RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
My lovely taikomochi EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
My lovely taikomochi EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
My lovely taikomochi EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    My lovely taikomochi

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    My lovely taikomochi

    Pentru cine nu stie ce este taikomochi o sa spun doar atat = gheisa masculina din japonia din primele vremuri inainte sa apara si cele clasice pe care toti le stiu

    Personaje

    Georgi
    ♣Nume: Alesandro James
    ♣Varsta: 24 ani
    ♣Zodie: taur [25 aprilie]
    ♣Sex: masculin
    ♣Orientare sexuala: bisexual
    ♣Caracter: ♠ Incapatanat ♠ Posesiv ♠ Calm ♠ Realist
    ♣Istoric: Inca de mic a ramas pe cont propriu si a inceput sa calatoreasca pentru a reusi sa traiasca de pe o zi pe alta. De cinci ani face tot felul de afaceri ajungand cunoscut in tot tinutul si astfel a ajuns sa nu mai duca lipsa de bani.
    ♣Alte detalii:
    -se crede superior intotdeauna
    -ii place linistea
    -adora sa se plimbe prin ploaie
    -calareste cel putin o data pe saptamana
    -uraste cand cineva nu face cum vrea
    -nu-i place cand cineva plange din cauza lui
    ♣Aspect:
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Eu

    ♣Nume: Akara
    ♣Prenume:Valinor
    ♣Varsta: 17
    ♣Zodie: Varsator (21 Ianuarie)
    ♣Caracter: ♦linistit ♦ignorant ♦nepasator ♦arogant ♦invidios
    ♣Istoric: Inca din vremuri vechi elfii au fost considerati niste ‘’daruri’’ pentru cei care vor sa experimenteze lucuri noi in materie de sex. Familia sa este cunoscuta pentru generatiile foarte ‘’reusite’’ de elfi. Femeile sunt obligate de oameni sa faca sex si sa nasca in continu baieti care inca de mici vor fi invatati cum sa fie niste taikomochi de vis pentru oamenii bogati. Ei sunt crescuti iar mai tarziu vanduti oamenilor care ofera cel mai mult. Valinor a trecut prin multe chinuri pe parcursul anilor iar asta l-a facut sa nu-i mai pese de ceea ce se intampla cu el. Ar vrea sa moara cat mai repede si sa nu-i mai incurce pe altii cu existenta sa, totusi se pare ca soarta inca vrea sa-l tina in viata
    ♣Detalii:
    -poate fii o companie placuta uneori pentru cine stie cum sa se comporte cu el
    -ii place luxul si mancarurile sofisticate
    -ii place sa gateasca
    -canta atunci cand simte ca cedeaza
    -doarme mult
    ♣Aspect:
    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    START RPG
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    M-am reintors in tinut dupa o lunga calatorie pe ocean. Am vrut sa ating numaidecat pamantul si sa uit mirosul marii care m-a urmarit cam doua saptamani.
    Am luat doi servitori cu mine pana in centrul orasului unde se stransesera mai multi oameni.M-am apropiat facandu-mi loc printre oameni. In jumatatea multimii se afla o scena pe care deobicei, satenii expun cele mai pretioase obiecte ale lor pe care le dau in schimbul unei sume de bani.
    Am zambit cand m-a atras ceva neobisnuit, ceva ce nu am mai avut pana acum, evident ca va fi al meu!
    M-am apropiat de scena aruncandun saculet cu monezi de aur, le puteau schimba oricand pe bani, era clar in avantajul lor. Imi puteam alege orice, insa ochii mi-au cazut pe acel chip linistit care privea cu ignoranta toata lumea din jur.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nici nu fusesem adus bine cu vaporul ca am si fost luat si pus pe o scena pentru a putea fi ales de cei care urmau sa ma cumpere. Nici nu implinisem inca varsta de optisprezece ani dar ce mai conta? valoram mai mult asa la urma urmei! Of cat de idioti puteau fi oameni. Hei tipule cu neg pe nas, ai grija la haine ca asta e matase scumpa de la mama! Dar ma asculta? bineinteles ca nu! Poate daca m-as fi sinchisit sa-mi deschid macar gura pentru a vorbi lucrurile stateau altfel, dar de ce sa-mi obosesc eu vocea mea angelica de elf pe niste tipi fara creier? oricum stiam deja cum urmau sa stea lucrurie.Ajungeam la cineva, persoana respectiva ma folosea pana sa plictisea si dupaia ma vindea altcuiva ca sa-si recupereze banii sau de ce nu, la un prest si mai mare?
