RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
The Black Forest  - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    The Black Forest

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Ma bucuram ca eram mai special si ca nu avea sa lase pe nimeni sa ma manance...inafara de el, asta facea si mai distractiv totul. Nu aveam sa ma plictisesc cu el si era mult mai distractiv fata de tot ceea ce faceam cu vechii mei fata de care am realizat azi ca nu simt nimic.
    Se pare ca nu prea ii convenea ca il facusem gras, totusi ce sa fac daca nu ma pot abtine sa zic ceea ce gandesc? si-a infasurat imediat coada in jurul taliei mele bombanind si bagandu-ma cu capul in de langa noi tinandu-ma acolo pentru o vreme. Nu ma deranja, facusem inot sapte ani si puteam sa-mi tin astfel respiratia mult si bine.
    Cand se saturase ma scosese de acolo punandu-ma inapoi cu piciorele pe sol.
    -DA! spun eu in timp ce-mi aranjam parul ud. Totusi azi am aflat ca mie imi plac baietii cu forme! spun pe un ton mai senzual trecandu-mi limba peste buze si apropiindu-ma de el ducandu-mi ambele maini in spatele sau pe fesele bombate si solzoase de sarpe pe care le poseda. Incepuse sa-mi placa sa-l ating asa! Am marait in timp ce l-am strans usor de ele asteptand sa-i vad reactia, ori ma va baga inapoi cu capu-n lac ori...cine stie? Ce-i drept niciodata nu am fost cel mai cuminte copil.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Nu cred! Baiatul asta e tembel! SI chior! Cum naiba ma face el pe mine gras? CU ce tupeu? Ma enerveaza mai bine il mai lasam cu capul in lac pana murea. Nici nu mai vreau sa il mananc, daca are dreptate si chiar m-am ingrasat. Nu!NU!Nu
    Dupa ce si-a aranjat putin parul a incercat sa ma impace vorbindu-mi pe un ton senzual trecandu-si limba peste buze, ei bine nu functioneaza pentru ca m-ai facut A DOUA oara gras.
    S-a apropiat de mine si a inceput sa imi pipaie funudl, m-am uitat urat la el inca sustinea ca sunt gras.Nu m-am putut abtine si i-am tras o palma peste fata de i-a sarit sangele pe nas si a mai si picat in fund pe iarba.

    M-am indepartat de el si m-am dus dupa un copat sprijinindu-ma de el.

    -Pleaca!Acum nici nu mai vreau sa te mananc. ii spun eu destul de suparat mai rau ca un copil mic sa plece sa isi faca laba singur eu ma duc sa fut o sirena ceva gasesc eu.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Okey, o fi el gra...bine, poate ca nu e...chiar asa...,totusi e puternic si s-a folosit de asta special ca sa-mi dea una de sa-mi iasa borsu pe nas! auu nu-mi place asa! Nasul meu frumos!
    Mi-am dus mainile la el incercand sa fac sangerarea sa se opreasca in timp ce l-am vazut sprijinindu-se de un copac si facaud-ma sa ma uit la el chioras. Era mai rau ca un copil mic pe bune! Nu intelegeam de ce se supara asa!
    -Ce? acum cand vreau si eu sa fiu mancat te-ai gasit sa ti dieta? spun aratandu-ma destul de bosumflat vrand mai mult sa-l tachinez.
    Dupa ce mi-am sters nasu cu o frunza de stevie m-am ridicat in picioare apropiindu-ma de el.
    -Nu am vrut sa zic ca esti gras bine? Pentru ca nu esti! Ai piept mare si patratele pe abdomen, chestiipe care orice om si le-ar dorii. Ai fund ferm cum nici eu nu-l am si mai esti si frumos pe deasupra, de ce tot te superi daca fac o gluma? Uita-te si tu, esti tare ca piatra! Nu ai nicio sunculita si mai ai si cercel in buric! spun neputand sa ma abtin sa nu-i ating abdomenul bine lucrat. Cum spuneam...imi placea baietii! Sau serpii...si nu oricare, ci cei bine facuti![/center]
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:
    -Da tin dieta, acum pleaca pana nu ma intorc si te ucid.

