RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG Anime Romania

O lume fantastica unde personajele prind viata.

RPG Anime Romania

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimele subiecte

» Re-Do's
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:25:26 Scris de Corelia

» Back from the death
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:21:43 Scris de Corelia

» Dream Land
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 16:07:04 Scris de Corelia

» [HP] Checkered
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:41 Scris de Corelia

» [HP] Crimson Red
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:26:00 Scris de Corelia

» [HP] Marigold
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 15:24:03 Scris de Corelia

» Work in Progress
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 27 Apr - 14:10:25 Scris de Corelia

» Ce melodie ascult
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyVin 21 Apr - 15:28:14 Scris de Weed Maker

» [FC] Anime și manga
My lovely taikomochi - Pagina 4 EmptyJoi 12 Ian - 15:57:31 Scris de Xiphion.

Afilieri

Recent Members

See more

    My lovely taikomochi

    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701
    L-am privit oarecum uimit. Am luat in cele din urma farfuria si am gustat realizand ca e chiar foarte bun. Nu am mai mancat asa ceva pana acum si sunt sigur ca niouciun bucatar de al meu nu ar face asa de gustos. Am mancat tot apoi am zambit satisfacut. Chiar tinea de foame si era si dulce.
    -Nu stiu daca ar trebui sa fiu uimit de faptul ca ai vorbit...sau ca ai gatit si te-ai gandit sa-mi aduci si mie?..

    Nu stiam ce sa-l mai pun sa faca. Nu aveam niciun ordin pentru el si i-as fi putut lasa intreaga zi libera cum nici eu nuaveam ce face, maine insa avea sa am o zi mai lunga.
    -Poti sa stai aici pana ma culc...dar cred ca o sa mori de plictiseala sau te poti duce in camera ta, maine avem mult de mers...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    N-am zisa nimic cu privire la intrebarea sa, la urma urmei cine nu ar ramane putin surprins? totusi pe mine ma uimise faptul ca luase farfuria incepand sa manance tot fara sa spuna nimic. Zambetul sau imi daduse de stire ca ii placuse iar daca stiam i-as fi adus ma mult, totusi mai era la bucatarie asa ca putea sa-si ia si singur.
    Cred ca nu avea ce sa-mi dea astazi de facut probabil de aceea voia sa ma lase liber, oricum nici eu nu aveam ce face in camera mea inafara dea dormi lucru care nu o sa se intample pana nu se intuneca complet afara.
    Mi-am ridicat picioarele pe patul sau asezandu-ma turceste si uitandu-ma in jur dandu-i de inteles ca aveam sa raman cu el pana cand se hotara sa doarma. Din cate putusem sa observ se pare ca citea asa ca nu m-am putut abtine sa nu iau care de pe pat studiindu-o oarecum curios citindu-i rezumatul pe spate. Era un roman fantastic despre dragoste, inselaciuni, batalii, razboaie si cum reusea personajul principal sa treaca peste toate barierele si sa isi atinga scopul. Din ce am putut observa se parea ca citise destul de mult din ea. Nu oricine se astept ca cineva ca el sa aiba timp sau bunavointa sa citeasca si asemenea lucruri, asta chiar era ceva neobisnuit...in sensul bun.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Cum se asezase in pat mi-am dat seama ca are de gand sa ramana cu mine. Ciudat, in mod normal daca as pune un servitor sa aleaga intre astea ar pleca numaidecat.
    M-am asezat langa el observand ca pare oarecum surprins de carte sau de faptul ca eu as putea citi cega de genul asta.
    -Vrei si tu sa citesti ceva?

