RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
My lovely taikomochi - Pagina 14 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    My lovely taikomochi

    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 Morning-after-316965859

    Nu zicea nimic! Chiar nu reactiona! Am oftat potolindu-mi glasul mult prea nervos. Mi-am pus mainile pe obrajii lui privindu-l in ochi.
    -Ce-i cu...chipul tau?...
    Mi-am dat seama ca era din nou ca atunci, ca in prima zi. Puteam sa jur ca avea o alta privire in acea seara cu luna plina. De ce are din nou expresia asta?!
    -Daca o sa vina si o sa te ia, o sa te duci cu el? Intelegi de ce are rost sa te aperi? De ce ti-ar face placere sa te plimbi pe la toti? Nu ai invatat inca nimic? Chiar nu o sa vorbesti, nu?
    Parea ca doar asteapta sa termin de vorbit de parca era un aparat de inregistrat care apoi se inchide si nu face nimic altceva.
    La ce ma asteptam si eu? A avut atatia stapani, pentru el sunt si eu tot unul care se joaca cu el.
    Trasura s-a oprit in fata casei. M-am dat jos apoi am asteptat sa coboare si el.
    -Vi la mine in camera in seara asta.
    Am spus asta apoi am plecat inainte lasandu-l in urma cu Ellen.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Ellen statea si ne privea destul de confuz fara a spune nimic absolut nimic, comptaimindu-l pentru situatia in care fusese pus. Speram ca nu va fi pedepsit...
    Chipul meu? nu era nimic cu e, pur si simplu sa eram eu...doar o fantoma ce a crezut pentru cateva momente ca e om ca mi apoi visele sa ii fie spulberate. Nici eu nu intelegeam ce simt mai exact acum fata de blondin, in urma cu cateva saptamani puteam sa jur ca e ceva cu totul diferit dar...poate ma inselasem. Oricum eu nu aveam sa raman decat un simplu sclav, putea sa ma pedepseasca pentru ca nu voiam sa-i vorbesc, putea sa ma biciuiasca pentru ca il priveam in felul asta, putea sa-mi faca orice. Elfii intotdeauna au fost considerati niste obiecte si asa vor ramane mereu.
    Cand a terminat de vorbit nu am mai spus nimeni nimic pana nu am ajuns in fata casei acolo unde el imi zisese ca voi fi asteptat in camera lui. Nu am facut decat sa ma conformez, trebuia sa ma scap de echipamentul de bucatar si sa ma schimb in haine rosii cum imi impuse la inceput ca trebuie sa stau in casa. Ajuns in camera mea, mi-am pus pe mine un material rosu din matase lasandu-l sa-mi vina ca o rochie eleganta, stransa la mijloc si cu o crapatura proeminenta in partea stanga de unde imi iesea piciorul. Parul mi l-am impletit intr-o coada lejera intr-o parta iar la incheieturile le-am acoperit cu bijuterii adaugand si o bratara la piciorul stang. Dupa ce am fost gata am constatat ca era aproape ora opt seara asa ca am iesit ducandu-ma la usa blondinului si batand usor.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Veneam pe hol din bucatarie. Tocmai ce vorbisem cu Ellen si il bateam usor pe umar. Imi spusese ca ii pare rau si chiar voia sa primeasca lovitura de bici, dar nu am mai vrut sa fac nimic. Oricum, el era prea imatur ca sa inteleaga ce a facut, in plus nu era un pericol decat pentru mine ceea ce s-a intamplat.Valinor era a usa. Ellen a coborat scarile iar eu am deschis usa.
    -Ia loc pe pat.
    Am luat din sertar un unguent din plante apoi m-am asezat langa el si i-am luat mainile incepand sa-i dau toate bijuteriile jos. Apoi am dat cu unguentul peste ranile pe care i le-am facut seara asta cu biciul.
