RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi]

    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    -Nu deranjezi cu nimic, mă bucur că ați decis să mâncați aici în loc să alegeți vreun restaurant.
    ”Mă bucur că ai venit aici” aș fi spus. ”Mă bucur că ești în sfârșit aici. Dacă mai stăteam o zi făr tine muream”.
    Aș fi vrut să-i zic toate astea, dar momentan nu pot. Dacă nu aveam musafiri l-aș fi sărutat cu poftă și i-aș fi spus cât de dor îmi este de el, cât de lungi sunt ziele fără el. Și un sărut ar fi fost frumos...Unul singur...I-am și uitat atingerea buzelor...

    -Știi deja răspunsul, dragul meu. De ce mai întrebi?
    Felurile tale preferate, așa cum te aștept întotdeauna. Am întins masa frumos, oferindu-i ceva de băut musafirei noastre, după care și lui Andy. M-am așezat și eu la masă, extrem de fericit că pot mânca în prezența lui Andy. Tot ce îmi doream acum era să stau cât mai mult timp aproape de el. Mi-era greu să nu-mi doresc să-l ating, să-l sărut sau să-l iau în brațe, dar momentan îmi era mai mult decât suficient să îl am doar lângă mine.
    Chiar dacă nu am zis aproape nimic, căci discuția nu mă cuprindea și pe mine, am putut să mă bucur de o masă bună alături de familie. Nu mai știu de când nu mai mâncasem așa bine. De obicei mi se tăia pofta de mâncare și ajungeam să ronțăi vreo salată.
    Eram așa de fericit că îl aveam din nou pe Andy lângă mine și niște mâncare ca lumea în stomac.
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Am inceput sa mananc imediat cum a pus mancarea pe masa,era atata de buna,ca de obicei,chiar mancam cu foarte mare pofta din tot ce era pe masa si uneori ii mai ofeream si lui April cateva bucati din mancare pentru a o rasfata hranndo.Stiu ca fac atatea greseli dar nu o sa uit niciodata de familia mea.
    Am inceput sa discutam despre munca si moda,oricum ne planuisem deja toata discutia,ar fi fost ciudat daca venea aici doar ca sa manance asa ca trebuia sa avem si o discutie.Austin nu prea era vorbaret insa vedeam cum se uita la mine si zambea,acum ca vad,fata lui e cam trasa si pare cam slab,cred ca o sa avem o discutie dupa ce pleaca Charel.

    -Mancarea este foarte buna,parca e ceva gatit de mama.O asa masa intre prezentari ar fii excelenta,fiind model trebuie sa ma abtin de la mancare insa de datat aceasta fac o exceptie.
    -Si cu cateva kg in plus sunt sigur ca nu te da nimeni afara,esti un model important nu si-ar permite sa te piarda
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    -Mă bucur că un model de o așa talie complimentează mâncarea mea. Am crezut că e puțin cam grasă și nu-ți va plăcea. Data viitoare când vii Andy ar trebui să mă anunțe, ca să pregătesc ceva cu mai puține grăsimi.
    N-am mai mâncat mult, căci nu voiam să mi se facă rău. Nu era prea bine să bagi prea multă carne într-un curp ce nu mai mănânce demult lucruri grele. M-am scuzat că am nevoie la baie și mi-am luat rapid pastilele, pe care le pregătisem.
    Dacă stăteam prea mult în baie riscam să atrag atenția, așa că mă pregătisem din timp. Când m-am întors terminaseră și ei de mâncat, așa că m-am apucat să strâng masa. Am mai stat puțin în sufragerie să discutăm, însă lui April îi se făcuse somnic și căsca întruna. Am luat-o în brațe, ridicându-mă de pe canapea.

