr-un apartament de lux caci semele i-a spus ca locuia chiar in imensa cladire de se zarea.

    Cei doi sunt demoni ^^ si copilul desigur


    Personajele:

    Elyy

    Nume: Vrande
    Prenume: Carlos
    Varsta: 17
    Descriere: E un baiat schimbator ce variaza adesea de la o stare la alta. Face pe pustiul rebel si plin de sine dar poate fi si o companie placuta. Dar chiar si asa nu vorbeste mult exceptand cazurile cand are ceva de comentat sau ironizat. Face haz de necaz cand vine vorba de situatii extreme si nu multa lume ii ajunge la inima, dar chiar si asa poate fi un baiat intelegator si calm.
    Este un drac de copil...la propriu! Niciodata nu stii la ce sa te astepti de la el, ii place albastrul si mancarea nesanatoasa.
    Aspect:
    Sex Demons 28m0bwh


    Eu [Sarah chan]
    Nume: Pierce
    Prenume: Ren
    Varsta; 25
    Detali: Este genul de om lipicios, dar care poate fi sidur. Ce surprinde pe toata lumea este perversitatea de care poate da dovada atunci cand vrea.
    El lucreaza ca si pilor deci are nevoie mereu de cineva care sa aiba grije de copilul lui de doar 4 anisori. A fost facut dintr-o aventura dar el a vrut sa aiba grije de el asa ca a devenit tata singur din ziua in care s-a nascut fiul sau pe care la numit Momoi.
    Aspect;
    Sex Demons 2ewilqf
    Nu i se vad mereu coarnele caci poate sa si le ascunda, la fel si ochii de pe trup.

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos
    Sex Demons 2j1lh77

    Si iata modul bizar in care viata mea ia cu totul o alta intorsatura. Intr-o lume plina de demoni, vampiri si alte creaturi mistice ce vor sa traiasca in pace si armonie departe de oameni, nu ai putea crede vreodata cat de normala poate fi viata unora din noi. Ne nastem si crestem convietuind alaturi de altii care de care mai ciudati fara a provoca dezastre si catastrofe intre rasele si speciile noastre. Plictisitor!!!
    Intru in incapere carandu-mi trolerul dupa mine in care aveam putele chestii de care nu ma puteam descotorosi. Nu regretam alegerea facuta si chiar daca eram un copil nu mai aveam pe altcineva care sa-mi zica ce e bine si ce e rau. Daca parintii mei acum morti ma privesc cu siguranta imi transmiteau de mult cumva ca ceea ce fac nu este bine. Aveam multe avantaje, puteam sa ma trezesc mai tarziu deoarece liceul era mult mai aproape, castigam mai multi bani cu care puteam sa ma si rasfat nu doar sa-mi platesc datoriile in plus aveam degand sa pastrez vechiul apartament in care am locuit pentru orice eventualitate. Mama ma invatase sa fiu pregatit pentru orice. Sa nu mai spun ca aveam ocazia sa fac ceva ce-mi place decat sa stau sa lucrez cu fel si fel de oameni in fiecare zi. Imi placeau mult copii atat pentru gingasia lor cat si pentru inocenta, cateodata chiar ma intrebam de ce nu m-am putut naste si eu printre oameni? Aici lucrurile stateau cu totul altfel.
    Patrunzand in marea casa am privit in jur putin dezorientat, nu o vizitasem decat o singura data si aia a fost pe dinafara.
    -Buuunaaaa! E cineva?
    Am oftat usor, normal ca nu era nimeni! Din cate intelesesem micutul baiat era nevoit sa stea singur aici alaturi de vechia sa dadaca iar acest lucru nu era foarte prielnic pe viitor pentru cineva de varsta sa.
    Cum nu voiam sa stau sa astept am inceput sa urc scarile vrand sa vad daca nu cumva era cineva sus, bineinteles ca bagajele le-am lasat jos ca sa nu ma mai car cu ele dupa mine, imi era prea lene!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf
    Ca in fiecare zi, in care stateam acasa alaturi de micutul meu, ma trezeam nitel mai tarzior dar totusi inaintea lui , mai ales cand stiam ca nu am pe nimeni altcineva in casa, si ii pregateam micul dejun. Adica ii faceam ce stiam eu sa gatesc mai bine , nu prea eram asa as la mancaruri. Dupa ce mancarea era gata mergeam sa il trezesc si pe ingerasul meu. Nu stiu ce m-as face fara el. Stiu, sunt genul de om care adora aventurile. Pana la urma, in fiecare tara in care merg , in fiecare oras in care ajung, mereu gasesc doritoare sau doritori pentru a petrece o noapte impreuna . Dar, totusi, atunci cand am aflat ca una dintre partenerele pe care le-am avut imi poarta copilul, nu am putut sa o las sa faca acel avort. Stiu ca am implorat-o sa nu avorteze si , chiar daca, a trebuit sa ii platesc un fel de salariu badaran pentru ca imi purta copilul, tot nu am acceptat ca puiutul meu sa fie omorat de un ginecolog. Din ziua in care s-a nascut el nu am mai auzit de ea. Dar nu am nevoie de o femeie depravata in preajma ingerasului meu. Eu mereu am incercat sa imi ascund aventurile chiar daca au mai fost si cu menajerele de le-am avut, care au plecat de indata ce au aflat ca nu vreau nimic mai mult decat sex. Pur si simplu nu am gasit pe nimeni care sa imi fure inima. Trebuie sa mai caut pana ajunge la stadiul asta.
    - Momoi! Trezirea ingeras! Am spus band miscandu-l usor pe copilasul ce dormea adanc , dar care a simtit prezenta cuiva langa el si a deschis ochisori lui frumosi ridicandu-se in fund. Nu am apucat sa ii mai spun ceva caci am auzit o voce venind de jos semn ca el sosise. Ii oferisem deja de ieri cheia de rezerva de la apartament caci stiam ca el era si student si in plus, cand eu voi fi plecat, el va trebui sa se descurce singur cu toate. Inclusiv cu ducere si aducerea lui Momoi de la gradinita unde il duceam in cursul saptamani. Era bine ca era si un fel de cresa de zi caci putea sa il ia cand termina el cu orele la liceu.
    M-am ridicat de langa patul fiului meu iesind pe hol zarindu-l cum urca scarile.
    - Buna. Ma bucur sa vad ca ai venit. I-am spus cu zambetu pe buze simtind apoi o greutate tragandu-mi de pantaloni. Era Momoi care se agatase somnoros de pantaloni de pijama pe care ii purtam in timp ce , cu manuta libera, se freca somnoros la ochii.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos
    Sex Demons 2j1lh77

