RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
My lovely taikomochi - Pagina 15 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    My lovely taikomochi

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Am oftat ramanand singur in camera mea hotarand ca un somn bun putea sa ma ajute mult. Cred ca asta a fost tot ceea ce am facut in ultima vreme, sa dorm si sa mai citesc din cartile pe care mi le aducea Ellen ca sa nu ma plictisesc. Nu stiu cum castaniul se gasise sa intre din nou ca un fulger in camera mea desii doar ce plecase.
    -Nu-mi spune ca...ca zilele astea a venit aici...Valinor, vorbeste! Nu fredonai nu? Era el?
    Intr-un fel sau altul se pare ca isi dadusera seama de ceea ce se intampla cu adevarat aici, lucru care nu ma mirase atat de tare din moment ce ma asteptam la asta. Nu am spus nimic ci doar l-am privit fix, cuvintele nu-si aveau rostul.
    -Valinor, raspunde! el a fost? a venit aici? ti-a facut ceva? de ce nu ai spus nimic?
    Din nou tacere din partea mea.
    -Daca i-ai spune stapanului ar fi cel mai bine pentru tine, nu e bine sa stai si sa suporti daca nu-ti plac toate gesturile pe care le face!
    Nu-i raspunsesem preferand sa ma prefac ca nu-l auzisem indreptandu-mi privirea intr-un alt punct din incapere.
    -Daca nu ii spui tu, o sa-i zic eu! Nu e deloc bine ce se intampla Valinor iar tu stii asta!
    Dupa ce mai indrugase niste chestii pe care nu fusesem in stare sa le percep din cauza gandurilor, castaniul parasise incaperea lasandu-ma singur.
    Pana la urma...de ce il lasam pe brunet sa vina aici si sa ma atinga de cate ori poftea?
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Ellen se intoarse destul de repede stricandu-mi buna dispozitie cu balbaielile lui. Incerca sa-mi explce ceva, dar nu reusea nimic. Am lasat cartea jos apoi m-am ridicat si l-am trantit pe scaun ordonandu-i sa o ia de  la inceput.
    -Domnule, stiti..Dean...pai Dean era cel care lasa poarta de la gradina deschisa..el venea la Valinor...
    M--am incruntat apoi am plecat direct spre camera roscatului. Am deschis usa apoi m-am apropiat de el si l-am intins pe pat asezandu-ma deasupra lui.
    -Ti-a fost bine saptamana asta? Ti-a placut atat de mult de el incat l-ai lasat sa vina la tine? Profiti de faptul ca nu te pot ucide,nu? Vorbeste odata! Nu plec pana nu scoti macar un sunet!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator

    VALINOR

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nu dupa mult timp isi facuse aparitia in incapere blondinul la fel de furios precum ma asteptam intinzandu-ma in pat si obligandu-ma sa-l ascult.Ma privea manios in ochi reprosandu-mi ca nu putea sa ma omoare lucru total neadevarat, o putea face cand vrea.Incizandu-mi ochii pentru cateva momente de meditare, i-am deschis.privindu-l cu aceeasi ochi goi ca pana acum.
    -Nu l-am lasat, el a venit pur si simplu, spun fara sa exprim nimic


    Ultima editare efectuata de catre Elyy in Mar 19 Mai - 16:04:42, editata de 1 ori
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    A venit la el timp de o saptamana si imi spune ca el nu l-a lasat?! Cum nu? Putea probabil sa anunte un servitor sa se incuie si sa nu-l lase sa apara in camera lui, dar el nu a facut nimic. A stat si a lasat totul sa decurga pur si simplu creeandu-mi mie mai multi nervi.
    -Nu l-ai lasat? Asta da gluma. O sa-mi spui curand ca tu nu l-ai lasat, dar el te-a atins peste tot, nu-i asa?
    M-am ridicat apoi l-am privit posesiv. De data asta nu mai plec de acasa un timp, cand il voi prinde pe Dean il voi impusca fara sa am vreo remuscare.
    -Tine minte ce iti spun acum. Chiar daca vei vrea nu am sa te las sa pleci cu el, chiar de va trebui sa mor, intelegi?! Acum nu mai fa pe nevinovatul si mananca, e un ordin.
