RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit  Kahlan si Sarah chan - Pagina 6 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    Noaptea vanatorilor [ +18 si limbaj explicit Kahlan si Sarah chan

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Mainile deja imi tremurau si simteam cum ochii ma inteapa. Nu se putea asa ceva! Nu voiam sa o pierd, mai ales ca abia ne regasisem.
    - Mai e o singura varianta. Spun incet privind in jur spre cei care inca se luptau, privind spre fratele meu, apoi spre Ana.
    - Spune-le ca imi pare rau!
    I-am zambit usor apoi m-am ridicat in picioare luand-o pe sora mea in brate si, printr-un pocnet de deget, ne-am teleportat pe amandoua in interiorul castelului, in sala tronurilor ca sa fiu mai exacta, chiar daca asta aproape ma secatuise de puteri.
    - Sarah! Ce cauti aici? Stai... Sunteti 2?
    Intorcandu-mi privirea l-am vazut pe Hyu care ma privea incruntat. Stiam ca nu era un moment deloc bun pentru a ma intoarce acasa, dar stiam un singur loc care ar fi putut sa ii redea sorei mele forta vitala necesara pentru a trai.
    - Hyu, ai incredere in mine! Ea e sora mea, Maria! Trebuie sa ajung imediat la Cei Vechi!
    Am putut sa vad cum a vrut sa protesteze, dar cred ca groaza din ochii mei l-au facut sa se opreasca si, venind langa mine, a luat-o pe sora mea din brate si si-a folosit puterile pentru a crea o despicatura in spatiu ce ne-a dus direct in locasul Celor Vechi, entitati mistice care exista de cand este si universul.
    - Te asteptam, Regina!
    Din neant 10 trupuri luminoase se materializara in jurul meu. Stiam ca nu era nevoie sa le explic situatia caci ei deja stiau ce se petrecuse. Mereu stiau!
    - Va rog! Trebuie sa o putem salva!
    Am spus aproape plangand in timp ve am cazut in genunchi.
    - Timpul ei nu a venit, asa ca o puteti salva, dar costul este acela de a da ceea ce ea are nevoie.
    Mi-am muscat buza de jos stiind ca era necesara forta vitala pentru a i-o reda eo, dar nu mai eram sogura ca aveam indeajuns incat sa o salveze.
    - Inaintati spre Lacul Vieti!
    Cei Vechi s-au dat in laturi formand un culoar, iar in fata se putea zari un lac luminos.
    Ridicandu-ma in picioare m-am alropiat de Hyu vrand sa o iau pe sora mea din bratele lui. Chiar daca eram constienta ca mergand pana la capat cu ritualul mi-as pierde viata, tot nu voiam sa o pierd. Si poate ca asa era mai bine caci sunt sogur ca ar fi facut o regina minunata, iar moartea mea poate ar fi calmat protestele si revoltele ce se iscasera in urma incidentului de pe planeta Phatos. Insa, cand am vrut sa intind mainile pentru a o lua, Hyu a inceput sa inainteze cu ea in brate.
    - Hyu...
    - Dupa cum ai spus, am incredere in tine! Spuse acesta nelasandu-ma sa imi termin ideea.
    Nu am mai putut zice nimic. Doar am stat in loc si am privit cum Hyu intra in apa cu sora mea in brate, iar apa incepe sa straluceasca din ce in ce mai tare, pana cand nici nu mai puteam sa imi tin ochii deschisi din cauza lumini.
    - Schimbul este gata!
    Spusera Cei Vechi la unison, dispărând odata cu lumina orbitoare.
    De indata ce am putut vedea, m-am apropiat in graba de marginea lacului in speranta ca avusese efect, ca ajunsesem la timp.

    Karina:
    Am coborat in graba langa sora mea, dar pana sa pun picioarele pe pamant cele doua blonde au si disparut.
    - Unde s-au dus? Si... Nu erau 4 alpha? Caci eu vad numai 3 trupuri!

    Noia:
    Lasandu-mi usor capul pe spate am sarit ca arsa in picioare cand am vazut o creatura insangerata apropiindu-se dinspre usa ce ducea spre iesire.
    - Cine esti?
    L-am intrebat favandu-i semn Aliei sa tina fetele aproape de ea. Ceva imi spunea ca nu venise doar sa ne salute si cum restu erau cu totii plecqti, doar noi 4 mai eram aici si Alia nu era capabila sa lupte, iar cele doua fetite erau inca necoapte pentru asa ceva. Nici eu nu eram intr-o conditie buna de lupta, dar cred ca eram cea mai in masira sa fac ceva.
    - Moarte!
    Tipa creatura si se avanta in fata, spre cele trei ce erau pe covor, dar nu aveam de gand sa il las sa le faca vreun rau.
    Adunandu-mi toate puterile ramase am reusit sa imi scot ghearele la iveala si am sarit in spatele creaturi. Incercam sa ii sfartec gatul, dar chestia asta avea inca destul de multa vlaga chiar daca era ranit si nu a cazut fara lupta.
    In incaierare am ajuns sa fiu de cateva ori aruncata si izbita de perete, dar, dupa inca cateva incercari, am reusit sa ma reped la el si sa imi infig ghearele exact prin inima lui, dar si el reusise sa isi infiga ghearele in abdomenul meu ranindu-ma destul de grav.

    Alia:
    Am privit ingrozita intreaga lupta si, dupa atacul final, amandoi au cazut la podea fara sa mai miste.
    Choar daca imi era teama ca ar putea fi inca viu, am indraznit sa ma apropii de trupuri si, din fericire, atacul Noiei fusese letal pentru creatura.
    - Noia! Noia, ma auzi? Ramai treaza!
    Am inceput sa tip catre bruneta apropiindu-ma de ea, dandu-mi tricoul jos si folosindu-l ca sa apas pe abdomenul ei pentru a-i opri sangerarea.
    - Trebuie sa rezisti, ma auzi? Ramai treaza Noia!
    Ii vorbeam cat de calma puteam incercand sa nu o las sa isi inchida ochii stiind ca e foarte posibil sa nu ii mai poata deschide vreodata. Cele doua fetite se speriasera atat de rau incat se ascunseseta in spatele canapelei. Era si de inteles caci Mara avea 6 ani, iar Mira abia implinise 3 anisori.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvya

    Vad cum dispare amandoua blondele si cwva ma măcina. Vorba Karinei. Ceva nu e bine din pateu vârcolaci acum sunt doar trei. Unde e celalat. Doar daca nu. Nu cred! Au exact la castel! Nu mai spun nimic doar o iau la sănătoasă spre castel.
    Nici bine nu ajung ca varcolacul acela is facuse aparitea la castel. Aud tipetele unor minute din interiorul săli as daca fug repede si le iau pe amandoua de unde stau ascunse si le pun in spatele meu.
    Imi scot lancea si barez loviturile lui care vin spre mine.
    - Scumpe lor inchideri ochii! Nu e bine ce va urma ce fac. Spun serioasa si sar la gatul lui si ii se ceresc căpățână.


