RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
My lovely taikomochi - Pagina 3 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    My lovely taikomochi

    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Incepusem sa ma obisnuiesc cu saruturile sale pe care mi le dadea de cate ori avea chef totusi intrebarea ce urmase ma facuse sa raman putin surprins. Sa zambesc? nu cred ca eram in stare sa fac asta! Nu puteam s-o fac fara vreun motiv...
    Am tresarit de cum ma muscase de locul urechii ascutite de elf pe care o aveam. Noi eram foarte sensibili la urechi si chiar si pavilioanele noastre se simteau ''solicitate'' la astfel de atingeri.
    Trebuia sa-i indeplinesc cumva dorinta sau sa-i arat ca ma straduiesc altfel odata si odata sigur avea sa se enerveze si cine stie cum ma va pedepsi.
    M-am uitat adanc in ochii sai incercand sa-mi aduc aminte cum se face iar apoi mi-am arcuit usor colturile gurii sperand numai sa nu-l sperii cu imaginea mea ciudata.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    L-am privit curios asteptand un zambet,dar mai mult m-am speriat cand am vazut cum isi ridica colturile gurii. Mi-am dat o palma peste frunte usor amuzat. Il cam chinui si nu imi place pentru ca nu a facut nimic rau...dar chiar vreau sa vad un zambet sincer de la el, desi eumaimult l-am fortat.
    -Cred ca asta nu e ceva ce vine la comanda...va trebui oricum sa existe un moment in care vei zambi pentru ca asa vrei tu.

    Deobicei zambete vin atunci cand te gandesti la ceva placut, un loc in care ai vrea sa fi in prezent. Ca sa nu-l mai tachinez mi-am introdus inapoi cele trei degete in interiorul sau miscandu-le destul de rapid pana ce il fac sa-si doreasca ceva si mai tare. Insa, pana atunci i-am prins buzele intr-un alt sarut apasat.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Ma bucuram faptul ca a constientizat ca asta era mult pentru mine si ca mi-a dat libertatea de a putea zambi cand voi vrea sau cand voi avea un motiv intemeiat. Poate avea dreptate, odata si odata tot va trebui sa o fac chiar si fara sa vreau acest lucru mai ales daca continua cu acest comportament tandru.
    In cele din urma a hotarat sa-si reia rutina axandu-se din nou pe acea zona din cauza careia acum cativa ani imi venea sa urlu de dureri, totusi acum era placut, se vedea ca stia exact ce facea asa ca ramasesem mai linistit.
    De data asta hotarasem sa-i raspund la sarut, macar atat puteam sa fac si eu pentru el motiv pentru care nu foarte sigur pe mine mi-am dus mainile pe umerii sai pentru sustinere raspunzandu-i si eu la sarutul pe care il incepuse. Buzele sale chiar te faceau sa vrei sa le simt mereu peste ale tale. Erau atat de calde...
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    M-am bucurat cand mi-a raspuns la sarut simtind si eu cu adevarat fiorii ce pusesera stapanire pe corpul meu. Am mai adaugat un deget constatand ca desi, locul destul de stramt a avut loc.
    Dupa ce am oprit sarutul am mai inceput unul de data asta intensificandu-l, limba mea cautand-o pe a lui cu ardoare creeand astfel un joc pe care el probabil ca nu l-a mai incercat pana acum si totusi, buzele alea ma tenta sa nu ma mai dezlipesc de ele.

    Cand am fost de parere ca am inaintat destul u simplele atingeri m-am apropiat mai mult de el lipindu-mi fruntea de a lui.
    -Stii ce ar urma, nu? Nu mai dau inapoi, va trebui sa ma satisfaci...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Senzatia incepea sa devina tot mai puternica si mai greu de suportat in acel moment, dar nu am spus nimic ci l-am lasat sa continue ocupandu-mi timpul cu urmatorul sau sarut de data asta si mai intens avand chiar ocazia sa-i gust limba moale si calda exact asa cum ma asteptam sa fie. Imi placea cum se simte...