    Nu aveam chef de nici o ironie din partea lui, nu imi pasa ca i s-a urat de viata poate gasi un mod mai putin dureros pentru o moarte usoara daca i s-a urat cu viata eu unul am sa il chinui.

    Arata caraghios nici nu mi-am dat seama ca l-am lovit atat e tare abia acum realizam cu adevarat ca ii curgea sange si pe deasupra mi se mai facea si foame de la mirosul sangelui.

    -Si totusi m-ai facut gras. Stiam sigur ca tot ce zicea acum era o minciuna, cred ca era prea excitat de nu a plecat inca altfel nu imi imaginez de ce a mai ramas aici. Om ciudat si slabut, atat de slabut nu gras ca mine :]]

    Acesta si-a pus mana pe sunca mea jucandu-se cu slaninuta mea :]]

    -Vreau sa tin dieta,dar acum mi-ai facut foame... spun eu simtind cu mirosul de sange imi patrunde in nari, I-am zgariat bratul drept de la umeri pana la incheietura mainii si l-am tras putin mai aproape de mine, i-am prins mana intr-a mea si am inceput sa ii curat sangele ce deja incepuse sa ii curga.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    -Am zis ca coada te face asa! spun accentuand acea cacofonie spusa inentioant uitandu-ma la el si vazandu-i reactia. Totusi nu am vazut alti serpi inafara de tine si sunt sigur ca daca as vedea mi-as da seama ca defapt tu esti mult mai slab fata de ei! In plus de ce te stresezi atata? esti perfect! Nu stiu cum e la voi dar daca te-ai schimba in am si ti-ai pune si niste haine umane pe tine ar roi toate tipele dupa tine! Dar nu vreau asta ca dupaia o sa ma faci gelos! spun simtind apoi cum imi zgarie intreg bratul suficient de adanc incat sa scot un mic scancet vazandu-l cum incepe sa sangereze dar nicio picatura nu curge pe jos caci e linsa de albicios caruia se pare ca i se facuse foame.
    -Bine, poti sa iei putin dar sa nu ma faci sa lesin pe aici din cauza lipsei de sange te rog! ii spun oftand si lasandu-mi bratul moale in voia lui. Se vedea ca se abtine sa nu-l muste, pana si mie mi se facuse putin foame. Ma intrebam ce gust au oamenii?
    -E bun? intreb eu curios
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:
    Cum deja incepea sa mi se faca din ce n ce mai foame,iar sangele asta ma intarata si mai mult nici macar nu am fost atent la ce mi.a spus sincer chiar nu imi pasa cum incerca sa se scuze, cand insulti pe cineva nu ai cum sa te mai scuzi pentru ca ai gandit.o o data. Daca mi-a spus ca sunt gras inseaman ca sunt gras si totusi imi e atat de foame! Abia ce i-am mancat prietenii si imi e foame din nou. Poate ca e el mult prea bun si imi da senzatia de foame, imi place gustul lui daca as sti ca mai sunt oamenii cu acelasi gust l-as manca din prima, dar trebuie sa ramana o delicatesa.

