RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 8 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Zambesc ca un castigator si imi scot degetul din interiorul ei patrunzand-o usor tachinand-o.
    - E mao bine asa?
    Intreb cand intru tot in interiorul ei. Simtisem o mica tensiune la un moment dat ceea ce m-a facut sa realizez ca tocmai ii furasem virginitatea. Asta ma incata mai mult.

    Noia:
    - Bine, atunci sa nu te aud ca te plangi mai tarziu!
    Imi presez buzele de ale lui si apoi ii musc buza de jos.
    - Tine-o tot asa! Ah!
    Spun gemand incontinuu simtind cum orgasmul ma invaluie. Nu mai avusesem un asemenea orgasm de foarte mult. Timp.

    Karina:
    Incetul cu incetul simt cum trupul incepe sa mi se infierbante iar durerea ce o simteam la inceput incepe sa se transforme in placere. O senzatie total noua pentru mine ma invaluie si ma face sa vreau mai mult, mao repede, asa ca incep sa ma foiesc sub el neavand tupeul sa ii cer asa ceva.

    Sarah:
    Simt cum caldura lui se revarsa in interiorul meu si, dupa ce iese din mine si ma trage in bratele lui, imi las capul pe pieptul acestuia zambind. Ma simteam minunat stand asa, dar linistea mea fu tulburata in momentul in care vocea fratelui meu imi rasuna in cap.
    In acel moment m-am ridicat brusc si am coborat din pat incepand sa ma imbrac in graba.
    - Oh, firar! Scuze! Trebuie sa plec!
    Bolborosesc bailbaindu-ma in timp ce imi trag hainele pe mine si o iau la fuga iesind din camera si fugind in gradina. Deja nu stiam la ce sa ma astept. E prima oara cand Jamie la numit pe Kashim cu numele lui adevarat de cand i-a sters memoria. Ceva grav se intamplase.
    Cand ajung in curtea castelului ma apropii in graba de Jamie si imediat observ cat de confuz parea a fi Kashim. Acest detaliu m-a facut sa il privesc le. Fratele meu intrebandu-l din priviri ce s-a intamplat.
    - Sunt inca aici!
    Ma trezesc cu Kashim vorbind langa mine si il vad cum incepe sa adulmece aerul si apoi o ia la fuga spre castel.
    - Kashim, stai! Tip dupa el, dar fara folos caci el nici macar nu a incetinit, dar Jamie deja o luase la fuga dupa el, iar eu nu am ramas in loc mult timp, urmandu-i.

    Kashim (adevaratul Kashim)

    Sunetul unei crengi rupte ne atrase tuturor atentia, dar Sonia fu prima care actiona repezindu-se in directia de unde se auzise sunetul.
    Intr-o clipita ea deja o prinsese pe cea care ne spionase si, realizand ce vrea sa faca, m-am repezit la. Ea si i-am prins incheietura maini.
    - Sonia, da-i drumul! Nu am venit aici sa omoram pe nimeni, iti aduci aminte?
    Ii spun fetei incercand sa o comving sa o elibereze, dar ea se uita urat catre mine.
    - Crezi ca ei ar avea mila de noi? Nici nu o-ar interesa de ce suntem aici!
    - Daca tu omori pe unul de-al lor normal ca nu o sa ii intereseze!
    Tip eu la ea si, intr-un final, ii da drumul fetei. Chiar daca nu o omorase tot o ranise destul de rau.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia 

    CAnd il simt in mine Il prind de brate si il strang cat pot eu de tare. 
    - T.t.t.te rog... Nu te misca. Spun abtinandu-ma sa nu plang de durere. 
    Ma dureau toate cele. Eram pentru prima data pentru mine si ma simteam ciudat si ma abtineam cu greu sa nu plang de durere. Nu credeam ca pentru prima data va fii atat de durerros. 

    Seth 

    Incep sa zambesc larg si ma misc din ce in ce mia repede, chit ca eu imi dau drumul in ea si continui pana reusesc sa-o duc si pe ea la climax. 

    Cedric 

    Ii zambesc bland si osarut bland. 
    - Sa inteleg ca pot sa ma misc. Spun bland si incep sa fac scurte miscari de du-te vine. Nu vroiam sa-o fac sa geama de durere , ci doar de placere. 

    Derek 

    Ma trezesc prostit si ma ridic in fund si privesc spre usa. 
    - Tocmai ... Am fost folosit ? Intreb incruntandu-ma. 

    Kasandra

    Incep sa tusesc si sa-mi recapat respiratia. Eram total socata ca unul dintre ei chiar ma salvase, sau era doar de fatada? I-as crede in stare. 
    - Cine... sunteti voi?! Spun cu greu in timp ce ma ridic de pe jos. 

    Enya

    Alerg spre curte si ma duc la sora Mariei 
    - Avem o mica problema. Vrjaitoarea noastra principala a discparut! Spun panicata. 
    - Si Maria nu stiu unde e. Nu o gasesc nici pe ea.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Nooa:
    Gem prelung atunco cand ating apogeul si il zgarii iarasi pe spate.
    - A fost... Demential! Spun gafaind lasandu-ma moale in pat.

    Kile:
    Asta era dificil la virgine, durerea de la inceput.
    - Incearca sa te relaxezi si nu o sa mai doara! Asa e la inceput cand o faci prima oara, dar dupa o sa fie grozav, asta iti pot garanta.
    Ii spun bland in timp ce incep sa imi plomb mainile pe corpul ei in timp ce o sarutam pe gat. Era destul de greu sa ma abtin din a ma misca.

    Karina:
    Nu am fost in stare sa vorbesc asa ca doar am dat afirmativ din cap lasandu-ma condusa de el in acest dans pasional.

    Sarah:
    Cand o fata vine la mine si imi spune ca Maria nu era de gasit si vrajitoare lor proncipala disparuse ma incrunt.
    - Nu e bine! Nu e bine deloc! Haide!
    Decid totusi sa ii urmaresc in continuare pe Kashim si Jamie facandu-i semn si fetei sa ma urmeze.

    Jamie:
    Ajungand la un raft il vad pe Kashim ca isi pune mainile pe el si adulmeca din nou aerul.
    - In spatele raftului! Spune acesta si incearca sa miste piesa de mobilier din cale, dar fara rost asa ca il bat pe umar si ii fac semn sa se dea laoparte. Imi adun puterea in pumn si, cu o songura lovitura, distrug complet raftul lasand sa se vada un tunel ce ducea in jos.
    Fara sa mai stea pe ganduri Kashim se avanta inainte, eu urmandu-l imediat. Deja simteam si eu mai multe prezente, dar nimic nu avea sa ma poata pregatii pentru ceea ce am gasit.
    Odata ajunsi in locul de unde se simteau prezentele ma opresc in loc brusc atunci cand ochii imi cad pe unul dintre baieti.
    - Kashim... Rostesc in soapta atunci cand realizez cine era si imi scutur capul de cateva ori in speranta ca e doar o iluzie. Nu avea cum sa fie viu! Eu personal il ingropasem.

