RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
[RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime] - Pagina 4 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    [RPG Sarahchan + Kahlan] Guardian Academy [ +18] [ Anime]

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am muscat buza de jos cand l-am vazit dezbracandu-se. Arata apetisant de bine si se vedea ca era dotat ceea ce ma facea sa devin nerabdatoare.
    Cand i-am simtit degetul in interiorul mei m-am arcuit usor.
    - Nu m-ar deranka daca m-ai face sa regret ce am zis.

    Hyu
    Fiind atent la reactiile ei am observat ceva si am si simtit la deget ca am atins ceva.
    - Tu... esti virgina?
    La cat de hotarata fusese pe hol si cum zisese ea ca e nimfomana nu ma asteptasem ca asta sa fie prima data pentru ea, dar imi placea ca eu aveam sa fiu lrimul barbat din viata ei. Imi dadea un sentiment placut ca nimeni nu o mai atinsese inaintea mea.
    Fiind prima oara pentru ea am decis sa o rasfat ceva mai milt asa ca am coborat cu gura pana intre picioarele ei pe acestea ridicandu-le in sus pentru a avea acces total. Lasandu-ma in jos mi-am folosit limba pentru a patrunde usor inauntru.
    Shin
    Ma bucuram sa ii ofer placere, dar simteam ca lipseste ceva dinauntrul meu asa ca mj-am dus o mana la spate si mi-am inserat doua degete inauntru.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ranjezc multumit de rasounsul ei si incep sa-mi continui treaba in timp ce o alintam si imi miscap degetele in ea. O scoteam o bagam mereu.


    Maria

    Incep sa gem de placere la ceea ce face ael jos acolo. O doamne! Sfinte macaroana! Era dumnezesc! Nu am mai simtit niciodata asa ceva , dar nu vreau sa se termine asta niciodata!
    - Oh doamne!!


    Marcus

    Incep sa gem si il prind de fund si ii dau mana la-o parte si o introdux eu pe a mea

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am intins si eu mana si l-am atins pe intreaga lingime incercand sa il amagesc putin.

    Hyu
    Raspunsul primit de la ea era satisfacator asa ca am mai continuat asa o perioada apoi m-am ridicat dandu-mo boxeri jos
    - Acum e randul tau!

    Shin
    Am tresarit cand mi-a dat mana laoparte si a inlocuito cu a lui
    - Ah! E prea bine!
    Am spus gemand in timp ce imi foloseam limba in jurul capului trasandu-i conturul.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Gem slab in timp ce o priveam.cu pofta si incercam sa ma concentrez cat mai mult la ce trebuie sa-i fac eu ei nu ea mie, altfel ma in moi si nu e bine de loc.

    Maria

    Incep sa respir regulat si ma ridic in fund si ma uit la barbatia lui cum sta mandra in sus. Imi duc mana spre barbatia lui si incep sa-o frec de sus pana jos. Faceam usor, incet eram atenta la toate gesturile lui. Daca ii placea sau nu. Dupa un timp imi indrept gura spre el si il iau si il sug ca o acadea delicioasa.


    Marcus

    Imi inchid ochii si il las sa-s faca treaba si intre timp imi misc si eu mana in interioeul lui

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Deja simteam ca ma pierd sub atingerile lui si nu mai aveam rabdare.
    M-am apropiat cu buzele de gatul lui plasandu-i cateva saruturi apoi muscandu-l si sugandu-i pielea pentru a-i lasa semn intr-un loc unde nu avea cum sa il aacunda decat daca purta fular sau esarfa.
    - Ce ar fi sa inlocuiesti degete cu ceva mai... gros? I-am soptit pe un ton pervers la ureche muscandu-mi buza de jos de nerabdare.

    Hyu
    Am lasat-o sa ma analizeze si atinga cat voia ea, dar cand s-a decis sa imi faca oral nu am rezistat impulsului de a-mi duce o mana in parul ei.
    - Asa! Suge-o de parca ar fi cea mai delicioasa acadea pe care ai gustato!