    Maria

    Imi deschid ochii automat cand ma simt plina de viata. Prim lucruri care il vad sunt o pereche de ochi necunoscut care ma priveau ingrijorati si curiosi. Imi intorc ochii si privesc in toate părțile.
    Nu puteam vedea nimic deoarece eram intr-o apa rece. Se simte din ce in ce mai repede cat stateam pe spate in ea. Hainele mele erau unde toate. Se putea vedea totul prin ele deja. Parul meu alb era ud pana la rădăcini.
    Trag aer in piept si incep sa reapir repede de emoții.
    - U. U. U. Unde sunt....?

    Seth

    Ma uit dupa Sylvya si vad ca dispărute si ea as daca ma duc repede dupa aceasta. Ajung si eu la palat si vad scena. Era in refula dar o vad pe Noia pe jos si ma panichez. Ma duc repede la ea si o iau in brate.
    - Ce se petrece cu ea? Intreb panicat in timp ce astept xumi te sa- o vindece.

    Karla

    Ajung la palat chiar la cateva secunde Seth. Cand o vad pe "mama " culcată si cu ranile deschide, defapt rna ma speri si vin jos langa satena si ma uit la ea bland.
    - Imi dai voi? Te rog? Intreb slab si cum se da la k parte incep sa folosesc puterea d evindecaee pe ea. Presez pana se inchide rana si dupa ma uit la Seth.
    - Va avea nevoie de sange a pierdut mult.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Hyu:
    Cand observ ca isi deschide ochii rasuflu usurat. Nu de nulte ori o vazusem pe Sarah asa de panicata cum fusese adineauri. Asta m-a facut sa nu intreb sau sa comentez nimic. Am destul timp sa fac asta acum, sau mai tarziu caci e mai bine sa le inapoiez pe Pamant inainte sa fie vazute de cineva.
    - Bine ai revenit printre cei vi!
    Ii spun fetei din bratele mele in timp ce ma intorc pentru a iesi cu ea din apa. Desigur ca observasem faptul ca hainele ei devenisera groaznic de transparente asa ca am incercat sa imi feresc privirea, desi ii analizasem trupul pentru cateva clipe si, trebuie sa recunosc, arata foarte bine, dar asta ar fi mai bine sa pastrez pentru mine caci nu as vrea sa le infurii pe cele doua. Totusi, in transparenta hainelor ei am putut observa si lanticul ce il purta la gat, iar asta mi-a confirmat spusele Sarei. Fata asta chiar este printesa pierduta.
    - Esti pe Gardania.
    Ii raspund la intrebare cand ajung la mal si o las cu picioarele pe pamant aceasta fiind imediat imbratisata de Sarah.
    - Maria! Cat ma bucur ca am ajuns la timp!
    Imi puteam da seama dupa tonul voci ca ea plangea asa ca nu am intervenit, insa stiam ca nu putem sta mult in loc, dar felul in care se vedea trupul fetei prin acele haine ude imi cam distragea atentia asa ca mi-am dat tricoul jos si i l-am intins ei in timp ce mi-am dres vocea.
    - Cred ca e mai bine sa porti asta caci tinuta ta... Arata prea multe.

    Alia:
    In urma acelei creaturi a mai alarut una, iar acum mi-am putut da seama ca era un varcolac. Norocul nostru a fost ca au mai aparut si altii in casa ca sa ne ajute.
    Uitandu-ma catre cel care venise langa mine si Noia nu am stiut ce anume sa ii zic, mai mult pentru ca incepusem sa tremur si eu.
    - E slabita!
    Au fost singurele cuvinte pe care le-am putut rostii pana sa ma dau laoparte pentru a lasa pe cea care venise langa mine sa o vindece. Dar nu eram sigura ca numai vindecandu-i rana o puteam salva.
    - Dar ea are o grupa speciala de sange. Nu il putem transfuza de la oricine!

    Drago:
    Dupa ce am sfasiat 2 varcolaci am observat cum cativa din grupul celalalt fug spre castel, iar asta mi s-a parut ciudat.
    - Mara! Mira!
    Am rostit imediat ce am realizat ca ambele fetite ramasesera la castel cu Alia si Noia care erau prea slabite pentru a lupta. Nu am mai stat pe ganduri si am zburat direct la castel ajungand in interior exact in clipa cand un al doilea varcolac a fost doborat.
    - Sunteti bine? Le intreb ingrijorat pe fetite care, de indata ce m-au vazut, au venit direct in bratele mele eu imbratisandu-le strans. Ma bucuram enorm ca erau bine amandoua.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Maria

    O strang in bratele mele si o mangai pe spate.
    - Sunt bine. Sunt aici. Spun bland si o strang in bratele mele mai tare.
    Incercam din rasputeri s anu ma bufneasca rasul asa ca ma mușc de buza mereu.
    - Suntem bine. Sunt bine. Amandoua suntem bine. Mai bine am pleca de aici. Nu vreau sa ai probleme, surioara. Soun bland si o strang mai bine e la piept.
    Ma desprins de ea cu greu si iau tricou dat de baiatul care ma ținut in brate si ii multumesc usor rosind. Ma imbrac cu el si imi venea. Ca o rochita pe mine. Strang mai bine pe langa mine.

    Karla

    Ma uit la satena atenta.
    - Ce grupa de sange are? Poateo Gasim totus?