    Am iesit din camera trimitandu-l pe Ellen la el ca sa-l mai scoata afara si sa aeriseasca camera.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Poate daca s-ar fi documentat mai mult despre elfi ar fi putut afla ca pentru noi niste atingeri ca in genul celor pe care mi le-a oferit atat brunetul cat mai ales blondinul erau fara nicio insemnare, nu simteam nimic si nici nu aveam vreun motiv sa-l indepartam pe cel de langa noi. Dean ma atinsese dar eu nu-i raspunsesem si nici nu reactionasem in vreun fel motiv pentru care respectasem toate regulile, daca l-as fi lasat si daca chiar mi-as fi dorit ca el sa-mi faca acele lucruri probabil as fi actionat si eu asa cum se intampla nu de mult cand eram cu stapanul si puteam chiar sa-l sarut fara a primit vreo aprobare. De asemenea nici nu avem cui sa-i zic ceea ce se intampla, asta ar fi insemnat ca blondinul sa auda de mine lucru care imi spusese ca nu mai voia sa se intample si tousi venise aici...cred ca mi-a fost putin dor de ochii lui. Dupa ce isi incheiase vorbele l-am privit cum paraseste camera aparand din nou Ellen privindu-ma cu ochii sai blanzi compatimitori.
    -Cand o sa te inveti odata minte Valinor? pareai atat de perspicace si cu picioarele pe pamant cand ai venit aici...Esti suparat pe mine ca i-am zis stapanului? intreaba apoi pe un ton vinovat privindu-ma in ochi. Nu, nu eram suparat pe el, la urma urmei, odata si odata tot se afla.
    Am dat negativ din cap iar apoi am luat tava de mancare punandu-mi-o pe genunchi si incepand sa mananc sub privirea mirata a lui Ellen.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    M-am dus in dormitorul meu cerand unui servitor sa inceapa sa pregateasca lucrurile pe care aveam sa le iau cu mine in calatorie. Faceam asta din timp pentru ca le trimiteam cu cateva zile inainte, asa nu stia nimeni de ce plec pentru ca nu imi luam cine stie ce bagaje.
    Am deschis usa de la dormitorul meu lasand servitorii sa-si faca treaba. Curand avea sa se faca seara asa ca am pus bucatarul sa faca masa pentru patru persoane. Matusa mea avea sa vina in seara asta si tinta ei era Valinor. Chiar daca e o persoana cu sange rece si ultima data parea o scorpie mi-a spus sincer ca are ceva de vorbit cu Valinor, ceva ce eu nu as intelege, sustine ea.
    M-am asezat pe un scaun pe hol privind spre servitori ca nu cumva sa puna mana pe ceva de-al meu.
    -Domnule! striga Ellen iesind tiptil din camera lui Valinor.
    -Ce e?
    -Mananca, el nu a mancat nici de dimineata si acum mananca, ar trebui sa-l scot afara, nu?
    Ellen parea ca se apropiase de Valinor sau poate ca voia sa o faca. Nu am schitat nimic desi ma bucuram ca mananca.
    -Fa ce vrei, dar veniti inapoi la cina si imbraca-l frumos.
    -Da!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Cand am terminat am lasat tava pe noptiera asteptandu-l pe Ellen sa vina, probabil abia asteptnd sa ma dea afara de aici ca sa aeriseasca, camera prinzand un aer destul de infect chiar daca geamul mai era din cand in cand deschis tot trebuiau schimbate asternuturile si facut curat.
    Ca sa-i usurez treaba am iesit pe hol dand fata in fata cu el.
    -Du-te in gradina si o sa vin eu sa te anunt cand poti sa vi inapoi in camera, spuse Ellen cu un aer usor autoritar probabil fiind suparat pe faptul ca nu il ascultasem asa cum si-ar fi dorit el.
    N-am zis nimic ci doar am trecut pe langa acesta mergand tinta spre gradina ignorandu-i pe toti care imi ieseau in cale. Odata ce am ajuns m-am pus pe iarb proaspata inspirand parfumul curat al florilor si privind cerul incercand sa nu ma gandesc la nimic.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Intre timp, servitorii au reusit sa impacheteze totul si le-au dus afara in trasura. Am discutat rapid cu cel ce transporta totul apoi m-am intors spre casa cand am auzit vocea subtire a matusii. 