    Shin
    Felul in care isi misca degetele in mine ma innebunea si nu am mai putut rezista asa ca m-am ridicat de pe el si m-am asezat langa acesta departandu-mi picioarele.
    - Marcus, nu mai rezist! Te vreau acum!
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Incep sa chicotesc vesel si o intind iar in pat si o sarut pe buze lung in timp ce imi scoteam mana din ea si ma pozitionez la intrare in ea si intru de o data adanc.
    - oh iubire! Dorinta ta mie porunca!

    Maria

    Chicotesc si continui in co tinuoare sa sug si sa ma joc cu membrul lui erect care statea as ade bine in gura mea. Nu credeam ca o sa-mi palca ce-i faceam, dar asta este adevraul. Chiar imi placea.

    Marcus

    Zambesc larg si ma sui peste el si intru de o data adanc in el si incep sa-l sarut ai sa-l alint nu mai cum asa stiu eu

    Trimis de pe aplicatia Topic'it
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Gemand mi-am arcuit spatele atunci cand l-am simtit in mine. Era asa tare si fierbinte si imintrimitea un milion de fiori pe sira spinarii.
    - Ah! Esti asa bun!

    Hyu
    Nu m-am putut abtine si mi-am pus si mana cealalta pe capul ei incepand sa imi misc soldurile viguros.
    - Esti buna la asta. Esti sigura ca e prima oara?

    Shin
    Mi-am dus mainile pe spatele lui si l-am zgariat cu unghiile cand a inceput sa se miste facandu-ma sa gem tot mai des si mai sonor.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Incep sa chicotesc vesel.
    - Oh! Iubito si nici nu am inceput. Spun razand in timp ce incep sa ma misc in ea mai cu putere. MA opresc putin ies din ea si dupa intru iar in ea cu rapiditate si incep sa ma misc putin si dupa ies putin si intru iar. Imi misc soldurile in cerc, dar le misc usor sa vad cum reactioneaza la acest lucru.


    Maria

    Cand aud ca este uimit de ceea ce fac ma bucur mult si ii fac semn si ii zic ca este prima data cand fac asa ceva . Sper ca inteles totus.
    Incep sa ma misc mai repede pe barbatia lui in timp ce i-o frec repede o strang usor. Bine ca mau ajutata toate mangaurile care le-am citit. Eram curioasa de fel cum se face actul sexual asa ca am incpeut sa ma interesez de ce si cum . In afara de manga am mai citit si povesti , carti cu tema erotica. Deci m-am documentat bine , dar bine ca am devenit si putin o romantica incurabila. Deci.. am riscat .


    Marcus


    Incep si eu sa gem odata cu el si ma las jos si incep sa-l sarut si sa-l musc de gat tare pana ramane cu semn. Acum nimenea nu se va atinge de el oricum. E al meu !
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Simteam ca ma tachineaza, dar tot ce imi facea se simtea al naibilui de bine, insa eu voiam mai mult asa ca l-am dat de pe mine si m-am pus peste el luandu-l inauntrul meu si incepand sa ma misc sus-jos cu rapiditate.
    - Ah! Ai dreptate! E doar inceputul! Am de gand sa te tin aici pana sunt satisfacuta complet pentru toti cei 3 ani ce au trecut.

    Hyu
    Am mai continuat asa o perioada apoi am impins-o pe spate eu ramanand in aceaai pozitis.
    - Daca o vrei, ce ar fi sa o ceri? I-am spus ducandu-mi mana pe barbatia mea frecand-o usor

    Shin
    Imi pacea felul in care se misca iar asta se vedea clar in vocea mea care producea doar gemete.
    - Te rog! Ah! Mai vreau!
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    Raman socat si incep sa rad.
    - Uhu! Mie unul imi comvine, dar ce facem cu orele? Sunt scutit cumva?

    Maria

    Incep sa rad si il privesc cu pofta in timp ce imi dau cu limba pe buze.
    - Delicios. Oh iubire! Ce zici sa taci dun gura si sa vii incoa si sa ma satisfaci cum trebuie. Spun ranjind spre el.

    Marcus

    Incep sa chicotesc si ies din el si intru iar de data asta usor. Fac cateva miscari asa sa-l inebunesc si sa-o ceara mereu.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    M-am oprit pret de o clipa si mi-am pus un deget in dreptul buzelor.
    - Nu! La ore trebuie sa mergi ca altfel ce gardian o sa devi tu. Dar in pauze si inafara orelor e alta treaba.