    Kashim (adevaratul Kashim)

    Pasi se auzeau pe hol apropiindu-se in viteza, dar eu eram mai ingrijorat pentru ranile fetei.
    - Nu vorbi! Incearca sa iti conservi energia! Nu suntem tipi rai, am venit aici cu ganduri pasnice. Ii spun fetei si o ajut sa se aseze langa perete. Din pacate tot ce puteam face eu pentru ea era sa ii iau o parte din durere asupra mea.
    - Zaraki!
    O aud pe Sonia zicand in clipa in care cei care intrasera in aceste tuneluri, sau ce or fi vrand aa fie, ajung la noi, iar privind in aceasi directie il observ pe cel pe care il cautasem toti acesti ani, dar el nu parea sa ma recunoasca. In schimb, brunetul ce venise imediat in spatele lui parea sa ma recunoasca si chiar mi-a rostit numele, dar parca ar fi vazut o fantoma.
    - Frate...
    Am vrut sa ii vorbesc, dar Zaraki si-a infipt ghearele in gatul meu si m-a aruncat intr-un perete repezindu-se apoi cu ghearele spre mine. Nu voiam sa lupt cu el asa ca. Doar am inchis ochii asteptand durerea ce avea sa urmeze dupa ce isi va infige ghearele in trupul meu. Durere ce a intarziat sa apara asa ca mi-am deschis usor un ochii, apoi pe celalalt si am ramas surprins cand am vazut o fata blonda in fata mea. Ea incasase lovitura fratelui meu in locul meu.
    - Sarah! Ce...
    Retragandu-si mana, Zaraki a sprijinito pe fata pe care o ranise fiind vizibil zdruncinat de gestul ei de a ma apara.
    - Scuze... Dar nute pot lasa sa faci asta... Nu din nou!
    Spuse ea cu greutate in voce, iar vorbele ei ne-au facut atat pe mine cat si pe fratele meu sa fim tot mai confuzi.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Seth 

    - Poti sa-o mai spui odata. A fost minunat. Spun chicotind si ma asez langa ea si o trag in bratele mele si o strang langa pieptul meu. 

    Anastacia

    Ma uit in ochii  lui si incerc din rasputeri sa fac cum spune el. Imi inchid ochii si incerc sa ma linistesc. Nu puteam sa-o dau in bara tocmai acuma. Oricum aveam o presimtire ca o vom face si va trece la urmatoarea. Era un player. Se vedea dupa fata lui. Ma linistitesc si ma foiesc usor sub el sa continue. 

    Cedric

    Ma misc pentur inceput usor. Vroiam sa-o rasfat as acum merita. 

    Derek 

    Ma duc la baie, imi fac un dus dupa ies din camera. Vreau sa  dau o fuga pana la Anastacia. O sa vreau si eu sadiscut cu ea ceva. Speram daor sa fie in cmaera ei si nu ingripata prin birou cu tancuri de documente. 

    Enya

    Eram total socata de ceea ce vedeam si ceea ce auzeam. Se pare ca cea e putred la mijloc si mai multe lucruri sunt complicate aici. Se pare ca e vorba despre doi frati care se omorau practic unul pe altu. Nu e in regula de loc. O caut cu privirea pe Kasandra si o vad pana la urma intr-un colt. Era destul de ranita asa ca fug la ea repede si incep sa-o vindec cant pot eu de repede. 

    Anita 

    Aud galagie din temnite asa ca fug repede jos , pe drum o pescuiesc si pe Laura , Elena, Elvira, Eleonor. Toate erau agitate si fugeam de nebune pe scari pana ajungem la bibloteca si mergem direct in tunel. Cand ajung acolo ramant total stupefiata cand vad ce se petrece. 
    - Kashim! Ce se intampla aici ??Tip panicata spre el! 

    Elvira

    O caut de nebuna prin temnite pe Maria. Disparuse si parca zici ca au inghitit-o pamanata. Cand nu o gasesc acolo , ma duc glont spre femeia-varcolac si o trnatesc la pamant. Imi scot sabia din teaca si o pun la beregata ei. 
    - Mai bine ai vorbi femeie! Unde mie fata! Tip nervoasa in timp ce turbam de nervi in timp ce ea se zbate sub mine.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Cand vad ca incepe sa se foiasca sub mine ma retrag usor din ea, dar nu de tot, apoi ma imping usor inainte. In acelasi timp nu mo-am oprit o clipa mainile din a-i explora si rasfata pielea.

    Noia:

    - Nu am mai avut parte de o asemenea partida de ani de zile. Esti bun la pat.
    Chicotesc usor si imi asez mai bine capul pe pieptul lui.

    Karina:

    Imi pun mainile peste gura cand incep sa gem caci eram eu surprinsa de sunetele pe care le puteam scoate.
    ,, - Nu te împotrivi! Sunetele alea inseamna ca te simti bine!
    - Dar sunt stanjenitoare!
    - Si ce daca? Lasate purtata de placere! "


    Kashim (adevaratul Kashim)
    Nu stiam ce sa mai cred. Inafara de fratele meu nu cunosteam pe niciunul din grupul lor, dar doi dintre ei, brunetul si blonda ce incasase lovitura in locul meu, pareau sa stie cine sunt eu.
    - De unde imi sti numele? O intreb le cea care tipase catre mine cerand explicații, dar apoi am realizat ca nu pe mine ma strigase ci pe fratele meu.
    - De ce te striga pe tine cu numele mej? Si de ce nu iti aduci aminte de mine frate?
    Indraznesc sa il intreb privindu-l pe Zaraki care i-a dat drumul blondei si a inceput sa se dea in spate pana cand a ajuns cu spatele de peretele opus.
    - Nu te stiu! Nu... Ahhh! Capul meu!
    Il vad cum isi pune ambele maini pe cap si se apleaca in fata fiind parca in agonie.
    Ma aplec si imi pun mainile pe umerii fetei incercand sa ii mai iau din durere, apoi ma uit spre brunetul ce era inca socat sa ma vada.
    - Ce se intampla cu el? Ce i-ati făcut?
    Intreb neintelegand ce e cu el.
    - Imi pare rau, Kashim... A trebuit sa o facem! Daca nu, zicea ca o sa isi puna capat zilelor!
    Blonda fu cea care vorbi in timp ce brunetul se apropie de fratele meu si, atingadu1l usor le cap si rostind un singur cuvant, acesta cazu in bratele lui pierzandu-si cunostinta.

