RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
My lovely taikomochi - Pagina 2 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    My lovely taikomochi

    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am luat din dulap o sticluta de culoare mov si m-am apropiat de cada lasand-o pe marginea acesteia apoi m-am dus in spatele roscatului si am inceput sa torn pe el ceea ce se numea spumant.
    Imi placea sa fac asta cand eram mic, ma relaxam poate pentru ca o faceam surori mele si acum am un sentiment puternic de deja vu care se inbina cu placerea, doar ca trupul din apa era a unui baiat, Dupa ce nu mai vedeai nici pic de apa din cauza spumei am inceput sa-i pieptan parul deja incepand sa rad de cat de caraghios ii statea. Ma face sa cred ca mai bine alegeam o fata.I-am prins parul cu niste clame apoi mi-am aplecat capul privindu-l in ochi. Daca stau sa ma gandesc mai bine, e bine ca l-am ales pe el. Mi-am lipit buzele de ale lui pentru un scrut timp. Probabil ca ma crede vreun nebun acum, dar nu are nimic. Initial as fi vrut sa ma joc putin cu el si sa-l leg de pat, dar poate ca il chem si in dormitor in seara asta...poate...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Era asa de bine si de relaxant in acea cada mare si plina de apa curata cu miros imbietor. Abia am observat cand blondinul a venit in spatele meu langa cada turand pe mine ceva dintr-o sticluta mov ce ma facuse sa ma uit putin intrebator ca mai apoi sa vad cum intreaga cada se umple de spuma alba si parfumata. Dandu-mi seama ce vrea sa faca i-am dat cale libera asupra parului meu, lasandu-l sa-l pieptene si sa-l aranjeze asa cum dorea, de obicei eram tras de par dar in niciun caz pieptanat atat de bland si atent.
    Atata timp cat el se distra facandu-mi toate aceste lucruri eu nu aveam de ce sa ma opun nu?
    Mi-am inchis ochii atunci cand isi lipise pentru cateva secunde buzele de ale mele simtind emotii ciudate in trup care-mi erau total straine dar care totusi nu ma deranjau in niciun fel. Mi-am redeschis ochii putin naucit de toate aceste lucruri privind iarasi tavanul.
    -Apa incepe sa se raceasca..., spun pe un ton scazut si inca euforic dupa acel sarut pe care mi-l daduse vrand cumva sa-i dau de inteles ca trebuia si el sa se spele la randul lui. Chiar nu intelegeam de ce imi acorda atata atentie mie.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Mi-am dat seama ce vrea sa zica asa ca i-am lasat parul in pace luand clamele din el. Am scos din buzunar un pandantiv cu clopotei arginti apoi mi-am dat hainele jos si am intrat si eu in cada.
    L-am tras de mana langa mine si i-am pus pandantivul la gat.
    -Gata, acum o sa te recunosc imediat, oriunde, oricand.

    Am zambit apoi m-am lasat pe spate relaxandu-ma in apa care inca era calda si spuma ce imi acoperea aproape in intregime corpul.
    Sper sa nu trebuiasca sa omor curand pe cineva, as vrea sa iau o pauza si sa ma relaxez ca acum, dupa toate pot reveni la normal. Stiam totusi, ca dupa baie inainte sa merg in dormitor trebuie sa pedepsesc cativa dintre servitorii care au incercat sa ma tradeze.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Auzindu-mi vorbele imediat scapase detoate acele clame din parul meu lasandu-mi-l in pace. Cand am crezut ca vrea sa se relaxeze in cada acesta ma trase aproape de el punandu-mi la gat un fel de colier cu clopotei aringii de bun gust ce ma determinase sa incep sa-l pipai curios. Cred ca aratam destul de amuzant asa si totusi nu m-am opus.
    Se lasase pe spate relaxandu-se in acelasi mod in care o facusem si eu pana acum. Era placuta senzatia si chiar era bine sa profit de ea pana cand apa avea sa se raceasca. Adesea cei bogati nu tineau cont de timp mai ales cand venea vorba de astfel de rasfaturi.
    Am inceput sa privesc putin fascinat spuma enorma din cada, era foarte parfumata si placuta pentru vaz.