    Dupa ce urcasem cateva scari si-a facut in sfarsit aparitia angajatorul meu care ma surprinse ieri cu acea oferta atat de bizara. Inca nu-mi vine sa cred ca am fost angajat sa am grija de un copil si sa am un salariu cat un sef de sectie de la o firma importanta!
    L-am privit cateva secunde studiindu-i mai bine chipul frumos conturat invidiindu-l pentru faptul ca putea sa-si ascunda coarne, coada si alte trasaturi ce tineau de specia lui. Era un demon din cate intelesesem, la fel ca mine dar probabil dintr-un alt ''neam'' cum s-ar spune. Abia asteptam sa fac si eu optisprezece ani, in felul asta imi va aparea si coada si voi putea sa am acces si la alte facilitati pe care mi le-am dorit mereu! Sa pot merge in lumea oamenilor! Ohh Doamne, asta e visul meu de o viata! Dar aveai nevoie sa fi major, multe acte plus un fel de pasaport ca la o calatorie dintr-o tara in alta caci asa era si lumea asta impartita, exact la fel doar ca plina de fel si fel de creaturi.
    -Si eu! Neata'! ii raspund barbatului afisand un zambet mic in coltul gurii simtind cum si pe mine ma apuca cascatul odata ce l-am vazut pe micut la fel de somnoros. Uram cand trebuia sa ma trezesc devreme in weekend dar la urma urmei nu puteam spune ca nu merita, ci din contra!
    Era atat de dulce micutul incat nu putea sa nu te faca sa nu zambesti! semana foarte mult cu taticul sau.
    -Buna dimineata Momoi! ii spun micutului privindu-l cum se freca la ochisori.
    Baiatul ma saluta cu zambetul pe buze foarte bucuros de revederea mea. De obicei nu-i atrageam foarte mult pe ceilalti aproape de mine, ci din contra puteam sa zic ca-i indepartam, totusi copii probabil datorita infatisarii mele ciudate aveau o alta perceptie. Coarnele mele erau neobisnuit de mici iar probabil acest lucru le dadea un oarecare curaj alungand frica.
    -Deci...cu ce incepem? Presupun ca el are un program strict sau ceva de genul, nu-i asa?, intreb pe un ton usor plictisit deoarece ma gandeam ca fiind o familie puternic instarita financiar, asigurau baiatului lor totfelul de facilitati care mai de care.
    [/color]
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    La inceput tanarul parea foarte interesat de mine caci am observat cum m-a anslizat inainte de a-mi raspunde la vorbe. Micutul meu somnoros il saluta si el dezlipindu-se de pantaloni mei si agatandu-se de mana mea lucru care m-a facut sa-l ridic in brate chiar daca nu mai era asa mic, doar avea 4 ani . Dar tot baietelu lu tata va ramane.
    - Pai, ce-ar fi sa iei micul de jun cu noi? Nu sunt eu cel mai iscusit bucatar dar macar mancarea e comestibila. I-am spus cu zambetul pe buze apropiindu-ma de el si batandu-l usor pe umar inainte de a incepe sa cobor scarile .
    - Yey! Tati a gatit ! Avem clatite , nu ? Cuvintele pline de energie spuse de ingerasul meu reuseau mereu sa ma faca sa zambesc. Desigur ca I-am raspuns afirmativ. Facusem clatite pentru ca erau printre putinele mancaruri ce imi ieseau delicioase , in rest pregatisem un mic de jun clasic avand oua ochiuri cu salam, legume si branzeturi. Inspiratia m-a lovit de am pregatit 3 portii gandindu-ma ca si el ar putea veni in timpul mesei.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos
    Sex Demons 2j1lh77