    Sonia:
    Pft! Astia nu stiau decat sa incurce planurile, iar tampitii aia de beta nu erau in stare sa faca nimic bine. Prinsesem fata gresita caci mirosul celei care a ucis acei 3 alpha era acelasi cu al blondei care era ranita acum, dar macar nu parea sa mai aoba puterea de a mai face o asemenea vraja si a doua oara.
    Crezusem ca daca il aveam pe Kashim cu noi, Zaraki va veni de buna voie, dar se pare ca nu isi aminteste nici macar de fratele pe care il iubea mai mult decat orice pe lume. Ugh! Nu imi vine sa cred ca trebuie sa fac pe innocenta, dar nu vad alta cale.
    - Nu stiu despre ce vorbești! Da-mi drumul! Voi nu stiti decat sa omorâți! Nu va pasa daca venim in pace sau nu!
    Incep eu sa tip si, ca sa par convingatoare, chiar incep sa plang. Eram in stare sa fac orice pentru a pune mana pe puterile lui Zaraki. Alpha care devin alpha fara a ucide un altul, care isi primesc puterile prin propriile actiuni, sunt cei mai puternici Alpha, dar si extrem de rari. Oricat colindasem eu de-a lungul timpului, Zaraki fusese singurul alpha adevarat pe care il intalnisem sk, chiar daca reusisem sa devin luna lui, el niciodata nu isi lasase complet garda jos in preajma mea, iar cand credeam ca reusisem sa vin cu planul perfect facandu-l sa sufere indeajuns incat sa fie vulnerabil, au aparut aia doi si l-au luat cu ei disparand. De asta a trebuit sa il invii pe Kashim. El era singurul de care ma puteam folosi sa ajung la Zaraki, mai ales ca era si usor de manipulat.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Incep sa gem de placere usor si imi pun mainile dupa gatulu lui si il mangai usor pe ceafă. Se simtea asa de bine ceea ce imi facea. Dreptat durerea dispare si asta ma bucura mult.

    Derek

    Ajung la usa ei si ma opresc din ceea ce vroiam sa fac, mai exact sa bat la ea la usa, dar ma opresc gemetele scoase de cineva din interiorul camerei. Ma incrut si nu mai bat la usa doar insfac clanta si deschid larg usa. Ii zaresc tot parul saten împrăștiat pe perna si cafu albastru al lui Kile. Oh doamne...

    - Oh... Ma scuzati! Spun ranjind si chicotesc dupa inchid usa si zic dupa ea.
    -Vezi sa dai bine si sa-o satisface cum trebuie! Spun spre baiat in timp ce ma. Bufnea rasul.

    Seth

    - Vai. Multumesc. O sa ma strădui sa ma mențin asa. Spun chixotind in timp ce o sarut scurt pe buze

    Cedric

    Incep sa chicotesc si ii iau mana de la gura.
    - anu te rusinat scumpo. Las-le sa iasa. Vreau sa te aid cum gemi. Spun in timp ce ma misc din ce incercam mai repede si sa fac miscati care l înnebunesc de-a-binelea.

    Ana-Maria

    Raman total socata de ceea ce vad. Nu mai stiam ce sa fac. La cine ma duc. Nu mai stiam nimic. Ma uit la tipa care o avea captura Elvira si ma uit spre roscata.
    - Da-i drumul. Nu vezi ca e o plangacioasa. Spun bland si vad cum roscata ii da drumul si ea fuge grabita la cel care il credeam Kashim, dar se pare ca se numeste Zaraki.

    Enya

    Dupa xe o pun pe picioare pe Kasandra ma duc langa Ana si o prind de mana si incerc cumva sa fiu punctul ei de sprijin. O prind inainte sa cada in genunchi si panicata il chem pe Seth sa vina la sora lui. Aveam nevoie de el urgent.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Incep sa ma misc mai rapid pe parcurs cand vad ca incepe sa se simta bine, dar distractia noastra e intrerupta de cineva care intra neanuntat in camera, dar la fel de repede si iese spunandu-mi ceva de dincolo de use.
    - Asta si aveam de gand sa fac! Ii raspund acestuia rei torcandu-ma apoi la ceea ce faceam inainte.

    Karina:
    - Dar... Vocea mea suna ciudat! Ah!
    Cred ca in momentu de fata aveam fata rosie si calda ca lava, dar trupul incepea sa imi tremure simtind un val de caldura cum ma cuprinde. Nu intelegeam ce se ontampla dar intensitatea senzatiei ma facea sa imi fie frica nestiind ce se intampla cu trupul meu.

    Noia:
    - Trebuie sa mai repetam experienta. Ii spun in timp ce imi pun mainile pe pieptul lui si imi ridic privirea spre acesta.

    Kashim:
    - Voia sa moara? Intreb de-a dreptul socat de cele auzite si, dupa ce Sonia fusese eliberata si se dusese langa fratele meu, am indraznit sa ma apropi si eu de acesta si, choar daca isi pierduse cunostinta si brunetul era cel care il sustinea, am intins mana si l-am mangaoat usor pe obraz.
    - Totul s-a intamplat din cauza me. Am soptit ca pentru mine apoi, uitandu-ma catre brunet, l-am luat pe. Fratele meu in cârcă apoi m-am uitat catre Sonia care continua sa planga.
    - Linistestete. Macar stim un lucru, este in viata si este bine. Nu a fost singur in toti acesti ani.
    Inca din clipa cand ma inviase, Sonia nu a incetat nici o clipa sa spere ca il vom gasi teafar, desi nu aveam nici o dovada ca este bine.
    - Imi cer scuze pentru balamucul creat, dar chiar nu vrem sa facem nici un rau. Am venit aici doar pentru a ne oferi ajutor in invingerea varcolacilor rai ce cutreiera prin zona. Credeti ca ati putea sa ne permiteti sa intram?
    Ii intreb pe cei adunati acolo desi nu stiam daca vor fi de acord, mai ales ca Sonia o ranise pe acea fata, dar parea sa fie bine acum.

