RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 5 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ma concentrez la cea mica si incerc sa rup vraja ce era pus peste ea si sa-o fac sa-s revina la normal.


    Maria

    - Oh! Ahh! Prea intens pentru mine... mai ales pentru mine... Spun gemant si respirand printre gemetele de placere. Eram deja pe norisori pufosii.


    Marcus

    Ma reped la el si incerc cumva sa -l prind si il ridic in brate.
    - Usor puiule. Am fost prea dur cu tine....
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Asteptam nerabdatoare sa aud vreun cuvant din gura lui.

    Hyu
    Cred ca ea era deja aproape de orgasm, dar eu mai aveam pana acolo asa ca voiam sa ma asigur ca ea e satisfacuta cat mai mult
    - E prea mult? Atunci ai vrea sa ma opresc?

    Shin
    - Poate putin. Spun zambind slab incercand sa ma imbarbatez si sa ma pun pe picioare singur caci trebuia sa fac si un dus inainte de a merge la curs

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Rup vraja facuta pe ea si o mangai pe frunte pe cea mica.
    - Trezestete scumpo. Spun bland spre ea.


    Maria

    - N.n.n.n.nu.... Continua te rog. Spun rosindu-ma si imi acopar fata si imi dau capul intr-o aprte. De ce am devenit eu atat de rusinoasa dintr-o data.


    Marcus

    - Esti sigur ? Nu vrei sa te ajut sa -te pregatesti ?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Incetul cu incetul micuta mea si-a deschis ochii si, de indata ce m-a vazut, a si sarit pe mine prinzandu-se de gatul meu incepand sa vorbeasca necontenita ceea ce imi dadea de inteles ca totul e bine.
    - Mami, azi am gasit un fluture ciudat! Era roz!
    In timp ce ea imi povestea de fluturele aparut de nicaieri, eu o mangaiam usor pe crestetul capului.
    - Sti ce ai de facut.
    Am spus privind-o pe Elina care nu parasise nici o clipa incaperea. Auzise si ea povestea despre fluture si a inteles ca e posibil sa fi fost o vraja pusa sub acea forma asa ca trebuia depistata sursa si cel responsabil.
    - Mami el cine e?
    Micuta mea era perspicace si nu ii scapa nimic, iar faptul ca vedea o fata noua in propria ei camera, era o mare curiozitate.
    - Mira, el e Derek, un prieten.

    Hyu
    - Cat de mult mai vrei?
    Imi placea faptul ca brusc devenise timjda, asta ma facea sa vreau sa o tachinez.

    Shin
    - As avea nevoie de ajutor, dar numai daca promiti ca doar ma ajuti, nu avem timp de altceva.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Oftez si zmabesc bland si o ciufulesc de par pe cea mica.
    - ma bucur sa aud ca esti bine piticot. Spun bland

    Maria

    - Adica eu.. eu... spun rosindu-ma si incercam cumva sa-mi revin in simturi si sa iau iar atitudina aceea care o aveam inainte dar nu prea o mai aveam se pare. Am devenit iar timida cum eram inainte.


    Marcus
    - am inteles, am inteles. Sunt cuminte. Nu iti fac nimic.... inca. Spun ranjind pervers spre el.

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mira deja il analiza din cap pana in picioare inainte sa ii zambeasca si ea inapoi intr-un mod ce iti topea inima, dar apoi a urmat un cascat care m-a facut sa chicotesc.
    - Ce ar fi sa tragi un pui de somn. Mami o sa fie aici cand o sa te trezesti.
    Am mai stat langa ea pana cand a adormit apoi k-am facut semn lui Derek sa ma urmeze pana in dormitorul meu care era la doar doua usi distanta. Trebuoa sa ma fac clara in fata lui ca nu se va mai repeta.

    Hyu
    - Unde s-a evaporat tupeista de pe hol?
    Am intrebat vrand sa o mai tachinez putin.

    Shin
    - Bine, te cred pe cuvant. Am spis zambindu-i uslr
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Iesim.afara dim camera celei mici. Era o dulceata si chia rimi placea de ea, dar totus masa este o incapatanata de cea mai mare clasa. Din cate se pare crede ca ce sa intamplat mai devreme a foat o scapare de pofta carnala. Ma lasi! Daca era asa , de ce nu am simtit alceva!
    - Nu o spune Sarah. Pardon regina. Imi cer scuze eu pentru greseala facuta. Nu se va mai repeta niciodata! Spun serios inainte sa deschida ea gura si sa mi-o traga frumos in scarba.