    Se pare ca nici el nu mai rezista mult, il intelegeam avand in vedere varsta lui nu foarte inaintata era in putere sa faca ce vrea din mine. Nu cred ca mai simtisem pana acum pe cineva in felul asta dar nu voiam sa ma plang in vreun fel, cine stie, poate avea sa-mi placa.
    L-am privit in ochi dand afirmativ din cap vrand sa-i dau de inteles ca putea incepe, la urma urmei acum as fi putut fi in camera mea..dar nu eram pentru ca l-am vrut...
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Imi pare ca sunt un stapan tare bun. Daca mi-as trata toti servitorii cu aceasi blandete nu stiu unde as ajunge. Dar nu oricine merita atata atentie din partea mea.L-am mai sarutat odata, de data asta scurt apoi mi-am dat pantalonii jos si m-am pozitionat intre picioarele sale. Era totusi stramt asa ca nu l-am bruscat , amluat-o incet inaintand in interiorul sau lasand la final sa-mi scape un scurt suspin. Mi-am aplecat chipul spre allui, probabil ca durea tare asta asa ca nu am facut decat cateva miscari lente.

    Corpul ii ardea si tremura usor sub mine facandu-ma sa-i cunosc cu adevarat fragilitatea. Dupa asta probabil ca voi fi considerat la fel ca si ceilalti stapani ai lui desi am sperat sa-i arat ca sunt diferit. Depindd de el daca durerea va deveni placere sau ramane durere pana la final.
    -Relaxeaza-te si lasa totul sa iasa fara sa ti in tine, asa e cel mai normal
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Fara sa mai astepte altceva a scapat imediat de pantalni pozitionandu-se cum trebuie la intrarea in mine eu instinctiv despartindu-mi si mai mult picioarele ca sa-i fac loc.
    Am scrasnit usor din dinti atunci cand l-am simtit cum ma patrunde trupul meu parca rupandu-se in multe franjuri din cauza fortei cu care reusea sa imi faca acele lucruri. Nu era vina lui, el era bland...eu eram mult prea sensibil la astfel de lucruri si poate si putin speriat. Nimeni nu se comportase cu mine asa si sunt sigur ca daca ar fi fost altcineva m-ar fi patruns fara niciun strop de mila.
    La inceput nu am putut sa-mi retin cateva scancete dar apoi dupace m-am mai obisnuit cu marimea organului sau am mai redus din gemete privind in gol tavanul alb al incaperii care nu intelegeam de ce ma fascina atat de tare in acest moment. Daca lucrurile aveau sa mearga normal peste zece minute voi fi si eu in camera mea odihnindu-ma dupa aceasta zi incarcata. Abia steptam!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Datorita senzatiilor si a fiorilor atat de diferiti care imi umpleau corpul de placere pana si inima a inceput sa-mi bata mai rapid decat deobicei si imi era doar teama ca asta sa nu imi atraga atentia de la act. Aveam tendinta de a incerca sa-mi rglez ceva exact cand ma aflam in jumatatea actiunii desi fiorii astia de placere nu aveam cum sa-i "reglez"
    Se tot inmulteau la fiecare miscare pe care o faceam si imi transmitea cate o bataie puternica a inimi care ma lasa cu un fel de sentiment ciudat, dar placut.
    Mi-am aplecat chipul spre al sau sarutandu-l din nou, marind ritmul penetrari intimp ce mana mi-amlasat-o pe membrul sau masandu-l in acelasi ritm
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    -Ahhhh!
    Odata ce el incepuse sa faca miscarile mai rapide parca toata acea durere incepea sa se risipeasca atingandu-mi punctul ce-mi conferea cea mai mare placere in trup si care ma determina sa reactionez in tot felul de moduri. Incepsem sa gem si sa gafai mai mult simtind cum nu aveam sa mai rezist pentru multa vreme in ritmul asta mai ales dupa ce el si-a pus mana maresi calda pe membrul meu incepand sa-l maseze.
