RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 9 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Cad secerata pe pat si rasuflu obosita. Eram terminata. Cum iesi se din mine simteam oricum durerea, chiar dupa. Ce se termina se orgasmul.

    Ana

    Imi acopăr fata cu mainile si imi plac usor capul rusinata si ma ascund in pieptul lui. Eram asa de jenanta de toate aceste lucruri.

    Enya
    Chicotesc larg si trag un cearsam de pe pat si ma duc la Ana.
    - Vino aici micuț succubus. Nu ai o tina chiar asa de buna sa mergi pe aici in ea. Spun ranzand cand se uita la rochita ei de noapte se rosteste toata la fata si fug la mine si cum ajunge in dreptul meu o invelesc pana la gat, ca un rulou sa nu se mai vada nimic.
    - Mai bine ținută asta o ti pentru Zaraki, in dormitor. Ii spun soapta la ureche.
    -Enya! Tipa aceasta rusinata de ceea ce am spus si se ascunde in cearsaf.

    Kasandra
    Ma bufneste rasul si dau negativ dim cap si mai uit cand la Kashim cat la Zaraki. Pana la urma frati senintalnisera. Ana e bine, si-a revenit. Acum totul e bine.
    - Bine. Daca toata lumea e in regula avem tot de gasit o blonda.

    Seth

    Ranjesc multumit.
    - Aici? In public? De fata cu toti care trece pe langa noi? Esti sigura?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Ma las pe spate in pat langa ea gafaind simtind inca fiorii momentului cum se plomba prin trupul meu.
    - A fost bestial!

    Zaraki:
    Dupa ce Kashim se calmeaza se indeparteaza de mine si se uita catre ceilalti.
    - Mai avem si inca 8 varcolaci de doborat undeva prin castel. Imi ver scuze, e vina mea ca i-am adus aici. Ar fi trebuit sa imi dau seama ca ei au urmat-o pe Sonia so nu ai avut nici macar o secunda incredere in ceea ce ziceam eu.

    Jamie:
    - Ar trebui sa ne grupam si sa incepem cautarile. Nu am vrea ca varcolacii aia sa raneaaca pe cineva, mai ales ca sunt multi dintre noo care sunt prea slabiti pentru a mai lipta. Si neaparat sa aflam unde e Maria.

    Noia :
    - Pe mine nu ma deranjeaza! Ii spun zambind draceste in continuare.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Nu mai puteam scoate niciun cuvintel doar dadeam din cap oin semn ca da si ma intorc cu fata sus sin incep sa respir alert. Incercam totus sa-mi revin in simturi si dintr-o data simt un miros de sange proaspat. Cu cat mirosul devine mai puternic colti mei incep sa-s faca aparitia, ochii devin rosi si am scol automat in cur si ma imbrac cu ceva mai lejer si fug din camera lasandu-l cu ochii in soare pe Kile.


    Kasandra

    - Nu e nnimic. Are dreptate, trebuie sa-i gasim pe ceilalti. Kasim. Crezi ca ai cunoaste o zona unde sunt ei? Nu ati vorbit nimic?

    Enya

    Plexnesc din degete si ii schimba hanele anei pe sub cearsaf ca sa fie in regula.
    - Am o banuiala... Dar avem nevoie de Anastacia sa ajungem acol,o.
    - Sunt aici! Se aude o vocea din spatele meu as ca ma intorc cu fata la tipa respectiva. Cand o vad pe Anastacia putin ravasita zambesc bland.
    - Se afla la nucleu! am simtit miros de sange proaspat venind de acolo.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Ridic din spranceana cand vad ca se imbraca in graba si apoi pleaca fara sa spuna un cuvant, apoi ridic din umeri si ma intind in pat punandu-mi ambele maini sub cap.
    - Eh, cred ca pana la urma a speriato placerea.