    Maria

    - A papat-o lupu. Spun ranjind.

    Marcus
    - Am promis ca o sa fiu cuminte asa ca eu voi face cum zici tu.

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Am rasuflat usueata ca si el realizase ca ce se intamplase intre noi a fost mult prea rapid si ca nu se cuvine sa avem o relatie de genu mai ales ca nu ne cunosteam mai deloc.
    - Bun, atunci ne-am înțeles. Ii spun serioasa provindu-l apoi direct caci pana acum evitasem sa il privesc in acei ochii albastri ce ma atrageau nespus de mult
    - Multumesc pentru ca ai ajutato pe Mira.

    Hyu
    - Acel lup mare si rau se intampla sa fiu eu? Am intrebat-o rânjind
    Ma simteam din ce in ce mai bine, iar climaxul era tot mai aproape.

    Shin
    - Atunci ajuta-ma sa fac un dus, te rog.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Oftez lung si trist. Ma durea al naibi de rau. Deja trecuse 3 saptamani de cand noi nu ne vorbisem. Imi era asa de dor nebun de ea. Doamne nu imi spui ca m-am indragostit de ea. E prea repede si e prea de tot. De fiecare data cand dadeam unul peste altu nu faceam nimic decat sa vorbim civilitat , politicos avem relatia aceea profesor-student. Era super naspa. Nu puteam sa zic ceva. Trebuia s ama.supun pana la urma si sa-i fac pofta si sa fac exact cum doreste ea. La inceput ziceam mereu ca nu va merge la mine ca nu voi fii genul sa se tina de cineva, dar ea. Blonda de care sunt indragostit. Fac exact cum canta ea fara sa-s dea seama.


    Maria

    Ce as putea sa zic in momentul de fata. Eram cum sar zice fericita intre ghilimele de rigoare. Credeam ca Hyu dupa ce sa inamplat intre noi ma va lasa balta, dar nu a foat asa. El mereu ma activeaza cum sar spune. Mai exact. Un sarut o mana din intuneric care mi-o pune la gura si dupa ma face prizoniera intrem perete si el ai ma saruta si ma apinge nebuneste. Nu am mai favut nimic de 3 saptamanii incoace. Trei saptamanii in care sunt programata pentru testul acela ADN cu Sarah. Sa vedem daca este chiar adevarat. Este sora mea sau nu. Acum este ziua decisiva la aceat lucru. Am niste emotii marii vai de mine!

    Marcus

    Nu sunt in cea mai buna dispozitie chiar de loc buna. Shin a fost ranint intr-o misiune si este acuma in coma. Mie o frica de vai de mine...

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Dupa acea zi eu si Derek am pastrat o relatie potrivita statutului ce il ocupam in cadrul academiei, dar de fiecare data cand il vedeam simtea cum stomacul mi se strange si un nod mi se pune in gat. Nu o data am aruncat cate o privire spre el cand se schimba sau ramanea la bustul gol in timpul antrenamentelor facandu-ma sa inghit in sec.
    Totusi, in ultimele zile, nu fusesem deloc in apele mele. Vomitasem de cateva ori, odata chiar si in timpul unui curs cand am simtit mirosul unui parfum ce una din studente il folosise in mod abuziv incercand sa ii atraga atentia cui altcuiva decat a blondului. Nu stiam ce putea fi inneregula cu mine caci, si acum eram in baie varsandu-mi si matele din mine.
    - Iarasi vomiti? Ce naiba ai Sarah? Zici ca ai fi gravida.
    Comentariul pe care il facuse Hyu in timp ce statea razmat de pragul usii fu ca o lovitura dupa cap.
    - Sunt bine. O sa imi revin. Mai bine dute si ia rezultatele testului pana sa ajunga ei.
    Cu aceste cuvinte l-am expediat pe albastrel si, de indata ce acesta a plecat, m-am si repezit la dulapul din baie luand de acolo un test de sarcina pe care il aveam si, slava Domnuluo, era inca valabil. Acum ca stau bine sa ma gandesc nu ne-am protejat deloc si, dupa ce s-a intamplat dupa, nici nu mi-am adus aminte sa imi iau precautiile necesare.
    Dupa ce am facut testul am simtit ca trece o eternitate pana cand s-au scurs cele 5 minute pana sa se vada rezultatul si ma holbam din secunda in secunda la acesta.
    - Nu se poate!
    Mainile îmi tremurau cand am vazut si cea de-a doua linie apărând in timp ce eu paseam inafara baii cu testul in mana. L-am asezat pe noptiera si eu m-am pus pe marginea patului punandu-mi capul in maini. Chiar eram gravida.
    Simtind cum stomacul imi vine iarasi in gat, m-am ridicat si am fugit iarasi in baie pentru a vomita a doua oara pe ziua de azi.