    Sylvya

    Rasuflu usurata cand vad ca fetele sunt bine. Cum apare roscatu in peisaj ma retrag usor si imi retrag lancea din corpul varcolacului. Trebuia sa facem xurat in castel nu gluma.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
     Cu chiu cu vai reusesc sa ma opresc din plans si ma desprind de sora mea apoi ma uit la Hyu.
    - Iti raman datoare pentru asta! Ii spun acestuia zambind, iar in clipa urmatoare ma trezesc ciufulita de el.
    - Nu ai pentru ce, pustoaico! Oricum, mai rezista putin acolo, aproape am destule probe ca sa dovedesc ca familia regala nu a avut niciun amestec in incident.
    Am aprobat din cal, dar nu am putut sa nu observ ca se mai uita cu coada ochiului la soră-mea, insa nu am zis nimic.
    - Hyu... Crezi ca ai putea sa ne trimiti inapoi pe Pământ? Eu nu mai am destula energie, iar Maria inca nu stie cum.
    Spunand asta Hyu doar m-a aprobat din cap si si-a folosit din nou puterile facand o alta ruptura in spatiu trimitandu-ne inapoi in padurea de unde plecasem.

    Drago:
    Dupa ce le eliberez pe fete din imbratisare o vad pe Mara cum fuge spre fata cu lancea si se agata de picioarele ei.
    - Multumesc! Spuse aceasta pe tonul ei dulceag
    - Tati, fata aceea, Noia si Alia ne-au apalat de Bau-Bau!
    Mira plera inca usor speriata, dar voia sa se asogure ca sunt constient de cine le-a protejat si cred ca voia sa fie sigura ca o sa le multumesc asa cum se cuvine.
    Ridicandu-ma cu micuta in brate m-am apropiat de cea care fusese frumls sechestrata de sora mea.
    - Multumesc ca mi-ai lrotejat surioara si fica! Iti raman dator! I-am spus acesteia zambindu-i.

    Alia:
    - Nu stiu exact cum sa o numesc. Stiu doar ca nu poate primi sange decat de la cei din specia ei din lumea demonilor, dar nu am cunostinte atat de bune legate de cum se numesc tipul de demoni ca ea.
    Am spus lasandu-mi usor capul in jos caci nu eram de prea mare ajutor.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Maria

    Ii zambesc bland si i multumesc si eu usor. Cred ca ju ma auzit, dar e cwl mai bine asa. Cum ajungem in padure iar vad ca ramasese doar gardieni. Era bine probabil ceilalti se intorsesera la palat.

    Anastacia

    Ajungem acasa si il ajut pe Derek sa se puna in camera lui. Inca era leșinat chiar ca ranile lui se vi decade aproape total. Avea nevoie de odihna asta. Oricum cum am ajuns acasa l-am pus direct in pat sk eu am ramas cu el in camera.

    Sylvya

    Ma las pe vine si o prind in brate pe măicuță. Ma uit la baiat si le zambesc la toti trei bland.
    - Nu aveti pentru ce dragilor. Ma bucur ca sunteti bine dragele mele. Spun bland

    Karla

    - Nu avem timp sa cercetam. Ana. Am nevoie de perfuzie. Vei lua sange de la mine. Spun serioasa. Ea era in masura sa-mi spuna daca puteam face perduzia sau nu.


    Ana

    Ajung lamga ea si ma uit atent la ele. Le ating pe. Amandoua in acelas timp si ma concentrez. Era in regula aveau acelas ADN. Puteau folosi.
    - E bine. Sa mergem in sala. Seth!
    Tip dupa fratele meu. Cum ajunge langa noi o ia pe Noia si mergem in laborator
    Acolo pregatesc totul si o rog pe Karla sa se aseze pe al doilea pat. Pregatesc doua perfuzi sa fie legate si incep dozarea pentru amandoua.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Reintoarse in padure cei 6 gardieni ne asteptau.
    - Da tu sti femeie sa spui ceva inainte sa dispari?
    Ma trezesc eu cu Adelaida zicand in timp ce incepe sa ma scuture de mai ca ziceam ca vrea sa imi faca creieri milkshake.
    - A fost o urgenta Ade. In plus erai ocupata!
    Am spus eu batand-o usor pe maini iar aceasta senopri din a ma mai scutura desi reusise sa ma ameteasca bine.
    - Haide sa ne intoarcem si noi. Suntem ultimi ramasi aici.!
    Hide fusese cel care vorbise, iar Adolf deja se transformase in dragon invitandu-ne sa ne urcam pe spatele lui pentru a merge inapoi la castel.
    Zis si facut. De indata ce intram inaintru vad 2 varcolaci morti si pe Alia plina de sange pe maini stand langa fratele ei.
    - Da ce s-a intamplat aici? Intreb un poc ingrijorata si incep sa o cait cu privirea pe Mira.

    Drago:
    - Ba avem! O aud pe Mara protestand in bratele fetei ceea ce m-a facit sa chicotesc.
    - Mami! O aud pe Mira spunand si apoi imi face semn sa o las jos si fuge direct spre Sarah care nici nu mai tine cont ca era mirdara de sange ci o imbratiseaza pe micuta de doar 3 anisori.
    - Chiar as vrea sa ma revansez cumva. Poate reusim candva sa iesim in oras, fac cinste cu un film. Sau cina, ceva. Ii spun din nou fetei abia apoi realizand ca nici nu ma prezentasem
    - Eu sunt Drago. Cea din bratele tale e sora mea Mara si mocuta ce tocmai a fugit e Mira.

    Noia:
    Auzeam voci in jurul meu si incercam sa ma concentrez asupra lor pentru a nu cadea in abisul negru ce simteam ca ma inconjoara tot mai mult.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Maria

    Stateam si ma uitam la ei. Chiar o respect au pe Sarah nu gluma. Asta ma bucura enorm, dar tot odata ma simteam puțin in plus, dar nu puteam sa spun nimic. Inca ju e momentul sa fiu geloasa sau mai stiu eu ce, oricum le pe fetele mele care sunt mereu langa mine, tot venind vorba de ele. Trebuie sa vad daca sunt in regula ele. Ma gemeam foarte tare pentru viata lor.

    Cum ajung in castel fug repede la infirmerie unde o vad pe Ana cu Karla si Noia cum fac tranfuia de sange. Probabil ca aveau probleme destul de grave si dupa cum. Se vede Noia e cea cu probleme. Oricum sângele apa nu se face si nici sentimentele de grija pentru propria mama nu diapare. Oricum noroc de Ana. Ea este in. Masura sa vada ADN-ul fiecarui om in parte sau ființă supranaturala.