    -Îmi are bine că te-am cunoscut, Charel, dar micuța asta trebuie băgată la somnic. Să ai o seară frumoasă, am salutat-o pe femeie, după care am urcat la etaj, începând să o pregătesc pe April de culcare.
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Sincer chiar nu m-am gandit ca trebuie sa ii spun cu cine vin,am uitat ca modelele au mancarea lor speciala,dar la cata miscare face Charel nici nu e nevoie sa tina regim sau alte prostii.Vorbisem cu Charel despre plecarea ei asa ca nu a fost o problema ca ea sa se ridice de la masa cand Austin si-a luat la revedere de la ea.
    I-am zis micutei noapte buna si apoi aceasta a plecat cu mama ei in camera.M-am ridicat si eu si am condus-o pe Charel pana la usa,am insistat sa o conduc acasa insa m-a refuzat asa ca nu am incercat sa o conving.Dupa ce s-a incaltat am profitat de faptul ca Austin e in camera lui April si i-am oferit un sarut roscatei apoi aceasta a iesit pe usa.
    Am mers in bucatarie pentru a lua un pahar cu suc si am mers cu el in camera.Am baut din el si l-am pus pe noptiera apoi m-am asezat in pat intinzandu-ma.Poate in seara asta o sa vorbesc mai mult cu Austin,acum sunt treaz si nu mi-e frica sa spun vreo prostie sau fac ceva
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    M-am bucurat că mica mea prințesă adormise cu zâmbetul pe buze. Probabil e fericită că a apucat să-și vadă tatăl, ca a ținut-o în brațe și a pupat-o. Am închis ușor ușa, îndreptându-mă spre camera noastră. Ajunsesem aproape de ușă când am simțit o senzație de amețeală. M-am sprijinit de perete ca să nu cap, încercând să mă mențin ppe icioare. Aveam vederea ușor încețoșată, dar îmi revenise în câteva secunde. Mi se întâmpla din ce în ce mai des să am astfel de amețeli, dar am zis că e doar un efect advers al medicamentelor. Corpul meu se va obișnui în curând.
    Mi-am îndreptat spatele și am tras aer adânc în piept, intrând în cameră. Stătusem câteva secunde în pragul ușii, privindu-l doar cum era întins pe pat. Nu puteam să nu zâmbesc și să nu-mi simt inima cum îmi bubuie cu putere în piept. Chiar îmi era prea dor de el. Am încercat totuși să mă abțin și mi-am luat pijamalele, intrând în baie. Am făcut un duș, încercând să par normal, după care am ieșit și m-am întins în pat.
    Tremuram ușor, totuși m-am apropiat de acesta, lipindu-mă puțin de el. Nu voiam să-l sufoc sau să se simtă presat, deja era suficient de tocat cu munca asta. I-am pus mâna pe piept, în dreptul inimii, ascultând bătăile acesteia.

    -Mi-a fost dor de tine, dragul meu...De mult timp nu am mai stat așa...
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    L-am privit cum merge la baie si cat timp el a stat sa se spele eu m-am schimbat in pijamale si m-am asezat in pat.Imediat cum a venit in pat l-am luat in brate si l-am strans usor.Nu am stat mult in imbratisare pentru ca atunci cand la-am strans am simtit ceva tare si asta m-a facut sa ma incrunt.
    -Spune-mi ca nu e ce cred eu
    M-am ridicat in fund si i-am prins bluza de pijama pe care i-am dat-o rapid jos.Eram socat sa ii fac corpul,era subtire si se poate face anatomie pe el la ce slab e,iar face prostia sa nu manance?!Cat de departe trebuie s amerg ca sa inteleaga ca vreau sa isi ingrijeasca corpul?E nevoie sa ii scriu pe toti peretii ca daca el are grija de el eu sunt cel mai fericit?
    -Incepem iar aceeas poveste?De data asta esti mai rau,vrei sa te omori dar sa te chinui in acelas timp?Tu chiar vrei sa ma vezi nefericit si nervos.In loc sa stam imbratisati si sa ne spunem lucruri frumoase noi trebuie sa avem discutia asta,pentru ca atunci cand mi-am imbratisat logodnicul,osul lui mai ca nu m-a intepat
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    Aproape că îmi explodase inima când am simțit că mă ia în brațe, însă n-am apucat să mă bucur de senzație că acesta se încruntă imediat. S-a ridicat brusc în fund, iar în câteva secunde nu mai aveam bluza de pijama pe mine. Nu apucasem să zic nimic că a și început să mă certe.
    După ce că în ultima lună nici măcar nu am existat pentru el, acum îmi face morală...Dacă venea mai devreme acasă am fi mâncat împreună, dacă își îndrepta puțin atenția spre mine ar fi văzut că ceva nu e bine, dacă m-ar fi întrebat măcar o dată cum mă simt.
    Eu sunt cel rău, eu sunt cel care refuză să mănânce, deși nu a încercat nici măcar o dată să ia masa cu mine luna asta...
    Chiar am încercat, am avut grijă de mine. Nu m-am mai apropiat de alcool, am încercat să mănânc, dar tot ce băgam în stomac ieșea e urmă afară. Degeaba mă chinuiam să mănânc o bucată de carne dacă pe urmă stăteam o oră lângă toaletă ca să o scot afară.
    Dar știu că nu-i pot spune toate astea... Din păcate, în relația asta este un singur om care se sacrifică cu totul pentru fericirea celuilalt, iar acela nu e Andy...M-am pregătit demult pentru morala asta, deși aș fi preferat să primesc un sărut măcar. Mi-am ridicat capul spre el și am afișat un zâmbet larg, chicotind ușor.

    -Nici măcar nu m-ai lăsat să-ți explic, dragul meu. Doctorul mi-a schimbat pastilele, mi-a dat unele mai slabe. Și eu m-am îngrijorat puțin, însă doctorul mi-a spus că este o reacție adversă la noile medicamente. A mai spus și că în câteva zile o să fiu ca nou. Și chiar a avut dreptate. De două-trei zile pot mânca din nou carne, îmi voi reveni în curând. Și faptul că pastilele sunt mai slabe înseamnă că inima mea se face mai bine. Nu e minunat, iubitule? îl întreb zâmbind în continuare.
    Exersasem pentru acest moment, atât timp cât eram vesel și părea că nu mă afectează situația nu avea să-și dea seama că lucrurile mergeau defapt mai rău, că pastilele nu slăbiseră, ci se dublaseră. Oricum, atenția lui nu era îndreptată spre mine acum.
    Am întins mâna, căci îmi voiam bluza de pijama înapoi. Imediat ce am pus-o pe mine, m-am întins în pat și i-am făcut semn să se așeze.