    Jamie:
    L-am lasat pe Kashim sa il ia pe fratele lui in spate si m-am alropiat de Sarah.
    - Esti bine? O intreb ingrijorat so vreau sa o iau in brate, dar ea se ridica singura in picioare si se razma de perete.
    - Eu sunt ok. Ajuto pe ea sa ajungă la infirmierie, eu pot merge pe picioarele mele.
    Imi spuse ea indicand spre roscata ce o gasisem ranota cand ajunsesem. Nu am protestat si m-am apropiat de cea pe care mi-o aratase Sarah.
    - Imi permiți? O intreb pe aceasta ingenunchiind in fata ei si intinzand mainile indicand ca as dori sa o iau in brate stil printesa.
    - Jamie, trebuie sa ii redai memoria inapoi.
    Ma trezesc eu cu soramea vorbind.
    - Cand se va trezi voi discita cu el, iar daca el va vrea sa ii redau toate amintirile, o voi face, dar nu vreau sa il mao vad in aceasi stare in care era atunci. Mai intai, insa, trebuie sa ne regrupam si sa o căutăm pe Maria.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Cand aud vocea acea incep sa ma inrosesc la fata si imi ascund fata cu mainile.
    - Asta a foat jenant. Foarte rau!

    Derek

    Incep sa rad si merg spre livingul castelului. avem chef sa citesc ceva. Nu aveam ce sa fac altceva oricum, femeia de care ma imdragostisem de ea a fugit fara sa se uite inapoi. asta da bataie de joc.

    Cedric

    - Nu te ascunde puiule. Iti ador gemetele. Nu mai fii retinuta imi place cand esti asa.

    Seth

    - Vreau sa-ti spun ceva. Uite... Ma atrago mult. Si nu doar pofta carnala sa sti.. Asa cum am mai spus te vreau pe capul meu pana cand ne saturama amândoi unul de altu. Ii spun bland in timp ce o sarut pe frunte.

    Anita

    Cand o vad pe tipa aceea ca merge la el mai ca imi vine sa plang. Maj avea putin si plangeam de durere. Asta a foat lovitura sub centura. Nu puteam sa mai stau aici. Eram prwa distrusă de scena cazuta mai devreme si mai ales cum incepuse sa planga si sa se milogeasca pe langa el.

    Kasandra

    Ii zambesc bland brunetului, dar cand vroiam sa-i spun ca-i dau accesul sa ma ea in brate mi se taie fim si se face negru in fata ochilor.

    Enya

    Ma duc langa Ana si o strang in bratele mele. Rosesc o vraja si dispar într-o tornadă de foc. Nu puteam sa-o las acolo. Ma durea inima ca o vad asa de distrusă.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    - Ai fost acoperita de trupul meu asa ca nu a vazut nimic. Mi-a vazit mie fundul! Ii spun chicotind in speranta ca asta o va amiza si va uita de jena provocata de cele intamllate inainte.

    Karina:
    Pana lanurma cedez la insistentele lui si imi las vocea libera lasandu-ma lrada senzatiilor care, desi m inspaimantau, imi si placeau in acelasi timp.

    Noia:
    - Hm... Sa fac sex cu tine oricand vreau eu nu suna rau! Plus, esti simpatic, ma satisfaci bine. Ok! Sa incercam sa vedem ce iese.
    Ii raspund zambind usor.

    Jamie:
    O prind inainte sa cada cu capul pe cimentul rece si o iau in brate uitandu-ma la celelalte fete si, vazand ca nu zic nimic, o iau ca pe un accept.
    - Haide sa ii ducem la infirmierie momentan. Ma adresez eu lui Kashim si o iau inainte cu roscata a carui nume inca nu il stiam.

    Sarah:
    Ceva totusi nu mi se parea in regula la tipa aia varcolac. Parca prea rau se dadea in spectol ceea ce ma ducea cu gandul ca e o prefacatorie.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia
    - Kile, iu.... . E camera mea. Era Derek. A venit sa ma caute pentru ceva si te-a. Vazit călare peste mine. Nu e atat de prost. Spun razand. Si rasuflu usurata ca m-am oprit la timp sa ju scot ceva pe gura.


    Cedric
    Zambedc larg si o sarut ling si incep sa ma. Misc mai repede in ea. Imi placea ce auzeam. Chiar foarte mult.

    Seth

    Zambesc larg, dar tresar tot cand o aud pe Enya in capul meu
    Ma i tristez di tr-o data si ma ridic inf unde automat.
    - Oh! La dreacu! Spun panicat si ma imbrac la viteza. Cand sunt gata imbracat ma uit la Noia.
    - Iubito. Stai te rog aici. trebuie sa ma duc pana la sora mea. Cwva nu e bine. O simt distrusă. Spun panicat.

    Anita
    A agat de Enya si ma abtineam cu greu sa nu plang. Cum ajung la mine in cera ma tarasc pana in pat si ma bufneste plansul.

    Enya
    Oftez lung si ma duc lamga ea si o iau in brate. Nu imi placea de loc sa-o vad asa.

    Derek

    Ajung jos si cand ajung la biblotecanii vad pe ceilalti cum apar si ma uit dupa Sarah panicat. Unde era?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    - E clar ca si-a dat seama ce faceam, dar macar nu te-a vazit dezbracata.
    Spun continuand sa ma misc din ce in ce mai repede in interiorul ej.
    - Era fratele tau? Destul de indulgent! Altul m-ar fi luat la omor in locul lui.

    Noia:
     Clipesc de cateva ori cand il vad asa agitat si ma ridic in fund in mijlocul patului.
    - E totul in regula? Intreb, dar prea tarziu caci el deja plecase.

    Karina:
     - Ce se intampla cu mine?  Il intreb fiind usor speriat de senzatia ce ma coplesea in acele clipe.

    Sarah:

    Chiar daca zisesem ca sunt ok  si pot merge pe. Picioarele mele, tot ramasesem in urma, insa nu am cerit ajutorul niciunuia dintre ei caci eram mai ingrijorata de starea fetei roscate si de Lashim, adica Zaraki, va fi dificil sa ma invat sa ii spun pe acest nume dupa ce, ani de zile, l-am strigat Kashim.
    Mergeam incet sprijinindu-ma cu o mana de zid si cealalta o aveam pe rana de pe abdomen ce se vindeca incet.

    Jamie:
    Ajuns in infirmierie am asezato pe roscata pe un pat si, punandu-mi mana usor pe fruntea ei, mi-am inchis ochii concentrandu-ma si oferindui ei din energia mea vitala astfel incat sa isi poata recupera fortele.
    Dupa aceea m-am intors catre Kashim care tocmai ce il asezase pe fratele lui pe patul de langa.