    Kashim:
    Ma uita catre roscata pe care Sonia aproape o omorase i ainte.
    - Nu am nici cea mai vaga idee. Acum ca ma gandesc mai bine ei mereu ma tineau in ceata cu multe lucruri, iar Sonia mereu zicea ca ea are datoria sa ma protejeze in locul fratelui meu, dar acum sint sigur ca voia doar sa se foloseasca de mine ca sa ajunga la el.
    Ma incrunt realizand cat de naiv fusesem si cat de fraier si orb sa nu vad adevarata ei fata. Dar macar ma ambitionasem sa ma antrenez ca sa nu mao fiu pampalaul ce nu stia sa lupte si mereu trebuia protejat.

    Jamie:
    Vazand ca si Anastacia apare imi bag sabia inapoi in teaca apoi aceasta dispare intr-un fum negru.
    - Unde anume este acest nucleu? Ma trezesc intreband caci incepusem sa simt si eu mirosul de sange proaspat.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Anastacia

    Dupa ce le comunic ce aveam de spus fug repede in turnul castelului. Cum ajung la usa, vad ca bariera era data jos si usa era scoasa din tatani. Fug repede inauntru si vad ca globul disparuse.


    Kasandra

    Ma uit la brunet si il prevesc terifiata.
    - Acel nucleu este susrsa puteri acestui castel , tot odata si puterea Anastaciei si a lui8 Derek. Daca acel nucleu nu este gasit pana la miezul nopti Regi acestui castel sunt morit. Pentru todeauna.

    Enya

    Ma duc langa KAshim si il mangai usor pe obraz.
    - Nu e vina ta. Nu ai de unde sa sti pentur ce te-a reinviat Sonia, ok ? Acum sa revenim la ale noastre. Trebuie sa gasim nucleul ala pana nu e prea tarziu. Daca regi nostri ajung sa-s ea inmfatisarea reala atunci Derek ar putea sa supravietuiasca , dar Anastacia... Nu.. Este prea bolnava ca sa mai treste. Daca moare in forma de om , atunci e pierduta pentru eternitate!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kashim:
    Ii zambesc usor fetei apoi devin serios la auzul celor spuse de ceilalti.
    - Este oare cumva posibil ca, acea chestie de ziceti voi de ea, sa fie in acelasi loc cu fata rapita de Sonia?
    Intreb apoi privirea mi se indreapta spre fratele meu care se uita la mine serios. Deja cred ca stiam la ce se gandeste.
    - Am putea incerca sa ii luam mirosul! Aduceti-ne ceva de-al Mariei.
    Spuse acesta apoi, facandu-mi semn cu capul mi-am dat seama ce anume voia asa ca mi-am dat tricoul jos si mi-am schimbat forma devenind un lup demonic fiind destul de mare, dar nu eram singurul care luase aceasta forma Zaraki facand exact la fel. Asta era avantajul nostru fiind varcolaci pur sange.
    - Ana, cred ca ne-ar prinde bine sa vi cu noi.
    Il aud pe brunetul al carui nume inca nu il stiam vorbindu-i fetei care fusese lipita de fratele meu mai inainte.
    Inghiontind-o cu botul pe cea care ma mangaiase pe obraz ii fac semn cu capul sa se urce pe mine. Ne puteam deplasa rapid in formele astea si mirosul ne era de zece ori mai sensibil ca in forma umana.
    Si brunetul isi schimbase aspectul devenind un fel de semidemon cu aripi coarne si coada, iar ochii nu mai aveau albul de dinainte ci erau negri complet, iar irisurile erau rosii ca sangele.
    - Daca ce ziceti voi e sa fie asa, atunci trebuie sa ne grabim.
    Tot brunetul fusese cel care vorbise, iar eu si fratele meu am aprobat din cap.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Ana

    Ma uit la Zaraki sii zambesc bland. MA dau intr-o parte si ma urc pe el in timp ce ma uit la Enya cand face si ea acelas lucru. Ii zmabesc larg si astept ca ea sa faca o vraja sa aduca ceva de al Mariei.