    -Am vrut să-ți spun asta de când mi s-a schimbat tratamentul, dar ai fost atât de ocupat încât n-am mai apucat să vorbim. Iar de spus acum n-am mai apucat, căci ai început să te răstești la mine. Ar trebui să tai mai multă răbdare și să asculți înainte să tragi concluzii, chicotesc ușor, apăsându-i nasul cu un deget.
    Așa, Austin, fi fericit. Andy este lângă tine în seara asta. La noapte te va ține în brațe, ai motive să râzi din nou...
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Mi-am calmat nervii cand Austin a zis ca a schimbat medicamentele si se simte mai bine,e tot ce imi doresc,ca el sa se simta bine si daca se poate sa fie ca nou.Chiar m-am gandit sa il duc la un spital bun unde poate fi consultat si deja am vorbit pentru o programare insa nu ii voi spune lui Austin,vreau sa fie o surpriza
    -Chiar ma bucur sa stiu ca esti mai bine,stii foarte bine ca sanatatea ta e foarte importanta pentru mine.Nu te supara pentru ca am tipat la tine dar chiar nu stiu cum o sa reactionez daca o sa se inrautateasca situatia
    M-am asezat inapoi in pat si l-am luat in brate sarutand-ul intens.A parut cam surprins sa vada ca il sarut,pana la urma suntem logoditi,mi se pare normal sa il sarut cand vreau si cand simt nevoia.Am rupt sarutul cand am ramas fara aer si l-am mangaiat pe cap zambind-ui dulce.Parca avea parul moale inainte,acum e destul de aspru,ce s-a intamplat cu el?
    -Ce mai face Kaila?Cand o sa mergi la ea?
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    -Ar trebui să fii mai calm, dragule, cred că știi și tu că țipatul nu mă ajută cu nimic. Tot ce am nevoie ca să fiu bine este suport, fizic și moral...
    Și mai ales sufletesc. Pentru că inima mea are nevoie de tine lângă ea.
    Am rămas surprins când Andy m-a îmbrățișat și m-a sărutat. După toată perioada asta, sincer nu mă așteptam. Mi-am închis ochii,
    savurând mult prea scurtul moment de pasiune. Îmi lipsise atât de mult...Nu am vrut să-mi mai deschid ochii, am stat și am simțit în continuare cum îmi mângâie părul.
    Am chicotit ușor când m-a întrebat de Kaila, deși îmi venea să plâng.

    -A născut acum două săptămâni, dragul meu. Am fost plecat câteva zile, dar tu nu erai acasă în perioada aia. Că tot vorbeam de Kaila, mâine dimineață plec în vizită la ei, am zis că o mai ajut cu copilul și chestii de genul. Dacă îți vine să crezi sau nu, și April pleacă mâine în excursie, dar ghici cu cine? Cu bunica ei, îi zic băiatului cu un zâmbet pe buze.
    În ultima vreme April și doamna Young se înțeleg foarte bine. Grădinița organizează o excursie cu copii și un membru al familiei,
    dar cum eu trebuie să merg la Kaila April a întrebat-o pe bunica ei. Mă bucur că se înțeleg așa de bine.

    -Sper că nu te superi că te lăsăm așa, singur.
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Am ramas uimit sa aflu ca ea a nascut si mai uimit sa stiu ca Austin a fost plecat,ma asteptam sa imi lase un bilet sau un mesaj insa chiar nu m-a anuntat deloc,daca patea ceva?Eu unde il cautam?Nu stiam nimic de el..
    Sunt totusi fericit ca April si mama au legat o prietenie frumoasa si se inteleg de minune,sa o aleaga pe bunica sa mearga cu ea in excursie e ceva.O sa ii las mamei o suma de banai,vreau ca April sa isi cumpere tot ce isi doreste

    -Nu te ingrijora iubitule,am o gala maine asa ca daca te uiti la televisor o sa ma vezi,totusi nu cred ca o sa ai timp.Sper sa ajungi cu bine si alta data cand pleci sa ma anunti.Sunt sigur ca i-ai cumparat un cadou din partea noastra iar daca vrei sa ii mai iei ceva spune-mi,nu mucesc atat de mult degeaba
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    -Te-am anunțat, dragul meu. Am încercat să te sun, dar aveai telefonul închis, așa că ți-am lăsat un mesaj. Ai uitat sau l-ai șters din greșeală?
    E posibil să-l și citit, dar a fost atât de ocupat încât putea să uite cu ușurință astfel de lucruri.
    -Le-am luat cadou un cărucior. Când am adoptat-o pe April și nu aveam prea mulți bani, cei doi îmi luaseră un cărucior cadou.
    M-am gândit că ar trebui să le returnez favorul. În plus, i-am și cusut micuțului o păturică colorată.