    -Ce oribil! Mai pune servitorii sa dea cu matura prin curte!
    Am oftat intrand rapid in casa in timp ce o servitoare lua lungul material cu care matusa isi acoperise fata pe drum spre noi. Nu aveam chef sa vorbesc cu ea mai ales ca e de partea lui tata si pun pariu ca el a pus-o sa mai traga si cu ochiul prin casa. 
    -Incearca sa ramai intreaga pana maine, matusa.am spus sarcastic intrand in dormitorul meu, lasand-o in jumatatea casei.
    -Ia uita-te la el ce rasfatat. Ia zi-mi tu unde e baietandrul ala de data trecuta??...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Trecuse putin timp pana cand Ellen se intorsese trezindu-ma din acea stare de atipire si zicandu-mi ca trebuia sa ma pregateasca pentru cina la ordinele stapnului. Ma dusese in baie unde imi facusem rutina pe care nu o mai executasem de mult, spalandu-mi parul si avand grija sa-l rasfat cu parfumurile si gelurile care mi-au fost puse la dispozitie uscandu-l cu prosopul si lasandu-l lung in valuri pe spate. Luand apoi clama mea de par am luat doua suvite mari din fata din ambele parti ducandu-le la spate si prinzandu-le cu clama lasand bretonul sa-mi cada intr-o parte pe fata.
    -Uuu ai presimtit ca stapanul vrea sa fi mai dichisit in seara asta? ma intreaba castaniul surazand uitandu-se prin dulap dupa niste haine. Acesta scosese niste bucati de material pe care a inceput sa mi le aseze pe trup creandu-mi un kimono japonez frumos legat cu un cordon strans si negru la brau iar la spate avand o fundita specifica mare care sa-mi tina spatele drept. Kimonoul era destul de scurt iar in parti crapat. Tot Ellen imi daduse in picioare o pereche de papuci traditionali inalti iar dupa ce ma si accesorizase cu niste bijuterii imi spusese ca trebuie sa coboram la cina, motiv pentru care am inceput sa-l urmez.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Pentru ca nu puteam scapa de ea coborasem inca devreme la cina si am asteptat la masa cu matusi-mea care nu mai tacea pana ce a aparut si Ellen cu Valinor.  Bucatarul pregatise bucate dintre cele mai bune si le aranjase intr-un fel demn de oamenii instariti. Nu eram mort dupa aspect asa ca nu am bagat de seama prea mult. Cand au intrat si cei doi in bucatarie, nu mi'am ridicat privirea pentru ca imi dadeam seama ca imi va ramane atintita pe roscat si in momentul de fata incercam sa par cat mai normal. Insa matusa de cum l-a vazut s-a ridicat si l-a pus pe scaun intre noi. 
    -Uite servitor ca asta nu vezi peste tot. Pana la urma ce ziceai James ca-l pui sa faca? Nu cred ca doar danseaza cum a facut-o in ziua aceea....
    Am tacut infigand furculita in bucate.
    -Stii roscatule? Am mai vazut ieri cativa servitori asa cu chipuri sterse in centru. Doar ca erau mai prost imbracati. Ar trebui sa-mi iau si eu unul? Ce zici James?
    Din nou nu am raspuns desi as fi avut onreplica dura la asta, dar nu voiam sa stric cina.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nu aveam deloc dispozitia necesara de a face ceva in acel moment dar a trebuit sa ma conformez si sa cobor in cele din urma cu Ellen constantand cati oameni se aflau de data asta la cina printre care si matusa blondinului pe care o intalnisem cand mersesem la tatal lui. De cum ma vazuse sarise asupra mea pozitionandu-ma chiar langa blondin al carui parfum puternic si imbietor imi inunda ranile. Am ramas neclintit fiind totusi putin atent la vorbele sale, daca cei de care vorbea erau elfi erau sigur cei din generatia mea ce a fost mereu laudata ca e o promotie reusita, bietii de ei...macar eu puteam sa ma multumesc cu faptul ca nu mai eram torturat fizic chiar daca undeva in suflet simteam un oarecare gol.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Am mancat putin apoi Ellen s-a asezat in cele din urma si el la masa undeva mai la margine. 