    Nu aveam nici o carte la vedere, toate in dulapul incuiat in spatele carora ascundeam totusi cate ceva. De la droguri si bani pana la plante aduse din alte tinuturi. Eram oarecum uimit si de faptul ca poate citi. Ultima data cand am venit aici nu stia mai nimeni sa citeasca.
    -Daca vrei  poti alege o carte din dulap...
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Am dat afirmativ din cap atunci cand imi daduse voie sa ma duc spre dulap lucru care l-am si facut. M-am uitat peste cartile care se aflau acolo, nu erau foarte multe dar erau carti bune pe unele din ele chiar le si citisem fiind carti filozofice sau povesti de fantezie scrise de autori elfi. Fiecare elf era inzestrat cu cate un talent iar daca stia cum sa faca reusea sa ajunga sa nu mai depinda de stapani si sa se intretina singur vanzand tablouri, cantand si asa mai departe. Exista de altfel o lege nescrisa pe care toti o stiau: nu puteai interzice unui elf sa-si dezvolte talentul. In cazul meu era cantatul, imi placea sa fac asta cand ma simteam singur sau cand aveam nevoie sa imi revin dupa niste intamplari care m-au marcat.
    Alegand o carte mai veche cu coperti gorase am tresarit cand din coperta acesteia cazuse un plic nedesfacut din care imediat s-au putut observa multitudinea de bancnote verzi pe care niciodata nu le tinusem in mana ci doar le vazusem la altii. Am pus banii cazuti inapoi in plic dupa care l-am lasat pe marginea dulapului urmand sa-l pun inapoi la locul sau cand aveam sa pun cartea inapoi, daca o faceam acum pliculrisca sa cada iar si sa se piarda iar asta nu ar fi fost bine. Trebuia sa ma astept ca el sa aiba tot felul de lucruri ascunse prin diverse locuri.
    Am desfacut carea la prima pagina venind in pat si asezandu-ma inapoi in pozitia din care ma ridicasem incepand sa citesc.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Stiam ca va da peste diferite lucruri dar nu m-am sinchisit sa ma ridic din pat. Dupa ce s-a asezat si el in pat cu carte m-am pus langa el continuand sa citesc.
    Nu am crezut vreodata ca pot citi in compania cuiva, obisnuiam sa aleg un loc linistit unde sa fiu singur si unde stiam eu c nu ma deranjeaza nimeni, dar cu ellanga mine era diferit, era tacut si linistit de parca nici nu era aici, dar imi placea prezenta sa chiar daca abia se simtea.
    Am zambit fara sa-mi dau seama trecand printre pagini curand sa termin cartea. O incepusem oricum de ceva vreme si nu las cartea din mana pana ce nu o termin, mai ales cand este atat de captivanta.

    Erau tot felul de descrieri care ma surprindeau, cum puteau oare sa scrie atatea cuvinte atunci cand voiau doar sa descrie un peisaj sau un obiect ori o persoana
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Nici nu observasem cat de repede trece timpul in timp ce-mi mijeam ochii la multitudinea de cuvinte pe care le citeam cu atata pasiune simtindu-ma parca prezent acolo in actiunea cartii minunate pe care o nimerisem de aceasta data.
    Totusi stiam ca nu puteam ramane aici toata noaptea pentru a citi asa ca hotarasem ca era mai bine sa abandonez cartea pentru o vreme avand totusi grija sa indoi pagina unde ramasesem ridicandu-ma prin pat pentru a o pune la locul ei avand grija sa ii pun plicul inapoi in coperta.
    Am privit spre ceas constantand ca era destul de tarziu iar el nici nu-si ridicase privirea din carte in tot acest timp ceea ce m-a facut sa ma simt putin incantat.
    Luand farfuria goala de pe noptiera m-am indreptat spre iesire pentru a parasi incaperea scufundata intr-o liniste placuta pe care nu voiam s-o stric.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Eram atat de atras de ceea ce scria in carte incat nu mi-am dat seama de actiunile lui decat dupa ce a luat farfuria si s-a indreptat spre iesire . Am lasat cartea pe pat apoi m-am dus spre el prinzandu-l de mana. Imi place prea mult prezenta lui si fara sa ma mai gandesc ca poate e obosit si vrea sa se odihneasca l-am tras inapoi in camera dand farfuria unei servitoare ce tocmai trecea pe hol.
    -Eu nu am sa ma culc pana ce nu termin cartea asa ca mai poti sta...sa citesti.
    Ok, asta a sunat cam rugator, puteam sa-i spun asta sub forma unui ordin, doar ca nu prea a iesit cum trebuie. In plus, daca si el era captivat de carte nu cred ca ii displacea daca mai statea putin. 

    Mai mult fortat l-am pus inapoi pe pat si i-am dat cartea observand apoi plicul cu bani. Am oftat si l-am bagat il alta carte. Uneori mai uit ce pun prin carti pana nu dau de ele.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Vazandu-l, l-am privit surprins atunci cand imi spuse pe acel ton ca mai pot ramane, nu ma deranja asta plus ca nici nu puteam opune din moment ce ma trase in pat si mi se adresase cu un ton atat de rugator.
    Am luat cartea in primire uitandu-ma la el cu niste ochi mai bine voitori deschizand-o inapoi lacapitolul unde ramasesem reluandu-mi pozitia si incepand sa citesc. Eu spre deosebire de el mai aveam mult de citit din moment ce manuscrisul era destul de mare iar dupa calculele mele maine il puteam termina daca mi se dadea voie bineinteles, desii nu cred din moment ce blondinul a spus ca mine vom avea de mers.