    Sonia:
    Ajunsi in interiorul castelului  i-am urmat pana in asa zisa infirmierie, dar apoi, considerand ca Zaraki va fi adormit ceva timp, am iesit pe furis si, urmand mirosul fetei care il strigase pe numele fratelui sau, am urcat pana la usa camerei unde cred ca se afla ea.
    Dupa reactia pe care o avusese fata atunci cand ma vazuse  sigur era ceva intre ei doi. Nu puteam permite unei alte femei sa il acapareze, asta ar fi putut sa ma incurce.
    Luand o aura innocenta am batut la use si am deschiso apoi usor vazand ca fata plangea in bratele uneia din prietenele ei.
    - Scuze ca deranjez, dar... Esti bine?
    M-am facut ca par ingrijorata de ea.
    - Imi cer scuze ca am ranito pe prietena voastra, dar am fost cu nervi la pamant si nici odihna nu am avut in ultimul timp. Din cauza unor haite de varcolaci cu intenții rele am fost si noi vanati si eram si foarte vulnerabili fiind fara alpha.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    - Nu spune hop pana nu sari gardu. Inca nu l-ai cunoscut total. Spun razand. In timp ce il mangai usor pe obraz. Era as a de adorabil. Imi placea de el mult , dar nu vroiam sa trec asa de departe cu el. Se vedea pe fata lui ca el nu era. 

    Seth 

    Fug repede pana la camera Anei. Vad cum pe usa ei intra o tipa toatal necunsocuta mie as aca intru dupa ea repede. Cand o aud ce spune ma incrunt. Nu imi miroasea a ceva bine. 

    Enya

    Nu imi placea de loc privirea ei si mai ales nu imi placea modul in care s-a tinut dupa Ana si dupa mine. O adorm pe bruneta si o las usor in pat. 
    - Haide mai bine valea. Nu trebuie sa te tii dupa ea si lasa teatru ok ? 

    Kasandra

    Mormai ceva ce numai eu stiu si imi deschid ochii cu greu. Ma ridic in fund si trag patura mai bine pe mine si ma uit prin toat ainfirmeria. 
    -Cum... am ajuns aici ?


    Derek 

    O vad pe sarah si fug repede la ea si o iau stil mireasa. 
    - Of... De c enu mi-ai spus? Puteam veni cu tine... Nu consta nimic.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Fac ochii mari cand vad cine vine in ajutorul meu. La felul in care plecasem imediat ce terminasem nu m-as fi asteptat nici sa îmi mai vorbeasca o perioada.
    - Scuze! M-am panicat si ma gandeam doar sa ajung mai repede.
    Ii raspund apoi imi las capul pe pieptul lui. Deja ziua asta fusese atat de aglomerata incat nici nu avusesem timp sa pun geana pe geana. Asta nemaipunand la socoteala noptile nedormite de cand o intalnisem pe Maria acum o saptamana.
    - Maria! Trebuie sa o gasim pe Maria!
    Deschizandu-mi ochii si ridicandu-i spre el am simtit cum un nou val de ingrijorare ma cuprinde.

    Jamie:
    Auzind-o pe roscata vorbind ma intorc spre ea si ii zambesc usor.  
    - Eu te-am adus aici, asa ca stai linistita. Cum te simti?

    Sonia:
    - Ce teatru? Uite, chiar nu vreau sa ma intelegeti gresit, chiar nu suntem varcolaci rai. Ii raspund eu fetei parand surprinsa de acuzatiile ei.
    Tsk! Tipa asta nu imi placea deloc! Sper sa nu se gandeasca sa imi puna bete in roate ca altfel va trebuii sa o elimin.
    - Imi pare rau pentru ea. Cred ca intre ea si Zaraki se legase ceva, dar de indata ce o sa isi recapete el amintirile se va reintoarce la mine. Nu vreau sa sufere nimeni, de asta as vrea sanplt face ceva pentru ea. Spun eu pe un ton mieros sunand ingrijorata si vorbind cu părere de rau.

    Kile:
    - Hmm... Pai atunci poate o sa imi iei apararea daca va vrea sa ma mutileze.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Enya
    - O da? Si ce dreacu vrei sa faci pentru ea? Haide ca sunt curioasa! 

    Derek 
    - Maria ? PAi nu e cu voi ? Unde e ea? 
    Seth

    Stau in spatatele ei si astept sa vad ce are de gand sa faca. 

    Anastacia

    - Daca dai bine cu fundul ala, poate o sa te ajut. Acum ce faic ? Nu te misti ? Sau ai obosit ... pasarica?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    - Te-as sfatui sa nu ma provoci!
    Spun si ma retrag din ea impingandu-ma inapoi brusc.

    Sonia:
     - Nu stiu exact ce as putea face pentru ea, dar mi-ar place sa stau de vorba cu ea.
    Deja incepeau sa ma enerveze. Gata erau impotriva mea doar pentru ca micuta lor bombonica a inceput sa planga dula iubitelul ei. Sa o vad ce face cand Zaraki o sa spuna in fata tuturor ca eu sunt luna luo, unica si singura lui sotie. Ca doar nu m-am chinuit cativa ani de zile prefacandu-ma ca sunt inocenta, buna, dulce si l-am ajutat in toate faptele lui eroice, ca sa fiu acum data laoparte de o pasarica care imediat pise ochii cand lucrurile nu mai sunt roz. Hmpf! Asa merita mironositele ca ea. Daca nu stie sa puna bine mana pe inima unui barbat ii va fi usor furat.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia
    Imi dau cpaul pe spate si ma arcuiesc sub el. Se simtea dumnezeste! 
    - Ah! Doamne!!

    Seth

    Cand  aud asta ma bufneste rasul si atrag tuturor privirile spre mine. 
    - Pai tocmai ai zis mai devreme ca sti cum sa-o ajuti. Chair tu cu gurita ta ai spus papusa. Spun ranjind si ma uit la ea in timp ce ma duc spre Anaita. Cand aplecat de la Noia nu mi-am mia luat tricoul pe mine, doar boxeri si am fugit inspre camera ei. 

    Ma asez pe pat si o sarut pe frunte si o mangai usor pe fata pe sora mea in timp ce ma uit la tipa asta care ma sorbea din priviri si o vad cum se musca de buza de jos. Cand vad asta ii ranjesc si ma uit pe sub gene. Ma fac comod in patul lui sora mea asa ca ma rezem de tablia patului si imi pun o mana sub cap si ma uit la ea ranjind in timp ce imi duc mana spre madularu meu care era inca semi erect si o studiez cu atentie cand vad ca se uita la el cu pofta. Te-am prins fufo!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    - Si asta nu e nimic scumpo! Spun zambind pervers si incep sa ma mosc mai rapid in ea prinzandu-i soldurile cu mainile.