    Am întins mâna după telefon, după care i-am arătat pozele lui Andy cu micul ghemotoc abia născut.
    -Nu-i așa că e frumos rău? Seamănă leit cu Damian. Totuși, firișoarele lui de păr par a fi de la Kaila,
    râd, privindu-i chelia.
    Nu avea prea mult păr având în vedere că abia venise pe lume. Era pur și simplu adorabil. Totuși, pe cât de adorabil e pe atât de terorist spune Damian că este. Așa e când ai un copil mic. Tot uitându-mă prin poze am simțit cum mi se închid ochii. Nu voiam să adorm, voiam să stau cu Andy și să mai vorbim, dar eram destul de obosit...nu prea am dormit bine în zilele astea...
    Cu Andy alături e atât de cald și de bine...nu, Austin! Nu adormi...Nu...adormi...prea târziu...
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Ce norocos era Damian,acum avea propriul lui copil,ceea ce nu a putut avea cu Christian,sunt sigur ca e foarte fericit acum,sa vada ca seamana cu el,si April seamana mult cu mine dar nu e acelas sange ca al meu si o sa se vada diferenta dintre mine si ea cand va creste.
    Am vazut ca Austin adormise asa ca m-am ridicat din pat si am luat portofelul,nu stiu la ce ora o sa plece April asa ca vreau sa fiu sigur ca va avea bani mama la ea.Am scos tot ce aveam in el,nu prea am multi bani chas la mine,ii preferam pe card asa ca sper ca cei pe care ii dau sa ii ajunga.Am mers usor in camera mamei iar aceasta m-a surprins pentru ca nu dormea,trebuie sa fie odihnita pentru excursie si totusi nu doarme.I-am spus pentru ce sunt banii si dupa cateva certuri pentru ca,evident nu vrea sa ii ia,a cedat si mi-a luat banii.
    I-am urat noapte buna si m-am intors in camera punandu-ma in pat,daca nu vine nimeni acasa atunci nu are rost sa ma intorc,o sa vin acasa abea cand se intoarce Austin
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    Alarma a sunat la primele ore ale dimineții, făcându-mă să bombăn nemulțumit. Am fost surprins să văd că și Andy s-a trezit. De obicei îl trezeam eu, căci nu prea auzea alarma. L-am privit drăgăstos și nu mă mai puteam sătura să mă uit la el. Demultă vreme nu mă mai trezisem cu el lângă mine.
    -Bună dimineața, dragul meu. Sper că ai dormit bine.
    Îmi doream atât de mult să mai pierd vremea cu Andy, dar chiar nu aveam timp. Nu am găsit bilet de avion,
    așa că am luat unul de tren de mare viteză și trebuia să ajung repede să-l rind. Încă nu-mi cumpărasem mașină, așa că trebuia să iau alte mijloace de transport. În plus, April și domana Young trebuiau să plece în curând.
    M-am ridicat din pat și mi-am făcut rapid rutina de dimineață, după care am verificat bagajele. Am pregătit-o pe April bine și am făcut un mic dejun mai consistent, pe care l-am servit toți patru.

    -Să te distrezi, puiul meu. Și să nu o superi pe bunica, da? îi spun fetiței, sărutând-o pe căpșor.
    Mi-am luat la revedere și de la doamna Young, după care acestea au ieșit pe ușă.
    M-am întors la masa din bucătărie pentru a-mi termina cafeaua, înainte de a pleca și eu.

    -Noroc cu galeria în seara asta, îmi pare rău că nu voi fi acolo să te susțin, dar o voi vedea la televizor. Să dai tot ce ai mai bun,
    bine?
    îi zic dragului meu, prinzându-l de mâini și zâmbindu-i, ridicându-mă pe vârfuri ca să-l sărut.
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    M-am trezit de-o-data cu Austin,chiar vreau sa o salut pe April inainte sa plece in excursie,ma simt prost ca nu pot merge cu ea dar cu siguranta o sa ma revansez mai ales ca se apropie ziua ei si pana acum nu am sarbatorito impreuna.
    -Am dormit foarte bine,sper ca la fel ai facut si tu,trebuie sa fi odihnit pentru drum
    M-am dat jos din pat si m-am pregatit pentru munca,oricum gala o sa fie mai pe seara si atunci iau alte haine pe mine,toate de la brandul pentru care lucrez,pana la urma asta trebuie sa pun in evidenta acolo.Imediat ce am terminat am mers in bucatarie si am mancat alaturi de toata familia.Sa ii vad pe toti la masa e ca un vis,niciodata nu am crezut ca o sa am o familie si totusi uite ca o am
    -Printesa,sa te distrezi si sa cumperi tot ce iti doresti,bine?Abea astept sa imi spui cum a fost.
    -Bine tati