    -James, in legatura cu bordelul, sper ca nu ai mai facut vreo prostie si ai ceva dubios pe acolo, nu puteai sa deschizi o carciuma, ceva?!
    Eram sigur ca voia sa afle ceva si asta pentru ca tata ar dori sa afle cat mai repede. Am lasat furculita langa farfurie apoi mi'am indreptat privirea spre ea oprindu-mi defapt ochii peste chipul roscatului.
    La naiba, vreau sa-l sarut! 
    De ce se aranjase chiar atat de bine? Si de ce are parul prins in felul asta?! Enervant, serios! 
    -Matusa mananca, te rog. Si tu Valinor. Ellen, de ce naiba te-ai asezat tocmai acolo?
    Am continuat sa mananc si sa ma abtin in a vrea sa-l ating pe roscat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Desii doar ce mancasem am hotart ca e mai bine sa respect dorinta blondului si sa incep din nou sa o fac, oricum nu ma simteam plin cu exceptia faptului ca nu aveam chef.
    Cum era multa lume la masa am hotarat sa fiu cat mai manierat folosindu-ma de toate cunostintele ce le invatasem inca de cand eram mic. Spatele drept, fara coate pe masa, mestecat incat iar tacamurile manuite cat mai natural si relaxcat posibil, lucruri ce pentru mine devenisera o adevarata rutina chiar daca in ultima vreme nu prea mancasem ori o facusem in pat ca mai devreme cu tava pe picioare, dar de data asta blondinul probabil voia sa faca o impresie cat mai buna. Nu stiu de ce dar parca il si simteam cum ma priveste...sa fi facut oare ceva gresit?
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Dupa ce am manncat, matusi-mea s-a ridicat si l-a tras pe Valinor dupa ea. Probabil ca nu stie ca el e mai tacut deci nu va afla mare lucru.
    M-am ridicat de la masa ramanand in bucatarie. Am impresia ca inseara asta ma voi ocupa de restul afacerilor si maine plec la bordel.
    Pana atunci Ellen veni in spatele meu zgaltaindu-ma pentru ca eram ingandurat.
    -Domnule, nu cred ca e bine sa-l lasati asa pe Valinor. Ma scuzati ca va spun, dar Valinor este o fiinta fragila si linistita pe langa matusa parca bagata in priza.
    Am tacut fara sa-i mai tin vreo morala apoi am iesit pe hol. Ce? Nu ii strica putina adrenalina,nu?
    Macar nu il mai vad putin si imi trec hormonii astia pentru ca am impresia ca nu ma voi putea abtine sa nu-l ating.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    -Asa baiete ia zi tu mie cum de ai supravietuit inca cu impertinentul ala de nepota-mi-u, ti-o facut ceva? Te-a suparat...maiii dar tacut mai esti tu! Vorbeste!
    Dupa ce ma trase langa ea, femeia incepuse sa-mi puna tot felul de intrebari care de care mai ciudate care nu faceau decat sa ma plictiseasca, nu aveam degand sa-i rasund, nici nu stiam ce plus ca stapanul nu-mi ordonase sa fiu politicos cu ea.
    -Si ce-i cu rochia asta scurta? daca ti se trezeste cocoselul la viata ce faci? Un baiat trebuie sa poarte pantaloni ca doar de aia e baiat!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Dupa un timp m-am hotarat totusi sa-l scap pe roscat de matusi-mea pentru ca stiu cat de nebuna e si cred ca l-a tocat de tot chiar daca e el mai ignorant. Ellen mi-a sarit in fata dandu-mi undosar asa ca a trebuit mai intai sa-l verific si abia apoi sa ma indrept spre dormitorul roscatului.
    Am deschis usa tocmai cand matusa cauta prin dulap.
    -Ce naiba faci?
    -Cautam o pereche de pantaloni. Auzi, dar tu nu ii dai haine lu' asta micu'? Uita-te la el saracul...ar trebui si tuns, pentru numele lui Dumnezeu, nici macar fetele nu au asa par lung.
    Nici nu cred ca avea vreun rost sa ii raspund pentru ca ar fi dat in alte chestii. E cam ciudata de fire cand iese din casa ei. Am apucat-o de mana si am tras-o dupa mine.
    -Ce faci? Lasa-ma. Nu stii? Si data trecuta l-ai aduc tot in rochie si i-am dat haine pe care le purtai tu pe acasa...