    Ajung la paturile fetelor si ma duc la fiecare in parte. Prima la carea duc este Nina, ea este soricelul nostru de biblioteca care ne ajuta cu orice. Dar nu poate sa se lupte atat de puternic cu este Erika, Ami si Amanda, surorile ei. Ea eate cea. Mai slaba si imi fac grijile cele mai mari. Tot odata ea eate ai timidă grupului si retrasă.

    Ma uit mai bine la ea si oftez lung. O sarut pe frunte si merg la fiecare fata in parte si rasuflu usurata ca e totul in regula.

    Sylvya

    Ridic o sprânceană sus si ma încrunt.
    - Nu. Multumesc. Contează ca fetele sunt bine e. In plus sotia ta. E langa tine, ai grija de toate trei. Spun bland si ma duc langa carul meu Adam.


    Karla

    O salturi in trecere pe Maria. Cred ca se grabea spre fete. Era mai bine. Imi intorc privirea spre Ana si ii zambesc bland.
    - Veti fii bine. Amandoua. Si s a stii ca aveti acelas ADN. Am verificat cand nu dragi toti patru atenti. Tu Noia, Kamui si Arina. Este familia ta, Karla. Spune Ana in soapta la ureche

    Cand aud raman socata. Nu credeam asa ceva aveam o familie, chiar aveam...


    Seth

    Ascult cu atentie la Ana si le zambesc bland. Era super tare. Ma bucuram mult pentru ei.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    Cand o aud pronuntand cuvantul sotie ridic dintr-o srpranceana.
    - A cui sotie?
    O aud pe Sarah intreband din drepta mea lasand-o pe Mira pe piciorusele ei.
    - Ea crede ca tu esti sotia mea. Ii spun Sarei si, dupa ce ne uitam unhl la celalalt incepem amandoi sa radem.
    - Clar ai inteles gresit. Niciunu din noi nu e casatorit si, in niciun caz nu unul cu celalalt. Spun eu dupa ce reusesc sa ma opresc din ras. Cred ca aveam vaga idee de unde ii venise o asemenea idee.
    - Eu ma duc sa vad ce fac ceilalti.
    Zicand asta Sarah s-a indepartat de noi inca chicotind lasand-o pe Mira langa mine.

    Sarah:
    Uitandu-ma in jur nu am știut incotro o luase Maria asa ca, banuind ca se dusese sa se schimbe, am urcat la etaj uitandu-ma prin camere. Trebuia sa recunosc ca mi-ar fi trebuit si mie niste haine de schimb si poate imi imprumuta ea. Bine ca macar sangele se uscase si nu o murdarisem si pe micuta cand o luasem in brate.
    La un momentdat am dat peste camera unde se afla Anastazia si cu barbatul pe care il salvasem
    - O, scuze. Nu am vrut sa deranjez. Dar... E bine?
    O intreb usor ingrijorata pe Anastacia amintindu-mi cat de panicata fusese.
    - Crezi ca as putea imprumuta cateva haine si un dus? Adaug apoi usor timida.

    Arina:
    - Unde e mama? O intreb pe Alia nefiind capabila sa o gasesc niciunde pe maicamea, iar aceasta imi indica directia in care sa merg. M-am incruntat caci indicatia satenei nu era spre dormitoare ci in cu totul alta directie.
    Mergand intr-acolo am intrat intr-o incapere ce deservea drept infirmierie sigur, iar acolo, pe un pat, se afla mama si cea care imi semana era langa.
    - Ce s-a intamplat cu ea? Intreb vizibil ingrijorata cand ma apropii de patul unde era ea.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvya
    A uit la ei si mai incrumtata. Astia is bateau joc de mine sau ce.

    - Pai nu ai spus ca ea e fiica ta? Si in plus pe langa asta a strigat-o pe domnișoară "mami" spun deja zăpăcită de cap. Nu mai era cazul oricum sa mai stau pe langa ei
    Ma deeglase deja mult.

    Anastacia

    Ma uit spre usa si zâmbesc bland.
    - Dați un dus aici. Eu ma duc dupa haine de schimb. Ma duc sa iau de la dor ta
    Soun bland si plec dupa haine.

    Derek

    Ma trezesc amorțit si cu dureri mare de corp. Imi ridic corpul usor. Cand vad pe cine am in camera mea zambesc slab.
    - Ce e Maria? Ce s-a intamplat? Sunteti bine? Va rog sa-mi spuneti ca nu a omorât pe nmenea dintre noi? Intreb panicat dar totus derutat.

    Ana

    - atat mama ta cat si sora ta. Au nevoie de odihna. Karla a facut o transfuzie de sange pentru mama voastra. Aveti acelas ADN, e normal sa se. Nimereasca sângele. Mama ta a foat ranita in lupta. Un vârcolac a atacat castelul iar ea ia aparat. Acum. Ambele au nevoie de odihna


    Ultima editare efectuata de catre Kahlan in Dum 20 Sept - 15:06:58, editata de 1 ori
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    - Scuze, cred ca te-a derutat putin asta. Da, Mira e fica mea, dar Sarah e mama ei adoptiva. E o poveste trista, dar, pe scurt, logodnica mea a murit iar eu deja o aveam in grije pe surioara mea si nu ma puteam descurca cu amandoua, iar Sarah si-a pierdut fiica in acelasi timp asa ca a adoptato ea pe Mira si a crescut-o, dar am decis amandoi sa nu tinem asta secret fata de micuta si ea e constienta ca mama ei adevarata nu mai e printre noi.
    Incerc sa ii explic pe scurt cam ce se intamplase, dar fara sa intru in detalii nemaimentionandu-l si pe David, logodnicul Sarei, sau faptul ca ea si logodnica mea fusesera cele mai bune prietene.

    Sarah:
    Ii zambesc Anastaciei si dau sa ma apropii de usa baii dupa ce aceasta pleaca, dar pana sa apuc sa intru el se trezeste si vizibil ma confunda cu sora mea.
    - Toti sunt bine. Au fost cativa raniti, dar nu a murit nimeni din partea noastra. Ar fi bine sa te odihnesti, o sa folosesc putin dusul tau.
    Ii spun zambindu-i fara sa ii mai explic faptul ca eu nu sunt Maria ci intru in baie. Deja nu mai suportam hainele astea pe mine.