    Am reinceput sa citesc pana cand m-am simtit ametit si am stiut ca trebuia sa ma opresc. Noi elfii nu stateam prea bine cu vazul avand in vedere ce auz fin aveam, se putea spune ca simturile se compensau unele pe celelalte. Inchizand cartea avand grija sa-mi insemnez pagina unde am ramas am privit in jur. Blondinul parea sa mai aiba de citit iar cum ma plictiseam fara sa-mi dau seama incepusem sa fredonez in surdina.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    Alesandro James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701
    Am lasat din nou cartea jos cand am vazut ca se hotarase sa nu mai citeasca. Se facuse chiar tarziu, trebuia totusi sa dorm daca vreau sa ma trezesc maine dimineata devreme si sa nu fiu obosit pe parcursul calatoriei.
    Aveam sa merg mai toata ziua prin oras, sa vizitez vreo doua persoane, iar seara sa stau la matusa Berth ca sa imi spuna ce s-a mai intamplat cu afacerea tatei, cu care nu mai vorbeam de mult timp, dar tot ma interesam de cum ii mai merge. Fata de mine, el are mult mai multe rani pe spate, cicatrice si tatuaje pe ambele brate.

    Am pus si eu cartea in dulap apoi l-am privit pe roscat un timp. Simteam nevoia de a mai sta langa el. Nu am dormit niciodata cu cineva, nici macar cu sora mea cand eram mici, si ea chiar isi dorea asta, dar eu voiam sa-l mai tin langa mine si nu stiam ce pretext sa bag.
    -Dormi cu mine in seara asta ca sa fiu sigur ca nu mai intra cineva peste tine.am spus in cele dinurma un pretext care pana la urma s-ar putea intampla, desi camera lui are incuietoare...nu? Dar tot ar putea intra cineva nu?
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Odata ce am realizat ca fredonam m-am oprit sutiindu-l pe blondin si uitandu-ma la el cum lasase cartea de o parte punand-o la loc in raft de unde o luase. O terminase sau si el era putin obosit?
    Auzindu-l am dat afirmativ din cap incepand apoi sa-mi scot clama din par punand-o pe noptiera si lasandu-mi parul sa-mi cada in valuri pe spate si pe umeri. Pelea capului ma durea putin dat fiind faptul ca stateam mereu cu parul prins dar ma obisnuisem desii noaptea tineam sa dorm cu el desprins pentru a fi mai comod.
    Am hotarat sa ma bag in pat si sa ma ghemuiesc pe marginea acestuia nevrand sa-l deranjez prea mult pe blondin. Ma gandesc ca daca voia sa fac ceva in mod special mi-ar fi spus dar cum nu avea ce ordine sa-mi mai dea cel mai bine era sa ma odihnesc asa ca nu am mai ezitat si mi-am inchis usor ochii.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Am zambit stingand lumina apoi m-am bagat in pat oftand cand l-am vazut cum s-a ghemuit la marginea patului.Ma intreb daca nu ii era greu cu parullung? Desi se invatase cu el, daca il are de mult timp...nu, eu nu as putea sa stau asa cu parul, nu as avea rabdare, abia imi pun atentia asupra lui, doar ce il aranjez putin si gata.