    Era bun, dar inca eram putin suparat pe el asa ca nu i-am raspuns. I-am lasat bratul in pace nu il zgariasem chiar atat de adanc, deja aproape i se oprise sangerarea mai trebuia doar sa i se inchida rana. M-am uitat in ochi lui si am ramas tacut fara sa ii spun ceva. Ma intreb ce ar trebui sa fac? Sa il pastrez sau sa il mananc. Mi-am lipit buzele de ale sale si pana la urma m-am decis. Il pastrez.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    -Huhu, gadila! surad infiorandu-ma putin vazandu-l apoi cu cata pofta degusta sangele meu de parca ar fi fost cine stie ce bautura sofisticata si scumpa. Intr-un fel ma simteam mandru de faptul ca ii placea sangele meu totusi m-am bucurat si mai mult cand a stiut sa se opreasca vazandu-mi rana care desii destul de mare avea probabil sa se vindece repede. Nu i-am mai acordat cine stie ce atentie caci el ma prinsese imediat sarutandu-mi buzele. Imi era greu sa-mi imaginez ce gandea, era suparat pe mine inca nu? Cred ca va trebui sa am mai multa grija la ce spun de acum...
    Prins in sarutul acela pasional mi-am dus mainile dupa gatul lui incepand sa-i mangai parul matasos si lung, pierzandu-mi degetele prin el. Imi placea senzatia...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:Nimeni pana acum nu a indraznit sa imi atinga parul si totusi atingeriile lui imi placeau erau usoare si imi provocau placere. Gandindu-ma ca sunt prea greu m-am lasat eu pe spate si l-am tras pe el deasupra mea ca nu cumva sa il strivesc si mi-am asezat mainiile pe fesele lui incepand sa le masez usor nu ma mai putea abtine, dintr-o data m-a napustit o dorinta de al avea chiar acum!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Albiciosul ma trase deasupra sa fara a rupe sarutul simtind cum ma apuca din nou de fese strangandu-le creandu-mi alte senzatii tari in tot coprul. Imi placea...chiar imi placea sa fiu eu cel caruia i se ofereau asemenea tratamente, credeam ca doar fetele le pot simti in felul asta...era divin!
    Nici el nu cred ca mai rezista mult asa ca am mi-am coborat mana pana jos bagand-o sub acel sal pus strategic pe talia lui prinzandu-i organul tare in mana mea. In forma de sarpe se simtea si mai tare...imi placea senzatia!
    Rupand sarutul nu m-am putut abtine sa nu-l musc putin si de varful urechilor care acum erau ascutite asemeni unor elfi.
    -Stii, esti adorabil asa! spun surazand ducandu-mi mana libera pe obrazul sau mangaindu-l bland.[/center]
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Mi-am muscat buza atunci cand si-a pus mana pe organul meu si a inceput sa imi ofere placere, de asemenea imi placea la nebunie si cum se juca in parul meu, nimeni pana acum nu s-a incumetat sa imi atinga parul,dar chiar imi placea senzatie pe care mi-o oferea.

    I-am luat mana de pe organul meu si i-amindepartat usor fesele pregatindu-ma sa il penetrez.
    -Asta e ultima sansa pe care ti-o dau inainte ca soarta sa iti fie decisa de mine. Fugi!.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    L-am vazut cum isi musca buza oferindu-mi si mie mai multa satisfactie in felul asta, era placut sa stiu ca puteam sa-i provoc si eu senzatii fierbinti in trup chiar daca nu prea stiam cum reactioneaza serpii la lucruri de genul asta. Cum era pe jumatate om era usor sa o facem asa si puteam spune ca era si incitant...prima mea data si mai era si cu un sarpe frumos cu parul lung si matasos. De ce nu l-am descoperit mai devreme?! Acum mintea imi era plina numai de imagini fierbinti cu noi care speram sa se si intample odata. Cand si-a dus mainile pe fesele mele am stiut ce vrea sa faca dar nu m-am opus ci din contra, m-am facut mai comod privind in spate la membrul lui care era gata sa-mi strabata trupul si sa-mi provoace placere.
    -Da-i drumul...nu stiu cat mai pot sta asa...in plus daca e sa o fac cu un baiat, ma bucur ca esti tu acela! ii spun sincer sarutandu-i inca odata buzele apasat. Nu voiam sa fug...imi placea...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Reactiile lui era chiar surprinzatoare de obicei nu gasea astfel de oameni si majoritatea se prefaceau doar ca sa nu ii ucid, dar el el puteam sa imi dau seama ca e sincer cred ca vrea ca asctul asta sa se intampla mai mult decat mine.