    Hyu
    Fusesem arat de ocupat in ultimele saptamani incat nici nu mai apucasem sa am o conversatie linistita cu blonda al carei trup ma facea sa ma masturbez de fiecare data cand faceam dus, fiind singurele momente de respiro pe care le aveam cand eram treaz. Totusi ma biciram ca astazi avea sa vina aici penrru ca puteam sa gasim un moment in care sa fim singuri, asta dupa ce le dadeam vestea ca sunt surori. Sunt convins de asta pentru ca deja deschisesem plicul in care se aflau rezultatele fiind prea nerabdator sa vad adevarul.
    Ajuns in sala tronului am asteptat sa vina si ceilalti.
    - Cineva ar trebuii sa mearga dupa regina, nu s-a simtitnprea bine in ultimele zile.

    Shin
    Pleoapele îmi erau parca lipite si cu greu am reusit sa mi le deschid, dar mi le-am inchis repede inapoi lumina fiind prea puternica. Dupa alte cateva incercari am reusit sa imi deschid ochii si sa privesc in jur. Nu cunosteam locul.
    - Shin, te-ai trezit in sfarsit!
    O tipa cu marunta cu parul roz s-a apropiat bucuroasa de mine ceea ce m-a facut sa ma incrunt.
    - Cine esti? Am intrebat-o de indata ce s-a apropiat de mine.
    - Si cine e acest Shin? Defapt... Cine sunt eu?
    Deja eram confuz, nu imi puteam aduce aminte cum ma cheama, cati ani am, unde sunt. Nu imi aduceam aminte nimic.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Mere ma uit dupa ea si vad ca nu e bine. Eram super ingrijorat de aceea o terorizam cu i trebari legate de Sarah pe Maria. Se pare ca se legase o prietenie pana sa afle testul acela si acuma erau orecum pprietene. Acum eram in drum spre castel impreuna cu Maria sa vedem care este raspunsul final la testul acela de ADN al fetelor. Eram tare curios.


    Maria

    Eram in drum spre castel si eram toata agitata si plina de emotii pana in gat. Acum era raspunsul final si cea mai mare speranta a mea ca poate in sfarsit imi gasisem adevarata familie. Totus chiar daca nu era asa poate ma alesesem cu o prietena buna apropriata.
    Intram in castel si mergem direct in sala de conderinte. Cum am intrat in castel toti au ramas uimiti si au incpeut cu reverente din partea tuturor slujitorilor, unii dintre ei cand ma vedeau se speriau si ma strigau regina din cauza ca ma confundau cu Sarah , dar oricum cea mai mare faza a fost cand o servitoare din ne atentie a varsat o galeata de apa cu detergent pe mine si ma.uidat din cap pana in picioare si eram toata uda, dar cea mai mare treaba a foat cand tipa respectiva a venit cu tupeu si ma si scuipat si a incpeut sa ma injure.
    - Asa iti trebuie zdrento! Ai tupeu mare sa te dai drept sora reginei noastre! Sa te crezi printesa ! Tipa respectiva la mine cu tupeu si ma face in toate felurile posibile.


    Marcus
    Eram in salon impreuna cu Cindy si nu imi venea sa cred ce auzeam. Ies din salon fugind si incercam s anu plang. Nu stia nimic. Nu recunostea pe nimenea...

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Dupa ce am vomitat, din nou, ma simteam un pic cam slabita asa ca am ramas acolo, pe gresia rece din baie. Acum ca stau bine sa ma gandesc, la fel am patit si cand am fost insarcinata cu Melody, primele 3 luni vomitam in fiecare dimineata.
    - Ce o sa ma fac acum. Am ramas gravida dupa o aventura. Am spus usor trista ducandu-mi mana pe burta.