    Arina:
    Ma uit cand la mama, cand la Karla, cand la fata ce tocmai imi daduse acea veste bomba.
    - Deci tampitul ala chiar a spus adevarul! Spun stiind ca ultima data cand mama a avut nevoie de sange in urma unei rani grave eu am fost singura care a fost compatibila cu ea asa ca sigur spuneau adevarul.
    Ma apropii de patul unde sora mea se intinsese.
    - O sa stau aici cu voi pana se trezeste si mama. Sigur o sa vrea sa auda vestea asta de la noi doua, caci de la altcineva nu stiu daca va crede. Ii spun acesteia si, luandu-i mana intr-a mea am simtit o legatura ciudata, dar placuta, intre noi doua ceea ce m-a facut sa zambesc usor.

    Noia:
    Imi simteam oasele amortite si garul uscat asa ca, choar daca mai voiam sa dorm, m-am simtit nevoita sa imi deschid ochii si sa incerc sa ma ridic, dar in momentul in care am vrut sa imi misc mana am simtit ca este tinuta in loc de ceva asa ca mi-am intors privirea doar ca sa vad ca barbatul pe care pusesem ochii inainte adormise tinandu-ma de mana.
    - Ce dragut! Spun incet ca pentru mine si, nevrand sa il trezesc, incep sa ma uit in jur sa imi dau seama unde sunt. Atunci o observ pe Arina dormind cu capul pe marginea unui pat in care se afla fata aceea, Karla parca intelesesem ca o chema. Sau Arina era cea din pat si Karla vea adormita? Nu puteam sa imi dau seama mai ales ca inca ma simteam groaznic de ametita.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvya

    Ii ascult cu atenție ai rosesc rau. Haide ca am facut-o de oaie. Asta da neînțelegere.
    -Oh.. Scuze. Chiar ca am inteles totul gresit.


    Derek

    Dau doar din cap in semn ca da si ma aswz in pat la loc si adorm dus. Motai in pat o perioada lung pana cand simt cum ma trece nevoie asa ca ma ridic cu greu din pat si o iau usor spre baie. Speram din suflet sa-mi revin mai repede. Nu. Vroiam sa-i mai ingrikoresc pe ceilalti mult.

    Ana

    Ii zambesc bland si dau din cap in semn ca da in timp. Ce notam in visele medicale la fiecare.
    O aud pe Noia cum vorbeste si o privesc bland.
    - Buna dimineata. Daca te deranjeaza corpul greu al lui Seth pot sa-l iau de langa tine. Spun bland.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    - Nu e nici o problema. Cred ca oricine ar fi inteles la fel daca ar fi fost in locul tau. I-am spus zambind
    - Deci? Ce zici de propunerea mea? O intreb referondu-ma la invitatia de a iesi in oras.

    Sarah:
    De indata ce am intrat in baie am scapat de toate hainele de pe mine si am intrat in cabina de dus dand drumul la apa alegand sa fie fierbinte caci imi simteam trupul rece ca ghiata caci inca nu imi permisesem sa imi las inima sa bata din nou pentru ca efectele vraji care le preluasem de la Maria erau inca nerezolvate.
    Trecandu-mi mainile prin par mi-am deschis ochii si, vazand gelul de dus, m-am abonat la el pentru a-mi spala tot sangele de pe corp. Dupa ce am fost curata, iar trupul mi s-a mai incalzit, am deschis usa cabinei de la dus pentru a iesi.

    Noia:
    Mi-am ridicat privirea spre cea care mi se adresase si i-am zambit usor.
    - Nu, e ok. Cred ca e epuizat din urma luptei asa ca lasa-l sa se odihneasca.

    Kashim:
    In urma luptei ma alesesem cu cateva zgarieturi si muscaturi care nu prea voiau sa se vindece. Cred ca din cauza ca multe altele inaintea lor se vindecasera in seara asta. Oftand am luat decizia ca s-ar vindeca mai repede daca ar fi cusute. Nu doream sa-si foloseaaca careva puterile de vindecare asupra mea caci erau altii care aveau mai mare nevoie decat mine.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvya
    Rosesc usor si incep sa ma bâlbâi fara sa vreau.
    - N. Nu e nevoie. Serios vorbesc. Ma bucur doar ca fetele sunt bine. Atat. Nu trebuie sa ma Scoția in oras sau sa faci altceva pentru mine. E in regula. Spun bland.



    Derek
    Imi deschid ochii de -a - binelea doar atunci cand au usa de la cabina de dus deschizandu-se iar pe ea apare maria.
    - Oh. La dreacu! Scuze. Spun panicat si imi trag boxeri pe mine repede si ma ridic in picioare.
    - Nu te-am auzit! Spun rosind usor si ma intorc cu spatele la ea.


    Ana

    - In regula atunci. Ma bucur. Si o sa aveti o surpriza, dar mai bine ar fii sa se trezeasca si Arina. O sa va zicem amandoua ceva. Spun chicotind larg.

    O privesc bland in timp ce. Imi strânge am la piept hartiile completate.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    - Dar insist! M-as simti prost sa nu ma revansez cumva.
    Spun insistand, iar apoi le vad pe cele doua fetite cum se duc la ea si o ia una de o mana si una de cealalta.
    - Te loooggggg! Spuse Mira uitandu-se cu niste ochi de catelusi la ea.

    Sarah:
    Cand  ies din dus dau cu ochii de satenul ce nici nu stiu cand intrase in baie, iar prima mea reactie a fost sa prind repede un prosop pentru a ma acoperi.
    - Um... Eu ar trebuii sa imi cer scuze! Ti-am folosit baia fara sa te intreb. Spun balbaindu-ma incercand sa privesc in alta direcție, dar mai ma uitam cu coada ochiului la el.

    Noia:
    Am ridicat usor dintr-o sprânceană, dar nu am indraznit sa intreb mai multe.