    Am profitat de ocazie si m-amaxat pe sarut chiar daca inca scoteam tot felul de sunete infundate trebuia totusi sa suport si sa invat sa ma obisnuiesc cu acest gen de lucruri din moment ce sigur nu va fi prima oara cand le voi experimenta.
    -Ahhhh!
    Am rupt sarutul lasandu-mi mai mult capul pe spate din cauza placerii. Cum de reusea sa-mi faca asta? sigur folosea magie nearga sau ceva! Poate de aia nu voiasa-mi zica cine este, sigur era un vrajitor!
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Gemetele sale ma multumeau pe deplin, ma excitau si mai mult, iar din cauza placerii nu ma puteam abtine sa nu scot si eu cateva gemete destul de sonore. Era diferit si placut, muilt mai placut, pe cine pacalesc eu? E cel mai bine, nu stiu daca ma voi mai apropia de o femeie cat timp ilam pe el,presimt ca niciuna nu ma vaputea satisface asa cumo face el.
    I-am simtit organul pulsand, asa ca am marit viteza ducandu-mi mainilepe spatele lui ridicandu-l si lipindu-i pieptul de al meu in timp ce buzele ii sauvurau gatul. Nu ma mai puteam tine nici eu prea mult presiunea toata ce se adunase in jurul bazinului meu, toata placerea acumulata.
    Ah, roscovanul asta ma inebuneste, fiecare partida cu el va fi ca rupta din Rai!
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Amandoi eram la limita iar in orice moment urma sa ne eliberam de toate acele placeri acumulate pana acum in trupurile noastre ce tremurau din cauza senzatiilor puternice.
    Si eu si el incepusem sa gemem la unison fara sa mai tinem cont de anumite aspecte, cel putin eu care nu-mi doream decat ca totul sa se termine mai repede!
    -Ahhhhhhh!
    Ca si cum dorinta mi-a fost ascultata momentul final venise pentru mine mai repede decat m-as fi asteptat eliberandu-ma de toata acea substanta acumulata in mana blondinului. Ahh trebuia sa-i cer voie sa-i fac asta! Nu era bine!
    Mi-am lasat corpul sa se relaxeze in timp ce am asteptat ca si el sa se termine si sa ma pedepseasca pentru ca ''il murdarisem''.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Imediat dupa ce el s-a eliberat in mana mea am iesit din el eliberandu-ma si eun pe suprafata alba a patului. Mi-am dus mana spre gura zabind pervers apoi m-am sters de materialul alb de langa mine. M-am aplecat spre el sarutandu-l din nou pe buze apoi am coborat din pat si am luat un prosop cu care m-am sters apoi m-am imbracat si am luat un alt material din matase rosie pentru el.L-am prins de mana si l-am ridicat in picioare acoperindu-i corpul cu materialul rosu.
    Pusesem servitori inca de cand iesisem din baie sa-i umple dulapul cu haine asa ca ii va fi usor acum, sa se imbrace. Acum tocmai ce ma eliberasem fde tot stresul si eram obosit de parca tot efectul calatoriei pe mare abia acum se observa. Am sa dorm ca un copil.
    L-am sarutat pe frunte apoi am deschis usa.
    -Te poti duce in camera ta, maine dimineata am o intalnire importanta asa ca va trebui sa te trezesti la ora opt.

    Cum nu mai dadusem prin tinutul asta de mult timp, hotarasem sa imi reiau afacerile pentru ca voi ramane ceva timp aici.Razboiul de pe partea cealalta nu mi-a adus prea multi bani asa ca o sa raman aici pana se incheie.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Dupa inca cateva minute in care doar m-am foit prin pat am hotarat sa ma ridic pentru a ma pregati. Dormisem atat de putin si totusi o facusem atat de bine! Reusisem sa-mi odihnesc trupul obosit si sa-mi golesc mintea de toate cate s-au intamplat.
    Acum cel mai bine era sa ma pregatesc dar nu stiam cum sa ma imbrac, spusese ca are o intalnire importanta dar nu stiam daca vom merge undeva sau daca vor venii altii aici...cel mai probabil e a doua varianta, adica mi-ar fi zis daca ar fi fost vorba sa plecam, nu?