    Zambetul ei si cuvantul "tati" spus de ea m-au facut sa ma topesc insa pupicul pe care mi l-a dat mi-a pus capac.Ea chiar e slabiciunea mea si nu pot sa ii rezist deloc.Am stranso in brate puternic si i-am facut cu mana cand au iesit pe usa
    -O sa fie totul bine,merg pe covorul rosu,stau la cateza poze apoi vin intrebari din partea presei si apoi urmeaza petrecerea.Tu de ce esti pe fuga?Cu ce mergi?
    Cand m-a sarutat l-am prins de fund si l-am strans usor in timp ce intensificam sarutul.Poate ca faceu prostii dar asta nu inseamna ca nu il mai iubesc sau ca nu imi pasa de el
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    M-am prins de gâtul lui când acesta începu să mă sărute pasional, gemând ușor în gura sa. Mă strângea destul de tare de fund. Aș fi preferat să mă strângă în brațe, dar nu mă plângeam prea tare. Ne-am despărțit pentru a lua o gură de aer și atunci mi-am găsit și răgazul să vorbesc.
    -Merg cu un tren de mare viteză. Nu am mai găsit bilete de avion. Totuși, ar trebui să ajung destul de repede și așa. Până la urmă e un tren de la o firmă privată de mare viteză.
    M-am uitat în ochii săi, sărutându-l încă o dată, înainte ca telefonul meu să vibreze. Îmi sosise taxiul. M-am dus la ușa și m-am încălțat, punându-mi haina pe mine.
    -O să-mi fie dor de tine, dragul meu. Vezi să nu faci prostii pe aici, de unul singur, râd, mângâindu-i obrazul.
    Doamne, ce greu era să mă despart de el! Chiar îmi doream să rămân, dar făcusem o promisiune. L-am sărutat apăsat pentru ultima oară, după care mi-am luat bagajul și am coborât la taxi, îndreptându-mă spre gară.
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Baiatul asta are nevoie de o masina,asa pleci de acasa la ce ora vrei si nu mai depinzi de niciun mijloc de transport,totusi mi-ar fi frica sa il las sa conduca atat drum singur,cine stie ce se poate intampla,poate o sa cumpar un avion privat si atunci o sa fie mult mai bine.
    Dupa ce a plecat Austin nu am mai stat mult timp si am plecat si eu la Charel,am stat cateva ore acolo insa nu am simtit timpul cum trece,fata asta chiar stie cum sa te satisfaca si cum sa ocupe tipul.Am plecat amandoi spre firma unde ne-am imbracat iar stilisti au avut grija de noi si de alte cateva modele cu care urma sa mergem la gala.Sunt fericit ca merg cu prieteni si nu o sa ma plictisesc acolo.Dupa ce am fost aranjat de catre stilisti i-am dat un telefon mamei sa vad cum e excursia si daca April e bine,am fost fericit sa aud ca aceasta se distreaza si se bucura din plin,as fi vrut sa vorbesc putin cu ea insa era intr-un carusel si nu am vrut sa o intrerup.
    Cand toti au fost pregatiti am iesit din cladire urmand sa urcam in limuzina care ne ducea la gala,cam toate vedetele si oamenii celerii eneau cu limuzine sau masini scumpe asa ca noi nu ieseam in evidenta.Tot drumul am ras si glumit ba chiar am baut si un pahar de sampanie care a fost chiar foarte buna.Nu ar fi trebuit sa beau tot paharul pentru ca nu am mancat nimic si stomacul incepea s aimi faca figuri
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    Am ajuns la gară foarte bine. Am avut timp să mai iau câte ceva de drum, după care să-mi ridic biletul rezervat de la casă și să urc în tren. Am tot așteptat să plecăm, dar se pare că erau niște probleme tehnice. Până la urmă am plecat cu întârziere. În plus, trenul a mers foarte încet.
    Aveam un loc la clasa întâi și mâncare și băutură la discreție, îmi luasem ceva de muncă cu mine și aveam și ce citi, însă mă simțeam cam...singur. Un gând continua să nu-mi dea pace. Oare...Andy de ce nu m-a invitat la gală? Sunt logodnicul său și totuși...nu s-a gândit să mă întrebe dacă merg cu el. Probabil nu a vrut să-l fac de râs de față cu lume atât de importantă. Probabil prietenii săi vor fi și ei acolo și a vrut să lase o impresie bună.
    La un moment dat trenul s-a oprit. Eram în mijlocul câmpului și am așteptat cel puțin o oră până când să ne spună că nu mai putem înainta și că ne întoarcem. Am expirat zgomotos, căci nu mai aveam timp să ajung la Kaila. Următorul tren era abia mâine dimineață. Eram nervos, dar nu aveam ce face, așa că am sunat-o pe Kaila și i-am zis că nu pot ajunge astă-seară și voi pleca mâine.
    Am încercat să-l sun și pe Andy, dar ca de obicei telefonul său era închis. Probabil se pregătea să se ducă la gală. Trenul ajungea înapoi în New York abia seara târziu, poate îi puteam face o surpriză lui Andy...Gândul acesta îmi adusese un zâmbet pe buze.
    Puteai să-i arăt în sfârșit surpriza pe care o pregătesc de o lună întreagă. Am scos din geantă trusa de cusut și niște materiale,
    reapucându-mă de treabă. Aveam să termin până când ajungeam în New York. Eram așa de fericit, îl puteam vedea pe Andy și să-l văd fericit și pe el...
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Cand am ajuns in fata covorului rosu masina s-a oprit si am iesit primul dand-ui mana lui Charel pentru a o ajuta sa coboare,nu mi-am facut griji ca atrag atentia deoarece fiecare baiat din masina a facut acelas gest cu celelalte fete.Presa si o multime de fotografi ne asteptau si au inceput sa ne orbeasca cu bliturile aparatelor inca de cum am deschis usa.Am inaintat toi pe covorul rosu si ne-am orpit in fata unui perete pentru a face poze.In timp ce stateam la poze si schimbam micile pozitii am decis sa fac si cu mana putin in cazul in care Austin se uita.