    Luand putin in palmele mele am suflat usor imprastiindu-se bule de toate marimile prin jur dand parca un aspect si mai frumos locului. Chiar cred ca m-as putea obisnui cu asta!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Dupa cateva minute in care am stat cu ochii inchisi mi-am ridicat capul si l-am privit cateva secunde. Buzele lui erau atat de ademenitoare ca nu ma pot abtine prea mult timp sa nu le ating.
    L-am tras de mana langa mine si l-am sarutat de data asta apasat ducandu-mi mainile in jurul lui. Imi placea senzatia pe care o primeam dupa ce imi uneam buzele cu ale sale.

    L-am tras mai aproape pana ce piepturile noastre s-au atins si dupace am rupt sarutul l-ammangaiat pe obarz in semn de afectiune si i-am sarutat varful nasului zambindu-i. Mi-am lasat buzele pe gatul lui din pur instinct, vrand doar sa ma descarc putin de sentimentul de a-l atinge si i-am acoperit intraga suprafata a gatului cu sarutari.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Dupa ce ma mai jucasem putin cu acea spuma alba, blondinul ma trase de mana aducandu-ma in bratele sale puternice. Corpul meu era atat de mic in comparatie cu al sau lucru care se putea observa de la o posta doar. Trebuia sa ma obisnuiesc cu faptul ca aveam sa raman cel mai mic oriunde as fi.
    Imi sarutase din nou buzele de data asta mult mai apasat facandu-ma sa-mi pun mainile pe pieptul lui simtind ca aveam sa cad din cauza senzatiilor puternice pe care mi le provoca dar spre bucuria mea acest lucru nu se intamplase. Nu am indraznit sa-i raspund la sarut din moment ca nu-mi daduse niciun astfel de ordin ci doar l-am lasat sa faca ceea ce doreste. Cred ca asta era modul sau de a ma face sa zambesc sau ceva de genl acesta. Nu am exprimat nimic chiar daca am apreciat faptul ca-mi zambise atat de cald.
    Nu dupa mult timp s-a napustit asupra gatului meu, zona foarte sensibila pentru mine. L-am lasat sa rasfete cum doreste acel perimetru in timp ce mi-am lasat capul pe spate dandinu-i mai muta libertate ca sa se desfasoare inchizandu-mi in acelasi timp si ochii.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Abia dupa mi-am dat seama ca nici macar la sarut nu mi-a raspuns. Ser doar ca nu asteapta sa ii dau ordin si pentru asta, dar ca sa fiu sigur...
    Mi-am dus mana spre barbia lui ridicandu-i privirea spre a mea.
    -Da-ti frau liber sentimentelor.Vreau ca atunci cand fac asa ceva sa imi raspunzi tu singur cu ceea ce simti, nu astepta ordin pentru asta.

    Acum chiar cred ca trebuie sa o iau de la capat si sa-i arat ceea ce ar trebui si ceea ce nu ar trebui sa faca in preajma mea pentru ca dupa reactiile lui imi pot da seama ca eu il tratez intr-un mod diferit. L-am sarutat din nou de data asta asteptand sa-mi raspunda ca sa nu para aiurea.Mainile mi le-am lasat pe spatele lui in jos apucandu-l usor de fese.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Se pare ca din nou era nemultumit de comportamentul meu, il intelegeam la urma urmei, cine nu ar fi?
    Sa-mi dau frau liber sentimentelor? asta nu cred ca as putea sa fac nici intr-un milion de ani! Nu ma chinuisem atatia ani sa mi le maschez ca sa stric acum totul!
    Nu am recationat ci doar l-am privit vazandu-l cum iar isi indrepta atentia asupra buzelor mele pe care le atinse iar in acelai mod tandru. Presupun ca acum ar fi vrut sa-i raspund la aceasta atingere...
    Am tresarit atunci cand isi pusese mainile pe fesele mele, ahh stiam eu ca nu era bine sa-mi las garda jos! In instinct am vrut sa-mi inclestez maxilarul dar din pacate il muscasem pe blondin de buza de jos.
    Asta nu avea sa se termine prea bine...
    M-am indepartat de el putin agitat indreptandu-mi privirea intr-o alta directie.
    -Imi...imi pare rau...