    Inca cu gandurile in alta parte m-am indreptat spre dulapul unde se aflau tot felul de materiale din matase optand astfel pentru una rosie. Totusi nu puteam sta doar cu acel obiect care practic statea sa cada pe mine daca ma miscam prea mult, motiv pentru care ochii mi-au picat si pe niste centuri negre si albe puse strategic jos de tot. Am luat una neagra punand-o la brau ridicandu-mi materialul mai mult in parti pentru a da un aspect mai frumos si pentru a ma putea desfasura si eu cum trebuie avand in vedere ca ma saturasem de kimonourile acelea lungi pe care eram obligat sa le port mereu. Aveam o imaginatie destul de bogata asa ca nu-mi luase mult sa mai ticluiesc cateva chestii astfel incat bucata de material sa-mi vina ca o adevarata rochie la care probabil multe femei umane ar fi visat. Un umar imi era dezgolit iar celalt acoperit cu o alta bucata mai mica de material in timp ce parul de acelasi culoare l-am prins la spate cu aceleasi cleme pe care le avusesem ieri si la care nu voiam sa renunt fiind amintire de la mama mea.
    Acum aratam destul de okei, ma puteam prezenta infata unor oameni importanti cu care blondul urma sa discute si sa faca afaceri cel mai probabil.
    Chiar in momentul in care am vrut sa ies, nu mai avusesem timp sa reactionez cama trezisem trantit in pat de cineva care dupa aspectul sau puteam sa-mi dau seama ca era un servitor. Ma privea cu ochii sai insetati in timp ce-si trecuse limba peste buze. Mi-a prins mainile de incheieturi de o parte si de alta a capului meu fara a-mi mai da timp sa reactionez in vreun fel. Nu avea niciun rost sa ma zbat, oricum ce ar fi vrut sa-mi faca nu putea fi mai rau decat tot ce am patit de-a lungul timpului.
    -O sa ai probleme..., spun destul de arogand inchizandu-mi ochii si lasandu-mi capul intr-o parte atunci cand el s-a infipt in gatul meu incepand sa-l linga cu pofta folosindu-si limba slinoasa care chiar imi provoca sila.
    -Mmmm esti mult mai dulce decat credeam! Ahh daca ai sti cat te-am vrut din primul moment in care te-am vazut, sunt curios daca ma poti satisface asa cum ar trebui! spuse el fara sa-i pese probabil de faptul ca intradevar ar putea sa aiba probleme. Multi oameni ma vor in felul asta, nu ii condamnam, oricui i-ar placea un trup mic si firav langa el pe care sa-l domine asa cum vrea. Cred ca deja era ora opt si doua-trei minute iar asta sigur s-ar putea sa ma coste si pe mine. As fi putut sa strig...dar nu era ca si cum trebuia sa ii pun pe altii sa ma salveze, oricum nu aveau de ce sa le pese.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    M-am trezit undeva la ora sapte, am facut o baie rapida apoi m-am imbracat si m-am dus sa verific daca sala de intalniri era pregatita asa cum trebuie. Am pus sa fie ales cel mai bun vin si pahare din cristal apoi am cerut sa mi se aduca cateva coli pe care vor fi trecute stampilele si semnaturile celor ce vor sta de vorba cu mine,
    Am de gand sa fac un bordel in centrul orasului, cum nu exista unul, bineinteles ca nu asta e adevarata afacere. Sub acest pretext voi reusi sa invart marfa asa cum vreau si sa o distribui fara probleme.
    Una din servitoare a venit si mi-a soptit la ureche ceea ce se intampla in camera roscatului.
    Nu m-am grabit, mi-am luat arma si biciul apoi am pasit linistit in camera sa apucandu-l de ceafa pe servitor, trantindu-l de podea apoi l-am impuscat in cap lasand ceilalti servitori sa traga corpul fara viata afara si sa stearga sangele de pe podea.