    Sonia:
    - Stiu ca am zis asta, dar nu am inca o idee fixa despre cum as putea sa o ajut. Poate as putea sa ii fac cunostinta cu altcineva.
    Oh, te rog! De parca mi-as pierde eu timpul facand pe cupidon pentru altcineva.
    - Sau poate nu e nevoie...
    Vorbisem in soapta analizandu-l pe barbatul ce se asezase langa fata in pat si luase dinadins acea pozitie parca invitandu-ma. Nu puteam sa ma abtin sa nu il analizez. Arata bine si trecuse ceva timp de cand nu mai dadusem de vreun barbat care sa imi placa ca aspect, dar trebuia sa ma abtin, cel putin nu pana nunaflam ce legatura are el cu Zaraki. Nu as vrea sa imi strice planurile.

    Kashim ( Zaraki)
    Imi deschid ochii incet si ma ridic in fund simtind cum capul imi plezneste de durere, dar, privind in jur realizez ca sunt in infirmierie asa ca rasuflu usurat.
    - A fost doar un vis.  Spun cu voce tare in timp ce dau sa ma dau jos din pat moment in care dau cu ochii de el, cel are imi zisese frate in vis.
    - Oh! Te-ai trezit! Si... Um...
    Vad ca incepuse sa se balbaie nestiind ce altceva sa mai zica si incepand sa se fastaceasca in scaun. Nu stiu de ce dar gesturile astea imi erau familiare si, vazandu-l comportanduse asa, simteam o caldura in inima ca si cum ar fi fost cineva drag mie.

    Noia:
    Nu stiu ce anume avusese el de facut de plecase intr-o asemenea graba, dar deja ma plictisisem de atata stat asa ca decid sa ma ridic si sa cobor jos pentru a incerca sa mananc ceva si aveam nevoie sa ma mai plimb.
    Imbracandu-ma am iesit din camera si am luato pe hol spre scari, dar usa intredeschisa a unei camere m-a facut sa ma opresc in loc, mai ales ca ii auzisem vocea lui Seth acolo.
    M-am apropiat silentios de use si am aruncat o privire inauntru vazandu-l pe Seth cum statea provocator intins in pat si chiar se atingea acolo jos. Mda... Nu stiu de ce ar putea sa ma surprinda ca facea asa ceva. Adica nu ar fi nici primul si nici ultimul care incearca sa agate si pe alta. Cred ca totusi ma dezamagea ca era posibil sa trebuiasca sa renunt la el caci partida fusese chiar dementiala, dar nu imi placea sa impart ce e al meu cu alte fufe.
    Auzind ce șoptește tipa din dreptul usii, pe care nu o mai vazusem pana acum, decid sa nu mai stau ascunsa asa ca intru in camera, dar nu depasesc tocul usii ci ma rasm de acesta incrucisandu-mi mainile la piept
    - Nu e nevoie de ce? O intreb eu pe tipa noua ridicand dintro spranceana si afisand un zambet dracesc ce numai dele bune nu prevestea.
    - E... Ah... Nimic... Gandeam cu voce tare.
    Raspunsul tipei nu era deloc convingator.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Ii duc mainiel dupa gatul lui si zmabesc multutmita.
    - Oh. Asa e mia bine.... Mhmm... Ce bine! Spun gemand si imi cobor mainile usor pe fundul lui si ii strnag fesele tare in mana.
    - Haide iubire. Scoate fiara din tine!Mrrr. Vreaus a vad cat te tine! Spun ranjid si il plejnesc peste fund.

    Seth

    Stau asa putin timp si dupa ma intorc cu fata spre Ana si o sarut usor pe frunte.
    - Odihneste , iubito.Are grija Seth de fufa! Spun rnajind si fug din pat si ma reped la ea si o prind de gat si o ridic sus.
    - Haide sa-ti spun ceva papusa. Spun rnajind scotandu-mi ghearele si colti afara. Ma uit intr-o parte si ma uit la scumpa mea.
    - Buna iubito. Scuze ca nu ti-am zis unde vin. Acum sa revenim la tine tarfa. Nu imi pasa care e treaba tat pe aici , dar nimenea nu o face femeie usoara sau o momaie pe sora mea! Si mai ales nu te baga intre ea si Kashim sau cum il sti tu Zaraki. Este perfect treaba lor! Spun fortand mai mult ghearele in gatul ei.

    Kasandra

    - Da. mersi. Si nu sunt singura care s-a trezit. Spun bland spre brunet. Era frumusel baiatul si bland.
    - Apropo ... Voi doi semanati foarte mult.... Spun spre cei doi care stau unul langa altu si se striga frati.
    - Avem o mica problema! Sonia a venit dupa mine si Ana si o ameninta sa stea departe de KAshim, pardon Zaraki. Defapt vrea sa faca pe cupitolnul si sa-o cupleze cu altcineva. O aud dintr-o data pe Enya vorbind si ma uit spre ea.
    - Serios?! Cineva o ameninta pe Ana?! Slabe sanse sa iasa viu dintr-o caierare cu ea. Se aude dintr-o data un ras nebun si vad ca is fac aparitia doua movali identice.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 

    Kile:
    - Bine! Sa nu uiti ca tu ai vrut asta.
    Nu am mai stat pe ganduri si am iesit din ea intorcand-o pe burta in pat prinzând-o iarasi de solduri si ridicando cu funduletul in sus penetrand-o pe la spate. Apoi am prins-o de par si am ridicato in sus pana cand spatele ei era lipit de pieptul meu. Fiind in pozitia asta am inceput sa ma misc mai salbatic ducandu-mi mana de pe soldul ei in fata unde am inceput sa ma joc cu clitorisul ei asa cum facusem la inceput.

    Noia:
    M-am apropiat de Seth si i-am pus mana pe a lui.
    - Oh, scumpule, dar nu fi asa repezit. Trebuie sa terorizezi inainte sa omori. E mai amuzant!
    In urma transfuziei de o primisem puterile mi-au mai revenit asa ca mi-am scos ghearele si coarnele la vedere si am zgariato usor pe obraz cu o unghie.
    - Sti, ai o aura de scorpie si teatrul tau nu prea reuseste sa pacaleasca pe nimeni.

    Arina:
    - Ceva imi spune ca mama se cam distreaza! Poate pe seama respectivei.
    Spun simtind aura diabolica a mamei. O simteam asa doar cand avea ea pofta sa isi bata joc de cineva sau sa tortureze. Ce ma bucura era faltul ca isi revenise in asa fel incat sa ii revina si pofta de dracii.