    Tsk! Ce era cu mine? de obicei tot ceea ce faceam era perfect! In ultimii trei ani nu dadusem gres deloc! Se pare ca din nou aveam sa fac cunostinta cu biciul,apa sau masina de tortura. [/b]
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Mi-am dus mana spre buza amuzat de reactia lui apoi l-am tras inapoi spre mine mangaindu-i obrazul. Cred ca l-am luat prea repede dupa ce i-am mai spus si sa dea frau liber sentimentelor.
    -E inregula,E o reactie normala desi va trebui sa faci ceva sa imi treaca durerea de la buza.am spus aratandu-i buza cu degetul aratator.
    Apa parea ca se raceste, nu voiam oricum sa mai stam mult ca nu cumva unul din noi sa prinda vreo raceala. Eu unul nu racescasa de repede, dar corpul lui pare atat de firav ca iti e mila sa-l lasi la vedere oriunde.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Paruse foarte calm in momentul in care mi-am cerut scuze. De obicei ele nu ar fi contat pentru nimeni deoarece tot urma sa fiu depesit dar chiar si asa el nu parea foarte afectat ci din contra, chiar foarte amuzat. Chiar nu puteam intelege unii oameni.
    Atunci cand mi-a zis ca trebuia sa compensez micul meu gest de nesupunere am stiut cam la ceea ce se refera. Nu eram obisnuit sa fac asa ceva dar cred ca asta era si scopul, sa ma invete sa iau si eu o oarecare initiativa? nu, doar radea de mine.
    Cu mainile inca pe pieptul sau mare am putut sa-i simt bataile inimii. Erau foarte placute...
    Dupa o mica retinere m-am ridicat usor pe varfuri ca sa pot sa-l ajung dandu-i un sarut mic si nevinovat pe buzele moi si fierbinti. Chiar si o simpla atingere reusise sa ma infoare usor iar el sunt convins ca simtise acest lucru. Chiar nu trebuia sa ma sperii atunci cand ma atinse, nu ar fi fost prima oara...in plus nu parea genul care sa faca ceva de genul ala fara macar sa ma anunte sau sa-mi dea de stire. Sigur asa se comporta cu toate slugile sale, le dadea afectiune si atentie atata timp cat se supuneau regulilor lui.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am simtit un fior placut atunci cand mi-a atins buzele. Mult mai placut decat m-as fi asteptat. Mi-am pus mainile pe obrajii lui si i-am prins buzele intr-un alt sarut apasat apoi l-am ciufulit zambind.

    Am luat un prosop mare cu care l-am acoperit apoi m-am imbracat rapid in hainele ce mi le aranjase un servitor apoi l-am luat in brate si am iesit din baie indreptandu-ma spre dormitorul meu. Am descuiat usa si l-am lasat pe spate in patul moale. Inca nu m-am eliberat de sentimentul asta placut...de intentia de al mai atinge. Oricum nu am intentii care sa duca prea inainte, inca nu am de gand sa-l ating pana la cea mai intensa placere.
    unul din servitori a batut in usa, mi-am dat seama ca tot a facut cineva si astazi ceva gresit. Am luat din dulapul incuiat un bici apoi am deschis usa si am iesit la cel ce ma astepta in fata usii in genunchi. M-am aplecat spre el si l-am mangaiat pe obraz,
    -De ce ai facut-o? Ti-a lipsit ceva? Trebuia sa-mi ceri...
    L-am lovit de zece ori pe spate apoi am facut semn celuilalt servitor care stia ce trebuie sa faca. Deobicei ii duce pe deal si ii inpusca.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Se pare ca gestul meu il imbunase cat de cat ceea ce m-a facut sa simt o oarecare usurare. L-am privit cum scoate un prosop infasurandu-ma cu el si luandu-ma in bratele sale ducandu-ma la el in camera. Dupa ce ma aseaza bland pe pat am auzit o bataie in usa lucru ce ma facuse putin curios. Acel bici nu prevestea deloc lucruri bune...
    L-am privit cu coada ochiului cum iese pe usa tresarind cand am auzit acele strigate speriate pline de durere ce te implorau sa-i oferi mila persoanei respective. Aproape ca-mi aduceau aminte de mine toate aceste lucruri. Si eu gemeam si strigam de durere pana cand ajunsesem sa ma obisnuiesc cu toate acele senzatii extrem de dureroase dar acum daca nu le mai simtisem de multa vreme parca devenisera ceva nou pentru mine. De ce tresarisem asa atunci cand el imi atinse fesele? trebuia sa ma astept la acest lucru la urma urmei, nu?