    Desii eram destul de mic in comparatie cu ceilalti, avusesem si eu tot felul de experiente cu batrani ipotenti si plini de bani care voiau sa se distrez. Tsk! Cati idioti nu imi atinsera pielea fina si alba pana acum? imi venea sa iidau cu capul de pereti de multe ori,dar totusi nu o faceam, odata si odata roata tot avea sa se intoarca, corect?
    Stateam pe acea scena privind in jur la multimea de barbati din jurul meu. Toti aveau acele expresii pofticioase de parca nu mai ''gustasera'' niciodata ceva mai bun ca mine. Dar cine stie? elfii erau foarte scumpi la urma urmei. Se pare ca in cele din urma am fost ales de cineva. Nu mult mi-a luat sa-mi dau seama ca tipul blondin care se uitase insistent la mine ma ''castigase''.Judecand dupa acel saculet cu aur puteam sa-mi dau seama ca era foarte bogat. Foarte bine! Daca are o cada mare cu apa calda in care sa ma lase sa ma lafai cand si cat vreau s-ar putea sa ne intelegem! Nu de alta dar ultimul mos la care fusesem nu ma lasa nici la baie in pace!
    Am fost tras de acelasi tip cu neg pe nas pana in fata barbatului pe care l-am privit fara nicio expresie pe chip, asteptand sa vad ce urma sa facem.Presupun ca ma va lua si ma va duce acasa la el. Nu m-ar mira! Fata de ceilalti pe care i-am avut, el era cel mai tanar semn ca probabil lucrurile aveau sa stea atfel. Cel putin asa speram...
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Odata ajuns in fata mea, am privit chipul alb ce incerca parca, fara vreo expresie sa afle ce gandesc eu. Mi-am dat seama ca ochii sai verzi m-au atras.Am suras la gandul asta si am facut semn cu mana celor doi servitori care au pus pe spatele acestuia un fel de haina cu gluga care sa ii acopere chipul pana ce ajungem la noua mea casa. Aveam destui dusmani si nu riscam sa arat chipul oricarui om ce lucra pentru mine, mai ales un tip ca el.
    L-am tras pe roscat langa mine dandu-i de inteles ca vreau sa ma tina de brat.
    -Deci, care este numele tau?

    Aveam de gand sa imi iau o femeie care sa ma insoteasca in calatori si care sa fie acolo pentru mine, sa ma astepte dupa ce am o intalnire importanta sau care sa ma alinte din cand in cand, dar imi pare ca am gasit pe altcineva care, probabil ca nu va face chiar tot ce ma astept, dar macar ma va multumi.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor
    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Se pare ca venise cu slugile dupa el. Cum spuneam, era foarte bogat ceea ce speram sa-mi aduca si mie cateva avantaje, sincer sa fiu chiar voiam o baie buna urgent! Si un somn luuung ce vreo douazeci de ore ar fi perfect!
    Punandu-mi o haina pe mine m-a tras spre el apucandu-l imediat de brat fara sa zic nimic. Vazusem atat de multi oameni si avusesem timp sa-i studiez pe fiecare in parte incat imi dadeam seama imediat ce vor.
    -Valinor, raspund scurt, privind inainte inspre directia in care ne indreptam. Cateodata era placut sa te plimbi si sa admiri peisajele nu sa stai sechetrat in casa toata ziua cum de altfel mi s-a si intamplat de atatea ori. Si chiar daca eram un elf iar natura era cea care ma incarca cu energie vitala, ma obisnuisem si fara sunetul placut al pasarilor, fosnetul crengilor copacilor sau vantul care sa-mi deranjeze parul lung si rosu.
    -Ne urmareste cineva, spun pe acelasi ton scurt, calm si lipsit de vreo urma de ingrijorare. Chiar nu-mi pasa cine ne urmarea, si nicinu stiu de ce-l informasem pe el in legatura cu acest lucru totusi era mai bine sa stie. Datorita urechilor noastre de elfi, aveam auzul mult ma fin decat al oamenilor, aproape la fel de bun ca al cainilor.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Avea un nume ciudat, nu in sensul rau ci mai degraba in sensul de...nu stiu, curios. Asta e un alt lucru care imi place. Nu l-am bagat in seama cand a spus ca ne urmareste cineva. Trebuie sa fie foarte special de si-a dat seama imediat ca suntem urmariti.
    M-u intampinat alti oameni care se pare ca au inteles ce au de facut. Stiam ca eu nu am ce altceva sa fac decat sa-mi continui drumul spre casa.