    Hyu
    Auzind galagie in hol si mai multe rasete rautacioasa am lasat plicul cu rezultatele pe masa si m-am indreptat direct acolo. Am ajuns exact la timp pentru a auzi ceea ce a avut de zis acea servitoare.
    - Daca as fi in locul tau mi-as cere scuze in secunda doi. Indiferent ca este sau nu este sora reginei, este totusi un invitat de onoare la castel fiind invitata aici chiar de insasi regina. Iar daca este cu adevarat sora ei, atunci eu mi-as face grije daca actiunile tale o sa ajunga la urechile Sarei. Oricum il auzisem pe Ax ca se plange ca nu mainare subiecti pe care sa isi testeze noile inventii de tortura.
    Nu voiam sa dezvalui inca nimic pana cand nu aflau fetele primele.
    - Derek, tu sti unde e camera ei, poti merge sa o aduci pe Sarah aici? Tu, dute si adui un schimb de haine imediat.
    Spunand asta am luat-o pe Maria de mana pentru a o conduce intr-una din camere ca sa se poata schimba si, eventual, sa faca un dus. Inainte sa plec i-am facut semn unui gardian sa o prinda pe servitoare si sa fie cu ochii pe ea pana cand toata povestea avea sa fie auzita si de ea.

    Shin
    Deja imi simteam capul vajaind si ma durea, iar in jur totul ingheta.
    - Incearca sa nu te gandesti prea mult la asta, o sa iti revina si memoria. Un lucru iti pot spune sogur, numele tau este Shin, iar eu sunt Cindy. Suntem prieteni si, de asemenea, suntem amandoi dragoni, dar tu, acum, nu iti mai aduci aminte cum sa iti controlezi puterile asa ca trebuie sa iti pun sigiliul asta pentru ca sa nu faci rau la nimeni sau sa te ranesti.
    Rozalia mi-a vorbit incet, pe un ton bland, in timp ce mi-a asezat o bratara pe mana care mi-a blocat instant puterile caci camera a inceput sa se dezghete.
    - Tipul ala ce a mai patit de a fugit mancand pamantul?
    Mi-am permis sa o intreb fiind curios de ce anume plecase barbatul de fusese in camera alaturi de noi.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Dau din cap in semn ca da si ma duc dupa Sarah. Ajung la usa ei si ciocan odata si nu ralsunde as aca ma autoinvit. Aud ceva galagie de la baie as aca ma duc acolo dar inspre drumul spre baie dau de ceva suspect pe noptiera asa ca il iau si il studiez. Cand vad ce este raman masca si incep sa zambesc larg. Era un test de sarcina si era pazitiv. Daca era al ei eram cel ami fericit. O sa avem un bebe impreuna.
    Zambesc bland si il las jos si ma.duc la baie. Dezchid usa si o privesc aplecata deasupra toaletei si oftez ma duc la ea si o ajut din spate cu parul si o mangai pe burta sa-o linistesc.


    Maria

    Ma agat de el si ma las condus de el.
    - Ce am facut ? Am facut ceva gresit ? Spun trista si il strang de mana in timp ce tremuram si din cauza ce s ai tamplat si din cauza frigului.


    Marcus

    Ce naiba fac? Cum sa reusesc sa-i spun ca suntem un cuplu? Cum sa ma apropri de el si sa nu ma.faca nebun...

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Am auzit usa deschizandu-se, cred ca Hyu venise dupa mine. Am vrut sa ma ridic, dar se pare ca inca nu terminasem cu vomitatu asa ca m-am aplecat iarasi spre toaleta. Intre timp cineva intrase in baie si imi tinea parul acum. Abia dupa ce am reusit sa ma opresc din oticnit, caci nu mai aveam ce vomita, am putut sa imi ridic privirea si am observat ca langa mine nu era Hyu, asa cum crezusem, ci era Derek.
    - Derek! Ce faci in camera mea? L-am intrebat simtind deja un nod in stomac. Ce ma fac acum? Sa ii spun? Sa nu ii spun? Dar cum sa ii spun?

    Hyu
    Deja incepea sa se simta o tristete in glasul ei asa ca m-am oprit si m-am intors cu fata catre ea, prinzandu-i obrajii in palme.
    - Hei! Uitate la mine! Nu ai gresit cu nimic! Tot timpul mai exista viermi ca ea prin castel sau imlrejurimi, dar o sa vezi ca totul o sa fie bine. Atitudinea lor o sa se schimbe cand o sa afle ca esti prințesa pierduta.

    Shin
    - El e Marcus. A stat tot timpul langa tine, abia l-am facut sa mai mearga sa doarma sau sa manance.
    Am privit spre use nedumerit. Daca e cum zice ea, atunci de ce a fugit asa de repede de indata ce m-am trezit? Sint confuz.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Ma trimis Hyu dupa tine. Avem o mica problema cu servitoarele voastre. Tocmai una a injurato si a udat-o din cap lana in piciaore de Maria. Dar tu ce ai patit ? Ai sa-mi zici ceva?