    L-am tras spre mine, ca doar nu avea sa doarma gghemuit acolo sa se mai trezeasca si pe jos, i-am lasat bineinteles aer sa respire ca doar nu il lipeam cu totul de pieptul meu, in plus nu voiam ca parul lui sa imi atinga ranile de pe brat sau cele de pe piept. Nu e deloc igienic, mai ales cand privesc cat de curat si fragil e el pe langa mine.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Odata ce a stins lumina ne-am scufundat amandoi in acel intuneric placut lasand razele lunii sa patrunda prin perfele jongand tot felul de umbre infioratoare prin jur care nu prea ma speriau din moment ce fusese pedepsit de multe ori sa stau in camere intunecate si reci.
    L-am simtit pe baiat cum vine la spatele meu imbratisandu-ma cu grija si tragandu-ma spre el pentru a ma indeparta putin de marginea patului.
    Vazandu-i retinerea am hotarat sa ma intorc cu fata spre el avand mare grija sa nu fac miscari bruste pana am ajuns sa stau cu mainile pe pieptul lui. Chiar si in acel intuneric puteam sa-i vad ochii albastrii cum sclipeau.
    -Voi taia parul daca va deranjeaza..., spun pe un ton scazut nevrand sa stric toata acea liniste din incapre, era placut iar in bratele sale chiar ma simteam in siguranta.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    I-am simtit mainile pe pieptul meu. Erau calzi si ma facea sa zambesc fara sa vreau. Initial nu voiam sa imi simta ranile sau sa le atinga pntru ca mereu am considerat ca nu e un lucru normal sa lasi pe cineva sa atinga asa ceva, dar el nici macar nu baga de seama sau poate ca incerca sa se abtina doar ca sa-mi faca mie pe plac. Cand am auzit ce mi-a spun mi-am dus rapid mana pe obrazul sau, ce as avea eu cu parul lui? Eu nu voiam sa-l ating pentru a nu-i lua din stralucire.
    -Nu, nu o face! Adica, iti place parul tau, nu? Taie.l doar daca te deranjeaza pe tine.

    L-am sarutat pe frunte ducandu-mi mainile spre ale sale lasandu-i-le in jos, ca sa nu fie nevoit sa simta ranile alea. Cand imi petreceam noaptea cu o femeie deobicei nu isi ferea numai privirea de la rani, dar nici macar nu ma atingea, deasta cand stiam ca aveam sa dorm cu o tipa incercam sa-mi acopar pieptul.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Chiar daca era intuneric puteam sa-i simt clar ranile si cicatricele de pe piept si probabil de aceea mi-a si indepartat mainile de acele locuri.Nu ma deranja sa le ating,oricum din cate observasem noaptea trecuta foarte multe erau vindecate iar unele chiar proaspete. Ma intrebam cum reusise sa le obtina? Sigur din duelurile sale cu oponenti aproape la fel de buni ca si el altfel alta explicatie nu gaseam.
    -Mie nu-mi pasa cum arat, spun scurt dandu-i de inteles ca parul lung este rezultatul neglijentei mele. Chiar daca imi placea sa fiu mereu curat nu acordam cine stie ce atentie chipului meu sau parului. Valurile astea rosii pe care le aveam acum nu au fost decat pretentiile vechilor mei stapani ce tineau neparat sa am parul lung.
    Nu m-am clintit din acel loc si nici nu aveam intentia s-o fac daca el nu imi ordona asta, nu voiam ca parul meu sa-l deranjeze in cazul in care m-as fi intors in partea cealalta si nici pe spate nu as fi putut sa dorm datorita ranilor inca proaspete de azi dimineata.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    L-am privit curios cand a zis ca nu ii pasa cum arata e total gresit si oricum, el tot se aranjeaza si arata bine mereu atragand fiecare privire. 
    -Ar trebui sa te intereseze aspectul, daca te deranjeaza tunde-l daca nu lasa-l asa. Pe mine nu ma intereseaza aspectul tau atata timp cat esti tu, sincer mie imi plac....
    M-am oprit cand am realizat ca era sa zic ca-mi plac buzele si ochii lui, suna ca o declaratie de dragoste si nu sunt genul asta.
    Mi-am trecut degetul mare peste buzele sale apoi lasandu-mi mana pe spatele sau aducandu-mi aminte de loviturile pecare i le-am dat de dimineata.
    -Nu o sa ramana semne...dar, te mai doare?...

    De obicei nu-mi faceam griji pentru alti, dar elel nu e oricine, e cineva caruia ii ador prezenta.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Ciudat faptul ca se oprise in mijlocul frazei, de obicei era foarte hotarat pe ceea ce spunea. Ma intrebam ce voia sa spuna si de ce se oprise? Nu conta, probabil nu aveam sa aflu prea curand asa ca mai bine abandonam planul.
    Am tresarit cand isi plimbase mana pe spatele meu simtind mici fiori ai durerii provocati de acel bici de dimineata. Nu ma durea daca stateam asa si nici daca el ma mangaia in acel fel, dar probabil sigur ar durea daca stateam pe spate incercand sa adorm.
    Nu am raspuns nimic ci doar m-am multumit sa dau negativ din cap, chiar daca era intuneric stiam ca ma putea vedea, ochii aceea albastrii reuseau sa ma patrunda cu totul si sa ma faca sa simt tot felul de senzatii ciudate in trup inima mea batand intr-un ritm mai alert fata de cum era normal.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    L-am tras mai aproape de mine, sigur l-ar durea daca s-ar pune pe spate. In cele din urma nu era vina lui, daca nu era tipul ala nu ar fi intarziat nici el. Acum ma face sa-mi para rau pentru ca l-am lovit. De ce?...
    -Fa-te comod si dormi cum vrei...poti pune capul pe mana mea.