    Dupa ce am terminat am pus totul al loc apoi m-am asezat in fata lui privindu-l. Pur si simplu am stat asa continunad sa ma uit la el.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    M-am bucurat sa-l vad pe Ellen asa usurat de faptul ca scapase fara prea multe rani. Odata ce blondinul ma primise in camera lui i-am ascultat ordinul punandu-ma pe pat si asteptand sa imi spuna ce aveam de facut. Se pare ca el scoase o cutiuta mica iar apoi imi daduse jos bratarile astfel incat sa-mi poata unge incheieturile cu unguntul frumos mirositor. Cand a terminat nimeni nu a mai spus nimic, amandoi stateam si ne priveam adanc in ochi eu incercand sa caut ceva familiar acolo care sa-mi faca inima sa bata puternic ca alta data da de data asta nu schitam nimic si nici el.Nu vedeam cum trece timpul si nici nu ne pasa, doar ne priveam pentru ca vorbele erau inutile in acest moment si amandoi o stiam avand in vedere ce se intamplase.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Se lasase o liniste cum nu a mai fost pana acum. Continuam sa ne privim ca niste statui, plus ca nu puteam sa citesc nimic pe chipul sau. Nu mai avea niciun rost sa incerc, dar nu-mi puteam dezlipii ochii de la el. As fi vrut sa-l sarut, dar ceva ma oprea sa ma si apropii prea mult de el.
    Sa ii zic ceva? Nici nu stiu ce. Sa il imbratisez? Dar daca ma respinge?
    -Vino langa mine...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Stiam ca odata si odata se va satura si probabil ma va trimite in camera sau ma va pune sa fac altceva motiv pentur care nu am facut decat sa astept pana ce el mi-a zis sa vin langa el.
    M-am conformat apropiindu-ma de el si asteptand sa-mi dea urmatorul ordin.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Trecuse destula vreme si chiar am nevoie de o atingere ceva care sa ma linisteasca putin. Poate ca nu e in modul in care chiar mi s-ar supune intr-o noapte amoroasa, dar un sarut tot pot sa-i fur.
    Mi-am dus mainile pe obrajii sai si mi-am unit buzele cu ale sale intr-un sarut nu prea apasat pe care nu m-am putut abtine si in cele din urma m-am dat de gol cat de mult voiam sa-l sarut, sarutandu-l in cele din urma cu foc.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Odata ce am venit langa el blondinul imi prinse chipul in palmele sale sarutandu-ma usor pe buze ca mai apoi sa-l intensifice in modul in care imi placea mereu sa o faca dandu-mi furnicaturi in tot corpul pe care nu puteam sa-l controlez in astfel de momente. Chiar daca totul este o minciuna eu tot ma simteam minunat de fiecare data cand ma saruta sau ma atingea in cele mai frumoase moduri, dar ramaneam totusi neclintit, ingropandu-mi si mai mult senzatiile placuta intr-un colt indepartat al sufletului meu astfel incat sa nu le mai scot afara.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Parea un sarut fara sens acum ca nu mai la fel. Se vede clar raceala dintre noi si poate ca e mai bine asa, deja incepusem si eu sa cred  ca si el simte acelasi lucru si ma grabisem sa-i spun cuvintele alea atat de repede si atat de clar pe care nu le mai spusesem nimanui altcuiva.  Mi-am dus mana dreapta spre parul lui asezandu-i cateva suvite de par rebele. E rece intre noi, dar poate ca se va reincalzi mai tarziu, daca nu, atunci vom ramane doar asa. 
    -In seara asta dormi cu mine.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    La sfarsitul sarutului nu am avut ce altceva sa adaug, ci doar am aprobat stiind ca in noaptea asta voi dormi cu el motiv pentru care mi-am ridicat picioarele sus pe pat si aducand genunchii langa mine incercand sa acopar piciorul pe care il aveam dezgolit si care nu iesea in evidenta intr-un mod prea placut.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Am stins lumina apoi m-am bagat in pat langa el. Inca, nici o femeie nu-l poate inlocuie nici chiar in astfel de momente. L-am intins pe asternutul moale si l-am sarutat pe frunte apoi l-am invelit tragandu-l in bratele mele. Probabil ca nu am ajuns atat de rece incat sa nu mai suporte nici macar atingerile astea, nu?...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Odata ce stinse lumina m-am lasat ghidat de el in pat si strans in bratele sale calde si protectoare, loc care nu avea cum sa nu-ti placa, si desii eu il tratam cu raceala el incepuse sa ma trateze din nou cu blandete decand ajunsesem inapoi acasa iar schimbarile sale bruste de comportament din nou ma faceau confuz.