    -Imi place numele tau, are vreo semnificatie?am intrebat pasind imediat pe o straduta ingusta si verde ce nu ducea decat inainte spre o casa imensa alba cu porti din fier forjat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Blondul nu se panicase si nu se stresase deloc atunci cand i-am zis ca suntem urmariti, isi continuase drumul alaturi de mine lasandu-i pe aghiotantii lui sa mearga in spate si sa-si faca treaba. Ramasesem putin surprins de vorbele sale, de obicei primele intrebari ale oamenilor atunci cand ma vedeau erau legate de abilitatile mele in pat, abilitati cu care bineinteles ca nu ma pot mandri. Totusi se comporta prea ''ciudat'', intr-un sens pozitiv cum ar veni. Poate ma luase sa-i fiu menajera sau ceva...nu m-ar deranja sa-i gatesc.
    -Daca are atunci eu nu-l cunosc. Oamenii mi-au dat acest nume. spun pe acelasi ton ca pana acum. Cred ca incet, incet se obisnuia cu felul meu de a fi. Nu-mi placea sa vorbesc si o faceam doar cand eram intrebat sau simteam nevoia. Oricum si daca ai urla, oameni tot aud ceea ce vor sa auda si nu asculta ceea ce vrei tu sa le spui. Asa erau vremurile de acum.
    Privind in fata mi-am putut da seama ca ne indreptam spre casa lui.Ciudat, ma asteptam sa fie mai departe. La o prima vedere arata draguta desii gardul mare din fier forjat sigur ma va face sa ma simt ca la inchisoare...cum de altfel fusesem toata viata mea.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Nu era ca nu stiu ce e sau ceva de genul, doar incercam sa port o conversatie cu el doar ca sa aflu cat mai multe, dar, se pare ca tipul asta e mai...tacut si nu-i place sa vorbeasca prea mult in plus.
    Portile s-au deschis lasandu-ne sa pasim in curtea mea pe care nu am mai vazut-o de atata timp. Ah, ce dor imi era de linistea asta.
    Servitorii s-au oprit la usa de la intrare, iar eu am intrat cu roscovan in interiorul casei. I-am dat drumul la brat si m-am pus in fata lui privindu-l din cappana in picioare.
    -Sa vedem...
    I-am dat jos haina cu gluga apoi am tras si de hainele pe care le avea deja pe el. Le-am aruncat undeva in casa si am luat un material din matase rosie de pe canapea. L-am infasurat cu ea prinzand-o la umar lasand o crapatura care sa-i dezvaluie piciorul drept.
    -Porti rosu cand stai in casa, verde afara si alb sau mov cand iesim in oras, cand calatorim poti purta tot ce vrei.
    Una din servitoare mi-a adus un pahar cu vin eu asezandu-ma pe canapea.
    -Vino langa mine.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Fara alte incidente am ajuns in cele din urma in fata casei barbatului. Servitorii imediat s-au grabit sa-i deschida poftindu-ne pe amandoi in casa. Ce-i drept am putut sa observi chipurile oamenilor. Unii ma priveau curiosi, altii dezinteresati iar altii...ei bine parca ma sorbeau din priviri, exact ca mosii pe care trebuia sa-i suport zi de zi.
    Am dat drumul la bratul cald al barbatului lasandu-l sa ma analizeze asa cum voia el ca mai apoi sa ma dezbrace. Initial credeam ca deja vrea sa treaca la fapte dar se pare ca de data asta m-am inselat, in schimb m-a imbracat cu un material ce-mi era foarte cunoscut de un rosu aprins care chiar imi placea si mai mirosea si frumos.
    I-am ascultat vorbele dand afirmativ din cap fara a arata vreo urma de nemultumire, fiecare ''stapan'' avea propriile lui fixuri cand venea vorba de servitorii lor.
    Dupa ce se facuse comod cu un pahar de vin in mana am venit langa el exact asa cum imi spusese facandu-ma comod pe canapea si ridicandu-mi picioarele pe aceasta. Cred ca acum urma sa-mi zica conditiile sale sau ceva de genul asta ca mai apoi sa-mi prezinte casa si camera...mea? mneah,nu aveam eu norocul asta, cel mai probabil voi dormi cu el ca sa se asigure ca nu fug sau ceva de genul.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Imediat cum s-a asezat pe canapea s-a facut si el comod asa cum ii cerusem.Insa nu imi amintesc sa-l fi pus sa-si ridice in felul asta si picioarele. Am zambit usor in coltul gurii apoi mi-am pus paharul pe capul lui.