    Doar faptul ca ii simteam pieptul lipit de al meu ma facea sa-mi aduc aminte de actul de aseara. Dar nu am de gand sa-l ating in felul ala mereu, ar crede ca vreau sa profit de corpul lui cand eu caut doar compania sa. Voiam pe cineva care sa ma acompanieze...dar imi pare ca incep sa ma atasez si nu e bine nici pentru mine nici pentru el.
    -Noapte buna.am spus intr-un final inchizand ochii desi ma ia somnul cam dupa zece minute de foire, insa acum nu era cazul, era el aici.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Dimineata sosi de data asta mult mai repede decat m-as fi asteptat, lumina puternica a soarelui patrunzand printre jaluzele si obligadu-ma astfel sa-mi deschid ochii dand de chipul blondinului inca adormit. Nu isi schimbase deloc pozitia pe parcursul noptii ceea ce ma ingrijora putin, eu cum ma puneamasa si ma trezeam de aceea speram ca el sa nu fi dormit bine din cauza mea. Inca ma tinea in bratele mele neputand deloc sa plec de langa el in acest moment. Trebuia sa astept sa se trezeasca.
    Profitand de faptul ca dormea avusesem mai mult timp sa-i studiez chipul si sa-i admir trasaturile frumoase. Cateva fire de par blondin ii acoperea chipul si ochii inchisi ce scoteau in evidenta acele gene lungi si la fel de blondine si frumoase. Cred ca oricine si-ar fi dorit un asemenea chip.
    Nu stiu de ce simtisem o dorinta puternica de a-l atinge, voiam sa-l rasplatesc cumva pentru comportamentul sau atat de bun. Nu conta ca el a fost cel care m-a ajutat sa-mi pierd virginitatea anala sau ca ma biciuise sau ca ma punea sa port tot felul de materiale dupa cum voia el, la urma urmei eram obisnuit, desii eram baiat nu mai purtasem pantaloni de peste zece ani cred.
    Putin naucit cum eram am indraznit sa-mi ating buzele de ale sale presandu-le usor cat sa le simt fierbinteala placuta de care incepusem sa devin dependent, totusi m-am retras repede cand am realizat ca el se putea trezi in orice moment.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Nu am putut simti razele soarelui asupra chipului meu ca in fiecare dimineata sipoate ca deasta nu m-am trezit inaintea lui, dar i-am simtit miscarea silentioasa si atingerea naiva cu care mi-a atins buzele.
    Mi-am deschis ochii si am realizat ca era frumos. Chipul sau angelic privit de aproape era mai frumos ca oricand. Am realizat ca e o adevarata placere sa ma trezesc privindu-i chipul. Vreau sa dorm asa linistit, cu el, mereu. Desi nu m-am foit si am dormit intr-o singura pozitite ma simt minunat.
    Simt cum ma apuca o trandete ciudata, pe care nu stiam ca o posed. Vreau sa-i ating obrajii, sa-i simt buzele dulci si sa-lprivesc in ochii mari si verzi.
    Cum ar arata chipul sau cu un zambet? E peste puterile mele sa gandesc asta pentru ca, probabil m-as topi de la vreo dragalasenie pe care nu ammai vazuto pana acum, deasta sunt curios in legatura cu zambetul lui.
    Nu vreau sa-si tunda parul, arata minunat cu el ravasit, acoperindu-i umerii si cazand in valuri pe spate.
    Am zambit cat sa ii transmit toate senzatiile pe care le-am simtit in zorii zilei de azi apoi mi-am lipit buzele de ale sale sarutandu-lapasat, pentru ca nu imi era deajuns doar o atingere inocenta.
    -Imi place sama trezesc asa...am gandit cu voce tare
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Se pare ca banuielile mele se adeverisera...iltrezisem dar nu ma pedepsise ci chiar mi-a zambit cald si mi-a sarutat din nou buzele de data asta si mai apasat. Din pacate nu i-am raspuns dat fiind faptul ca ma luase prin surprindere dar m-am bucurat sa-i aud vorbele.
    Da...si mie imi placea asta, nu cred ca mai simtisem vreodata asa senzatii minunate care sa ma faca sa vreau si mai mult din aceste tandreturi simple dar care se simteau atat de puternic pentru mine.
    Am tacut vrand sa ma ridic ca sa-i dau voie sa se desfasoare dar cum inca eram tinut de bratele sale puternice nu am reusit asa ca am ramas in pozitia in care eram continuand sa-l privesc asteptandu-i urmatorele ordine.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    I-am zambit sarutandu-l din nou gandindu-ma la ceva pervers. Vad ca inca de dimineata am cateva ganduri ciudate,insa nu sunt neaparat din placerea de al vedea cum se se bucura de fiorii unei partide de dragoste, ci mai degraba sa-l invat cum sa se elibereze si de unul singur atunci cand poate simte nevoia.
    Nu i-am lasat spatele sa atinga patul din cauza ranilor ci l-am ridicat infund ramanand in fata sa apropiindu-mi chipul de al sau si muscandu-l de lobul urechii.
    -Azi am sa te invat ceva...