    Mi-am pus mainile pe pieptul sau simtindu-i inima batand armonios in torace in timp ce m-am ghemuit usor inchizandu-mi ochii si lasandu-ma prada somnului. Mereu cand dormeam cu el dormeam putin si bine.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Dimineata m-am trezit inaintea lui. Am ramas in pat ca sa-i privesc chipul, ducandu-mi mana pe obrazul sau. Mana sa imi atingea pieptul atat de usor incat abia daca o simteam. Dimineti ca astea mi-au lipsit atat de mult, dar el probabil ca nici nu baga in seamanasemenea dimineti. Nu se auzea decat sunetul unori roti de trasura de afara si ciripitul pasarilor. Daca ma concentram, puteam auzi si cum expira roscatul.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Eram treaz si puteam foarte bine sa-l simt cum ma mangaie in modul sau specific si placut ce ma facea sa nu mai vreau ca acele momente sa se mai termine. Era liniste si nu se auzea niciun servitor care sa spuna ca trasura a fost pregatita, oare astazi sa nu se duca nicaieri? Nu cred, parea foarte ocupat din ce observasem, mai ales cu bordelul.
    Urechea mi s-a ciulit inconstient atunci cand auzise sunetul unei trasuri ce se oprise in fata case noastre, probabil astepta musafiri. Eu am preferat sa raman asa cum sunt fara a-mi mai deschide ochii profitand de acele clipe minunate.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Ah, daca nu stiam ca trebuie sa apara cativa oaspeti as mai fi ramas langa el sa-l alint asa o vreme pentru ca trecuse atat de mult timp de cand nu l-am mai atins in felul asta. Si ce dor nebun de al saruta. L-am sarutat pe obraz apoi m-am ridicat si m-am imbracat cu hainele deja pregatite de ieri. Ellen intra in dormitor fara sa faca zgomot si imi spune in soapte.
    -Dean e si el aici. Sa-l ascund pe Valinor?
    Trebuia sa ma astept la asta. De acum, Dean va fi din ce in ce mai interesat de bordel, mai mult decat e necesar.
    -De ce ai face asta? Doar lasa-l sa doarma si stai pe langa el.
    Am iesit din dormitor si m-am dus direct in salon intampinand oaspetii.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    -De ce nu mai vrei sa vorbesti Valiiii? Haide, macar zi ceva! Nu te preface ca nu ma auzi! spuse Ellen deloc incantat de faptul ca decand ma trezisem eu nu-i spusesem absolut nimic si nici nu schitasem vreun gest. Nu ma simteam in stare sa fac prea multe ci doar sa astept si sa treaca timpul fara nicio importanta pana cand stapanul isi va termina treburile si ma va pune sa-i indeplinesc si alte dorinte.
    -Ma duc sa-ti aduc ceva de mancare, sigur iti e foame! Ramai aici si sa nu iesi, bine? imi spuse Ellen foarte serios de parca as fi avut vreo intentie sa ies.
    Oftand m-am intors spre fereastra incepand sa fredonez, in momentul acela, asta ma linistea cel mai mult.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    M-am asezat cu oaspetii la masa din salon incepand sa facem tot felul de socoteli.
    -Marfa care va ajunge luna asta va fi ultima pana in toamna.spun eu inchizand unul dintre dosare.
    -Plecati undeva?
    -Da. Voi lasa bordelul in grija voastra pana atunci.
    -Pot sa am eu grija de casa, daca vrei.spune Dean entuziasmat.
    Nu aveam de gand sa-i las nimic in grija in plus, daca ar stii ca il iau pe Valinor cu mine sunt sigur ca ar renunta la oferta. Ma enerva ca nici macar nu era atent ci privea prin casa cu gandul de a da peste roscatul meu. Cel mai mult ma enerveaza ca el nu lasa ceva pana nu il are si nu am o presimtire prea buna.
    -James, unde e toaleta? ma intreaba acesta.
    -Roaga un servitor sa te duca.
    Eram prea ocupat cu dosarele ca sa-i mai explic unde e toaleta, tocmai in capatul holului si pe unde sa o ia. Unul din oaspeti a dat peste o casuta goala din tabele ceea ce insemna ca iesim in minus cu marfa.