    Dupa ce mi-am sters parul cu prosopul mare cu care eram invelit am dat de caldura si parfumul imbietor al patului in care ma aflam. Eliberand un cascat lung mi-am lasat capul pe perna ghemuindu-ma si inchizandu-mi ochii incercand sa ignor toate acele strigate de durere.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    M-am intors in dormitor punandu-mi biciul in dulap incuindu-l inapoi. Cand m-am apropiat de pat, roscovanul parea ca deja a adormit in patul meu. Nu, nu are voie sa doarma cu mine in pat, nu ii dau voie si totusi dormea atat de frumos si nu imi venea sa-l trezesc, dar vreau sa ii ating buzele. In cele din urma m-am intins in spatele lui lipindu-mi pieptul de spatele acestuia ducandu-mi mana pe obrazul sau mangaindu-l usor apoi lasandu-mi mana sa alunece spre buzele lui Am suras usor apoi l-am sarutat pe obraz, ca sa fiu putin mai direct si sa-l trezesc mi-am lasat mana pe sub prosop mangaindu-i pieptul apucandu-l de unul din sfarcuri.
    -Ti-e somn?l-am intrebat in soapta
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Chiar si dupa ce strigatele incetara nu am reusit sa adorm simtind miscare prin jurul meu. Cred ca blondinul terminase si intrase inapoi in camera. Ar cam trebui sa ma trezesc dar chiar si asa am ramas acolo putin curios sa vad ce vrea sa faca.
    Silentios ca o pisica venise in spatele meu mangaindu-ma si sarutandu-mi usor obrazul. Cred ca voia sa-mi atraga cumva atentia din moment ce incepuse sa-si plimbe una din maini pe pieptul meu deschizandu-mi ochii atunci cand ma apucase de unul din sfarcuri. Mainile sale chiar erau foarte calde si placute in comparatie cu mine care adesea eram rece ca o stana de piatra.
    -Nu., ii raspund scurt privind un punct fix din camera. Chiar daca minteam nu cred ca as fi avut dreptul sa-i spun ca imi e somn si ca vreau sa dorm, asta nu s-ar fi cuvenit! Oricum presimteam cam ce avea sa urmeze.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Si din nou mi-a raspuns scurt de parca a citit un cuvant dintr-un caiet. L-am intors pe spate ca sa-i pot privi chipul Am ramas asa, privindu-l in ochii verzi. Imi placeau cu adevarat, ochii lui sunt chiar frumosi daca stau sa ma uit atent. Am zambit mangaindu-i in continuare obrazul.
    Cu miscari fine m-am asezat deasupra lui dezgolindu-i corpul acoperit de prosopul mare.
    L-am sarutat din nou pentru ca,se pare ca nu voi putea sa mai rezit buzelor astora pe care am pus ochii inca de cand l-am vazut, dar nu am sa i-o spun, nu o spun pentruca nu vreau sa o cred nici eu.
    Buzele mele au coborat din noupe gatul sau. Sperand ca mi-a inteles mesajul sa fie liber si sa lase deoparte ceea ce a facut cu alti stapani, pentru ca nu am degand safac nimic din ce au facut ei, am sa fac totul in felul meu!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    L-am simtit cum m-a prins intorcandu-ma astfel pe spate in timp ce el se asezase deasupra mea dupa cum ma si asteptam intr-un fel. Imi atinse iar buzele cu ale sale nereusind sa-i raspund nici de data asta din cauza emotiilor ca mai apoi sa-i dau cale libera asupra gatului meu. Incepuse sa-l sarute la fel de atent si dulce ca si in cada doar ca de aceasta data avea si o doza de ''foamete'' in actiunile sale lucru care nu m-a deranjat.
    Faptul ca se comporta atat de tandru cu mine, fara a ma trata brutal sau a ma speria cu tot felul de amenintari imi facea valul de senzatii din ce in ce mai insportabil. Incepusem sa gafai tinandu-mi ochii inchisi chinuindu-ma sa-mi controlez si tremurul alert al corpului plus bataile inimii. Ce era cu mine acum? Nu trebuia sa sa-mi fie frica! Doar va profita putin de trupul meu iar apoi ma va trimite in camera unde aveam sa dorm pana dimineata!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Mi-am lasat mana in jos pe abdomenul sau. Mi-am dat seama ca incearca sa se controleze, dar sunt sigur ca oricum nu va rezista prea mult.