    I-am facut semn roscovanului sa coboare din pat fiind gata sa-i aplic o serie de lovituri de bici pe spate.
    Trebuie sa stie ca nu are voie sa intarzie si nici sa dea voie la alti sa-l atinga dupa ce l-am atins si eu.
    -Dezgoleste-ti spatele!

    Am de gand sa-i aplic zece lovituri, nu prea puternice pentru ca pana la urma nu era vina lui, si probabil ca nu stia ca trebuie sa-l indeparteze pe servitor desi ma indoiesc ca ar fi reusit cu ditamai matahala de taran deasupra sa.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Dupa ce barbatul imi daduse jos cordonul de la baru imi imobilizase mainile deasupra capului cat sa se asigure ca nu scap in timp ce cu mana libera isi strecurase mainile pe sub vesmintele mele. Ahh uram cand aveau mainile reci, se simtea atat de oribil!
    Mi-am inchis ochii sperad sa-mi calmez tremurul usor al corpului pregatindu-ma pentru ceea ce avea sa urmeze dar chiar si asa nu durase mult ca usa s-a deschis imediat facandu-si aparitia blondinul. Nu parea foarte furios ci din contra, cu miscari calme dar precise il omorase pe acel barbat ce indraznise sa ma atinga respirand oarecum usurat pentru ca nu mai trebuia sa indur si alte senzatii de sila.
    Auzindu-l pe blondin am facut ceea ce imi spusese dandu-mi jos materialele ramase pe minepana mi-am dezvelit tot spatele intorcandu-ma astfel incat el sa ma poata pedepsi asa cum trebuie. Biciul pe care il avea in mana stiam exact ce rol avea, nu trebuia sa fi cel mai destept ca sa-ti dai seama totusi nu cred ca metodele astea de tortura aveau sa ma schimbe in vreun fel si sa ma faca ca data viitoare cand se va mai intampla asta sa fac ceva diferit fata de ce am facut pana acum, nu avea niciun rost.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am oftat lovindu-l de zece ori pe spate. De ce trebuie sa aiba o pielea asa fina si sa fie fragil? I-au ramas lini rosiatice pe spate zarind cateva firicele de sange.
    Nu stiu de ce mi s-a facut mila dintr-o data, nu am avut niciodata retineri in a pedepsi pe cineva.
    Dupa ce l.am lovit am lasat biciul jos si m.am apropiat de spatele sau lingand un firicel se sange ce se scurgea in jos. L-am pus pe pat si am cerut o carpa umeda cu care am inceput sa-i sterg ranile apoi l-am sarutat pe ceafa si i-am ridicat materialul inapoi lasandu-l asa cum el se pare ca si-l pregatise.
    -Te.ai aranjat bine, ai grija sa nu se mai intample ceea ce a avut loc azi, sa mergem, au sosit invitatii.

    L-am luat de brat iesind din camera. Sunt sigur ca si privirile celorlalti vor fi captate de prezenta sa. Cand se gateste in felul asta arata mai bine ca o femeie.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Mi-am inchis ochii suportand fiecare lovitura de bici pe care blondinul mi-o daduse simtind din puterea acestora cum incerca sa nu ma raneasca prea tare. Sigur facea asta din mila avand in vedere cat de mic eram puteam sa si mor daca eram atins ceva mai brutal.
    Dupa ce loviturile incetaser barbatul mi-a curatat ranile si sangele ce sigur incepuse sa se scurga, bine ca materialul era rosu si suficent de gros cat sa nu se vada petele de din sucul meu rosiatic.
    Ajutat de el m-am imbracat inapoi punandu-mi cordonul si bucata mai mica de material pe umarul drept lasandu-l pe celalalt dezgolit. Spre bucuria mea parul nu se stricase asa ca nu trebuia sa stau iar zece minute sa-l fac. Cateodata chiar era enervant sa ai parul asa lung.
    Ascultandu-i vorbele am iesit impreuna pe usa urmandu-l doar el stia unde. Se pare ca ma gandisem bine, intalnirea va avea loc aici in casa asa ca hainele rosii au fost alese cum trebuie...de data asta.