    Hyu
    Am zambit pervers si m-am apropiat de ea.
    - Si cum anume ai vrea sa te satisfac?

    Shin
    Vazand ca ma tachina am facut botic ca de copil
    - De ce iti place sa ma tachinezi?
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Incep sa chicotesc.
    - In regula. Dorinta reginei mele este ordin pentru mine! Spun chicotind si ii sarut degetul.

    Maria

    - Hm. Surprinde-ma! Spun chicotind.

    Marcus

    - Pemtru ca te ador cand lasi botic . Spun chicotind si il sarut pe buze
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am tras degetul de-o parte si mi-am presat buzele peste ale lui in timp ce am inceput sa ma misc iarasi.

    Hyu
    Lasandu-ma deasupra ei m-am pozotionat la intrarea in trupul ei, dar nu inainte de a-mi pune prezervativul, apoi m-am impins usor inainte

    Shin
    Nu avea rost sa ma opun caci imi placea tot ce imi facea.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Accept sarutul si o prin de solduri si o tin lipita de mine in timp ce incep sa gem slab si o primesc mereu in intampinare. Pana la urma o prind de solduri si o faca sa se opreasca si incep sa pompez eu in ea mai adanc , mai intes pana o fac sa inebuneasca de placere.

    Maria

    Cand intra in mine imi inchid ochii si il prind in brate si scancesc de durere la inceput. Vai de mine doamne. Este mare, intesc, gros. Vai de mama mea!


    Marcus
    zambesc si ma misc din ce in ce mai repede si imi fac miscarile mai intense, mai brutale.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Mi-am asezat mainile pe pieptul lui pentru a avea un punct de sprijin.
    - Ah! Asa e bine! Am reusit sa spun printre gemete. Trecuse atat de mult timp de cand nu ma mai simtisem asa de bine.

    Hyu
    Eram constient de propria marime si, avand in vedere ca ea era virgina, trebuia sa ma misc incet la i ceput, sa o las sa se obisnuiasca cu forma mea. Auzindu-i scancetul mi-am pus mainile pe sanii ei incepand sa ii masez usor pentru a o distrage.

    Shin
    Simteam ca plutesc si nu mai eram in stare sa gandesc limpede pierzandu-ma in placere.
    - Unde... Ah!... Ai fost... Ah... Pana acum... Ahhh!
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Nu mia rezist mult pana la urma si imi dau drumul in ea in acelas timp in care a venit  si orgasmul ei. Doamne era asa de bine. Nu m-am mia simtit asa de bine in viata mea intreaga si de om si de vampir!

    Maria

    Imi strnag ochii si imi strang si pe el pe spate si incep sa gem slab la inceput , dar mia apoi de placere dupa ce ma obisnuiesc cu el si cum dotarea lui.

    Marcus

    - Oh puiule! Eram chiar langa tine.
    Spun bland in timp ce il sarutam pe obraz si il strang in bratele mele.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Intreg trupul imi tremura in urma intensitatii momentului chiar daca ma intinsesem langa el inca ii simteam forma inauntrul meu.
    Deodata sunetul telefonului meu se auzi in intreaga incapere ceea ce m-a facut sa imi revin la realitate imediat si sa imi caut telefonul pe jos printre hainele rupte si aruncate peste tot. Cand l-am gasit am vazut ca Adelaida era cea care ma suna asa ca i-am raspuns imediat, iar aceasta nici nu a mai asteptat sa spun ceva ci a incepit sa vorbeasca.
    - Are febra mare? Vin imediat!
    Inchizandu-i gardienei mele am cautat haine cu care sa ma imbrac apoi m-am intors spre el.
    - A fost placut, dar uita tot ce am zis! Greseala asta nu se va mai repeta!
    Nu mai puteam sa stau la discutii cu el, era de ajuns ca cedasem tentatiei si ma culcasem cu el.
    Nu era nevoie sa parasesc incaperea caci, printr-o rotire a maini, am creat o crapatura in spatiu ce ducea exact pe unul din holurile castelului. In timp ce am pasit prin acea crapatura l-am apelat pe Shin.