    -Trebuie sa refacem calculele, nu cred ca aveam cum sa iesim pe minus.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    In timp ce am asteptat am putut auzi niste pasi pe hol, nu pareau sa fie cei ai blondinului si nici a lui Ellen ceea ce ma facuse oarecum intrebator. Nu dupa mult timp am auzit clanta cum e lasata in jos semn ca cel de pe partea cealalta voia sa verifice daca usa e descuiata. Cand s-a convins ca e, persoana respectiva intrase fiind nimeni altul decat brunetul de ieri...Dean parca?
    L-am privit cum inainteaza vizibil entuziasmat de vederea mea privindu-l in continuare inexpresiv.
    -In sfarsit te-am gasit pletosul meu roscovan. De ce nu arati niciun gest? esti speriat? Nu-ti fie frica de mine, nu am sa-ti fac rau..., zise acesta cu glas bland apropiindu-se de patul meu mangaindu-mi pletele lungi si rosii ce cadeau putin si pe pat.
    Nu schitasem nimic neavand niciun motiv sa o fac, chiar daca senzatia era...alta. S-a aplecat spre mine ridicandu-mi chipul in acelasi mod ca si data trecuta privindu-ma intens iar apoi cand a vrut sa ma sarute in incapere isi facuse aparitia Ellen cu o tava de mancare in mana.
    -Valinor, ti-am adus...Tu ce cauti aici?! nu ai voie! spuse Ellen mai sa scape tava din mana punand-o repede pe o masuta.
    -Valinor? ce nume frumos..., zise Dean usor nostalgic privindu-ma cu un zambet larg.
    Ellen era furios si chiar cand brunetul era pe cale sa ma sarute din nou, baiatul se avanta asupra lui incercand sa-l doboare. Dean, foarte rapid il tranti la pamant iar apoi scoase un pistol tragand in Ellen cu atata usurinta incat mi-am simtit sufletul cum se strange vrand sa ma napustesc asupra satenului sa-l ajut. Gafaia si bluza i se patase toata de sange in timp ce incerca sa se ridice.
    -Lasa-l, o sa fie bine! ma asigura brunetul lungindu-ma apoi pe pat si venind deasupra mea continuand sa se uite insistent la mine cu acelais aer dragastos. Cu coada ochiului l-am vazut pe Ellen cum iese pe usa, probabil vrand sa-l cheme pe stapan. Ar trebui sa ma impotrivesc? Oricum era mult mai puternic decat mine...
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    In cele din urma mi-am dat seama ca noi chiar am iesit in lipsa deci trebuia sa merg la depozit si sa vad ce naiba s-a intamplat.
    M-am ridicat de la masa ca sa imi iau un alt dosar cand l-am vazut pe Ellen venind spre mine manjit de sange pe haine.
    -Ce naiba, Ellen?!
    -Dean...e acolo...la Valinor, e acolo!
    La naiba! Trebuia sa ma astept la asta, probabil ca nu avea nevoie la nici o baie. Am pus un servitor sa aduca un doctor rapid pentru Ellen apoi mi-am luat arma si am urcat sus in dormitorul meu. M-am oprit in fata usii admirand tragica imagine pentru inima mea se pare. Ciudat era ca nici nu simteam vreo furie, sau ba da. Eram furios, dar nu pe Dean ci pe Valinor care nu se opunea deloc si parea ca se uita in ochii lui Dean ca atunci cand m-am uitat eu prima data la el.
    -Sa rog servitorii sa nu va deranjeze?am intrebat sarcastic rezemandu-ma de tocul usii.
    Dean isi indreapta privirea spre mine zambind.
    -Haide James, imprumuta-mi-l si mie...sau, nu. Ti-l cumpar. Cat costa? Iti dau cat vrei!
    Ochii mei il priveau numai pe Valinor desi vorbeam cu Dean. Sunt sigur ca l-a sarutat la cat de aproape le erau chipurile.
    -Dean, daca nu vrei sa te omora iesi de aici, acum!am urlat la el.
    Acesta se ridica si incepu sa rada apoi ii atinse obrazul roscatului facandu-i cu ochiul.
    -Nu-ti face griji dragul meu, ma intorc la tine.
    -Iesi odata!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Usor, usor mainile brunetului se ridicasera pe talia mea mangaindu-ma lent in timp ce incerca sa ma faca cumva sa vorbesc. Imi spunea cuvinte aparent dulci si frumoase mangaindu-ma pe obraz si tratandu-ma de parca as fi fost cine stie ce obiect de portelan gata sa se sparga in orice secunda. Eu ramasesem sub el privind pur si simplu in gol si incercand sa asesc o explicatie pentru tot ce se intampla. Intr-un fel mi-as mai fi dorit ca si stapanul meu sa mai fie asa bland cu mine si sa se straduiasca ca la inceput sa obtina un zambet sau sa ma faca sa-i vorbesc.