    Poate in felul asta aflam mai multe despre el si despre ce se ocupa, judecand dupa toate insemnarile sale de pe corp puteam sa spun ca trecuse prin multe si era o persoana care intra in belele dar asta nu-l oprise.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Odata ajunsi in salonul cel mare al casei i-am dat drumul la brat observand cei patru barbati niciunul trecut de varsta de 27 de ani. Obijnuiesc sa lucrez cucei mai tineri pentru ca le pot citi mai ine reactiile si ceea ce cred dupa chipul nepregatit.
    Cei invarsta stiu cum sa mascheze oposibila tradare. Dupa cum ma gandeam au sipus ochii pr roscovanul meu asa ca i-am facut semn sa stea numai pe langa mine. Sunt destul de posesiv nu numai cu lucrurile ci si in privinta persoanelor.
    M-am asezat pe scaun, dupa asta perdelele au fost trase la ferestre si fiecare servitor care supraveghea usile si ferestrele aveau cate un pliculet cu otrava in mana. Dupa discutia de astazi aveau sa ia otrava si sa moara pentru ca nu aveau voie sa asculte ceea ce se vorbea aici.
    Bineinteles, pentru ca fac asa un sacrificiu le-am promis ca voi avea grija ca familiile lor sa duca un trai cat mai bun.
    Dintre totii tipi doar unul era blond in rest ceilalti trei erau bruneti, Luka, cel mai tanar de doar 20 de ani avand un par impresionant de mare.
    Toti patru se ocupau cu aceleasi lucruri. Arme, droguri, aur, argint si...femei rapite de la oameni instariti care erau puse sa ofere servicii cat mai bune anumitor afaceristi.
    In timp ce restul citeau conditiile eu m-am bucurat de paharul cu vin din fata mea, putand observa ca Luka nu-l mai scoate pe roscovan din aria sa vizuala. Am zambit lasand paharul jos.
    -Iti place Luka?
    Evident ca ii placea, are ca sotie cea mai frumoasa tipa din tinut si il lasa sa se culce cu cine vrea el, are gusturi bune la femei si barbati, ceea ce ma face cu adevarat mandru, ca l-am ales pe roscat din toata multimea adunata ieri dimineata in centrulorasului.
    Luka a suras apoi s-a ridicat de pe scaun si s-a apropiat de mine intrebandu-ma la ureche daca i-llas o noapte. Am privit spre roscat zambindu-i.
    -Nu se poate Luka, imi apartine si nu are voie sa se lase atins de nimeni.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Ajunsi in sala am asucltat ordinul nonverbal al blondinului ramanand pe langa el chiar si atunci cand acesta se asezase pe fotoliu eu am ramas in picioare privind in jur si studiind incaperea in care nu mai mersesem pana acum. Imi parea rau pentru cei care stateau si supravegheau tot ce se intampla in jur, sigur nu erau vinovati cu nimic dar astea erau regulile celor bogati.
    Nu am fost prea atent la ceea ce se discuta dormind practic cu ochii deschisi. Doar priveam in gol si asteptam ca totul sa se termine cat mai repede dar chiar si asa nu am putut sa nu simt privirea celuilalt blondin din incapere cum ma sorbea din priviri cu ochii aceia verzi si atat de cruzi.
    Normal ca-i placeam, fusesem adus pe lume de doi din cei mai frumosi elfi care au existat, aveam trasaturile feminine ale mamei si privirea inexpresiva a tatei.
    Mi-am inchis ochii inspirand aer in piept atunci cand stapanul meu se uitase spre mine. Ma bucuram ca nu trebuia sa mai las si alti oameni cu mainile murdare sa-mi atinga pielea sau mai bine zis sa-i indur pentru ca eu nu as fi putut face nimic daca as fi in situatia in care eram dimineata, eram prea slab iar gandul ca as putea fi violat din nou nu ma ingrozea asa tare.
