RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
The Black Forest  - Pagina 11 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    The Black Forest

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Chiar mă întrebam ce făcusem de data asta de mă trata astfel, nu e ca și cum ar fi fost doar vina mea! Ahh!
    Am ajuns în peșteră în cele din urmă care era goală, pustie și parcă și mai rece decât afară. Chiar îmi era frig și eram convins că și lui chiar dacă nici nu îndrăznea să miște vreun deget pentru asta. Ar fi trebuit să ne gândim dinainte la asta că doar n-m găsi focul gata făcut aici!
    N-am mai zis nimic și am ieșit din nou afară în ploaie căutând vreascuri și crenguțe mai ușoare măcar pentru aprins. Am strâns un braț plin chiar dacă erau ude, poate reușeam să le aprindem cumva, la naiba! Știam eu că mai bine îmi luam de acasă bricheta și alte chestii folositoare.
    Oftând am intrat înapoi în peșteră trântind crenguțele destul de grele pe jos simțindu-mi brațele amorțite.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:Observasem ca a srans si el niste crengi desigur ude asa ca nu aveam ce face cu ele, m-am ghemuit intr-un colt pe jos si am ramas acolo ma incalzeam eu intrun fel sau altul daca nu asta e o sa supravietuiesc.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    M-am încruntat când l-am văzut, chiar nu voia să-mi dea o mână de ajutor?! Amândoi suntem prinși în asta la urma urmei!
    Se pare că trebuie să mă descurc singur folosindu-mă de abilitățile de cercetaș...pe care bineînțeles că nu le aveam!
    Am bombănit în timp ce căutam niște crenguțe ceva mai uscate și spre bucuria mea găsisem ceva ce nu era foarte ud. Am încercat să fac scântei așa cum văzusem de atâtea ori dar desigur că nu se întâmpla nimic, și când credeam că ceva acolo se aprinde, mă înșelam iar toate speranțele se duceau. Clar, mâine mă întorc acasă să-mi iau bagajul! Cum a supraviețuit el până acum oare?! Mă ales că iarna e destul de frig în zona asta. Aș fi vrut să-l întreb da cu cât îl priveam mai mult cu atât mă răzgândeam mai tare. El chiar era supărat pe mine...
    Abandonând ideea cu focul m-am dus în partea opusă a peșterii și m-am ghemuit cu genunchii la piept simțind un nod în gât când am auzit alte tunete, totuși acum asta nu mă mai afecta atât de tare...ceea ce mă afecta era chiar Kashim. Nu aș fi crezut că o să vreau să-l aud ironizându-mă și făcând mișto de mine și de hainele mele...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:
    Pruncusorul asta mic avea de gând sa facă foc cu crengi ude, aproape ca m-a bufnit rasul și totuși m-am abținut dacă începeam sa rad pe aici de nebun se certau liliecii cu mine.

    Când a plecat în cealaltă parte a peșterii m-am ridicat am început sa ma dezbrac materialul asta ieftin s-a uscat deja. Am luat carpele și m-am uitat după crenguțele lui mai uscate începând sa le șterg puțin.

    Am așezat lemnele care credeam eu ca vor lua foc și prima data am aprins boarfele imediat după am adăugat cate un lemn pana când am făcut un foc acceptabil.

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Auzindu-l cum se mișcă mi-am îndreptat privirea spre el observând cum deja aprinse un foc destul de mare cât să lumineze peștera și să poți să te usuci la el. Totuși eram mult prea orgolios ca să vreau să vin lângă el, oricum acesta făcuse focul așa că eu nu aveam dreptul să stau lângă el mai ales după ce îl supărasem. Nu cred că mai voia nici să mă vadă așa că m-am întors pe partea cealaltă cu spatele la el încercând să mă fac mic, mic, ghemuindu-mă și sperând ca somnul să mă ia mai repede. Era frig iar trupul încă îmi era ud...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Asteptam sa vina sa stea si el langa foc,dar se pare nici macar nu se misca de acolo daca nu am insel paraca e si mai departe de mine ca inainte.

    Mi-am inchis ochii si am ascultat cu atentie, cred ca incearca sa adoarama, dar nu reuseste si la cum tremura ii este si frig.