    Maria

    - dar... dar... spun slab abtinanduma sa nu plac asa ca ma agat de el si il strang in brate strans.
    - Chiar vreau sa aflu rezultatele alea mai repede. Daca chiar nu sunt printesa voaatra tot vreau sa-o io platesc cu aveeas moneda tipei! Spun serios.
    - Acum as avea o rugaminte la tine daca se poate. Saruta-ma! Mia fost dor de tine!!


    Marcus

    Inghit in sec si ma intorc iar spre usa salonului si intru iar in salon, dar cu mai mult tupeu de data asta

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Ceva imi spunea ca el stia deja ceva.
    - Ai vazut testul nu? Il intreb privindu-l direct in ochii.

    Hyu
    - Haide sa mergem intr-o camera.

    Shin
    - Eu o sa va las.
    Rozalia pleca din încăpere lasandu-ne singuri


    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Da, am vazut testul. Si vreau sa-mi spui adevarul.

    Maria

    Zambesc bland si il urmez tacuta.

    Marcus

    Il privesc tacut si ma aproprii de el.

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    - Ce adevar vrei sa auzi? Nu e evident? Sau tu crezi ca eu umblu din barbat in barbat? Tu esti primul cu care am facut-o de cand a murit David, logodnicu meu, si au trecut 3 ani de cand el nu mai e. 3 ani Derek! Nu am facut sex cu nimeni timp de trei ani si, dupa o singura data, am si ramas gravida. Ce mai noroc pe capul meu.
    Deja ma ridicasem se jos si ma invarteam agitata prin baie. Chiar eram incoltita acum de problema asta si nu vedeam nici o cale buna de iesire.
    Hyu
    Am mers cu ea in cea mai apropiata camera si am incuiat usa in urma mea.
    - Credema, o sa ai ocazia perfecta sa iti iei revansa in fata acelei servitoare si ai incredere in mine, nu imi impun punctul de vedere in fata nimanui daca nu sunt sigur ca am macar 80% sanse sa fie adevarat. De ce crezi ca am fost asa insistent sa faceti testu? Spunand asta m-am aplecat si i-am dat un sarut scurt pentru ca voiam sa ii mao dau inca ocazia de a vorbi.

    Shin
    Dupa ce rozalia a plecat mi-am indreptat atentia spre cel care intrase in incapere.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ma uit serios la ea si o privesc.
    - Am inteles. Sa inteles cumva ca nu iti doresti copilul ? Daca tie atata de scarba de mine si de ceea ce am facut noi in urma cu 3 saptamanii , atunci na poftim fa avort, daca nu-l doresti! Spum deja nervos peste masura. Vredeam ca o va face fericita, dar se pare ca m-am inselat la acest lucru.

    Maria

    Cand ma saruta gem slab si il privesc cu zambetul pe buze.
    - Deci sar putea sa fie pozitiv? Spun deja zambind larg si deja eram fericita de acest luxru si fara sa-mi dau seama deja incepuse sa-mi dea cateva lacrimi pe fata.


    Marcus

    Ma apropri de el si imi trag un scaun si ma asez pe el in fata patului lui.
    - buna...

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    M-am oprit in loc privindu-l. Simteam cum inima mi se rupea in mii de bucatele. Nici macar o clipa nu ma gandisem la avort.
    Simteam cum ochii incep sa ma intepe si, instinctiv, mi-am pus mainile protector pe burta ca si cum mi-as proteja profilul de un rau invizibil.
    - Nu! Nu pot sa fac avort! Am pierdut-o deja pe Melody, nu as suporta sa mai pierd si a doua sarcina!
    Strangand materialul rochiei in maini am lasat cateva lacrimi sa imi curga pe obraji. Cu pierderea luo David ma impacasem, dar pierderea fetitei mele inca nenascute era o rana inca sangeranda in sufletul si inima mea.

    Hyu
    Folosindu-mi degetele mari i-am sters lacrimile zambindu-i
    - Shhh! Sa nu le stricam surpriza surorilor si fratelui tau.
    Nu stiusem pana in acea dimineata daca lui Jamie i se va permite sa paraseasca ramura medicala si sa fie prezent aici astazi, dar conditia lui se imbunatatise si recuperarea mergea perfect asa ca putea ajunge si el.