    Am inceput sa rad atunci cand l-am auzit pe barbat, de obicei tatii nu prea erau experimentati in bucatarie aproape deloc dar odata cu nasterea unui copil incepeau sa prinda curaj vrand sa le faca pe plac si sa-i vada mereu cu zambetul pe buze. Daca unui copil spunea ca-i place ceea ce a gatit tatal sau atunci acesta ii gatea acea mancare in fiecare zi sau incerca sa ticluiasca lucruri si mai bune. Depindea in general de caz. La prima vedere barbatul parea unul strict caruia se vede ca-i placea ca lucrurile sa mearga cumvrea el totusi cand venea vorba de copilasul sau se inmuia ca fructele la soare. Ma intrebam ce s-a intamplat cu mama lui Momoi, oare a murit? Multe mame mureau dupa nasterea copiilor lor mai ales cand venea vorba despre demoni. Totusi nu vazusem nicio verigheta pe mana barbatului.
    -Nu vreau sa deranjez...totusi pentru clatite am o slabiciune!surad deja trecandu-mi limba peste buze. Avand in vedere starea mea de pana acum nici nu puteam sa ma bucur de asemenea mancaruri delicioase si chiar daca stiam sa le fac erau destul de scumpe, nu neaparat ingredientele cat topingurile, cicolata sau alte arome care sa le faca si mai bune. De aceea mereu cand aveammai mult bani faceam o oala de mancare care stiam ca ma va tine o saptmana. Mama ma invatase sa gatesc, stiam foarte mult de la ea fiindca atunci cand eram mic obisnuiam sa ma joc in bucatarie.
    Ne-am indreptat cu totii in bucatarie eu bineinteles in spatele baratului necunoscand prea bine locul admirand totusi peisajele. Se vedea de la o posta ca toata casa era decoarata cu obiecte mai scumpe decat coarnele de unicorn care pe piata neagra reprezentau ceva cu totul special. Din ele se faceau baghete si se pregateau tot felul de potiuni. Asta era una din diferentele dintre lumea noastra si cea a oamenilor.
    -Arata bine! spun odata ce am vazut masa pe care erau asezate trei portii de manacare gandindu-ma ca probabila anticipat faptul ca voi veni de dimineata.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    - Hey, de acum vei locui aici deci casa asta e si casa ta. I-am spus zambindu-i conducandu-l spre bucatarie in timp ce Momoi era ocupat sa se joace in parul meu care avea atuul de a sta in orice pozitie dimineata, de parca ar fi fost lut ce putea fi usor modelat.
    De indata ce am ajuns in bucatarie m-am apropiat de masa punandu-l pe Momoi pe scaunelul lui ciufulindu-l usor pe capusorul lui micut si dragut. Acesta incepu sa rada apoi se uita catre Carlos facandu-i semn sa se aseze si el la masa.
    Ca in fiecare dimineata, pana cand Momoi se va satura de aspectul parului meu, imi voi lasa parul asa cum mi l-a aranjat el. In cazul de fata era facut creasta, chiar daca stilul nu mi se potrivea nu era ca si cum aveam sa ma duc la munca avand o astfel de frezura.
    - Cum spui Momoi? L-am intrebat pe micut acesta impreunandu-si mainile si spunand tare si clar ,, Multumim pentru mancarea de e pe masa.''. Am zambit uitandu-ma apoi spre baiatul nou venit in casa mea oferindu-i si lui acelasi zambet sincer si cald.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos
    Sex Demons 2j1lh77