    Mi-am dus mana spre unul din sfarcurile sale rotindu-l usor apoi incolacindu-mi degetele ci ale sale. I-am ridicat mana spre a mea luand cate un deget in gura unul cate unul apoi i-am pus propria mana pe membrul sau miscandu-i-o in sus si-n jos. Trebuia sa stie ca poate face si de unul singur asta, poate daca nu o aflase,dar imi oarea aseara ca el chiar nu stia ce sa faca ca sa scape de placerea adunata in trupul sau. I-am dat parul intr-o parte sarutandu-l usor pe gat apoi ducandu-i picioarele in jurul bazinului meu retragandu-mi buzele cu cealalta mana continuand sa-i arat cum sa faca.
    -Fa-o de unul singur.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    M-am lasat ghidat de el si de miscarile sale pana cand am simtit din nou fiori cand ma muscare de lobul urechii, ahh chiar era o zona foarte sensibila iar el parea sa stie asta foarte bine.
    Ma facuse curios cuprivire la ce voia sa ma ''invete'' asa ca i-am urmarit fiecare miscare in parte.Scapse de hainele mele rasfatatndu-mi iar corpul cu atingerile sale daruindu-mi si mai multe senzatii tari.
    Dupa ce terminase treaba cu una din mainile mele acesta mi-a asezat-o pe organul meu ghidandu-mi miscarile in timp ce adoptasem o pozitie mai comda eustand acum cu fata spre el facand acele gesturi sub privirea sa de soim.Nu m-a deranjat ceea ce a vrut el sa-mi arate, am mai fost pus sa fac asta de cateva ori inainte dar m-am impacat cu ideea ca nu puteam ajungela niciun rezultat in ritmul asta. Ma obisnuisem prea mult cu tratamente brutale si ajunsesem sa-mi dau drumul doar aplicandu-mi-se si cateva lucruri mai dureroase. Devenisem putin masochist, stiam asta dar tot am vrut sa-i fac pe plac blondulu.
    Am inceput sa-mi masez singur acea zona privindu-i pieptul si studiindu-i fiecare cicatrice, cusatura, rana sau insemn de pe trunchiul dezgolit incercand cumva sa ghicesc de unde ar fi putut proveni toate astea.
    Nici macar la a ma satisface de unul singur nu eram bun! sa nu mai zic ca din cauza lui imi starnisem organul si trebuia sa fac cumva sa ma eliberez. Nu-mi era jena de el, ma invatasem sa nu-mi mai pese dar chiar si asa era greu. Incepusem sa fac miscarile si mai rapide dar se pare ca tot degeaba.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Nu avea din nou nici o reactie si nici o expresie faciala. Am oftat usor sarutandu-l apasat. Cum de nu poate simti nimic? Sau poate ca simte, dar isi mascheaza si sentimentul asta? Dar...oricum il invat si arata asa ademenitor ca nici macar nu ma pot abtine.
    Arata exact ca una din picturile pe care le-amvazut intr-o casa a unui boier mai demult, ca acea muza ce avea parul prins intr-o parte si lasat sa cada in jos.
    Nu stiu de ce imi vine sa-mi trec degetele printre firele sale de par, vreau sa-i sarut gatul, sa-i simt buzele, sa-i simt mainile calde pe pieptulmeu plin de rani. Pieptul meu...el nu s-a ferit sa-l atinga, nu il scarbesc ranile alea, nu imi pasa daca o face doar pentruca e un ordin sau chiar nu il deranjeaza, nu ma intereseaza atat timp cat o face el.