    Kashim:
    Intrebandu-i pe cativa dintre locatarii acestei case  am aflat unde se afla infirmeria asa ca am mers acolo.
    Intrand usor pentru a nu deranja pe oricine dormea, am observato pe cea care ma mangaiase cand eram in forma de pui luo.
    - Buna! Scuze ca deranjez! Crezi ca ai putea sa imi cosi si mie cateva din ranile astea? Nu vreau sa mi le vindeci, doar cusute daca se poate.
    Am spus apropiindu-ma de ea.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvya



    Ma uit cu atentie la fete si ofte lung, chiar nu se lasa. Le privesc cu atentie si pana la urma ma dau batuta. 

    - Bine. Doar o masa. Dar mergem toti. Inclusiv voi, scumelor. Spuyn bland si am las jos , pe vien si le iau in brate pe amandoua. Erau as ade scumpe. 


    Derek



    Ma incrunt usor si stau o secunda pe gand. Asta nu era Maria. Daca era ea , cel mai probabil , blonda noastre ma scotea afara cu un picior in mecla. Deci dac anu este ea, atunci... Oh fuck! E sora sa! 

    - - IUmi cer eu scuze, Sarh. O sa ies. Te las sa te schimbi. Spun panicat si ies val vartej din baie. 


    Seth



    Ma trezesc cadn aud galagie pe langa mine as aca imi ridic capul somnoros. 

    - Oh. Te-ai trezit? Cum te simti ? Spun frecandu-ma la ochii. 


    Ana-MAria



    Imi intorc privirea spre usa si il zaresc pe Kashim. Ii zambesc bland si dau doar din cap si il rog sa ma urmeze. Ajung in fata unei mese si imi scot ustensilele pentru cusut. Il roig sa se aseze pe scaun si ma duc sa ma spal pe maini si dupa imi bag o pereche de manusi apoi ma apuc de sterizat rana. 

    Cat timop eu sterilizeam rana fetele noastre se apropria usor, deoarece avea o rana deschisa la frunte, deasupra ochiului. 

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Drago:
    Chicotesc usor atunci cand vad ca fetele au reusit sa o convinga.
    - Daca mergem toti patru atunci sa fi bine odihnita, caci masa sigur se va transforma i tr-o plimbare prin cine stie cate locuri.
    Spun stiind clar ca fetele nu ne vor lasa doar sa mancam ci vor vrea sa viziteze diferite locuri de joaca sau, daca aud ca e vreun parc de amuzament prin zona, nu or sa taca pana nu o sa mergem.

    Sarah:
    - Dar...
    Nu am mai apucat sa termin de spus ceea ce voiam caci el a si iesit din baie.
    - Nu am haine.
    Continui fraza ca pentru mine in timp ce imi asez mai bine prosopul in jurul trupului. Acum nu stiam cum sa procedez pentru a nu crea vreo neintelegere, mai ales ca satenul si cu sora mea au parut foarte apropiati cand i-am intalnit prima oara, iar asta ma ducea cu gandul la faptul ca e posibil sa aiba sentimente unul pentru celalalt.
    Pana la urma decid sa ies din baie caci asa putea si el sa intre sa isi termine treaba.
    - Scuze, dar... Hainele mele sunt imbibate de sange si rupte asa ca nu le mai pot purta.
    Spun eu ieșind din baie si, pentru prima data de cand l-am intalnit, il privesc atenta, analizandu-l. Pot sa inteleg de ce sora mea il place, arata bine tipul, mai ales ca, fiind doar in boxeri, il puteam analiza destul de bine.
    Cand am realizat ca ma holbam efectiv la el mi-am scuturat capul si am incercat sa imi concentrez privirea in alta parte simtind cum obrajii mi se incalzeau.

    Noia:
    Se pare ca toata vorbaraia noastra il trezise
    - Oh, scuze! Nu am vrut sa te trezesc. Sunt bine. Doar ametita si cred ca mai am ceva febra, in rest sunt ok.
    Ii raspund la intrebare somnorosului de langa mine si, involuntar, imi musc usor buza caci, privindu-l de aproape, tipul imi parea cu mult mai atragator, iar faptul ca era somnorila il facea sa fie adorabil.

    Kashim:
    Pana sa ma asez pe scaunul unde imi indicase ea mi-am dat bluza jos, sau, ma rog, ce mai ramasese din ea, caci aveam multe zgarieturi si muscaturi pe trunchi.
    - Scuze pentru faza de la inceput, cand ne-am intalnit prima oara. A fost cam nepoliticos din partea mea sa nu iti spun ca nu sunt un catelus asa cum paream, dar de mult nu am mai fost mangaiat cu atata drag. Bine, exceptandu-le pe fetite, dar ele prefera sanfiu un lup mai mare, nu sunt asa atrase de aspectul de catelus.
    Ii spun acesteia in timp ce ea avea grije de rana de o aveam pe frunte.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Sylvya



    - Nu ma deranjeaza. Daca asta vor sa facem , asta vom face. Ce spueti de maine ? E in regula pentru voi ? 


    Derek



    Imi trag pe mine repede poantaloni.

    - Haine? Pai uite hainele de Maria , probabilo, Anastacia le-a lasat aici. Spun rosind usor cand o vad defiland in fata mea. Inghit in sec mereu cand o vad asa.


    Seth



    O privesc bladn si imi duc mana la fruntea ei si o studiez cu atentie. 

    - Febra nu ai temperatura mare. E in regula. 



    Ana



    Cand ii vad pieptul incerc sa nu ma benoclez mult la el. Era moarte de om baiatul asta. Alea erau adevarate? Patratelel lui ? 

    Cat timpo eu am uitam la el nu imi dau seama ca am ramas cu gura cascata la el si imi scapase din mana si obiectele care le aveam in mana , acum stateam si ma benoclam ca idioata la eil. Sper ca nu balesc, nu ? Nu ?

    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Trebuia sa recunosc faptul ca eram un pic dezamagita ca isi adaugase un articol vestimentar pe el, dar mi-am tras o palma in minte pentru a-mi readuce aminte de faptul ca Maria a fost prima care a pus ochii pe el.
    - Um... Te poti intoarce, te rog?
    Spun apropiindu-ma de pat si uitandu-ma la haine, apoi la el.

    Drago:
    - De acord! Maine suna perfect. Oricum, la cum vad ca stau lucrurile, o sa ramanem peste noapte aici, cred, deci sigur o sa impartim camerele caci suntem multi, si noi si voi.