    Am inceput sa chicotesc atunci cand micutul incepuse sa se joace cu parul taticului sau facandu-i o creasta putin mai mica decat cea a unui coleg de al meu din liceu pe care totusi il si prindea stilul avand in vedere ca era zombie, hehe.
    Ne-am asezat cu totii la masa incepand sa mancam inca amuzandu-ne de frizura stapanului casei caruia din punctul meu de vedere ii statea totusi dragut.
    Am suras auzindu-l pe micut si intalnind si zambetul sincer al barbatului. Chiar cred ca erau o familie minunata desii eu ma cam simteam putin in plus,dar chiar si asa aveam sa-mi dau interesul pentru ca Momoi sa nu duca lipsa de nimic.
    -Complimentele mele bucatarului! spun surazand privindu-l inca auzat pe Ren,da, parca acesta era numele sau.
    M-am ridicat de la masa, strangand farfuriile cu gandul de a le spala. Eram deja obisnuit cu genul asta de rutina asa ca nu ma deranja deloc plus ca trebuia sa invat sa ma fac util daca locuiam aici.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    Am inceput sa mancam in liniste micul de jun terminandu-se destul de repede. Ca si in alte dimineti cand eu gateam.
    - Tati, nu il ajuti pe Callos sa spele vasele cum faceai cu celelalte? M-ai ca m-am inecat cu sucul ce incercam sa-l beau cand fiul meu mi-a spus aceste cuvinte. Da, e adevarat, inainte de el avusesem numai femei angajate pe acest post si mereu , fiind un domn al femeilor, foloseam metoda asta pentru a le cucerii. Dar totusi nu cred ca el ar fi prea confortabil daca as face asta chiar si in gluma.
    - Eeee... totusi e in prima lui zi aici. Am comentat eu ca un copil nemultumit de ceea ce trebuia sa faca. Dar, vazand fata trista a micutului meu , m-am simtit nevoit sa ii zambesc si sa ii confirm faptul ca asa voi face. Astfel am ajuns sa ma ridic de pe scaunul meu si sa ma apropii de chiuveta postandu-ma in spatele baiatului trecandu-mi mainile peste ale lui . Cam asa procedam mereu, dar speram sa nu observe faptul ca amicul meu de acolo de jos era treaz si foarte vioi. Avusesem parte de un vis mai fierbinte in dimineata asta si nu am avut cand sa am grije de ,,problema'' deci eram inca nerezolvat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos
    Sex Demons 2j1lh77

    Mi se paruse chiar ciudata conversatia dintre cei doi neintelegand pe moment la ce se referea prin ''ajutor'' si de ce barbatul era putin retinut cu privire la acest lucru. Am simtit cand s-a ridicat de pescaun apropiindu-se de mine si imbratisandu-ma practic pe la spate lucru ce ma cam facuse sa raman usor surprins. Nu era greu sa-ti dai seama de situatie. Probabil barbatul le ajuta pe vechile dadace pe care fiul sau le avusese in acest fel ca sa le castige si putin simpatia. Daca in casa nu exista vreo mama cel mai probabil el incerca sa faca rost de una pentru copilul sau.
    Ma simteam destul de ciudat iar obrajii mei mai ca se inrosisera. Oh Doamne, nu pot sa cred ce patetic pot fi uneori! In plus eram doar un copil si ma gandeam numai la bazaconii!
    Deodata o mica presiunea am simtit cum imi strapunge partea de jos a trupului facandu-ma pentru a doua oara sa tresar. Daca tipul a avut un vis umed noaptea trecuta era clar ca nu s-a putut rezolva dat fiind faptul ca avea si un copil de care trebuia sa aiba grija. Il intelegeam intr-un fel, nu era deloc usor sa fi barbat!
    -Chiar nu e nevoie sa faci asta! Poti merge sa te schimbi, presupun ca trebuie sa mergi la munca, nu?, il intreb avand grija sa nu ma mai adresez politicos cum imi si zisese iersi sa n-o fac in timp ce incepusem sa clatesc farfuriile.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    Auzindu-i cuvintele mi-am lasat barbia sa se odihneasca pe umarul lui scapand un oftat printre buze.
    - Daca plec pana terminam vasele de spalat atunci Momoi o sa creada ca nu te plac si o sa se supere pe amandoi. I-am spus simplu continuand sa il ajut sa spele vasele, oarecum, caci eu aveam mainile peste ale lui doar mi le lasam ghidate sau mai le ghidam eu pe ale lui.
    Dupa felul in care a tresarit inseamna ca mi-a simtit umflatura din pantaloni dar am preferat sa nu zic nimic despre acest detaliu.
    - Eu lucrez ca pilot international, ba chiar fac si curse inspre lumea oamenilor, deci cand plec la munca sunt plecat cateva zile apoi sunt liber o saptamana. Uitasem sa ii spun de ieri detaliul asta despre locul meu de munca. Sper ca nu se va supara ca am uitat sa mentionez si acest detaliu.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos
    Sex Demons 2j1lh77