    Hyu
    Incetul cu incetul a inceput sa geama ceea ce mi-a dat de inteles ca placerea incepea sa ia locul dureri asa ca am inceput sa maresc usor ritmul in care ma miscam.

    Shin
    Undeva pe noptiera telefonul meu vibra de zor si mi-a luat ceva pana sa realizez asta.
    - Stai! Trebuie sa raspund!
    Spunand asta mi-am intins mana spre telefon observand ca Sarah era cea care ma suna asa ca i-am raspuns fara sa ezit.
    - Da.
    Aacultand la ceea ce avea ea de zis am inteles inainte sa imi puna si intrebarea. Fiica ei avea febra mare si cerea sa o vada, iar ea urma sa predea cursul urmator, dar nici nunputea sa o lase pe Mira sa astepte stiind ca febra ei poate creste daca continua sa planga.
    - O sa iau eu cursu urmator, stai linistita.. Ah!
    Imediat mi-am acoperit gura cu mana si m-am uitat incruntat la el caci incepuse sa se miste iarasi in mine ceea ce ma facea sa gem si cu greu ma abtineam sa nu las sunetele sa fie auzite. Norocul meu ca dupa un multumesc spus in graba, aceasta a inchis.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Raman perplex de ceea ce sa intamplat mai devreme , dar nu ma las usor asa ca o urmaresc repede pana sa se inchida portalul , dar desigur ca mi-am luat pe mine repede un tricou si blugii. Nu puteam sa-o las in pace nici mort. Mi sa aprins calcaiele dupa a asa c ablondo nu scpai de mine.


    Maria

    Imi despart picioarele usor si ii dau voie sa se miste in mine cum doreste si cum pofteste.
    Nu sunt genul de persoana care este inebunita dupa .... dar ma atrage baiatul ata foarte mult, nu am mai simtit niciodata asa ceva. Asa de placut , de intens. Doamne... sa nu fie prima dragoste ! Sau este ? Nu vreau! O sa sufar! Sunt constienta deja ca el dupa ce termina nu ma va mai baga in seama si mai ales daca se adevereste ca sunt sora reginei mia rau.
    De data asat chiar mie foarte frica.


    Marcus

    Chicotesc si ncep sa ma misc iar in el timp ce el vb la telefon. imi place sa-l inatrat si sa-l provoc.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    L-am simtit urmandu-ma, dar nu aveam timp de el acum. Inaintand grabita pe hol pana la camera fiicei mele am simtit o aura intunecata urmata apoi de un fum negru din care se vedeau fulgere care a ajuns sa il inconjoare iar din capatul holului un monstru, format tot din acest fum avand espectul unui caine urias, inainta incet fiind cu ochii fixati pe Derek. Oftand m-am oprit in loc fiind chiar in fata camerei ei si m-am intors spre monstrul ce se apropoa.
    - Arch, lasal! Nu e un pericol, e doar incapatanat!
    La auzul acestor cuvinte aura si fumul s-au risipit, iar in locul monstrului a aparut un barbat inalt cu parul de culoarea abanosului.
    - Nu trebuia sa ma urmaresti Derek. Joaca s-a incheiat!
    I-am spus intorcandu-ma spre el si privindu-l serioasa apoi am intrat in camera unde, in mijlocul unui pat imens, se afla micuta mea ce plangea si ma striga in timp ce Elina o mangaia usor pe crestetul capului stiind ca incerca si sa ii calmeze febra, dar ea era prea agitata ca sa functioneze.
    Apropiindu-ma de pat m-am asezat pe marginea acestuia si mi-am intins mana mangaindu-i usor obrazul.
    - Shhh! Nu mai plange, mami e aici!
    M-am aplecat usor si i-am plasat un sarut pe fruntea ce ii ardea.

    Hyu
    Vazand ca isi departeaza picioarele i le-am prins si inle-am pus pe umerii mei pentru a-mi da posibilitatea de a o patrunde mai adanc.