    -Daca sevarsa fie si o picatura vei fi legat de un copat cu apul in jos trei ore. Trebuie sa inveti sa asculti cu atentie ceea ce spun si uneori...poate doar sa ghicesti ceea ce vreau, dar asta probabil ca mai dureaza.
    Am de gand sa insir lista cu ceea ce are de facut, dar cum nu e asa de mare m-am gandit sa o spun scurt si la obiect.
    -Sa incepem, vei lua cele trei mese impreuna cu mine si ma vei insoti mai peste tot, trebuie sa-mi creei mai mereu o stare de spirit relaxanta, nu imi plac glumele. Nu intri la mine in camera fara sa iti dau voie. In zilele ploioase va trebui sa ma insotesti fara umbrela, nu ma refer la zile cu furtuna. Duminica vei ramane acasa singur pentru ca voi calari.
    Mi-am luat paharul inapoi zambindu-i.
    -Ceva de neinteles?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Se pare ca uitasem anumite aspecte in ceea ce privea servirea cum trebuie a unui om pretentios. Cred ca paharul pus in cap era doar o mica ''pedeapsa'' din cele multe pe care sigur le are in dotare pentru cazul in care nu as respecta regulile. Amenintarea sa cu legatul de un copac nu ma facuse sa ma clintesc prea mult din loc, in primul rand pentru ca nu ma impresiona cu nimic, puteam sta cu capul in jos mult si bine, nu avea ce sa mi se intample iar in al doilea rand, l-a a-mi tine capul drept si nemiscat ma puteam declara un oarecare ''expert''. Firea ignoranta pe care mi-o slefuisem in toti acesti ani pentru a nu mai fi afectat de oamenii ce voiau sa profite de mine ma ajuta foarte mult.
    Am ascultat din nou cu atentie tot ceea ce el imi zisese. Parea o persoana careia ii placea intradevar ordinea si disciplina...plus estetica judecand dupa obsesia sa ciudata legata de culori.
    -Nu., spun scrut chiar daca eram constient ca odata si odata tot aveam sa fiu pedepsit pentru ''lipsa de respect'' avand in vedere ca nici nu stiam cum il cheama si nici nu imi spusese care e pretentia lui cu privire la acest lucru, cum anume ar dori sa fie strigat. Spram numai sa nu inceapa si el cu ''stapane'', ''majestate'', ''inaltimea voastra'' altfel sigur avea sa mi se faca rau de fiecare data cand i-as fi zis asa.Dar nu voiam sa-l intreb,in primul rand pentru ca nu ma interesa iar in al doilea rand pentru ca eram intr-un fel constient ca vom ajunge si la asta.


    Ultima editare efectuata de catre Elyy in Mier 4 Feb - 3:21:01, editata de 1 ori
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Era mult mai bun ca oricare servitor, nici macar nu vorbea prea mult. Mi-am dus mana spre capul lui ciufulindu-l usor ca peun caine. Nu stiu daca mai aveamce sa-i spun. Ah da...
    -Nu ma strigi, in niciun fel, nimeni nu arevoie. Daca trebuie neaparat sa-mi spui ceva si nu mai poate astepta pana ce nu te chem eu atunci ma cauti pentru ca trebuie sa stii unde sunt. Camera ta va fi langa a mea. Vino.
    L-am luat din nou de brat urcand scarile cu el spre ultimul etaj. Am trecut de camera mea deschizand o usa maronie din lemn de stejar.
    -Asta e...intra, sa vi la mine la ora opt seara. Nici mai devreme nici mai tarziu.
    Camera lui era exact ca a mea, doar ca eu aveam un dulap in plus. Nu imi faceam griji ca avea sa plece, oricum nu avea cum. Nu sunt omul care sa fie pacalit usor. L-am lasat la el in camera si am intrat la mine trantindu-ma in pat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Mi-am inchis usor ochii atunci cand incepuse sa-mi ciufuleasca parul, era o senzatie destul de placuta, mana sa era foarte mare si de asemenea foarte calda. Ca si cum imi citise gandurile ma informase cu privire la faptul ca nu aveam voie sa-l strig in niciun fel. Probabil nu voia ca servitorii sai sa-i stie numele pentru a nu se pomeni cu tot felul de surprize neplacute. Judecand dupa aspectul sau imi puteam da seama ca nu era un tip cu care voiai sa te pui atunci cand era nervos.
    Se pare ca intr-un fel rugamintile mi-au fost ascultate. Barbatul ma surprindea tot mai mult ceea ce imi dadea o oarecare stare de agitate ca si cum asta ar fi...linistea dinaintea furtunii.