    Shin
    - Salut.
    Ii raspunsesem celui ce se asezase langa mine si parea pierdut si obosit. Avea cercuri negre sub ochii si, judecand dupa felul in care ii stateau hainele, cred ca fusese ceva mai voinic in urma cu ceva timp.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Oftez lung si mi se inmoaie sufletul asa ca ma duc langa ea si o iau in brate.
    - Nu am vrut sa sune asa. Credeam ca nu itu doresti acest copil.


    Maria

    - Ai vazut rezultatele nu ? Spun zambind larg si il strang in brate si imi lipesc pieptul de pieptul lui si il privesc cu dragoste.


    Marcus

    - Esti bine ?

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Cand m-a imbratisat am simtit ca ma prabusesc si am dat frau liber lacrimilor.
    - Copilul nu e cu nimic de vina, Derek, dar nu stiu ce o sa ne facem. Nu e ca si cum am fi un cuplu sau am sti mare lucru unul despre celalalt, iar eu sunt regina, Derek, sunt regina si toti imi urmaresc fiecare actiune, iar multi abia asteapta un motiv sa ma critice. Mi-a luat ani de zile sa le recastig increderea si sa imi recastig locul pe tron, dar acum cum o sa para cand o sa se afle ca sunt insarcinata desi nu aveam nici o relatie facuta publica. La naiba, Derek, data trecuta eram logodita, dar acum... Acum nici nu pot vorbi de dragoste la prima vedere, pentru ca aia e doar atractia fizica si, la naiba, se vede ca asta a fost intre noi, atractie fizica.
    In timp ce vorbeam m-am prins cu ambele maini de el strangand materialul hainei ce o purta.
    Hyu
    - Da, dar shhh! Va trebuii sa pari surprinsa cand le voi anunta cand o sa fim cu totii prezenti prințesă. Spunand asta i-am sarutat fruntea si am imbratisato.
    Shin
    - Sunt bine, cred.
    I-am raspuns ridicand din umeri nestiind ce altceva sa ii spun. Pana la urma nu imi aduceam aminte de el deloc.
    - Dar tu? Esti bine? Arati destul de rau si de obosit. Spunand asta mi-am dus instinctiv mana pe obrazul lui trasand cu degetul mare linia neagra du sub ochiul lui.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    O strang in brate si o sarut pe frunte
    - Linistete. Nu esti singura in asta. Suntem doi. O sa avem amandoi grija de cel mic sau cea mica. Daca tie frica de ce iti va zice ceilalti legat de relatia student profesor o sa termin anul. Il inchei aici. Oricum am venit la aceasta academie din cauza Mariei ca nu vroiam sa-o las singura aici. Dar acuma pot sa termin si sa-mi reiau statutul care il aveam. Si legat de sentimente sa stii ca nu e chiar atractie si plus de asta nu este prima oara cand te vad sa stii. Spun bland si o sarut pe frunte si o mangai pe spate.

    Maria

    Cand aud chicotesc si imi pun capul pe pieptul lui si il strang in brate tare.
    - Hyu... iti dai seama? Am o familie! O familie sange din sangele meu... Normal ca o sa fiu surprinsa stai linistit.


    Maecus

    - Da. Cred. Sunt Marcus sa stii... sunt prietenul tau mai exact iubitul.... spun cu teama in glas ca ma va respinge

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Cumva cuvintele lui reuseau sa ma linisteasca.
    - Ce statut si cand anume m-ai mai intalnit?
    Il intreb ridicandu-mi privirea spre el

    Hyu
    - Atunci o sa fiu primul care iti spune : Binebai revenit acasa!
    Shin
    - Imi pare rau! Nici macar nu stiu daca pot fivatras de barbati. Defapt, nu stiu nimic despre mine, cu atat mai putin despre tine. Spunand asta mi-am retras usor mana.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ma uit atent la ea si o sarut pe frunte.
    - Acum cativa ani s-a tinut marele consiliu si fiecare rege din univers au venit acolo printre care si eu. Regele vampirilor. Am venit acolo impreuna cu sora mea si te-am vazut. Prima oara am zis ca este Maria, dar am vazut ca te strigase cineva pe nume Sarah si de acolo am inceput sa ma interesez de tine.

    Maria

    Zambesc larg si ma alint pe langa el. Ma bucuram asa de mult ca in sfarsit apartineam de o familie si mai ales am si poate si un iubit. Cine stie. Nu as zice nu sa fie asa.


    Marcus

    - imi cer scuze. E vina mea ca am zis direct acest lucru.

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Vin 26 Apr - 19:49:25