    Noia:
    Simt un fior cum ma trece pe sira spinarii cand isi pune mana pe fruntea mea. Eram atrasa de el! Si inca cum. De foarte mult timp nu mai ma simtisem asa atrasa de un barbat. Cred ca de cand il cunoscusem pe Kamui, dar atunci am facut o mare greseala.
    - Da? E bine atunci! Cand sunt slabita si ranita am o tendinta de a face febra mare asa ca ma bucur ca acum nu am asa ridicata. Nu as vrea sa va incurc sau ingrijorez mai mult decat am facut-o deja.

    Kashim:
    Nu stiu ce se intamplase cu ea caci mainile i se oprisera iar ea parea sa fie fixata cu lrivirea pe trupul meu fiind intr-un fel de transa. Pana si ustensilele ii picasera din maini.
    - Esti ok?
    O intreb prinzandu-i barbia cu doua degete si ridicandu-i usor chipul pentru a o putea privi in ochii. Era frumoasa! Bine, observasem asta si prima data cand a crezut ca sunt un catelus, dar acum o puteam privi mai indeaproape si, Doamne, cat de mult ma puteam pierde in ochii ei. Atat de mult incat m-am aplecat usor in fata si mi-am presat buzele de ale ei pret de cateva clipe, retragandu-ma apoi.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Dau doar dim cap aprobator. Ma intorc cu spatele la ea si o las sa se schimbe. Incercam din rasputeri sa nu ma intorc ai sa ra pe ea. Arata bine, mai ales ca am reusit sa-o vad pe jumate fara haine pe ea. Era delicioasa. Foarte delicioasa aa putea sa spun.

    Sylvya

    -Cel mai probabil asa o sa facem si noi. Ne vom regrupare in camere. Oricum surorile si Tripletele vor sta toti in camere. In plus. Puteti folosi camerele celor care nu pot dormi. Exemplu eu o sa va las in camera mea. Este acolo un pat mare si puteti dormi toti trei linistiti. Spun bland.

    Seth

    - Totul va fii bine oricum. Spun bland si ii dau un bobârnac peste nas. Era as ade adorabila.
    Stau putin si o privesc in ochii si dupa ma uit spre cwl de al doilea pat si ma uit la Karla. Nu era bine de loc. Fruntea ei incepe sa transpire si se agita in somn.
    - M. M. Mama.... Spun cu teama in somn si incepe sa rwapire alert si sa se foiasca.
    Sar ca ars de pe scaun si ma duc la ea. Pun mana pe feunte si imi iau mana la loc. Ma arsese la mana.
    - Oh doamne! Ce ai! Karla! trezeste! Trezeste te nebuno! Spun panicat si o zgaldai sa-se trezeasca.


    Ana

    Cand ii simt buzele puse peste ale mele casc ochii mari si in urmatoarea secunda omi dau ochii peste cap si lesin in secunda urmatoare.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Dupa ce ma imbrac constat ca hainele astea aratau mai mult decat ma asteptam, mai ales decolteul care era adanc. Dar eram cat de cat obisnuita cu asemenea tinuta caci in infatisarea mea de demon aveam o tinut si mai sumara decat asta.
    - Sunt gata!
    Spun cand termin sa ma imbrac si ma intorc cu fata spre el.
    - Scuze ca am dat asa buzna si ti-am folosit dusul.

    Drago:
    - Cine stie cu cine voi imparti eu camera. Cele doua dorm de obicei ori cu vreuna dintre gardiene, Adelaida sau Elina, ori cu Sarah sau Kaname. Spun razand usor si ducandu-mi o mana la ceafa.
    - Putem dormi cu tine? O aud pe Mara intreband-o pe fata.

    Kashim:
    De cum imi despart buzele de ale ei o si vad ca lesina, dar apuc sa o prind inainte sa cada de pe scaun. Bravo istetule! Nu ai putut sa te controlezi si uite ce ai facut!
    O pun usor pe un pat liber ce era aproape in timp ce continuam sa ma apostrofez in minte. Stai sa vezi daca are cumva iubit sau sot. Sa te ti atunci scandal!

    Noia:
    Dau sa ma ridic, insa, fiind ametita aproape cad din picioare, dar reusesc sa ma sprijin de marginea patului si raman in picioare.
    - Ce a patit? Este ok?

    Arina:
    Agitatia de langa mine ma obliga sa imi deschid ochii morocanoasa, dar ii deschid la timp pentru al vedea pe tipul cu par alb cum ii pune mana pe frunte surori mele si imediat si-o retrage. Ma incrunt si imi asez si eu mana pe fruntea ei. Ardea! Dar eu nu eram nevoita sa imi retrag mana nefiind afectata de caldura.
    - Are febra exact cum faci tu, mama. Spun atunci cand observ ca si mama se trezise.

    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ma intorc cu fata la ea raman mut si casc gura si ochii mari. Oh! Sa-mi fut una. La asa ceva ju ma asteptam. Simteam cumva ca ceva jos nu mai avea loc in boxeri si se tot inalta asa ca iau repede o perna si o pun la mandrie.
    - D. D. Da... O caut pe sora ra sa vina sa stea cu tine, sar chiar sora mea. Spun balbaindu--ma. Nu ma puteam controla daca mai stau mult langa ea.

    Sylvya
    - Cu mine? Oh... Ok. Spun bland si le mangai pe amandoua pe capusor. Erau asa de adorabile.

    Seth
    Ma uit la ele.
    - Ce facem? Cum o putem ajuta? Ana nu este aici sa ne ajute. Spun bland in timp ce incercam sa-o sting, dar ma ardeam.
    - Va rog. E prietena me ace a mai buna. Trebuie sa fie in regula....

    Ana

    Simt cum sunt luata in brate si pusa pe ceva moale. Dar nu kai stau mult si ma trezesc imediat si ma ridic in fund.
    - S. S. Scuze... Am foat luata prin surprindere. Spun rosind toata.
    - Este primul bărbat care il vad asa, in afara de fratele meu... Spun rosind mai rau la fata si ma ascund.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Nu m-am putut abtine sa nu chicotesc la reactia lui atunci cand m-a vazut.
    - Nu e nevoie! Sunt sigura ca sunt ocupate.
    Ii raspund eu ajungand iar sa il analizez. Poate isi luase el pantaloni, dar tot puteam sa ii vad abdomenul. Nu ma mai simtisem asa de atrasa de un barbat de cand David murise. Trebuia totusi sa ma abtin si sa nu flortez cu el, sau mai rau. Pana la urma nu voiam sa am o cearta cu soră-mea din cauza unui bărbat pe care eu il cunoscusem doar cu o saptamana in urma. Trebuia sa ies de aici, dar, cumva, parca nu imi venea sa imo dezlipesc ochii de el.
    Pana la urma mi-am inchis ochii si mi-am muscat tare buza de jos ca sa fac cumva sa nu ma mai uit la el si, dupa ce mi i-am deschis iarasi, am facut un prim pas spre a iesi din incapere.