    Jamie:
    Uitandu-ma catre Zaraki vad ca se uita confuz la Kashim, dar cand aude numele Anei pomenit imediat se ridica in picioare si da sa plece, dar il prind de umar si il opresc din a inainta.
    - Nu iti face griji pentru Ana, sunt sigur ca deja are pe cineva aproape ca sa o ajute. Mai intai trebuie sa discut ceva cu tine, defapt cu amandoi. Trebuie sa va explic totul.
    Vad cum ambii varcolaci se uita curiosi la mine si, facandu-le semn sa se aseze amandoi pe pat, ma asez pe un scaun sk, dupa un oftat adanc, incep sa le explic.
    - Bun, deci, Kashim, tu iti aduci aminte pana in punctul in care ti-ai implorat fratele sa te omoare, iar el chiar a facut asta. Ei bine, dupa ce ti-a luat viata l-am intalnit noi, eu si Sarah. A fost atat de afectat de ceea ce facuse incat nu mai voia sa manance sau sa faca orice, tot ce facea era sa repete intr-una ca el ar fi trebuit sa moara in locul tau. Dupa cateva luni in care amandoi am incercat sa il scoatem din starea asta, intr-o noapte cu luna plina, el ne-a cerut sa il omoram caci el nu simtea ca are dreptul sa faca asta, ca ar fi mai bine sa nu isi aduca aminte nimic. Nu am putut sa ii curmam viata, dar am putut sa ii stergem memoria, adica eu am fost cel care a facut asta, dar tot si-a adus aminte numele tau. Asa a sfarsit prin a fi cunlscut sub numele de Kashim toti acesti ank.
    Am facut o mica pauza si, uitandu-ma catre Zaraki, am continuat.
    - Numele tau adevarat e Zaraki, iar el e fratele tau mai mic, Kashim. Daca doresti, iti pot reda memoria inapoi.

    Kashim (Zaraki)
    Ramasesem blocat cand l-am auzit pe Jamie povestind toate astea, dar unele lucruri pareau sa se lege. Daca era asa cum zicea el, atunci se explica de ce simteam o legatura speciala fata de cel de langa mine si de ce instinctele imi spuneau ca sa il protejez cu orice pret.
    - Da, as vrea sa mi le redai!
    Ii raspund lui Jamie avand incredere totala in el. Il cunosteam de peste 10 ani si stiam ca este un prieten adevarat.
    Ridicanduse, brunetul veni in fata mea si, punandu-si ambele maini pe tamplele mele, am vazit cum ochii i se albesc, iar toate amintirile incep sa imi navaleasca capul ca un tsunami.

    Sonia:
    Se pare ca imi iesisem din mana in timpul in care nu mai fusesem nevoita sa ma prefac. Pe Kashim il fraeream usor caci e milt prea credul. Dar ceea ce nu stiu ei e ca am un as in maneca.
    - Hm... Daca as fi in locul vostru m-as gandi de doua ori inainte sa fac ceva gresit. Asta daca vreti sa va mai vedeti lrietena vreodata. Spun ranjind asteptand ca cei doi sa isi ia labele infecte de pe mine.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Cum imi schimba pozitia de penetrece si ami ales cu noua modalitate care a gasit=o pentur a ma putea satisface ma simteam din ce in ce mai calda si mai aproape de climax. Ii gemema si ii strigam numele de ceva timp. Ma innebunea deabinealea si imi placea la nebuie ce imi facea. Stia cum sa zapaceasca o fat anu gluma. 

    Ana

    Ma trezesc insitnat si ma asez intr-o parte. Parul meu negru devine din ce in ce mai negru si mai lung , imi cade pe fata drept perdea , iar ochii mei negri devin rosi ca la vampiri si ma uit la tipa din usa cu o privire nebuna si posedata. Cei drept scosesem afara puterile mele de demon al sangelui. 
    - Oh .. cE dragut... O amenintare? Hm... Provocator. Spun ranjind si ma uitam la ea in timp ce imi rasuceam capul din sanga in dreapta ca si cum as fi posedata. 
    - DAr... Am uitat sa specificam ca ai gresit personaa. Spun ranjidn si ma ridic din pat. Hainele mele care le putasem toata ziua dinsparuse si acum eram imbracata cu o camasa de noapte neagra din satin . Pases usor si ma duc pana la ea cu aceeas privire turbata, iar ea scapa din mainile cumnatei mele si ale fratelui meu si o ia la fuga. 
    - Oh.. Ce imi place cand se lasa greu. Spun ranjidn in timp ce imi ling buzele pofticioasa si merg dupa ea lin si calma. 

    Stiam deja unde mergea. O luase spre infirmerie. Cum ajung acolo i vad pe toti cu gurile cascate si socati. Ea nimerise deja in bratele lui Zaraki. Mi-am dat seama care era barbatul meu , din cauza firelor de ADN-u. 
    - Oh... Sti ca puteai sa te duci in alta camera... Mai retrasa. SA nu ne vada nimenea. Acolo puteam sa ne distram si noi. Spun gemand usor si chicotind larg in timp ce imi ling buzele pofticioasa. 

    Seth

    Raman cu gura cascata si incerc sa-mi revin cat pot mai repede. 
    - Iubito. Haide sa-o urmarim! Va face macel! Nu e bine cand ea forma de demon. Chair de loc. 


    Karla

    Cand o vad pe Anita noastra in ce tinuta este si ce privire are incep sa aplaud si sa fluier energic. 
    - Go girl! Sho pe ea ca e tanara si vrea! Spun printre fluieraturile si tipetele. Adoram la nebunie forma ei de demon. Era acel demon sexy , provocator. Daca ar veni la tine si te-ar ruga sa te culci cu ea nu ai refuza. Va garantez eu. Era sa-o facem amandoua odata. 


    Kasandra

    Eram total socata de ceea ce vedeam. Nu am vauzt-o niciodata pe Ana in aceasta forma, chair niciodata. 
    - Oh.. Scumpa mea am uitat sa spun ceva. O sa aflu unde este Maria. Te asigur! Spun ea cu aceas voce care te facce sa ai un orgasm direct.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Adoram la nebunie felul in care gemea si imi striga numele, iar asta ma facea sa ma misc din ce in ce mai repede.
    - Oh, scumpo! Esti dementiala!
    Spunand asta simt cum se apropie momentul cuominant asa ca ii prind barbia intorcandu-i capul spre mine pentru a o saruta.

    Noia:
    - Stai calm, inafara de scorpia aia nu cred ca o sa mai sfartece pe careva.
    Spun fluturand mana in aer in timp ce paraseam camera. De vreme ce curva aia fugise imi poerdusem interesul de a ramane in acea camera.