    M-am transformat pe jumatate in sarpe si l-am prins cu coada de picior tarandu-l pana al foc, daca are de gand sa moara acolo de frig o sa imi para rau ca nu l-am mancat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Ceva ciudat am simțit în aer, nu puteam descrie dar știam că era ceva, ceva ca...
    -Heeeey! hey, lasă-mă! lasă-mă, nu maaai! în cep să mă miorlăi atunci când mă trase cu coada de picior în timp ce eu mă chinuiam să mă eliberez prinzând cu unghiile de sol vrând să mă opresc dar bineînțelesc ăc el era prea puternic.
    -Termină! Lasă-mă să dorm, e prea târziu să-mi arăți cum se face focul! spun pe același ton bosumflat conștient că nu aveam de ales. Am oftat și m-am așezat cu fundul pe coada lui mare întinzându-mi mâinile spre foc pentru a mă încălzi. Abia acum puteam să observ cât de lungă îi era coada, fiind de două ori încolăcită în jurul nostru și al focului, ținând parcă și vântul de afară departe.
    Nu am mai zis nimic privind doar la focul ce mocnea ușor.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Cu atitudinea asta o sa ma faci sa regret ca nu te-am mancat... Ma rog stai dracu langa foc daca iti e frig, iporit mic ce esti.

    Mi-am sprijinit capul in mana si am inceput sa privesc focul plictisit.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Am strâmbat din nas când l-am auzit. De fiecare dată când făceam ceva ce nu-i convenea spunea că o să mă mănânce iar când era în toane bune spunea că nu o va face, acum eu ce să mai cred?!
    -Mai bine mănâncă-mă odată și știi că ai rezolvat problema, bombăn eu din lipsă de ocupație. În ciuda ploii de afară, în peșteră era chiar foarte liniște iar asta puteam spune că e destul de supărător acum mai ales că nu ne avem decât unul pe altul.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Esti prost.

    I-am spus remarca mea fara sa stau pe ganduri in fond aveam dreptate daca inca nu si-a dat seama ca cineva singuratic ca mine ce nu a mai avut companie ceva anii buni s-a atasat de ele atat de repede e doar prost.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    -Stiu... spun oftând adunându-mi genunchii la piept.
    Cred că ar trebui să încep să mă obișnuiesc cu modul său de a fi la urma, urmei încă de când ne-am întâlnit și până acum eu am fost mereu cel prost care i-a suportat mofturile și care ar fi putut să plece de o sută de ori și nu a făcut-o. Da, eram un prost că încă continuam să stau cu el.
    Am privit pierdut afară admirând ploaia, oare cât avea să mai dureze?
    Auzind un alt tunet m-am cutremurat din nou dar de data asta am rămas calm tresărind doar atunci când simțeam frica învăluindu-mă, cel puțin el era aici.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Pai ma bucur macar ca stie si el asta pacat ca nu face nimic impotriva acestui lucru. Am simtit cum s-a speriat si a tresarit cand a auzit un tunet,oamenii sunt niste fiinte patetice daca se sperie de la o simpla ploaie l-as imbratisat,dar cum mi-am spus ca nu mai fac eu primul pas am sa beles ochii la el. Chiar asta si faceam ma uitam insistent sunt corios daca observa.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    I-am simțit privirea îndreptată asupra mea, lucru care m-a făcut să mă simt destul de incomod. M-am uitat cu coada ochiului la el dar imediat ce i-am întâlnit privirea mi-am îndreptat capul spre partea cealaltă unde era peretele peșterii simțind cum mă înroșesc ușor. De ce trebuia să facă asta mereu?
    Am încercat să mă controlez dar parcă mai mult simțeam cum obrajii încep să-mi ardă și asta numai pentru că el se uita insistent la mine. Mai patetic de atât puteam fi?!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Rreactia lui ma amuzat foarte tare fara sa vreau am zambit, dar mi-am reluat pozitia serios si am continuat sa il privesc fara ca macar sa clipesc desi trebuie sa recunosc imi venea sa rad ma abtineam. Ce e cu reactia aia, ma asteptam sa urle la mine si sa imi spune sa nu ma mai holbez ca handicapatul la el :]]
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Termină! Nu te mai uita la mine! Încetează!
    Aș fi vrut să-i zic să se oprească dar pur și simplu nu puteam din cauza emoțiilor și a inimii ce începuse să bată atât de tare încât se auzea foarte clar în liniștea dintre noi.
    M-am foit puțin agitat încercând să nu mă mai gândesc la asta dar parcă oriunde mă uitam, îi întâlneam privirea.
    -Ar trebui să ne culcăm... spun sperând ca așa va înceta.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:
    Ii batea inima cam tare si cu simtul meu destul de ascutit nu mi-a fost greu sa imi dau seama usor, e stanjenit si nu stiu de ce doar pentru ca ma holbez la el nu mi se pare un motiv prea bun.