    Am inceput sa rad satisfacut cand l-am auzit, se bucura ca eu sunt primul? Chiar nu isi da seama ca de acum am sa fac cu el tot ce vreau fara sa imi pese daca ii place sau nu, eu i-am dat sansa sa fuga o data viitoare sigur nu i se va mai ivi, dar na oamenii nu gandesc tot timpul.

    -Perfect, de acum esti al meu. Ii spun eu simtind cum buzele imi sunt atinse de ale sale, i-am raspus si eu la sarut varandu-mi imediat limba in gura sa. Ma gandeam daca ar trebui sa il pregatesc ianinte sau sa il patrund direct, chiar nu eram deloc hotarat. Ala bala portocala! Fara sa stau pe ganduri l-am patruns putin cam brusc si dintr-o data probabil il doare,dar nu eu simt durerea ci doar placere asa ca pe mine nu ma deranjeaza cu timpul se va obisnui asta daca nu ma enerveaza si il mananc.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Mi-a raspuns la sarut dand navala in gura mea si incepand sa ne frecam limbile destul de senzual simtind-o cum se infasuara in jurul limbii mele ca un sarpe ce era! Se simtea...se simtea asa de placut cu limba lui moale si subtire...
    -Ahhhhhhhhhhhhhhh!
    Am scos un geamat destul de sonor simtind cum intreg trupul imi e strabatut de ceva tare ce-mi sfasie carnea trecand de orice bariera si patrunzandu-ma puternic. Asta ma facuse sa scancesc de durere si sa-mi las capul in jos spre pieptul lui strangand din ochi simtind cum imi curge si o picatura de saliva pe pieptul lui. Era mare si puternic...il simteam...iar durerea era intradevar mare...dar eu am ales asta...si nu regret!
    -Mhmmmm! spun incercand sa-mi astup scancetele strangand puternic din buze simtind cum si ochii incep sa-mi lacrimeze usor dar chiar si asa nu i-am zis sa se opreasca ci din contra, il incurajam din priviri sa continue.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Cel putin imi placea la nebunie ca nu e rusinos si arata tot ce simte asta e chiar mai mult ca pefect, incep sa il plac din ce in ce si mai mult. Avea o voce draguta atunci cand gemea si nu ma facea gras, am rup sarutul si am inceput sa imi trec limba pe suprafata gatului sau.

    Imi puteam da seama ca il doare ca dracu dupa cat de stamt era, era atat de stramt si nepatruns de mine ca aproape ma durea si pe mine putin madularul, dar asta nu ma oprea, am inceput sa ma misc in interiorul sau la inceput mai incet cat sa am obisnuiesc eu cu senzatia asta neasteptata de placere,nici macar nu intram cu totul in el. Deocamdata.