    Ma face sa cred ca el e singurul pe lumea asta care ma face sa ma simt asa...nu, stai...el chiar e singurul. Nici nu a venit bine ca ma face sa vreau sa sar pe el in orice clipa. Va trebui sa invat sa ma abtin.
    L-am lasat sa-si maseze organul incepand sa-l ajut si eu. Mi-am lasat mainile pe spatele sau atingand usor ranile care ma faceau sa ma intristez, nu voiam sa-l ranesc, ah, de ce imi pare atat de rau?! Mi-am urcat mainile spre parul sau incepand sa-l aranjez cu propriile mele degete.
    L-am sarutat din nou apoi am muscat din nou zona in care i-am lasat semn aseara una din maini ducandu-mi-o spre a lui facandu-l sa-simareasca viteza cu care isi masa membrul.
    Elize
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Tigru
    Mesaje : 1643
    Data de inscriere : 03/02/2014
    Varsta : 26
    Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : #rpg #yaoi #fanfic #sushi #greenhair
    Elize
    Moderator
    Valinor

    My lovely taikomochi - Pagina 4 Taikomochi_by_namanhkappa-d3fx03o

    Probabil si-a facut mila de mine si de asta a ales sa ma ajute. Nici nu inteleg de ce se straduia atat, ar fi fost o pedeapsa foarte buna sa raman asa si sa ma descurc singur dupa ce am fost starnit intr-un mod atat de placut. Dar el nu era asa...nu ma lasa sa ma imbat singur cu apa rece ci incerca sa ma invete dar eu nu ma pricepeam, nu pentru ca nu mai facusem asta ci pentru ca nu eram capabil sa ma descurc singur, intotdeauna am avut nevoie de ajutor mai ales ca de mic fusesem un copil problemtic capacitatea mea de gandire fiind putin mai mica aproape la fel de mica ca cea a oamenilor. Umanoizii intotdeauna i-am considoreat niste prosti infecti ce faceau umbra pamantului...dar iata cum unul din ei reusise sa-mi puna capac prin actiunile si faptele sale. Nu era asa de rau...sau probabil il multumeau prestatiile mele ca si ''asistent''.
    Mi-am inchis ochii atunci cand incepuse sa-mi coordoneze miscarile mult mai rapid simtind cum ma umplu de fiori calzi in corp desii nu cred ca era doar asta de vina...ci si el,simpla sa pezenta si simplele sale atingeri reuseau sa imi faca trupul sa urle dupa si mai multa placere, dar bineinteles ca nu puteam face asta.
    Georgy
    Sex : feminin
    Zodiac : Taur
    Zodiac chinezesc : Bivol
    Mesaje : 1115
    Data de inscriere : 10/01/2014
    Varsta : 27
    Localizare : MERCURY
    Georgy
    VIP
    James
    My lovely taikomochi - Pagina 4 44f302662020b0df58cfd72748314701

    Nu am de gand sama las pana ce nu aud un gemet scos pe gura lui pana nu ii simt corpul tremurnd de placere, nu ma intereseaza daca trebuie sa-l ating si mai mult ca sa o simta.I-am prins buzele intr-un sarut pasional obligandu-l sa-mi raspunda invadandu-i gura cu limba mea.Printre miscarile pe care si le facea pe organ il mai atingeam si eu din cand in cand.
    Imi dau seama ca probabil a mai facut-o din obligatie si de asta nu simte nimic...dar nu, nu are cum sa nu simta nimic, stiu asta. I-am dezgolit corpul in totalitate ca sa-i pot atinge fiecare particica a sa.
    Mainile ele neindemanatice au inceput sa-i mangaie pieptul apoi au coborat spre picioare atingandu-le cu finete abia simtind puful de pe pulpele sale. Era cald.
    Dupa incheierea sarutului am mai inceput unul, mult mai scurt, unul naiv care sa-l atate mai tare.
    Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      Data/ora curentă este: Dum 19 Mai - 7:05:19