RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
The Black Forest  - Pagina 2 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    The Black Forest

    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 

    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    Incepe sa imi placa din ce in ce mai mult nu doar ca are un chip dragalas, dar e si foarte supus cel putin pana acum a cam facut tot ce i-am spus chiar daca e mai vorbaret e foarte bine nu ma pot plictisi cu el.

    Mai astept un singur gest care sa ma convinga daca sa il mananc sau nu, mi-ar placea o companie sunt cam singur prin padure,iar cu animalele nu prea ai ce vorbi in plus daca nu imi convine ceva il mananc si gata.

    Zachari m-a intins pe spate punandu-se deasupra mea uitandu-se la mine cu o privire destul de atragatoare care imi sugera multe. Ah! e cam lung numele sau, dar in acelasi timp e chiar frumos si imi place.

    Parul meu s-a intins pe pamant murdarindu-se nu imi placea de obicei sa fiu murdar voi face o exceptie de data asta, ma voi spala dupa ce termin sa ma joc cu baiatul asta.

    Acesta si-a asezat picioarele de o parte si de alta mea facand in asa fel ca organele noastre sa se atinga, mi-am muscat buza inferioara cand l-am simtit constatand cat de mult doresc aceasta persoana. M-am hotarat, nu il omor il tin pentru mine.

    -Si mie imi place, sti ce cred ca nu te voi manca prea curand, depinde cum te comporti.

    Mi-am lasat capul pe spate ca sa poata sa isi faca de cap pe gatul meu, sarutarile sale inocente erau chiar excitante, mi-am pus mana intre noi si am inceput sa imi plimb degetul de-a lungul pe abdomenul sau.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Se pare ca toate gesturile mele dadeau roade, puteam sa-mi dau seama de asta dupa reactiile sale atat de dragute. Hmm, chiar nu mai incepeam sa regret faptul ca il implorasem in halul ala sa nu ma manance asa ne puteam distra impreuna, el era singur intr-o padure goala intimp ce eu eram singur intr-un oras plin de oameni, el cu par lung, eu cu par scurt, el cu piele mai inchisa la culoare eu cu una deschisa, ne potriveam perfect ce sa mai!

    -Hmm, si iti place cum ma comport pana acum? intreb pe un ton si mai seducator cum obisnuiam sa fac cu tipele cu care ma culcam lasand o dara umeda de saliva pe gatul sau parfumat.

    Eram vorbaret pana si in situatii ca astea, nu ma puteam abtine sa nu deschid un subiect de vorba mai ales cu persoanele care intradevar imi placeau.
    Am inceput si eu sa-i mangai abdomenul cu mainile facandu-i un fel de masaj presandu-mi buricele degetelor de anumite zone care mi se pareau mai ''interesante''.
    In forma umana pana si bijuteriile ii dispareau de pe trup ramannd gol ca un simplu om fara avutii ceea ce ma facea sa vreau sa stiu si mai multe lucruri, totusi nu cred ca era taman acum momentul potrivit, cel mai probabil, dupa.

    -Mirosi asa frumos! Ce este? intreb inspirandu-i adanc parfumul acela ca un drog curios sa aflu ce anume folosea pentru a avea un astfel de miros. Cred ca era un fel de combinatie de ierburi sau ceva de genul, dar in orice caz era placut!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 

    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    -Daca imi place? Nici nu iti imaginezi esti primul care mi-a facut asa ceva.

    Imi placeau oamenii cu initiativa asa ca a lui, iar tonul sau ma facea sa cred ca pentru o secunda ar putea sa ma domine, evident nu ii voi permite asta daca exagereaza pot oricand sa schimb locurile.

    Se pricepea miscarile lui erau chiar excitante, dar nu atat de extreme incat sa ma faca pe mine sa gem, mi-am coborat mana in jos pe abomenul sau ducandu-mi-o spre fundul sau incepand sa ii masez una din fese, de ce doar sa stau si sa astept sa imi faca el ceva pot sa particip si eu.