    Shin
    Uitandu-ma la ceas am constatat ca nu mai erau decat 10 minute pana sa inceapa cursul.
    - Marcus.. Ah! Trebuie sa plec..
    Ahhh!... Am un curs!

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Oftez si intru dupa ea. Daca ea crede ca o las moale se inseala amarnic, atunci nu ma cunoaste chiar de loc. Intru in camera si cand ii aud cuvintele mai ca imi pica falca. Deci regina are un copil. Ma duc langa ea si ma uit la cea mica. Imi duc mana spre fruntea ei si ma ard instant. Are febra mare. Ma incrunte la ea si ma las in genunchi in fata ei.
    - Buna micuto. De unde ai capatat febra asat de-o data ? Spun ganditor si sceptit. Ceva nu era bine aici. Febra nu era facuta de organizmul ei.


    Maria

    Incerc sa-mi astup gemetele de placere, deja erau prea ridicate si nu vroiam sa aiba probleme din aceasta cauza.


    Marcus

    - Oh! Perfect, atunci am timp sa te regulez pana uiti de tine. Spun ranjind si incep sa ma misc si mai repede pana ii dau al doilea orgazm pe ziua de astazi.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    L-am privit fugitiv cu coada ochiului. El chiar nu voia sa renunte, dar observasem socul de pe chipul lui cand realizase ca eu am un copil.
    - Nu pare sa fie febra de la solzi.
    Spunand asta m-am incrutat caci ceva imi mirosea a facatorie si aveam impresia ca cineva fusese atat de nesabuit incat sa puna o vraje asupra fetitei mele. Daca e asa atunci va regreta amarnic.
    Hyu
    I-am indepartat mainile de pe gura.
    - Vreau sa te aud, dar daca chiar vrei sa iti fie gura astupata, am eu alta idee. Spunand asta m-am aplecat asupra ei acaparandu-i gura cu a mea intr-un sarut ce numai cuminte nu era.

    Shin
    Nu voia deloc sa ma asculte si continua sa se miste facandu-ma sa gem tot mai tare pana cand mi-am dat drumul.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    - Se poate spune si asa. Poti te rog sa-o pui tu in pat ? Spun bland si o privesc pe sarah.


    Maria

    Gem si mai mult cand inepe sa ma sarute si simt cum incep sa ma incalzesc si mai mult. Sarutul asta nu mai cuminte nu era. Era unul carnal , orgazmic. Oh doamne. Era totul prea intens, ma zapacea debinelea.
    - Oh domane! Ahhh!

    Marcus


    Dupa ce is da drumul si el urmez si eu la fel odata dupa el si imi dau drumul in el fericit si dupa il saru pe buze lung si dupa il musc iar de gat.
    - Daca nu aveai curs , nu scapai de mine!
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    Avand-o in brate am asezat-o usor pe pat continuand sa o mangai pe cap si sa o privesc ingrijorata.

    Hyu
    Incet, incet si respiratia mea devenea intrerupta si cateva gemete incepeau sa se auda.

    Shin
    - Nu avem de ales! Desi cursul meu trebuia sa fie ultimul, dar fetita Sarei are febra si nu puteam sa o refuz
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek
    MA duc langa ea si imi pun mana pe fruntea ei si ma concentrez sa vad ce se intampla cu organizmul ei.

    Maria

    Incep sa gem si il zgari si pe spate in acelas timp. Era asa de placuta.

    Marcus

    - Am inteles. Nu e nicio problema. Atunci ne vedem dupa ?
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah
    In momentul de fata nu imi mai pasa de nimic altceva decat ca fetita mea sa fie bine. Restul puteau astepta.

    Hyu
    - Iti place? Mai vrei?
    O intreb in timp ce continuam sa ma misc rapid in interiorul ei avand grije sa o satisfac pe cat de mult posibil.

    Shin
    Ridicandu-ma din pat pentru a ma imbraca, picioarele mi-au cedat si am cazut in fund pe podea. Atunci am realizat ca nu imi mai simteam bine soldurile.
    - Cred ca am mers prea departe pentru prima data. Spun chicotind usor insa nestiind cum sa fac sa merg cat de cat normal pentru ca studentii sa nu realizeze ce se intampla.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Dum 28 Apr - 21:47:22