    -Matusa, am vase din Egipt, nu vrei sa le vezi?
    -Oh, dar vai!
    In cele din urma a plecat. M-am apropiat de roscat privindu-l. Se presupune ca sunt suparat pe el, dar oricat incerc nu pare deloc asa. Lipseste tandretea aia de mai demult, dar nici nu pare ca incercam sa o readucem inapoi.
    M-am aplecat sarutandu-l apasat apoi ca si cand nu am facut nimic am deschis fereastra ca sa se aeriseasca.
    -Fa-ti si tu de lucru, matusa o sa se intoarca, daca nu te gaseste nu-ti mai stoarce creerii.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Fiind o femeie mai batrana traia bineinteles pe alte principii de pe vremea cand taikomochi nu existau iar elfii erau doar niste fiinte imaginare. Acum lucrurile se schimbasera dar ea inca ramasesera cu conceptea veche cum ca baieii trebuie sa poarte mereu haine barbatesti, lucru care nu mai era deloc valabil in zilele noastre, nu mai conta daca esti fata sau baiat, atata timp cat esti sclav si esti dominat de cineva te supuri regulilor acestuia.
    Cand femeia incepuse sa cotrobaie prin dulapuri a aparut blondinul care imediat o scoase afara privindu-ma apoi insistent si ganditor. M-a sarutat lucru la care nu ma asteptam deloc iar apoi mi-a spus ca trebuia sa-mi fac ''de lucru'' iar eu nu prea intelegeam la ce se referea.
    -Mai aveti nevoie de mine? il intreb chiar daca aveam o oarecare banuiala cum ca rolul meu la acea masa era mai mult de umplutura avand in vedere ca nu ma pusese sa fac nimic altceva decat sa mananc.
    Glasul meu avea un oarecare garait in el din cauza gatului care se uscase de la atat nevorbit, senzatie cu care eram foarte obisnuit inainte dar acum ma cam deranja.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    M-am rezemat de perete privindu-l. La el cuvintele sunt atat de scumpe, dar si cand scoate ceva pe gura e o bomba care nu face decat sa te rascoleasca. Uneori am impresia ca o face din adins.
    -Intrebare. Am avut pana acum nevoie de tine?
    Pe atunci cand ii spusesem prima data ca il iubesc simteam nevoia de a-i spune pentru ca aveam nevoie de el, dar acum e nevoie de el pentru a spune din nou ca il iubesc. Din pacate orgoliul meu vrea altceva si am sadica dorinta de al vedea sau de a stii macar ca il doare catusi de putin faptul ca ne-am indepartat asa brusc...
    Am continuat sa-l privesc. De ce ai chipul ala? Nu simt nimic, nimic! 
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Privindu-ma adanc in ochi imi raspunse la intrebare cu o alta intrebare facandu-ma sa-l privesc fix si sa ma intreb daca eu mai aveam un rost in toata povestea asta. Nu era prima oara cand un stapan se plictisea de mine, dar de cele mai multe ori cand asta se intampla, el ma vindea altcuiva dar el...chiar si acum prefera sa ma tina aici.
    Am dat negativ din cap fara a schita vreun alt gest iar apoi mi-am indreptat privirea spre fereastra pentru cateva momente aducandu-mi aminte de noaptea in care ne plimbasem si vazusem zanele. Atunci simteam adevarati fiori in corp, fiori pe care mi-as fi dorit sa-i simt mereu...dar acum acestia nu-si mai aveau rostul, sufletul meu de gheata revenise iar odata cu el si dorinta de a-mi zidi si mai mult sentimentele astfel incat nimeni sa nu le mai poata afecta.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Indiferenta lui era chiar cea mai proasta in momentul de fata. Ma face sa-mi fie dor. Chiar si asa, chiar daca toate au trecut nu-l voi lasa sa plece de aici pentru ca nu voi permite nimanui sa-l atinga. Macar aici, stiu eu ca e in siguranta desi habar nu am ce vrea sau cum ii e bine pentru ca niciodata nu mi-a spus. Lipsa de comunicare e totusi o scuza in racirea unei astfel de relatii.
    -Curand o sa ai tu nevoie de mine.