    Ajungand in asazisa mea camera am putut observa modul stilat si de bun gust in care a fost aranjata. Initial ma asteptam la o temnita, celula sau un loc friguros in care sa inghet dar el alesese sa-mi dea propria mea camera...dar nu plecase inainte sa-mi mai spuna ca trebuia sa fiu in camera sa la ora opt. Perfect! spun in sinea mea ducandu-ma direct in pat cu gandul de a ma odihni. Mi-ar fi placut un o baie fierbinte intr-un asemenea moment, totusi cred ca ajungea deja atata rasfat pentru azi. Puteam fi recunoscator pentru faptul ca aveam camera mea.

    Cand ceasul era aproape ora opt am hotarat ca e momentul sa merg asa ca dupa ce mi-am aranjat mai bine haina rosie din matase pe mine am iesit din incapere mergand spre cea a stapanului ca mai apoi cand am fost sigur ca ceasul batuse ora opt am batut la usa asteptandca acesta sa-mi dea voie sa intru.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Dupa o odihna bine meritata am auzit batai in usa exact cand s-a facut ora opt. Ma surprinde din ce in ce mai mult, e bine ca e punctual.Am deschis usa lasandu-l sa intre in incaperea calduroasa.
    M-am asezat pe pat chemandu-l langa mine.
    -Fa-mi un masaj, ma doare spatele.am spus scurt asteptand sa se apropie de mine. Se prea poate ca in camera sa fi ramas un miros puternic de plante pentru ca bausem un ceai chiar inainte sa vina. Am obiceiul de a intari esenta ceaiurilor inainte sa le gust si nici macar nu ajung sa le termin.
    Chiar aveam nevoie de un masaj bun, sa simt ca ma relaxez.
    -Incearca sa o faci in asa fel incat sa ma relaxez...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Odata ce am patruns in incapere ma izbise un miros puternic de plante care ma facuse sa trag asemeni unui dorg mirosul pe nas. Era placut cel putin pentru gusturile mele. Din ce am putut observa camera era identica cu a mea, doar un dulap in plus facand diferenta. M-am apropiat usor de el fara sa reactionez in niciun fel ci privindu-l in ochii albastrii asteptandu-i aprobarea. Amandoi stiam ca pentru a-i indeplini porunca trebuia sa ma urc in pat langa si sa vin in spatele sau iar odata ce acesta imi daduse aprobarea din priviri, am venit imediat asa cum trebuia, silentios cat sa nu-l deranjez punandu-mi mainile pe spatele sau pe care se puteau vedea urme de rani, cicatrici cum de altfel avea si prin alte locuri. Greu cu oamenii astia! Ai fi zis ca unii vor sa-si ascunda aceste ''defecte'' dar el facea taman pe dos, si le arata! Macar daca si-a facut tatuaje putea sa-si faca pe rani ca sa nu se mai vada...in fine.
    Nu era tocmai domeniul meu totusi speram ca pe parcurs sa invat cum sa-l fac sa se ''relaxeze''. Ce-i drept parea putin incordat. Dupa ce mi-am plimbat putin mainile pe spatele sau am indraznit sa-mi folosesc degetele cat sa presar punctele vitale aflate de o parte si de alta a coloanei vertebrale. Mereu amfost oarecum fascinat de corpul uman si chiar am avut ocazia sa citesc carti despre asta, acest lucru fiind unul din putinele lucruri care mi-au placut la vechii mei stapani, daca eram cuminte imi dadeau din cand in cand voie sa ma desfasor asa cum doream.Si aici cred ca era la fel.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Nu se pricepea el chiar bine, dar ceea ce facea imi relaxa corpul deci nu m-am simtit nemultumit. Doar ca acum sunt curios in privinta lui. Nu vorbeste mult si daca ii pun intrebari face in asa fel incat sa dea cele mai simple raspunsuri. L-am lasat sa-mi faca asa zisul masaj cam jumatate de ora apoi l-am tras de mana aducandu-l in fata mea. I-am lipit pieptul acoperit de matase de al meu.
    Avea un chip frumos pe care acum am ocazia sa-l studiez mai indeaproape. Ma gandesc daca chiar poate inlocui ceea ce imi lipseste,dar expresia fetii sale neschimbata inca de cand l-am vazut prima data imi da impresia ca nu se va intampla asta.