    -iti place parfumul meu? Aam inceput sa rad destul de tare, chiar e interesant baiatul asta imi placea din ce in ce mai mult si cu fiecare gest, fiecare cuvant ma facea sa imi scot din cap gandul de al manca.

    -Ghiceste!ii soptesc eu la ureche. Daca ghicesti iti dau si tie, dupa ce am terminat de soptit i-am muscat usor lobul urechii.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Eram fericit stiind ca ii atrasesem atentia intr-un mod pozitiv. Nu voiam sa fiu mancat plus ca persoana lui ma fascina si parca voiam s-o explorez si mai tare.
    Totusi nu-mi convenea ca inca nu obitinusem nici macar un geamat de la el, stiu ca nu eram expert dar voiam sa-l aud! Avea o voce frumoasa cand vorba da pai cand gemea!Ma intreb daca si alti serpi erau la fel ca el? adica asa....speciali!
    Am inceput sa-mi misc usor bazinul bucurandu-ma de senzatiile pe care mi le provocau miscarile sale asupra uneia din fesele mele. Daca stiam ca asa se simte cand esti atins in felul asta cred ca m-as fi dat de mult pe baieti, hehe.

    -Nu, nu o sa ghicesc niciodata! In plus daca as mirosi si eu la fel ca tine tu nu ai mai avea mirosul asta atat de special!, spun abtinandu-ma sa nu gem atuncicand ma muscase de lobul urechii. Ahh cat aveam sa ai rezist?

    Mi-am dus ambele maini in sus pe pieptul sau prinzandu-i ambele sfarcuri intre ele rotindu-le intre degete sperand sa-i provoc si mai multe senzatii exchitante in timp ce am inceput sa ma concentrez iar pe gatul sau parfumat trasand dare umede de saliva pana cand am hotarat ca pot musca usor o portiune in care sa ramana un mic semn dragut care sa ateste faptul ca i-am facut toate astea, adica...ma putea manca oricand, nu?
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 

    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    Imi placea fiecare atingere pe care mi-o lasa desi era putin cam obraznic avea asa o alura de inocent, era chiar adorabit si fermecator. Nici mie nu imi vine sa imi cred propiile ganduri si totusi le gandesc. Am vazut multi oameni, cam atat de multi cat am mancat de diferite rase si totusi el chiar ma fascineaza. Ma intreb de ce? Nu e are cine stie ce special si totusi ma atrage foarte mult.

    Mi-am muscat buza inferioara atunci cand dintisorii lui mi-au patruns in piele, pare ca are cateva retineri.

    -Nu te abtine, daca nu imi place fi sigur ca te pot opri imediat. spun eu in timp ce imi las mana sa leneveasca pe fundul sau in timp ce pe cealalta o duc spre parul sau lasandu-mi degetele sa imi alunece printre firele sale de par.

    -Tu mirosi delicios, spun eu insprad adanc chiar mirosea foarte, foarte delicios nici nu are idee cat mi-ar placea sa il mananc, dar ma voi abtine acum nu imi era foame.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    M-am bucurat nespus atunci cand imi daduse libertatea de a putea sa-i fac tot ceea ce doream atata timp cat ii placea, de asemenea nu puteam sa neg ca nu-mi placea sa-l vad practic la mana mea.

    -Cred ca spui asta tuturor oamenilor!

    Am chicotit iar apoi m-am lasat mai jos inecandu-l intr-o ploaie de saruturi de pe gat si pana pe piept unde am stationat privinu-i sfarcurile care doar ce i le intarisem cu mainile mele si care aratau atat de bine incat chiar imi venea sa le mananc, hehe, poate puteam totusi sa le gust.
    M-am sprijinit cu o mana de sol in timp ce pe cealalta am dus-o intre noi prinzand ambele organe in palma mea incepand sa le frec miscandu-mi si eu bazinul in acelasi ritm uitamdu-ma cu aceeasi privire perversa spre el.