    Enya

    Ii zmabesc larg si il sarut pe capusor i9nainte sa ma urc sus pe el, apoi folosesc o vraja sa-mi apara in mana ceva purtat de ea. Le dau tricoul la amandoi sa-l adumlmece. Speram din suflet sa-o putem gasi in regula si pe ea si nucleul.
    Cum termina de mirosit incep sa alerge intr-un singur loc.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kashim:
     De indata ce am adulmecat bucata de haina pe care ne-o intinsese fata ce era pe spatele meu am si putut simti directie din care venea mirosul. In forma asta aproape ca il puteam vedea daca ma concentram, aparea ca un fel de bur ce plutea usor deasupra pamantului. Sunt sigur ca fratele meu il putea vedea perfect, ca o panglica, dar eu mai aveam nevoie de antrenament mai ales ca trucul asta ma invatase el acum multi ani, dar nu prea il mai practicasem.
    Niciunul din noi nu a ramas in loc ci am luato la fuga pe holuri iesind din castel si urmand mirosul pana in pădure. Dar distanta la care ne indepartam de castel devenea tot mai mare, asta pana cand am ajuns la baza unui munte unde se afla o pestera. Mirosul fetei venea de undeva din interior, dar ceva era ineregula aici.

    Jamie:
    De indata ce amandoi au luato la fuga si eu mi-am luat zborul urmandu-i lrin holuri, chiar daca mai doboram si spargeam cate ceva cu aripile, dar nu eram singurul caci si cele doua demonite cu parul mov erau exact in spatele meu.
    Cand am ajuns inafara castelului ele s-au inaltat in aer, dar eu am ramas mai aproape de sol urmandu-i indeaproape pe varcolaci pana cand am ajuns in fata unei pesteri. Atunci am pus picioarele pe pamant si gemenele au aterizat si ele. Arina a fost prima care a inaintat fara sa mai stea pe ganduri, dar ajunsa la 2.metri de intrarea in pestera a fost aruncata inapoi lovindu-se de un copac.
    - Mirosul vine din interior nu? Ii intreb pe cei doi si amandoi imi confirma damd din cap.
    Apropiindu-ma precaut pana in pinctul din care Arina fusese aruncata am dus mana inainte si imediat am fost ars groaznic retragandu-mi mana.
    - O vraje!
    Inchizandu-mi ochii am rostit cateva cuvinte in ebraica veche iar in fata noastra a aparut un zid format din mii de firicele si cuvinte in multe limbi stravechi. Cateva din cuvinte le puteam citi si asa am reusit sa imi dau seama, in mare parte, despre ce e vorba aici.
    - E o vraje puternica contra celor impuri. Avem nevoie de un Inger pur al carui sange sa nu fie amestecat cu nici un alt fel de creatura, sau de un muritor care nu a cazut in pacat.
    Intorcandu-ma spre ceilalti am rostit.
    - Niciunul dintre noi nu poate trece de bariera asta! Dar cred ca Angel si Kile ar putea. Aveti pe cineva pur in grupul vostru? Adica sa nu fie altceva decat inger si sa nu nutreasca ganduri impure cum ar fi uciderea, ura sau chestiile perverse?
    Uitandu-ma catre gemene le-am cerut parca din priviri sa mearga sa ii aduca pe cei doi si, ca sa fiu sigur ca stiu la cine ma refer, i-am trimis Karlei in minte imagini cu aspectul celor doi pentru a-i putea gasi in castel. De Angel eram sigur ca va putea trece de bariera, la Kile nu eram asa de sigur, dar incercam sa mizez pe faptul ca el, practic, nu este o vietate ci un umanoid, un fel de android, iar caracteristicile pe care creatorii lui i le dadusera erau cele ale unui inger, choar daca numai ca un inger nu se comporta el.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Karla

    Dau din cap in semn ca da si sburam iar la castel.
    - soro. Albastrele probabil e im camera Anastaciei. Era cam ravasita satena noastra. Te poti duce dupa el? Eu ma duc dupa Angel si dupa Sylvia. Ea este ingerul nostru. Spun bland si dau iau prin castel sa-le caut pe cele doua fete.