    Am zambit usor auzindu-i vorbele, se vede ca tinea foarte mult la ceea ce credea fiul sau si la parerile sale asa ca nu am mai zis nimic ci doar am continuat sa spalam vasele impreuna ramanand usor surprins atunci cand il auzisem. Si eu care credeam ca e vreun om important de afaceri mereu prin in sedinte si hartogaraie! Nu ma mira plecarea sa de acasa avand in vedere ca tinuse mortis sa ma angajeze ca si bona pentru cel mic.
    -Inteleg...atunci sa aveti grija si nu va faceti griji! Micutul e pe maini bune!, spun intorcandu-mi pentru cateva secunde privirea spre el zambindu-i sperand ca asa sa-i alung vreo posibila urma de ingrijorare pe care o avea cu privire la mine. Sigur era foarte greu pentru el sa-l lase pe Momoi pe mana unor straini.
    Odata ce am terminat cu vasele si le-am pus la locul lor, m-am adresar micutului ingeras care pana acum ne-a privit de la masa.
    -Si, ce vrei sa facem astazi dragutule?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    Se pare ca intelesese cat de important era copilul meu pentru mine si ca nu vroiam sa il vad suparat. De cand il luasem din maternitate tot ce am vrut a fost sa-l vad fericit si razand. Nu stiu daca os fi vreodata capabil sa ii gasesc o mama care sa il iubeasca si sa il pretuiasca asa cum merita, deci incerc sa tin loc si de mama pentru el.
    - Multumesc. Asa voi face! I-am spus cu zambetul pe buze referindu-ma la cele spuse de el. Aveam sa am grije de mine, normal, caci nu vroiam sa imi las puiutul orfan. Si sunt sigur ca el va avea grije de Momoi cat timp eu voi fi plecat.
    Cand intrebarea fu rostita am vazut cum fata ingerasului meu se lumina si mai mult decat era deja. Acesta se dete jos de pe scaun si veni catre noi luandu-ne de mana, atat pe mine cat si pe carlos.
    - Sa jucam Twister! Era jocul lui preferat si o stiam bine caci il jucam mereu cand eram acasa.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons 2j1lh77

    -Si acum pune-ti mana pe cerculetul albastru! imi spuse Momoi in timp ce incepuse din nou sa roteasca acul de la indicatorul ce arata unde si ce sa punem pe diverse cerculete colorate de pe acel ciolofan pe care ne aflam acum.
    Nu ma jucasem jocul asta niciodata dar trebuia sa recunosc ca era destul de interesant, totusi si destul de incomod avand in vedere pozitiile ciudate in care trebuia sa stam. Eu si cu Ren cel putin ne contorsionasem intr-o asa maniera incat cine ne-ar fi vazut sigur ar fi inceput sa rada. Momoi parea sa se distreze doar privindu-ne iar acest lucru nu putea decat sa ma faca si pe mine foarte bucuros.
    -Si acum pune coada pe galben!
    -Ceee? Dar eu n-am coada! Nu-i corect! strig eu putin revoltat. Cine naiba a mai creat jocul asta special pentru demoni? cred ca era versiunea pentru majorisau asa ceva!
    -Am glumit! spuse micutul amuzandu-se probabil de expresia de pe chipul meu zicandu-mi dupaia indicatiile bune. Cred ca aveam sa cad, nu stateam prea bine cum eram!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    Am inceput sa rad fiind intradevar amuzat de reactia pe care o avu Carlos la glumita facuta de fiul meu. El fiind mai micut a iesit repede din joc iar acum ne coordona pe noi care inca ne ,,duelam'' , dar trebuia sa fim totusi corecti, el inca nu isi primise coada asa ca nu avea cum sa si-o foloseasca deci la el saream peste partea cu coada. La mine insa, era alta poveste, acum nu imi mai tineam nici coarnele nici coada ascunse. Eu trebuia sa respect regula caci aveam coada.
    - Nu te impacienta, o sa iti primesti coada pe viitor. I-am spus cu zambetul pe buze in timp ce am incercat sa ma sucesc intrun fel respectand spusele baietelului meu ce imi zisese sa pun mana dreapta pe culoarea verde. Era cam dificil dar am reusit, desi a trebuit sa imi trec mana printre picioarele lui Carlos ca sa ating acea culoare.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons 2j1lh77

