RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
The Black Forest  - Pagina 13 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    The Black Forest

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Își lăsadse capul pe spate într-un gest provocator care deși trebuia să recunosc că mi-a plăcut, faptul că iar mătura pe joc cu părul mă deranja. Trebuia să facem neapărat ceva cu el.Am tresărit când i-am auzit geamătul mușcându-mă și mai mult de buza de jos. Nu, asta era un alt joc de al lui, nu trebuia să îi dau satisfacție, nu trebuia să arăt slăbiciune...dar totuși nu puteam. Pașii mă ghidau tot mai aproape de el simțind nevoia să îl ating. Poate privirea lui hipnotizantă era de vină, sau poate trupul ispititor, nu știam dar eram sigur că nu mai eram eu în acele momente.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Zac...

    Nu stiu din ce motiv i-am strigat numele, dar mi-am luat mana de pe organul meu si mi-am desfacut bratele invitandu-l practic sa vina mai aproape, iar apoi l-am privit.

    -Te vreau...

    Poate merge, daca nu raman la autosatisfacere si atat nu stiu de ce,dar cred ca daca vreau sa il pastrez nu trebuie sa il oblig sa faca ce nu vrea.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Rare erau momente când mă striga pe ume iar acum când l-am auzit am simțit cum cedez și mai mult și cum mă las practic purtat de brațele sale. Nu am mai avut ce face și am venit direct la pieptul lui simțind cum întreg trupul începe să-mi tremure de extaz. Mâna mi-am coborât-o asupra organului său tare începândă să-l mângâi ușor fără să știu nici măcar eu de ce. Ce-i drept era destul de fascinant având în vedere că nu semăna cu un organ normal având o culoare mai deschisă și o textură mult mai umedă. Chiar era tare...
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Zac a venit direct la pieptul meu pana la urma chiar a functionat, nici eu nu stiu daca ma asteptam sau nu la asta,dar avand in vedere ca sunt eu, iar privirea mea poate convinge pe oricine ca iarba e albastra si nu verde nu ar trebui sa ma mir atat de mult de propile mele puteri.

    Aacesta a inceput sa isi duca mana pe organul meu si sa inceapa sa si-o miste, cine ar fi crezt? Totul merge perfect fara sa vreau am inceput sa zambesc. Am vrut sa ma napustesc a supra sa,dar mi-a spus ca trebuie sa il atrag.

    -Pot sa te ating?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    I-am putut vedea privirea surprinsă și zâmbetul plin de atât de multe subînțelesuri, nici nu vreau să mă gândesc ce avea în minte.
    Când m-a întrebat dacă mă poate atinge, am avut tendința să-i spun nu, dar atunci s-ar fi terminat totul și cel mai probabil el s-ar fi supărat și ar fi sfârșit satisfăcându-se singur în continuare.
    -Doar dacă revin înapoi la formă umană...sau micuțul ăsta e dornic doar când ești pe jumătate șarpe? spun pe un ton mai jucăuș dorind să-l tachinez deși trebuia să recunosc că voiam să văd cum este și în forma sa umană, să-l ating mai mult fără să-i simt solzii aspri, ca atunci când i-am făcut baie.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Desi cred ca isi dorea un refuz din partea mea, nu aveam de gand sa fac asta ori ca o fac in forma umana ori ca o fac pe jumatate sarpe e acelasi lucru pentru mine, forma umana e doar o carapace in caz de vreau sa am camuflez nu dau mai mult de doi bani pe ea, dar daca lui ii place mai mult de ce nu? In plus nu cred ca va incerca sa imi scape chiar si fara puterile mele complete in forma umana nu ma poate invinge.

    -Din cauza ta sta treaz indiferent de forma, dar daca asa vrei. Fie.

    M-am transformat in forma mea umana, corpul asat nu e chiar asa confortabil,dar nici nu imi displace chiar daca e mult mai placut sa ma intind peste tot.

    -Iti plac mai mult asa? Il intreb eu in timp ce am inceput sa ii mangai un brat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    -Din cauza mea? Dar ce ți-am făcut eu? tu ai fost cel care a început dintr-o dată să se mângâie singur, eu nici nu m-am atins de tine! spun cu o expresie de bosfumlat.
    Când mi-a spus că îmi acceptă moftul, m-am dat un pas înapoi pentru a-l lăsat să se transfome studiindu-l astfel din cap până în picioare realizând că în forma asta va avea mereu să măture pe jos cu părul, off, de ce nu și-l prindea cumva mai mult să nu-l mai murdărească mai ales că era alb.
    -De ce vrei să știi? îi răspund eu la întrebare cu o alta la care chiar eram curios de răspuns, ar fi plăcut să aud că îl interesează părerea mea și nu era vreun alt joc prostesc de-al lui. Ce-i drept, nici eu nu știam în ce formă îmi plăcea mai mult dar aveam o oarecare bănuială.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    -Incearca sa iti imaginezi ca te excita mancarea. Cam greu, nu? Ei bine, tu, micuta cina ma exciti rau de tot doar cand te privesc. Ma gandesc la sex nu la mancare...

    Sper sa ii treaca expresia aia de copilas bosumflat acum ca i-am marturisit ceva ce ´poate nu ar fi trebuit nu de alta,dar nu vreau sa devina arogant.