    Mi-am dat seama ca emisiunea e deja live pentru ca am auzit pe cineva vorbind la microfon spunand numele fiecarei persoane care iesea din masina,insa pentru ca nu am stiut care e camera care transmite llive,am facut cu mana la toate camerele.
    Dupa mica noastra orpire ne-am continuat toti drumul spre mesele rezervate care aveau numele noastre pe ele.Mesele erau afara asa ca inca ne mai puteau vedea fotografii si ne puteau face poze dar dupa ce intram in restaurant,unde se va tine petrecerea,nimeni nu o sa mai intre
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    Timpul se scurgea extrem de greu și eu eram din ce în ce mai nerăbdător să-l văd pe Andy. Mă bucuram totuși că vom putea petrece o noapte împreună. Terminasem de cusut jucărioara la care lucram de ceva vreme, un iepuraș galben,
    căruia i-am făcut un tricou special.
    Am mâncat câte ceva, astfel încât să nu vomit aici, în tren, după care m-am dus până la baie. Înainte îmi mai puteam lua pastila în public, însă de când am o mulțime de medicamente de luat lumea se uită ciudat. Prefer să iau pastilele în baie, unde nu mă vede nimeni.
    Am ajuns în New York când se lăsase bine de tot întunericul. Orașul era atât de luminat și de frumos, aș fi vrut să mă plimb pe străzile astea pline de lumini alături de Andy. Poate își va face timp într-o zi ca să se plimbe puțin și cu mine.
    Am oftat nostalgic și am luat un taxi, punând bagajul în portbagaj. Priveam pe geamul mașinii, având iepurașul în mână. Sper că s-a întors de la gală, abia aștept să-i dezvălui surpriza. Sper din tot sufletul să-i placă.
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Ascultam cu atentie interviul fecarui designer,eram curios ce intrebari se pun si cum as putea raspunde mai bine la ele,Cand mi-am auzit numele strigat m-am ridicat de pe scaun si am mers la microfon primind un rand de aplauze.Intrebarile au fost diverse,facand referire la cariera mea,noua colectie dar si intrebari personale pentru ca toata lumea a facut valva cand a aflat ca ma casatoresc cu un baiat.Am fost destul de scurt cu raspunsurile pentru ca nu imi place sa dezvalui tot,apoi la sfarsit am mers la loc.
    Cand petrecerea a inceput am fost serviti cu mancare ceea ce m-a bucurat,nu voiam sa lesin de foame pe acolo.A fost o petrecere chiar reusita,am avut grija sa nu consum prea mult alcool pentru ca urma sa conduc si nu vreau sa am probleme din cauza asta,tin prea mult la masina ca sa fiu pieton.Chiar daca petrecerea era buna am decis sa plecam mai rapid pentru ca aveam cateva treburi importante de facut,asa ca am urcat toti in limuzina si aceasta ne-a dus spre firma unde aveam masinile parcate.
    Am urcat toti in masina mea si am asteptat ca unul din baieti sa scoata din sacou pungulita cu surprize ca sa avem cu totul o seara frumoasa.Dupa ce am terminat praful din ea,destul de rapid din pacate,masina s-a golit si a ramas in ea doar Charel.Tota seara m-am abtinut sa nu o ating asa ca acum am avut ocazia de ai oferi un sarut destul de nebun.
    Am pornit masina conducand destul de rapid,casa mea era mult mai aproape decat a ei si nicunul din noi nu mai avea rabdare asa ca am parcat rapid si aproape am fugit spre lift.Cand usile s-au inchis aceasta a sarit in bratele mele si am inceput sa ne sarutam iar in timp ce imi presam corpul peste al ei.Nu am mai asteptat ca Charel sa se dea jos din bratele mele asa ca am intrat in casa cu ea in brate.Amandoi ne-am aruncat papucii si am urcat in camera unde nici nu am mai inchis usa.Noroc cu experienta pe care o am,am resuit s aii dau rochia jos destul de rapid si imediat cum am ramas fara haine a inceput si actiunea dintre noi,una chiar foarte nebuna
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    Taxiul oprise în fața clădirii, iar eu mi-am dat jos bagajul și am plătit șoferului. Am dat să intru, dar am simțit iar cum amețesc. O, Doamne, cred că trebuie să mă duc la doctor, stările astea de amețeală devin din ce în ce mai urâte...
    Am intrat în lift și am urcat până la ușa apartamentului. Am dat să deschid ușa cu cheia, dar se pare că nu era încuiată. Înseamnă că Andy a ajuns deja acasă! Mi-am lăsat bagajul la intrare și m-am descălțat, asigurându-mă că nu fac mult zgomot. Încă puțin,
    încă puțin și aveam să-mi revăd iubitul.
    Am urcat scările, însă imediat ce am ajuns la etaj am început să aud niște sunete ciudate. M-am apropiat încet de cameră, până când am putut să recunosc aceste sunete. M-am oprit șocat, simțind cum picioarele îmi tremură și cum inima bate puternic în piept.
    Nu...E imposibil...Nu se poate...Nu vreau...nu vreau să cred...
    Am strâns iepurașul la piept și înaintam cu greu, încercând să îmi fac curaj. Cu fiecare pas totul se auzea mai clar și corpul meu devenea din ce în ce mai greu. Ușa era întredeschisă, iar mie îmi era frică să intru. Tremuram și lacrimi îmi curgeau pe obraji rapid.
    Abia de îmi mai puteam ține suspinele în gât. Mi-am lipit degetele de suprafața ușii și mi-am adunat tot curajul pe care îl aveam în mine. Am inspirat adânc, spunându-mi o rugăciune în gând, iar în secunda următoare am împins ușa, aceasta lovindu-se cu putere de perete.