    Mi-am dus o mana spre obrazul sau,pielea lui era mult prea fina in comparatie cu palma mea rece si probabil aspra. M-am gandit ca odata ce m-a facut sa ma relaxez ar trebui sa-i ofer o recompensa. Desi asa ceva ofer copiilor ce vin sa ingrijeasca animalele din grajd. Si poate ca daca ii spun ceva scot un cuvintel printre buzele sale.
    -E ceva ce doresti? Ai voi sa ceri ceea ce vrei de doua ori pe saptamana,bineinteles sa fie ceva ce esti sigur ca vei primi adica nu orice.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    [b]Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Din moment ce nu reactionase in niciun fel, tratamentul pe care il facusem parea sa fie in regula, probabil intelegea faptul ca nu eram expert in chestii de genul asta avand in vedere ca niciodata nu eram eu cel ce facea ceva oamenilor, ci mai degraba ei imi faceau mie.
    Cand probabil se plictisise acesta ma trase spre el mangaindu-mi obrazul. Nu stiu de ce imi placeau asa mult atingerile sale, avea palma calda si mare dandu-mi un sentiment de siguranta chiar daca stiam ca nu valoram nimic in fata ochilor sai si ca daca aveam sa-l supar cel mai degraba va ma trimite inapoi de unde am venit. Elfii intotdeauna au fost considerati niste obiecte pe care oricine le putea avea cu niste bani in plus.
    Am vrut sa-i spun ca nu doream nimic momentan dar sunetul facut de stomacul meu o luase inainte auzindu-se destul de pronuntat in incaperea in care pana acum domnea linistea.
    Mi-am inchis ochii inspirand adanc aer in piept cum aveam obiceiul sa fac pentru a-mi controla starile si emotiile. In mod normal as fi sarit in sus cu tot felul de scuze dar cui ii mai pasa? ori aveam sa mi-o iau ori imi va respecta prima dorinta care era evidenta. Nici nu mai tin minte decand nu mai mancasem cum trebuie, tot drumul pana in orasul asta nu fusesem hranit decat cu bucati de paine sau fructe.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    I-am studiat atent chipul incercand sa ghicesc ceea ce vrea sa faca. Ma uimeste cat de bine isi ascunde orice reactie. Poate ca asa l-au invatat cei ce l-au mai avut. Insa nu am nevoie de chipul lui sters fara niciun fel de reactie.
    -Sa stii ca eu am nevoie de sentimente exprimate, nu citesc asa de bine persoanele. In plus, ca sa ma relaxez si sa ma simt bine, ceea ce tu trebuie sa faci, trebuie sa si zambesti din cand in cand, daca mi te arati intotdeauna cu chipul asta nu am sa pot sa ma relaxez total si nu vreau asta.
    M-am ridicat din pat schimbandu-ma de haine. Probabil ca ii este foame, din cate am vazut eu nu parea ca oamenii ce il tineau pe scena nu il hraneau nici nu aveau mancare acolo.
    -Trebuie sa mergem sa luam cina, dupa asta sa te gandesti bine la ceea ce iti doresti.
    M-am intors cu fata spre el apucandu-l de mana si ridicandu-l de pe pat.
    -Ti-am spus, vei fi un fel de insotitor al meu, asta inseamna ca vei lua cele trei mese zilnice cu mine.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    -Nu stiu sa zambesc, nu am facut-o niciodata.
    Aceeasi pretentie au auvt-o multi proprietari de ai mei dar vazand ca acest lucru era imposibil pentru mine m-au lasat in pace si au preferat pur si simplu sa ignore asta, oricum ce mai conta chipul la urma urmei?
    Nu avusesem niciodata motiv sa zambesc si oricat de bine stiam sa-mi ascund sentimentele, nu voiam sa afisez expersii false.
    -Nu-mi doresc nimic momentan, spun in cele din urma in timp ce ma ajuta sa ma ridic de pe pat de parca as fi fost un copil sau cine stie ce om ranit care avea nevoie de ajutor suplimentar. Chiar daca era ciudat, nu ma deranja.
    -Stiu asta...totusi nu sunteti obligat sa-mi dati de mancare daca nu merit. De-a lungul anilor ma obisnuisem deja cu principiul: esti cuminte? primesti mancare, nu esti? nu primesti! in plus stiam ca nu aveam eu norocul sa mor din cauza lipsei de hrana, ar fi fost mult prea frumos.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am zambit usor ironic. Cum sa nu stii sa zambesti? Asta e cel mai prost lucru auzit vreodata, ce;l mai aiurea! Nu e bine. Daca nu stie sa zambeasca atunci moralul meu va fi si el la pamant? Am nevoie de un insotitor care stie sa zambeasca atunci cand trebuie sa o faca nu un om cu fata stearsa ca el.