    -Mmmhmm ce cald esti!, ii soptesc incet inainte de a-mi duce gura spre unul din sfarcurile sale incepand sa ma delectez cu acesta de data asta cu mai multa incredere, dornic de a-i provoca cat mai multe placeri.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 

    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    Nu spun asta tuturor oamenilor el e o mica exceptie, de obicei ori imi bat joc de ei violandu-i si apoi ii sugrum ori ii mananc direct.

    -Deloc, de obicei ii mananc inainte sa le mai spun ceva.

    Desi i-am spsus sa faca ce vrea fara retinere nu am putut rezista sa il las sa continue pentru ca simteam cum imi vine sa gem, am scos un mic geamat cand a inceput sa se joace cu organul meu.  Poate am sa il las data viitoare sa faca absolut ce vrea,dar nu acum. M-am rostogolit cu el ajunagnd inapoi deasupra sa.

    -Gata, acum e randul meu. Spun eu dupa care imi presez puternic buzele peste ale sale.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Ma simteam mandru sa aud acele vorbe dandu-mi seama de faptul ca eu eram mai special...cel putin pentru el. Nu cred ca mai simtisemasta pana acum dar adoram sentimentul.
    Cand i-am auzit geamatul am schitat un zambet pervers si satisfacut, se pare ca ma pricepeam sa starnesc si baieti pana la urma, nu doar fete, hehe.
    Am chicotit cand i-am auzit vorbele apoi mi-am dus mainile dupa gatul sau atunci cand schimbasem pozitiile raspunzandu-i la sarutul pe care il incepuse dar fara a-l intensifica foarte mult indraznind sa-l musc usor de buza la final.

    -Mrrrr, sa vedem de ce esti in stare!

    Vorbeam pe acelasi ton pervers si nelipsit in timp ce mi-am coborat in doi timpi si trei miscari mainile pe fesele sale strangandu-l tare dar intr-un mod erotic de acestea.Nu ma puteam abtine, chiar era sexy baiatul![/center]
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 

    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    -Nici nu ai idee de ce sunt in stare, dar sunt sanse sa doara putin asa ca ramanem la stadiul de placere,

    Chiar e indraznet baiatul asta si nu imi displace deloc, dar trebuie sa recunosc ca imi place sa il speri putin acum depinde de el daca se sperie sau nu, daca nu oricum nu prea conteaza eu sunt constient de propiile mele forte asa ca nu e nici o problema.

    Mi-am muscat buza inferioara, iar apoi l-am muscat usor de ureche incepand mai apoi sa las o linie umeda in spatele urechii sale coborand tot mai jos pe gat.

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    -Durere?hmm,nu-mifac griji! Am incredere in tine ca nu ma vei lasa de izbeliste mai ales pana nu primesti placerea pe care ti-o doresti! I-a spune,decand nu ai mai facut-o cu cineva?

    Poate eram putin cam tupeist si curios dar nu cred ca asta avea sa-l deranjeze in vreun fel, daca nu voia sa-mizica atunci n-o va face,oricum amandoi se vedea ca suntem destul de starniti prin urmare altceva decat un contact trupesc nu avea cum sa iasa intre noi.
    Am scos un suspin usor de placere candma muscase de ureche, chiar ma excitam in locul ala si-mi simteam corpul cum se incalzeste tot mai tare dar cand a coborat pe gat fara sa-mi dau seama incepusem deja sa rad ca un neghiob si sa si gem de placere in acelasi timp.

    -Hahahaha! Ma gadili!Ahhh!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 


    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    -Nu sti tu ce mi se pare mie placut. Mananc oameni, poate imi place si sa ii chinui. Spun eu zambind in timp ce ii mangaiam de cateva ori abdomnul. E excitat, dar am de gand sa il chinui un timp.Cat despre intrebariel sale directe am impresia ca e putin cam prea curios avand in vedere situatia in care se afla, poate stie ca mai devreme sau mai tarziu ca fi mancat si probabil vrea sa nu moara curios.