    Totusi nu stiu cum de si-au indreptat atentia de la afaceri spre mine, dar speram sa nu mai dureze mult.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Dupa ce se pare ca Luka a inteles s-a dat batut, pana la urma nu se poate pune cu mine, chiar daca e vorba despre un tip dragut. Insfarsit au cititi toti. Luka stia despre ce evorba din moment ce cu el vorbisem mai din timp. Sam, unul din bruneti a lasat foaia jos privind putin nedumerit.
    -Imi place ideea, dar,James...un bordel..ceea ce nu exista inca in tinut va fi tinta poterei iti dai seama, nu?
    Da, ceea ce a spus Sam, era chiar o probleme, dar nu aveam de gand sa fac ceva ilegal...ca aducerea unor femei cu forta care sa satisfaca barbatii. Ma gandisem la asta inca de atunci.
    -Da, asa e. Tocmai deasta avem nevoie de bordel. Aflam cat demult stiu ei despre noi, in plus...bordelul e doar o capcana, ceva care sa-itina ocupati un timp. Bordelul are nenumarate cameri secrete, pereti care au urechi si usi care sunt deschise doar cu anumitechei, daca se intelege ce vreau sa zic.
    Ceilalti au zambit ridicandu-si stampila si semnand. Eram multumit de alegerea pe care o facusera. Ori plecau vii de aici ori morti.
    Au baut fiecare cate un pahar cu vina apoi cand am pocnit din degete fiecare servitor a inghitit otrava.
    -Dar el?...Roscatul?
    Nu imi faceam griji in privinta sa, pana la urma stie ce trebuie sa faca si ce nu. Luka a zambit batandu-lpe Sam pe spate apoi au iesit fiecare cu cate o coala in mana nu inainte de a arunca fiecaruia cate un saculet cu monezi de aur.
    M-am ridicat de la masa indreptandu-ma spre usa apoi m-am oprit.
    -Du-te la sala demese si mananca ceva dupa care fa ce vrei pana la ora cinci. am spus iesinddin camera indreptandu-ma spre dormitorul meu, incuind usa.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Spre bucuria mea sedinta se terminase iar eu inca eram viu dupa ce ascultasem ceea ce se discutase chiar daca pe bucati din cauza lipsei mele de interes. Deci pana la urma nici el nu era un tip foarte corect iar ca sa se castige apela si la manevre mai mult sau mai putin corecte.
    Cred ca avea ceva important de facut daca imi daduse libertatea de a manca de unul singur cand el a zis ca vom servi mesele impreuna. Nu m-am opus ci i-am ascultat ordinul mergand in sala de mese unde o farfurie cu mancare era deja pregatita. Nu imi era foarte foame dar hotarasem sa mananc deoarece nu se stia cand primeam urmatoarea masa, asta era principiul pe care mergeam de fiecare data cand nu ma simteam prea infometat.
    Ducand farfuria in bucatarie am realizat ca nu prea mai era slugi prin zona probabil fiind toate imprastiate prin casa.Cum nu aveam ce sa fac hotarasem sa incep sa gatesc ceva la urma urmei el mi-a zis ca am voie orice pana la ora cinci.
    M-am uitat in jur cotrobaind prin toate dulapurile ca sa stiu ce am si ce nu am bucurandu-ma cand am vazut ingrediente numai bune pentru facut cozonaci. Pentru elfi, genul asta de mancaruri rau foarte normale si chiar traditionale mai ales daca erau pregatite in stilul nostru specific.
    Dupa ce am frecat timp de o ora la coca pana ce se formase un bulgare mare asemeni plastelinei am pus-o la dospit cat sa mai creasca in timp ce pregateam cremele de ciocolata, alunele stafidele si asa mai departe.
    Faptul ca gateam imi dadea o stare ceva mai buna si ma facea sa uit de situatia incurcata in care ma aflam.
    Odata ce coca a crescut am pregatit-o ajungandu-mi pentru cateva tavi de cozonac cu ciocolata si nuci. Ma bucuram ca aveau cuptor mare pe care se puteau pregati o tona de preparate in acelasi timp.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am deschis dulapul in care deobicei am carti. Am dat toate cartile deoparte si am scos cateva pungulite pline cu un fel de praf alb pe care le-am pus in diferite cutii impachetandu-le scriind pe fiecare cate o adresa. Am chemat o trasura si am urcat cutiilein ea.