    -Nu stiu, curiozitatea. Daca tot o sa stai o vreme cu mine, prefer sa stau in forma in care iti este tie mai usor.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Parcă nu mai eram mâncare, acum iar eram? cred că pentru el modul în care mă privea se schimba de la o secundă la alta, dar nu puteam spune că mă deranjează, mă obișnuisem.
    -Hmm...nu știu ce să spun, dacă e vorba de sex noi nu am făcut decât o sigură dată și atunci erai pe jumătate șarpe, va trebui să văd și în formă umană cum e și dupaia îți spun care îmi place mai mult, e okey așa? zic chicotind pe un ton ceva mai jucăuș. Ce? Știam deja că nu aveam să scap așa că nu trebuia să mă feresc, mai bine eram jucărie sexuală decât mâncare...deși mă îndoiesc că data viitoare când mă va mai supăra voi gândi așa.
    Am venit spre el și mi-am încolăcit brațele în jurul gâtului său, măcar acum eram cât de cât asemănători și puteam să-l ajung.
    -Chiar mă enervezi când mă faci să te vreau eu deși îmi doresc să-ți dau una! spun lipindu-mi buzele de ale sale.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Pe cat de mult imi palce de el pe atat de mult ma enerveaza mreu uita locul si pozitia in care ne aflam, nu pot sa cred ca nu ii e frica de moarte. Tututor le este frica de moarte oricat ar incerca el sa nege. Nu stiu ce in capul lui.

    Am incercat sa ma abtin sa nu ii replic ceva rautacios si sa ii stric starea chiar daca el aproape a stricat-o pe a mea si l-am tras mai aproape de mine raspuzandu-i la sarut. Fiindca in sfarsit m-a lasat sa il ating mi-am lipit bine corpul de al sau, chiar daca nu eram in forma de sarpe tot pot sa il cuprind in brate, e placut si asa. Il sarutam din ce in ce mai inflacarat si nu aveam de gand sa ii dau voie sa respire prea curand.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Ca și cum ar fi așteptat asta de mult timp albiciosul mă trase în brațele sale, strângându-mă de parcă aș fi cine știe ce urs de pluș în timp ce mi-a răspuns sărutului chiar mai intens decât aș fi vrut eu să-l fac mai să mă înec nu alta. Dar am încercat să țin pasul cu el și să nu mă dau bătut cu una cu două, limbile noastre începând încet, încet să se frece una de cealaltă. Ce trișor! Chiar și în formă umană tot avea limba lungă ca de șarpe!
    Când simțeam că aerul începe să se rarefieze am început să-l împing ușor în piept iar apoi din ce în ce mai tare și mai panicat când am văzut că acesta nu voia să mă lase simțind cum mă sufoc încet.
    -Mhmmm!
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 
    Kashim:

    Uneori e enervant ca partenerul meu de sex sa fie un simplu muritor si asta doar pentru ca nu poate tine pasul cu mine, saracutul ramane fara aer. Nu vreau sa il omor de la un sarut asa ca mi-am dezlipit buzele de ale sale si am avut grija ca limba mea sa stea bine mersi la locul ei pana isi trage sufletul.

    Am de gand sa il devorez de data asta, sa il observ fiecare msicare, fiecare sunet, fiecare gest, de cate ori respira cat de tare ii bate inima. Incep sa cred ca sexul in carapacea asat umana ma aseamana cu oameni, dar nu e asa rau. Cand sunt in forma me ade sarpe ma gandesc mai ult la mine decat la ceilalti.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    Dacă mai stăteam câteva secunde sigur probabil aș fi căuzt pe jos din cauza lipsei de aer, să-mi țin respirația nu era tocmai punctul meu forte mai ales că nici să înot nu știam ca să fi putut să exersez în vreun fel asta, dar din cauza lui sigur va trebui să mă pun serios pe exersat altfel avea să mă omoare sigur, nu că n-ar putea s-o facă și acum, bine măcar că e sătul.
    Mi-am tras suflul iar apoi l-am privit, nu părea prea încântat că-i distrusesem jocul.
    -Data viitoare anunță-mă când vrei să mă mai lași fără aer ca să știu să-mi spun rugăciunile din timp...huh... spun în glumă încă gâfâind.
    Dark Strawberry
    Sex : feminin
    Zodiac : Scorpion
    Zodiac chinezesc : Sobolan
    Mesaje : 11660
    Data de inscriere : 14/01/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Hannya
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection
    Dark Strawberry
    VIP
    http://4xanime.forumgratuit.ro/ 


    -Poate.

    Evident ca nu aveam de gand sa il spun data viitoare pana si cand ii ofer placere e periculos sa stea in preajma mea. Nu i-am mai spus nimic doar mi-am indepratat gura spre urechea sa prinzandu-i usor intre buzele mele lobul urechii in timp ce mi-am dus o mana usor pe spatele sau coborand tot mai jos pana la fundul sau prizandu-i una din fese in palma mea incepand ca o masez.


    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Zachari:

    -N-ai avut jucării când erai mic? mă trezesc întrebând atunci când venise spre urechea mea începând să o muște în timp ce îmi masă una dintre fese. Chiar mă simțeam precum o păpușă în brațele sale dar nu-mi displăcea, ci chiar reacționam destul de bine la tot ceea ce îmi oferea. Nici nu mă atinse bine că deja simțeam fiori străbătându-mi șirea spinării...fiori ai plăcerii.
    -Ahh...
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Joi 2 Mai - 7:39:22