    M-am aplecat spre el lasandu-mi degetele sa alunece printre firele sale de par. Am iesit din camera apoi m-am dus in dormitorul meu.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Atingerea sa se simtea ca un soc ciudat si placut pentru mine, imi placea chiar daca nu o recunosteam imi placea dar incercam pe cat posibil sa ne asta astfel incat sa-mi fie bine.
    Iesind din dormitorul meu m-am ridicat dandu-mi jos frumosul kimono si revenind la hainele comode si lungi intinzandu-ma apoi in pat si inchizandu-mi ochii si gandindu-ma la vorbele sale. Ce o fi vrut sa spuna?
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Se intunecase deja bine si matusa deja plecase. Nu am mai iesit din dormitor ci m-am bagat inapoi in pat. Nu cred ca Dean ar mai avea tupeul sa vina si in seara asta desi nu stie ca m-am intors acasa. Nu i-am mai spus nici lui Ellen sa mai treaca pe la Valinor. 
    Am prea multe pe cap acum ca sa ma gandesc strict la o singura problema, ni vreau sa las ceva neterminat aici inainte saplec.
    Am stins lumina si m-am bagat in pat desi nu erau semne ca aveam sa adorm.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nu stiu cat timp trecuse dar in momentul in care eram pe cale sa atipesc am auzit niste zgomote facandu-mi urechile sa tresara usor. Putin buimac m-am ridicat in sezut uitandu-ma in jur prin incapere constantand ca era goala, sau cel putin asa parea. Umbrele jucau un joc tare infiorator dand fiecarui obiect un aspect bizar si animat ce putea imediat sa-ti inghete sangele de spaima, dar mie care nu-mi era frica de moarte nu ma facea sa simt nimic. Alt lucru imi atrase atentia, o umbra...o umbra ce incepuse sa se miste apropiindu-se usor de patul meu.
    -Chiar ma gandeam cand iti vei da seama ca sunt aici dragul meu Valinor, ti-am spsu ca nimic nu ma va tine departe de tine, spuse Dean mangaindu-mi obrazul si privindu-ma in ochi in acel intuneric luminat doar de razele lunii ce patrundeau prin geam.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 15 44f302662020b0df58cfd72748314701

    M-am foit de cateva ori nereusind sa adorm. Se pare ca noptile nedormite din cauza afacerilor mi-au stricat pofta de somn. Am ramas totusi in pat pentru ca aveam nevoie sa stau intins. 
    E adevarat ca atunci cand te asezi in pat toate gandurile iti napadesc mintea desi eu nu ma puteam gandi decat la ultima seara in care Valinor a zambit atat de sincer. Parea cu adevarat fericit. Uneori ma intreb de ce exista oameni de genul lui...bine el e elf. Tocmai mi-am dat seama ca nu am habar de nimic despre ei. 
    M-am ridicat din pat luand o carte din dulap. Stiam ca am ceva cu elfi, dar cand am deschis sa citesc mi-am dat seama ca e fictiune si multe dintre scrieri nici nu pornesc de la adevaruri. Ma intreb daca mi-ar spune chiar el cate ceva, brusc sunt mult mai curios decat inainte.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 15 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Brunetul ma privea la fel de bland ca de fiecare data cand a venit lasandu-se asupra mea si mangaindu-ma cu atentie.
    -Mi-a fost asa de dor de tine...am vrut sa te vad...nu mai pot suporta gandul ca tu ii aparti lui...vreau sa fi al meu dragul meu Valinor..., imi sopteste acesta sarutandu-mi incet obrazul coborand apoi mai jos spre gat trasand dare umede cu buzele sale carnoase. Nu puteam spune ca senzatiile imi sunt straine, totusi corpul meu inca vulnerabil actiona controlat de tot ceea ce facea el.
    Mi-am arcuit usor spatele ramanand inexpresiv chiar daca obrajii incepusera sa-mi arda usor din cauza actiunilor intense.
    Nu stiu cum fara sa vreau reusisem sa eliberez in mic geamat printre dinti.
    -Ahh
    Dintr-o data Dean se opri privindu-ma cu un licar puternic in ochi ce-i faceau atat de stralucitor in semi intunericul acela.
    -Ohh ce voce minunata ai! vreau s-o mai aud!
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Dum 19 Mai - 9:18:42