    -Nu imi e somn, ii spun eu privindu-l in continuare la fel fara sa clipesc. In plus eu sunt putin excitat inca de cand ne tavaleam prin ploaie, adaug eu vrand sa ii aflu reactia.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Am tresărit atunci când l-am auzit îndreptându-mi privirea spre el. La naiba, iar făcea mișto de mine!
    -Nu se vede..., replic strâmbând din nas știind că probabil asta era un alt mod de al lui de a mă face să mă simt tânjenit. Instinctiv privirea mi s-a dus sub șoldurile sale unde mijlocul îi era acoperit de acel material scump și negru care îl învelea de fiecare dată când se transforma așa pe lângă numeroasele bijuterii, semne de pe trup plus coarnele și urechile ascuțite. Încă nu pot să cred că am făcut-o cu un tip șarpe!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Nu se vede? Vrei sa iti arat ca sunt? Desi imi parea rau ca erai speriat frica ta ma excita cu cat crestea in intensitate. Daca nu crezi poti sa te uiti ca sa verifici singur.

    Am dat din umeri nu imi pasa prea tare daca ma crede sau nu pentru ca eu i-am spus adevarul oricum daca nu imi trece va trebui sa stie ca nu il voi lasa sa doarma.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    -Hm, ciudatule! spun întorcându-mă înapoi pe cealaltă parte de data asta cu tot trupul, făcând din coada lui lungă o pernă care în acel moment era moale și pufoasă pentru mine.
    Mi-am închis ochii conștient că el încă mă privea sperând ca în felul ăsta senzația ciudată pe care o aveam să înceteze. Auzi la el, îl excită oamenii speriați! Și dintr-o dată mă trecu un fior...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    L-am apucat cu coada si am facut in asa fel incat sa fie aproape de mine, dupa ce cineva ii face o marturisire de genul asta el nu trebuie sa se intoaca si sa doarma linistit, desigr pretinde ca e linistit ceea ce e enervant.

    -Ti-am spus sa verifici! ii spun eu pe un ton poruncitor cu o privire si mai patrunzatoare ca inainte.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Din nou mă prinse cu coada aducându-mă mai aproape de el.
    -Nici nu mă gândesc! Lasă-mă în pace! Rezolvă-ți singur problemele da?! Ce ți-am mai făcut acuma, am respirat? Vrei să-mi înterzici și asta?...Lasă-mă să....doar dă-mi pace...
    Începusem să vorbesc destul de răspicat la început dar privindu-mă tot mai intens m-am simțit ca un copil mic și vinovat puterile începând să mă părăsească iar vocea să-mi termure. De ce naiba îmi venea să mai plâng acum?
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Eu am incercat sa te ajut pe tine sa nu iti mai fie frica si totusi tu nu ma ajuti cu problema mea? Atunci ca sam te fortez sa o faci, poate asa imi trece supararea pe tine...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    -Dar ce ți-am făcut eu?!
    Deja chipul mi se înroșise de supărare iar mai multe lacrimi începuseră să curgă șiroaie din colțurile ochilor, Mă enerva, chiar mă enerva!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -De ce plangi? Esti complicat! Ma omori tu in loc sa te omor eu pe tine! In primul rand faptul ca nu te-am mancat inseamna ca m-am atasat de tine, in al doilea rand faptul ca iti suport toate nazurile, argumentele jignitoare la adresa mea si ca nu te omor inseamna ceva pentru mine. Desigur tu esti prea prost sa iti dai seama singur sau nu vrei sa observi cat am chinui sa ma prefact suparat pe tine chiar daca ar trebui. Ffaptul ca nu vorbeai cu mine ma consuma si imi venea sa rup cativa copaci de suparare. Intelegi acum? Sau vorbesc pre repede pentru tine? >.<
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Auzindu-l, nu am mai suportat începând să plâng și mai tare.
    -Waaaaa, îmi pare răăuu! Nici mie nu nu-mi place când mă ignori, mă simt oribil, iartă-măăăă! hâc, nu am crezut...hâc...că așa te simți, waaa!
    Plângând și sughițând mi-am tras mucii în încercarea de a-mi reveni deși era inutil în acel moment. Nu ar mai trebui să neg faptul că el simte ceva pentru mine mai ales după ce mi-a zis-o de atâtea ori, totuși îmi era greu să cred asta, să cred că aș putea însemna ceva pentru cineva mereu.
    Mi-am șters nasul cu mâneca ca un copil mic încercând să-i evit privirea. Sigur acum urma să râdă și să se amuze copios pe seama mea.

    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai - 7:22:56