    -Nu ma impacientez! E doar criza dinaintea majoratului! hm!, spun eu putin bosumflat ce-i drept. Desii imi placea mai mult forma umana parca tot abia asteptam sa-mi apara si mie ultima parte a trupului cu care puteam face tot felul de giumbuslucuri si asa mai departe Judecand dupa coarnele mele cel mai degraba si coada avea sa fie tot albastra. Iaaai!
    Din pozitia in care ma aflam puteam studia foarte bine chipul lui Ren plus coada lunga si frumoasa asezata langa chipul sau pe un patrat verde. Chipurile noastre erau foarte aproape unul de celalalt iar eu simteam ca am sa cedez in orice moment cel putin cu una din maini pe care imi sprijineam aproape toata greutatea stand intr-o oarecare pozitie de flotare daca stau sa ma gandesc bine.
    Cand Momoi imi zisese unde sa pun piciorul atunci cedasem din cauza ca nu puteam ajunge cu el la culoarea pe care mi-o indicase motiv pentru ca m-am si dezechilibrat cazand astfel peste stapanul demon.
    -Auci!, spun oftand usor si ridicandu-mi privirea spre el. Cred ca ai castigat de data asta!, spun in timp ce ma chinuiam sa ma ridic de pe el pana nu se enerva.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    Pozitia in care ajunseseram sa fim era una destul de ciudata care ne punea sa stam intr-o pozitie ce ar fi numai buna pentru prostioare. Bine, cred o iau razna daca ma gandesc a prostioare avandul in fata ochilor pe acest baiat. Totusi avea un chip tare frumos. Si pielea de pe gatul lui imi oferea o priveliste apetisanta caci parea a fi asa de fina si neatinsa incat imi venea sa i-o sarut si apoi sa ii las un semn.
    Cand el sa prabusit peste mine am fost rupt brutal din transa in care ajunsesem trezindu-ma din gandurile indecente pe care le aveam...cu un baiat. Deja se conturasera in mintea mea niste imagini ce mi-au facut pielea de gaina.
    - O sa ai ocazia sa te revansezi. Am spus cu zambetul pe buze ridicandu-ne amandoi de pe cartonul colorat.

    ~Time skip~

    Trecusera cateva zile de atunci si eu facusem tot posibilul sa nu fiu prea aproape de tanarul ce imi era menajera caci, in noaptea zilei aceleia cand am jucat twister, am ajuns sa ma masturbez gandindu-ma la el. De atunci incepusem sa ma simt ciudat... eram atras de el... desi stiu cla ca e barbat.
    Norocul meu ca plecasem intr-una din cursele mele caci acum aveam timp sa imi limpezesc mintea si creierul. Probabil din cauza lipsei de sex ajunsesem sa gandesc asa.

    Deja se facuse seara in orasul in care aterizasem cu vreo doua ore in urma si eu eram deja la un hotel cu o frumoasa stewardesa ce ma insotise in acel avion. Avea forme generoase si o talie subtirica. Exact cum si-ar dori orice barbat. Iar eu profitam de faptul ca mi se oferea mie.
    Nici mult nu ne-a luat pana sa trecem la fapte, dar, in mijlocul actului, in locul chipului frumoasei bonde, mi-a aparut chipul lui Carlos. Am fost nevoit sa imi scutur capul de cateva ori ca imaginea sa dispara. De ce sa ii vad fata tocmai intr-un moment ca asta?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons 28m0bwh

    [b]-Momoi, gata masa!
    strig astfel incat micutul care se juca in sufragerie sa ma poata auzi asa cum trebuie. Am oprit aragazul din bucatarie si punand intr-un castron mai mic un polonic din supa cu carne pe care o pregatisem pentru micutul de numai cinci anisori care avea nevoie de toate resursele necesare pentru a creste mare si frumos. Nici nu m-am mai mirat cand am vazut prin frigider multe ingrediente care nu se gaseau decat in lumea oamenilor. Fiind sofer de avion era si normal sa-i aduca celui mic de acasa tot felul de lucruri de prin calatoriile sale. Zilele astea am avut timp sa fac curat prin toata casa nemaifiind asa stresat nici cu liceul sau temele. Ma obisnuisem deja cu locul si cu atmosfera chiar daca era destul de solicitant pentru mine mai ales noaptea cand Momoi era in perioada aceea cand avea tot felul de cosmaruri iar eu trebuia sa-l linistesc noaptea si nu de putine ori a trebuit sa dorm cu el ca sa-l pot linisti.
    -Tati cand vine? mi-e dor de el!
    Ma bucuram sa vad cade multe ori isi exprima direct punctul de vedere fara a se retine intr-un fel, asta imi usura cu mult munca de a afla la ce se gandeste.
    -Nu stiu Momoi...o sa-l sunam dupa ce mancam si vom vedea daca poate sa vorbeasca, bine?, ii spun micutului bland si cu zambetul pe buze in timp ce el s-a pus deja la masa gata sa manance. I-am asezat castronul in fata iar apoi dupa ce am pus si tacamurile, i-am taiat carnea si m-am asigurat ca poarta un prosopel la gat ca sa nu se murdareasca m-am asezat si eu langa el incepand sa mananc.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf

    - Ce s-a intamplat scumpule? Vocea pitigaiata ce ii apartinea blondei ajunsese sa ma zgarie foarte rau pe creier. Pur si simplu imi pierise tot cheful de sex si in capatana mea idioata nu se invartea decat imaginea baiatului ce ramasese acasa sa aiba grije de fiul meu.
    - Nimic! Doar nu mai am chef de nimic. Poti pleca in camera ta. Cuvintele astea mi-au adus drept cadou o palma de toata frumusetea inainte ca tipa sa paraseasca incaperea cu hainele in brate nemai sinchisindu-se sa si le puna pe trup.
    Totusi, eu ramasesem neterminat si iarasi am ajuns sa ma masturbez gandindu-ma la Carlos.
    Sunetul telefonului se auzi in intreaga camera facandu-ma sa ies rapid din dus fara a-mi mai acoperi trupul.
    - Da! Am raspuns in graba auzind vocea micutului meu la capatul celalalt. Asta mi-a adus un zambet mare pe chip si mai ca mi-a rupt inima in doua cand fiul meu mi-a zis ca ii e dor de mine iar eu nu eram langa el ca sa il imbratisez.
    - I sa vin in 2 zile scumpule. Tati te iubeste! I-am spus dragastos copilului meu auzind aceleasi cuvinte de iubire spuse din gurita lui micuta apoi Carlos a fost cel caruia i-am auzit vocea la telefon. In acea clipa am simtit cum nivelul imi urca iarasi, iar , uitandu-ma in jos, banuielile mi-au devenit realitate.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons 28m0bwh

    Dupa ce am terminat amandoi de mancam discutand in acelasi timp si despre ce a mai facut el la gradinita m-am tinut de promisiune si am format numarul de telefon pe care tatal lui mi-l daduse in cazul in care voiam sa-l contactam. Lasandu-i receptorul ca sa vorbeasca cu acesta eu am luat vasele de pe masa incepand sa le spal ascultand in acelasi timp si scurta conversatie dintre cei doi telefonul avand un difuzor destul de puternic cat sa-l poata auzi si cel ce se afla langa el.
    -Ajungi acasa in doua zile? taman la tanc, Momoi va avea serbare la gradinita! Apropo sa-i aduci ceva dragut cand vi ca a luat trei buline rosii saptamana asta!, spun surazand usor. Era ciudat sa vorbesti cu seful tau pe un ton atat de familiar dar usor, usor ma obisnuisem.
    In timp ce vorbeam m-am uitat si dupa micutul de cinci ani foarte zbanghiu asigurandu-ma ca nu mai sparge ceva prin casa cand eu nu sunt atent.
    -Apropo, vrei ceva special cand vi? intreb eu cu privire la mancare[/b]
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf
    De ce trebuie ca trupul meu sa reactioneze intr-un mod atat de bizar numai la auzul vocii unui tanar ce este angajatul meu? Nu puteam sa imi inteleg propriul trup. Cum naiba sa te alegi cu o erectie doar auzind vocea cuiva, si voce normala nu sunete si gemete cum auzi daca suni la linia fierbinte. Mda... nu ma judecati... o data am avut nevoie de vreme ce tipa pe care o agatasem era in perioada aia nasoala a lunii si nici nu aveam la dispozitie vreun film porno.
    - Sa fi sigur ca o sa ii aduc o multime de cadouri. Tu ai vreo preferinta? Vrei sa iti aduc vreun ceva anume din lumea umana?
    Am reusit cumva sa imi stapanesc vocea si sa sun normal desi nu am rezistat tentatiei de a ma atinge acolo jos. Nu imi vine sa cred ca fac asta vorbind tocmai cu Carlos la telefon, dar e vina lui. Din cauza vocii lui am devenit atat de excitat de o data.
    - Pe tine Am soptit fara sa imi dau seama ca am spus-o cu voce tare si pe un ton mai suav, dar mi-am scuturat rapid capul cand am realizat ce tocmai scosesem pe gura. Acum chiar ma panicasem.
    - Adica... orice! Orice e bun cat timp e facut de tine.
    Sper ca am reusit sa o scot cumva la capat fara sa isi dea el seama.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons 28m0bwh