    L-am apucat bland de barbie trecandu-mi degetul mare peste buzele sale apoi ridicandu-i colturile gurii in sus pentru scurt timp.
    -Nu ma intereseaza, daca nu stii, vei invata sa o faci.

    E ciudat sa nu-si doreasca nimic. Deobicei cand luam servitori pentru prima data incepeau sa imi spun ditamai lista, cereau bani, haine, matasuri, o casa. Si el nu isi doreste nimic momentan.
    -Alta greseala, atunci cand stapanul te intreaba ce iti doresti profiti de ocazie si ceri cat mai mult.
    L-am apucat din nou de brat iesind din cmera, incuind usa cu o cheie pecare mai apoi am bagat-o in buzunarul pantalonilor.
    -Nici cainii nu mi tratez asa. Cum adica nu sunt obligat sa-ti dau de mancare? Asta e o prostie, daca imi apartii trebuie sa ingrijesc, vorbeste te rog mai normal, nu sunt ca ceilalti stapani sau oameni ce te-au folosit. Eu mi-am luat o persoana cu care sa-mi petrec timpul nu o matura cu care sa dau gunoiul laoparte.
    Acestea fiind spuse, dat si ca i-am auzit vocea si chiar a scos trei propozitii ceea ce pare ca e destulpentru el, dar pentru mine, nu. Voi avea nevoie sa discut cu el mai mereu.
    Am coborat scarile spre bucatarie unde masa era deja gata si nici un servitor in incapere. M-am asezat in capul mese.
    -Ia loc unde vrei.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    [b]Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Inca eram putin derutat de la treaba cu zambitul, nu cred ca aveam sa fac asta prea curand iar daca as fi incercat cat sa iasa ceva ca sa-l pot multumi sigur aveam mai mult sa-l sperii. Decand eram mic nu am fost invatat decat sa ascult si sa execut. Daca ma plangeam eram stropit cu apa sau chiar batut cu biciul iar daca indrazneam sa nu fac ceea ce-mi spuneau stapanii nu mai primeam mancare doua zile. Ma obisnuisem cu acest mod de a trai si chiar daca el mi-a zis ca aveam voie sa-i cer cat mai mult asta nu ar mai fi insemnat doua dorinte pe spatamana. Imi era greu sa-mi dau seama cand voia sa ma puna sub tot felul de situatii capcana sau cand voia sa vorbeasca serios.
    Din nou ma surprinsera cuvintele sale, ma intrebam de ce nu se casatorise sau nu-sialesese un om la fel ca si el cu care sa-si petreaca timpul daca avea nevoie de companie, asa nu ar mai fi dat banii degeaba pe mine.
    Cel mai bine era sa nu spun nimic si sa-l urmez, curiozitatea mea nici nu trebuia sa intre in aceasta ecuatie si chiar sa nu existe. Nu era treaba mea!
    Am putut observa bucataria mare in mijlocul caria trona o masa dreptunghiulara destul de mare in care ar fi putut incapea doua familii intregi de oameni. N-am spus nimic atunci cand a zis ca ma pot aseza unde doresc asa ca m-am pus pe scaunul din stang lui. Avand in vedere ca-mi zisese ca trebuie sa-l urmez peste tot cel mai bine era sa-l ascult in plus nu puteam spune ca ma deranja atat de tare prezenta lui. In plus farfuriile cu mancare au fost puse in tocmai asa cum noi eram asezati asa ca in cazul in care voiam sa ma duc in alta parte ar fi trebuit sa ma car si cu farfuria...si-mi era prea lene!
    Desii farfuria sa afla in fata mea eu m-am multumit doar sa o privesc in gol tinandu-mi mainile inca pe picioare vrand sa astept ca el sa termine de mancat. L-as fi putut intreba daca ma pot servi dar asta ar fi constituit un oarecare risc de a comite o alta greseala. Totusi mai totii oamenii ca el aveau pretentia ca servitorii sa stea la masa cu ei dar acestia sa nu manance nimic decat dupa ce stapanii au terminat si eu plecat.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    L-am privit usor derutat. Imi pare ca trebuie sa o iau de la capat cu el pentru ca face tot cum a fost invatat atunci cand avea alti stapani. Ca un sclav, dar eu nu am nevoie de un sclav, am nevoie de cineva care sa ma faca sa ma simt bine, la naiba.
    Am oftat si dupa ce am luat o gura din bucate mi-am dat seama ca nu o sa manance pana ce nu-i spun eu.