    -Depinde, cu o femeie sau cu un barbat?

    Daca se gadila atunci am sa il mananc, ma rog nu chiar mi-am infipt colti destul de puternic in gatul sau lasandu-i o alta urma undeva la o distanta mica de cealalta.

    -Acum te mai gadila?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Cred ca abia astepta sa fac o greseala, sa-l enervez tare si sa ma manance, altfel nu mi-ar fi reprosat asta de fiecare data nu? totusi nu ma deranja, macar imi dadea de stire cand deveneam enervant ca trebuia sa o las mai moale ca sa nu ajung in stomacul sau.

    -Nu conteaza!

    Am suspinat usor din cauza durerii atunci cand ma muscase de gat suficient de tare incat sa-mi inclestez dintii ca sa nu urlu.

    -Raule!

    M-am uitat urat la el dar nu in sensul ''Vreau sa te omor'' ci mai degraba in sensul ''Nu ma mai joc cu tine'' cum ar zice un copil mic.
    Fiind inca bosumflat din cauza muscaturii mi-am dus mana in jos pe abdomenul lui pana cand am reusit sa-i prind organul cum trebuie in mana strangandu-l nu foarte tare dar nici ca sa nu simta nimic.

    -Ma satisfaci odata sau ma imbrac si ma duc acasa? ii zic apoi destul de tupeist punandu-mi mainile in san.

    Nu mai puteam, voiam sa ma eliberez odata, deja devenea din ce in ce mai dureros! Desii eram constient ca ar putea sa ma manance din cauza replicii mele...aveam totusi unu la suta sanse convingerea ca n-o va face...cel putin asa speram.[/center]
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 


    |K a s h i m|
    The Black Forest  - Pagina 2 Hasani_by_rebornedphoenix-d47cxfr

    Am inceput sa rad putin de el, nu inteleg de ce se supara atat de tare doar pentru ca am incercat sa ii evit rasunsul nu sunt iubitul sau si nu cred ca s-a indragostit de mine atat de repede, poate ca sunt fermecator, dar nici chiar asa de tare. Mi-am dus mainile pe umeri sai imipingandu-l destul de puternic cu spatele in pamant imobilizandu-l acolo.

    -Ia incearca numai! In orice caz, cred ca ai inteles gresit situatia nu EU te satisfac pe tine ci Tu ma satisfaci pe mine. Doar pentru ca te las sa ma intrebi si sa spui ce vrei nu inseamna ca trebuie sa tolerez chiar tot ce spui. Daca iti ofer placere nu iti place, te gadila si daca iti ofer durere nici asa nu iti place. Nu imi place sa ghicesc.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2[b]

    M-am incruntat usor atunci cand i-am auzit vorbele incepand sa ma zbat putin vrand sa scap, nu-mi placea cand ma incoltea in felul asta!Ma facea sa ma simt foarte mic in fata lui.

    [b]-Atunci de ce mai incerci sa ghicesti? Daca intradevar totul tine de satisfactia ta atunci inca de la inceput ai fi actionat fara sa-ti mai pese de ce simt eu! Nu de simtiti voi serpii cand va musca cineva dar la oameni e ceva normal sa doara! Iar daca ma gadil asta nu inseamna ca nu-mi place! Tu doar mananci oameni, dar nu stii nimic despre ei! Spre deosebire de voi noi suntem cu totii la fel! Fiinte proaste care consuma aerul aiurea si fac umbra pamantului! Nici nu-i de mirare ca nu am descoperit si alte specii pana acuma! Nu stiu ce ai vazut asa special la mine de nu vrei sa ma mananci dar oricum daca te-ai comporta putin mai frumos precum actionezi as fi dispus sa raman cu tine fara ca tu sa ma obligi! Oricum nimeni nu ma asteapta acasa iar compania ta e chiar mai buna decat cea a prietenilor mei pe care apropo, tot tu i-ai mancat! Nesatulule!