    Mi-am pus mana pe membrul sau incepand sa-l masez lent apucandu-i unul dintre sfarcuri cu dintii tragand de el usor apoi sugandu-l asemeni unui copil alaptat de mama sa. Imi placea sa-i ating corpul in felul asta. Chiar daca am mai atins atatea femei niciuna nu s-a simtit asa. La niciuna nu m-am simtit multumit doar cand o atingeam, dar la el totul e diferit. Am stiut din prima, de prima data cand l-am vazut, a aparut la timp, exact cand trebuia, E clar ca nu am sa-i mai dau drumul.
    Mi-am continuat treaba sperand sa-l fac sa se elibereze din propria sa stransoare de a ramane neclintit ca o papusa.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Era atat de greu sa te controlezi cand corpul iti era solicitat in felul asta. Cred ca toate aceste manevre erau in tocmai pentru a ma face sa cedez. Imi era atat de rusine de mine in acel moment stiind ca va veni o vreme cand nu o sa mai pot rezista senzatiilor acelea. Nu simtisem in viata mea atatia fiori calzi care sa mi se plimbe prin trup parca vrand sa se intreaca pana la inima mea ce continua sa bata din ce in ce mai alert in piept.
    [b]-Mmmmmhmmmm!

    Am strans puternic din ochi in acel moment realizand cat de jena putea sa-mi fie in acel moment. Pana nici eu nu credeam ca voi ajunge vreodata sa scot gemete de placere de pe urma genului asta de acte.
    Instinctiv mi-am dus mana la gura incercand sa ma astup chiar daca stiam ca asta nu avea sa fie prea eficient.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am zambit satisfacut cand i-am auzit sunetul de placere. Mi-am ridicat chipul apropiindu-mi-l de al lui, dandu-i laoparte mana ce ii acoperea buzele.
    -Poti face asa de cate ori simti nevoia, e normal si vreau sa-ti aud vocea cat mai tare, e un ordin!
    Si nu minteam, chiar adoram vocea lui. Am sa-i arat ca eu sunt diferit si ca asa ceva e normal, poate ca nu a simtit de multe ori placerea asta doar pentru ca a incercat sa o opreasca chiar el.
    Mi-am lasat buzele din nou pe abdomenul sau aplicandu-i acelasi tratament si celuilalt sfarc care astepta nerabadator in tim ce mana mea semisca lent pe membrul sau deja intarit datorita senzatiilor puternice.
    Inca putin si am sa scot mai multe gemete, sper ca voi reusi sa scot curand de la el si un zambet.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nu pareau sa-l deranjeze deloc reactiile mele ciudate ci din contra, abia astepta sa mai scot si alte sunete stanjenitoare. Era ciudat sa-mi ordone sa fac asta? nu cred, probabil o facea numai ca sa-mi dea mai multa libertate si apreciam asta, dar chiar si asa tot nu eram multumit de mine si de ceea ce faceam. Chipul sigur ii era foarte rosu iar corpul parea sa-i raspunda intr-un mod pozitiv atingerilor blondinului.
    Oricat as fi incercat sa-mi mai retin din gemete, nu reuseam. Deja incepam sa fiu din ce in ce mai starnit iar asta nu era deloc bine.
    -Ahhh!
    Mi-am arcuit spatele sub greutatea trupului sau strangand in maini asternuturile albe ale patului.Ce avea sa se intample cu mine dupa toate astea? cine stie...eram doar sigur de faptul ca imi voi pierde ratiunea daca blondinul avea sa continue tot asta.
    -Mmmm ahhhhhhh!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Mi-am lipit buzele de gatul lui si am muscat dintr-o zona destul de vizibila, sugand-o lasand in urma un semn rosiatic destul de mare.
    Adoram faptul ca a cedat si a dat frau liber gemetelor de placere. E un dulce, asa cum arata acum , in pozitia asta, excitat, rosu in obraji cu ochii usor intredeschisi si gafaind de la placere.