    -Andy...
    Asta e tot ce am reușit să spun. Am simțit un junghi puternic în piept, iar durerea îmi acapară întreg corpul.
    Mi-am acoperit ochii cu palmele, sprijinindu-mă de tocul ușii ca să nu cad. Nu, te rog...Doamne...Nu....Nu...Nu mai voiam să văd...Nu mai aveam aer. Corpul îmi ardea, dar mă simțeam rece. Rece ca un cub de gheață. Și plângeam, plângeam, dar nu aveam glas nici măcar să suspin...Te rog, Doamne, spune-mi că nu-i adevărat...Spune-mi că e un coșmar...Te rog...Trezește-mă din coșmarul ăsta...Mă doare totul, nu mai rezist...Te rog...Nu...
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    |Andy Young||23|
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 PG9pTkS
    Corpul lui Charel ma excita cu fiecare secunda care trecea insa si eu o satisfaceam pe ea,era ca pe vremuri,ne ofeream unul altuia placere la fel cum faceam in adolescenta cu Austin.Miscarile mele adanci o faceau pe aceasta sa scoata zgomote din ce in ce mai mari iar astea imi mangaiau urechiile.
    Ii sarutam sanii cand am auzit usa ca se loveste de perete si o vice din spate imi spune numele.Acea voce..acel glas..nu poate fi!M-am oprit din tot ce faceam si mi-am intors privirea spre usa,atat eu cat si Charel am ramas socati privind-ul pe acesta cum plangea.Asta nu se poate intampla..el..el era plecat..De ce ai venit acasa Austin?!
    M-am dat rapid jos de pe fata si am mers spre usa luand-ul in brate pe Austin,stiam ca avea sa ma loveasca,sa imi spuna cuvinte urate,sa imi faca orice,insa nu o sa il opresc.Totusi..ma tem ingrozitor ca acesta sa nu pateasca ceva,nu vreau ca inima lui sa cedeze,nu vreau sa moara in mainile mele..