    Incepusem aceldiscurs destul de serios dar la final nu m-am putut abtine sa nu-mi ridic piciorul si sa-i dau cu el usor in stomac. Ce naiba chiar nu simteam niciun sentiment de remuscare gandindu-ma la prietenii mei mancati?[/center]
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:
    Nici nu stiu de ce ii dau atata atentie, pur si simplu ma enerveaza si avnd in vedere difernetele enorme dintre noi pot sa fac tot ce vreau cu el asa ca nu stiu de ce il tot las sa ma supere.

    M-am ridicat de pe el si i-am porncit sa stea in genunchi in fata mea si asta nu ca sa se roage pentru viata lui, nu e deloc amuzant sa vezi oamenii cum se umilesc in halul asta am vazut atat de multi oameni rugandu-se pentru viata lor ca deja a devenit plictisitor si enervant.

    -Vreau sa imi faci un oral si nu ai varinate cu da sau nu, ci doar desigur si chiar acum.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Nu parea prea afectat de vorbele mele dupa cum ma asteptam totusi se ridicase lasandu-ma pe mine sa stau jos in genunchi in fata sa dandu-mi seama despre ce era vorba. Ohh mai, pe bune?! Oral? N-am facut asa ceva in viata mea! Cel putin unui tip...totusi cat de greu poa' sa fie? Doar o iau, o ling putin...si gata, nu?
    -Bine, dar sa nu te astepti sa fac cine stie ce! il avertizez eu cat sa-i dau de inteles ca habar nu aveam cum se procedeaza. Prinzand mai mult curaj mi-am ridicat privirea spre madularul sau prinzandu-l usor cu mana holbandu-ma la el.
    -Frate cu ce l-ai hranit? parca ar fi salam! intreb incepand sa rad destul de isteric pana sa-mi apropii apoi gura de organul intarit a carui marime ''impunatoare'' imi daduse batai de cap constantand ca abia avea sa-mi incapa in gura. Am hotarat sa urmez acelasi ritual cum fac cu o fata incepand mai intai sa-l umezesc cu limba mea pe toata lungimea procedand la fel si cu testiculele ca mai apoi sa ma misc cu mai multa siguranta odata ce am facut cunostinta cu ''teritoriul'' indraznind sa-mi bag usor limba pe sub pielita sa acolo unde stiam ca avea sa simta mai multe senzatii. Hmm, poate de aia era bine sa o faci cu un baiat, el stia cel mai bine cum se excita al baiat, in schimb fetele aveau nevoie de exercitiu ca sa invete, hehe!
    -Daca te musc nu e vina mea! il avertizez dupa ce i-am mai umezit putin organul inainte de a-l baga in gura asa cum ar trebui stiind foarte bine ca nu avea sa se sature din atata lucru. Ahh abia imi incape! Si eu care ma laudam ca am gura mare!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Sa nu am astept la cine stie ce?Pai ar trebui sa fie bun chiar daca nu a mai facut-o pana acum nu de alta, dar viata lui depinde de asta dac anu e bun si nu e asa cum vreau eu o sa il ucid nu il mai mananc.

    -Ma astept la ceva cat de cat bun, m-am hotarat sa te ucid in caz ca nu imi place.

    Ar trebui sa stie si el poate mai vrea sa isi faca cateva rugaciunii inainte sa moara cine stie,nu?

    -Pula nu mancare! {nu m-am putut abtine :}} )

    Pentru inceput se descurca destul de bine cel putin cred ca incerca sa am atate mai mult el nu isi da seama ca eu chiar sunt serios si sunt sanse sa isi piarda viata da ca nu ma satisface.