    Am trasat o linie umeda cu limba de-a lungul pieptul sau apoi mi-am trecut limba peste membrul sau facandu-l sa tresara.
    Mi-am bagat doua degete in gura umezindu-le bine apoi le-am introdus in locul cald dintre fesele sale privindu-i chipul rosu.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Dupa alte clipe in care imi aplicase acelasi rasfat,eu continuand sa gafai si sa scap din cand in cand cate un geamat l-am simtit cum coboara tot mai jos spre zona mea intima tresarind vizibil atunci cand imi atinse membrul cu limba facandu-ma sa ma simt si mai stanjenit. Ce insemna asta? era....era mult prea stanjenitor, absolut totul! Dar chiar si asa nu am indraznit sa spun nimic, nici macar cand isi introduse doua degete in locul acela stramt dintre fesele mele. Acea zona mi-a fost de multe ori solicitata in tot felul de moduri dar chiar si asa ramanea la fel iar o durere usoara tot simteam oricat as fi incercat sa o acopar.
    -Ahhh!
    As fi vrut sa-l intreb de ce face toate astea, adica nu el nu se alegea cu nimic si totusi prefera sa-mi ofere mie tot felul de senzatii puternice care sa-mi starneasca trupul.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Curand am introdus si al treilea degete incepand sa le misc in interiorul sau la inceput lent apoi din ce in ce mai rapid, era chiar stramt, desi nu ma asteptam la asta, daca a avut tot felul de stapani...
    I-am alintat din nou pieptul cu sarutari usoare apoi privindu-i chipul usor derutat, dar rosu. Parea ca nu intelege ceva, dar este dominat de placere. Imi place sa vada asta, cel putin la el.
    Placerea pe care o simtea acum avea sa fie simai mare,curand sa vrea mai mult si mai mult...dar eu deja l-am atind intocmai cum am vrut si cat am vrut. I-am auzit vocea starnita de atingerile mele si chipul rosu.
    Am inpins cele trei degete destul de adanc dupa care le-am scos brusc si m-am aplecat spre el sarutandu-l apasat pe buze apoi pe frunte.
    -E destul de tarziu, vreau sa dorm, du-te in camera ta.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 25
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 2 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Marind viteza miscarilor s-au intetit si gemetele mele ciudate cu care nici pana acum nu ma obisnuisem dar chiar si asa speram ca lucrurile sa se incheie cat mai repede, era destul de stanjenitor plus ca oboseala incepea sa-si puna amprenta pe mine cu pasi repezi.
    Chiar inainte ca totul sa se incheie am crezut ca imi cade cerul in cap atunci cand l-am simtit cum se opreste din orice miscare pe care o executa spunandu-mi ca ma puteam duce in camera mea. Oricat mi-ar fi placut ideea nu puteam sa fac asta iar el era constient de acest lucru.
    Cred ca voia sa ma invete cum stau lucrurile la el in casa si sa pot sa deschid gura ca sa cer. Poate nu ar strica macar de data asta, nu puteam nega ca nu mi-a placut tot ceea ce el mi-a facut.
    -Imi doresc sa scap de toata aceasta presiune..., spun dintr-o data mirandu-ma pana sieu de propriile-mi cuvinte. Am ramas langa el in fund ridicandu-mi picioarele la piept si privind in gol un punct fix al incaperii. Chiar speram sa ma ajute altfel nu stiu ce aveam sa fac, nu eram cel mai bun la lucrurile astea si nu m-as fi descurcat niciodata singur.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 2 44f302662020b0df58cfd72748314701
    M-am apropiat de el lasandu-l din nou sa cada pe spate api l-am sarutat scurt zambindu-i.
    -Ce spui de un zambet? Incearca sa-mi zambesti apoi continui de unde am ramas.am spus in soapta muscandu-l de lobul rechii.

    Am de gand sa scot un zambet de la el orice ar fi. E clar ca placerea pe care i-am provocat-o si-a lasat amprenta asa ca ma astept sa incerce sa zambeasca cat de cat pentru ca si eu pare ca sunt destul de excitat si la randul meu voi avea nevoie de o eliberare cate mai..."normala" Daca nu, ei bine eu pot rezista, dar el?...
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Vin 26 Apr - 14:35:05