    Nu dupa mult timp isi facuse aparitia si blondinul a carui prezenta nu ma surprinse deloc. Din nou era furios pe mine lucru care de asemenea nu ma mira la cum ma fixase cu privirea in timp ce ii spunea brunetului sa plece. Odata ce a iesit m-am ridicat de pe pat ramanand in capul oaselor si asteptandu-mi pedeapsa cu aceeasi inexpresivitate specifica ce usor, usor isi capatasea amploarea de alta data chiar daca intr-un colt indepartat al sufletului meu eram trist ca eu ii provocam toate aceste probleme.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Am inchis usa in urma mea si m-am apropiat de el. Am privit spre biciuul de pe dulap. Nu-mi vine sa cred ca las un servitor sa ma rascoleasca in halul asta! La cumnu reactiona probabil ca isi astepta pedeapsa. La ce l-as fi batut? Daca as fi dat cu biciul in el pana ar fi sangerat s-ar fi intors la mine si ar fi spus ceva? Nu, el o sa taca mereu pentru ca nu vrea sa scoata nici un sunet pe gura aia!
    -Te astepti sa dau in tine?! Nu, nu am sa fac asta. Si stii de ce? Pentru ca nu o sa te doara ca pe... m-am oprit brusc pentru ca asta ar fi insemnat sa spun ca actiunile lui sunt dureroase, dar nu aveam de gand sa ajung in halul asta asa ca am tacut.
    Am dat cu pumnul in oglinda de pe perete spargand-o apoi lasand sangele sa picure pe bucatile sparte.
    -Sa va ia dracu' pe toti! Tu, sa nu mai vi in camera mea si ai grija sa nu te mai vad in fata mea un timp. Imi voi aminti clipe pe care vreau sa le sterg din minte. Daca te mai prind sau doar aud ca ai stat langa Dean, va omor pe amandoi! Ai inteles?! Raspunde odata! Zi ceva si tu, de ce tot taci?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    I-am urmarit atent actiunile, nu voia sa ma pedepseasca? de ce? cei ca mine asta meritau mai ales dupa cate facusem. In momentul asta reusisem sa-mi conserv suficient sentimentele astfel incat sa nu mai ramana aproape nimic in inima mea cum a fost in toti acesti ani cand eram pasat de la un stapan la altul.
    Manios din fire si-a varsat tot amarul pe oglinda care imediat se sparsese in mii de bucatele intr-un zgomot puternic ce trezise probabil toata casa. Indiferent ce mi-ar fi spus nu cred ca i-as fi putut raspunde, graiul imi placase odata cu trairile si senzatiile traite pana acum. Cred ca si eu aveam nevoie de o pauza ca sa uit tot si sa devin vechiul si nepasator Valinor ce niciodata nu schiteaza nimic.
    Dupa ce spusese acele cuvinte m-am ridicat de pe pat trecand pe langa el si indreptandu-ma spre iesire. Nu imi era frica de moarte, niciodata nu mi-a fost, dar venind de la el...
    Am iesit pe usa inchizand-o iar apoi m-am indreptat spre camera mea fara vreo intentie de a mai iesi de acolo pana ce el nu ma va chema....daca o va mai face.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    M-am asezat pe pat incercand sa ma calmez ducandu-mi mainile la frunte observand abia apoi ca ma taiasem la mana dreapta. M-am dus la baie si mi-am spalat mana apoi am pansat-o.
    Dupa ce doctorul trecuse pe la noi si il pansase si pe Ellen mi-a spus ca nu e asa de grav si a plecat. -Ellen, de azi esti cu ochii pe Valinor. Du-i mesele de trei ori pe zi si ai grija sa nu-mi apara in cale.
    -Ce?! Dar...asta...
    -Lasa-l sa se duca in bucatarie cand vrea si in gradina.
    Am iesit din camera si am plecat spre bordel. Acolo am baut pana nu am mai putut sa ma ridic de la masa. Nu mai bausem asa de mult de ceva timp. Nici macar nu puteam sa-l uit, bautura imi amintea numai de sarutarile si atingerile lui. Ma arde corpul de la bautura sau pentru el?...