    -Ai de gand sa mi-o sugi sau nu? Ca sa stiu si eu. Mi-am pus mana pe capul sau si nu ca sa il mangai ci mai mult ca atunci cand va deschide gura in intregime am de gand sa il imping eu asa putin ca sa inteoleaga dracu ce vreua de la el. Ah,uite inca sunt nervos din cauza unui omulet.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    -Mrrrrrrr! spun nu prea prietenos atunci cand i-am auzit vorbele uitandu-ma urat la el avand inca capatul organului sau in gura mea, cred ca pana la urma trebuia sa duc totul pana la capat nu? Ahh si ce ciudat era! Ca sa am un control mai bun l-am prins mai bine cu mana de baza in timp ce m-am avantat mai mult inainte pana pe la jumatate cand am simtit ca nu mai pot facand apoi miscari inainte si inapoi cu capul folosindu-mi in acelasi timp limba care se incolacea in jurul sau si mana ce ii freca baza iar cealalta testiculele. Ahh chiar era ciudat! Totusi mi-ar placea sa aud un geamat de la el asa!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Nici nu imi prea vine sa cred ca e incepator, cel putin imi place cum mi-o suge si e prea genial chipul sau in timp ce face asta arata atat de sexi si excitant, la naiba mai ca imi vine sa gem din cauza lui, dar am primit ce am cautat nu? AM vrut placere uite ca mi-o da si totusi vreau sa fiu rau cu el in continuare.

    Pentru ca tot aveam mana pe capul sau l-am impins mai mult spre organul meu pana cand s-a inecat, iar apoi l-am tras usor de par ca sa imi scot organul din gura sa. M-am lasat in jos ca sa ajung la nivelul sau si mi-am pus pus mainile dupa gatul sau privindu-l fix in fata, mi-am lipit buzele de ale sale sarutandu-l scurt, iar apoi l-am muscat de buza inferioara.

    -Nu a fost asa de rau, desi puteai mai bine.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Nu prea stiu cat de bine ma pricepeam totusi daca nu comenta nimic puteam spune ca este in regula. Am continuat sa-i sug organul cu mai multa precizie, sau ma rog, jumatate din el cat puteam pana cand am simtit cum isi duce mana dupa capul meu aducandu-l in fata si facandu-ma sa tresar atunci cand i-am simtit organul avantandu-se in gatul meu facandu-ma sa ma inec iar respriatia sa-mi fie taiata pentru cateva secunde. Totusi m-am bucurat atunci cand si-a scos in cele din urma barbatia din gura mea incepand sa tusesc ca sa pot sa-mi revin uitandu-ma urat la el in modul meu de copil bosumflat specific. Nu puteam fi suparat pe el la urma urmei avand in vedere ca eu am ales sa-l satisfac asa, nu?
    Se lasase la nivelul meu sarutandu-ma si inconjurandu-mi bratele cu mainile sale intr-un mod placut care m-a facut sa zambesc. Ma asteptam la o replica ca aceea motiv pentru care mi-am dus si eu bratele in jurul gatului sau aducandu-l mai aproape de mine.
    -Repetitia este mama invataturii nu? spun pe un ton mai senzual coborandu-mi o mana pe pieptul sau privindu-l cumva ca si cum as intreba ''Si acum?''
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Reptitia cui? Pe mine m-a luat cu calduri crede ca mai sunt atent la ce dracu imi zice el in momentul asta cand eu l-as tranti pe pamant si l-as penetra direct si salbatic pana cine stie i-ar da sangele si ar muri,iar apoi as mai profita o data de cadavrul lui ca sa ma simt de o mie de ori mai bine.