    -Imi..imi pare rau..
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    De ce? Voiam doar să știu...de ce? Am crezut...Am...Mă iubea...Totul a fost doar o minciună...? De ce?
    El...El mă iubea...Atunci de ce...Ce am făcut...
    Puteam deja să aduc ceasul cum ticăie și cum spune că timpul meu s-a dus...Vreau să mor...
    Brațele lui Andy m-au atins, dar în loc să mă liniștească, coprul meu a început să tremure mai tare. A atins-o...A atins-o pe EA cu aceleași mâini cu care mă atinge pe mine...Doare...Doare...Doare ca naiba...

    -Mă...doare...
    Mi-am dat mâinile la o parte, privindu-l în ochi. N...Nu mai auzeam nimic...Nu mai simțeam nimic...Nimic în afară de o durere surdă...Ochii lui...Ochi de care m-am îndrăgostit atât de tare...
    Nu! Nu mai vreau! Nu mai pot! L-am împins pe Andy cât de tare puteam, reușind să mă eliberez. Fără să mă mai gândesc am fugit. Tot ce voiam era să mă ascund...Să dispar...Inima mă durea îngrozitor și durerea se răspândea în tot corpul. Îmi era greu să înaintez, dar o făceam. Nu mai puteam îndura...Voiam numai să dispar odată...
    Am reușit să ajung la scări și am dat să le cobor. N-am apucat nici să ajung pe a doua treaptă că amețeala mă cuprinsese din nou.
    Imaginea era total neclară și capul mi se învârtea. În următoarea secundă nu mai aveam pământ sub picioare. Corpul mi s-a lovit violent de trepte, ca mai apoi să continue să se rostogolească până m-am lovit de podeaua de la parter.
    Simțeam durere în fiecare bucățică din corp. Am încercat să mă ridic, însă creierul nu-mi mai asculta comenzile. Cu greu am reușit să-mi duc degetele la cap, doar ca să le văd cum se umplu de sânge. Mă lovisem la cap în timpul căderii...
    Nu mai aveam forță să mă ridic de pe podea. Nu exista durere posibilă în corp pe care să n-o simt. Abia îmi mai puteam ține ochii deschiși, iar inima îmi bubuia puternic.
    Mi-am lipit palma de piept, pentru a alina puțin din durere. Eu...chiar aveam... să mor acum...? Andy...eu...de ce? Cum am ajuns...în situația asta?
    Konan07
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Dragon
    Mesaje : 79
    Data de inscriere : 06/08/2017
    Varsta : 23
    Localizare : Seoul
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    Konan07
    Membru
    Eram panicat si disperat,in toate aceste zile incercam sa imi scot din cap si sa uit ca Austin poate murii din vina mea si acum mi-e dat sa il vad cum moare in fata ochilor mei?! Nu vreau asta! Nu vreau ca el sa noara! M-a impins si a plecat de langa mine,vreau sa stea in bratele mele nu sa fuga. Am mers dupa el insa cand sa il pot atinge acesta s-a prabusit pe scari,imaginea din fata ochilor era terifianta,iubitul meu zacea pe podea si din cap ii curgea sange,toate astea din vina mea. Am tipat,i-am strigat numele insa nu raspundea.
    M-am intors in camera unde Charelnera imbracata si pana si ea era speriata,nu are rost sa tip laa ea aici e vina mea nu a ei. M-am imbracat rapid ai am coborat scarile luand-ul usor pe Austin in brate

    -Te rog iubitule..fa-mi orice dar nu muri! Te rog..
    Nu avea rost sa sun la salvare,ajungea prea tarziu asa ca am coborat cu Austin pana in parcare unde l-am pus in masina si am urcat apoi in ea mergand cu viteza spre spital. Nu vreau ca cosmarul meu sa devina realitate. Bausem,consumasem droguri si mai si plangeam,poate daca facem acum accident e mai bine,macar murim impreuna
    IonicaSuper
    Sex : Altele / Nu dezvălui
    Zodiac : Varsator
    Zodiac chinezesc : Pisica
    Mesaje : 169
    Data de inscriere : 03/08/2017
    Varsta : 24
    IonicaSuper
    Membru
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oubgts06BG1sg0qd5o1_540
    ______________________________________________________________________________________

    Alexim |23 de ani| Austin |designer| Anthony |love him|
    ______________________________________________________________________________________
    [Team Konica] Ουя Ѕτυрιd Lοvε [yaoi] - Pagina 3 Tumblr_oihld17br51snzi23o1_500

    Îl auzeam vag pe Andy cum mă strigă, dar nu eram capabil să-i răspund. Îmi amorțiseră taote simțurile și nu mai puteam face nimic decât să aștept să mor odată. Poate...Poate e mai bine așa...După ce am să mor...Andy se va căsători cu o femeie...și îi va face un copil...și va avea grijă de April...așa...cum aș fi făcut-o eu...Andy va avea...familia normală pe care i-am promis-o...Dacă eu mor, Andy va fi fericit...
    Îl vedeam neclar, având ochii întredeschiși. Îl auzeam. El nu-și dădea seama, eu doar stăteam în calea fericirii lui adevărate...Am simțit cum sunt luat pe sus. Nu-mi dădeam seama dacă corpul îmi era ușor sau greu, pur și simplu nu mai eram în stare să-l percep.
    Am fost așezat pe o suprafață moale și am stat un timp până când să-mi dau seama unde sunt. Încă...Încă eram conștient. Este posibil să mor chiar aici, așa că...trebuie să profit. Trebuie să plec...fără regrete...
    M-am folosit de puțina forță disponibilă și l-am tras pe Andy de mâneca hainei. Am tușit obosit, însă pe urmă un mic zâmbet mi se arătă pe chip. Când am văzut că se uită la mine, i-am întins iepurașul pe care îl terminasem în tren. Pe tricoul iepurașului scria ”Cel mai bun tătic”. I-am oferit această jucărie lui Andy, zâmbind cât de mult puteam.

    -Camera fiului nostru...trebuia să fie o surpriză...voiam...să ți-o arăt azi...
    Mi-era foarte greu să vorbesc, dar am încercat să leg cuvintele cum trebuie. În această lună amenajasem camera în care viitorul nostru fiu urma să stea. Cu mobilă micuță și pereți verzi pe care erau desenate animăluțe...Voiam să-i fac o surpriză lui Andy. Era atât de ocupat mereu încât am crezut...că o surpriză...îl va înveseli.
    Am simțit încă un junghi puternic în piept și o lacrimă îmi căzu pe obraz. Nu mai puteam sta mult timp conștient, eram prea rănit...Cu ultimele puteri, am tras aer adânc în piept și i-am spus lui Andy ce trebuia să-i spun.

    -Andy...te iubesc...
    După aceea contactul meu cu realitatea s-a rupt. Am închis ochii, simțindu-mă mult prea obosit. Capul mă durea și inima îmi zvâcnea în piept. Până la urmă, mașina a oprit...Atunci am simțit și cum inima mea refuză să mai lupte...
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Joi 9 Mai - 4:47:44