    Din cate observ eu mititelul asta e un mic masochist, e prefect! Imi place si mai mult, pot chinui o persoana fara sa imi reproseze poate ajunge la un moment dat in punctul in care o sa ma implore sa continui sa il torturez. Abia astept!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Cu greu reuseam sa imi contolez trupul ce incepuse sa tremure mai ceva ca o varga din cauza senzatiilor, ma simteam...plin! Si puteam sa jur ca asta nu era toata senzatia,ahh de ce naiba trebuia sa fie asa mare?
    -Mhmmmm!
    M-am arcuit deasupra sa lasandu-mi capul pe spate ca el sa poata avea mai mult acces la gatul meu in timp ce ma patrundea. Cred ca si lui ii era destul de greu avand in vedere ca abia se putea misca, totusi nu m-am plans ci doar am continuat sa scancesc usor chinuindu-ma sa ma obisnuiesc cu durerea. M-am agatat de gatul sau precum un copil de mama lui si mi-am dus capul dupa umarul lui lasand lacrimile sa curca in valuri pe chipul meu nevrand sa ma vada. Cateodata chiar uram ca sunt asa sensibil si plangacios mai ales la dureri!
    Ca sa-l ajut cumva am inceput sa-mi misc si eu bazinul simtind cum durerea se accentua parca si mai tare...dar ma voi obisnui nu? E normal sa fie asa prima oara...nu?
    -Mahhhh!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim: Acesta incepuse sa tremure din toate balamalele probabil din cauza durerii, deja incepuse sa planga si sunt convins ca nu plangea de placere. Observasem ca incerca sa se ascunda de mine asa ca m-am prefacut ca nu il vad oricum si am inceput sama misc mai rapid in el.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    [center]Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Dupa ce m-am mai obisnuit putin cu senzatia am indraznit sa-mi ridic capul si sa-l privesc. Intr-un fel, faptul ca el ma ignora era un lucru bun pentru ca nu-mi placea cand oamenii ma priveau in momente jenante sau de slabiciune.
    -Ahhh!
    Inca durea destul de tare dar am hotarat sa raman optimist lasandu-ma pe spate si sprijinindu-ma cu mainile de coada sa mare care acum era in fata el stand sprijinit de copac. Puteam simtii pielea solzoasa si aspra in mainile sub palmele mele dar nu ma deranja. Spatele mi l-am arcuit tragand adanc aer in piept si incercad sa ma calmez si sa ma gandesc la ceva frumos ca durerea sa mai dispara.
    -Ahhhhhhh!
    Poate eram eu prost dar cred ca tocmai gemusem si nu doar de durere, incepuse sa-si faca aparitia o caldura...o caldura ce imediat ma invalui facandu-ma sa scot si alte sunete jenante, ramanand si eu cu ochii mari gandindu-ma daca asta era ceea ce trebuia sa se simta sau nu.
    -Ahhhhhh Ka...Kashim...ahhhh!
    Dintr-un oarecare motiv simteam nevoia sa-i pronunt numele...sau mai bine zis sa il gem.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Imi placea faptul ca desi se simte stanjenit totusi prelua el initiativa deocamdata il las sa faca ce vrea pana se obisnuieste nu cred ca i-ar placea sa incep eu sa ma misc cu adevarat dupa bunul plac.Vocea lui era destul de placuta spre deosebire de ceilalti pe care i-am avut in plus deja incepea sa simta si placere imi gemea numele. Nu m-am putut abtine si am zambit.

    -Da sunt, nu fug. Mi-am pus o mana pe chipul sau si am inceput sa il mangai.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2[/b]

    Ma simteam tare ciudat dar in acelasi timp nu stiam cat aveam sa mai rezist din cauza excitarii atat de puternice, simteam cum fiecare gest al sau imi determina corpul sa o ia razna. Era atat de fierbinte...mult mai fierbinte decat o fata si nu stiam daca asta era din cauza lui sau din cauza faptului ca era un sarpe.
    -Ahhh!
    Ma bucuram sa-i vad zambetul si sa-i simt blandetea chiar daca eram convins ca el si-ar fi dorit nespus sa se miste in voie. Inca cu lacrimi in ochi mi-am pus mana pe a sa si i-am sarutat palma lasand si o lacrima sa mi se scurga pe aceasta.
    Mi-am arcuit iar spatele sprijinindu-ma in maini si gemand lung.
    -M..mai tare...ahhhh!
    Durea...durea tare dar nu avea niciun rost sa-i stric lui buna dispozitie cu fitele mele, o sa-mi treaca si durerea la urma urmei, nu?
    -Ahhh!
    Nu stiam cat mai rezist...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Puisor,daca ma misc cat de repede vreau eu te rup in doua.

    Mi-am muscat buza inferioara intrebandu-ma de ce ma abtin cred ca pana la urma vreau sa il mai pastrez pe langa mine,chiar si asa trebuia sa ma eliberez si eu asa ca am inceput sa ma misc mai rapid,nu foarte cum as fi vrut eu,dar totuai mult mai repede.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2