    Zaraki:
    Acum totul avea sens pentru mine, dar ceva ma nelinistea. Prezenta Soniei in castel nu imi mirosea a bine. Stiusem de mult ca tipa aia fusese dupa gatul meu, dar crezusem ca daca o supraveghez indeaproape nu o sa poata face nimic. Insa mi-a dovedit contrariul. Trebuia sa o fi omorat de mult.
    Nu apuc bine sa ma gandesc la ea ca si apare alergand in infirmierie si imi sare in brate in spatele ei aparand si Ana avand un aspect mai... ciudat.
    - Zaraki, te rog, salveaza-ma! Nu stiu ce ia apucat de vor sa ma omoare!
    Spuse ea folosindusi tonul acela mieros care mie mai ca imi provoca greata, dar de data asta nu avea sa ii mearga asa ca am impinso de langa mine.
    - Daca iti vror capul inseamna ca ai făcut ceva sa meriti asta!
    - Zaraki! Nu iti protejezi macar proproa sotie?
    La auzul acelei acuzatii zambesc in coltul gurii.
    - In caz ca ai uitat, nu imi aduc aminte cine esti tu, asa ca nu am habar despre ce vorbesti. Spun eujucand acelasi joc de prefacatorie pe care il juca si ea, dar las totul balta cand aud ceea ce spune Ana.
    - Tu ai luat-o pe Maria?
    Tonul vocii imi devenise unul grav, iar coltii si ghearele imi iesisera la iveala deja. Vazand asta, Sonia a realizat ca nu are sanse sa iese bazma curata asa ca a facut singurul lucru care ma putea enerva la culme, la prins pe Kashim de par si la tras in fata ei infigandu-si ghearele in gatul lui.
    - Ha! Daca mor eu o sa il iau cu mine. Omorati-ma si ghearele mele o sa ii sfasie gatul!
    In momentul ala am inghetat. Abia imi adusesem aminte el si nici nu apucasem sa ma bucur de faptul ca e viu si riscam sa il pierd din nou. Dar soarta a fost de partea mea, sau mai bine zis Jamie a actionat rapid. Inainte sa pot clipi, licarul unei sabii a flutura prin fata tuturor, iar in secunda urmatoare urletul de durere al Soniei rasuna in tot castelul alertandu-i si pe ceilalti varcolaci care fusesera cu ea. Ea urlase caci Jamie ii retezase complet mana care o infipsese in gatul fratelui meu.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Imi infig mana in parul lui si ii accept sarutul cu mare drag in tinp ce gemeam din ce inc e mai tare, iar cu cealaltă mana libera o cobor pe na alui si o mangai delicat. Ma excitase la culmea.
    - Oh! Da! Mai repede. Spun cand is desprinde penteu o perioada scurt a buzele de ale mele.

    Seth

    - Esti sigura iubito? Spun inca panicat si ma duc spre ea si o iau in brate.

    Anita

    Vad scena si incep sa aplaud de fericire si topai pana la Zaraki si il prind de mana.
    - Vezi? Tot al meu este! Spun ranjind si ma lipesc de el apoi il sarut pe obraz usor si delicat.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    - Dorinta ta imi e porunca! Ii raspund incepand sa ma misc tot mai repede miscandu-mi si mana in acelasi ritm alert.

    Zaraki:
    Cand Ana vine langa mine imi pun o mana in jurul taliei ei si o trag mai aproape de mine.
    - O sa platiti pentru asta! Si nu o sa apucati sa ajungeti la prietena voastra la timp! Lucrurile nu o sa ramana asa!
    Ma incrunt la auzul celor zise de ea si dau sa inaintez pentru a incheia odata pentru totdeauna socotelile cu ea, insa cineva e mai rapid ca mine si ii sfasie gatul, iar acel cineva e chiar fratiorul meu.
    - Deci asta iti era adevarata fata.
    Il aud pe acesta cum spune in timp ce isi infige manancu totul in pieptul ei si ii smulge inima.
    - Orocum una ca tine nu are nevoie de o inima.
    Nu stiam pana acum ca Kashim ar putea sa fie atat de nemilos, dar anii care au trecut de cand nu l-am mai vazut l-au calit se pare.
    - Mai sunt inca 8 varcolaci de care sa ne facem griji. Adauga Kashim intorcandu-se cubfata spre mine.

    Noia:
    Ii prind usor mainile si i le inlatur de pe trupul meu intorcandu-ma apoi cu fata spre el.
    - Sunt copii mari asa ca se descurca.
    Tracandu-mi usor unghia pe sub barbia lui il zgarii putin apoi ma intorc pe varfete facand ca parul meu sa ii vina peste fata eu incepand sa merg in continuare.
    - Oh. Si nu imi mai spune iubito, ai destul talent sa atragi pe cine vrei asa ca nu ai nevoie de mine.
    Spun uitandu-ma peste umar la el si ii zambesc draceste. Voiam sa il tachinez putin.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Se misca in mine pana simt ca ajung la final si explodez ditr-o data si ii tip numele la final. Era terminata. Valul de caldura de jos ma secatuise


    Ana

    Vad scena si acel sange cumva ma trezeste la reliatate, asa ca ma agat cat pot de el.
    Imi deschid ochii si ma uit prin jur. Cum ajunsesem aici, nu avem cunoștință, dar ma bucuram enorm ca era langa el, in bratele lui si tipa respectiva era moartă.
    - A. A. Am pierdut ceva? Spun timida


    Seth

    Incep sa rad si ranjesc multumit. Merg dupa ea si o prind de mana si o trag in bratele mele.
    - Nu te grabi iubirica. Noi nu am terminat ce incepusem in dormitor! Imca vreau sa ti-o mai trag. Spun ranjind in timp ce o musc de gat.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Simt vu trupul incepe sa ii tremure, iar caldura generata orgasmul ei ma aduce si pe mine aproape asa ca ies fin ea si, frecad-o de doua ori, imi dau si eu drumul.

    Zaraki:
    Ii pun mana usor pe cap si ii ofer un sarut in crestetul capului cand vad ca redevenise cea timida.
    - Nimic important. Ii raspun brunetei apoi ma uit catre fratele meu ce se uita intrebator la mine. Probabil nu stia daca acum imi aduceam aminte de el sau nu.
    - Hai aici Kashim. Spun intinzand mana libera catre el si il vad cum incepe sa planga zambind si vine la mine.
    - Tot un plangacios ai ramas!

    Noia:
    - Neah! Nu mai am chef acum. De ce nu te rezolvi singur? Pot sa imi faci un mic show! Spun ciupindul de fund apoi dandui o palma peste acelasi loc.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Lun 29 Apr - 13:48:40