    -Dezbracarea!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    Dupa privirea putin euforica mi-am dat seama ca probabil nu voia decat un singur lucru acum pe care doar eu as putea sa il ofer. Hmm ma intreb ce ar face daca m-as ridica acum si as fugi? ehh, nu cred ca as ajunge prea departe, cel mai probabil m-am impiedica iar el ar fi dupa mine iar de cum ma prinde ori ma mananca ori ma violeaza si dupaia ma inghite fara sa mai ezite.
    Auzindu-i vorbele mi-am mentinut zambetul pe chip dandu-mi jos mai intai tricoul si aruncandu-l indeva langa noi iar apoi m-am ridicat in picioare ca sa-mi pot da jos si pantalonii impreuna cu boxerii pe care i-am pus langa tricou ramanand gol in fata lui.
    -Voi serpii sunteti mereu asa directi? intreb chicotind[/center]
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Poate ca da poate ca nu, nu stiu nu prea imi pasa de ceilalti atata timp cat nu se baga peste masa mea, dar daca ma intrebi pe mine intr-un mod mai indirect atunci da.

    Acum ce sa fac cu el? Sa il chinui, sa imi bat joc de el sau sa il violez direct? Era destul de dificil de ales as putea sa le fac pe toate pe rand.

    M-am apropiat mai mult de el si mi-am facut coada sa apara lovindu-l de cateva ori peste bucu cu ea :]] imi place fundul lui e bun rau de tot.

    -Ce sa fac eu cu tine?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 2 29c7xx2

    -Totusi daca ma vad si vor sa ma manance ai sa-i lasi? il intreb ca un copil mic incepand sa dau din gene si facand o fata de catelus.
    Imi placea ca era direct totusi in momentul de fata parea sa se hotarasca ce sa-mi faca ceea ce nu ma mira, totusi...
    -Hai odata ca mai am putin si ma invinetesc! spun aratandu-i organul meu erect care nu stiu cat avea sa mai reziste. Si cum dorintele mi-au fost indeplinite se pare ca albiciosul se transformase inapoi in sarpele colorat cu multe zorzoane.
    Folosindu-si coada groasa incepuse sa-mi dea peste frund facandu-ma sa tresar la fiecare bataie.
    -Ahhh!
    Nici nu stiam ce naiba sa-i mai zic, voiam sa-i comentez ca doare dar in acelasi timp i-as fi zis sa dea mai tare dar mai bine nu ma riscam altfel cine stie ce facea, totusi nu m-au deranjat acele lucruri, incepusem sa ma obisuiesc cu stilul sau.
    Cat el se gandea ce sa-mi faca cu voce tare eu m-am pus frumos jos turceste luandu-i capatul cozii si incepand sa ma joc cu ea. Era foarte groasa si lunga sa nu mai spun ca si foarte mare.
    -Coada asta te face gras! spun uitandu-ma la soldurile sale unde se termina partea umana si incepea partea solzoasa.[/center]

    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:
    -Nu am sa ii las eu te-am tarat dupa mine nu ei, esti al meu!

    Eu nu impart niciodata nimic mai ales mancarea, nici macar locul unde stau nu las prea multe creaturi pe aici, mai ales daca nu le agreez le ucid pe loc nu ii mai avertizez.
    Din nou vorbeste mult si prost chiar nu imi dau seama daca tipul asta o face intentionat si chiar vrea sa moara. Nu pare ca i-ar fi pasat vreodata daca il omor ma astepta sa implore pentru viata lui cum fac ceilalti,dar el e chiar diferit.

    Cred ca ie si putin cam masochis la ce reactii are,dar imi place si mai mult la el.Iia stai putin m-a facut gras? Nu imi mai place de el.

    -G-g-g-ras?Eu GRAS!?

    Mi-am pus coada in jurul taliei sale si l-am ridicat pe sus.

    -Daca eu sunt gras tu esti nespalat, am sa fac miscare in timp ce te spal pe tine!
    Am profitat de faptul ca apa era chiar aproape de mine si l-am bagat doar cu capul in jos in apa nedandu-i drumul tinandu-l asa o vreme pana m-am plictisit si mi-am dat seama ca nu vreau sa il omor acum.

    -Mai sunt gras?

    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai - 9:36:10