    -Ce astepti? Sa se raceasca? Sa stii ca nu o mai incalzeste nimeni asa ca mananca odata!

    E clar ca aici totul e diferit daca se poarta ca si cum ar fi o marioneta.
    -Nu imi place felul in care te porti...sau mai bine zis in care ai fost invatat, va trebuie sa inveti singur aici pentru ca nu am timp sa o iau de la capat cu tine.
    Mi-am turnat intr-un pahar vin, deobicei nu mananc mult, mai mult gust vin, nu in fiecare zi, dar azi simt nevoia.
    -Bei alcool.am intrebat cu intentia de ai da si lui un pahar care sa mearga bine cu friptura.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Se pare ca imediat s-a prins de faptul ca modul in care eu am fost invatat era cu totul diferit fata de conceptiile si parerile sale. Nevrand sa-l supar mi-am ridicat mainile luand tacamurile si incepand sa mananc in liniste la fel de politicos si manierat cum am fost invatat. Imi aduceam aminte si acum aminte furtunele de apa pe care le primeam in fata daca plescaiam la masa, daca nu stateam drept sau daca indrazneam sa nu folosesc tacamurile. Trebuia sa fiu un taikomochi perfect, exact asa cum mi-a spus primul meu stapan care ma invatase toate aceste lucruri si care de altfel a fost si cel mai crud...sau cel putin asa mi se parea mie la vremea respectiva din moment ce nu aveam sapte ani.
    Ce as putea face in legatura cu modul meu de a fi? Nu stiam ce isi doreste el mai exact de la mine sau cel putin nu intelegeam.
    Puteam spune ca mancarea aceea chiar era delicioasa motiv pentru care incepusem sa mananc cu mai multa incredere dar pastrandu-mi acelais ritm incet fara a atrage prea mult atentia. Blondinul terminase deja de mancat delectandu-se astfel cu un pahar de vin la care am raspuns negativ dand din cap atunci cand m-a intrebat daca beau alcool. Nu beam neaparat pentru ca nu s-ar fi cuvenit pentru mine sa gust din aceasta bautura, ci pur si simplu nu imi placea.
    In cele din urma terminasem de mancat aproape tot din farfurie stiind ca acum stomacul meu nu mai avea sa ma mai puna in tot felul de situatii jenante.
    Am dat farfuria mai in fata revenind la pozitia dinainte de a manca asteptandu-i urmatoarele indicatii.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am chicotit usor cand i-am observat bunele maniere. M-am ridicat de la masa asteptand sa faca si el acelasi lucru apoi l-am luat din nou de brat.
    Cand am iesit in hol m-am oprit in fata unei usi mari din lemn.
    -Probabil ca si tu ai nevoie de o baie la fel de mult cum si eu am nevoie de una.
    Am pasit in interiorul camerei in jumatatea careia se afla o cada mult mai mare decat cea obisnuita. Apa era calda ceea ce insemna ca servitorii tocmai ce au pregatit-o.
    Am incuiat usile apoi m-am apropiat de el si i-am dat materialul ce ii acoperea corpul jos. L-am sarutat pe frunte si apoi i-am facut semn sa intre in cada in timp ce eu nu am facut decat sa ma duc spre un dulap in loc sa imi dau hainele jos. Cum am spus vreau doar sa ma relaxez asa ca am sa rad putin
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nu stiu de ce am simtit un oarecare sentiment de bucurie atunci cand am auzit de cuvantul ''baie'', ahh abia asteptam sa ma curat de tot acest jeg, deja pusesera prea multi oameni mainile pe mine in ultimele zile.
    M-am uitat putin ciudat la el atunci cand mi-a sarutat fruntea, niciun stapan pe care il avusesem nu imi aratase vreodata o dovada de afectiune. Era...placut.
    Odata scapat de acel vesmant rosu, i-am ascultat indemnul si am intrat in cada aceea mare si rotunda aburinda a carei apa calduta imi provocase imediat fiori placuti in corp.
    Dupa ce m-am obisnuit cu temperatura m-am ''scufundat'' cum trebuie sprijinindu-ma cu capul de marginea cazii privind tavanul elegant al incaperii. Cateodata ma intrebam cat bani puteau avea unii oameni si cum reuseau sa-i obtina? Totusi la unele intrebari era mai bine sa nu stiu raspunsul, in cel mai bun caz se ocupau de lucruri ilegale pentru ca dreptatea nu mai era ceva din care sa traiesti in aceasta lume infecta.
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Vin 26 Apr - 18:20:32