    Drago:
    - Fetelor, nu fiti rasfatate, bine? A-ti fi voi printese amandoua, dar sa nu profitati de bunatatea ei. Apropo, nu ti-am retinut numele. Eu sunt Drago.
    Nici nu mai tineam monte daca ma prezentasem sau ni asa ca, pentru a fi sigur, mi-am spus din nou numele.

    Kashim:
    Tresar cand vad ca se ridica in fund si ma pregatesc emotional pentru o ditamai palma, daca nu mai rau. Pana la urma sarisem calul. Dar palma nu a mai venit asa ca am clipit de cateva ori privind-o
    - Scuze? Eu ar trebuii sa imi cer scuze! Nu stiu ce m-a apucat de te-am sarutat asa, dintr-odata.

    Arina:
    - De obicei mamei nu avem ce ii face, doar o supraveghem, dar am avut si eu dati cand am avut asa febra si cumva reuseau sa ma scape rapid de ea.
    Intorcandu-mi privirea spre mama am privit-o serioasa.
    - Mie ce imi faceati de imi scadea febra?

    Noia:
    - Nu stiu daca va merge si la ea acelasi lucru, Arina.
    Acum eram sigura care era Arina si care era Karla, dar nu voiam sa le dau sperante false ca as putea sa o ajut.
    - Tu te linisteai dupa ce iti cantam un cantec pe care il cantam deseori cand am fost gravida.
    Spunand asta mi-am adus aminte de ceea ce zisese Kamuo referitor la Karla cum ca ar fi tot fiica mea. Daca e asa...
    - S-ar putea sa mearga, totusi. Spun alropiindu-ma de patul fetei mergand totusi stangace simtindu-ma slabita.
    Cand ajung langa fata imi pun usor mana pe capul ei, mangaind-o si incep sa fredonez usor cantecul de leagan.
    Casydy
    Sex : feminin
    Zodiac : Balanta
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 5643
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : sa scriu ficuri
    Casydy
    Admin
    http://aworldforall.forumgratuit.ro/ 
    Derek

    Ma intorc cu fata la ea raman mut si casc gura si ochii mari. Oh! Sa-mi fut una. La asa ceva ju ma asteptam. Simteam cumva ca ceva jos nu mai avea loc in boxeri si se tot inalta asa ca iau repede o perna si o pun la mandrie.
    - D. D. Da... O caut pe sora ra sa vina sa stea cu tine, sar chiar sora mea. Spun balbaindu--ma. Nu ma puteam controla daca mai stau mult langa ea.

    Sylvya
    - Cu mine? Oh... Ok. Spun bland si le mangai pe amandoua pe capusor. Erau asa de adorabile.

    Seth
    Ma uit la ele.
    - Ce facem? Cum o putem ajuta? Ana nu este aici sa ne ajute. Spun bland in timp ce incercam sa-o sting, dar ma ardeam.
    - Va rog. E prietena me ace a mai buna. Trebuie sa fie in regula....

    Ana

    Simt cum sunt luata in brate si pusa pe ceva moale. Dar nu kai stau mult si ma trezesc imediat si ma ridic in fund.
    - S. S. Scuze... Am foat luata prin surprindere. Spun rosind toata.
    - Este primul bărbat care il vad asa, in afara de fratele meu... Spun rosind mai rau la fata si ma ascund.
    sarah chan
    Sex : feminin
    Zodiac : Sagetator
    Zodiac chinezesc : Caine
    Mesaje : 18266
    Data de inscriere : 13/01/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Lumea mea, numai a mea
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG
    sarah chan
    Owner
    https://rpganimeromania.forumgratuit.ro 
    Sarah:
    Clipesc des de cateva ori la auzul celor spuse de el. Nu stiam ce anume ma surprinsese mai mult din ceea ce zisese el.
    - Prietena? Stai! Intre tine si Maria nu e ceva mai mult de prietenie?
    Indraznesc pana la urma sa intreb caci asta chiar ma framanta. Nu voiam sa ma simt vinovata lentru ca sunt atrasa de posibilul iubit al soră-mi.
    - Intr-un fel inteleg ce zici, adica e dificil sa te stapanesti cand te simti groaznic atras de cineva. Bine, la mine au trecut putin peste 3 ani de cand am fost cu un barbat, deci nu pot sa stiu cum e pentru tine dupa cateva secole, iar eu sunt femeie.

    Drago:
    O vad le Mira cum incepe sa caste asa ca o iau in brate iar aceasta isi lasa capul pe pieptul meu.
    - Crezi ca ai putea sa ma conduci catre camera despre care ziceaj? Fetele mai au putin si adorm aici. Spun observand ca si Mara avea ochii mici, desi se chinuia sa ii tina larg deschisi.

    Kashim:
    - Esti sigura? Adica... A fost totusi un sarut!
    Imediat ce termin de slus asta imi vine sa imi dau singur palme. Nu puteam sa o las asa, trebuia eu sa insist pe subiect.
    - Um... Crezi ca ai putea sa termini cu ranile mele? Promit ca o sa stau cuminte! Spun in incercarea de a schimba subiectul.

    Noia:
    Chiar daca terminasem cantecul continui sa o mangai inca putin pe Karla, pana la urma era fiica mea si ea, iar asta era prima oara cand o atingeam in viata mea.
    - Sper sa ii scada febra de tot.
    Spun usor si dau sa ma ridic de pe marginea patului pentru a lasa fata sa se odihneasca, dar atunci simt cum ametesc si imi pierd echilibrul asa ca ma agat de ce apuc, insa nu la timp caci tot sfarsesc prin a cadea, dar mai trag si pe altcineva cu mine jos.
    Continut sponsorizat
      Data/ora curentă este: Sam 27 Apr - 6:22:39