    Am rămas surpins atunci când mă întrebase dacă vreau ceva din lumea umană,ce-i drept nici nu știam ce aș putea cere, nu-mi venea nimic în minte în acel moment dar chiar și așa am surâs.
    -Nu vreau nimic special, doar să aveți grijă la drum, am înțeles că iar sunt vibrații multe în perioada asta și multe zboruri se aleg cu dificultăți, spun puțin îngrijorat aducându-mi aminte de ceea ce auzisem la televizor, să pleci din lumea asta în lumea oamenilor putea fi periculos.
    Mi s-a părut că spusese ceva dar nu am auzit prea bine, așa că l-am rugat să repete.
    -În regulă, o să-mi dau toată silința atunci, spun surâzând.
    Am mai discutat puțin iar apoi, când venise timpul să închidă i-am făcut semn lui Momoi să se apropie.
    -Momoi, hai să-i spui papa lui tati, îi spun blând dând telefonul micuțului.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf
    Nu cred ca am mai fost vreodata atat de bucuros ca nu am fost inteles de prima oara cand am spus ceva, dar nu stiu ce explicatie as fi putut da daca el ar fi inteles ce am zis si mai ales tonul pe care am spus asta.
    - O sa fiu bine si o sa am grije.
    Chiar daca ma straduiam din rasputeri ca vocea sa-mi raman neschimbata mana mea se misca incontinuu pe membrul ce pulsa nebuneste si tocmai la finalul discutiei noastre a venit si apogeul. Inca sunt in stare de soc avand in vedere ce tocmai facusem eu aici. Nu mai inteleg ce se intampla cu mine, sau cu trupul meu. Cred ca am nevoie de un concediu. S-ar putea ca totul sa fie din cauza stresului ce s-a adunat.
    Auzindu-i vocea micului meu ingeras am inceput sa ma simt si mai vinovat de ceea ce tocmai facusem , dar eram si fericit sa vorbesc din nou cu el desi nu trecusera decat cateva minute de cand ii auzisem vocea. Nimeni nu cred ca s-ar fi asteptat de la mine sa fiu un tata ce isi iubeste atat de mult fiul chiar daca nu am fost niciodata insurat si nici macar implicat in vreo relatie mai serioasa.
    - Abia astept sa ajung acasa la voi scumpule. Si iti promite tati ca va face tot posibilul sa isi i-a concediu o perioada sa stea mai mult acasa.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Carlos

    Sex Demons 28m0bwh

    -Noapte bună atunci! O să-l pun și pe Momoi la somn, sigur acum o să doarmă mai bine odată ce a vorbit cu tine, spun încheând în cele din urmă conversația cu șeful meu. Am pus telefonul la loc iar apoi l-am luat pe micuț de mână îndreptându-ne spre camera lui. Trebuia să am grijă să-i spun o poveste și să adoarmă iar apoi probabil voi pierde puțin vremea pe aici, nu ar strica să mănânc niște pizza și să beau niște cola, mi se cam acrise de mâncarea de copii a micuțului, chiar dacă era bună, mărul cu biscuțui, grișul cu lapte erau delicioase, dar simțeam nevoia și de ceva fast-food.
    -Callos? spuse Momoi în timp ce-l înveleam.
    -Da? spun blând ciufulindu-i părul.
    -De ce vocea lui tati suna așa ciudat? mă întreabă băiatul făcându-mă să cad pe gânduri. Nu cred că am avut atâta simț de observație cum a avut el, probabil moștenise și anumite capacități pe care eu, un demon dintr-un trib mai puțin puternic și important nu le-aș putea căpăta nici după zeci de ani.
    -Nu știu, dar sunt sigur că nu e nimic grav, poate era doar obosit, doar muncește special să-ți poată aduce cât mai multe jucării.
    Băiatul nu a părut prea mulțumit de răspunsul pe care i l-am dat, era clar că intrase la bănuieli și nu m-ar surprinde să-și ia tatăl la întrebări când vine, haha, dragul de el.
    După ce acesta a adormit, m-am dus jos spre bucătărie pentru a vedea ce ingrediente aveam, trebuia să pregătesc ceva special pentru întoarcerea stăpânului casei, nu? Mâine probabil mă voi duce la cumpărături.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Pierce Ren
    Sex Demons 2ewilqf
    Dupa ce tonul de incheiere a apelului nu s-a mai auzit am lasat telefonul pe noptiera uitandu-ma la urmele ramase pe mana si pe coapsele mele oftand.
    - Cred ca trebuie sa ma mai curat o data.
    Ridicandu-ma anevoie m-am indreptat spre baie facand iarasi un dus, de data asta unul rece pentru a ma asigura ca nu mai am vreo surpriza de genul pentru restul noptii. Maine trebuia sa merg sa verific daca avionul era pregatit de plecare si apoi sa fac o tura prin oras dupa cumparaturi si cadouri. Ma intreb oare ce as putea sa ii iau lui Carlos ?
      Data/ora curentă este: Sam 27 Apr - 6:21:27