    Noua adresa era cea unde va fi construit bordelul. Era o cladire veche care, reniovata, va arata minunat.
    M-am bucurat ca am scapat si de ultimele lucruri din casa apoi am pus cartile inapoi si am incuiat dulapul. Am deschis fereastra si m-am uitat spre grajduri zarind caii ce urmau sa fie tesalati de catre servitori. Mi-ar prinde mine o ora de calarit acum, dar as putea da peste persoane care nu s-ar bucura sa ma vada din toata inima!
    Ceasul avea sa bata ora cinci. Nu imi amintesc de ce oare i-am spus ca poate face ce vrea pana atunci...habar nu am de ce l-am mai chemat?...Ii puteam da liber toata ziua. Nici diseara nu am chef sa stau in prezenta cuiva.
    Mi-am pus un pahar cu vin si m-am asezat pe pat privind spre perete. In cele din urma am deschis o carte si am inceput sa citesc din ea.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    M-am bucurat cand am simtit mirosul placut al cozonacului facut in casa. Unul din servitori care presupun ca era bucatarul se si speriase cand ma vazuse in bucatarie dar chiar si asa ma lasase in treaba mea odata ce i-am zis ca blondinul m-a lasat sa fac ce vreau.
    Am aranjat tavile gata pe dulap urmand sa faca ceilalti ce vor cu ele, nu ma prea interesa ce se intampla cu mancarea, mie imi placea doar s-o prepar. Totusi cum ma gandeam ca probabil ma va intreba ce am facut toata ziuaam ales sa-i pun blondului pe o farfurie o bucata mai mare din preparatul pe care-l facusem. Nu stiu daca oamenilor le placeau aceste tipuri de preparate,adica erau facute din ingredentele lor, nu contineau tot felul de chestii ca in potiunile vrajitoarelor.
    Dupa ce m-am asigurat ca bucataria era la fel de curata precum o gasisem am luat farfuria si m-am indreptat spre camera blondului. Nu iesise deloc azi de acolo si nici nu am vazut sa i se duca ceva de mancare.
    Ajuns in fata usii, cand am fost convins ca ceasul batuse ora cinci am batut in lemnul gros asteptand ca acesta sa-mi deschida sau sa-mi dea permisiunea de a intra.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 3 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am tresarit usor cand am auzit lovituri usoare in usa. Fiind cuprins de carte nu mai sunt atent la ceea ce se intampla in jur.
    Am lasat cartea pe pat si m-am apropiat de usa descuind-o zarindu-l in fata mea pe roscat cu o farfurie in mana.
    -Intra...
    Am incuiat usa inapoi si i-am facut semn ca se poate aseza pe pat apoi am privit spre farfuri banuind ca a adus-o pentru mine. Nu tin neaparat sa-l intreb ce a facut, dar trebuie sa recunosc ca sunt putin curios dealtfel nici nu am pus servitori sa-l urmareasca, nu aveam de ce oricum.
    -Ce este asta?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 3 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Odata ce acesta ma primise am patruns in incapere observand ca asternuturile fusesera schimbate dupa micile peripetii de seara trecuta, nu ma miram.
    Parea putin curios cuprivire la preparatul din mainilemele, sigur nu mai mancase asa ceva niciodata din moment ce niciun om nu si-ar lua un elf pe post de bucatar.
    -Cozonac!E o mancare specifica elfilor, puteti gusta, e dulce si tine si de foame! Doar ce l-am scos din cuptor!
    Cred ca asta a fost printre cele mai lungi fraze pe care le-am zis decand venisem aici, pana si eu eram surprins deasta. Totusi cum nu ma gandeam ca avea sa manance am lasat farfuria pe noptiera de langa pat asteptand noile sale ordine.
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Lun 6 Mai - 16:31:51