    Sylvia

    Eram in living cu Drago. Stateam aici de ceva timp, cam refuza se sa se ridice de pe picioarele mele si axuma steateam linistiti.
    Dar liniste a eate distrusă cand o vad pe Karla im fata mea.
    - Avem nevoie de ajutorul tau imgeras. Spun spre mine si ma încrunt.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Arina:
    - Si de unde sa stiu eu unde e camera Anastaciei!
    Comentez ca pentru mine dar o iau la zobor pe holuri si deschid fiecare usa in parte lana reusesc sa il gasesc pe tampit tolanit intr-un pat complet dezbracat.
    - Pune dracu ceva pe tine si miscate!
    Tip catre el si il vad cu se uita mirat la mine, dar nu se misca.
    - De ce as face asta?
    Ma trezesc cu el intrebandu-ma moment in care simt cum imi vin dracii pe el si ma duc langa pat si il iau de par tragandu-l jos din pat.
    - Jamie m-a trimis dupa tine, are nevoie de ajutorul tau, asa ca misca!
    De data asta albastrelul ma asculta si se imbraca in graba urmandu-ma apoi.

    Drago:
    - Dar ce s-a intamplat?
    Intreb nedumerit de graba movaliei.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Karla

    Incep sa le spun pe repede inainte cele mai importate detalii si o vad pe alabstrica cum il ridic de pe pioarele ei aaa ca se ridica in picioare automat.
    - Atunci sa nu mai tragem de timp! Sa mergem. Spune aceasta bland si vad cum se da mai in spate si o lumina orbitoare o înconjoară si se inalta usor spre cer.
    - Vino cu mine. Spun spre baiat in timp ce chicotesc si mergem afara unde o gasesc pe Sylvia sub forma de inger. Fluier usor.
    - Bun. Mai avem nevoie de inca doi. Arina e placată dupa Kile. Acum unde e Angel?? Nu o gasesc.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    O urmez pe movalia afara si ridic dintr-o spranceana cand vad cum arata acum Sylvya.
    - Si ei i se pare ireala acea viziune. Eu nu prea cred. Spun incet, ca pentru mine, apoi ma ukt oarasi spre demonita.
    - Ai spus Angel? Aveti cumva trandafiri infloriti in gradina? Io cam place sa stea sa citeaaca pe langa flori. Ii spun eu fetei si vad cum, de undeva dintr-o camera, ies pe geam Arina urmata de Kile. Cum toti aveau aripile la vedere mi le scot si eu caci nu aveam de gand sa ii las sa plece singurj.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Karla

    Dau din cap in semn ca da si mergem spre grădină. O gasim si pe fata chisr in mijlocul flori lor. Era acolo cuminte. Cum ne vede Arina se duce la ea si vorbește. Se transforma si aceasta iar acum plecam toti spre locul unde sunt Jamie si restul celorlalti.

    Sylvia

    Cum ajungem acolo cobor kos langa Drago si imi strang usor aripile.
    - Deci. Ce trebuie sa facem noi? Si mai repede...
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Jamie:
     Ii vad ca aterizeaza asa ca ma apropii de ei.
    - Ei bine, trebuie sa intrati si sa o gasiti pe Maria si sfera, sau o modalitate de a rupe vraja caci din exterior nu merge, am incercat.
    Nu aveam timp sa detaliez mai multe asa ca am scurtat cat de mult posibil.
    - Dar ziceai ca trebuie sa fie puri ca sa treaca de bariera. Tu vrei sa imi spui mie ca Kile e pur?
    Arina parea deranjata de faptul ca albastrelul ar avea sanse sa treaca de bariera in timp ce noi, ceilalti, va trebuii sa asteptam afara.
    - El nu este... O fiinta, intr-o oarecare masura. Este facut, nu nascut, asa ca sper ca bariera nu il va percepe mao doferot decat un simplu obiect. Daca nu va putea trece si el, atunci ne bazam pe voi fetelor.
    Spun uitandu-ma catre cele doua ce isi stransesera aripile si se apropiasera de bariera ce era vizibila datorita vrajii ce o spusesem eu inainte.
    - Sper sa fie in regula.
    O aud pe Angel vorbind usor si apoi paseste cu usurinta dincolo de bariera. Chiar spera ca si Kile sa poata trecende bariera caci nu stiam ce le astepta acolo, inauntru, iar Angel nu era genul care sa fie nemiloasa si sa lupte fara retinere.
    - Hai sa aflam adevarul.
    Nu apuc bine sa ma intorc ca o so vad pe Arina cum ii da un sut lui Kile care era aproape de bariera si, la fel ca la Angel, bariera nu a fost activata si el a cazut cu sicces dincolo de bariera.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvia

    Trecem cu usurinta de bariera si incerc cumva sa-o localizez pe Maria si sfera de putere a regilor. Inaintam cu grijja si o vad pe Maria stand legata fedelesi de un trunghi de copac care era in picioare , iar ea era legata cu lanturi de el. O studiez cu atentie si mia ca mi se inmoaie picioarele cand o vad in ce hal arata. Avea buza sparta, hainele le avea sfasiate, deja o pot simti ca trage de ea sa rezista , iar langa ea intr-o cutie stralucea ceva, cel mai probabil sfera de puteri. 
    - Amm gasit-o..


    Derek 

    Ajung cu Sarah pan ala urma in camera mea si o asez cu grija in pat si incep sa-o sterg de sange si de restul murdariile de pe ea. ii dau si un tricu si o pereche de boxeri de la mine sa se schimbe. Avea nevoie de asta. Cand ne mai linistim ma asez langa ea in pat si o prind usor de mana. Dintr-o data ma ea cu o ametealata zdravana si am chinui sa stau intr-o mana sa nu cad pe ea.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Angel:
    Imi era putin teama caci nu stiam la ce anume sa ma astept. Nu eram eu prea buna la astfwl de lucruri, mai ales ca nici Abis, sora mea, nu era cu mine.
    Ajungand undeva in fundul pesterii o gasim pe sora Sarei si obiectul disparut.
    - Saracuta de ea! Cine poate fi atat de crud sa o raneasca asa! Spun simtindu-mi inima rupta de durere constientizand, pentru a mia oara, cat de nemiloasa so cruda poate fi lumea.
    Ma apropii usor de ea si imi pun o mama pe obrazul ei.
    - Rezista, te rog! O sa gasim o modalitate sa te scoatem de aici.  Ii spun si prind cu ambele maini de lant incercand sa il rup, dar fara succes.
    - Angel, dă-te!
    La auzul vocii lui Kile ma dau inapoi exact la timp caci acesta loveste cu aripile lantul ce plezneste la impact si o prinde in brate pe fata.
    - De gasit i-am gasit, dar nu vi se pare ca a fost mult prea usor?

    Sarah:
    Ranile reusisera intr-un final sa mi se inchida, iar hainele ce ii pirtau mirosul imi dadeau un sentiment de siguranta asa ca am reusit sa ma relaxez asa cum nu o mao facusem in cateva luni, dar ceva era inneregula cu el.
    - Derek, esti bine? Il intreb ingrijorata si imi pun o mana pe obrazul lui.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvia

    - La fel simt si eu. Mai bine am lua ce avem de luat si sa plecam, nu imi miroase a bine. Spun panicata si cu frica. Nu ma simteam in largul meu aici parca cineva ne urmărește la orice pas.

    Derek

    Nu mai apuc sa mai spun ceva doar lesin langa ea dar nu inainte sa-i soptesc numele.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    O iau in brate pe Maria si le fac semn cu capul fetelor sa plecam de acolo cat mai repede, dar cum incepem sa ne miscam totul in jur incepe sa se zguduie.
    - Eu si gura mea mare!

    Sarah:
    - Derek!
    Ii spun numele ingrijorata cand vad ca lesina si il prind de umeri moscandu-l. Ma speria faptul ca nu avea nici un fel de reactie.

    Arina:
    Nu imi placea deloc sa stau cu mainile in san si sa astept, dar nu puteam face nimic. Totusi nu imi placea ca era asa de liniste.
    - Calmul dinaintea furtunii!
    Nici nu apuc bine sa pronunt cuvontele ca pamantul incepe sa se zguduie.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvia
    Merg in fata si imi ridic mainile sus apoi rosescesc o vraja si o sferă de lumina ise formează in mainile mele.
    - Inchideri ochii. O sa va vorbească. Spun spre ei si o pansez in aer. Se face o perdea de lumina cat timp. Noi fugim spre ieșire.