    O saptamana nu am mai dat pe acasa. Mi-am petrecut timpul la bordel ocupandu-ma cu afaceri ca sa treaca cat mai repede vremea si sa uit de cele intamplate. Imi parea ca totul revenise la normal desi seara mai simteam nevoia de ai vedea chipul roscatului. Am inceput sa ma impac cu gandul si ca sentimentul asta ar putea trece rapid daca nu-l vad o vreme. Dean nu mai trecuse pe la bordel, sa speram ca ii pare rau de ce a facut data trecut, nici nu ma mai interesasem oricum de el.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 14 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    -Si o sa fac in asa fel incat sa te iau la mine unde o sa fi tratat si ingrijit regeste. James nu stie sa aiba grija de o fiinta asa de dulce ca tine....Nici de data asta nu imi vei vorbi nu? Voi avea rabdare, stiu ca poti sa o faci dar probabil te simti ciudat in preajma unuia ca mine dar te asigur ca eu chiar vreau sa fi al meu, si te voi avea!
    Dupa ce incheiase cu acele vorbe imi sarutase tandru mana iar apoi se ridica auzind pasi apropiindu-se de usa.
    -Cred ca e baiatul acela Ellen, mai bine fug! Nu-ti face griji, ma voi intoarce cat de repede pot! spuse el iesind pe fereastra si facandu-se nevazut.
    Ellen intrase in camera cu o tava de mancare in mana privind-o destul de trist pe cea ce inca se afla pe noptiera mea neclintita de azi dimineata.
    -Nu o sa rezolvi nimic daca nu mananci putin Valinor, mai mult iti vei face rau! Ahh o sa racesti daca mai ti fereastra deschisa!, spuse el repezindu-se la fereastra si inchizand-o bine.
    Trecuse o saptamana iar pe zi ce trecea deveneam tot mai rece ajungand chiar bucuros ca nu mai simteam nimic. Nici resentimente, nici pareri de rau, nici vreun alt sentiment de bucurie sau ura. Pur si simplu eram o existenta inexistenta ce traia ca sa-si serveasca stapanul.
    -Tu esti bine? mi s-a parut ca am auzit niste voci...iar fredonai? intreaba el surazand
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 14 44f302662020b0df58cfd72748314701

    In cele din urma am incheiat cu afacerile la bordel si m-am intors acasa. Era liniste si toti servitorii isi vedeau de lucru. M-am uitat in jur apoi am intrat in casa indreptandu-ma spre dormitorul meu. M-am oprit in fata usiilui Valinor. Nu voiam sa intru. Am spus ca nu vreau sa-i vad chipul, dar cum am intrat in curte am simtit ciudatul impuls de al vedea macar odata. Usa s-a deschis deodata facandu-si aparitia Ellen.
    -Oh, v-ati intors...
    Am intrat in dormitorul meu si am incuiat usa. M-am pus in pat si am deschis fereastra lasand aerul cald al verii sa improspateze camera. L-am chemat pe Ellen care nu facuse altceva decat sa-mi povesteasca ce a facut Valinor si asta mai mult m-a enervat pentru ca auzisem ca nu mancase si ca nu vorbea deloc. De ce ma simt vinovat?
    -Ce dracu ai facut?
    Nu am facut nimic, nu am lasat eu poarta deschisa!
    -Cum nu? Esti singurul care iese prin gradina! se aude doua glasuri care se cearta in gradina. Ma uit pe fereastra apoi ies afara sa vad ce se intampla. In fata ferestrei lui Valinor doi dintre gradinari se certau.
    -Ce aveti?
    -Tembelul asta lasa de o saptamana poarta gradinii deschisa in fiecare seara si dimineata!
    -Nu e adevarat! riposteaza celalalt.
    Ellen face o fata de parca tocmai isi daduse seama de ceva.
    -Ce e?
    -Nimic...mi-am amintit ca am uitat ceva in camera lui Valinor...ma duc sa-l iau...
    Dupa ce Ellen plecase am pus gradinarii sa termine cu cearta si sa inchida poarta apoi m-am asezat pe un scaun afara incepand sa citesc.
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Lun 6 Mai - 18:17:55