    Simteam ca nu-i voi mai rezista mult, nu stiu de ce se schimbase dintr-o data dar imi placea, parea sa ma compatimeasca intr-un fel pentru durerea pe care eram nevoit sa o simt in timp ce el incerca sa se satisfaca cu trupul meu atat de slab.
    -Ahhhhh
    Lacrimile incepusera sa-mi pice in siroaie si mai dense pe obraji dar chiar is asa le-am ignorat incepand sa-mi misc mai mult soldurile chiar daca durea sperand sa fac in asa fel incat sa se termine totul mai repede caci altfel riscam amandoi sa ne invinetim decand ne abtinem.
    Toata caldura asta...chipul sau, trupul sau atat de frumos sculptat...
    Mi-am lasat mai mult capul pe spate pana cand n-am mai reusit sa tin nimic in mine, eliberand tot lichidul cu care m-am incarcat pe abdomenul sau simtind cum solzii sai asprii imi strabat si mai mult palmele dar nu-mi pasa.
    -Ahhhhhhhhhhhhhhhh!
    Placere? Cred ca da, reusisem sa simt placere in combinatie cu o durere chinuitoare care imi placuse...Oricat m-as fi abtinut, trupul ma trada. Acum nu ramanea decat ca el sa se elibereze, eram asa de euforic in acel moment ca nici durerea nu o mai simtem, respiram scadat privind cerul si avand chipul rosu si plans ca un alcoolic.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Ah,am gasit un mic masochist aici desi eu ma misc destul de repede mai depune si el efort imi place! Nu a mai durat mult si acesta si-a dat drumul nu pot sa imi dau seama daca chiar e atat de placut sa fi in locul lui pe cat pare,presupun ca da avand in vedere ca deja e gata.Ei,bine nu vreau sa stiu cu adevarat si nici sa fiu in locul lui dupa un timp mi-am dat si eu drumul pana la urma.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2[/b]

    Dupa putin timp in care m-am intrebat de ce naiba zambeste atat am simtit ceva in interiorul meu facandu-ma sa tresar imediat, era si mai fierbinte si foarte alunecos ca...
    -Pe bune?!!! strig la el destul de bosumflat scotand apoi un mic scancet din cauza durerii ce sigur nu avea sa dispara prea curand la cat de intens fusese actul...sau cel putin pe jumatate atat de intens pe cat ar fi trebuit sa fie. M-am sprijinit de el si m-am chinuit sa ma ridic pana ce m-am dat jos de pe el stand pe bruta intins pe jos pentru ca in fund sigur nu aveam sa mai stau prea curand.
    -Ahh cum se simte! Nu puteai sa te abtii?! ma plang ca un copil mic strambandu-ma din cauza senzatiei pe care mi-o provoca acel lichid fluid ce mi se scurgea pe interior.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    M-am ridicat in picioare si l-am privit cum s-a asezat pe jos,privindu-l asa si auzindu-l semana foarte mult cu un copil fata de main inainte cand era sexi si exact asa cum imi place,cred ca problema lui e atunci cand vorbeste.

    -Nu te mai plange,nu cred ca ti-am dat voie sa ma murdaresti si nu ma vezi plangand pentru asta.

    I-am intins mana ca sa il ajut sa se ridice, nu imi placea cum arata asa parea penibil si nu vreau sa imi pierd interesul fata de el.

    -Hai sus,pari un copil plangacios nu imi plac plangaciosii imi placeai mai mult acum cateva clipe cand aratai sexi si mai matur.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari

    The Black Forest  - Pagina 3 29c7xx2[/b]

    -Hei, eu macar te-am murdarit pe abdomen! ma apar eu de vorbele sale uitandu-ma apoi destul de urat la el.
    -Eu? sexy si matur? ba baiete, cred ca hormonii ti-au afectat vederea! spun pe un ton destul de amuzat chiar daca eram constient ca probabil asta fusese adevarul, nu avusesem timp sa ma plang fiind prea concentrat pe actul in sine.
    Oftand l-am prins de mana ridicandu-ma si stramandu-ma rau din cauza senzaiei din spate dar am preferat sa ma abtin sa ma comentez indreptandu-ma apoi spre lac.
    -Vi sa facem o baie? intreb zambindu-i dragastos. Cred ca si el avea nevoie de asa ceva mai ales ca practic il murdarisem cu microbii mei. [/center]
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai - 6:35:31