    Karla
    - Toata lumea sa închisă ochii vine ceva. Spun spre ei si imi duc aripile de demon in fata si ma acopăr la ochii.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Kile:
    Era dificil sa zbori cu cineva in brate cand abia de zareai pe unde mergi, dar trebuia sa o scot pe. Fata afara din pestera asta cat mai repede, chiar daca simteam cum deseori imi taiam aripile din cauza ca le loveam de peretii pesterii, dar am reusit sa ies afara.

    Arina:
    Mi-am pus mana la ochii pentru a ma proteja de lumina ce devenise orbitoare, dar puteam simtii ca se apropie ceva si nu eram singura. Ambii lupi maraiau si, chiar daca nu ii puteam vedea, imi puteam da seama ca erau pregatiti sa atace.

    Sarah:
    M-am dat usor in spate cand ceva a inceput sa se schimbe la el, si anume aspectul. Se... Micșora?
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvia

    ii imping afara pe toti sj raman eu in urma sa-i apar cumva. Le fac un vant si ii gonesc afara. Rămân in spate si cum iesim afara sunt lovita in spate si tip de durere si cad jos secerata de durere. Una dintre aripile mele era rănită si ju puteam sa -o ridic. Ma tarasc pana afara din peșteră si ma transform in om si un vârcolac sare la gatul meu. O gheara deja era la gatul meu.

    Ana
    Tip speriata cand o vad pe Sylvia sugrumata de vârcolac acela. Aud un tipat de dragon puternic si ma uit spre cer repede. Vad un dragon rosu care il tinteate cu privirea pe vârcolac care ii ameninta partenera.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    Nu piteam sa stau cu mainile in san si sa privesc, chiar  daca acea bariera ma impiedica sa trec tot aveam sa incerc sa o sparg.
    Luandu-mi forma de dragon m-am inaltat in aer si, plonjand, am fortat bariera infigandu-ma in ea, chiar daca durea ca dracu caci imi simteam solzii efectiv smulsi, dar am reusit pana la urma sa o strapung infigandu-ma cu capul in stanca.
    Fiecare particica din corp ma durea, dar nu m-am lasat pagubas ci mi-am folosit coada, singura care mai avea inca solzij pe ea, si l-am apucat pe varcolac de cap si l-am strans pana am auzit cum oasele craniului lui cedeaza sub presiune, iar el se lasa moale. Atunci am cedat si eu dureri si am revenit la forma umana simtind de larca as avea pielea smulsa de pe mine.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvia

    Ma tarasc pana la el si il iau in brate cu greu.
    - Eu.. Eu.. Imi pare rau. Spun abtinandu-ma sa ju plang in timp ce il strang in brate usor pe Drago.
    - Spune-mi ca esti bine.. Te rog.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    Gem usor de durere cand ma ia in brate dar ma fortez sa zambesc.
    - Am fost mai bine, dar important e cabo sa traiesc. Dar tu? Esti bine?
     Privind usor intr-o parte observ un semn cunoscut mie gravat in piatra pe care o sparsesem cu capul.
    - Jamie! Avem de-a face cu un Tattered Wizard, sau mai multi!
    Spun privind spre brunet stiind ca treaba era groasa, mainales ca nu ma asteptam sa avem de-a face cu specia asta pe Pământ.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvia

    - Da, am doar aripa ranita... Voi fii bine. spun bland si il ajut cumva sa nu il ranesc si am grija de el. 

    Ana

    Ma uit la ei si dupa La Zaraki. Ceva imi spune ca si el stie despre cee vorba, ca maraia deja. 
    - Mai bine daca este va ocupati voi de asta, ptrebuie sa ajungem la castel mai repede. 

    Maria

    Ma trezesc cu greu si spun cumva sa ma lase jos.
    - Lasati-ma pe mine... Duceti-va la castel. Puneti sfera in turnu dcastelului. Anastacia si Derek au nevoie de asta. Repede! Tip cat pot eu de tare, dar nu doream sa ma fortez rau.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Lun 29 Apr - 13:46:28